Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-05, 15:11   #3181
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć blondasy

Mija już prawie miesiąc odkąd odstawiłam tabsy i powiem Wam jedno- jestem zaszokowana poprawą mojej cery Na początku trochę mnie wysypało, a teraz mam niemalże idealną cerę! Prawie nic nowego się nie pojawia, reszta pięknie się zagoiła bądź goi i cera po zwykłym kremie z celii rozświetlającym na noc jest gładziutka. Muszę dołożyć do pielęgnacji jeszcze zachwalany na KWC krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iny-a-i-e.html i będzie bosko



Ja wolę za revlona się już nie brać, boję się że mnie zapcha, poza tym nie pamiętam jak było z jego kryciem gdy używałam go samego Teraz celuję bardziej w bb creamy, bo w drogeriach nic mnie nie zachwyca na tyle żeby brać Nie myślałaś czeko o zmianie podkładu? Ten mój co go zamówiłam trzyma się podobno bardzo długo, na yt widziałam relację jak dziewczyna do szkoły malowała się po 7, pokazywała potem podkład o 14 i o 18 i dalej pięknie wyglądał na twarzy Jeśli u mnie też tak będzie + będzie dobrze krył znalazłam swoje KWC podkładowe A tych kremów bb jest naprawdę mnóstwo, możesz sobie dobrać jaki chcesz, w zależności od tego czego oczekujesz od takiego kremu

Ale włosy boskie


Oj nie wiem Ja w to trochę wątpię, wydaje mi się że jakimś dziecięcym najlepiej by było zmyć, z tym że ja nie jestem Bunny i nie znam się tak dobrze
To masz na odwrot do mnie- ja jak bralam tabsy to mialam piekna cere a po odstawieniu masakra. Jak widac kazdemu co innego sluzy. A ktory to bb zamowilas? Pokazesz na you tubie ta laske ?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Próbowałam zrobic zdjecia włosów po ostatnim farbowaniu i dupa... na kazdym zdjeciu sie białe robia Aż sie poswieciłam i wyszłam na balkon

Wklejam 2 z lampą i 2 robione na balkonie


Wiecie co, testuje co mi sluzy a co nie. Suchych skórek juz tak nie mam tylko mam wrazenie ze wlasnie na tych rozszerzonych porach mi sie wszystko osadza albo na nich mam jakies skórki
No i wniosek jeszcze jeden -Revlon Colorstay to niesamowicie gowniany podkład
Swietne masz te wlosy <zazdrosc>

Mi colorstay podpasowal akurat nawet nie wiem czy nie lepiej niz burzujek. Tylko nie wiem czy na wiosne i lato sie nada... no nic musisz probowac roznych innych wkoncu znajdziesz idealny dla siebie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 15:20   #3182
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
To masz na odwrot do mnie- ja jak bralam tabsy to mialam piekna cere a po odstawieniu masakra. Jak widac kazdemu co innego sluzy. A ktory to bb zamowilas? Pokazesz na you tubie ta laske ?
Etude house precious mineral (bright fit, kolor no2) Dawałam wcześniej link do KWC ale pewnie nie widziałaś, dałam za niego niecałe 4 dyszki za 60g pojemności

http://www.youtube.com/watch?v=S8V0VjftZCo a tutaj ta dziewczyna Z tym że ona ma wersję cotton fit, dla cery tłustej od 1:20 gdzieś zaczyna nakładać podkład, wcześniej jej gadanie jest :P
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-05 o 15:21
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 15:23   #3183
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, wróciłam wypoczęta z odrobinę obolałą pupą i beczkowatym chodem, od rana Was czytam i czytam i czytam i końca nie widać, pędzę nadrabiać.
Oto przyczyny mojego obolałego tyłka (fotki pstrykane komórką, ale coś tam widać) :
Uwielbiam konie i za dzieciaka jezdzilam konno non stop. Troche zaluje ze juz z tego zrezygnowalam ale brakuje mi czasu na ten sport poza tym nie nalezy do najtanszych... alebjak wstawilas te zdjecia to od razu mi sie przypomnialy dawne czasy chetnie bym dontego powrocila....

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Etude house precious mineral (bright fit, kolor no2) Dawałam wcześniej link do KWC ale pewnie nie widziałaś, dałam za niego niecałe 4 dyszki za 60g pojemności

http://www.youtube.com/watch?v=S8V0VjftZCo a tutaj ta dziewczyna Z tym że ona ma wersję cotton fit, dla cery tłustej od 1:20 gdzieś zaczyna nakładać podkład, wcześniej jej gadanie jest :P
O kurde ....nie kus kochana :-P musze byc wierna poki co revlonkowi...ale koniecznie napisz jak u ciebie sievsprawdzi
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 15:58   #3184
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja mam alterra pszenica i morela zdaje się. Dzis ide na basen to naloze troszkę na końce i zobaczę potem jak się zmywa.

Ja na koniach jezdze jezdzilam 15 lat temu jakiś czas a teraz od wakacji znowu. reguralnie 2 razy w tygodniu. Ostatnio nawet kupiłam sobie bryczesy na wiosne lato Są piękne
I szczerze zazdroszczę takiej wycieczki czasem mysle ze kiedyś kupie konia choć to trzeba mieć czasu.

Lavia no ale nowe normy OB to 15 - 20. Taki wynik to może być błąd laboratoryjny. Nie ma tu mowy o zadnym zapaleniu.

Być może się czyms zatrułaś i trzyma Cie. proponuje nofuroksazdy. Jak przejdzie znaczy ze jakas bakteria w zoladku.


Mam ochote kupic sobie jakiś fajny bronzer do modelowania twarzy. Może polecicie jakiś?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 17:32   #3185
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć blondasy

Mija już prawie miesiąc odkąd odstawiłam tabsy i powiem Wam jedno- jestem zaszokowana poprawą mojej cery Na początku trochę mnie wysypało, a teraz mam niemalże idealną cerę! Prawie nic nowego się nie pojawia, reszta pięknie się zagoiła bądź goi i cera po zwykłym kremie z celii rozświetlającym na noc jest gładziutka. Muszę dołożyć do pielęgnacji jeszcze zachwalany na KWC krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iny-a-i-e.html i będzie bosko



Ja wolę za revlona się już nie brać, boję się że mnie zapcha, poza tym nie pamiętam jak było z jego kryciem gdy używałam go samego Teraz celuję bardziej w bb creamy, bo w drogeriach nic mnie nie zachwyca na tyle żeby brać Nie myślałaś czeko o zmianie podkładu? Ten mój co go zamówiłam trzyma się podobno bardzo długo, na yt widziałam relację jak dziewczyna do szkoły malowała się po 7, pokazywała potem podkład o 14 i o 18 i dalej pięknie wyglądał na twarzy Jeśli u mnie też tak będzie + będzie dobrze krył znalazłam swoje KWC podkładowe A tych kremów bb jest naprawdę mnóstwo, możesz sobie dobrać jaki chcesz, w zależności od tego czego oczekujesz od takiego kremu

Ale włosy boskie



Oj nie wiem Ja w to trochę wątpię, wydaje mi się że jakimś dziecięcym najlepiej by było zmyć, z tym że ja nie jestem Bunny i nie znam się tak dobrze
Ja revlona uzywam tylko po to żeby zuzyc bo szkoda mi wyrzucac butelki, jeszcze spokojnie 1/3 chyba ponad jest. A tak to mam mojego Clarinsa i nawet jak mam teraz te suche skóry to jest fajny

Teraz sie szykuje na zakup czegos na wiosne/lato ale sama nie wiem czy próbowac cos drogeryjnego czy znowu w wysoką półke celować...

A nowy revlon raczej nie zapycha, ale to jak skiepścili ten podkład to po prostu nie dowierzam

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
To masz na odwrot do mnie- ja jak bralam tabsy to mialam piekna cere a po odstawieniu masakra. Jak widac kazdemu co innego sluzy. A ktory to bb zamowilas? Pokazesz na you tubie ta laske ?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------


Swietne masz te wlosy <zazdrosc>

Mi colorstay podpasowal akurat nawet nie wiem czy nie lepiej niz burzujek. Tylko nie wiem czy na wiosne i lato sie nada... no nic musisz probowac roznych innych wkoncu znajdziesz idealny dla siebie
Ta wersja colorstaya sie wogóle nie umywa do starej Stara to dopiero było krycie i mat... Długotrwałośc.
A przy nowej to mi sie po 30 minutach każda sucha skórka, wszystkie pory podkreślają i to do tego stopnia że podczas rozmowy ze mna nawet ktoś jest w stanie zobaczyc pelno takich kropeczek Ciasto przy nosie prawie że, do tego w dotyku czuć tragedia, lepi się az

Ale mam mojego Clarinsa I on nawet jak mam teraz przy rozszerzonych porach takie małe skóreczki to moze i owszem po paru godzinach zaczyna byc je widac ale to musze miec lusterko przed sama twarza zeby zauwazyc. Tak to wyglada dobrze przez cały dzień, buźka delikatna w dotyku, wogóle nie czuc i nie widac ze cos jest na twarzy.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 22:27   #3186
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

co się dzieje z wami
chyba nam watek podumiera

Bunny wracaj bo jak znikasz to tu się robi cisza grobowa


melduje dzielnie , że się odważyłam sama sobie podciąć włosy ... CAŁE! żeby nie było , że tylko cieniowałam nie mogłam już patrzeć na te moje nieszczęsne końcówki podcięłam jakiś 1 cm -1,5 cm ,ale od razu różnica jest wielka zrobiły się równiutkie i wydają się proste a wcześniej były takie powichrowane rozcapirzone i żeby odświeżyć całość podcięłam i wycieniowałam też górną warstwe ,wycieniowałam pazurki przy buzi i od razu czuje się inaczej no i zaoszczędziłam 40 zł i mam tak jak chciałam

myślę teraz intensywnie czym farbować bo mam troche obawy czy jak zmienie znowu farbe to odrost nie wyjdzie żółty teraz jest idealnie nawet 2 tyg.po farbowaniu (własnie minęło ) ale z drugiej strony to uczucie ,,tępoty" po myciu mi nie daje spokoju dziś umyłam włosy lorealem czerwonym i nałozyłam odzywke timotei pomieszaną z wygładzającą z YR i włosy mam mega gładkie i miękkie , więc nie wiem czy to wina farby czy złej pielęgnacji wyczułam już , że nie wszystko moje włosy lubią
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 05:38   #3187
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc

Czekoladowo a co to za clarins? Dasz jakiegoś linka?
Ja mam swój ulubiony podkład, ale chętnie zobaczę
A revlon-piszecie, lubicie, mnie zapchał, wydał mi się najcięższym podkładem for ever

Asia zdjęcia prosimy! Jak to bez zdjęć pisać!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 08:32   #3188
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

Czekoladowo a co to za clarins? Dasz jakiegoś linka?
Ja mam swój ulubiony podkład, ale chętnie zobaczę
A revlon-piszecie, lubicie, mnie zapchał, wydał mi się najcięższym podkładem for ever

Asia zdjęcia prosimy! Jak to bez zdjęć pisać!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3542
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 08:50   #3189
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dzięki zaraz o nim poczytam.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

już widzę że nie dla mnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 09:43   #3190
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laski

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mam ochote kupic sobie jakiś fajny bronzer do modelowania twarzy. Może polecicie jakiś?
Ja mam w7 honolulu, bardzo zachwalany na KWC a mi tak średnio podpasował. No ale może być. W przyszłości planuję zainwestować w bourjois jakiś brązowawy

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

co się dzieje z wami
chyba nam watek podumiera

Bunny wracaj bo jak znikasz to tu się robi cisza grobowa

melduje dzielnie , że się odważyłam sama sobie podciąć włosy ... CAŁE! żeby nie było , że tylko cieniowałam nie mogłam już patrzeć na te moje nieszczęsne końcówki podcięłam jakiś 1 cm -1,5 cm ,ale od razu różnica jest wielka zrobiły się równiutkie i wydają się proste a wcześniej były takie powichrowane rozcapirzone i żeby odświeżyć całość podcięłam i wycieniowałam też górną warstwe ,wycieniowałam pazurki przy buzi i od razu czuje się inaczej no i zaoszczędziłam 40 zł i mam tak jak chciałam

myślę teraz intensywnie czym farbować bo mam troche obawy czy jak zmienie znowu farbe to odrost nie wyjdzie żółty teraz jest idealnie nawet 2 tyg.po farbowaniu (własnie minęło ) ale z drugiej strony to uczucie ,,tępoty" po myciu mi nie daje spokoju dziś umyłam włosy lorealem czerwonym i nałozyłam odzywke timotei pomieszaną z wygładzającą z YR i włosy mam mega gładkie i miękkie , więc nie wiem czy to wina farby czy złej pielęgnacji wyczułam już , że nie wszystko moje włosy lubią
E tam podumiera Tak wiosennie się zrobiło że wszystkie na dworze przesiadują całymi dniami

Pokazuj zdjęcie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
O cholerka Czeko podziwiam Cię, ja bym w życiu tyle kasy za podkład nie dała
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 10:09   #3191
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

co się dzieje z wami
chyba nam watek podumiera

Bunny wracaj bo jak znikasz to tu się robi cisza grobowa


melduje dzielnie , że się odważyłam sama sobie podciąć włosy ... CAŁE! żeby nie było , że tylko cieniowałam nie mogłam już patrzeć na te moje nieszczęsne końcówki podcięłam jakiś 1 cm -1,5 cm ,ale od razu różnica jest wielka zrobiły się równiutkie i wydają się proste a wcześniej były takie powichrowane rozcapirzone i żeby odświeżyć całość podcięłam i wycieniowałam też górną warstwe ,wycieniowałam pazurki przy buzi i od razu czuje się inaczej no i zaoszczędziłam 40 zł i mam tak jak chciałam

myślę teraz intensywnie czym farbować bo mam troche obawy czy jak zmienie znowu farbe to odrost nie wyjdzie żółty teraz jest idealnie nawet 2 tyg.po farbowaniu (własnie minęło ) ale z drugiej strony to uczucie ,,tępoty" po myciu mi nie daje spokoju dziś umyłam włosy lorealem czerwonym i nałozyłam odzywke timotei pomieszaną z wygładzającą z YR i włosy mam mega gładkie i miękkie , więc nie wiem czy to wina farby czy złej pielęgnacji wyczułam już , że nie wszystko moje włosy lubią
wpadam tylko zameldowac ze zyje ale na razie nie wracam
nastapilo wiele czynnikow:
-przyjazd tesciowej
-praca, duzo pracy
- dziadek w szpitalu
- skierowanie mnie do poradni chorob jelit termin wizyty za 2 miesiace...
- ciagle posiadowy nocne u pozytywnych znajomych/kolegow jak to nazwac... u dusz mi pokrewnych

planuje powrot na watek w przyszlym tygodniu, jesli sie nie uda to za 2 tygodnie, jak juz polowa problemow odejdzie
trzymajcie kciuki za szybkie rozwiazania u mnie

asia pokaz jaka z ciebie zdolna fryzjerka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 10:49   #3192
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Asia zdjęcia prosimy! Jak to bez zdjęć pisać!
róznica jest tak nie wielka że nie wiem czy na fotkach coś dojrzycie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość


E tam podumiera Tak wiosennie się zrobiło że wszystkie na dworze przesiadują całymi dniami

Pokazuj zdjęcie


no mam nadzieje
dobra dobra zaraz coś cykne
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wpadam tylko zameldowac ze zyje ale na razie nie wracam
nastapilo wiele czynnikow:
-przyjazd tesciowej
-praca, duzo pracy
- dziadek w szpitalu
- skierowanie mnie do poradni chorob jelit termin wizyty za 2 miesiace...
- ciagle posiadowy nocne u pozytywnych znajomych/kolegow jak to nazwac... u dusz mi pokrewnych

planuje powrot na watek w przyszlym tygodniu, jesli sie nie uda to za 2 tygodnie, jak juz polowa problemow odejdzie
trzymajcie kciuki za szybkie rozwiazania u mnie

asia pokaz jaka z ciebie zdolna fryzjerka
a bo juz myslałam , że coś się porobiło niedobrego
wracaj do nas prędko
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 11:00   #3193
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wpadam tylko zameldowac ze zyje ale na razie nie wracam
nastapilo wiele czynnikow:
-przyjazd tesciowej
-praca, duzo pracy
- dziadek w szpitalu
- skierowanie mnie do poradni chorob jelit termin wizyty za 2 miesiace...
- ciagle posiadowy nocne u pozytywnych znajomych/kolegow jak to nazwac... u dusz mi pokrewnych

planuje powrot na watek w przyszlym tygodniu, jesli sie nie uda to za 2 tygodnie, jak juz polowa problemow odejdzie
trzymajcie kciuki za szybkie rozwiazania u mnie

asia pokaz jaka z ciebie zdolna fryzjerka
Jest i ona Czekamy na wielki powrót
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 11:09   #3194
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

włosy troche zmierzwione więc wybaczcie
długości idą delikatnie w ząbek jak widać na foto , ależ jestem dumna z siebie nawet nie myślałam , że mi tak wyjdzie teraz już wiem , że sama mogę sobie włoski podcinać kiedy zechce

zmierzyłam włosy i wychodzi że podcięłam 1,5 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 012_zmniejszacz-pl_440110.jpg (24,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 014_zmniejszacz-pl_323816.jpg (26,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 016_zmniejszacz-pl_110622.jpg (28,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 017_zmniejszacz-pl_326014.jpg (45,6 KB, 69 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-03-06 o 11:39
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 12:07   #3195
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
włosy troche zmierzwione więc wybaczcie
długości idą delikatnie w ząbek jak widać na foto , ależ jestem dumna z siebie nawet nie myślałam , że mi tak wyjdzie teraz już wiem , że sama mogę sobie włoski podcinać kiedy zechce

zmierzyłam włosy i wychodzi że podcięłam 1,5 cm
Mam przerwe na kawe wiec zajrzalam
Dla mnie super tylko pazurki bym zrobila jeszcze mocniej widoczne, a jak tyl strzyglas?

Postaram sie wpadac do was na chwilke
Jakie macie plany z tz na dzien kobiet? Bo my planujemy bardzo niegrzeczny weekend
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 12:14   #3196
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia cos tam widać ale masz nadal cieniowane prawda?

Bunny wracaj do nas szybko!!!

Ja tam za podkład mogłabym zaplacic sporo. Tak samo za puder, akurat w kosmetykach do twarzy cenię sobie jakość (nie wszystko dobre=drogie) ale puder mam z tych "drogich" i sprawdza się świetnie.

Ex dzięki za namiary na ten bronzer. Byłam dziś w Rossmanie ale wszystkie kolory bronzerów do d.:/
Poproszę Mamę żeby mi przywiozła z Douglasa rozświetlacz Bobbi Brown. Nie mam możlwosci przetestowania kolorów wiec zdam się na Mame...
Jak będzie miała okazję to mi kupi, jak nie zamówie przez stronę Douglasa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 12:23   #3197
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mam przerwe na kawe wiec zajrzalam
Dla mnie super tylko pazurki bym zrobila jeszcze mocniej widoczne, a jak tyl strzyglas?

Postaram sie wpadac do was na chwilke
Jakie macie plany z tz na dzien kobiet? Bo my planujemy bardzo niegrzeczny weekend
zrobiłam tak najpierw oddzieliłam częśc przednią od tylniej na pazurki przedziałkiem pionowym za uchem obciełam przód po skosie( pod kątem ) z góry w dół i z dołu do góry co by było równo potem rozczesałam dokładnie całość wszystkie włosy i podzieliłam przedziałkiem pionowym z tyłu na środku głowy na dwie równe połowy. rozczesałam bardzo dokładnie i naciągałam do dołu żeby jak najrówniej było i ciachnełam na prosto najpierw jedną stronę a potem drugą potem sprawdziłam czy jest równo ,podrównałam i delikatnie nozyczkami wystrzepiłam końcówki nie wiem jak to nazwać trzymałam nozyczki pionowo do końców i delikatnie ciachałam na koniec oddzieliłam górną warstwe którą mam krótszą od dolnej i po skosie w góre podcięłam końce i gotowe
wiem , że może to niezadobra metoda i bałam się jak diabli ,ale nie żałuję bo wyszło rowniutko

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia cos tam widać ale masz nadal cieniowane prawda?
tak nadal , ale delikatnie ja najlepiej się czuję w takich pocieniowanych
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 12:48   #3198
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
włosy troche zmierzwione więc wybaczcie
długości idą delikatnie w ząbek jak widać na foto , ależ jestem dumna z siebie nawet nie myślałam , że mi tak wyjdzie teraz już wiem , że sama mogę sobie włoski podcinać kiedy zechce

zmierzyłam włosy i wychodzi że podcięłam 1,5 cm

Super Asia Też sobie sama podcinam włosy.


Witaj Bunny, my również zamierzamy zaszaleć, mam nadzieję, że w tym roku nam się uda. W ubiegłym mieliśmy zacząć wieczór super kolacją, ale nie pomyśleliśmy o rezerwacji i przez półtorej godziny jeździliśmy od restauracji do restauracji...nigdzie nie było miejsc , w końcu pojechaliśmy do Pipa, kupiliśmy półprodukty i sami przyrządziliśmy kolację
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 13:32   #3199
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
włosy troche zmierzwione więc wybaczcie
długości idą delikatnie w ząbek jak widać na foto , ależ jestem dumna z siebie nawet nie myślałam , że mi tak wyjdzie teraz już wiem , że sama mogę sobie włoski podcinać kiedy zechce

zmierzyłam włosy i wychodzi że podcięłam 1,5 cm
Brawo asiu Ale masz włosy już ładne i długie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mam przerwe na kawe wiec zajrzalam
Dla mnie super tylko pazurki bym zrobila jeszcze mocniej widoczne, a jak tyl strzyglas?

Postaram sie wpadac do was na chwilke
Jakie macie plany z tz na dzien kobiet? Bo my planujemy bardzo niegrzeczny weekend
My nie mamy żadnych planów jak narazie przez nowy avatar Cię nie rozpoznałam na pierwszy rzut oka

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tam za podkład mogłabym zaplacic sporo. Tak samo za puder, akurat w kosmetykach do twarzy cenię sobie jakość (nie wszystko dobre=drogie) ale puder mam z tych "drogich" i sprawdza się świetnie.

Ex dzięki za namiary na ten bronzer. Byłam dziś w Rossmanie ale wszystkie kolory bronzerów do d.:/
Poproszę Mamę żeby mi przywiozła z Douglasa rozświetlacz Bobbi Brown. Nie mam możlwosci przetestowania kolorów wiec zdam się na Mame...
Jak będzie miała okazję to mi kupi, jak nie zamówie przez stronę Douglasa.
Mój bronzer ma kolor taki w miarę, nie jest to żadna pomarańczka tylko brązik

Ja jestem z tych co wolą kupić buty/ciuch zamiast kosmetyków Za podkład dałabym maksymalnie nie wiem, może 70-80zł, poza tym wydaje mi się że przy drogich podkładach płaci się za markę, a można znaleźć tańsze odpowiedniki. Ja na razie staram się znaleźć podkład który będzie wydajny, w dobrej cenie, będzie dobrze krył, i utrzymywał się długo na twarzy. Mam nadzieję że ten który teraz zamówiłam się taki okaże

Poszukaj w google czy są swatche tego rozświetlacza (a napewno są ) to będziesz miała łatwiej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 13:59   #3200
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja akurat za podkład moge dać dużo, ale chyba dlatego że po prostu już straciłam siły na dobór czegokolwiek do mojej cery. Ale na całą reszte to tak srednio.

Dzisiaj kupiłam 2 szminki z Golden Rose. W jednym odcieniu sie czuje mega dziko, dziwnie, nie wiem Ale moze sie nada na wakacje
Marzył mi sie marzył a teraz sama nie wiem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 14:05   #3201
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mam alterra pszenica i morela zdaje się. Dzis ide na basen to naloze troszkę na końce i zobaczę potem jak się zmywa.

Ja na koniach jezdze jezdzilam 15 lat temu jakiś czas a teraz od wakacji znowu. reguralnie 2 razy w tygodniu. Ostatnio nawet kupiłam sobie bryczesy na wiosne lato Są piękne
I szczerze zazdroszczę takiej wycieczki czasem mysle ze kiedyś kupie konia choć to trzeba mieć czasu.

Lavia no ale nowe normy OB to 15 - 20. Taki wynik to może być błąd laboratoryjny. Nie ma tu mowy o zadnym zapaleniu.

Być może się czyms zatrułaś i trzyma Cie. proponuje nofuroksazdy. Jak przejdzie znaczy ze jakas bakteria w zoladku.


Mam ochote kupic sobie jakiś fajny bronzer do modelowania twarzy. Może polecicie jakiś?
Dopiero teraz odczytałam twój wpis- a ja już wczoraj wpadłam na plan zakupu nufuroksazydu i wczoraj wzielam dwie tabletki wieczorem i dwie dzisiaj rano i troche mi lepiej do tego pije cole ciągle bo u mnie w przedszkolu wszystkich cos bierze i jelitówka panuje do tego - masakra

ja jak byłam małą dziewczynką to marzyła mi się cała stadnina koni konia chciałabym mieć nadal ale nie wiem gdzie bym go trzymała- chyba na balkonie
co do ubioru to ja mam tylko toczek i bacik do jazdy konnej

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja akurat za podkład moge dać dużo, ale chyba dlatego że po prostu już straciłam siły na dobór czegokolwiek do mojej cery. Ale na całą reszte to tak srednio.

Dzisiaj kupiłam 2 szminki z Golden Rose. W jednym odcieniu sie czuje mega dziko, dziwnie, nie wiem Ale moze sie nada na wakacje
Marzył mi sie marzył a teraz sama nie wiem
jakie odcienie?
w ogole laski malujecie usta szminką tak na codzień czy tylko na jakieś wyjścia?
Mi Tż ostatnio gadał że powinnam chodzic non stop w szmince bo odrazu nabieram wyrazu - ale niestety mam prace jaką mam że nie bardzo mi wypada....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 14:08   #3202
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dopiero teraz odczytałam twój wpis- a ja już wczoraj wpadłam na plan zakupu nufuroksazydu i wczoraj wzielam dwie tabletki wieczorem i dwie dzisiaj rano i troche mi lepiej do tego pije cole ciągle bo u mnie w przedszkolu wszystkich cos bierze i jelitówka panuje do tego - masakra

ja jak byłam małą dziewczynką to marzyła mi się cała stadnina koni konia chciałabym mieć nadal ale nie wiem gdzie bym go trzymała- chyba na balkonie
co do ubioru to ja mam tylko toczek i bacik do jazdy konnej

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------



jakie odcienie?
w ogole laski malujecie usta szminką tak na codzień czy tylko na jakieś wyjścia?
Mi Tż ostatnio gadał że powinnam chodzic non stop w szmince bo odrazu nabieram wyrazu - ale niestety mam prace jaką mam że nie bardzo mi wypada....
Nude taki beżowo-brzoskwiniowy i koral ale z mocna nuta pomarańczu

Ja sie codziennie raczej maluje, tylko do pracy raczej nie na czerwono, malinowo czy fuksje. Po prostu dobieram inne kolory.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 14:47   #3203
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kurde prawie godzine gotowałam pulpety a nadal są różowe w środku - chyba jakieś stare mięso

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nude taki beżowo-brzoskwiniowy i koral ale z mocna nuta pomarańczu

Ja sie codziennie raczej maluje, tylko do pracy raczej nie na czerwono, malinowo czy fuksje. Po prostu dobieram inne kolory.

oo to fajne kolorki na wiosne
no wlasnie moze jakbym miala jakiś odcien nude to tez bym sie malowala do pracy.... niestety mam same ostre kolory pomadek

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mam przerwe na kawe wiec zajrzalam
Dla mnie super tylko pazurki bym zrobila jeszcze mocniej widoczne, a jak tyl strzyglas?

Postaram sie wpadac do was na chwilke
Jakie macie plany z tz na dzien kobiet? Bo my planujemy bardzo niegrzeczny weekend
Wracaj do nas jak najszybciej !!!

My mielismy isc na piwko ze znajomymi ale ze wzgledu na moje problemy żołądkowe chyba darujemy sobie

niegrzeczny ? czyli norma u was

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

http://kwejk.pl/obrazek/2020596/wido...ien-dobry.html

właśnie sobie zamówiłam bluzę w kwiaty na allegro czuje już wiosne
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:39   #3204
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja akurat za podkład moge dać dużo, ale chyba dlatego że po prostu już straciłam siły na dobór czegokolwiek do mojej cery. Ale na całą reszte to tak srednio.

Dzisiaj kupiłam 2 szminki z Golden Rose. W jednym odcieniu sie czuje mega dziko, dziwnie, nie wiem Ale moze sie nada na wakacje
Marzył mi sie marzył a teraz sama nie wiem
Pokaż najlepiej całą buzię z pomalowanymi ustami (tym kolorem co wydaje Ci się dziwny) to ocenimy Ja np. nie czuję się w czerwieni w ogóle

Co do podkładu to ja też nie mam za łatwo bo uwielbiam mocno kryjące podkłady i żeby miały satynowe wykończenie, a o to niestety ciężko Dlatego poszłam teraz w kierunku zagranicznych bb, mam nadzieję że znajdę swoje KWC w rozsądnej cenie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

http://kwejk.pl/obrazek/2020596/wido...ien-dobry.html

właśnie sobie zamówiłam bluzę w kwiaty na allegro czuje już wiosne
HAHA, w pierwszej chwili faktycznie faceta zobaczyłam

Pokaż jaka bluzeczka Ja teraz czekam na białą baskinkę z rękawkami 3/4 i wstawką z eko skóry Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze czarnej ramoneski i słońca za oknem!

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Dziewczyny jak macie fb zobaczcie sobie: https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek?fref=ts Niektóre "prace" powalają
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-06 o 15:35
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:04   #3205
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pokaż najlepiej całą buzię z pomalowanymi ustami (tym kolorem co wydaje Ci się dziwny) to ocenimy Ja np. nie czuję się w czerwieni w ogóle

Co do podkładu to ja też nie mam za łatwo bo uwielbiam mocno kryjące podkłady i żeby miały satynowe wykończenie, a o to niestety ciężko Dlatego poszłam teraz w kierunku zagranicznych bb, mam nadzieję że znajdę swoje KWC w rozsądnej cenie



HAHA, w pierwszej chwili faktycznie faceta zobaczyłam

Pokaż jaka bluzeczka Ja teraz czekam na białą baskinkę z rękawkami 3/4 i wstawką z eko skóry Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze czarnej ramoneski i słońca za oknem!

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Dziewczyny jak macie fb zobaczcie sobie: https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek?fref=ts Niektóre "prace" powalają
Ja sie czuje i w czerwieni i w fuksji i w roznych takich mocnych Wstawiłam do albumu 2 zdjecia ale kolory troche wyblakłe...

Ja lubie matowe wykonczenie, ale matowe nie płaskie takie o. Naturalny mat bym powiedziała Albo kompletna odwrotność - "glow"

Napaliłam sie teraz na Sheer Glow z Narsa A widziałaś recenzje tego podkladu Kat Von D? Chce go
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:29   #3206
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Melduję że jestem i was nadrobiłamAle już nie będę wracać do starych tematów

Dziewczynki pomocyTe które miały e -papierosa bądź mają dajcie linka do niego Bo muszę tż-towi zamówićKtóry polecacie?Taki żeby cenowo był w miarę nie drogi


Aaaaa i wezcie blondaski mi polećcie jakiś szampon do blond włosów może być profesjonalnyBo miałam profesjonalną joannę i po niej swędziocha i łupież i tak samo po marioniePomóżcie:pro si:

Asia piękne włoski
Bunny wracaj szybko
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:34   #3207
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Melduję że jestem i was nadrobiłamAle już nie będę wracać do starych tematów

Dziewczynki pomocyTe które miały e -papierosa bądź mają dajcie linka do niego Bo muszę tż-towi zamówićKtóry polecacie?Taki żeby cenowo był w miarę nie drogi


Aaaaa i wezcie blondaski mi polećcie jakiś szampon do blond włosów może być profesjonalnyBo miałam profesjonalną joannę i po niej swędziocha i łupież i tak samo po marioniePomóżcie:pro si:

Asia piękne włoski
Bunny wracaj szybko
Może matrix?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:14   #3208
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej, hej kochane

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mam ochote kupic sobie jakiś fajny bronzer do modelowania twarzy. Może polecicie jakiś?
Ja mam z Lovely taki duży Sunny Powder (wersja matowa) i bardzo lubię, tworzy fajny satynowy efekt. Mam też W7 Honolulu i przez kilka miesięcy nie używałam, teraz dopiero uczę się nim posługiwać, ciemny jest i jak się nieumiejętnie nakłada można narobić sobie plam. Trzeba dobrze strzepać pędzel przy nakładaniu, wtedy jest super efekt

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

melduje dzielnie , że się odważyłam sama sobie podciąć włosy ... CAŁE! żeby nie było , że tylko cieniowałam nie mogłam już patrzeć na te moje nieszczęsne końcówki podcięłam jakiś 1 cm -1,5 cm ,ale od razu różnica jest wielka zrobiły się równiutkie i wydają się proste a wcześniej były takie powichrowane rozcapirzone i żeby odświeżyć całość podcięłam i wycieniowałam też górną warstwe ,wycieniowałam pazurki przy buzi i od razu czuje się inaczej no i zaoszczędziłam 40 zł i mam tak jak chciałam
Ja bym się bała sama podcinać, jakbym zaczęła, to ciągle byłoby mi źle i krzywo wolę fryzjera. Właśnie muszę się tam wybrać, bo już mi końcówki rozdwajają.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wpadam tylko zameldowac ze zyje ale na razie nie wracam
nastapilo wiele czynnikow:
-przyjazd tesciowej
-praca, duzo pracy
- dziadek w szpitalu
- skierowanie mnie do poradni chorob jelit termin wizyty za 2 miesiace...
- ciagle posiadowy nocne u pozytywnych znajomych/kolegow jak to nazwac... u dusz mi pokrewnych

planuje powrot na watek w przyszlym tygodniu, jesli sie nie uda to za 2 tygodnie, jak juz polowa problemow odejdzie
trzymajcie kciuki za szybkie rozwiazania u mnie

asia pokaz jaka z ciebie zdolna fryzjerka
Dobrze, że wszystko ok, wracaj szybko

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
w ogole laski malujecie usta szminką tak na codzień czy tylko na jakieś wyjścia?
Mi Tż ostatnio gadał że powinnam chodzic non stop w szmince bo odrazu nabieram wyrazu - ale niestety mam prace jaką mam że nie bardzo mi wypada....
Ja maluję na co dzień, do pracy jaśniejszymi odcieniami, na miasto troszkę mocniejsze a czerwień czy mocna malina na specjalne okazje Teraz jak jest cieplej to wracam do szminek, bo zimą to używam głównie błyszczyków przez to, że robią mi się suche skórki na zimnym powietrzu.

A tak w ogóle to nie pochwaliłam się ale dostałam nową pracę, dzisiaj byłam trzeci dzień, wdrażam się, bo to zupełnie nowa branża dla mnie, muszę się dużo nauczyć, trzymajcie kciuki, żeby mi dobrze poszło
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:28   #3209
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam was serdecznie i błagam o poradę
Do niedawna bylam ruda a obecnie jestem po dekoloryzacji i kąpielach rojzasniajacych i nie chciala bym juz ich robic a położyć farbę. Efekt po ściaganiu koloru jest taki ze mam typową jajecznicę, odrost i cześc włosów na długości są w kolorze bardzo jasnego żółtawgo blondu a część bardzo jasnej pomarańczki, ogólnie wygląda to paskudnie. Kupiłam farbę Alfaparf 9.21 i moje 1 pytanie jaka wode użyć? w zalożeniu miała być 9 ale nie wiem czy nie bedzie za mocna i czy by nie wystarczyła 6?? albo nawet i mniej?? boje sie troche ze odrosty bede miala białe. Druga sprawa to czy nie wyjdą mi zielone albo siwe? bo wyczytalam gdzies ze ta nowa seria 3D tech jest intensywnie chłodna a czesc wlosow jest jednak bardzo zlocista...
Znajdzie sie ktoś kto ma jakies doswiadczenie i mogl by poradzić?
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:32   #3210
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia pięknie Ci wyszło zdolniacha jesteś

Ex doczytałam, że nie spodobały Ci się "snikersy" ja robiłam do nich kilka podejść i jakoś się w nich nie czuję, zbyt toporne to jak dla mnie
zdaj relacje jak poużywasz nowego podkładu
ja też muszę kupić czarną ramoneską, czaję się na tą http://www.sin-say.com/pl/pl/collect.../sinsay-jacket mierzyłam i jest mega

Eveline ja mam tego http://www.esmokingworld.com/pl/zest...3-mild-x1.html teraz dodatkowo jest promocja, ja dawałam 149

Lavia pokaż bluzę widziałam dzisiaj takie sukienki, przód kwiatowy z numerkiem takim jak na koszulkach piłkarskich i gładkimi rękawami, były super, ale materiał tak sztuczny i tragiczny, że szok


Byłam dzisiaj na odrostach i jestem coraz bardziej blond
postaram się o jakieś fotki, ale to w dziennym świetle
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.