Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-23, 17:12   #31
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Wiadomo,że jakbyś założyła wątek 'czy jestem ładna',to byłoby oczywiste,że chcesz usłyszeć komplementy Nie jesteś sztuczna,zresztą czemu miałabyś wyglądać sztucznie,skoro nic sobie nie zoperowałaś?Nie słuchaj zazdrosnych ludzi.Masz idealne proporcje twarzy,idealny nos i usta,wszystko jak spod skalpela,jak mało kto,dlatego kretynkom o niskiej samoocenie będzie wydawało się,że to źle wygląda,tylko z tego powodu że nie widuje się tak idealnych ludzi na co dzień.

Makijaż też masz perfekcyjnie dobrany,nic bym nie zmieniała,wcale nie malujesz się zbyt mocno.Makijaż wygląda o wiele ładniej i wyraźniej u Ciebie,bo masz idealną twarz.Jakby zrobić dokładnie taki sam komuś innemu,to już by się nikt nie czepiał,że zbyt mocny-bo kto inny nie wyglądałby w nim równie dobrze...

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

A i jedyne 'ale' jakie mi się nasuwa,to włosy.Są mega długie i super,ale przydałaby się im zmiana tonu na cieplejszy.Nie przyciemnienie,tylko właśnie ocieplenie.
Bardzo Ci dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa. Takie właśnie chciałam usłyszeć
Co do tej sztuczności: jak przeczytasz wszystkie opinie w tym wątku to część pisze, ze jest ok, a część ze jednak wygladam sztucznie. Sama uważam, ze do sztuczności mi daleko, ale byc może się mylę , dlatego tez stworzyłam ten wątek a dokuczane odnośnie wyglądu mam od dziecka

Co do włosów, to trochę boje sie zmian, bo większość fryzjerów potrafi rozjaśnić wlosy, ale zeby je przyciemnić to juz ciezko. Kiedys zapłaciłam 280zl u fryzjera za zmianę koloru na cieplejszy. Wyszlo fatalnie, a potem wszystko sie wyplukalo... ciężki temat

Kończąc ten wątek uwazam, ze moj kolor włosów to kwestia gustu. Ta ktorej sie nie podoba powie ze jestem sztuczna, a ta ktorej sie podoba powie ze jest ok. To samo sie tyczy makijażu. Jedna z Pań ktora skomentowała źle moje włosy na tym forum jakis czas temu sama miała prawie bialy blond (pamietam bo nie od dzis goszczę na tym forum ), zaś teraz pofarbowała się na ciemno i teraz jedzie na jasny blond. Taki paradoks

Powiem Wam jakie jest moje pojecie sztuczności... Sztuczna dla mnie jest kobieta, ktora nadużywa chirurgii estetycznej, solarium, makijażu, doczepia sobie włosy i ma zle dobrany ubiór...
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 19:54   #32
iloveclothes
Przyczajenie
 
Avatar iloveclothes
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: północny-zachód Polski
Wiadomości: 1
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Jesteś piękna, wiesz jak dobrać makijaż. Masz śliczne usta i perfekcyjne kreski ci co tak mówią to chyba tylko zazdroszczą! Ja bym w Tobie nic nie zmieniała jeśli chodzi o wyglad. Pozdrowionka
iloveclothes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 18:09   #33
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Jesteś śliczna, nic nie zmieniaj. To, że się wyróżniasz jest pewne, ale nie każda kobieta musi być szarą myszką. Nie wyglądasz tandetnie ani sztucznie. Wszystko do siebie pasuje. Osoby, które twierdzą inaczej-być może mówią tak z zazdrości. Nie zadowalaj innych, skoro Ty się tak dobrze czujesz. Życzę pewności siebie, bo jesteś piękna.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 20:15   #34
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa. Takie właśnie chciałam usłyszeć
Co do tej sztuczności: jak przeczytasz wszystkie opinie w tym wątku to część pisze, ze jest ok, a część ze jednak wygladam sztucznie. Sama uważam, ze do sztuczności mi daleko, ale byc może się mylę , dlatego tez stworzyłam ten wątek a dokuczane odnośnie wyglądu mam od dziecka

Co do włosów, to trochę boje sie zmian, bo większość fryzjerów potrafi rozjaśnić wlosy, ale zeby je przyciemnić to juz ciezko. Kiedys zapłaciłam 280zl u fryzjera za zmianę koloru na cieplejszy. Wyszlo fatalnie, a potem wszystko sie wyplukalo... ciężki temat

Kończąc ten wątek uwazam, ze moj kolor włosów to kwestia gustu. Ta ktorej sie nie podoba powie ze jestem sztuczna, a ta ktorej sie podoba powie ze jest ok. To samo sie tyczy makijażu. Jedna z Pań ktora skomentowała źle moje włosy na tym forum jakis czas temu sama miała prawie bialy blond (pamietam bo nie od dzis goszczę na tym forum ), zaś teraz pofarbowała się na ciemno i teraz jedzie na jasny blond. Taki paradoks

Powiem Wam jakie jest moje pojecie sztuczności... Sztuczna dla mnie jest kobieta, ktora nadużywa chirurgii estetycznej, solarium, makijażu, doczepia sobie włosy i ma zle dobrany ubiór...
Sama osobiście wolałabym wyglądać w czyjejś opinii sztucznie,niż przeciętnie i nijako Nie podoba mi się większość kobiet mijanych na ulicy,niczym się nie wyróżniających.Wolę mega seksowne i kobiece kobiety.Jeśli jakaś szara myszka miałaby mi powiedzieć,że wyglądam sztucznie,to wzięłabym te słowa z politowaniem Słyszałam to zawsze tylko od lasek,które były o wiele brzydsze niż ja i zakompleksione.Moja ex 'przyjaciółka' ciągle miała jakieś uwagi na mój temat,robiła wszystko bym nie wyglądała lepiej od niej-co się oczywiście nie udawało.Pewnego razu jak do niej przyszłam,to pochwaliłam jej sukienkę,a ona wypaliła 'dzięki,chciałam wyglądać tak ładnie jak ty zawsze'

Wiem jak ciężko jest zmienić odcień blondu,bo sama miałam go od marca do września zeszłego roku i przeszłam niezłą masakrę na głowie Jak postanowiłam go ocieplić to zrobiły się zielone
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 21:32   #35
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Być może niektórzy tak myślą, bo podświadomie kojarzą Twój kolor włosów z Barbie. Ładnie się malujesz, nie bije od Ciebie tandetą, więc nie masz czym się przejmować. Ważne by czuć się dobrze samym ze sobą, a jakby każdy wyglądał tak samo to by było nudno.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 14:48   #36
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Myślę, że problematyczne w Twoim wyglądzie mogą być włosy. Przy tak długich włosach ten kolor wygląda płasko - jak wielka jasna plama.
Pomyślałabym o zróżnicowaniu tego koloru, ożywieniu go ( coś w stylu ombre).
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 14:03   #37
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

A mi się podoba
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 11:33   #38
AgAwA00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 68
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Pieknie wygladasz😃
AgAwA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 13:20   #39
Anastazja :-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

To, że jesteś piękna nie ulega wątpliwości natomiast wg mnie kolor włosów odbiera Ci bardzo dużo uroku. Ten blond jest po prostu biały na całej długości, wg mnie jeżeli chcesz zmiany powinnaś zrobić coś w stylu sombre czyli nieznacznie przyciemnić ten blond i wtedy zrobić sobie jaśniejsze refleksy

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

http://styl.fm/newsy/164306.latte-blonde-blond-w-odcieniu-kawy-z-mlekiem-koloryzacyjny-hit-2015
Myślę że coś takiego by ładnie wyglądało

Anastazja :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 16:56   #40
Anastazja :-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

http://www.styl.fm/newsy/164306.latt...cyjny-hit-2015
Anastazja :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 17:21   #41
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Noooo taki blond latte, przepiękny!
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 19:47   #42
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

super ten blond latte, myślę że by Ci pasował. Tylko teraz musisz znaleźć dobrego fryzjera
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:06   #43
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Wg mnie wyglądasz sztucznie niestety. Włosy są odbarwione do przesady, mam wrażenie że są suche i spalone. Makijażu wszędzie za dużo, on podkreśla że masz duże oczy, usta, ale też i spory nosek.
Ja nie nazwałbym tej urody słowiańska, w pewnym sensie kojarzysz mi się bardziej z Rosjanka niż Polka.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Naturalny blond to coś jak na tym zdjęciu wg mnie http://vous.pl/wp-content/uploads/20...g4-700x700.jpg
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:09   #44
Anastazja :-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Wg mnie wyglądasz sztucznie niestety. Włosy są odbarwione do przesady, mam wrażenie że są suche i spalone. Makijażu wszędzie za dużo, on podkreśla że masz duże oczy, usta, ale też i spory nosek.
Ja nie nazwałbym tej urody słowiańska, w pewnym sensie kojarzysz mi się bardziej z Rosjanka niż Polka.
Ale gdzie dziewczyna ma za dużo makijażu na tych zdjęciach? Ja widzę tutaj codzienny makijaż dla większości kobiet: kreska + przygaszony róż na ustach. Może nie jestem obiektywna, ale sama się na co dzień tak maluję i nie uważam, że to jest ,,za dużo".
Anastazja :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:27   #45
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Anastazja :-) Pokaż wiadomość
Ale gdzie dziewczyna ma za dużo makijażu na tych zdjęciach? Ja widzę tutaj codzienny makijaż dla większości kobiet: kreska + przygaszony róż na ustach. Może nie jestem obiektywna, ale sama się na co dzień tak maluję i nie uważam, że to jest ,,za dużo".
Ja uważam że makijaż z tak mocnym konturem (usta, kreska) nie jest makijażem naturalnym.
Jeśli jest pytanie o wygląd naturalny, to dla mnie oznacza to tzw makeup no makeup. Czyli dobry podklad, trochę różu, masakra i lekkie, nie wyrysowane usta.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Mam mocne podejrzenie ze gdyby włosy były mniej kontrastowe ten makijaż wyglądałby kompletnie naturalnie. Natomiast ten przeswietlony blond podbija różowosc cery całkiem niepotrzebnie.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:28   #46
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Włosy mi się nie podobają i faktycznie wyglądają trochę sztucznie. Ale w odniesieniu do całokształtu Twojego wyglądu - nie wyglądasz sztucznie, bo nie jesteś spalona na solarze, masz dopasowany odcień podkładu, w miarę naturalny makijaż. Nie widać też stosowania wypełniaczy itp .
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:31   #47
ewazem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 68
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Niby nie czujesz potrzeby dowartościowania, ale czytając Twoje odpowiedzi odnośnie porad, że może warto coś zmienić - atakujesz...
ewazem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:53   #48
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez ewazem Pokaż wiadomość
Niby nie czujesz potrzeby dowartościowania, ale czytając Twoje odpowiedzi odnośnie porad, że może warto coś zmienić - atakujesz...
Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie Niektórzy widocznie lubią się dowartościowywać frazesami o treści ''jesteś piękna''. A każdy ma inny gust i ja uważam, że dziewczyna jest po prostu ładna, ale wybitną pięknością bym jej nie nazwała. I apropo jeszcze włosów - autorko, pomyśl o lekkim ich podcięciu, bo po przejrzeniu jeszcze raz zdjęć, zauważyłam, że masz końcówki w nienajlepsze kondycji. I piszę to jako posiadaczka podobnej długości na głowie .
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:09   #49
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Coco97 Pokaż wiadomość
Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie Niektórzy widocznie lubią się dowartościowywać frazesami o treści ''jesteś piękna''. A każdy ma inny gust i ja uważam, że dziewczyna jest po prostu ładna, ale wybitną pięknością bym jej nie nazwała. I apropo jeszcze włosów - autorko, pomyśl o lekkim ich podcięciu, bo po przejrzeniu jeszcze raz zdjęć, zauważyłam, że masz końcówki w nienajlepsze kondycji. I piszę to jako posiadaczka podobnej długości na głowie .
A boli Cię to że ktos mi mowi ze jestem piekna? Bo zabrzmiało to tak, jakby Ci zwyczajnie bylo żal... i to "hahaha". Ciekawe czy Ty jestes taką wybitną pięknością hehe . Końcówki akurat mam w bardzo dobrej kondycji, regularnie przycinam i dbam o włosy.
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 21:10   #50
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
A boli Cię to że ktos mi mowi ze jestem piekna? Bo zabrzmiało to tak, jakby Ci zwyczajnie bylo żal... i to "hahaha". Ciekawe czy Ty jestes taką wybitną pięknością hehe . Końcówki akurat mam w bardzo dobrej kondycji, regularnie przycinam i dbam o włosy.
Masz dziewczyno problem, teraz już widać jak na dłoni.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:13   #51
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Masz dziewczyno problem, teraz już widać jak na dłoni.
O maaatko jedyna dziewczyno jestes smieszna hahahaha.
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:25   #52
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
A boli Cię to że ktos mi mowi ze jestem piekna? Bo zabrzmiało to tak, jakby Ci zwyczajnie bylo żal... i to "hahaha". Ciekawe czy Ty jestes taką wybitną pięknością hehe . Końcówki akurat mam w bardzo dobrej kondycji, regularnie przycinam i dbam o włosy.
Nie jest mi niczego żal Ja na pewno też nie jestem żadną pięknością, zdarza mi się słyszeć takie słowa, ale ja ich nie wymuszam na obcych ludziach w internecie i nie podchodzę do tego aż tak emocjonalnie, bo najzwyczajniej w świecie nie odczuwam takiej potrzeby. Wyłącz laptopa i wyluzuj na dziś. Nie wiem na ile regularnie je podcinasz, ale na zdjęciu, na którym są tylko włosy wyglądają sianowato .
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:36   #53
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

A ja uwazam ze jestes zwykla zazdrosnica. Zdanie ze wymuszam opinie odnosnie tego czy jestem piekna czy nie na obcych ludziach jest tego dowodem.
A tak poza tym... kto Ci powiedział ze ja podchodzę zbyt emocjonalnie. Zalozylam ten watek poprostu od tak, aby zapytac i uzyskac odpowiedz na konkretne pytanie, którego jsk widac nie zrozumiałaś.
P.S. nie siedze w laptopie, jeno w telefonie :p
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:37   #54
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Masz bardzo fajne regularne rysy i ładne oczy i usta. Bardzo staranny makijaż. Moim zdaniem raczej dosyć naturalnie niż sztucznie.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:43   #55
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
O maaatko jedyna dziewczyno jestes smieszna hahahaha.
Cóż, zastanów się co jest śmieszne :
- wypowiadanie swojego zdania

czy

- wrzucanie zdjęć przez dorosła kobietę w internet z zawoalowana prośbę o pochwały, pod pozorem prośby o ocenę wyglądu i reagowanie agresja i zaprzeczeniem na każde zdanie nie spełniające oczekiwań (czyli nie będące peanem pochwalnym)

Kompleksy kilometrowe pokryte narcyzmem.

Narcyzm: Zapatrzenie w siebie, dążenie do zaspokajania jedynie własnych potrzeb, niska empatia, słabo rozwinięte związki, potrzeba dowartościowania w oczach innych, reagowanie agresją na krytykę
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:43   #56
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_02 Pokaż wiadomość
Masz bardzo fajne regularne rysy i ładne oczy i usta. Bardzo staranny makijaż. Moim zdaniem raczej dosyć naturalnie niż sztucznie.
Dziękuję Jak widac Agnieszko, kazdy postrzega mnie inaczej, dla Ciebie jest ladnie, rysy regularne dla drugiej mam duzy nos, ciuchy barbi i siano na głowie

... ale ciiiiiii, bo znowu bedzie ze nie znosze krytyki i ze MAM PROBLEM :P
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:43   #57
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
A tak poza tym... kto Ci powiedział ze ja podchodzę zbyt emocjonalnie
Wywnioskowałam to na podstawie Twoich odpowiedzi na mało lub średnio pochlebne opinie na Twój temat Po prostu nie przyjmujesz nawet konstruktywnej krytyki.
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 21:55   #58
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Cóż, zastanów się co jest śmieszne :
- wypowiadanie swojego zdania

czy

- wrzucanie zdjęć przez dorosła kobietę w internet z zawoalowana prośbę o pochwały, pod pozorem prośby o ocenę wyglądu i reagowanie agresja i zaprzeczeniem na każde zdanie nie spełniające oczekiwań (czyli nie będące peanem pochwalnym)

Kompleksy kilometrowe pokryte narcyzmem.

Narcyzm: Zapatrzenie w siebie, dążenie do zaspokajania jedynie własnych potrzeb, niska empatia, słabo rozwinięte związki, potrzeba dowartościowania w oczach innych, reagowanie agresją na krytykę
Ooooo teraz to chyba pęknę ze smiechu hehe.Widze ze wujek google dziala dobrze u Ciebie. Nie wklejaj mi tu definicji narcyzmu, bo zaraz wkleję Ci inna, dobrze opisująca Ciebie definicje...

A co Ci przeszkadza te kilka zdjęć wrzuconych, podpisanych prostym zapytaniem? Nie mozesz na mnie patrzec, to wbijasz igle z drugiej strony. Jestem dorosłą kobietą i uwazam ze zapytanie do kolazanek wizazanek nie jest jakas zbrodnią, jest czyms normalnym i calkiem zdrowym, zważywszy na to ze nie ja jedna wstawiam zdjecia pytając o jakies rady.

Wedlug tego co tu teraz napisalas, mozna sądzić, ze kazda dziewczyna, ktora do tej pory wrzuciła tu zdjecie to zachowała sie jak zakompleksiona niedojrzała osoba???? No brawo.

Ja nie zaprzeczam na kazde slowa krytyki, czytanie ze zrozumieniem nie boli. Jesli ktos pisze o ciuchach różowych, o barbie, to wtedy wyrażam swoja niezgodę.

I nie mow mi dziewczyno, ze to ja jestem zakompleksiona, bo Raczej Ty jesteś. Udowodnilas to swoimi wypowiedziami.

Z mojej strony EOT.
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 22:08   #59
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Wrzucanie zdjęć samo w sobie nie jest problemem, ale nie umiejętnośc przyjmowania krytyki i reagowanie agresja na opinie inne niż pochlebne już jest.
Jesli prosisz o opinię obce osoby to wiadomo ze nie wszystkim będziesz się podobać, i nie znaczy to też że coś jest nie tak z ich gustem. A jeśli tak uważasz to znaczy że nie prosisz o opinię tylko o pochlebstwo i brak Ci dystansu do siebie i tej sytuacji.

I tak, opis narcyzmu wkleilam z netu bo nie chciało mi się pisać. Zawiera te informacje które chciałam żeby zawierał.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 22:16   #60
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Wrzucanie zdjęć samo w sobie nie jest problemem, ale nie umiejętnośc przyjmowania krytyki i reagowanie agresja na opinie inne niż pochlebne już jest.
Jesli prosisz o opinię obce osoby to wiadomo ze nie wszystkim będziesz się podobać, i nie znaczy to też że coś jest nie tak z ich gustem. A jeśli tak uważasz to znaczy że nie prosisz o opinię tylko o pochlebstwo i brak Ci dystansu do siebie i tej sytuacji.

I tak, opis narcyzmu wkleilam z netu bo nie chciało mi się pisać. Zawiera te informacje które chciałam żeby zawierał.
Zacytuję fragment tej definicji:
"...słabo rozwinięte związki". Hahahahaha i tyle na zakończenie dyskusji z Tobą
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-12 21:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.