Zerwałam z nim. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 19:13   #1
Chaila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10

Zerwałam z nim.


Hej dziewczyny!
Miesiąc temu założyłam tutaj ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=777041

To co teraz napiszę odnosi się do niego.
Minął miesiąc, zdobyłam się na odwagę i zerwałam ze swoim oschłym chłopakiem dwa dni temu. On to przeczuwał i zaczął się na prawdę starać, ale mi już to nie imponowało. Jak się czuję? Popłakałam pół dnia i tyle. Miałam z nim problem się rozstać, nie wiedziałam jak mu to powiedzieć, zżerał mnie stres, nie mogłam spać i jeść, próbowałam kilka razy ale w końcu się udało...
W między czasie dowiedziałam się od niego, że chce ze mną zacząć wszystko od nowa, chciał się za niedługo oświadczyć mi...

Ja to wszystko przewidziałam. Stwierdziłam, że wolę (mimo tych 4 lat) zerwać z nim póki mi się nie oświadczył, bo potem dopiero byłoby mi ciężko.

Tylko smutno mi, bo widziałam, że na prawdę mnie kochał. Złamałam mu serce. Źle mi z tym. On już chyba nigdy nie zaufa żadnej dziewczynie. Na prawdę mocno go to dotknęło


A jeśli chodzi o mnie, to nie mogę teraz patrzeć na żadnego innego chłopaka, ale to chyba normalne... Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, ale jak na takie zerwanie nie rozpaczam aż tak za nim...
Chaila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 19:19   #2
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Zerwałam z nim.

Pierś do przodu, głowa do góry i prosto przed siebie.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:18   #3
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piekła nie ma
Wiadomości: 274
Dot.: Zerwałam z nim.

Gratulacje!
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:06   #4
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Zerwałam z nim.

Zerknęłam do poprzedniego wątku. Myślę, że to dobra decyzja. Powodzenia.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:11   #5
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zerwałam z nim.

Cytat:
Napisane przez Chaila Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Miesiąc temu założyłam tutaj ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=777041

To co teraz napiszę odnosi się do niego.
Minął miesiąc, zdobyłam się na odwagę i zerwałam ze swoim oschłym chłopakiem dwa dni temu. On to przeczuwał i zaczął się na prawdę starać, ale mi już to nie imponowało. Jak się czuję? Popłakałam pół dnia i tyle. Miałam z nim problem się rozstać, nie wiedziałam jak mu to powiedzieć, zżerał mnie stres, nie mogłam spać i jeść, próbowałam kilka razy ale w końcu się udało...
W między czasie dowiedziałam się od niego, że chce ze mną zacząć wszystko od nowa, chciał się za niedługo oświadczyć mi...

Ja to wszystko przewidziałam. Stwierdziłam, że wolę (mimo tych 4 lat) zerwać z nim póki mi się nie oświadczył, bo potem dopiero byłoby mi ciężko.

Tylko smutno mi, bo widziałam, że na prawdę mnie kochał. Złamałam mu serce. Źle mi z tym. On już chyba nigdy nie zaufa żadnej dziewczynie. Na prawdę mocno go to dotknęło


A jeśli chodzi o mnie, to nie mogę teraz patrzeć na żadnego innego chłopaka, ale to chyba normalne... Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, ale jak na takie zerwanie nie rozpaczam aż tak za nim...
Człowiek który kocha bierze pod uwagę oczekiwania partnera/partnerki. Gdyby Twój ex swoją oschłością nie zmarnował Waszego związku - nadal bylibyście razem. Jeżeli mówiłaś mu o swoich oczekiwaniach a on miał Twoje potrzeby w tyle - sam sobie to serce złamał.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 08:54   #6
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Zerwałam z nim.

Moim zdaniem to, że zamierzał się oświadczyć to z jego strony bajka. Wielu facetów tak robi gdy rozpada się związek, bo myślą, że pierścionek to swoisty haczyk na kobietę. W sumie mają rację, wiele kobiet to kupuje i zostaje przy misiach, bo przecież oświadczyny to lekarstwo na nieudany związek Dobrze zrobiłaś, po co się męczyć? Związek ma dawać szczęście i satysfakcję a nie udrękę. Powodzenia w wytrwaniu w decyzji.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 09:39   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zerwałam z nim.

Podjęłaś dobrą decyzję. Nie powinnaś marnować sobie życia z osobą, która o Ciebie nie dba. Niech Ci nie będzie żal chłopaka. W końcu miałaś powody, żeby się rozstać. Szukaj szczęścia u boku kogoś innego, kto będzie troskliwy, kochany, zainteresowany Tobą i baw się . Powodzenia!
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-02 10:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.