Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-28, 08:31   #3901
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Hej
Po tej calej cenzurze offtopowej nie wiem czy moge zadac tu pytanie...
Ale sprobuje

Czesto piszecie, ze zwracacie dana rzecz do sprzedawcy. W zwiazku z tym moje pytanie. Kto wtedy placi za przesylke? Sprzedawca oddaje Wam cala kwote czy pomniejszona o koszt wysylki?
Oczywiscie mowa o sytuacji, kiedy kupujecie od sklepu, a nie od osoby fizycznej.

Zastanawiam sie nad zwrotem i nie wiem czy mi sie oplaca...
Zapraszam do naszego drugiego (nowego) wątku. Tam nikt się o nic nie oburza i można pisać zarówno o zakupach z all jak i o pierdołach

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787825&page=17

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
To ja nie zamawiam

Koleżanka siostry kupowała torebkę na all i poprosiła sprzedającą o wystawienie w kategorii zabawki,zaoszczędziła 35 zł
Tak Wam piszę jak by któraś chciała skorzystać ,że też na to sama nie wpadłam

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
przez wałki sprzedających prawdopodobnie nie powtórzą akcji z darmową dostawą, teraz jeden spryciarz z drugi wstawi ciuchy w kategorię zabawek i z kuponów tez w końcu allegro zrezygnuje. Takie cwaniactwo, ale bardzo krótkowzroczne.
Niestety zgadzam się z kurkąwodną.. Gdyby to było coś co rzeczywiście można wystawić w kategorii ZABAWKI niby przypadkiem, z niewiedzy (np jakaś elektroniczna niania czy takie duperele) to wtedy ok. Ale torebka to ewidentnie naciąganie i obawiam się, że all prędzej czy później się zorientuje jak jedna, druga, trzecia i kolejna osoba, zaczną tak robić
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:24   #3902
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Zgadzam się z Weridianą. Tak naprawdę takimi akcjami zaszkodzimy tylko sobie i w końcu kupony cofną. Z ciekawości napisałam do dwóch sprzedawców, u których chciałam coś kupić. Na szczęście ODMÓWILI. Nie znoszę nieuczciwości, więc miałabym kłopot gdyby się zgodzili i zapewne całkowicie zrezygnowałabym z jakichkolwiek zakupów u nich...
Obawiam się, że przez chore akcje przy darmowej dostawie, więcej jej nie powtórzą. Na fb gdy ktoś pyta mówią tylko, aby obserwować kupony, bo mają zniżki.
Nie kopmy pod sobą dołków
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 21:02   #3903
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Od razu mówię, że skorzystałam z wyszukiwarki, ale nie znalazłam... Kojarzę, że pisałyście kiedyś o jakimś użytkowniku gdzie można podawać dowolną długość spódniczki czy sukienki jaką ma uszyć. Nie pamiętam czy tylko długość można było wybierać czy były szyte całkowicie na miarę. Czy mi się wydaje czy posypało się kilka negatywnych opinii na ten temat?, że mimo tego przychodziły niezgodne z opisem? Szukam sukienki i ciężko mi znaleźć na swoje XS, trafiłam na użytkownika modne_trendy, który pisze, że szyje na miarę. Miała któraś z Was z nim do czynienia? Jestem zainteresowana właściwie kilkoma rzeczami, ale czy faktycznie wszystkie dojdą tak super dopasowane? Hmm... Tutaj link do jego aukcji http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=22733898, może któraś coś zamawiała? Ja się skuszę na jedną rzecz na pewno, ale jakby były pozytywne opinie od Was to zamawiam od razu kilka.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 21:38   #3904
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Od razu mówię, że skorzystałam z wyszukiwarki, ale nie znalazłam... Kojarzę, że pisałyście kiedyś o jakimś użytkowniku gdzie można podawać dowolną długość spódniczki czy sukienki jaką ma uszyć. Nie pamiętam czy tylko długość można było wybierać czy były szyte całkowicie na miarę. Czy mi się wydaje czy posypało się kilka negatywnych opinii na ten temat?, że mimo tego przychodziły niezgodne z opisem? Szukam sukienki i ciężko mi znaleźć na swoje XS, trafiłam na użytkownika modne_trendy, który pisze, że szyje na miarę. Miała któraś z Was z nim do czynienia? Jestem zainteresowana właściwie kilkoma rzeczami, ale czy faktycznie wszystkie dojdą tak super dopasowane? Hmm... Tutaj link do jego aukcji http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=22733898, może któraś coś zamawiała? Ja się skuszę na jedną rzecz na pewno, ale jakby były pozytywne opinie od Was to zamawiam od razu kilka.
Ja zamawiałam u nich kilka rzeczy. Mogę jutro zrobić zdjęcia. Ale ja nosze xl, więc nie będą się tak prezentować jak na xs. Ale ogólnie nie ma się do czego przyczepic. Najbardziej lubię sukienkę bombke.
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 23:12   #3905
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Od razu mówię, że skorzystałam z wyszukiwarki, ale nie znalazłam... Kojarzę, że pisałyście kiedyś o jakimś użytkowniku gdzie można podawać dowolną długość spódniczki czy sukienki jaką ma uszyć. Nie pamiętam czy tylko długość można było wybierać czy były szyte całkowicie na miarę. Czy mi się wydaje czy posypało się kilka negatywnych opinii na ten temat?, że mimo tego przychodziły niezgodne z opisem? Szukam sukienki i ciężko mi znaleźć na swoje XS, trafiłam na użytkownika modne_trendy, który pisze, że szyje na miarę. Miała któraś z Was z nim do czynienia? Jestem zainteresowana właściwie kilkoma rzeczami, ale czy faktycznie wszystkie dojdą tak super dopasowane? Hmm... Tutaj link do jego aukcji http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=22733898, może któraś coś zamawiała? Ja się skuszę na jedną rzecz na pewno, ale jakby były pozytywne opinie od Was to zamawiam od razu kilka.
ja zamawiałam, jestem zadowolona zależy od materiału tylko, niektóre się rozciągają, inne nie. najlepiej bardzo dobrze się wymierzyć a i jak jesteś wysoka to warto podać wymiar gdzie ma być odcięta talia ja jak pierwszy raz od nich zamawiałam to trochę jednak za luźna sukienka wyszła, potem wymiary takie na styk podawałam i jestem zadowolona chociaż mam taką sukienkę co nie jest w ogóle elastyczna i na styk w nią wchodzę ale reszta materiałów jest elastyczna i ładnie dopasowuje się do ciała ja jestem bardzo zadowolona bo mogę wreszcie kupić sukienkę o dobrej długości, a nie 'super modne' z tyłkiem na wierzchu

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

a kupowała któraś zwykłą czapkę 'krasnal', po 5zł są na allegro, coś tanio
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 00:09   #3906
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
To mi się już odechciało.
Tę z zamkiem zamówiłam na aliexpress, kolor różowy, dokładnie taką jak Kobyła reklamuje na zdjęciach swoich:
http://allegro.pl/dekolt-zamek-bluzk...824036093.html
Zamówiłam ją za 5,99 dolców od tego sprzedawcy http://www.aliexpress.com/item/Autum...043876144.html
Dam Wam znać jak przyjdzie .Widziałam je na Sheinside ale ostatnio zamawiałam stamtąd płaszcz i byłam zawiedziona, bo miał być wysłany expresem a paczka szła miesiąc
Dla mnie to i tak wszystko to loteria, Chiniak czy Allegro
Oooo, to ja bardzo poproszę o kilka słów komentarza jak ta bluzka do Ciebie dojdzie.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 01:31   #3907
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Kupiłam rzęsy Ardell dla małych oczu. Są to babies i 110. Jeśli kogoś interesuje coś mniejszego niż Demi Wispies to mogę dać znać
http://allegro.pl/ardell-rzesy-na-pa...783386135.html
http://allegro.pl/ardell-rzesy-na-pa...768512981.html
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 09:44   #3908
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

aneczka87874

jak dojdzie do Ciebie bluzka w pepitke to daj znac ile kosztuje wysylka? oni wystawiaja dana rzecz na allegro prawda?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 09:56   #3909
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
aneczka87874

jak dojdzie do Ciebie bluzka w pepitke to daj znac ile kosztuje wysylka? oni wystawiaja dana rzecz na allegro prawda?
Dostałam już w czwartek tą bluzeczkę.Jest ,produkcji włoskiej.A materiał taki grubszy,porządny a nie kawał ściery (szczerze to spodziewałam się cieniutkiej szmaty) Za wysyłkę 9,50 zapłaciłam paczką mini.Nie prosiłam o wystawienie na all ,ale chyba wystawiają jak ktoś poprosi.Gdzieś tak czytałam.Pani bardzo miła,odrazu po nadaniu wysłała mi zdj paczki,nr nadania itp.
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 10:00   #3910
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Zdjęcie na mnie ,zaznaczam że nie jestem taka szczuplutka jak tamta Pani na zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1417255237301.jpg (111,2 KB, 279 załadowań)
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 10:27   #3911
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Zdjęcie na mnie ,zaznaczam że nie jestem taka szczuplutka jak tamta Pani na zdj
boska! musi byc moja
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 10:35   #3912
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
boska! musi byc moja
Zapytaj,może jeszcze mają
Ja tą bluzkę sobie ubzdurałam już dawno ale szkoda mi było kasy ,prawie stówę za bluzkę .A tu włażę raz na fejsa patrze moja bluzka ,zapytałam o cenę i prawie się zes***** ze szczęścia że tak tanio
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 11:33   #3913
adzienka
Zakorzenienie
 
Avatar adzienka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Home sweet home...
Wiadomości: 3 074
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Zapraszam do naszego drugiego (nowego) wątku. Tam nikt się o nic nie oburza i można pisać zarówno o zakupach z all jak i o pierdołach

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787825&page=17

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------






Niestety zgadzam się z kurkąwodną.. Gdyby to było coś co rzeczywiście można wystawić w kategorii ZABAWKI niby przypadkiem, z niewiedzy (np jakaś elektroniczna niania czy takie duperele) to wtedy ok. Ale torebka to ewidentnie naciąganie i obawiam się, że all prędzej czy później się zorientuje jak jedna, druga, trzecia i kolejna osoba, zaczną tak robić
Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Weridianą. Tak naprawdę takimi akcjami zaszkodzimy tylko sobie i w końcu kupony cofną. Z ciekawości napisałam do dwóch sprzedawców, u których chciałam coś kupić. Na szczęście ODMÓWILI. Nie znoszę nieuczciwości, więc miałabym kłopot gdyby się zgodzili i zapewne całkowicie zrezygnowałabym z jakichkolwiek zakupów u nich...
Obawiam się, że przez chore akcje przy darmowej dostawie, więcej jej nie powtórzą. Na fb gdy ktoś pyta mówią tylko, aby obserwować kupony, bo mają zniżki.
Nie kopmy pod sobą dołków

A ja mam cichą nadzieję,że jutro z okazji dnia darmowej dostawy dadzą te kupony na darmową wysyłkę

Edytowane przez adzienka
Czas edycji: 2014-11-30 o 11:27
adzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 14:05   #3914
kolp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 146
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Zapytaj,może jeszcze mają
Ja tą bluzkę sobie ubzdurałam już dawno ale szkoda mi było kasy ,prawie stówę za bluzkę .A tu włażę raz na fejsa patrze moja bluzka ,zapytałam o cenę i prawie się zes***** ze szczęścia że tak tanio
śliczna ile za nią dałas? jaka ona ma długość? ja mam 178 cm i boje się czy by nie była za krótka
kolp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 14:27   #3915
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

dziewczyny może widziałyście gdzieś na allegro albo w jakims innym sklepie internetowym pewną kurtkę.. ma ona rekawy ze skóry a reszta to futerko , jak są teraz takie modne te kamizelki futrzane , to ona była identyczna tylko miała rękawy skórzane.. widziałam ostatnio u jednej dziewczyny i mi sie spodobala ale nie wiem dzie mozna ja dostać bede wdzieczna za pomoc
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 14:30   #3916
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez kolp Pokaż wiadomość
śliczna ile za nią dałas? jaka ona ma długość? ja mam 178 cm i boje się czy by nie była za krótka
Dziękuję.
39,90 plus 9,5 wysyłka.
Ja mam 170 cm i sięga mi tak do połowy tyłka,ma około 66 cm długości.
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 14:34   #3917
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
dziewczyny może widziałyście gdzieś na allegro albo w jakims innym sklepie internetowym pewną kurtkę.. ma ona rekawy ze skóry a reszta to futerko , jak są teraz takie modne te kamizelki futrzane , to ona była identyczna tylko miała rękawy skórzane.. widziałam ostatnio u jednej dziewczyny i mi sie spodobala ale nie wiem dzie mozna ja dostać bede wdzieczna za pomoc
Ja tylko to kojarze,użytkownik mon_wear
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1417271638399.jpg (39,2 KB, 130 załadowań)
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 08:15   #3918
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
dziewczyny może widziałyście gdzieś na allegro albo w jakims innym sklepie internetowym pewną kurtkę.. ma ona rekawy ze skóry a reszta to futerko , jak są teraz takie modne te kamizelki futrzane , to ona była identyczna tylko miała rękawy skórzane.. widziałam ostatnio u jednej dziewczyny i mi sie spodobala ale nie wiem dzie mozna ja dostać bede wdzieczna za pomoc
To co prawda nie allegro, ale widziałam takie w reserved, za 150 zl bodajże, sprawdź sobie na stronie, chociaż na allegro też chyba widziałam gdzieś.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:40   #3919
Laila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 91
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cześć

Przymierzam się do zakupu tych butów: http://allegro.pl/w12-ocieplane-piko...812588804.html .

Czy może któraś z was je kupowała? Jaka jest jakość tych kozaków? Warto?
Trochę mam obawy przed kupowaniem butów na allegro :/
Laila_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 10:50   #3920
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Kupiłam z kuponem taką białą marynarkę, mam już od tego Sprzedawcy bluzę - świetna jakościowo. Mam nadzieję, że i teraz się nie zawiodę.
http://allegro.pl/new-collection-zak...833008206.html

I kusi mnie ta sukienka
http://allegro.pl/new-collection-pik...820345809.html
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 11:13   #3921
Lily_Rose_Melody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 94
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Z kuponem na dostawę kupiłam sukienkę, o którą tutaj pytałam: http://allegro.pl/wloska-rozkloszowa...781148754.html
Czerwono - czarną, rozmiar S. Jest bardzo fajna, polecam

Czy któraś z Was kupowała może na allegro "złoty metalowy pasek" i mogłaby polecić sprzedawcę? Wiem, że te paski były popularne latem, a ja obudziłam się dopiero teraz
Lily_Rose_Melody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 14:18   #3922
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Miałam dać znać jak dojdą do mnie te legginsy:
http://allegro.pl/getry-legginsy-oci...766959414.html
Doszły już w piątek, ale nie byłam na komputerze od tego czasu.
A więc legginsy bardzo fajne. W środku ocieplane takim meszkiem. Wyglądają na solidne, chyba nie powinny się w nich wypychać kolana. Są dopasowane i dość obcisłe, ja wzięłam rozmiar większe i są ok. Mają taki szeroki wyszczuplający pas i są z wysokim stanem. Wyglądają identycznie jak na zdjęciach. No i przede wszystkim są dłuuugie!!! Wiem,że dużo dziewczyn pytało tutaj o legginsy dla długonogich, więc te z pewnością takie są - 99cm.
Zastanawiałam się jeszcze nad tymi:
- takie same,ale bez zapiętka http://allegro.pl/getry-legginsy-oci...759962011.html
- takie same,ale bez zapiętka i z kieszeniami http://allegro.pl/getry-legginsy-wys...759777325.html

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Hej
Po tej calej cenzurze offtopowej nie wiem czy moge zadac tu pytanie...
Ale sprobuje

Czesto piszecie, ze zwracacie dana rzecz do sprzedawcy. W zwiazku z tym moje pytanie. Kto wtedy placi za przesylke? Sprzedawca oddaje Wam cala kwote czy pomniejszona o koszt wysylki?
Oczywiscie mowa o sytuacji, kiedy kupujecie od sklepu, a nie od osoby fizycznej.

Zastanawiam sie nad zwrotem i nie wiem czy mi sie oplaca...
Pisałam o tym niecałe 2 tygodnie temu, więc przejrzyj moje posty.
Ja niestety jeszcze nie otrzymałam zwrotu swoich pieniędzy. W poniedziałek minie 14 dni, więc będę się upominać.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2014-11-30 o 14:01
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 14:39   #3923
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Miałam dać znać jak dojdą do mnie te legginsy:
http://allegro.pl/getry-legginsy-oci...766959414.html
Doszły już w piątek, ale nie byłam na komputerze od tego czasu.
A więc legginsy bardzo fajne. W środku ocieplane takim meszkiem. Wyglądają na solidne, chyba nie powinny się w nich wypychać kolana. Są dopasowane i dość obcisłe, ja wzięłam rozmiar większe i są ok. Mają taki szeroki wyszczuplający pas i są z wysokim stanem. Wyglądają identycznie jak na zdjęciach. No i przede wszystkim są dłuuugie!!! Wiem,że dużo dziewczyn pytało tutaj o legginsy dla długonogich, więc te z pewnością takie są - 99cm.
Zastanawiałam się jeszcze nad tymi:
- takie same,ale bez zapiętka http://allegro.pl/getry-legginsy-oci...759962011.html
- takie same,ale bez zapiętka i z kieszeniami http://allegro.pl/getry-legginsy-wys...759777325.html

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



Pisałam o tym niecałe 2 tygodnie temu, więc przejrzyj moje posty.
Ja niestety jeszcze nie otrzymałam zwrotu swoich pieniędzy. W poniedziałek minie 14 dni, więc będę się upominać.
fajne te z kieszeniami
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 15:15   #3924
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Zdjęcie na mnie ,zaznaczam że nie jestem taka szczuplutka jak tamta Pani na zdj
Super bluzka.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez adzienka Pokaż wiadomość
A ja mam cichą nadzieję,że jutro z okazji dnia darmowej dostawy dadzą te kupony na darmową wysyłkę
Dzień Darmowej Dostawy jest chyba 2 grudnia, więc we wtorek.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 15:27   #3925
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lily_Rose_Melody Pokaż wiadomość
Z kuponem na dostawę kupiłam sukienkę, o którą tutaj pytałam: http://allegro.pl/wloska-rozkloszowa...781148754.html
Czerwono - czarną, rozmiar S. Jest bardzo fajna, polecam

Czy któraś z Was kupowała może na allegro "złoty metalowy pasek" i mogłaby polecić sprzedawcę? Wiem, że te paski były popularne latem, a ja obudziłam się dopiero teraz
Ja mam czarno-białą i też polecam, fajnie leży
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:12   #3926
ewkabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny a ja poszukuję takich koszul jak ta:


widziałyście gdzieś może w przystępnej cenie ? biała, czerwona, khaki ???:lov e:
ewkabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:19   #3927
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez ewkabe Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja poszukuję takich koszul jak ta:


widziałyście gdzieś może w przystępnej cenie ? biała, czerwona, khaki ???:lov e:
Rok temu kupiłam takie 4 stacjonarnie w "Camaieu". Po ok. 39zł. Na allegro spróbuj wpisać "koszula mgiełka" i szukaj, może znajdziesz coś podobnego.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 18:24   #3928
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam u nich kilka rzeczy. Mogę jutro zrobić zdjęcia. Ale ja nosze xl, więc nie będą się tak prezentować jak na xs. Ale ogólnie nie ma się do czego przyczepic. Najbardziej lubię sukienkę bombke.
Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
ja zamawiałam, jestem zadowolona zależy od materiału tylko, niektóre się rozciągają, inne nie. najlepiej bardzo dobrze się wymierzyć a i jak jesteś wysoka to warto podać wymiar gdzie ma być odcięta talia ja jak pierwszy raz od nich zamawiałam to trochę jednak za luźna sukienka wyszła, potem wymiary takie na styk podawałam i jestem zadowolona chociaż mam taką sukienkę co nie jest w ogóle elastyczna i na styk w nią wchodzę ale reszta materiałów jest elastyczna i ładnie dopasowuje się do ciała ja jestem bardzo zadowolona bo mogę wreszcie kupić sukienkę o dobrej długości, a nie 'super modne' z tyłkiem na wierzchu

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

a kupowała któraś zwykłą czapkę 'krasnal', po 5zł są na allegro, coś tanio
Dziękuję dziewczyny za szybką odpowiedź! Cieszę się, że jesteście zadowolone, bo mogłam bez obaw kupić coś od nich. Jestem niska, więc ja z kolei wybrałam najkrótszą długość Kliknęłam z kuponem: http://allegro.pl/modne-trendy-rozkl...761365762.html - jak mi się spodoba to mam jeszcze kilka rzeczy upatrzonych u nich, ale teraz zależy mi na mega szybkiej wysyłce, więc nie ryzykuję z szyciem kilku ubrań.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 18:51   #3929
m000
Wtajemniczenie
 
Avatar m000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 177
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Czy możecie polecić mi jakieś dobre jakościowo i niedrogie rurki materiałowe w kolorze czarnym?
__________________


m000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:08   #3930
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez m000 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi jakieś dobre jakościowo i niedrogie rurki materiałowe w kolorze czarnym?
A woskowane? Bo wiem, że dziewczyny kupowały. Zwykłe materiałowe prawie zawsze się obierają niestety
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.