Nie stać mnie na randkę z internetu - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 07:57   #361
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Jak miło czytać takie pozytywne wątki

Kot cudny
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 08:32   #362
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Od początku śledziłam historię Cieszę się że Wam się udało, że jesteście szczęśliwi. Gratuluję!
A kot boski Ma uroczego zeza
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 09:09   #363
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Aaaaa, jaki śliczny kot
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 09:25   #364
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Przeczytałam wszystko i przyznam, że zazdroszczę. Też chciałabym mieć tyle szczęścia. Fajnie, że Tobie się udało. Pozdrawiam
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:34   #365
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Jeeeeeej, pochłonęłam cały wątek w parę minut! Strasznie się cieszę, że restauracyjny dylemat rozwinął się w taki super sposób! A kici, hm, ja bym się bała zobaczyć te oczy w środku nocy
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:05   #366
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Ale cudowny puchaty maluszek Dziękuję
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:46   #367
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Piekny kotek.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 13:59   #368
Harry Hole
Raczkowanie
 
Avatar Harry Hole
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: tam, gdzie fiordy z ręki jedzą
Wiadomości: 207
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez earl grey Pokaż wiadomość
Zreszta oboje chcemy zupełnie szarej zwyczajnej codzienności razem. Kiedy jestesmy u niego to normalnie delektujemy się chwilami, kiedy siedzimy wszyscy w kuchni, panowie odrabiaja razem lekcje, ja smażę naleśniki, a kot leży na parapecie i kombinuje jak dyskretnie obgryźc kolejny kwiatek.
Twoja historia pewnie jeszcze pół roku temu by mnie zirytowala i przygnębiła, i nie czytałabym żeby się nie dołować. Na szczęście moja historia już dziś jest podobna i dlatego wierzę, że takie rzeczy się zdarzają i tacy faceci na świecie istnieją. I też najszczęśliwsza jestem w domu, kiedy żyjemy takim prostym codziennym zyciem, bez kłótni i fajerwerków, a ja patrzę na mojego syna i mojego faceta i wreszcie wierzę, że ta moja wymarzona rodzina jednak będzie mi dana
__________________
Jak zwykle było niezwykle.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
"kocha się za nic" w odniesieniu do jakiś daremnych facecików: cwanych w sprawie kasy, małych tyranów, pijusów, zdradzaczo-ruchaczy pospolitych itp. - jest więcej niż śmieszne, jest ... żałosne.
Harry Hole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:00   #369
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cudaśny
A ten wątek i tak jest piękny
Wierzę, że z mamą się ułoży
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:09   #370
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Earl grey! Proszę, pisz od czasu do czasu, uwielbiam Cię czytać, masz cudowny styl! Przy okazji gratuluję szczęścia i tak przeuroczego kociaka
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 22:34   #371
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Nie stać mnie na randkę z internetu

Kicia jest cudowna ! Nie znam sie na kotach , ale wyglada na rasowca

Lepiej nie poruszac z mama tematu , a jak termin przeprowadzki bedzie ustalony , to powiedz mamie o rozmowach przez Skypa , obiecaj czeste odwiedziny , powiedz ze sama moze przyjezdzac ( kup jej znizkowa karte IR na rok, dla seniorow jeszcze tansza) . Przedstaw jej zalety wiekszego miasta , powiedz o dobrych szkolach dla mlodego .

Jak masz zamiar rozwiazac problem ex ? Odleglosc pewnie utrudni spotykanie sie z synem . No i rok szkolny, ciezko zaczynac nowa szkole inaczej niz od wrzesnia .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 22:55   #372
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odp: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Kicia jest cudowna ! Nie znam sie na kotach , ale wyglada na rasowca

Lepiej nie poruszac z mama tematu , a jak termin przeprowadzki bedzie ustalony , to powiedz mamie o rozmowach przez Skypa , obiecaj czeste odwiedziny , powiedz ze sama moze przyjezdzac ( kup jej znizkowa karte IR na rok, dla seniorow jeszcze tansza) . Przedstaw jej zalety wiekszego miasta , powiedz o dobrych szkolach dla mlodego .

Jak masz zamiar rozwiazac problem ex ? Odleglosc pewnie utrudni spotykanie sie z synem . No i rok szkolny, ciezko zaczynac nowa szkole inaczej niz od wrzesnia .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O, to dobry pomysł..tylko jak mama wyrwie się z histerii, która nie pozwala z nią rozmawiać normalnie i powoli rozpocznie się proces akceptacji stanu rzeczy
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:22   #373
earl grey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 144
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Problem odległości z ex nie jest problemem, bo on i tak mieszka daleko. On na południu, Piotrek w centrum, a my na razie na samym zachodzie, więc chyba i tak potem będzie miał bliżej.
Mały twierdzi, że zmiana szkoły jest dla niego atrakcją samą w sobie- zwłaszcza, że każda szkoła będzie lepsza od obecnej parszywej rejonówki z najgorszymi wynikami w województwie. Zresztą w tej nowej szkole rozmawialiśmy już z dyrektorem i czekają na niego, aż się zorganizujemy z moja pracą i przeprowadzką.
Paradoksalnie, moja mama zawsze miała do mnie pretensje, że jestem mało zaradna życiowo i przez to skazuję dziecko na życie na prowincji, bez dobrej szkoły, porządnych zajęc pozalekcyjnych, oferty, że tak powiem, kulturalnej. A teraz jak wykazałam się zaradnością to histeryzuje.
Ponieważ jutro wyjeżdżamy w Tatry mama zwiększyła obrażenie ze 100% do 255% bo uważa, że głupio robię zwalniając małego na trzy dni ze szkoły i narażam jego bezpieczeństwo "wlokąc takie małe dziecko na Świnicę". Zaznaczam, że to "małe dziecko" ma 155 cm wzrostu, skończone 10 lat i nie takie szczyty za sobą.

Harry Hole- doskonale Cię rozumiem, bo ja też jak byłam sama nie mogłam czytac ani słuchac o innych szczęśliwych samotnych matkach, którym się udało stworzyc nową szczęśliwą rodzinę. Też strasznie mnie to dołowało i budziło niskie uczucia zazdrości i poczucia krzywdy. W pewnym momencie byłam nawet przekonana, że nigdy mnie to nie spotka, a już na pewno nie robiłam sobie żadnych nadziei wybierając się na pamiętną randkę z internetu, na którą nie było mnie stac Życzę Ci powodzenia w tworzeniu tej wymarzonej rodziny, trzymam za was kciuki.

Kicia jest ragdollem- to był mój i małego wymarzony kot, na którego kategorycznie nie zgadzał się mój tata, a ja nie miałam nic do gadania- jak to dziecko, które mieszka z rodzicami i prosi bezskutecznie o kotka.
Któregoś dnia opowiedziałam historię niezrealizowanego kota Piotrkowi, jako jedną z kategori moich marzeń i nagle nas olśniło, że przecież kot może mieszkac u niego i czekac na nas. I powiem wam, że Piotrek z kotem polubili się tak, że czasam normalnie jestem zazdrosna o kota (!) jak za długo się ze sobą migdalą, miziają, drapią za uszkiem i wyznają sobie wzajemnie uczucia A nasze romantyczne smsy na dzień dobry potrafia byc w stylu: "Kochanie nie wyczesuj mu ogona i zmieszaj kurczaka z wołowina to może zje."
Dziękuję wam dziewczyny
earl grey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:30   #374
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Nie stać mnie na randkę z internetu

Och ach, pieknie
dobrze dziecku zrobi wedrowka po gorach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:56   #375
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Super że Wam się udało, czyli jednak przez internet też można kogoś ciekawego spotkać

Edytowane przez AshaL
Czas edycji: 2013-09-11 o 08:59
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:58   #376
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Piękna historia.
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:17   #377
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Odp: Nie stać mnie na randkę z internetu

Piękna, aż wróciłam do pierwszych stron wątku aby sobie przypomnieć...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:08   #378
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

earl grey, Dziewczyny już wychwaliły wystarczająco Twojego faceta i Twój związek, więc ja ugryzę z innej strony. Gratuluję Ci... syna. Z tego co mówisz jest to nadzwyczaj mądry i super dojrzały jak na swój wiek mały facet
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 17:57   #379
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Natknęłam się na ten wątek dopiero teraz i przeczytałam cały z zapartym tchem. Fantastyczna historia, strasznie cieszę się że tak się to ułożyło. Mamą się nie przejmuj, może z czasem pogodzi się z tą sytuacją i jej przejdzie.

Trzymam też kciuki za szybką przeprowadzkę, sama wiem coś o tęsknym oczekiwaniu na kolejne spotkanie ;-)

Kot jest przesłodki

Edytowane przez busch
Czas edycji: 2013-09-11 o 17:58
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 18:19   #380
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Earl grey, cudownie się czyta Wasza historię, życzę Wam wszystkiego, co najlepsze, niech Wam się wiedzie jak najlepiej.
Jeśli chodzi o mamę, trudno, ciężko będzie, ale musi się pogodzić, że układasz sobie życie, wierzę, że z czasem zrozumie że jesteście szczęśliwi i będzie się cieszyć Waszym szczęściem. Bardzo Wam tego życzę.
Kotek, słodziak
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 18:38   #381
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

ja tylko ze swojej strony napiszę, że życzę powodzenia i cieszę sie Twoim szczęściem. Cudownie czyta się takie wątki! jak widać szczęście na każdego gdzieś czeka powodzenia!
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 18:52   #382
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Kotałkę
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 21:23   #383
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Halo, halo, opowiadaj, co u Was, brak ostatnio na forum miłych akcentów
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 22:55   #384
Motyl86
Raczkowanie
 
Avatar Motyl86
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 56
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Earl Gray dopiero teraz przeczytałam Twoją historię. I napełniła mnie trochę optymizmem, a tego mi teraz było trzeba Na początku roku w podobny sposób kogoś poznałam, relacja rozwijała się bardzo podobnie do Twojej, jednak w maju (kiedy Twoja wchodziła na wyższy level:P) moja się zakończyła Ale miło było przy okazji czytania Twojego wątku wrócić wspomnieniami do tego okresu...
Trzymam za Was kciuki! Swoją drogą masz świetny styl pisania, napisz coś czasem bo przyjemnie się to czyta
Motyl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 10:21   #385
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Sorry, nie zauważyłam ilości stron i daty
earlgrey, gratuluję Ci mężczyzny, ja po jednym spotkaniu z internetów się trochę zniechęciłam I naprawdę miło w końcu poczytać coś budującego na intymnym, zwłaszcza jak się jest na etapie 'każdemu-facetowi-zależy-tylko-na-jednym'
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Martii=*
Czas edycji: 2013-11-11 o 10:44
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 10:30   #386
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Yyy, może nadrób resztę wątku
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 10:19   #387
earl grey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 144
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

A u nas pewne zmiany.....dostałam w mieście Piotrka pracę i od stycznia się przeprowadzamy. Praca jest w moim zawodzie, trochę bardziej, powiedzmy, prestiżowa od obecnej, ale i dużo bardziej odpowiedzialna i stresująca nieco. W maju bierzemy ślub, a w grudniu oficjalnie się zaręczamy. Nieoficjalnie zrobiliśmy to już dawno, ale chcemy trochę uspokoic moich rodziców i zrobic to tak tradycyjnie jak tylko się da. Wprawdzie nie jesteśmy zgodni, czy to ich uspokoi, czy wręcz przeciwnie, ale to okaże się w wigilię
A ślub w maju, bo po pierwsze mamy wtedy taka jedną romantyczną rocznicę, a po drugie chcę miec bukiet z konwalii i kwitnące drzewa do zdjęc.

Trochę się boję tych wszystkich zmian, nie ukrywam, ale tylko tych związanych z pracą, szkołą dziecka, sytuacją z rodzicami. Co do samego ich źródła, czyli Piotrka nie mam żadnych wątpliwości. Jesteśmy ze sobą tak zwyczajnie, spokojnie, bezpiecznie szczęśliwi.
Teraz mieliśmy próbę generalną, bo byliśmy u niego całe 11 dni- i mały i ja padlismy na grypę żołądkową zaraz po przyjeździe- i przeszlismy ją (próbę, nie grypę, bo tę ostatnią to ledwo przeżyłam) tak pomyślnie, że wczoraj przy pożegnaniu już nie tylko ja płakałam.

Nasz kot zwiększył swoje rozmiary chyba dziesięciokrotnie i jest najbardziej rozpieszczonym, nieusłuchanym i niewychowanym kotem jakiego znam. Piotrek rozpuścił go w skandaliczny sposób w imię teorii "to malutki kotek i potrzebuje dużo ciepła i miłości". I teraz wielkie kocisko macza łapę w cukierniczce, a karcony patrzy na mnie wzrokiem "Co się czepiasz? Pan mi pozwala!"

A, no i obroniłam magisterkę i jestem początkującym psychologiem
Dziewczyny, powiem Wam, że jestem żywym przykładem na to, że marzenia się spełniają i warto czekac na ich pełną wersję. Ja czekałam naprawdę bardzo, bardzo długo i teraz wiem, że dobrze, że nie byłam z kimś przypadkowym, na siłę, tylko po to, żeby nie byc samej (a były momenty, kiedy miałam takie pokusy, przyznaję).

Ściskam Was wszystkie moje Wizażanki
earl grey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 10:47   #388
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez earl grey Pokaż wiadomość
A u nas pewne zmiany.....dostałam w mieście Piotrka pracę i od stycznia się przeprowadzamy. Praca jest w moim zawodzie, trochę bardziej, powiedzmy, prestiżowa od obecnej, ale i dużo bardziej odpowiedzialna i stresująca nieco. W maju bierzemy ślub, a w grudniu oficjalnie się zaręczamy. Nieoficjalnie zrobiliśmy to już dawno, ale chcemy trochę uspokoic moich rodziców i zrobic to tak tradycyjnie jak tylko się da. Wprawdzie nie jesteśmy zgodni, czy to ich uspokoi, czy wręcz przeciwnie, ale to okaże się w wigilię
A ślub w maju, bo po pierwsze mamy wtedy taka jedną romantyczną rocznicę, a po drugie chcę miec bukiet z konwalii i kwitnące drzewa do zdjęc.

Trochę się boję tych wszystkich zmian, nie ukrywam, ale tylko tych związanych z pracą, szkołą dziecka, sytuacją z rodzicami. Co do samego ich źródła, czyli Piotrka nie mam żadnych wątpliwości. Jesteśmy ze sobą tak zwyczajnie, spokojnie, bezpiecznie szczęśliwi.
Teraz mieliśmy próbę generalną, bo byliśmy u niego całe 11 dni- i mały i ja padlismy na grypę żołądkową zaraz po przyjeździe- i przeszlismy ją (próbę, nie grypę, bo tę ostatnią to ledwo przeżyłam) tak pomyślnie, że wczoraj przy pożegnaniu już nie tylko ja płakałam.

Nasz kot zwiększył swoje rozmiary chyba dziesięciokrotnie i jest najbardziej rozpieszczonym, nieusłuchanym i niewychowanym kotem jakiego znam. Piotrek rozpuścił go w skandaliczny sposób w imię teorii "to malutki kotek i potrzebuje dużo ciepła i miłości". I teraz wielkie kocisko macza łapę w cukierniczce, a karcony patrzy na mnie wzrokiem "Co się czepiasz? Pan mi pozwala!"

A, no i obroniłam magisterkę i jestem początkującym psychologiem
Dziewczyny, powiem Wam, że jestem żywym przykładem na to, że marzenia się spełniają i warto czekac na ich pełną wersję. Ja czekałam naprawdę bardzo, bardzo długo i teraz wiem, że dobrze, że nie byłam z kimś przypadkowym, na siłę, tylko po to, żeby nie byc samej (a były momenty, kiedy miałam takie pokusy, przyznaję).

Ściskam Was wszystkie moje Wizażanki
No scenariusz się potoczył jak w bajce, że ten wątek na tym forum aż odstaje i wydaje się być niemożliwy
Gratulacje!
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 11:06   #389
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Przeczytałam wątek od początku do końca i bardzo Tobie gratuluję i zazdroszczę.
Życzę Wam, żebyście byli szczęśliwi ze sobą do końca świata i o jeden dzień dłużej
Bardzo miło się czyta takie pozytywne wątki bo wtedy u każdego z nas pojawia się nadzieja, że po każdej burzy wychodzi słońce
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 11:09   #390
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez earl grey Pokaż wiadomość
A u nas pewne zmiany.....dostałam w mieście Piotrka pracę i od stycznia się przeprowadzamy. Praca jest w moim zawodzie, trochę bardziej, powiedzmy, prestiżowa od obecnej, ale i dużo bardziej odpowiedzialna i stresująca nieco. W maju bierzemy ślub, a w grudniu oficjalnie się zaręczamy. Nieoficjalnie zrobiliśmy to już dawno, ale chcemy trochę uspokoic moich rodziców i zrobic to tak tradycyjnie jak tylko się da. Wprawdzie nie jesteśmy zgodni, czy to ich uspokoi, czy wręcz przeciwnie, ale to okaże się w wigilię
A ślub w maju, bo po pierwsze mamy wtedy taka jedną romantyczną rocznicę, a po drugie chcę miec bukiet z konwalii i kwitnące drzewa do zdjęc.

Trochę się boję tych wszystkich zmian, nie ukrywam, ale tylko tych związanych z pracą, szkołą dziecka, sytuacją z rodzicami. Co do samego ich źródła, czyli Piotrka nie mam żadnych wątpliwości. Jesteśmy ze sobą tak zwyczajnie, spokojnie, bezpiecznie szczęśliwi.
Teraz mieliśmy próbę generalną, bo byliśmy u niego całe 11 dni- i mały i ja padlismy na grypę żołądkową zaraz po przyjeździe- i przeszlismy ją (próbę, nie grypę, bo tę ostatnią to ledwo przeżyłam) tak pomyślnie, że wczoraj przy pożegnaniu już nie tylko ja płakałam.

Nasz kot zwiększył swoje rozmiary chyba dziesięciokrotnie i jest najbardziej rozpieszczonym, nieusłuchanym i niewychowanym kotem jakiego znam. Piotrek rozpuścił go w skandaliczny sposób w imię teorii "to malutki kotek i potrzebuje dużo ciepła i miłości". I teraz wielkie kocisko macza łapę w cukierniczce, a karcony patrzy na mnie wzrokiem "Co się czepiasz? Pan mi pozwala!"

A, no i obroniłam magisterkę i jestem początkującym psychologiem
Dziewczyny, powiem Wam, że jestem żywym przykładem na to, że marzenia się spełniają i warto czekac na ich pełną wersję. Ja czekałam naprawdę bardzo, bardzo długo i teraz wiem, że dobrze, że nie byłam z kimś przypadkowym, na siłę, tylko po to, żeby nie byc samej (a były momenty, kiedy miałam takie pokusy, przyznaję).

Ściskam Was wszystkie moje Wizażanki
Ciepła,pełna pozytywnych wzruszeń historia-perełka wizażowa.Życzę dalszego szczęścia i trzymam kciuki
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-25 13:52:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.