Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 15:53   #2251
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Jaki podklad polecacie do skóry suchej? Nie potrzebuje super krycia, tylko wyrównanie. Healthy mix podkreśla mi skórki na czole
Ostatnio pozytywnie zaskoczył mnie niezwykle tani podkład z Hebe: Ingrid Mineral Silk&Lift. Nie wiem co prawda, jak z jego zdrowotnością dla skóry za tak śmieszne pieniądze, ale moja go lubi, czuję nawilżenie. A kupiłam go byleby jakiś mieć, jak wkurzyłam się po zakupie badziewia, jakim okazał się Revlona i mile mnie zaskoczył.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:57   #2252
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Ostatnio pozytywnie zaskoczył mnie niezwykle tani podkład z Hebe: Ingrid Mineral Silk&Lift. Nie wiem co prawda, jak z jego zdrowotnością dla skóry za tak śmieszne pieniądze, ale moja go lubi, czuję nawilżenie. A kupiłam go byleby jakiś mieć, jak wkurzyłam się po zakupie badziewia, jakim okazał się Revlona i mile mnie zaskoczył.
A jak z paleta? Jakieś jasne odcienie?

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:09   #2253
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Jaki podklad polecacie do skóry suchej? Nie potrzebuje super krycia, tylko wyrównanie. Healthy mix podkreśla mi skórki na czole

wysłane z telefonu
Rimmel Match Perfection (tylko teraz weszła nowa wersja, jeszcze jej nie używałam, nie wiem czy coś pozmieniali w formule) -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...on.html&next=1
albo tańsza opcja Eveline Art Scenic 3 w 1 -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...or.html&next=1
Noty mają średnie, ale pewnie przez to, że zostawiają film na skórze (dla mnie to plus przy suchej skórze). Ja przypudrowuję je zawsze pudrem transparentnym, ale lekko bo nie lubię całkowitego matu i wg mnie wyglądają świetnie cały dzień.
Używam najjaśniejszych odcieni, są neutralno-ciepłe.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:47   #2254
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Rimmel Match Perfection (tylko teraz weszła nowa wersja, jeszcze jej nie używałam, nie wiem czy coś pozmieniali w formule) -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...on.html&next=1
albo tańsza opcja Eveline Art Scenic 3 w 1 -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...or.html&next=1
Noty mają średnie, ale pewnie przez to, że zostawiają film na skórze (dla mnie to plus przy suchej skórze). Ja przypudrowuję je zawsze pudrem transparentnym, ale lekko bo nie lubię całkowitego matu i wg mnie wyglądają świetnie cały dzień.
Używam najjaśniejszych odcieni, są neutralno-ciepłe.
Dzięki

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:55   #2255
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
A jak z paleta? Jakieś jasne odcienie?

wysłane z telefonu
Mam odcień porcelanowy, trochę dla mnie za jasny. Nie pamiętam już jak było z wyborem...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:57   #2256
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Chciałabym zaprosić przyjaciółkę do jakiegoś spa. Może z jakimś obiadem, masażem, drinkami i noclegiem. Znacie coś takiego we Wrocławiu?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:23   #2257
kredka20
Raczkowanie
 
Avatar kredka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 305
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Podejrzewam u siebie nietolerancję laktozy. Jak wygląda badanie to stwierdzające? Są jakieś domowe sposoby, które pozwolą mi się upewnić, że sobie tego nie wmawiam?
kredka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 17:57   #2258
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dwie/ trzy strony temu był poruszany temat rozliczania się z odzskodowania z oc sprawcy. Jedna z Was napisała, że z odsetek - jeśli takie były - trzeba się rozliczyć. Znam kogoś () kto dostał odszkodowanie z odsetkami i się nie rozliczył z nich (z niewiedzy, nie z niechęci). Odkręcać to? Co za to grozi? Co z tym teraz zrobić?
Jeśli otrzyma się dodatkowo PIT 8C z towarzystwa sprawcy to wtedy trzeba go rozliczyć, nie wszystkie towarzystwa go wysyłają, jak na razie tylko 2 największe.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:59   #2259
GabrysiaBrycha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 230
GG do GabrysiaBrycha
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Idz bezpośrednio do oddziałów bankow, zawsze otrzymasz tam lepsze warunki niz u doradcy, a po negocjacjach jeszcze lepsze.
u mnie było odwrotnie, za pomocą pośrednika dostałam o wiele lepsze warunki niz jak sama byłam pytać w banku, bylam w kilku oddziałach tego samego banku
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________

Prawda jest jak dupa ...Każdy ma swoją..




Edytowane przez GabrysiaBrycha
Czas edycji: 2016-02-01 o 18:08
GabrysiaBrycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:10   #2260
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

KATAR- dopadł mnie uciążliwy katar, który nie chce schodzić, czuję zapchane zatoki, ciężko mi się oddycha, czuję ucisk... Znacie jakiś skuteczny sposób na to aby 'ruszyć' ten katar?
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:17   #2261
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
KATAR- dopadł mnie uciążliwy katar, który nie chce schodzić, czuję zapchane zatoki, ciężko mi się oddycha, czuję ucisk... Znacie jakiś skuteczny sposób na to aby 'ruszyć' ten katar?
Sama się chętnie dowiem...
Też mnie katar paskudny męczy od dwóch dni.
Jakieś inhalacje?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 18:21   #2262
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
KATAR- dopadł mnie uciążliwy katar, który nie chce schodzić, czuję zapchane zatoki, ciężko mi się oddycha, czuję ucisk... Znacie jakiś skuteczny sposób na to aby 'ruszyć' ten katar?
- maść majerankowa pod nos
- inhalacje: majeranek; sól fizjologiczna; olejek z drzewka herbacianego; olejek Oilbas Oil
- do kominka też możesz wkropić kilka kropel olejków i palić, żeby się utrzymywało w mieszkaniu
- pić duuużo - to rozrzedza katar. Wymiennie woda + ciepłe herbaty (owocowe, rooibos)
- moczenie nóg w gorącej wodzie + herbata góralska (z wódką/miodówką itp) + wyokrywać się kocem
- kąpiel/długi prysznic - para woda odetka nos
- dania z kaszą jaglaną (pochłania nadmiar płynów)
- no a najlepiej działa płukanie zatok. Strzykawka + sól fizjologiczna + najlepiej kropelka olejku OilbasOil. Nalewasz soli do strzykawki + kropelkę olejku, pochylasz się nad umywalką na płasko (prawe ucho nad umywalką) - wstrzykujesz sól do górnej (lewej) dziurki. Potem dmuchasz ile tylko sił -wyjdzie ten najgorszy, najgłębiej siedzący katar, często zielony. Potem analogicznie z drugą dziurką robisz.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:32   #2263
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Polecam inhalacje nebu dose, to sól fizj w wyższym stężeniu.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:41   #2264
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
- maść majerankowa pod nos
- inhalacje: majeranek; sól fizjologiczna; olejek z drzewka herbacianego; olejek Oilbas Oil
- do kominka też możesz wkropić kilka kropel olejków i palić, żeby się utrzymywało w mieszkaniu
- pić duuużo - to rozrzedza katar. Wymiennie woda + ciepłe herbaty (owocowe, rooibos)
- moczenie nóg w gorącej wodzie + herbata góralska (z wódką/miodówką itp) + wyokrywać się kocem
- kąpiel/długi prysznic - para woda odetka nos
- dania z kaszą jaglaną (pochłania nadmiar płynów)
- no a najlepiej działa płukanie zatok. Strzykawka + sól fizjologiczna + najlepiej kropelka olejku OilbasOil. Nalewasz soli do strzykawki + kropelkę olejku, pochylasz się nad umywalką na płasko (prawe ucho nad umywalką) - wstrzykujesz sól do górnej (lewej) dziurki. Potem dmuchasz ile tylko sił -wyjdzie ten najgorszy, najgłębiej siedzący katar, często zielony. Potem analogicznie z drugą dziurką robisz.
Dziękuję! Skarbnica wiedzy! Aż zapisze w jakimś zeszycie, co by nie zgubić/zapomnieć
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:01   #2265
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

PRACA, SYSTEM RÓWNOWAŻNY.
Pracuję w takowym systemie. Powiedzmy, że miałam być w pracy 7h. W związku z tym, że koleżanka się rozchorowała musiałam zostać godzinę dłużej (mimo, że miałam zaplanowaną wizytę u stomatologa). Czy pracodawca może zmusić mnie w takim przypadku do zmiany grafiku w tym systemie? Coś reguluje takie zmiany?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:45   #2266
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

1. Gdzie kupić masło sezamowe?
2. Gdzie tanio kupujecie suszone owoce? (np. morele)
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:53   #2267
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, ale spytam, bo sama już nie wiem co robić.
Byłam latem u dentysty i nie wykrył mi żadnego ubytku. Poszłam znowu w ostatnim miesiącu i wykrył mi (inny lekarz, nie ten sam) trzy ubytki. Czy to jest możliwe, żeby powstały w tak krótkim czasie? Dodam, że nigdy nie miałam leczonych zębów, wszystkie zdrowe, żadnej plomby. Zrobiłam jedną plombę od ręki, no i dzisiaj jestem umówiona na kolejne. Ale ciągle się waham, bo to i borowanie i kasa. Czy warto to skonsultować jeszcze z jakimś innym dentystą? Możliwe, że się dentystka pomyliła/chce mnie naciągnąć?


Jakoś nie chce mi się wierzyć że tak krótkim czasie zrobiły Ci się 3 ubytki
Albo pierwszy nie dopatrzył się ubytków albo ten ostatni naciąga...


Mam jednego zęba mądrości, który według jednego stomatologa do którego chodziłam od lat (poszedł na emeryturę) ma przebarwienie, u drugiego stomatologa, który robił mi coś innego, oglądając tegoż zęba stwierdził że to próchnica, a ostatnio byłam na przeglądzie u jeszcze innego, poleconego przez koleżankę stomatologa-chirurga szczękowego i ten potwierdził diagnozę pierwszego - że to przebarwienie, a nie jakaś tam próchnica.



Cytat:
Napisane przez GabrysiaBrycha Pokaż wiadomość
u mnie było odwrotnie, za pomocą pośrednika dostałam o wiele lepsze warunki niz jak sama byłam pytać w banku, bylam w kilku oddziałach tego samego banku
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Kolega z pracy też jest tego samego zdania, aktualnie jest na etapie realizacji kredytu hipotecznego (wybierał między dwoma bankami) z banku który wybrał z pomocą doradcy/pośrednika. Sam szukając dobrego kredytu nie otrzymał tak dobrych warunków jakie teraz dostał.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:54   #2268
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Jeśli otrzyma się dodatkowo PIT 8C z towarzystwa sprawcy to wtedy trzeba go rozliczyć, nie wszystkie towarzystwa go wysyłają, jak na razie tylko 2 największe.

Dziękuję. Szkoda była likwidowana właśnie z tym największym, ale niczego takiego nie wysłali. Jeszcze raz dzięki.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:55   #2269
_matrioszka
Raczkowanie
 
Avatar _matrioszka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 205
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dziewczyny mialam taka sytuacje. Cofajac na parkingu pod blokiem lekko puknelam w inne auto. Wyszlam, obejrzalam moje i jego-nie widze zadnych rysek, ani na jego, ani na moim.

Swiadkow nie widzialam. Ok,kartke z nr telefonu moglam zostawic, ale przez ta ulewe i deszcz i tak by zwiala.

Osiedle raczej bez monitoringu.

Wiem, zachowalam sie niekulturalnie, ale jak mnie ustala to poddam sie karze. Moje pytanie jest takie:kiedy moge sie spodziewac policji?
__________________

Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Bridget Jones

_matrioszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 20:15   #2270
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez _matrioszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mialam taka sytuacje. Cofajac na parkingu pod blokiem lekko puknelam w inne auto. Wyszlam, obejrzalam moje i jego-nie widze zadnych rysek, ani na jego, ani na moim.

Swiadkow nie widzialam. Ok,kartke z nr telefonu moglam zostawic, ale przez ta ulewe i deszcz i tak by zwiala.

Osiedle raczej bez monitoringu.

Wiem, zachowalam sie niekulturalnie, ale jak mnie ustala to poddam sie karze. Moje pytanie jest takie:kiedy moge sie spodziewac policji?

Raczej nigdy. Takie sytuacje się zdarzają, mnie też ostatnio ktoś dotknął i zostawił czerwony lakier. Starłam pastą polerską i na szczęście zeszło.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:18   #2271
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez _matrioszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mialam taka sytuacje. Cofajac na parkingu pod blokiem lekko puknelam w inne auto. Wyszlam, obejrzalam moje i jego-nie widze zadnych rysek, ani na jego, ani na moim.

Swiadkow nie widzialam. Ok,kartke z nr telefonu moglam zostawic, ale przez ta ulewe i deszcz i tak by zwiala.

Osiedle raczej bez monitoringu.

Wiem, zachowalam sie niekulturalnie, ale jak mnie ustala to poddam sie karze. Moje pytanie jest takie:kiedy moge sie spodziewac policji?
Jeśli nie ma rysek, nie ma świadków to skąd policja miałaby się dowiedzieć o zdarzeniu i konkretnym sprawcy?
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:19   #2272
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dziękuję. Szkoda była likwidowana właśnie z tym największym, ale niczego takiego nie wysłali. Jeszcze raz dzięki.
Wypłata nastąpiła w 2015? bo dopiero zaczynają wysyłać PIT do klientów, jeśli wypłata w całości nastąpiła np. na konto kancelarii odszkodowawczej to wtedy nie ma konieczności rozliczenia się, tylko osoby fizyczne
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:20   #2273
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Pracuje ktoś w Play? mam pytanko.
Wiem, że można zadać na ich stronie, ale wolę tak wiecie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:22   #2274
_matrioszka
Raczkowanie
 
Avatar _matrioszka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 205
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;54949301]Jeśli nie ma rysek, nie ma świadków to skąd policja miałaby się dowiedzieć o zdarzeniu i konkretnym sprawcy?[/QUOTE]







Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Raczej nigdy. Takie sytuacje się zdarzają, mnie też ostatnio ktoś dotknął i zostawił czerwony lakier. Starłam pastą polerską i na szczęście zeszło.
Wiecie, ciemno bylo, ale oba auta obejrzalam i nic nie dojrzalam. Oba auta w tym samym kolorze, moze dlatego nic nie widzialam...

Teraz mam mega schize, ze moze ktos z okna widzial albo.cos..

Poszperalam w necie i tam szumia, ze moge dostac 500 zl mandatu i jeszcze koszty naprawy...

Jezu spanikowalam i teraz sie denerwuje...
__________________

Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Bridget Jones

_matrioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:23   #2275
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;54947196]Jakoś nie chce mi się wierzyć że tak krótkim czasie zrobiły Ci się 3 ubytki
Albo pierwszy nie dopatrzył się ubytków albo ten ostatni naciąga...


Mam jednego zęba mądrości, który według jednego stomatologa do którego chodziłam od lat (poszedł na emeryturę) ma przebarwienie, u drugiego stomatologa, który robił mi coś innego, oglądając tegoż zęba stwierdził że to próchnica, a ostatnio byłam na przeglądzie u jeszcze innego, poleconego przez koleżankę stomatologa-chirurga szczękowego i ten potwierdził diagnozę pierwszego - że to przebarwienie, a nie jakaś tam próchnica. [/QUOTE]

Dzięki, umówiłam się do innego, zobaczymy.

Empik
Książki można zwracać do miesiąca? Dobrze kojarzę? Muszę kupić kilka sztuk, ale wybiorę tylko niektóre po konsultacji. Zwrot można zrobić w dowolnym Empiku?
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:24   #2276
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez _matrioszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mialam taka sytuacje. Cofajac na parkingu pod blokiem lekko puknelam w inne auto. Wyszlam, obejrzalam moje i jego-nie widze zadnych rysek, ani na jego, ani na moim.

Swiadkow nie widzialam. Ok,kartke z nr telefonu moglam zostawic, ale przez ta ulewe i deszcz i tak by zwiala.

Osiedle raczej bez monitoringu.

Wiem, zachowalam sie niekulturalnie, ale jak mnie ustala to poddam sie karze. Moje pytanie jest takie:kiedy moge sie spodziewac policji?
Wiesz, tż ostatnio został na światłach dość mocno zarysowany przez inne auto. Gościu skręcił i zniknął, było ciemno, tż widział, że rejestracja nasza miastowa i zapamiętał cyfry ale nie był pewny kolejności. Podał tez, że to był czerwony transit więc w sumie jakiegoś wielkiego pola manewru nie mieli. A i tak go nie znaleźli poza tym skoro mówisz, że nie ma na tym drugim śladu no to czemu niby by to miało być zgłaszane na policję?...
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:25   #2277
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:29   #2278
_matrioszka
Raczkowanie
 
Avatar _matrioszka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 205
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Wiesz, tż ostatnio został na światłach dość mocno zarysowany przez inne auto. Gościu skręcił i zniknął, było ciemno, tż widział, że rejestracja nasza miastowa i zapamiętał cyfry ale nie był pewny kolejności. Podał tez, że to był czerwony transit więc w sumie jakiegoś wielkiego pola manewru nie mieli. A i tak go nie znaleźli poza tym skoro mówisz, że nie ma na tym drugim śladu no to czemu niby by to miało być zgłaszane na policję?...
Wiesz, moze koles jakis maniak dostrzeze zarysowanie (jak mowie, raczej go nie ma na 80 procent,ciemno bylo, ale ogladalam) na swoim ukochanym aucie i zglosi.sprawe na policje no wiecie, rozne mysli mi sie teraz klebia...
__________________

Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Bridget Jones

_matrioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:31   #2279
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Jakie wymogi trzeba spełniać żeby wziąć jakiś sprzęt RTV/AGD na raty?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:38   #2280
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Wypłata nastąpiła w 2015? bo dopiero zaczynają wysyłać PIT do klientów, jeśli wypłata w całości nastąpiła np. na konto kancelarii odszkodowawczej to wtedy nie ma konieczności rozliczenia się, tylko osoby fizyczne

Tak, w 2015 na konto osoby fizycznej (i jakas malutka część na konto kancelarii - chyba za koszty sprawy).
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 23:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.