Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-28, 20:38   #2461
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dalej chora, jeszcze bardziej ni¿ rano. Ju¿ nawet nie pamiêtam kiedy ostatni raz mia³am gor±czkê z dreszczami na ca³ym ciele. Le¿ê pod kocem i siê wygrzewam. Jutro znowu do pracy. Nie mam aspirynym wiêc biorê Pyralginê i Rutinoscorbin i Strepsils.
By³am dzi¶ na usg tarczycy i mam tam jakie¶ zmiany. W poniedzia³ek ide do lekarza dowiedzieæ siê co dalej.

A poza tym, to chce mi siê spaæ...
Biedulko ty moja. Ciebie wziê³o gorzej ni¿ mnie widzê, a jeszcze do pracy musisz i¶æ - nie zazdroszczê.
A z tarczyc± to siê nie ma co na zapas martwiæ, tylko poczekaæ na werdykt lekarza. Tylko to czekanie.

Skoro ci siê chce spaæ to id¼, jak siê organizm dopomina to nie ma zmi³uj. Mo¿e dobry sen pomo¿e choæ troszkê.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-28, 20:49   #2462
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

No idê idê, jeszcze tylko zrobiê sobie cytrynkê z miodem i siup pod ko³drê

Mi³ej nocki
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-28, 20:55   #2463
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No idê idê, jeszcze tylko zrobiê sobie cytrynkê z miodem i siup pod ko³drê

Mi³ej nocki
Gardzio³ko sobie tez mo¿esz przed snem przep³ukaæ ciep³± wod± z sol±

S³odkich snów i oby siê do rana choæ troszkê poprawi³o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 07:29   #2464
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
chyba ³adnie siê obcie³am bo te¶ciówka a¿ nie wierzy³a, ¿e sama to zrobi³am
i prze¿ywa³a, ¿e ona p³aci po 30-40z³ za podciêcie w³osów (ma jakie¶ 7cm krótsze od moich obecnych) a ja za free umiem tak siê obci±æ i to równo
To jak z farbowaniem farb± profesjonaln±. Fryzjer zawsze to tak przedstawia jakby to by³o takie trudne. Laski potem pisuj± na Wiza¿u, ¿e boj± siê u¿yæ takiej farby bo nie wiedz± co i jak.
Przypomnia³o mi siê co¶ Raz czyta³am jak laska chwali³a siê, ¿e idzie w³a¶nie farbowac profesk± a gdy zapytana na jakim utleniaczu, to ona a co to utleniacz Normalnie chcia³a waln±æ sam± tubkê farby na w³osy, bo przecie¿ taka jest tylko sprzedawana Nie wiem jak mo¿na byæ tak nie pojêtym, tym bardziej, ¿e farbowa³a wcze¶niej sklepowymi i przecie¿ zawsze do tubki z farb± czego¶ siê dodaje. Efekt taki, ¿e laska nawet instrukcji nie przeczyta³a na opakowaniu farby. A tam jak wó³ o doborze oxy napisane by³o.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
³eee sorki
wrzuce po keratynowym! bo teraz teoretycznie zakuwa³ do egzaminów
filmik super. my¶lê, ¿e gdyby niektóre fryzjerki ciê³y w³a¶nie tym sposobem to by³oby lepiej ni¿ te ich kombinacje ró¿ne, gdzie potem i tak krzywo wychodzi.
Mia³am to samo gdy podciê³am sobie grzywkê z filmiku, na którym jakis fryzjer demonstrowa³ na manekinie. Mojej fryzjerce raz wychodzi³o równo, raz krzywo a raz d³u¿sze w³osy wystawa³y spod spodu. A on pokaza³ idealne ciêcie i do tego za pierwszym razem idealnie wychodzi.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula trzymam kciuki za udan± wizytê u fryzjerki

Goldika a mo¿e 7/71 ? Nie powinno wyj¶c czerwono. A jak na odro¶cie wychodzi z³oto, to dodaj mixtona fioletowego na odrost.

A ja dalej chora, jeszcze bardziej ni¿ rano. Ju¿ nawet nie pamiêtam kiedy ostatni raz mia³am gor±czkê z dreszczami na ca³ym ciele. Le¿ê pod kocem i siê wygrzewam. Jutro znowu do pracy. Nie mam aspirynym wiêc biorê Pyralginê i Rutinoscorbin i Strepsils.
By³am dzi¶ na usg tarczycy i mam tam jakie¶ zmiany. W poniedzia³ek ide do lekarza dowiedzieæ siê co dalej.

A poza tym, to chce mi siê spaæ...
Nerwy mnie jedz± ale i takie podniecenie. Kurde jak mi fryzjera brakowa³o. Takie wyj¶cie z domu i zadbanie tylko o siebie. Lubiê to.

Weronisia kuruj siê. Ja dzi¶ w nocy gor±czkê zbija³am u jednego i drugiego syna. Co¶ lata w powietrzu mimo mrozu Zdrowiej kochana.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 07:46   #2465
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jen ma wziêcie I dobrych stylistów
Ja tam zazwyczaj lata³am z fotami Azjatek, ale ja to wyj±tek od regu³y z uwagi na zainteresowanie tamt± czê¶ci± ¶wiata.
O przepraszam, ale ja te¿ czasem latam ze zdjêciami Azjatek bo, jak niektórzy twierdz±, mam "azjatyckie" w³osy

Podstaw± satysfakcjonuj±cego strzy¿enia (³atwouk³adalna fryzura) jest dobry fryzjer i fryzura odpowiednia do typu w³osów (aczkolwiek dobry fryzjer powie, ¿e dana fryzura nie ma szans ³atwo uk³adaæ siê na takich w³osach jak ma klientka). Gdybym wybra³a sobie fryzurê, któr± nosi aktorka o w³osach miêkkich jak u dziecka i cieniutkich, to potem p³aka³abym rzewnymi ³zami przed lustrem, chc±c u³o¿yæ mokre w³osy we fryzurê. Dlatego lubiê wspieraæ siê fryzurami Azjatek

Dziewczyny! Zdrowia Wam ¿yczê! Mnie ¶widruje lekko w nosie i ³eb mnie boli, ale z³ego licho nie bierze, wiêc jestem spokojna o swoje zdrowie

Kachula Czekam na fotosy
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 07:57   #2466
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula trzymam ju¿ kciuki o 16 dzi¶ prawda??

Weronisia, Mcromance du¿o zdrówka Wam ¿yczê !
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 08:28   #2467
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am to samo gdy podciê³am sobie grzywkê z filmiku, na którym jakis fryzjer demonstrowa³ na manekinie. Mojej fryzjerce raz wychodzi³o równo, raz krzywo a raz d³u¿sze w³osy wystawa³y spod spodu. A on pokaza³ idealne ciêcie i do tego za pierwszym razem idealnie wychodzi.
Dla mnie ostatnio podcinanie grzywki, to jak mycie zêbów Mam grzywkê do linii brwi i ¿eby mieæ tê wymarzon± d³ugo¶æ (w³osy nie za krótkie, ale te¿ nie wje¿d¿aj±ce na brwi) muszê sobie podcinaæ co ~10 dni mniej wiêcej. Brwi trochê przeszkadzaj±, bo najlepiej (najszybciej) ciê³oby siê przy czole, a nie w ka¿dym momencie mo¿na trzeba w³osy unosiæ, aby co¶ z brwi zosta³o I o dziwo wychodzi mi równo, a¿ siê dziwiê, bo rzekomo ciêcie grzywki na równo jest strasznie trudne (i tfu tfu spluwam, ¿eby nie zapeszyæ, bo muszê znów na dniach podci±æ).
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 08:48   #2468
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula trzymam ju¿ kciuki o 16 dzi¶ prawda??

Weronisia, Mcromance du¿o zdrówka Wam ¿yczê !
Trzymaj trzymaj! Mam nadziejê, ¿e w³osy wytrzymaj±...

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Kachula Czekam na fotosy
Bateria aparatu siê ³aduje

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie ostatnio podcinanie grzywki, to jak mycie zêbów Mam grzywkê do linii brwi i ¿eby mieæ tê wymarzon± d³ugo¶æ (w³osy nie za krótkie, ale te¿ nie wje¿d¿aj±ce na brwi) muszê sobie podcinaæ co ~10 dni mniej wiêcej. Brwi trochê przeszkadzaj±, bo najlepiej (najszybciej) ciê³oby siê przy czole, a nie w ka¿dym momencie mo¿na trzeba w³osy unosiæ, aby co¶ z brwi zosta³o I o dziwo wychodzi mi równo, a¿ siê dziwiê, bo rzekomo ciêcie grzywki na równo jest strasznie trudne (i tfu tfu spluwam, ¿eby nie zapeszyæ, bo muszê znów na dniach podci±æ).
No w³a¶nie tyle babrania siê z grzywk±. Za d³uga ¼le, za krótka te¿ ¼le. Ratuje w³a¶nie cz³owieka czêste podcinanie. Mi siê podoba kszta³t z tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=8jGJjLdZp8w
Do tego idealnie mo¿na ja skróciæ równo w ten sposób i bawiæ siê d³ugo¶ci±. Ja walnê³am maszynk± przy palcach i wtedy by³o idealnie, bo no¿yczki potrafi± poci±gn±æ w³osy jak siê krzywo z³apie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 08:53   #2469
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cze¶æ "lachony"

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
O przepraszam, ale ja te¿ czasem latam ze zdjêciami Azjatek bo, jak niektórzy twierdz±, mam "azjatyckie" w³osy

Podstaw± satysfakcjonuj±cego strzy¿enia (³atwouk³adalna fryzura) jest dobry fryzjer i fryzura odpowiednia do typu w³osów (aczkolwiek dobry fryzjer powie, ¿e dana fryzura nie ma szans ³atwo uk³adaæ siê na takich w³osach jak ma klientka). Gdybym wybra³a sobie fryzurê, któr± nosi aktorka o w³osach miêkkich jak u dziecka i cieniutkich, to potem p³aka³abym rzewnymi ³zami przed lustrem, chc±c u³o¿yæ mokre w³osy we fryzurê. Dlatego lubiê wspieraæ siê fryzurami Azjatek

Dziewczyny! Zdrowia Wam ¿yczê! Mnie ¶widruje lekko w nosie i ³eb mnie boli, ale z³ego licho nie bierze, wiêc jestem spokojna o swoje zdrowie
No, no, no. Coraz wiêcej tych wyj±tków nam siê robi tutaj Ale dobrze rozumiem,¿e u ciebie to tak troszkê "z musu" ze wzglêdu na w³a¶ciwo¶ci w³osa.
Moje s± chyba tak miêdzy dzieciêco miêkkimi, a takimi grubymi i sztywniejszymi. Moje w³osy ogólnie s± dziwne i nie mam pojêcia jakie one dok³adnie s±, poza tym ¿e s± cienkie i ¶rednio gêste

Zdrówka tobie równie¿ ¿yczê i piêknego, prostego podciêcia grzyweczki jak bêdzie trzeba

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia, Mcromance du¿o zdrówka Wam ¿yczê !
Dziêkowaæ Przyda siê. Kurka, gor±czki raczej nie mam, ale o³owian±, ciê¿k± g³owê i odczucie ogólnego rozbicia mnie trzyma. A 2 grypoleki wczoraj da³y efekt zerowy. Lekko siê bojê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 09:02   #2470
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ "lachony"



No, no, no. Coraz wiêcej tych wyj±tków nam siê robi tutaj Ale dobrze rozumiem,¿e u ciebie to tak troszkê "z musu" ze wzglêdu na w³a¶ciwo¶ci w³osa.
Moje s± chyba tak miêdzy dzieciêco miêkkimi, a takimi grubymi i sztywniejszymi. Moje w³osy ogólnie s± dziwne i nie mam pojêcia jakie one dok³adnie s±, poza tym ¿e s± cienkie i ¶rednio gêste

Zdrówka tobie równie¿ ¿yczê i piêknego, prostego podciêcia grzyweczki jak bêdzie trzeba



Dziêkowaæ Przyda siê. Kurka, gor±czki raczej nie mam, ale o³owian±, ciê¿k± g³owê i odczucie ogólnego rozbicia mnie trzyma. A 2 grypoleki wczoraj da³y efekt zerowy. Lekko siê bojê

Ja od siebie polecam aspiryn c i mocne wypocenie sie pod ko³derk±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 09:09   #2471
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê podoba kszta³t z tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=8jGJjLdZp8w
Do tego idealnie mo¿na ja skróciæ równo w ten sposób i bawiæ siê d³ugo¶ci±. Ja walnê³am maszynk± przy palcach i wtedy by³o idealnie, bo no¿yczki potrafi± poci±gn±æ w³osy jak siê krzywo z³apie.
Uwielbiam tego go¶cia i gdybym mog³a to wypróbowa³abym na sobie wszystko co pokazuje Tyle, ¿e w³osy nie odrastaj± tak szybko, ¿eby to by³o mo¿liwe
Ta grzywka jest jedn± z najlepszych jakie widzia³am, ale ja teraz moj± zapuszczam. A ¿eby mieæ tak± ³adn± jak na manekinie, to musia³abym za du¿o w³osów zebraæ i kucyk by mi stopnia³ straszliwie.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od siebie polecam aspiryn c i mocne wypocenie sie pod ko³derk±.
Moja mama kiedy¶ siê Aspirin C zatru³a na Bo¿e Narodzenie Grypolek dzia³a podobnie, bo te¿ u mnie normalnie wywo³uje wzrost temperatury i pocenie ju¿ po 1 tabletce. A wczoraj wziê³am 2, okuta³am siê ciep³o i wlaz³am pod ko³drê i nic. Na szczê¶cie gard³o mnie nie boli, a nos siê powoli uspokaja i zamienia z Niagary w Saharê £uszczê siê na nosie bez pomocy retinoidów czy kwasów

A dzi¶ bêdê mog³a próbowaæ siê wypociæ dopiero ok. 18 jak dobrze pójdzie, bo ksi±dz po kolêdzie bêdzie zapitala³ u nas w bloku. Hip hip, hurra...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-29 o 09:12
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 09:20   #2472
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uwielbiam tego go¶cia i gdybym mog³a to wypróbowa³abym na sobie wszystko co pokazuje Tyle, ¿e w³osy nie odrastaj± tak szybko, ¿eby to by³o mo¿liwe
Ta grzywka jest jedn± z najlepszych jakie widzia³am, ale ja teraz moj± zapuszczam. A ¿eby mieæ tak± ³adn± jak na manekinie, to musia³abym za du¿o w³osów zebraæ i kucyk by mi stopnia³ straszliwie.



Moja mama kiedy¶ siê Aspirin C zatru³a na Bo¿e Narodzenie Grypolek dzia³a podobnie, bo te¿ u mnie normalnie wywo³uje wzrost temperatury i pocenie ju¿ po 1 tabletce. A wczoraj wziê³am 2, okuta³am siê ciep³o i wlaz³am pod ko³drê i nic. Na szczê¶cie gard³o mnie nie boli, a nos siê powoli uspokaja i zamienia z Niagary w Saharê £uszczê siê na nosie bez pomocy retinoidów czy kwasów

A dzi¶ bêdê mog³a próbowaæ siê wypociæ dopiero ok. 18 jak dobrze pójdzie, bo ksi±dz po kolêdzie bêdzie zapitala³ u nas w bloku. Hip hip, hurra...
A zwyk³± polopirynê mo¿e we¼? Mi to zawsze szybko idzie wypocenie siê po polopirynce.
Co do w³osów to nie widzia³am tylko u niego czego¶ na grzywkê tak± na bok. Albo ¼le szuka³am
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 09:29   #2473
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A zwyk³± polopirynê mo¿e we¼? Mi to zawsze szybko idzie wypocenie siê po polopirynce.
Co do w³osów to nie widzia³am tylko u niego czego¶ na grzywkê tak± na bok. Albo ¼le szuka³am
Po polopirynê musia³abym i¶æ do apteki, a zimno jest Dzi¶ jeszcze raz spróbuje z grypolekiem, bo zazwyczaj szybko na mnie dzia³a³ i starcza³a 1 tabletka i po przeziêbieniu. Jak nie pomo¿e to jutro pójdê kupiæ t± polopirynê.

Grzywkê na bok te¿ zrobi³ w tym samym filmiku o metodzie ciêcia po skrêceniu na drugim manekinie. Tylko, ¿e wysz³a bardzo d³uga.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 09:34   #2474
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Po polopirynê musia³abym i¶æ do apteki, a zimno jest Dzi¶ jeszcze raz spróbuje z grypolekiem, bo zazwyczaj szybko na mnie dzia³a³ i starcza³a 1 tabletka i po przeziêbieniu. Jak nie pomo¿e to jutro pójdê kupiæ t± polopirynê.

Grzywkê na bok te¿ zrobi³ w tym samym filmiku o metodzie ciêcia po skrêceniu na drugim manekinie. Tylko, ¿e wysz³a bardzo d³uga.

No w³a¶nie dla mnie to nie do koñca to co bym chcia³a bo na górze wysz³o jakby grzywka by³a prosta i nagle w dó³

Dobra ubieram dzieciarniê do lekarza
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 09:37   #2475
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie dla mnie to nie do koñca to co bym chcia³a bo na górze wysz³o jakby grzywka by³a prosta i nagle w dó³

Dobra ubieram dzieciarniê do lekarza
Wiesz, to jest specjalnie chyba jakby kto¶ mia³ po tej prostej stronie ustalony przedzia³ek. Wtedy w³osy uk³adaj± siê tam po 2 stronach przedzia³ka i jako¶ to wygl±da. Mo¿e

To powodzenia i oby szybko posz³o.


Edit:
Macie dziewczyny, po¶miejcie siê ze mn±
http://joemonster.org/art/26333/20_g...e_sytuacje_LXV
http://joemonster.org/art/26331/17_n...acji_miejskiej
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-29 o 09:42
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:18   #2476
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula k±piel mi zrobi przyjació³ka, a ja jej ju¿ zamówi³y¶my sobie rozja¶niacz i wodê 9%.

Zreszt± dzi¶ mój T¿ znalaz³ fotki z okresu jak siê poznali¶my, gdzie w³osy mia³am do ramion z wycieniowan± grzywk± na bok i za¿yczy³ sobie taki look
wiêc jestem obecnie nastawiona na rozjasnienie i skrócenie. i my¶lê, ¿eby wtedy waln±æ sobie encanto.


Metaxa Ty robi³a¶ kiedy¶ encanto. Pamiêtam, ¿e na pocz±tku by³a¶ zadowolona, a potem pisa³a¶ chyba o zniszczonych w³oskach? Mo¿e od¶wie¿yæ mi pamiêæ?

mcromance jak po weekendzie na uczelni? fajni ludzie? uda³o Ci siê teleportowaæ z miejsca A do miejsca B w czasie?


Kachula dopiero zauwa¿y³am Twoj± przeróbkê w blond. Je¿u kolczaty jak piêknie wygl±dasz!!!!! idealny blond sobie dobra³a¶

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

w koñcu dodali inebryê https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rya-color.html sama j± zg³osi³am ale to ju¿ ze 2,5tyg temu.
ja prostowa³am u fryzjera ale nie encanto
a w³osy mia³am zmasakrowane a nie zniszczone
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:30   #2477
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Helo³
Widzê, ¿e Kachula jeszcze nie po fryzjerze. To mogê i¶æ spaæ
Ja dzi¶ minimalnie lepiej. Mo¿e miodek z cytrynka pomóg³, albo pyralgina.
Za to m±¿ wróci³ rano z nocki z gor±czk±, dreszczami i bólem ca³ego cia³a. Zarazil siê ode mnie.
Posz³am do pracy zostawiaj±c go z ma³ym. Wracam, a ma³y dalej w pizamie, nie wysiusiany. Tylko da³ mu je¶æ i po³o¿y³ siê pod kocem. Mia³ gor±czkê. Da³am mu aspiryne c i czekamy czy podzia³a.
Nie mogê go pu¶ciæ na noc do roboty, wiêc zaraz jedziemy do lekarza. Ale ¿e w ¶rody po po³udniu lekarze nie pracuj±, to musimy jechaæ do szpitala. A tam t³umy chorych. Nie cierpie tego . No ake to jedyny sposób ns dostanie chorobowego. Ju¿ mam nerwy na sam± my¶l, ¿e muszê tam jechaæ, tym bardziej, ¿e sama te¿ ledwo ¿yje i wola³abym wskoczyæ pod kocyk.

Mcromance na grypsko najlepsze jest Aspirin Complex. Stawia na nogi.
Mojemu dalam aspirin c, bo on nie ma kataru, a w tej Complex jest sk³adnik na katar.


......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:36   #2478
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, to jest specjalnie chyba jakby kto¶ mia³ po tej prostej stronie ustalony przedzia³ek. Wtedy w³osy uk³adaj± siê tam po 2 stronach przedzia³ka i jako¶ to wygl±da. Mo¿e

To powodzenia i oby szybko posz³o.


Edit:
Macie dziewczyny, po¶miejcie siê ze mn±
http://joemonster.org/art/26333/20_g...e_sytuacje_LXV
http://joemonster.org/art/26331/17_n...acji_miejskiej
dzieciearnia ma wirusówkê. Ech... Siedz± w domu. Starszego mamy obserwowaæ aby to w zapalenie oskrzeli siê nie przerobi³o.
Co do gifów. Psy wymiataj± ale i poprzednie dobre

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Mcromance: http://www.buzzfeed.com/mattbellassa...s-of-2012-6z51
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:58   #2479
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

O matko, no to masz "weso³o" Weronisiu. Jedno po drugim co¶ ³apie. Ja na szczê¶cie na razie nie mam gor±czki, a z katarem i zamulona g³ow± da siê radê ¿yæ. W domu mam tylko Grypolek, a po nic innego nie chce mi siê z domu ruszyæ, bo ju¿ w pokoju jak wylezê spod ko³dry mi zimno, a co dopiero na dworze, brrr...

Wkurza mnie, ¿e bêdê musia³a ³ó¿ko z³o¿yæ, bo o 16 zacznie ksi±dz ³aziæ po kolêdzie i nie wiadomo czy od do³u zacznie, czy od góry. A ja na samej górze, przedostatnie mieszkanie Zostanie mi okutaæ siê kocem póki nie przylezie i polezie, a potem to ju¿ ciep³a k±piel i do ³ózia

Kachula, ¶wietne te psy od ciebie Tylko co¶ du¿o tych mopsów, widaæ du¿o ludzi je lubi (ja akurat nie ).
O której teoretycznie masz wyj¶æ od fryzjerki ju¿ po farbowaniu?


A ogólny wniosek jaki mamy z zimy? Jak nie urok to sraczka, a jak nie sraczka to inne "cudo"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 13:37   #2480
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O matko, no to masz "weso³o" Weronisiu. Jedno po drugim co¶ ³apie. Ja na szczê¶cie na razie nie mam gor±czki, a z katarem i zamulona g³ow± da siê radê ¿yæ. W domu mam tylko Grypolek, a po nic innego nie chce mi siê z domu ruszyæ, bo ju¿ w pokoju jak wylezê spod ko³dry mi zimno, a co dopiero na dworze, brrr...

Wkurza mnie, ¿e bêdê musia³a ³ó¿ko z³o¿yæ, bo o 16 zacznie ksi±dz ³aziæ po kolêdzie i nie wiadomo czy od do³u zacznie, czy od góry. A ja na samej górze, przedostatnie mieszkanie Zostanie mi okutaæ siê kocem póki nie przylezie i polezie, a potem to ju¿ ciep³a k±piel i do ³ózia

Kachula, ¶wietne te psy od ciebie Tylko co¶ du¿o tych mopsów, widaæ du¿o ludzi je lubi (ja akurat nie ).
O której teoretycznie masz wyj¶æ od fryzjerki ju¿ po farbowaniu?


A ogólny wniosek jaki mamy z zimy? Jak nie urok to sraczka, a jak nie sraczka to inne "cudo"
Liczê na 2 góra 3 godziny. Nie wiem jak w³osy bêd± siê zachowywaæ i co tak na prawdê ona planuje. Ogólnie w³osiska mam ju¿ do¶æ jasne, wiêc rozja¶niaæ masakrycznie d³ugo nie bêdziemy, ale znowu na niskiej wodzie, wiêc d³u¿ej trzeba bêdzie czekac na efekt. Nie wiem na prawdê. Nerwy mam jak nie wiem bo boje siê o w³osy. Zjad³am ju¿ dwa i pó³ donata z polew± czekoladow± i roso³ek michê zjad³am. Z nerwów zjad³abym co¶ jeszcze. Ale stale patrzê na zegarek i szlag mnie trafia, ¿e jeszcze mam czekaæ. Dziwnie siê czujê bo niby zadowolona z wizyty a z drugiej strony bojê siê nie wiem o co.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 13:45   #2481
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Liczê na 2 góra 3 godziny. Nie wiem jak w³osy bêd± siê zachowywaæ i co tak na prawdê ona planuje. Ogólnie w³osiska mam ju¿ do¶æ jasne, wiêc rozja¶niaæ masakrycznie d³ugo nie bêdziemy, ale znowu na niskiej wodzie, wiêc d³u¿ej trzeba bêdzie czekac na efekt. Nie wiem na prawdê. Nerwy mam jak nie wiem bo boje siê o w³osy. Zjad³am ju¿ dwa i pó³ donata z polew± czekoladow± i roso³ek michê zjad³am. Z nerwów zjad³abym co¶ jeszcze. Ale stale patrzê na zegarek i szlag mnie trafia, ¿e jeszcze mam czekaæ. Dziwnie siê czujê bo niby zadowolona z wizyty a z drugiej strony bojê siê nie wiem o co.
Tyle osób trzyma kciuki ¿e musi byæ dobrze dwie godziny to chyba trochê ma³o. Jak trzymalam pasemko rozjasniacza na 70min to ¶ci±gn±³ jeden ton a Ty chyba chcesz du¿o ja¶niej? Ile tonów tak na oko?
Narobi³a¶ mi ochoty na p±czki a ja na redukcji jestem...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:05   #2482
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Tyle osób trzyma kciuki ¿e musi byæ dobrze dwie godziny to chyba trochê ma³o. Jak trzymalam pasemko rozjasniacza na 70min to ¶ci±gn±³ jeden ton a Ty chyba chcesz du¿o ja¶niej? Ile tonów tak na oko?
Narobi³a¶ mi ochoty na p±czki a ja na redukcji jestem...
Ja tylko tak mówiê ¿e mo¿e 2-3h. Co do donatów to same siê prosi³y. Idealnie okr±g³e, b³yszcz±ca polewa z mlecznej czekolady, ca³a taca... Musia³am kupiæ i zje¶æ. Ja mam na ich punkcie fio³a i kupujê sobie maszynkê do takich p±czusi. Bêdê robiæ sama
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:05   #2483
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Liczê na 2 góra 3 godziny. Nie wiem jak w³osy bêd± siê zachowywaæ i co tak na prawdê ona planuje. Ogólnie w³osiska mam ju¿ do¶æ jasne, wiêc rozja¶niaæ masakrycznie d³ugo nie bêdziemy, ale znowu na niskiej wodzie, wiêc d³u¿ej trzeba bêdzie czekac na efekt. Nie wiem na prawdê. Nerwy mam jak nie wiem bo boje siê o w³osy. Zjad³am ju¿ dwa i pó³ donata z polew± czekoladow± i roso³ek michê zjad³am. Z nerwów zjad³abym co¶ jeszcze. Ale stale patrzê na zegarek i szlag mnie trafia, ¿e jeszcze mam czekaæ. Dziwnie siê czujê bo niby zadowolona z wizyty a z drugiej strony bojê siê nie wiem o co.
To ja sobie tu bêdê czatowaæ i czekaæ na wie¶ci od ciebie
A baæ to siê za bardzo nie masz czego, skoro poprzednio ci dobrze robi³a. W±tpiê ¿eby przez ten czas co ciê nie by³o u niej tak stetrycza³a ze staro¶ci, ¿e zapomni fachu
Dobrze bêdzie, masz oczy to jak zobaczysz, ¿e co¶ nie tego siê dzieje to u¿ywasz bu¼ki do zakomunikowania i tyle

Ja znowu nie mam ochoty na nic, rano otworzy³am lodówkê i nie chcia³am nic je¶æ na ¶niadanie, ale siê zmusi³am na kanapki z serem. Teraz wykañczam, trochê na si³ê, rurki z nadzieniem, bo jak nie zjem to siê zrobi± miêkkie i niedobre
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:06   #2484
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

54 minuty...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:10   #2485
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
54 minuty...

Daleko do niej masz? O której musisz wyj¶æ ¿eby zd±¿yæ?


Nadal swêdz± mnie zêby...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:16   #2486
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Daleko do niej masz? O której musisz wyj¶æ ¿eby zd±¿yæ?


Nadal swêdz± mnie zêby...
Mam na zasadzie: wychodzê z klatki, idê minutê i jestem

Mnie swêdzi przedzia³... Leginsy z nerwów za mocno podci±gam i mnie ³askocze tu i ówdzie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:22   #2487
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam na zasadzie: wychodzê z klatki, idê minutê i jestem

Mnie swêdzi przedzia³... Leginsy z nerwów za mocno podci±gam i mnie ³askocze tu i ówdzie
Nie no, super masz Ja muszê do swojej 20 minut peda³owaæ na rowerku.

O ¿esz w mordkê je¿a Prawie obsmarka³am monitor przez ciebie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:27   #2488
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tylko tak mówiê ¿e mo¿e 2-3h. Co do donatów to same siê prosi³y. Idealnie okr±g³e, b³yszcz±ca polewa z mlecznej czekolady, ca³a taca... Musia³am kupiæ i zje¶æ. Ja mam na ich punkcie fio³a i kupujê sobie maszynkê do takich p±czusi. Bêdê robiæ sama
Hmmmm..... a czy Ty przypadkiem nie mia³a¶ przej¶æ na zdrow± dietê ?

Z innej beczki - dajê sobie trzy tygodnie jeszcze na polubienie siebie w blondzie... je¶li siê nie uda - wracam do br±zu
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:38   #2489
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

O ¿esz w mordkê je¿a Prawie obsmarka³am monitor przez ciebie
Do us³ug

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Wyjdê wcze¶niej bo czasem koñczy jak±¶ babeczkê wcze¶niej ni¿ zak³ada³a i ja wtedy mogê szybciej usi±¶æ.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmmm..... a czy Ty przypadkiem nie mia³a¶ przej¶æ na zdrow± dietê ?

Z innej beczki - dajê sobie trzy tygodnie jeszcze na polubienie siebie w blondzie... je¶li siê nie uda - wracam do br±zu
Dieta? Jak dieta? Nie no zdrowo siê od¿ywiam ostatnio ale czasem p±czu¶ musi byæ.

A to czemu br±z? Po tak d³ugiej walce z w³osami nie wraca³abym. Raczej szuka³abym alternatywy do koloru. Albo poziom góra dwa ni¿ej albo fryzjer i ja¶niej.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

IDÊ! Jeszcze sobie jakie¶ ploty kupiê do czytania
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:39   #2490
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Do us³ug

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Wyjdê wcze¶niej bo czasem koñczy jak±¶ babeczkê wcze¶niej ni¿ zak³ada³a i ja wtedy mogê szybciej usi±¶æ.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



Dieta? Jak dieta? Nie no zdrowo siê od¿ywiam ostatnio ale czasem p±czu¶ musi byæ.

A to czemu br±z? Po tak d³ugiej walce z w³osami nie wraca³abym. Raczej szuka³abym alternatywy do koloru. Albo poziom góra dwa ni¿ej albo fryzjer i ja¶niej.
Dieta = zdrowe od¿ywianie a p±czek to taki ¶rednio zdrowy, a cukier to ZUO pozywka dla grzybów, dro¿d¿y i innych swinstw w organizmie. No ale ja siê nie znam

To chyba nie jest kwestia u mnie odcienia. Jak przykladam aobie do twarzy np clipy które s± chlodniejsze w odcieniu to i tak mi siê nie podoba nie czujê siê sob±. Ale dam sobie jeszcze czas ¿eby nic tym razem nie robiæ pochopnie.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.