Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 07:08   #4891
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

A, wczoraj udało mi sie kupić kombinezon, tamten wystawie na Allegro, jejku jak on szybko wyrósł, mam nadzieje ze z tego tak szybko nie wyrośnie
I tak na wyprz kupie mu kurtkę
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 07:21   #4892
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Oj tam. Są pyyycha. Najlepszy przepis jaki mialam. To co zrobilam zostawie nam. Te 20 ciastek i ciasto szybko znikną bo mam łasuchy w domu.
Pierniki już dalam do papierowej torebki z kromka chleba za kilka dni będą super.
Tylko nie wiem co z resztą ciasta
Chyba upieke też i zawioze na Wigilię do babci Tz.
Ale dziś na bank nie. To ciasto do jutra chyba sie nie zepsuje w lodówce?

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Mirabelka - zasnął?

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

A Roxi, dalam tylko mniej cukru bo te 750g strasznie dużo mi sie wydawalo. Dalam niecaly 0,5kg i i tak są słodkie dosyć.

No to sie ciesze, ze smakują
Jasne, ze możesz... babcia mi mowila, ze moze to ciasto leżakować nawet kilka dni wiec spokojnie podobno nawet znaczniejsze sa jak sie je piecze przynajmniej na drugi dzien

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Ja tak pobieżnie spojrzałam na ten przepis i widziałam tylko 3 opakowania przyprawy do piernika i wlasnie myslalam ze dużo bedzie,

Maki zawsze dodaje na oko, ale ja robiłam z jednego opakowania przyprawy.



My po przeprowadzce nie wiemy gdzie mamy bombki na malutka choinkę musze poszukać u rodziców.



Balkonu nie stroimy, a w mieszkaniu juz niewiem co zrobić, narazie oddałam obrus do magla i pralni.wiec chociaz obrus mam gotowy

Obrus to juz cos

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Ciekawe co u Nicole, niespodziewajki, aliczki dawno sie dziewczyny nie odzywały...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 07:38   #4893
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No to sie ciesze, ze smakują
Jasne, ze możesz... babcia mi mowila, ze moze to ciasto leżakować nawet kilka dni wiec spokojnie podobno nawet znaczniejsze sa jak sie je piecze przynajmniej na drugi dzien

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------




Obrus to juz cos

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Ciekawe co u Nicole, niespodziewajki, aliczki dawno sie dziewczyny nie odzywały...

Moze kupie do tego zwykle białe świeczki,prżewiaze świąteczna wstążka i juz. Kompletnie nie mam weny w tym roku
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:03   #4894
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

No dobra Laleczki, jest światło w tunelu
Chłopaki pojechali wczoraj po choinkę i przywieźli prawie dwumetrową Na pytanie czemu taka wielka, padła odpowiedź, bo tylko ta nie była za rozłożysta, a gęsta, no i nie wyliniała... czyli taka jak chciałaś
A w zeszłym roku marudził, że 1,5m za wysoka
No nic, grunt, że bawili się dobrze i zaczął do mnie gadać...

A w ogóle kupiłam Natce mega matę z FP pod choinę i to fuksem, bo praktycznie nie używana za 35 zł

Co do potraw Wigilijnych u nas jest:
barszcz z uszkami, śledzie - w śmietanie i w oleju albo pod pierzynką, karp (albo karaś) pieczony i w galarecie (karpie uwielbiam, ale może to dlatego, że kolega taty ma własne gospodarstwo w Miliczu i karpia dostajemy zawsze w Wigilię, świeżo wyjętego z basenu, ubitego na miejscu i oprawionego, a więc świeża, pyszna i nie zestresowana rybka), do tego czasami kapusta z grzybami, kiedyś babcia robiła też pierogi z kapustą, obowiązkowo ziemniaki w mundurkach i sałatka jarzynowa. Aha, no i kompot z suszu, którego nie cierpię
Na słodko jest tort, makowce drożdżowe i zawsze były ciasteczka kruche, ale w tym roku nie będzie - zawsze ja piekłam, a nie dam rady... No i coś co przyniesie teściowa, pierniczki zawsze i roku coś innego piecze - teraz spróbuję ją na sernik w czekoladzie namówić


Co do dawania dzieciom różnych dziwnych rzecz, to mi dali śledzia jak miałam niecałe pół roku, zjadłam, domagałam się więcej i do dzisiaj kocham

majka, Adaś super, widać od razu, że chłopak

Lulla, gratulacje - pierwszy ząbek forumowy

Mirabelka, ja też nie daję i jeszcze chwilę nie będę dawała

Kitsi, wszystkie Jaśki to fajne chłopaki A Twój do tego kudłacz

Mravka, ogromne kciuki dla Roba
Oby to było poinfekcyjnie - a baaardzo często tak jest

gosieńka


No i Natka w wersji Świątecznej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatoIMG_5150.jpg (104,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tato babcie IMG_5156.jpg (82,7 KB, 17 załadowań)
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:11   #4895
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Zacałowałabym Też tak macie jak oglądacie takie slodkie maleństwa?



No właśnie też tak myślę. Moja starsza była okropnym niejadkiem, a pysie miała




Ta jego czupryna - rozwalająca



z tego co pamiętam to dziecko na początku nie traktuje tego jako posiłek, trzeba dokarmić, dopiero z czasem się normuje



A skąd ty???



Ojej





---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------



łobuzy

A ja szykuje się na urodziny starszej, w weekend. Muszę na dwa dni podzielić gości, bo by nie mieli gdzie usiąść, z miejscem nie mam problemu (dom pomieści spokojnie), gorzej z miejscem do siedzenia, ciężko usadowić ponad 30 osób, stół w jadalni rozkłada się na 3m, ale mam 8 krzeseł + 10 składanych
Z okolic Kielc
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:27   #4896
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Majka- ja chetnie przygarne to ciasto na pierniki

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:29   #4897
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie jestem na bieżąco... czytałam pobieżnie i pewnie akurat ten wątek opuściłam. Dziś już też odpuszczam a jutro doczytam.
Nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem. W dzień ładnie zasypia, a przychodzi wieczór to sie zaczyna... ok 19-19.30 idzie spać, budzi sie po godzinie z wielkim rykiem i uspokaja się dopiero jak sie z nim położe w łóżku i sie wtuli przy czym trzyma mnie za co sie da i z całej siły no i za każdym razem jak chce od niego wstać to ryk na nowo... O, własnie zauważył że mamy nie ma także ide kolejny raz go uśpić....
Dobranoc
u nas to samo... poszedł spac o 19 30.. obudzil sie po godzinie z beksą... usnał przy piersi...po czym ponownie obudził sie po godiznie z beksą.. ale jak go wzielam i położyłam obok sebie to mega usmiechy i tak sie bawiliśmy do 23 Nie wiem co mu sie stało.. tak ładnie chodził spać na noc a teraz W nocy spał ładnie.. za to starszy dał mi popalic- głowa mi pęka!!


Mravkamocne kciuki za Robsona wszystko będzie dobrze zobaczysz


Majka jak spanie u Adaska? u nas załamka.. coraz gorzej

vea no to super,że już lepiej i pamietaj faceci w Wigilię przemawiają ludzkim głosem a córcia śliczna i wiesz co? trochę podobna do mojego Tymka
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 08:33   #4898
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Majka wariatko
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:34   #4899
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Adam pozdrawia wizażowe dzieciaczki :-*
Jaki on jest duzy ! W sensie dlugi, nie gruby

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:35   #4900
niziolek86
Raczkowanie
 
Avatar niziolek86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: SG
Wiadomości: 488
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No to sie ciesze, ze smakują
Jasne, ze możesz... babcia mi mowila, ze moze to ciasto leżakować nawet kilka dni wiec spokojnie podobno nawet znaczniejsze sa jak sie je piecze przynajmniej na drugi dzien

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------




Obrus to juz cos

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Ciekawe co u Nicole, niespodziewajki, aliczki dawno sie dziewczyny nie odzywały...
Sandeo tez dawno nie było.
My dziś od niepamiętnych czasów mieliśmy dwie pobudki w nocy. Czyżby moje dziecko zglodnialo

Wysłane z mojego PSP3450DUO przy użyciu Tapatalka
niziolek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:35   #4901
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No dobra Laleczki, jest światło w tunelu
Chłopaki pojechali wczoraj po choinkę i przywieźli prawie dwumetrową Na pytanie czemu taka wielka, padła odpowiedź, bo tylko ta nie była za rozłożysta, a gęsta, no i nie wyliniała... czyli taka jak chciałaś
A w zeszłym roku marudził, że 1,5m za wysoka
No nic, grunt, że bawili się dobrze i zaczął do mnie gadać...

A w ogóle kupiłam Natce mega matę z FP pod choinę i to fuksem, bo praktycznie nie używana za 35 zł

Co do potraw Wigilijnych u nas jest:
barszcz z uszkami, śledzie - w śmietanie i w oleju albo pod pierzynką, karp (albo karaś) pieczony i w galarecie (karpie uwielbiam, ale może to dlatego, że kolega taty ma własne gospodarstwo w Miliczu i karpia dostajemy zawsze w Wigilię, świeżo wyjętego z basenu, ubitego na miejscu i oprawionego, a więc świeża, pyszna i nie zestresowana rybka), do tego czasami kapusta z grzybami, kiedyś babcia robiła też pierogi z kapustą, obowiązkowo ziemniaki w mundurkach i sałatka jarzynowa. Aha, no i kompot z suszu, którego nie cierpię
Na słodko jest tort, makowce drożdżowe i zawsze były ciasteczka kruche, ale w tym roku nie będzie - zawsze ja piekłam, a nie dam rady... No i coś co przyniesie teściowa, pierniczki zawsze i roku coś innego piecze - teraz spróbuję ją na sernik w czekoladzie namówić


Co do dawania dzieciom różnych dziwnych rzecz, to mi dali śledzia jak miałam niecałe pół roku, zjadłam, domagałam się więcej i do dzisiaj kocham

majka, Adaś super, widać od razu, że chłopak

Lulla, gratulacje - pierwszy ząbek forumowy

Mirabelka, ja też nie daję i jeszcze chwilę nie będę dawała

Kitsi, wszystkie Jaśki to fajne chłopaki A Twój do tego kudłacz

Mravka, ogromne kciuki dla Roba
Oby to było poinfekcyjnie - a baaardzo często tak jest

gosieńka


No i Natka w wersji Świątecznej
Slodki reniferek

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 08:41   #4902
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Oj tam. Są pyyycha. Najlepszy przepis jaki mialam. To co zrobilam zostawie nam. Te 20 ciastek i ciasto szybko znikną bo mam łasuchy w domu.
Pierniki już dalam do papierowej torebki z kromka chleba za kilka dni będą super.
Tylko nie wiem co z resztą ciasta
Chyba upieke też i zawioze na Wigilię do babci Tz.
Ale dziś na bank nie. To ciasto do jutra chyba sie nie zepsuje w lodówce?

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Mirabelka - zasnął?

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

A Roxi, dalam tylko mniej cukru bo te 750g strasznie dużo mi sie wydawalo. Dalam niecaly 0,5kg i i tak są słodkie dosyć.
Obudzil sie o 4 i gadal w lozeczku godzine. O 5 wzielismy Go do nas i zasnal.
W ogole odkad zmienilismy sypialnie na inny pokoj i lozeczko przestaeilismy to budzj sie w nocy co dwie godziny. Dzis przestawiam lozeczko i zobaczymy ..
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:04   #4903
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
u nas to samo... poszedł spac o 19 30.. obudzil sie po godzinie z beksą... usnał przy piersi...po czym ponownie obudził sie po godiznie z beksą.. ale jak go wzielam i położyłam obok sebie to mega usmiechy i tak sie bawiliśmy do 23 Nie wiem co mu sie stało.. tak ładnie chodził spać na noc a teraz W nocy spał ładnie.. za to starszy dał mi popalic- głowa mi pęka!!


vea no to super,że już lepiej i pamietaj faceci w Wigilię przemawiają ludzkim głosem a córcia śliczna i wiesz co? trochę podobna do mojego Tymka
Jak to moja babcia mawia "jak nie upór to sraczka"
U nas też jak Natka ładnie przesypiała noc, to Janek się budził... Jaśko od dwóch tygodni śpi i o mleko nie woła, ale Panna od czwartej mniej więcej co godzinę się budzi i dojada
Wiem, już wcześniej pisałaś

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Slodki reniferek



A w ogóle coś Wam pokarzę - zdjęcia dzieli dokładnie dwa lata i różni Model
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0960.jpg (80,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tatoIMG_5166.jpg (81,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0979.jpg (96,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5159.jpg (101,6 KB, 21 załadowań)
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:07   #4904
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała jeszcze dzis upiec. Ale... Adam miał dziś 2 drzemki i trzecią rozpoczął o 17:50 więc powinien się był z niej obudzić o 18:30-19.... I o 20-20:20 isc spac na noc. No i jest po 20 a on śpi... Przelozylam go z wozka do łóżeczka, śpi :-/ dziwne bo z drzemki do łóżeczka nie da sie go przeniesc bo wstaje natychmiast. Wiec może poszedl spac na noc? Na brudasa? Bo nie kapany? No i w sumie teraz to juz sie modle zeby nie wstalbo to 2 godz zabawy i bedzie 23 i piec mi sie juz nie będzie chcialo... Jeszcze bylam teraz kąpiel wziąć i ja chyba z Rumunami mieszkam (bez obrazy dla nich) bo uwalone wszystko. Tz pranie sciagal i strzepywal (jak ja tego nienawidze) ciuchami do wanny. I te farfocle są wszędzie :-/ :-( do tego sie kapali, wiec zaparowana łazienka plus te głupie farfocle dają efekt jakby miesiac nie było sprzatane. Wiec oby misiu spał grzecznie to i łazienkę ogarnę i pierniczki zrobię

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------



Ja kupuje mu te malutkie 330ml bo od otwarcia 48godzin maja waznosc. A sobie kupuje te wieksze chyba 1,5l? Jakos tak. W szklanej butelce, z aronia.


Ja z Kielc i nie widziałam jeszcze tych soków albo nie zwracałam w ogóle uwagi.
Muszę się rozejrzeć za nimi.


A tak poza tym... bardzo pysznie i smacznie się robi na wątku święta tuż, tuż, uwielbiam Boże Narodzenie dodatkowo to moje urodziny, więc bardzo uwielbiam ale w tym roku bardziej żyję chrzcinami, niż świętami.
Na wigilię do teściów jedziemy, więc przygotuję jakieś jedno, dwa dania, żeby z gołymi rękami nie jechać, w pierwszy dzień odpoczywamy, a w drugi chrzciny, więc nie będę szaleć z daniami, ani ciastami, bo nie ma sensu.
Mąż obkupiony, garnitur już wisi w szafie, malutka też prawie już ubrana, tylko ja oczywiście zostaję na szarym końcu i nie mam się w co ubrać... dobrze, że fryzjera załatwiłam sobie, kosmetyczka umówiona na środę, a jeszcze na środę 23 mam zdjęcie aparatu orto a w ten piątek mamy szczepienia:/ normalnie tyle spraw do ogarnięcia mam, a denerwuję się, bo ze wszystkim czekam na weekend...

Edytowane przez belleza_ines
Czas edycji: 2015-12-16 o 09:15
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:12   #4905
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No dobra Laleczki, jest światło w tunelu
Chłopaki pojechali wczoraj po choinkę i przywieźli prawie dwumetrową Na pytanie czemu taka wielka, padła odpowiedź, bo tylko ta nie była za rozłożysta, a gęsta, no i nie wyliniała... czyli taka jak chciałaś
A w zeszłym roku marudził, że 1,5m za wysoka
No nic, grunt, że bawili się dobrze i zaczął do mnie gadać...

A w ogóle kupiłam Natce mega matę z FP pod choinę i to fuksem, bo praktycznie nie używana za 35 zł

Co do potraw Wigilijnych u nas jest:
barszcz z uszkami, śledzie - w śmietanie i w oleju albo pod pierzynką, karp (albo karaś) pieczony i w galarecie (karpie uwielbiam, ale może to dlatego, że kolega taty ma własne gospodarstwo w Miliczu i karpia dostajemy zawsze w Wigilię, świeżo wyjętego z basenu, ubitego na miejscu i oprawionego, a więc świeża, pyszna i nie zestresowana rybka), do tego czasami kapusta z grzybami, kiedyś babcia robiła też pierogi z kapustą, obowiązkowo ziemniaki w mundurkach i sałatka jarzynowa. Aha, no i kompot z suszu, którego nie cierpię
Na słodko jest tort, makowce drożdżowe i zawsze były ciasteczka kruche, ale w tym roku nie będzie - zawsze ja piekłam, a nie dam rady... No i coś co przyniesie teściowa, pierniczki zawsze i roku coś innego piecze - teraz spróbuję ją na sernik w czekoladzie namówić


Co do dawania dzieciom różnych dziwnych rzecz, to mi dali śledzia jak miałam niecałe pół roku, zjadłam, domagałam się więcej i do dzisiaj kocham

majka, Adaś super, widać od razu, że chłopak

Lulla, gratulacje - pierwszy ząbek forumowy

Mirabelka, ja też nie daję i jeszcze chwilę nie będę dawała

Kitsi, wszystkie Jaśki to fajne chłopaki A Twój do tego kudłacz

Mravka, ogromne kciuki dla Roba
Oby to było poinfekcyjnie - a baaardzo często tak jest

gosieńka


No i Natka w wersji Świątecznej


---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
A ja z Kielc i nie widziałam jeszcze tych soków albo nie zwracałam w ogóle uwagi.
Muszę się rozejrzeć za nimi.
W Galerii Korona mają stoisko tzn mieli jak jeszcze pracowałam tam naprzeciwko Piekarni pod telegrafem.. nie wiem czy jeszcze tam stoją, ale pewnie tak

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Jak to moja babcia mawia "jak nie upór to sraczka"
U nas też jak Natka ładnie przesypiała noc, to Janek się budził... Jaśko od dwóch tygodni śpi i o mleko nie woła, ale Panna od czwartej mniej więcej co godzinę się budzi i dojada
Wiem, już wcześniej pisałaś






A w ogóle coś Wam pokarzę - zdjęcia dzieli dokładnie dwa lata i różni Model
Widzę podobieństwo
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:24   #4906
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Jak to moja babcia mawia "jak nie upór to sraczka"
U nas też jak Natka ładnie przesypiała noc, to Janek się budził... Jaśko od dwóch tygodni śpi i o mleko nie woła, ale Panna od czwartej mniej więcej co godzinę się budzi i dojada
Wiem, już wcześniej pisałaś






A w ogóle coś Wam pokarzę - zdjęcia dzieli dokładnie dwa lata i różni Model

O rany!!! Ale ekstra! Natka bardziej pusiasta ale odrazu widać ze dziewczynka po buzi piękna jest

Tez musze jakis strój swiąteczny chyba sprawić Jaśkowi, dzieci taaak słodko w tym wyglądają

Zgadzam sie ze Jaski to fajne chłopaki

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Jak to moja babcia mawia "jak nie upór to sraczka"
U nas też jak Natka ładnie przesypiała noc, to Janek się budził... Jaśko od dwóch tygodni śpi i o mleko nie woła, ale Panna od czwartej mniej więcej co godzinę się budzi i dojada
Wiem, już wcześniej pisałaś






A w ogóle coś Wam pokarzę - zdjęcia dzieli dokładnie dwa lata i różni Model

Moja mama mowi 'jak nie urok to sraczka'
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:27   #4907
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



W Galerii Korona mają stoisko tzn mieli jak jeszcze pracowałam tam naprzeciwko Piekarni pod telegrafem.. nie wiem czy jeszcze tam stoją, ale pewnie tak

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------



Widzę podobieństwo


Ooo dobrze wiedzieć będę akurat w galerii na dniach, więc zerknę. Jaki świat mały:P

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
O rany!!! Ale ekstra! Natka bardziej pusiasta ale odrazu widać ze dziewczynka po buzi piękna jest

Tez musze jakis strój swiąteczny chyba sprawić Jaśkowi, dzieci taaak słodko w tym wyglądają

Zgadzam sie ze Jaski to fajne chłopaki

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------




Moja mama mowi 'jak nie urok to sraczka'

U mnie też tak samo czasami dużo prawdy w tym jest
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:33   #4908
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Majka- ja chetnie przygarne to ciasto na pierniki

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Bier.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:34   #4909
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Bier.
Majka ale produkcja
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 09:36   #4910
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Przez tego wczorajszego ząbka obczailam dziś te dziąsła, a więc druga jedynka tuż tuż, plus dolne i górne dwójki spuchniete
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:44   #4911
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
u nas to samo... poszedł spac o 19 30.. obudzil sie po godzinie z beksą... usnał przy piersi...po czym ponownie obudził sie po godiznie z beksą.. ale jak go wzielam i położyłam obok sebie to mega usmiechy i tak sie bawiliśmy do 23 Nie wiem co mu sie stało.. tak ładnie chodził spać na noc a teraz W nocy spał ładnie.. za to starszy dał mi popalic- głowa mi pęka!!


Mravkamocne kciuki za Robsona wszystko będzie dobrze zobaczysz


Majka jak spanie u Adaska? u nas załamka.. coraz gorzej

vea no to super,że już lepiej i pamietaj faceci w Wigilię przemawiają ludzkim głosem a córcia śliczna i wiesz co? trochę podobna do mojego Tymka
Od kad tu sobie ponarzekalam jak ręką odjal. Ale dzis konczy 19tyg wiec i skok tak?
Śpi 3 razy w dzień i przesypia calutka noc. Wczoraj spal 2 razy ale dłużej i noc tez całą. Wiec wrócił moj malutki synuś
Ale nie powiem, te dwa ostatnie tygodnie były męczące.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Obudzil sie o 4 i gadal w lozeczku godzine. O 5 wzielismy Go do nas i zasnal.
W ogole odkad zmienilismy sypialnie na inny pokoj i lozeczko przestaeilismy to budzj sie w nocy co dwie godziny. Dzis przestawiam lozeczko i zobaczymy ..
Tez to zauwazylam. Wcześniej Maja miała tam pokoik. Łóżko z lewej strony. Nie umiala tam spać. Potem przeniosla sie do mojej sypialni a Adam dostal jej pokoj. Miał łóżeczko tam gdzie ona łóżko. I ciężko bylo, wybudzal sie, plakal. Przestawilam lozeczko na prawa strone i spi jak niedzwiadek

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Ponoc są jakieś żyły wodne? Czy co?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Przez tego wczorajszego ząbka obczailam dziś te dziąsła, a więc druga jedynka tuż tuż, plus dolne i górne dwójki spuchniete
Szybciutko.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:46   #4912
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Od kad tu sobie ponarzekalam jak ręką odjal. Ale dzis konczy 19tyg wiec i skok tak?
Śpi 3 razy w dzień i przesypia calutka noc. Wczoraj spal 2 razy ale dłużej i noc tez całą. Wiec wrócił moj malutki synuś
Ale nie powiem, te dwa ostatnie tygodnie były męczące.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Tez to zauwazylam. Wcześniej Maja miała tam pokoik. Łóżko z lewej strony. Nie umiala tam spać. Potem przeniosla sie do mojej sypialni a Adam dostal jej pokoj. Miał łóżeczko tam gdzie ona łóżko. I ciężko bylo, wybudzal sie, plakal. Przestawilam lozeczko na prawa strone i spi jak niedzwiadek

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Ponoc są jakieś żyły wodne? Czy co?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



Szybciutko.
Troszkę za szybko ale cóż
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:47   #4913
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Troszkę za szybko ale cóż
E tam. Moj kuzyn urodzil sie z dwiema jedynkami
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 10:02   #4914
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Przez tego wczorajszego ząbka obczailam dziś te dziąsła, a więc druga jedynka tuż tuż, plus dolne i górne dwójki spuchniete
U nas tez juz lewa jedynka wyszła,prawa jutro albo na dniach bedzie bo juz widać, ale nie ma spuchniętych juz dziąseł wiec moze narazie bedzie spokój.

Nie przejmuj sie ze wczesnie,u dzieci nie ma że za wczesnie.
Ja sie nie przejmuje.sama miałam pierwsze zabki jak miałam 4,5ms i nie miałam żadnych problemów z zębami.mleczne miałam ładne nie popsute. Stałe tez mam ok.zadko kiedy mam jakaś dziurę.
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 10:05   #4915
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Przez tego wczorajszego ząbka obczailam dziś te dziąsła, a więc druga jedynka tuż tuż, plus dolne i górne dwójki spuchniete
Express

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 10:07   #4916
niziolek86
Raczkowanie
 
Avatar niziolek86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: SG
Wiadomości: 488
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Przez tego wczorajszego ząbka obczailam dziś te dziąsła, a więc druga jedynka tuż tuż, plus dolne i górne dwójki spuchniete
Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
U nas tez juz lewa jedynka wyszła,prawa jutro albo na dniach bedzie bo juz widać, ale nie ma spuchniętych juz dziąseł wiec moze narazie bedzie spokój.

Nie przejmuj sie ze wczesnie,u dzieci nie ma że za wczesnie.
Ja sie nie przejmuje.sama miałam pierwsze zabki jak miałam 4,5ms i nie miałam żadnych problemów z zębami.mleczne miałam ładne nie popsute. Stałe tez mam ok.zadko kiedy mam jakaś dziurę.
O ja cie, już ząbki!
niziolek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 10:10   #4917
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

uploadfromtaptalk1450260593366.jpg

Zuzia od małego uczy się robić selfie w lustrze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:07   #4918
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Załącznik 6105859

Zuzia od małego uczy się robić selfie w lustrze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Laseczki

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

http://matkatylkojedna.pl/jak-zachec...o-raczkowania/ przydatna wiedza dla nas za jakieś 2-3 miesiące
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 12:15   #4919
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Załącznik 6105859

Zuzia od małego uczy się robić selfie w lustrze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Gwiazdeczki;*

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Ooo dobrze wiedzieć będę akurat w galerii na dniach, więc zerknę. Jaki świat mały:P

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------




U mnie też tak samo czasami dużo prawdy w tym jest
Oj tak .. myślałam, że jako jedyna jestem ze świętokrzyskiego

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Zazdroszczę dziewczyny,że ząbki wychodzą waszym maluszkom tak bezobjawowo.. u nas narazie nic nie widać, Iguś nawet nic nie pcha do buźki, ciekawe jak to będzie..

Edytowane przez Kasiaaaa23
Czas edycji: 2015-12-16 o 12:18
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 12:28   #4920
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Załącznik 6105859

Zuzia od małego uczy się robić selfie w lustrze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Słodziak
Mój mąż mnie wczoraj inwigilował i wlazł na mojego fb po czym stwierdził "Ty sie z modelką kumplujesz?" oglądając Twoje zdjęcia

Majkel wstał przed 10 z uśmiechem na twarzy, zjadł i znów poszedł spać, wstał pół godziny temu, zjadł i się bawi w bujaku a ja sie zabieram za obiad.
Przyszły prezenty na święta do Miśka

O i chce pokazać jak się cieszy gdy tata wraca z pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0053.jpg (118,0 KB, 27 załadowań)
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 10:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.