Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 12:06   #181
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio jakieś dziwne włosy po myciu błyszczą się aż nienaturalnie i wyglądają jakby były tłuste chociaż nie są. W dotyku aż dziwnie miękkie i śliskie, jakby były...hmm.. no nie wiem...obciążone? . A potem puch. Na drugi dzień wyglądają lepiej po reanimacji (u mnie sprawdza się zwilżenie wodą+ joanna miód i mleko b/s+ odrobina żelu) niż po umyciu. W ogóle się zrobiły dziwnie przyklapnięte i tył u góry prawie prosty, końce tylko skręcone
Czy to może być przekarmienie olejem? Co do składu kosmetyków to chyba są w porządku (alterra z granatem [szampon+ odżywka d/s]+ Joanna miód i mleko b/s+ nivea curls+ fioletowy artiste]. Od 22 grudnia olejowałam co mycie olejem z pestek winogron, bo chciałam je jak nawięcej na początek odżywić i w planach mam przerzucenie się na olejowanie co 2 mycie
Hm...
- Może są przekarmione proteinami i nawilżeniem ?
- oo...własnie miałam się pytać o Nivea Curls. Ten krem może uzywasz tak ?
Powiem Ci, że on właśnie też mi tak przetłuszczał i z niego zrezygnowałam.
Dobry jest natomiast u mnie w maluteńkiej dawce dosłownie kapeczka.
- Możliwe, że źle spłukałaś włosy po olejkach, bo tak też miałam kilkakrotnie.

Musisz jeden produkt odrzucić i testować. Każda z nas swoje włosy musiała dokładnie poznać. Raz na wozie a raz pod wozem

Włosy w okresie zimowym będą się nam też inaczej układać. Ma duże znaczenie POGODA.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:13   #182
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Niestety, obawiam się, że to jest bardzo indywidualne, zależy od grubości włosa i jego własnego skrętu, no i kondycji włosów. Niektórym spirulina prostuje, a niektórym podbija skręt
Racja Dlatego muszę szukać i próbować, może w końcu znajdę coś, co idealnie pasuje moim włosiskom. Pole szukania już szczęśliwie bardzo się zawęża

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
vidia

Postanowiłam dać kolejną szansę olejowi kokosowemu, mimo moich wysokoporów W sumie jedyny jaki miałam to Parachute aka Spalony Kokos. Teraz kusi mnie mieszanka Vatiki
To jest to, co mocno średnio pachnie?
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:22   #183
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Dzięki, śliczne masz
No ja mało kiedy żeluję, nast. razem spróbuję bo zapomnę jak to się robi


Dziekuję
Ja żel nakładam bo myje co 3/4 dni ostatnio a żel dłużej utrzymuje je w ładnym skręcie bez puchu



Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Zwykle się marzy o takich jakich się nie ma, też w sumie marzę o innych ale cieszę się i tak że takie są
Dziękuję


Śliczne są

Swięta racja z tym że każdy a przynajmniej większość marzy o takich jakich nie ma , ale ważne żeby cieszyć się z tego co się ma



Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Wojownicza_księżniczka
Kobieto jakie masz też cudowne !!!!! kręcioły !


Dziekuję
Tylko źle ścięte, znaczy dobrze ścięte ale już odrosły i trochę źle się układają i niewielka objętość ale to jak wycieniuję to będzie okej




Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio jakieś dziwne włosy po myciu błyszczą się aż nienaturalnie i wyglądają jakby były tłuste chociaż nie są. W dotyku aż dziwnie miękkie i śliskie, jakby były...hmm.. no nie wiem...obciążone? . A potem puch. Na drugi dzień wyglądają lepiej po reanimacji (u mnie sprawdza się zwilżenie wodą+ joanna miód i mleko b/s+ odrobina żelu) niż po umyciu. W ogóle się zrobiły dziwnie przyklapnięte i tył u góry prawie prosty, końce tylko skręcone
Czy to może być przekarmienie olejem? Co do składu kosmetyków to chyba są w porządku (alterra z granatem [szampon+ odżywka d/s]+ Joanna miód i mleko b/s+ nivea curls+ fioletowy artiste]. Od 22 grudnia olejowałam co mycie olejem z pestek winogron, bo chciałam je jak nawięcej na początek odżywić i w planach mam przerzucenie się na olejowanie co 2 mycie


Mnie się wydaje, że to może być przeolejowanie. Spróbuj przez jakiś czas ich nie olejować albo olejować np same końcówki lub głowę i zobaczy czy coś się zmieni . Myślę że taka przerwa dobrze im zrobi



Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
dziękuję Twoje są piękne takie długie i takie błyszczące


Dziekuję a myślałam że jakoś nie są błyszczące, na zdjęciu też wydawało mi się, że blask jest ale pewna nie byłam, ale skoro jeszcze ktoś widzi to znaczy że jest i wierzę na słowo



Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Piękne że ojej I długie

Dziekuję Takie długie aż nie są ale może kedyś w końcu urosną
Swoją drogą mam wrażenie że jedna warstwa włosów mi nie rośnie... ostatnia która powinna być najdłuższa mam wrażenie, że w ogóle nie rośnie, reszta na pewno urosła bo widzę to nawet bez mierzenia ale ta ostatnia jakoś nie... To w ogóle możliwe ??




Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Wypróbowałam olej sezamowy, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - bardzo podbił mi skręt. Dziwne, bo nie wysilałam się specjalnie ze stylizacją. Za to olej ze słodkich migdałów świetnie wygładził włosy i zapanował nad puchem. Nic a nic mi się nie spuszyło, mimo biegania po wietrze i śniegu
Czy któraś z Was stosowała może naftę kosmetyczną?


Ja używałam na skalp głownie, miałam do niej wrócic ale jakoś zawsze zapomnę, robiłam też taką maskę z zóltkiem i naftą, kiedy miałam wrażenie, że są matowe a po masce pięknie się błyszczały. Tylko moja mama zawsze twierdzi że po nafcie się wcześniej siwieje i jakoś zawsze mnie to zastanawia czy to prawda



Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja większość życia miałam długie, teraz by to było uciążliwe bo są grube i gęste, więc ucieszą mnie takie na ramiona Długie są piękne to fakt, aczkolwiek do pasa dla mnie to już za dużo. Jednak lubię podziwiać u innych, więc życzę Ci długaśnej burzy loków i cierpliwości zapuszczania ;D Mi włosy jak wariaty rosną po musztardowym oleju

W sumie jak ktoś ciągle wiele lat ma tą samą długość włosów to też się to nudzi, Ja zazwyczaj miałąm scinane tak do ramion więc teraz dlatego chcę zapuścic właśnie do pasa bo zawsze mi się takie podobały, i zawsze chciałam wiedzieć jak to jest mieć takie długie włosy I dziękuję liczę właśnie na to że będę miała tą cierpliwość bo z tym to u mnie ciężko mam nadzieję że uda mi się osiągnąć ten włosowy cel

Chyba muszę wpisać ten olej musztardowy na moją włosową chciejlistę
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:32   #184
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Ja używałam na skalp głownie, miałam do niej wrócic ale jakoś zawsze zapomnę, robiłam też taką maskę z zóltkiem i naftą, kiedy miałam wrażenie, że są matowe a po masce pięknie się błyszczały. Tylko moja mama zawsze twierdzi że po nafcie się wcześniej siwieje i jakoś zawsze mnie to zastanawia czy to prawda
Zobaczymy co będzie z tym siwieniem, mam całą buteleczkę do zużycia Najwyżej łatwiej mi się będzie przerobić po nafcie na blondynkę
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:45   #185
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Agnes93
Ja mam ostatnio jakieś dziwne włosy po myciu błyszczą się aż nienaturalnie i wyglądają jakby były tłuste chociaż nie są. W dotyku aż dziwnie miękkie i śliskie, jakby były...hmm.. no nie wiem...obciążone? . A potem puch. Na drugi dzień wyglądają lepiej po reanimacji (u mnie sprawdza się zwilżenie wodą+ joanna miód i mleko b/s+ odrobina żelu) niż po umyciu. W ogóle się zrobiły dziwnie przyklapnięte i tył u góry prawie prosty, końce tylko skręcone
Czy to może być przekarmienie olejem? Co do składu kosmetyków to chyba są w porządku (alterra z granatem [szampon+ odżywka d/s]+ Joanna miód i mleko b/s+ nivea curls+ fioletowy artiste]. Od 22 grudnia olejowałam co mycie olejem z pestek winogron, bo chciałam je jak nawięcej na początek odżywić i w planach mam przerzucenie się na olejowanie co 2 mycie
Mam to samo obecnie - to jest przekarmienie olejem. Ja odstawiłam oleje całkowicie, myję sls na zmianę z delikatniejszym szamponem, używam odżywek z aminokwasami, wczoraj kupiłam z keratyną, mam jedną z panthenolem jeszcze. Dodatkowo miód i siemię dodawane do odżywek. Pomaga, ale długo trwa wyjście z takiego kryzysu, znacznie dłużej niż z przeproteinowania. U mnie objaw był taki, że włosy wydawały się cienkie, mega lekkie, przyklap, rozmiękłe i jeden wiuelki puch + mega sztuczny blask.
Cytat:
wojownicza ksiezniczka
W sumie jak ktoś ciągle wiele lat ma tą samą długość włosów to też się to nudzi, Ja zazwyczaj miałąm scinane tak do ramion więc teraz dlatego chcę zapuścic właśnie do pasa bo zawsze mi się takie podobały, i zawsze chciałam wiedzieć jak to jest mieć takie długie włosy I dziękuję liczę właśnie na to że będę miała tą cierpliwość bo z tym to u mnie ciężko mam nadzieję że uda mi się osiągnąć ten włosowy cel

Chyba muszę wpisać ten olej musztardowy na moją włosową chciejlistę
Tylko uważaj z tym olejem - łatwo nim przeolejować sobie włosy, lepiej kładź na sam skalp i niedużo. U mnie był dobry zmywany odżywką i potem kładłam jakaś proteinową, wtedy było super
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:10   #186
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam głupie pytanie - płyn micelarny się daje na wacik i tym się mazia po twarzy? Bo dorwałam ostatnio w Biedronce, a wcześniej ten żel. Kupiłam te niebieskie. Żel jest fajny, a płynu jeszcze nie używałam. Żel smaruję na suchą twarz i potem zmywam gąbeczką z wodą.

Te z Biedronki są na prawdę fajne . Płynem nasączasz wacik i przecierasz, tak jak napisałaś. Dobrze zmywa tusz i nie szczypie w oczy, świetny jest. Żel wmasowuję w zwilżoną skórę, łatwiej się rozprowadza. Miałam niebieski i zielony i ten z peelingiem lepiej mi pasuje do mojej mieszanej cery. Czasem używam go razem ze szczoteczką elektryczną do twarzy.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
vidia

Postanowiłam dać kolejną szansę olejowi kokosowemu, mimo moich wysokoporów W sumie jedyny jaki miałam to Parachute aka Spalony Kokos. Teraz kusi mnie mieszanka Vatiki
Miałam Vatikę chyba z amlą? Spisywał się świetnie, ładnie się zmywał, pachniał pięknie, no ale moje ogólnie lubią kokos więc wiesz Tak czy inaczej polecam.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:12   #187
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam głupie pytanie - płyn micelarny się daje na wacik i tym się mazia po twarzy? Bo dorwałam ostatnio w Biedronce, a wcześniej ten żel. Kupiłam te niebieskie. Żel jest fajny, a płynu jeszcze nie używałam. Żel smaruję na suchą twarz i potem zmywam gąbeczką z wodą.


Znacie jeszcze jakiś olej, który podbija skręt?
Naftę raz użyłam - wygładza i prostuje u mnie
Na wacik i przecieramy dokładnie, pięknie zmywa makijaż oczu i twarzy, no i nie szczypie na szczęście

Mi skręt pięknie podbija większość olei z omega 6 (np. krokosz, orzech włoski, pestki dyni, pestki arbuza, kiełki pszenicy, konopny).

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
vidia

Postanowiłam dać kolejną szansę olejowi kokosowemu, mimo moich wysokoporów W sumie jedyny jaki miałam to Parachute aka Spalony Kokos. Teraz kusi mnie mieszanka Vatiki
A to ten śmierdzielek, wąchałam go u koleżanki, chciała mi trochę dać, ale nie dałabym rady go używać Vatika ta z ziołami pachnie ładnie, dla mnie kokosowo-ziołowo
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 13:25   #188
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

używałyście może olej Sesa? jak oceniacie?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:33   #189
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mam to samo obecnie - to jest przekarmienie olejem.
czyli jak myślałąm...

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja odstawiłam oleje całkowicie, myję sls na zmianę z delikatniejszym szamponem, używam odżywek z aminokwasami, wczoraj kupiłam z keratyną, mam jedną z panthenolem jeszcze. Dodatkowo miód i siemię dodawane do odżywek.
Ja chcę olej co drugie mycie, może się poprawi. Spróbuję kilka razy a jak będzie słabo to raz w tygodniu

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Pomaga, ale długo trwa wyjście z takiego kryzysu, znacznie dłużej niż z przeproteinowania.
To mnie pocieszyłaś chociaż może nie będzie tak źle, bo po przylizie żelowym jak spłukałąm od połowy długości, nałożyłam d/s na chwile, potem b/s i mieszankę pianki i żelu czyli to co zwykle po umyciu to to:
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
włosy wydawały się cienkie, mega lekkie, przyklap, rozmiękłe i jeden wiuelki puch + mega sztuczny blask.
mineło i teraz są lepsze, więc mam nadzieję, że samo ograniczenie pomoże. Nie chce rezygnować z olejów, bo zrobiły mi małą rewolucję na głowie. Dziś pod wieczór będę myć to powiem jak wyszło
bernadka20 jeśli chodzi o Nivea curls- to ja używam pianki, ona jest na etanalu, przez to staram sie dbać żeby włosiska były dobrze nawilżone. Któraś dziewczyna mówiła, że to ta pianka może mi puszyć, ale jak widać po moim ostatnim eksperymencie sam żel robi u mnie gorsze spustoszenie niż w mieszance z pianką z alkoholem (na szczęście nie denat).
Idę dziś do fryzjera, po raz pierwszy od 3lat. Mam nadzieję, że to bedzie pani z którą mamy takie same miana i że mój 1cm= jej 1cm. Przy okazji chyba każę jej wyrównać trochę tego mojego dłuższego, skręconego boba i wystopniować troche jeśli uzna za konieczne (chociaż to akurat jest już konkretnie moimi rękami wystopniowane)
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:36   #190
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
używałyście może olej Sesa? jak oceniacie?
Bardzo źle oceniam. Strasznie puszył mi włosy, były po nim strasznie matowe, szorstkie w dotyku. Na dodatek prostował włosy. Do tego ten smrodek powodował u mnie i mojego faceta ból głowy i zostawał na włosach, na ręczniku, wszędzie. Na skalpie nic nie robił, ani zaszkodził, ani pomógł. Tak że oceniam Sesę bardzo negatywnie
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:14   #191
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
czyli jak myślałąm...


Ja chcę olej co drugie mycie, może się poprawi. Spróbuję kilka razy a jak będzie słabo to raz w tygodniu


To mnie pocieszyłaś chociaż może nie będzie tak źle, bo po przylizie żelowym jak spłukałąm od połowy długości, nałożyłam d/s na chwile, potem b/s i mieszankę pianki i żelu czyli to co zwykle po umyciu to to:

mineło i teraz są lepsze, więc mam nadzieję, że samo ograniczenie pomoże. Nie chce rezygnować z olejów, bo zrobiły mi małą rewolucję na głowie. Dziś pod wieczór będę myć to powiem jak wyszło
Ja olejowałam tak 3 miechy, a jak odstawiłam odżywkę z keratyną to nastąpiła tragedia. Wzięłam się za wychodzenie z kryzysu, dałam olej i znowu klapa, nawet odżywka z olejami robi mi kuku, teraz już mniej, ale odstawiłam olejowanie bo inaczej bym się kręciła w kółko. Póki co lepiej sobie dodaj oleju do maski i olejuj np. raz na tydzień i częściej używaj protein i slsa, o ile Ci sls krzywdy nie robi a olej taki co wiesz, że na 100 Ci pasuje
Polecam Ci jeszcze mocną płukankę z herbaty miętowej+czarnej+zielonej - efekty podobny jak po hennie, takie usztywnienie, objętosć i skręt lepszy, dodatkowo redukuje efekt takiej kleistości i gumowatości po przesadzeniu z olejem. Daj znać jaki będziesz mieć efekt bo jestem ciekawa bardzo ;D
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 14:39   #192
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

dziewczyny mam pytanko - jak umyjecie włosy to je jakoś spinacie czy chodzicie w rozpuszczonych aż nie wyschną? suszarka w moim przypadku raczej nie sprawdzi się bo musiałabym suszyć włosy godzinę a jak mam rozpuszczone to wyglądają jak wiecheć - póki są mokre to mam ładne fale ale potem - susz i puch
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:53   #193
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

klaudenc pokombinuje, może aż tak źle nie będzie jak u Ciebie. Mam nadzieje że moje może aż tak nie zareagują. Mam nadzieję, że podcięcie tych końcówek też coś zmniejszy trochę chociaż mój puch... Dam znać wieczorem co z tego wyszło zbieram się do fryzjera
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:17   #194
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko - jak umyjecie włosy to je jakoś spinacie czy chodzicie w rozpuszczonych aż nie wyschną? suszarka w moim przypadku raczej nie sprawdzi się bo musiałabym suszyć włosy godzinę a jak mam rozpuszczone to wyglądają jak wiecheć - póki są mokre to mam ładne fale ale potem - susz i puch
Ja akurat robię inaczej niż większość tutaj, więc nie wiem czy Ci to podpasuje, no ale:
Po myciu odciskam włosy z wody, zawijam w ręcznik i tak chodzę sobie póki mi porządnie wody nie wchłodnie, czyli 10-15 minut lub i dłużej
Następnie rozczesuję włosy grzebieniem i tu są dwie opcje:
1 zostawiam naturalnie do wyschnięcia lub suszę suszarką, znowu czeszę suche włosy ale płaską szczotką, zwilżam dłonie wodą i przejeżdżam po włosach i potem tak już zostawiam, nic z nimi nie robię, ewentualnie ugniatam lekko lub zwijam na palcach,
lub opcja 2, z której korzystam latem gdy nie potrzebuję suszarki:
pochylam się głową w dól, palcami tak zaczesuję włosy i zwijam sobie w koczka ślimaczka, luźnego odbijając przy tym od nasady i spinam klamrą. Jak są prawie suche rozpuszczam, znowu przeczesuję grzebieniem, a potem tylko lekko zwilżonymi dłońmi przejeżdżam po włosach, ugniatam, zostawiam i nic więcej.
Aczkolwiek ja mam gruby skręt, więc jak rozczeszę to mam fale, które za chwilę i tak się zakręcą, żaden wielki puch się nie robi
Cytat:
Agnes93 :
pokombinuje, może aż tak źle nie będzie jak u Ciebie. Mam nadzieje że moje może aż tak nie zareagują. Mam nadzieję, że podcięcie tych końcówek też coś zmniejszy trochę chociaż mój puch... Dam znać wieczorem co z tego wyszło zbieram się do fryzjera
Myślę, że nie bo jednak nie olejowałaś aż tak długo tpo i szybciej ten efekt odwrócisz Powodzenia u fryzjera przy okazji
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:25   #195
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Klaudence - przeczesanie włosów na sucho u mnie nie wchodzi w grę bo miałabym króla lwa na głowie - mam lekkie fale bardzo napuszone
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:30   #196
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Powodzenia u fryzjera przy okazji
zapeszyłaś... Grrr zaraz mnie chyba poniesie! Jak nigdy nie było problemów, przyszło się, poczekało chwile to na dzień dobry mi wskoczyła z tekstem, że dziś to nie ma mowy bo ona ma poumawiane do zamknięcia, ewentualnie żeby spróbować potem zadzwonić czy się miejsce zwolniło Nosz chyba rozniose tą babke. Zadzwonię za 2h i zapytam, jak nie to na jutro (o ile nie dostane szału wcześniej i sama nie chwycę za nożyczki) ale jak jutro mi taki numer wywynie to straciła potencjalną klientke. Także dziś chyba nici z mycia głowy...
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz

Edytowane przez Agnes93
Czas edycji: 2014-01-13 o 15:37
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:58   #197
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko - jak umyjecie włosy to je jakoś spinacie czy chodzicie w rozpuszczonych aż nie wyschną? suszarka w moim przypadku raczej nie sprawdzi się bo musiałabym suszyć włosy godzinę a jak mam rozpuszczone to wyglądają jak wiecheć - póki są mokre to mam ładne fale ale potem - susz i puch
Ja w ręczniku od kąpieli idę tylko na dół do siebie i w trakcie ubierania w łazience mam go na głowie czyli obstawiam z 3 min, dłużej są już za suche i splątane, a tak to ściągam turban palcami przeczesuję, czasem samymi czasem z b/s (aktualnie wyszła) podpinam grzywkę i łażę sobie. Byle nie dotykać ich i wtedy jest git, psikam jeszcze sprejem przeciw puszkowi, pougniatam i gotowe
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:02   #198
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
bernadka20 jeśli chodzi o Nivea curls- to ja używam pianki, ona jest na etanalu, przez to staram sie dbać żeby włosiska były dobrze nawilżone. Któraś dziewczyna mówiła, że to ta pianka może mi puszyć, ale jak widać po moim ostatnim eksperymencie sam żel robi u mnie gorsze spustoszenie niż w mieszance z pianką z alkoholem (na szczęście nie denat).
Idę dziś do fryzjera, po raz pierwszy od 3lat. Mam nadzieję, że to bedzie pani z którą mamy takie same miana i że mój 1cm= jej 1cm. Przy okazji chyba każę jej wyrównać trochę tego mojego dłuższego, skręconego boba i wystopniować troche jeśli uzna za konieczne (chociaż to akurat jest już konkretnie moimi rękami wystopniowane)
Rozumiem. Używałam tej pianki rzadko
Nie polubiłyśmy się :P
Pewnie najgorsze to z denatem :P

Nie mam tego problemu. Odkad znalazlam fryzjerkę tak już hoho z nią jestem, ale przeprowadziłam się do miejscowości mojego narzeczonego i już mysle a co z fryzjerem ! Z całości moje włosy strzyże mi fryzjer co 3 miesiące. Na grzywkę co 3 tygodnie muszę przychodzić rosnie jak oszalala ! Nie powinnam narzekać, ale widzę, że farba powolutku schodzi...

Zauwazylam Twoja późniejszą wypowiedź i masz rację. Zdenerwowałabym się tak jak i Ty faktem, ze muszę czekać i w nie ladny sposob odeslana...
Bylas umowiona na termin ? To dziwne, ze Cie odesłala z kwitkiem, bo sobie nie poradzi ma za duzą ilosc klientów...To jest fryzjer powinien mieć czas zapisany w glowie na daną usługę.
Nie zazdroszczę.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:11   #199
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

wicherku a co polecasz w psikaczu na puch? używałam sprayu z mariona ale było jeszcze gorzej
wrzucam foty jeszcze lekko mokrych włosów - jak widać jest niefajnie, w dodatku widać mega odrost (muszę wreszcie hennę rozrobić) i moją nieszczęsną grzywkę którą zapuszczam - muszę ją podpinać bo strasznie się kręci i wygląda to niezbyt dobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140113_004[1].jpg (29,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140113_013[1].jpg (42,7 KB, 52 załadowań)
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 16:11   #200
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Zobaczymy co będzie z tym siwieniem, mam całą buteleczkę do zużycia Najwyżej łatwiej mi się będzie przerobić po nafcie na blondynkę


Mnie jeszcze pół zostało i się zebrać nie mogę, żeby skończyć



Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Tylko uważaj z tym olejem - łatwo nim przeolejować sobie włosy, lepiej kładź na sam skalp i niedużo. U mnie był dobry zmywany odżywką i potem kładłam jakaś proteinową, wtedy było super


Na wszelki wypadek zapisałam to sobie żeby nie zapomnieć jak kiedys kupię



Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość


A to ten śmierdzielek, wąchałam go u koleżanki, chciała mi trochę dać, ale nie dałabym rady go używać Vatika ta z ziołami pachnie ładnie, dla mnie kokosowo-ziołowo


Mnie tam pachnie ta Vatika herbatą z imbirem i nie specjalnie fajny to zapach , ale nie jest taki zły



Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
używałyście może olej Sesa? jak oceniacie?

Miałam na skalp się sprawdzała, mniej mnie głowa swędziała i jeszcze chyba ruszył moje włoski do wzrostu w końcu Wszyscy narzekają na straszny zapach Sesy ale mnie jakos nie przeszkadzał, dla mnie Sesa pachnie taką cytryną z ziołami. Jak naolejowałam nią włosy to były mięciutkie a końcówki slicznie się skręcały. Głównie jednak na skalp ją nakładałam i starczyła mi spokojnie na 3 miesiące i jeszcze mi trochę zostało . Ja generalnie jestem zadowolona z jej działania.



Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko - jak umyjecie włosy to je jakoś spinacie czy chodzicie w rozpuszczonych aż nie wyschną? suszarka w moim przypadku raczej nie sprawdzi się bo musiałabym suszyć włosy godzinę a jak mam rozpuszczone to wyglądają jak wiecheć - póki są mokre to mam ładne fale ale potem - susz i puch


Ja myje nakładam odżywkę, żel, jedwab na końce, odciskam z wody ewentualnie robię pluking i zostawiam rozpuszczone i schną sobie aż wyschną



Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
zapeszyłaś... Grrr zaraz mnie chyba poniesie! Jak nigdy nie było problemów, przyszło się, poczekało chwile to na dzień dobry mi wskoczyła z tekstem, że dziś to nie ma mowy bo ona ma poumawiane do zamknięcia, ewentualnie żeby spróbować potem zadzwonić czy się miejsce zwolniło Nosz chyba rozniose tą babke. Zadzwonię za 2h i zapytam, jak nie to na jutro (o ile nie dostane szału wcześniej i sama nie chwycę za nożyczki) ale jak jutro mi taki numer wywynie to straciła potencjalną klientke. Także dziś chyba nici z mycia głowy...


Jutro Cię przyjmie spokojnie Fryzjer to nie zając nie ucieknie, bo tylko zając to zając i uciec może
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:13   #201
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Nie byłam umówiona na termin, ale mieszkam w takiej okolicy (salon mam 10min od siebie spacerkiem), że poza sobotą gdzie wiadomo wesela itd nigdy nie było potrzeby umawiania się na godzinę (czekało się max.30min bo była zawsze tylko osoba czy 2 przed tobą jeśli w ogóle). Tym bardziej, że miała robić jakiejś babce farbę to mogła mnie chlasnąć w między czasie. Przecież nie będzie te 20min czy dłużej stać nad nią i patrzeć każdy włosek złapał... Zadzwonię za pół godziny, zobaczymy. Jak mimo umówienia mi jutro taki numer wytnie to nie ręczę za siebie

edit:
wojownicza ksiezniczka - jam człek nerwowy, w przypływie emocji gotowa jestem sama się ściąć jak to robiłam od 3 lat. Chciałam dać kobitce szanse (a sobie nadzieje, że może nie tylko sami beznadziejni fryzjerzy chodzą po tej ziemi i że jest ktoś komu się nie będę bała powierzyć moich loczków) a tu taki numer. Ma minusa na starcie. Mam tylko nadzieję, że nie załamie mnie na tyle, że mój uraz psychiczny do fryzjerów się pogłębi (i znów będę w stanie zaufać tylko swoim nożyczkom). Ze mną jako niedoszłym fryzjerem (i tym ile teraz energii wkładam w to, żeby moje lokasy były w końcu takie jak trzeba) nie ma lekko
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz

Edytowane przez Agnes93
Czas edycji: 2014-01-13 o 16:18
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:21   #202
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
Nie byłam umówiona na termin, ale mieszkam w takiej okolicy (salon mam 10min od siebie spacerkiem), że poza sobotą gdzie wiadomo wesela itd nigdy nie było potrzeby umawiania się na godzinę (czekało się max.30min bo była zawsze tylko osoba czy 2 przed tobą jeśli w ogóle). Tym bardziej, że miała robić jakiejś babce farbę to mogła mnie chlasnąć w między czasie. Przecież nie będzie te 20min czy dłużej stać nad nią i patrzeć każdy włosek złapał... Zadzwonię za pół godziny, zobaczymy. Jak mimo umówienia mi jutro taki numer wytnie to nie ręczę za siebie
at
Rozumiem.
No właśnie przypomniałaś mi, że ostatnio, kiedy bylam u swojej fryzjerki to miala klientkę, ktorej wlosy farbowala i mowila noo a Ty co jeszcze robisz ? Siadaj moja droga to umyjemy głowę
(myje wlosy po wizycie od fryzjera, gdyż nie lubię sztucznego efektu swoich falek od suszarki . Swędzi też głowa i to po drugie :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:39   #203
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
edit:
wojownicza ksiezniczka - jam człek nerwowy, w przypływie emocji gotowa jestem sama się ściąć jak to robiłam od 3 lat. Chciałam dać kobitce szanse (a sobie nadzieje, że może nie tylko sami beznadziejni fryzjerzy chodzą po tej ziemi i że jest ktoś komu się nie będę bała powierzyć moich loczków) a tu taki numer. Ma minusa na starcie. Mam tylko nadzieję, że nie załamie mnie na tyle, że mój uraz psychiczny do fryzjerów się pogłębi (i znów będę w stanie zaufać tylko swoim nożyczkom). Ze mną jako niedoszłym fryzjerem (i tym ile teraz energii wkładam w to, żeby moje lokasy były w końcu takie jak trzeba) nie ma lekko


Też jestem nerwowa To zyczę Ci żeby uraz się nie pogłębił, żeby Cię przyjęła jutro i żeby ładnie Ci włoski obcięła i żebys fotki wrzuciła
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:28   #204
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
zapeszyłaś... Grrr zaraz mnie chyba poniesie! Jak nigdy nie było problemów, przyszło się, poczekało chwile to na dzień dobry mi wskoczyła z tekstem, że dziś to nie ma mowy bo ona ma poumawiane do zamknięcia, ewentualnie żeby spróbować potem zadzwonić czy się miejsce zwolniło Nosz chyba rozniose tą babke. Zadzwonię za 2h i zapytam, jak nie to na jutro (o ile nie dostane szału wcześniej i sama nie chwycę za nożyczki) ale jak jutro mi taki numer wywynie to straciła potencjalną klientke. Także dziś chyba nici z mycia głowy...
Też bym się wkurzyła na Twoim miejscu. Szczególnie, że podcinanie końcówek ogromu czasu nie zajmuje, ale cóż, czasem trzeba wykazać się cierpliwością Ja 2 razy w życkiu byłam u fryzjera - raz przy długich włosach i raz żeby ściąć włosy krótko i byłam zadowolona. Jednak mając 11 lat i czując jak mi pierwszy raz w życiu suszy się włosy gorącą jak sto diabłów suszarą, a potem męczy prostownicą to jakoś nie czułam się pocieszona, pamiętam że po powrocie od razu poszłam głowę umyć bo mnie proste włosy denerwowały Drugi raz u innej tylko mi pani zmoczyła lekko wodą, ścięła, wymodelowała na szczotce i wszystko trwało z 15 minut. Obecnie podcinam sama bo mi tak bezpieczniej (zapuszczam), a dodatkowo w Anglii ceny są kosmiczne u fryzjerów.
Cytat:
sereniti
To może spróbuj jakieś psikadło np. gliss kur? Albo coś z silikonami, one jednak trochę ten puch redukują. Może też cięcie ma wpływ u Ciebie?
Najlepsza na puch była dla mnie ta odżywka:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nditioner.html
Jest genialna, tylko nie wiem czy składu nie zmienili i czy w Polsce da się to dostać.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:46   #205
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
To jest to, co mocno średnio pachnie?
To eufemizm

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Miałam Vatikę chyba z amlą? Spisywał się świetnie, ładnie się zmywał, pachniał pięknie, no ale moje ogólnie lubią kokos więc wiesz Tak czy inaczej polecam.
skład mi się podoba, ale zapach taki sobie (kupiłam właśnie ). Zobaczymy jak działanie

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
A to ten śmierdzielek, wąchałam go u koleżanki, chciała mi trochę dać, ale nie dałabym rady go używać Vatika ta z ziołami pachnie ładnie, dla mnie kokosowo-ziołowo
Ja Parachute używam do zmywania makijażu oczu - w tym się super sprawdza, bo potem myję twarz żelem lub olejkiem i nic mi nie śmierdzi. Z włosami było gorzej Vatika dla mnie pachnie za to jak jakiś środek do czyszczenia Ale nie jest to zapach, który mi przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Do tego ten smrodek powodował u mnie i mojego faceta ból głowy i zostawał na włosach, na ręczniku, wszędzie. Na skalpie nic nie robił, ani zaszkodził, ani pomógł. Tak że oceniam Sesę bardzo negatywnie
O właśnie tyle się naczytałam o tym jak Sesa śmierdzi, a mimo to mnie kusi. Czy użytkowniczki Sesy podjęłyby się opisania tego zapachu?
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:04   #206
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
wicherku a co polecasz w psikaczu na puch? używałam sprayu z mariona ale było jeszcze gorzej
wrzucam foty jeszcze lekko mokrych włosów - jak widać jest niefajnie, w dodatku widać mega odrost (muszę wreszcie hennę rozrobić) i moją nieszczęsną grzywkę którą zapuszczam - muszę ją podpinać bo strasznie się kręci i wygląda to niezbyt dobrze.
Ale długie będziesz miała takie falki jak ja, podobnie się z tyłu wiją Twoje
Właśnie tego psikacza z marion używam, fajny dość jest na moje. Ale nie mam porównania z innymi jak na razie
A moja grzywka troszkę wyprościk, kiedyś zrobię fotkę od przodu, nic specjalnego w falowanych, bo cieniowane i z przodu parę pasem, cały busz jest z tyłu
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:12   #207
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Czy użytkowniczki Sesy podjęłyby się opisania tego zapachu?
Bardzo proszę Według mnie Sesa pachnie jak dawno niesprzątana toaleta miejska, w której ktoś nieudolnie próbował zabić zapach moczu za pomocą kadzidełka, które okazało się jednak za słabe
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:15   #208
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
Nie byłam umówiona na termin, ale mieszkam w takiej okolicy (salon mam 10min od siebie spacerkiem), że poza sobotą gdzie wiadomo wesela itd nigdy nie było potrzeby umawiania się na godzinę (czekało się max.30min bo była zawsze tylko osoba czy 2 przed tobą jeśli w ogóle). Tym bardziej, że miała robić jakiejś babce farbę to mogła mnie chlasnąć w między czasie. Przecież nie będzie te 20min czy dłużej stać nad nią i patrzeć każdy włosek złapał... Zadzwonię za pół godziny, zobaczymy. Jak mimo umówienia mi jutro taki numer wytnie to nie ręczę za siebie

edit:
wojownicza ksiezniczka - jam człek nerwowy, w przypływie emocji gotowa jestem sama się ściąć jak to robiłam od 3 lat. Chciałam dać kobitce szanse (a sobie nadzieje, że może nie tylko sami beznadziejni fryzjerzy chodzą po tej ziemi i że jest ktoś komu się nie będę bała powierzyć moich loczków) a tu taki numer. Ma minusa na starcie. Mam tylko nadzieję, że nie załamie mnie na tyle, że mój uraz psychiczny do fryzjerów się pogłębi (i znów będę w stanie zaufać tylko swoim nożyczkom). Ze mną jako niedoszłym fryzjerem (i tym ile teraz energii wkładam w to, żeby moje lokasy były w końcu takie jak trzeba) nie ma lekko



a ja nie rozumiem czemu sie tak wscieklas jakbys byla umowiona to jasna sprawa, ale tak to nie wiem w czym masz problem


Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
To eufemizm



skład mi się podoba, ale zapach taki sobie (kupiłam właśnie ). Zobaczymy jak działanie



Ja Parachute używam do zmywania makijażu oczu - w tym się super sprawdza, bo potem myję twarz żelem lub olejkiem i nic mi nie śmierdzi. Z włosami było gorzej Vatika dla mnie pachnie za to jak jakiś środek do czyszczenia Ale nie jest to zapach, który mi przeszkadza.



O właśnie tyle się naczytałam o tym jak Sesa śmierdzi, a mimo to mnie kusi. Czy użytkowniczki Sesy podjęłyby się opisania tego zapachu?
Az wyjelam zeby sie wwachac i opisac ale ciezko jest to opisac, mi ten zapach nie przeszkadza, nawet go lubie jak dla mnie to takie kadzidelko
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 20:04   #209
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

W rejonie w mojej dzielnicy nigdy nie było praktykowane zapisywanie się na godzinę poza sobotami więc to jakiś totalny ewenement. Udało jej się jakoś mnie zmieścić! Uff... naszczęście mamy podobny system miar. Końcówki podcięte ok.1cm, ew. gdzieś gdzie nie było równo to 2, plus stopniowo wyrównywanie mojego dłuższego przodu który będziemy wyrównywać sukcesywnie. Zmiana raczej niewielka będzie. Chociaż ciekawa jestem efektu bo dziś już bez oleju (poza 2 kroplami na zabezpieczenie końcówek) i jak to bedzie wyglądało. Włosy narazie sobie schną umyte
__________________
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Zapisz
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:24   #210
jakisnick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 124
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Chyba ze mną coś nie tego, bo uwielbiam zapach Sesy
jakisnick jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 16:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.