Marcowe Mamy 2015 cz. 3 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-27, 13:23   #841
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Super A gdzie na Śląsku przebywasz?

Moje ciuszki to smyk i F&F
Myszków

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
zakladam od kwietnia klub ''mamy na diecie'' tez zamierzam odchudzac sie rozsadnie, bez glodzenia.... bo wiem czym to grozi wprowadzilam jeden blad do swojej diety, przestalam miec ochote na jedzenie, i nie odczuwalam glodu, szybko stracilam ostatnie kg ktore chcialam, a jak szybko one pozniej wrocily...to bylo calkiem nie swiadomie.... mam w planie do nastepnych swiat w grudniu stracic te kg co chce, z cwiczeniami codziennie...
dopisuję się i ja!

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
ja ogolnie mam
body Kr rękawem 15szt.
Body dł rękaw 6
pajacyk 3
czapki (cienkie) 3
niedrapki 3
tetrowych 3
spodnie 2
skarpety 5
kocyk 1
śpiworek do spania 1
myjka 2
butelki timme tippe 2
pałeczki bawełne do uszu 2
kspturki do karmienia avent 1
krem Avent do sutkow 1
swetr 1
zestaw disney( góra dół) 1
nożyczki tomme tippe1
husteczki pampers 3
papersy paczki 2
płyny do kapieli 4
oliwki 3
laktator reczny tomme tippe
mata tiny LOVE

na razie mam wszstko nowe. Powoli zbieramy bo pozniej mamy duze koszta(jazda do PL) a w UK wozek tez sporo kosztuje.....


Moj Tz mnie zabije -robie przemeblowanie. Ale z szafy i komod wciahnełam wszstko a tu w uk wiekszosc to IKEA wiec to lekkie.Ale bd miał niespodzianke
fajnie, że robisz sobie taką listę Ja też to miałam w planach, ale w końcu straciłam rachubę i zarzuciłam ten plan
a jeżeli chodzi o przemeblowania- to moja ulubiona czynność jak mam jakieś kłopoty/z kimś się pokłócę. Jak się z byłym kłóciłam, to w akademiku potrafiłam tapczany i meblościanki windą wozić po piętrach
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:25   #842
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Ja tez idę na roczny macierzyński. Zdziwilo mnie to co napisałaś. Wychowawczy płatny? Zawsze sądziłam, ze jest zupełnie bezpłatny. Kto płaci? A ta opieka, te 400 zł to jakiś zasiłek z MOPS? Możesz przybliżyć temat?
Też sądziłam, że jest bezpłatny, aż ta sytuacja ze szwagierką Więc tak ona wszystko składała w MOPSie, najpierw jeden wniosek o udzielenie urlopu wychowawczego i dzięki niskim dochodom, tak jak pisałam przysługuje urlop płatny przez 2 lata, jeśli dochód na osobę nie przekracza 504zł. W jej przypadku jest to prawie 600zł. Do tego można wnioskować o dodatek- opieka w okresie urlopu wychowawczego, gdzie kwota jest stała i wynosi 400zł. Potrzebowała jeszcze zgodę pracodawcy, na udzielenie urlopu wychowawczego.
Jest to pewna informacja, a też mnóstwo osób mi mówiło, że nie ma płatnego wychowawczego, ale jest udzielany przez opiekę społecznąMam nadzieję, że niektórym się przyda ta info. Moją sąsiadkę też uświadomiłam i się sprawdziłoa jaka wdzięczna ho ho
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:26   #843
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Spoko teraz zakładanie własne działalności nie wchodzi w grę. Nie uśmiecha mi się załatwianie tego z brzuchem. Myślę by to zrobić jak bd wracać z macierzyńskiego, bo do tej pory bd miała spokój i wszystkie świadczenia. Nie bardzo mi się opłaca pakowanie się we własny interes skoro jeszcze etat i kasę z tego mam. Później bd musiała coś wymyślić.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:32   #844
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Ale cudne ubranka zakupiłyście Ja jak tylko poznam płeć może też coś dokupię do tego swojego pierwszego zakupu (2 body i kapciobuty) ale to zależy od Kruszynki, czy 04.11 się nam pokaże
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:34   #845
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
zakladam od kwietnia klub ''mamy na diecie'' tez zamierzam odchudzac sie rozsadnie, bez glodzenia.... bo wiem czym to grozi wprowadzilam jeden blad do swojej diety, przestalam miec ochote na jedzenie, i nie odczuwalam glodu, szybko stracilam ostatnie kg ktore chcialam, a jak szybko one pozniej wrocily...to bylo calkiem nie swiadomie.... mam w planie do nastepnych swiat w grudniu stracic te kg co chce, z cwiczeniami codziennie...

Ja chętnie się dołączę do takiego klubu w grupie raźniej się zmobilizować
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:37   #846
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Płaci własnie MOPS, ale tak jak pisałam zależy od dochodów, bo właśnie ja tak miałam bo niestety mój TŻ chociaż zarabia dosyć dużo to jest zatrudniony na najniższe wynagrodzenie, a ja wtedy byłam zatrudniona na umowę zlecenie więc przez dwa lata dostawałam 400 zł zasiłku
W internecie znalazłam właśnie to o czym Ty piszesz o tych 400zł, ale ona jak była u księgowej to niecałe 600zł.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
Ja chętnie się dołączę do takiego klubu w grupie raźniej się zmobilizować
Ja pewnie też dołączę, tylko jakoś teraz nie myślę o tym, pewnie przez to, że przytyłam 1 kg (jeszcze 3kg do wagi przed ciąża) a jestem w 19t1d
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:38   #847
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Też sądziłam, że jest bezpłatny, aż ta sytuacja ze szwagierką Więc tak ona wszystko składała w MOPSie, najpierw jeden wniosek o udzielenie urlopu wychowawczego i dzięki niskim dochodom, tak jak pisałam przysługuje urlop płatny przez 2 lata, jeśli dochód na osobę nie przekracza 504zł. W jej przypadku jest to prawie 600zł. Do tego można wnioskować o dodatek- opieka w okresie urlopu wychowawczego, gdzie kwota jest stała i wynosi 400zł. Potrzebowała jeszcze zgodę pracodawcy, na udzielenie urlopu wychowawczego.
Jest to pewna informacja, a też mnóstwo osób mi mówiło, że nie ma płatnego wychowawczego, ale jest udzielany przez opiekę społecznąMam nadzieję, że niektórym się przyda ta info. Moją sąsiadkę też uświadomiłam i się sprawdziłoa jaka wdzięczna ho ho
My się na pewno nie załapiemy, ale dobrze ze coś takiego jest. Będę o tym mówić znajomym, bo jak widać mało kto o tym wie.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 13:42   #848
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Moja sie na mnie obrazila za weekend
Maluch na pewno dał Mamusi odpocząć ale jeszcze o sobie przypomni

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Po porodzie zjechałam od razu 10 kg, jak karmiłam małą następne 10 kg a tych nadprogramowych 10 kg niestety nie udało mi się zrzucić
Teraz już sobie obiecałam że jak urodzę to nie wiem co by się mogło dziać to i tak schudnę oczywiście będę się odchudzać rozsądnie a nie głodzić, takie mam postanowienie
ja też mam nadzieję, że zdrowo pozbędę się kg

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
zakladam od kwietnia klub ''mamy na diecie'' tez zamierzam odchudzac sie rozsadnie, bez glodzenia.... bo wiem czym to grozi wprowadzilam jeden blad do swojej diety, przestalam miec ochote na jedzenie, i nie odczuwalam glodu, szybko stracilam ostatnie kg ktore chcialam, a jak szybko one pozniej wrocily...to bylo calkiem nie swiadomie.... mam w planie do nastepnych swiat w grudniu stracic te kg co chce, z cwiczeniami codziennie...
Razem damy radę! Będzie pełna mobilizacja
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:49   #849
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Fajnie ze sie przylaczycie wprowadze kilka ciekawych planow i wskazowek

Mamusie pisalam kiedys, ze mam problem z tym ze nagle trace energie, ale kiedy zjem czuje sie lepiej. Dzis mnie spotkalo to samo zaczelam sie trzasc, i musialam zjesc na szybko, i to nie malo, zeby poczuc sie lepiej, inaczej bym stracila przytomnosc.... Do lekarza mam za tydzien dopiero.
A bylam dzis po sniadaniu, i obiedzie z TZ, bo pracuje po poludniu to jemy teraz o 12. W tym tygodniu ide oddac mocz, to napewno poprosze o zrobienie dodatkowych badan. Tylko ja sie tym zmartwilam

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Maluch na pewno dał Mamusi odpocząć ale jeszcze o sobie przypomni



ja też mam nadzieję, że zdrowo pozbędę się kg



Razem damy radę! Będzie pełna mobilizacja
Mam nadzieje ze to tylko kwestia kilku dni uwielbialam jak mi ludzik maly puka ja juz jestem zmobilizowana, tylko z poczatku powoli, bo podczas kp nie wiele mozna, napewno nie odchudzanie sie Tez zalezy jak dlugo kazda mama chce kp ale i dla niej sie znajda cwiczenia i zdrowe odzywianie .

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
W internecie znalazłam właśnie to o czym Ty piszesz o tych 400zł, ale ona jak była u księgowej to niecałe 600zł.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------



Ja pewnie też dołączę, tylko jakoś teraz nie myślę o tym, pewnie przez to, że przytyłam 1 kg (jeszcze 3kg do wagi przed ciąża) a jestem w 19t1d
ja mysle poniewaz mialam zamiar zrzucic 10 kg przed ciaza, ale dostalismy nasze upragnione dwie kreseczki wiec zamiast w dol jest do przodu o te 10, a jeszcze maluszkowe przez 9 miesiecy wiec nazbiera sie
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:50   #850
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Fajnie ze sie przylaczycie wprowadze kilka ciekawych planow i wskazowek

Mamusie pisalam kiedys, ze mam problem z tym ze nagle trace energie, ale kiedy zjem czuje sie lepiej. Dzis mnie spotkalo to samo zaczelam sie trzasc, i musialam zjesc na szybko, i to nie malo, zeby poczuc sie lepiej, inaczej bym stracila przytomnosc.... Do lekarza mam za tydzien dopiero.
A bylam dzis po sniadaniu, i obiedzie z TZ, bo pracuje po poludniu to jemy teraz o 12. W tym tygodniu ide oddac mocz, to napewno poprosze o zrobienie dodatkowych badan. Tylko ja sie tym zmartwilam

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------



Mam nadzieje ze to tylko kwestia kilku dni uwielbialam jak mi ludzik maly puka ja juz jestem zmobilizowana, tylko z poczatku powoli, bo podczas kp nie wiele mozna, napewno nie odchudzanie sie Tez zalezy jak dlugo kazda mama chce kp ale i dla niej sie znajda cwiczenia i zdrowe odzywianie .
Kurcze, jak pójdziesz do laboratorium to powiedz, że masz takie zasłabnięcia i niech Ci podpowie, jakie wyniki jeszcze zrobić. Albo może zadzwonisz do lekarza i zapytasz
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:50   #851
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
ja ogolnie mam
body Kr rękawem 15szt.
Body dł rękaw 6
pajacyk 3
czapki (cienkie) 3
niedrapki 3
tetrowych 3
spodnie 2
skarpety 5
kocyk 1
śpiworek do spania 1
myjka 2
butelki timme tippe 2
pałeczki bawełne do uszu 2
kspturki do karmienia avent 1
krem Avent do sutkow 1
swetr 1
zestaw disney( góra dół) 1
nożyczki tomme tippe1
husteczki pampers 3
papersy paczki 2
płyny do kapieli 4
oliwki 3
laktator reczny tomme tippe
mata tiny LOVE

na razie mam wszstko nowe. Powoli zbieramy bo pozniej mamy duze koszta(jazda do PL) a w UK wozek tez sporo kosztuje.....


Moj Tz mnie zabije -robie przemeblowanie. Ale z szafy i komod wciahnełam wszstko a tu w uk wiekszosc to IKEA wiec to lekkie.Ale bd miał niespodzianke
Ja dzis chce taka liste zrobic zaraz zabiore sie za skladanie ubran do w koncu zmontowanej szafy przez TZ, i od razu pospisuje co mamy dla maluszka a co trzeba kupic
U nas tez wozki strasznie drogie....
Bedzie szczesliwy jak zobaczy ale chyba sie zdenerwuje ze z maluszkiem sama sie za meble wzielas
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 13:52   #852
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Fajnie ze sie przylaczycie wprowadze kilka ciekawych planow i wskazowek

Mamusie pisalam kiedys, ze mam problem z tym ze nagle trace energie, ale kiedy zjem czuje sie lepiej. Dzis mnie spotkalo to samo zaczelam sie trzasc, i musialam zjesc na szybko, i to nie malo, zeby poczuc sie lepiej, inaczej bym stracila przytomnosc.... Do lekarza mam za tydzien dopiero.
A bylam dzis po sniadaniu, i obiedzie z TZ, bo pracuje po poludniu to jemy teraz o 12. W tym tygodniu ide oddac mocz, to napewno poprosze o zrobienie dodatkowych badan. Tylko ja sie tym zmartwilam

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------



Mam nadzieje ze to tylko kwestia kilku dni uwielbialam jak mi ludzik maly puka ja juz jestem zmobilizowana, tylko z poczatku powoli, bo podczas kp nie wiele mozna, napewno nie odchudzanie sie Tez zalezy jak dlugo kazda mama chce kp ale i dla niej sie znajda cwiczenia i zdrowe odzywianie .

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



ja mysle poniewaz mialam zamiar zrzucic 10 kg przed ciaza, ale dostalismy nasze upragnione dwie kreseczki wiec zamiast w dol jest do przodu o te 10, a jeszcze maluszkowe przez 9 miesiecy wiec nazbiera sie
to raczej nie jest normalne, na Twoim miejscu sprawdziłabym, czy przypadkiem nie wpadłam w cukrzycę ciążową, bo masz podobne objawy
http://parenting.pl/portal/objawy-cukrzycy-ciazowej
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:53   #853
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Kurcze, jak pójdziesz do laboratorium to powiedz, że masz takie zasłabnięcia i niech Ci podpowie, jakie wyniki jeszcze zrobić. Albo może zadzwonisz do lekarza i zapytasz
Jutro pojde z Tz, to spytamy. Bardzo mnie to martwi. Witaminy biore, jem normalnie, i patrze co jem... i takie cos mnie lapie... :-///
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:56   #854
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Jutro pojde z Tz, to spytamy. Bardzo mnie to martwi. Witaminy biore, jem normalnie, i patrze co jem... i takie cos mnie lapie... :-///
dobrze, że jutro pójdziecie, mocno trzymam kciuki i mam nadzieję, że to chwilowe
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:56   #855
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
to raczej nie jest normalne, na Twoim miejscu sprawdziłabym, czy przypadkiem nie wpadłam w cukrzycę ciążową, bo masz podobne objawy
http://parenting.pl/portal/objawy-cukrzycy-ciazowej
dziekuje wlasnie przeczytalam, nawet nie pomyslalabym ze moglabym miec problem z cukrami.... Zrobie sobie prywatnie, niech mi jutro powie co moge zrobic za badania prywatnie. :/
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:58   #856
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

nie straszcie cukrzycą, mi ostatnio cięgle się chce pić, ale siku to aż tak często nie śmigam i o co chodzi?
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:05   #857
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
dobrze, że jutro pójdziecie, mocno trzymam kciuki i mam nadzieję, że to chwilowe
to nie jest chwilowe... niestety... odkad jestem w ciazy to juz z 7 raz cos takiego mam.... ostatnio tak mialam w sklepie, zrobilam sie taka blada, i tak mi bylo slabo, ze pracownik w sklepie pytal czy nie wezwac karetki....a wyszlam do centrum od razu po sniadaniu

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
nie straszcie cukrzycą, mi ostatnio cięgle się chce pić, ale siku to aż tak często nie śmigam i o co chodzi?
W nocy to sikam litrami, a przed snem staram sie nie pic, zeby nie musiec wstawac czesto
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:09   #858
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
to nie jest chwilowe... niestety... odkad jestem w ciazy to juz z 7 raz cos takiego mam.... ostatnio tak mialam w sklepie, zrobilam sie taka blada, i tak mi bylo slabo, ze pracownik w sklepie pytal czy nie wezwac karetki....a wyszlam do centrum od razu po sniadaniu

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------



W nocy to sikam litrami, a przed snem staram sie nie pic, zeby nie musiec wstawac czesto
to czekam z Tobą na Twoje wyniki
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:13   #859
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
to czekam z Tobą na Twoje wyniki
dziekuje Jutro zrobie to powinnam miec wyniki do piatku
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 14:17   #860
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
to nie jest chwilowe... niestety... odkad jestem w ciazy to juz z 7 raz cos takiego mam.... ostatnio tak mialam w sklepie, zrobilam sie taka blada, i tak mi bylo slabo, ze pracownik w sklepie pytal czy nie wezwac karetki....a wyszlam do centrum od razu po sniadaniu
ojej oby się szybko wyjaśniło co ci dolega i żeby te dolegliwości ustąpiły, trzymam kciuki za wasze zdrówko, daj znać po wynikach,
a może warto iść wczesniej do lekarza? sam powinien skirowania dać przy takich niepokojących objawach na wszelakie badania
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:20   #861
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
dziekuje Jutro zrobie to powinnam miec wyniki do piatku
Trzymamy kciuki lepiej sprawdzić, co tam się dzieje
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:21   #862
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
nie straszcie cukrzycą, mi ostatnio cięgle się chce pić, ale siku to aż tak często nie śmigam i o co chodzi?
ojustyna Nie chcę nikogo straszyć, po prostu Crystal25 ma kilka nasilonych objawów i stąd moje podejrzenia. A to, że dużo pijesz to akurat dobrze w ciąży, całkiem normalne jest wypicie 3l napojów dziennie. Natomiast jeśli do tego dochodzą inne objawy, to już można podejrzewać cukrzycę.
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:32   #863
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Och jakie slodziutkie te ubranka dla maluszkow A dla dziewczynek to juz w ogole cuda. Ja jeszcze nie znam plci wiec sie powstrzymuje... zreszta nie potrafie szperac w lumpeksach

Crystal - uwazaj na siebie, dziewczyny dobrze podopowiadaj, moze dobrze zadzwonic do lekarze przed robieniem wynikow?
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:34   #864
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

crystal oprócz cukru, zrób może morfologię krwi. Może to anemia

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Och jakie slodziutkie te ubranka dla maluszkow A dla dziewczynek to juz w ogole cuda. Ja jeszcze nie znam plci wiec sie powstrzymuje... zreszta nie potrafie szperac w lumpeksach

Crystal - uwazaj na siebie, dziewczyny dobrze podopowiadaj, moze dobrze zadzwonic do lekarze przed robieniem wynikow?
ja dla siebie też nie umiem nic znaleźć, raz na pół roku mi się uda Co innego dla malucha
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:38   #865
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Ostatnio w lumpku miałam szukać dla siebie spodni brzuchatkowych, swetrów itp. a tymczasem przynajmniej pooglądać dzidziusiowe musiałam malusie są takie przesłodkie, oby mój maluch ujawnił swoją płeć we czwartek to będę mogła ruszyć z łowami ahh
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:40   #866
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Dopiero co wczoraj pisałyśmy o niesprawiedliwości matki tej co w 26tc pijana... Tyle niesprawiedliwości na tym świecie... Jak wiecie, jak na początku pisałam, że piszę jeszcze na wątku lutowych mam jako, że mam 2 terminy i dziś jedna z "mam" przyszła się pożegnać... Tydzień temu, będąc zaledwie w 23tc (chyba) straciła długo wyczekiwaną ciążę urodziła 2 chłopców, którzy zmarli w tym samym dniu...
Gdzie jest sprawiedliwość?? ja się pytam! jest mi straszmie smutno i przykro
Bo takie to chodzi po tym świecie, chleje, łajdaczy się, bierze narkotyki i ma wszystko w dupie. Nie interesuje jej los dziecka które nosi i te dzieci później się rodzą pokrzywdzone przez los...

Przepraszam, że wam się tu wyżalam ale nie daje mi to spokoju.
Kurcze

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Alunia79 - to straszne, rzeczywiście nie ma "bezpiecznego czasu"... Ale trzeba być codziennie dobrej myśli.

Wczoraj miałam wizytę u lekarza, niestety tym razem sama. Pan doktor nagrał specjalnie dla męża film z USG . Mała ma się bardzo dobrze, wyniki mam super, a lekarz powiedział, że się dobrze sprawuję . Mała waży już 360 gram, przy 3,2 kg wzrostu mojej wagi. Ale uspokoił mnie, że wszystko jest w normie, a moja waga jest jak najbardziej odpowiednia.
Od 3 tygodni mam bóle w pachwinie, do tego stopnia że mam problem z przekręceniem się na drugi bok w łóżku i wstaniem z niego. Powiedziałam lekarzowi o tym, okazało się, że coś uciska na tętnice. Mam obserwować nogę, czy nie będzie się z nią coś działo, żeby nie doszło do zakrzepu. A jak coś zacznie się dziać, pędzić do niego, albo do szpitala.

A dzisiaj poszalałam z mamą i byłyśmy na zakupach. Załączam zdjęcia.

Mam też fotkę 3D z USG, nawet coś widać Mała trzyma rączkę w buzi
Świetne zakupy, córcia też

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Ja tez.. A myślicie nad macierzyńskim rocznym czy 6 miesięcznym?
Bo słyszałam że żeby iść na rok macierzyńskiego to tata musi iść na miesiąc tacierzynskiego... Prawda to?
Roczny




Ale dziewczyny poszalałyście z zakupami Świetne łupy
Mój tŻ w piątek wrócił z dwoma różowymi komplecikami dla córci Dzisiaj będę układać ciuchy Małej w komodzie to obfoce i Wam potem pokaże
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:44   #867
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

crystal lepiej nie czekaj na kolejną wizytę i może zapisz się w tym czasie chociażby do rodzinnego. Też powinien wiedzieć jak Ci pomóc i na jakie badanie skierować. Może rzeczywiscie jakas anemia (pfu pfuu!!!)

A Wasze zakupy mnie urzekają. Już nie mogę się doczekać, aż też będę znosić do domu coraz to nowe upolowane ślicznoty
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 15:16   #868
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cześć dziewczyny. U mnie kiepsko, dopadła mnie od soboty jakaś jelitówka, teraz już jest lepiej, tylko się czuję jak przy grypie, bolą mnie kości, głowa i ogólnie strasznie osłabiona jestem tz wziął dzisiaj wolne, ale jutro już musi iśc do pracy, więc będę musiała jakoś dać radę i tylko się modlę, żeby się Ola nie zaraziła ani mąż. Przepraszam, że tak tylko o sobie. Zaraz podczytam, co u was
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 15:24   #869
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

śliczne te wasze ubranka!! Ja ostatnio byłam w Tesco I kupiłam w serii FF takie śliczne spodenki dla młodego I bluze TŻ musiał mnie odciągać od stoiska z rzeczami dla niemowląt ....bo inaczej z dwoma siatami bym wyszła

A mi tak smutno dziś.... Mam teraz taki cięzki okres w pracy.... manager ma w dupie że ja w ciazy I ze sie nie wyrabiam-nawet sie nie zapyta czy pomocy potzrebuje....stresu duzo mam-I sie zastanawiam powaznie by nie poprosic o zwolnienie jutro jak bede na wizycie... z drugiej strony jestem przed zamknieciem roku I nie ma osoby przeszkolonej na moje miejsce...ale ja juz tak dawno zgłaszałam że w ciazy jestem -mogli kogoś znależć teraz jak mnie tak brzuch I krocze boli to juz nie ma co sie zastanawiać...

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. U mnie kiepsko, dopadła mnie od soboty jakaś jelitówka, teraz już jest lepiej, tylko się czuję jak przy grypie, bolą mnie kości, głowa i ogólnie strasznie osłabiona jestem tz wziął dzisiaj wolne, ale jutro już musi iśc do pracy, więc będę musiała jakoś dać radę i tylko się modlę, żeby się Ola nie zaraziła ani mąż. Przepraszam, że tak tylko o sobie. Zaraz podczytam, co u was
biedna-pij dużo cobyś sie nie odwodniła

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Kurcze, jak pójdziesz do laboratorium to powiedz, że masz takie zasłabnięcia i niech Ci podpowie, jakie wyniki jeszcze zrobić. Albo może zadzwonisz do lekarza i zapytasz
też bym moze zadzwoniła do gina-podpowie cos!Moze ci wizyte przyspieszy albo przynajmniej doradzi jakie badania dodatkowe masz zrobić
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 15:32   #870
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Nie badałam hormonów, bo nigdy nie miałam z nimi problemów.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 15:13:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.