Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-13, 07:57   #1
emmmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14

Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce


Witam,pisze,bo potrzebuje wsparcia.
W skrócie, mam 25 lat,on 26, byliśmy/jesteśmy że sobą o ponad 4 lat. On zabiegał o mnie rok, Zawsze się wszystko ukladalo, różne sprzeczki czasem-norma, często się widywalismy, zawsze dbał o mnie, ale koniec idealizowania. W niedzielę byliśmy na rodzinnej imprezie,wszystko ok, a,że mi coś ostatnio nie pasowało to zapytalam czy jemu jeszcze zależy,a on że z jednej strony tak z drugiej nie wie czego chce...
- przez dłuższy czas jego rodzina ciągle pytala o wesele a my mowilismy że narazie nic.
Wczoraj mi powiedział,sama z niego wyciagnelam,bo tak to nie wiem co by było, że nie wie czego chce...
- że chce przerwy, chce czasu,ja mowie skoncz to,a on że nie skończył że mną, że chce zatesknic
- że z jednej strony kocha,a z drugiej ma wrażenie że to przyzwyczajenie
- że chciałby poczuć to,co kiedyś
- że monotonia się wkradla
- że mu przykro,przeprasza,jestem dobra kandydatka, wspaniala itd
- że chce być pewny mnie
I takie podobne...

Są różne powody przerw,które robią sobie niektóre związki..dla mnie to trochę dziwne... Co o tym myśleć? Nie mam siły((
emmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 08:40   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez emmmmm Pokaż wiadomość
Witam,pisze,bo potrzebuje wsparcia.
W skrócie, mam 25 lat,on 26, byliśmy/jesteśmy że sobą o ponad 4 lat. On zabiegał o mnie rok, Zawsze się wszystko ukladalo, różne sprzeczki czasem-norma, często się widywalismy, zawsze dbał o mnie, ale koniec idealizowania. W niedzielę byliśmy na rodzinnej imprezie,wszystko ok, a,że mi coś ostatnio nie pasowało to zapytalam czy jemu jeszcze zależy,a on że z jednej strony tak z drugiej nie wie czego chce...
- przez dłuższy czas jego rodzina ciągle pytala o wesele a my mowilismy że narazie nic.
Wczoraj mi powiedział,sama z niego wyciagnelam,bo tak to nie wiem co by było, że nie wie czego chce...
- że chce przerwy, chce czasu,ja mowie skoncz to,a on że nie skończył że mną, że chce zatesknic
- że z jednej strony kocha,a z drugiej ma wrażenie że to przyzwyczajenie
- że chciałby poczuć to,co kiedyś
- że monotonia się wkradla
- że mu przykro,przeprasza,jestem dobra kandydatka, wspaniala itd
- że chce być pewny mnie
I takie podobne...

Są różne powody przerw,które robią sobie niektóre związki..dla mnie to trochę dziwne... Co o tym myśleć? Nie mam siły((
Związek umarł, tylko najwidoczniej przegapiliście ten moment LUB pan poznał inną panią i stąd te nagłe "wątpliwości". Tak, czy inaczej w tym przypadku jakieś przerwy, to nieporozumienie. Słusznie zauważyłaś, że to "dziwne".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 08:42   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Bzdury.
Pewnie ma kogoś na oku chce spróbować a jak nie wyjdzie to wróci do ciebie do następnego razu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 08:47   #4
emmmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Nie ma na bank nikogo na boku, o nikogo innego nie chodzi na 1000% w tym momencie
emmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 08:50   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez emmmmm Pokaż wiadomość
Nie ma na bank nikogo na boku, o nikogo innego nie chodzi na 1000% w tym momencie
W momencie, gdy facet chce przerwy, nie ma czegoś takiego jak "jestem pewna na 100%". Już niejedna tutaj takie rzeczy wypisywała, a okazywało się, że chodzi o inną panią. Naprawdę, jesteś naiwna jeżeli dajesz sobie rękę uciąć za faceta, który chce się z Tobą na jakiś czas rozstać (bo przecież przerwa to nic innego, jak rozstanie, tylko chwilowe). On nie musi mieć "na boku", wystarczy jak ma "na oku".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 09:33   #6
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez emmmmm Pokaż wiadomość
Witam,pisze,bo potrzebuje wsparcia.
W skrócie, mam 25 lat,on 26, byliśmy/jesteśmy że sobą o ponad 4 lat. On zabiegał o mnie rok, Zawsze się wszystko ukladalo, różne sprzeczki czasem-norma, często się widywalismy, zawsze dbał o mnie, ale koniec idealizowania. W niedzielę byliśmy na rodzinnej imprezie,wszystko ok, a,że mi coś ostatnio nie pasowało to zapytalam czy jemu jeszcze zależy,a on że z jednej strony tak z drugiej nie wie czego chce...
- przez dłuższy czas jego rodzina ciągle pytala o wesele a my mowilismy że narazie nic.
Wczoraj mi powiedział,sama z niego wyciagnelam,bo tak to nie wiem co by było, że nie wie czego chce...
- że chce przerwy, chce czasu,ja mowie skoncz to,a on że nie skończył że mną, że chce zatesknic
- że z jednej strony kocha,a z drugiej ma wrażenie że to przyzwyczajenie
- że chciałby poczuć to,co kiedyś
- że monotonia się wkradla
- że mu przykro,przeprasza,jestem dobra kandydatka, wspaniala itd
- że chce być pewny mnie
I takie podobne...

Są różne powody przerw,które robią sobie niektóre związki..dla mnie to trochę dziwne... Co o tym myśleć? Nie mam siły((
Związek to nie wieczny endorfinowy odlot. Panu pomyliła się codzienność z zakochaniem. Żadne przerwy nic nie dadzą, jeśli człowiek przestał w drugim widzieć kogoś, z kim cudownie zjeść razem śniadanie, bo to z takich drobnostek składa się wspólne życie. Nie zgadzaj się na takie zawieszenie, to upokarzające i nie ma większego sensu.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 09:57   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

zgadzam się z dziewczynami. mógł poznać kogoś przypadkiem i stąd ten mętlik w głowie. za dużo z tego związku już nie zostało, ale nie daj się wmanewrować w przerwę, bo będziesz robiła za wyjście awaryjne.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 10:01   #8
emmmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

On nawet nie określił czasu,bo nie wie.. Powiedzialam żeby to skończył, później że to koniec w takim razie a on po raz kolejny,że ze mną nie skończył. Stał prezent dla maluszka z jego rodziny,który razem kupilismy,mowie żeby ucalowal ode mnie jak będzie dawać a on,że nigdzie tam beze mnie nie jedzie.
Co mi pozostało? Już raz przeszła rozstanie po 3 letnim związku,wtedy się kompletnie wypalił z jego strony,a teraz będę żyć z dnia na dzień... W natłoku myśli i braku sił.
A może gdybym nie zaczęła rozmowy wszystko by się dalej ukladalo... Ale taki jest fakt,nie ma go obok...

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Jeżeli chodzi o kogoś innego to wiem, że nikogo nowego nie poznał, bo wszędzie chodzi z bracmi, wszystko sobie mówią,ale wiem,że tak może sie stać i trudno to zaakceptowac. Nie będę tego odpierać. Może mimo wszystko komuś się udało..
emmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 10:02   #9
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez emmmmm Pokaż wiadomość
On nawet nie określił czasu,bo nie wie.. Powiedzialam żeby to skończył, później że to koniec w takim razie a on po raz kolejny,że ze mną nie skończył. Stał prezent dla maluszka z jego rodziny,który razem kupilismy,mowie żeby ucalowal ode mnie jak będzie dawać a on,że nigdzie tam beze mnie nie jedzie.
Co mi pozostało? Już raz przeszła rozstanie po 3 letnim związku,wtedy się kompletnie wypalił z jego strony,a teraz będę żyć z dnia na dzień... W natłoku myśli i braku sił.
A może gdybym nie zaczęła rozmowy wszystko by się dalej ukladalo... Ale taki jest fakt,nie ma go obok...
Ale co to znaczy "on ze mną nie skończył" - że masz się potulnie dostosować do tego, co sobie zażyczy? Nie da się normalnie żyć w takim nieokreślonym czymś, to ryje psychikę. Poważny człowiek powinien mieć na tyle jaj, żeby wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i odejść albo trzymać gębę na kłódkę, dopóki w głowie nie rozwieje wszelkich wątpliwości.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 10:06   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Ok skoro wszystko wiesz to po co pytasz?
Ale niech ci będzie ze nie ma nikogo na oku (pracuje z braćmi, nie jeździ autobusem,do sklepu nie chodzi sam?)wiec opcja druga jest taka ze cie nie kocha znudziłas się mu,che robić coś innego z kimś innym .
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 10:07   #11
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Związek to nie wieczny endorfinowy odlot. Panu pomyliła się codzienność z zakochaniem. Żadne przerwy nic nie dadzą, jeśli człowiek przestał w drugim widzieć kogoś, z kim cudownie zjeść razem śniadanie, bo to z takich drobnostek składa się wspólne życie. Nie zgadzaj się na takie zawieszenie, to upokarzające i nie ma większego sensu.


Jeśli dla chłopa "wypaleniem" jest wejście w kolejny etap związku i brak szału obecnego na pierwszych spotkaniach, to słabo to wróży jeśli chodzi o wspólne życie z nim. Autorko, to Twój wybór, ale "przerwy" to zwykle dla inicjatora okazja do poszukania kogoś innego, a potem - jeśli się nie uda - do powrotu bez bólu, w akompaniamencie radosnych pisków porzuconej czasowo stałej partnerki.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2015-10-13 o 10:09
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 10:41   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez emmmmm Pokaż wiadomość

(...)
Jeżeli chodzi o kogoś innego to wiem, że nikogo nowego nie poznał, bo wszędzie chodzi z bracmi, wszystko sobie mówią,ale wiem,że tak może sie stać i trudno to zaakceptowac. Nie będę tego odpierać. Może mimo wszystko komuś się udało..
To jest argument?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 11:24   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

nie zachowuj się jak bezwolna kukła.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 11:45   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie zachowuj się jak bezwolna kukła.
Pewnie nie pierwszy raz. Nie wierzę w żadne "super związek" i NAGLE przerwa. Pewnie trupów w szafie parę by się znalazło, gdyby autorka potrafiła być szczera chociażby wobec siebie samej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 11:58   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

niektórzy ludzie są dosłownie ŚLEPI, więc mogą pewnych rzeczy nie widzieć
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 12:08   #16
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Nie ma czegoś takiego jak "przerwa w związku". W ogóle nie wiem, co to za wymysł Albo kogoś kochasz, albo nie kochasz. Tyle w temacie. Wiadomo, endorfiny, czyli "motylki w brzuchu" z czasem znikają ale uczucie pozostaje.
Coś mi się wydaje Autorko, że masz do czynienia z padłem motylków i miłości.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 12:18   #17
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Jemu coś ewidentnie nie pasuje i gada jakieś ogóliki.. moze to inna kobieta, może wypalenie..
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 12:28   #18
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Zrobmy sobie przerwe niestety nie wrozy niczemu dobremu.
Cos sie wypalilo miedzy wami, ale przyzwyczajenie nie pozwala mu odejsc.
Musisz odpuscic i dac mu czas na przemyslenie czego chce.
Ale moze byc tez tak, ze chlopaka uwiera wasz zwiazek i chcialby sprobowac czegos innego.
Tak czy siak sila go nie zatrzymuj.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 16:29   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez emmmmm Pokaż wiadomość



- że chce przerwy, chce czasu,ja mowie skoncz to,a on że nie skończył że mną, że chce zatesknic
- że z jednej strony kocha,a z drugiej ma wrażenie że to przyzwyczajenie
- że chciałby poczuć to,co kiedyś
- że monotonia się wkradla
- że mu przykro,przeprasza,jestem dobra kandydatka, wspaniala itd
- że chce być pewny mnie
I takie podobne...

((
Podsumowując to w jednym zdaniu - przestał się kochać.
Te wszystkie wymówki są po to, by nie walnąć prawdy prosto w oczy - zresztą mało kto się na taką szczerość zdobywa.
I żebyś nie pytała "dlaczego?". "Co zrobiłam?"
Przerwy są dla chcących żyć złudzeniami.
Zdecyduj się na radykalne cięcie, on ma za dużo wątpliwości.
Wiem, ze łatwo pisać, ale niestety...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 16:35   #20
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

nie wie czy Cię kocha, stąd jego wątpliwości.. niestety to na ogół wróży koniec związku ...
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 17:46   #21
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Jak on z Tobą nie skończył to Ty skończ z nim, chyba że chcesz czekać aż Misio się namyśli i coś zadecyduje, a Ty wrócisz do niego jak potulny piesek i będziecie żyć długo i szczęśliwie...

Przeszliście na kolejny etap w związku, może trochę rutyny się wkradło, ale nad tym się pracuje i łatwo to zmienić, a nie uważa, że "chyba się wypaliło", "chcę przerwy". Po czymś takim to ja już do takiego faceta nie wróciłabym, żeby być w związku, a jak się ktoś inny pojawi to znowu "nie wiem czy wszystko jest ok z nami".
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 17:53   #22
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Najbardziej mnie zachwyca powiedzenie: on na pewno nikogo nie ma!
Skąd ta pewność?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 19:33   #23
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie zachwyca powiedzenie: on na pewno nikogo nie ma!
Skąd ta pewność?
na ogół się okazuje że wlasnie ta nowo poznana osoba sprawia ze : nie wiem czy Cię kocham i coś się wypaliło ...

Ja też nie wiem skąd ta pewnośc, takich rzeczy nigdy nie można by pewnym... bo w życiu bywa róznie, a historie z wizażui nie tylko pokazują że tą pewność to sobie można wlożyć pomiędzy bajki
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 22:10   #24
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

U mnie tego typu teksty szły jak były chłopak chciał "delikatnie" ze mną zerwać ,bo mu się znudziłam.
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 22:40   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie zachwyca powiedzenie: on na pewno nikogo nie ma!
Skąd ta pewność?
Autorka wyjaśniła: bo wszędzie jeździ z braćmi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 23:26   #26
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

ed
__________________

Edytowane przez coccinelle7
Czas edycji: 2016-02-21 o 21:44
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 09:12   #27
emmmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Wiem, że nigdy nie można być pewna. Po prostu chodziło mi o to,że oni by wiedzieli,że ktoś taki jest, a są w ogromnym szoku. Ja po prostu nie mam siły na to wszystko, skoro mowilam mu wprost żeby to skończył, to on że jeszcze ze mną nie skończył, ja powiedzialam,że dla mnie to już koniec to on że nie(najwyraźniej mało dobitnie). Głupi portal społecznościowy a on nie skasował statusu związku że mną bo powiedział że tego nie zrobi, głupie klikanie 'lubie' pod nowym zdjęciem...nie pozwolił mi zdjęć schować naszych.
Z jednej strony łapie się tych banalnych rzeczy a z drugiej wiem, że nie będzie dobrze...
Tylko co ją mam zrobić? Jak żadne warunki przerwy nie zostały ustalone? Ani czas ani nic.. Ja się nie chce odzywać, ale jak mam to zakończyć żeby nie czekać na śmierć naturalną... Mam czekać tydzień? Dwa?
emmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 09:37   #28
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Jego bracia nie siedzą mu w głowie i nie wiedzą czy kogoś poznał.
Nikt tu nie mówi ze on kogos MA on mógł kogoś poznac:kasjerke w sklepie,dziewczynę w busie etc mógł kogoś poznać wychodząc z klatki schodowej lub w windzie nie musi bracia mówić o wszystkim.
Poza tym nie rozumiem po co ty się tych braci wypytujesz i tak by ci nie powiedzieli skoro są tacy zzyci jak piszesz.
Zostajesz w zawieszeniu aż mu się sprawą wyklaruje. Nawet jak wróci to takie przerwy wróżą juz rychly koniec .na twoim miejscu sama bym go zdeletowala skoro on nie umie skończyć to mu pomóż(zresztą pewnie on na to liczy ze się znudzisz czekaniem i go sama porzucisz a jak się odezwiesz to powie ze na niego naciskasz i nie dajesz mu wystarczająco czasu )

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2015-10-14 o 09:41
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 09:38   #29
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Cytat:
Napisane przez emmmmm Pokaż wiadomość
Wiem, że nigdy nie można być pewna. Po prostu chodziło mi o to,że oni by wiedzieli,że ktoś taki jest, a są w ogromnym szoku. Ja po prostu nie mam siły na to wszystko, skoro mowilam mu wprost żeby to skończył, to on że jeszcze ze mną nie skończył, ja powiedzialam,że dla mnie to już koniec to on że nie(najwyraźniej mało dobitnie). Głupi portal społecznościowy a on nie skasował statusu związku że mną bo powiedział że tego nie zrobi, głupie klikanie 'lubie' pod nowym zdjęciem...nie pozwolił mi zdjęć schować naszych.
Z jednej strony łapie się tych banalnych rzeczy a z drugiej wiem, że nie będzie dobrze...
Tylko co ją mam zrobić? Jak żadne warunki przerwy nie zostały ustalone? Ani czas ani nic.. Ja się nie chce odzywać, ale jak mam to zakończyć żeby nie czekać na śmierć naturalną... Mam czekać tydzień? Dwa?
No to Ty zakończ ten cyrk. Powiedz mu dobitnie, że między Wami koniec.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 10:06   #30
emmmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Przerwa w zwiazku- on nie wie czego chce

Z jednej strony dlaczego ja mam być za to wszystko odpowiedzialna i mam mu jeszcze pomoc w podjęciu decyzji? A z drugiej nie mogę tak żyć, tylko co,odczekać jeszcze, napisać, zadzwonić,spotkać się ?
emmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-15 17:46:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.