Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 13:23   #2071
surpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 38
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

mam pytanie, czy któaś z Was posiada ekspres nespresso Latissima touch lub Latissima plus i może cokolwiek na ich temat powiedzieć?
surpi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:30   #2072
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Missha perfect cover?
TAAAK! Dziękuję.
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:46   #2073
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
http://www.missha.pl/shop/pielegnacj...over-bb-cream/

Jest też opcja mniejszej pojemności. Dla mnie krem-rewelacja.
Jaki masz odcień? Piszesz o nim coś więcej na blogu? I czy najpierw miałaś próbki czy dobralas go na podstawie swatchy w internecie? :-P
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:02   #2074
PaniNadzieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 51
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Każdy mój znajomy, któremu zmarł rodzic w trakcie nauki (ze studiami włącznie), otrzymywał rentę. Stąd moje przypuszczenie.
Dla Ciebie to może żadna pomoc. Ale na przykład ja studiowałam dziennie, od rodziców nie otrzymywałam żadnej pomocy, czasem coś od babci, a poza tym w każdej wolnej chwili musiałam pracować, żeby zarobić na życie. Więc dla mnie w tamtym okresie, gdybym miała zapewnioną stałą kwotę miesięcznie, choćby te 200zł, to byłoby coś naprawdę dużego.

Nadmienię jeszcze raz - nigdzie nie napisałam, że ona nie ma wydatków, bo jak zauważyłaś ma je każdy.
Ale w jej przypadku z takich obowiązkowych opłat jest tylko wynajem mieszkania, rachunki. Poza tym jedzenie, koty, wożenie się taksówką - to już są wydatki względne. Na przykład w danym miesiącu może urządzić sobie mniej rundek taksówką na zakupy i dołożyć do nowych perfum
A porównajmy wydatki niektórych ludzi, wiodących inne życie - rata kredytu za mieszkanie, rachunki, rata za auto, lanie paliwa do baku, opłaty za auto, dziecko - ubranie, jedzenie, opłaty za przedszkole itp.
Chodzi mi tylko o to, że ona być może zarabia podobnie jak ten człowiek powyżej, ale że nie ma takich wydatków, to może sobie pozwolić na wydawanie na drogie kosmetyki itp.
Wiem, bo sama byłam kiedyś na takim etapie jak ona.

Zaznaczam - nie oceniam, czy jest to dobrze, czy źle, tylko odnoszę się do komentarzy o tym, jaka to ona jest zamożna. I zwróciłam uwagę, że może wcale nie jest, tylko sprawia takie wrażenie.
Nie wydaje mi się, żebym ją w ten sposób atakowała, czy krytykowała, po prostu stwierdzam pewne fakty.

edit: Cattivo - jeśli chodzi o drogie zabiegi, to wydaje mi się, że ona albo ma je za darmo, albo na pewno z dużą zniżką w zamian za reklamę. W przypadku pierwszego powiększania warg nie podała nigdzie nazwy kliniki, ani nazwiska lekarza, natomiast już przy drugim razie zaczęła na każdym kroku powtarzać nazwę kliniki i nazwisko lekarski - raczej nie robi tego bezinteresownie Również w tym momencie rozpędziła się z tym częstym chodzeniem na wszelakie zabiegi.
Jeśli chodzi o ubrania, to ja właśnie nie zauważyłam, żeby nosiła jakieś luksusowe marki, podobnie z butami oraz torebkami poza tą jedną LV.
Sorry, ale ja tu wyczuwam ból dupy. Nie ma dzieci, nie ma auta wiec nie ma tych wydatków. Jeśli ktoś się decyduje na to wszystko np. na dzieci, które pochłaniają dużo pieniędzy to niech potem nie jęczy. Paranoja.
PaniNadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:05   #2075
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Jaki masz odcień? Piszesz o nim coś więcej na blogu? I czy najpierw miałaś próbki czy dobralas go na podstawie swatchy w internecie? :-P
najjaśniejszy - 13. Kupiłam w ciemno na podstawie zdjęć i opisów w necie Nie pisałam o nim nic. Na mojej mieszanej cerze (w kierunku suchej) jest bardzo trwały, daje naturalny efekt, wygładza. Krycie średnie, dla mnie wystarczające, na większe zmiany idzie korektor.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:20   #2076
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej
Wierna podczytująca prosi o radę
traktuję Was jak niemal wszystko wiedzące kumpele, no, tyle, że jednostronnie.

Szukam podkladu/bazy/pudru/bb? Sama nie wiem czego.
Wiem jednak, że ma dac deelikatne krycie, bardziej ujednolicenie cery, zdrowy efekt glow i sie długo utrzymywać. Cos co nie zakryje np piegow. I cos, co nie daje oczywistej odpowiedzi, ze nosi sie makijaz. Istnieje takie cudo?! cena do 100 zl powiedzmy, dobrze jakby sie dalo przetestowac/zamowic probki.

Dzieki!
Z zupełnie innej beczki, możesz spróbować sobie tego z Eveline
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-cc-cream.html
Ja wzięłam na przeczekanie w momencie, kiedy szukałam sobie kremu bb i w efekcie przechodziłam z nim chyba 5 miesięcy, bo tak mi się spodobał
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:21   #2077
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
w stylu bogusi #kiszenie #sos #własny #wlasnysos #kiszeniewsosie #kiszeniewewłasnymsososie #polishgirl z @bart2603


nadrabiam youtuby
co to za drama u karoli o kota?
jakos od 4:05
Żadna drama, jak zazwyczaj u nich problem z Ktoś pod którymś vlogiem zapytał czemu kot z nimi nie mieszka, a oni rozkręcili temat porównując oddanie kota rodzicom do oddania dziecka
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 14:23   #2078
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
najjaśniejszy - 13. Kupiłam w ciemno na podstawie zdjęć i opisów w necie Nie pisałam o nim nic. Na mojej mieszanej cerze (w kierunku suchej) jest bardzo trwały, daje naturalny efekt, wygładza. Krycie średnie, dla mnie wystarczające, na większe zmiany idzie korektor.
nie zostają Ci po nim odstające skórki? ja z bólem serca pożegnałam się z misshą właśnie z tego powodu i nie mogę znaleźć nic, co odpowiada ich kolorowi #13
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:25   #2079
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
Z zupełnie innej beczki, możesz spróbować sobie tego z Eveline

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-cc-cream.html

Ja wzięłam na przeczekanie w momencie, kiedy szukałam sobie kremu bb i w efekcie przechodziłam z nim chyba 5 miesięcy, bo tak mi się spodobał

Nie boicie się nakładać na siebie produktów Eveline? Ja się boję. Składy dramatyczne, nawet jak na towary kolorowe. Nad półkami powinni wieszać ostrzegawcze siekiery. #bardzosięstarałamnieużyć wtejwypowiedzisłowakosmet yki
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:33   #2080
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
nie zostają Ci po nim odstające skórki? ja z bólem serca pożegnałam się z misshą właśnie z tego powodu i nie mogę znaleźć nic, co odpowiada ich kolorowi #13
nie, nic złego mi nie robi, nie zapycha, niespodzianki nie wyskakują (chociaż w sumie może teraz nie jestem odpowiednią recenzentką, w ciąży mam cerę/paznokcie/włosy w o wiele lepszym stanie niż normalnie).
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:38   #2081
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI


Karolina Z o zawodzie wizażystki
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 14:39   #2082
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nie boicie się nakładać na siebie produktów Eveline? Ja się boję. Składy dramatyczne, nawet jak na towary kolorowe. Nad półkami powinni wieszać ostrzegawcze siekiery. #bardzosięstarałamnieużyć wtejwypowiedzisłowakosmet yki
Mam swoje ulubione marki, a to był trochę krzyk rozpaczy, bo wszystko wszędzie jest dla mnie za ciemne. Koniec końców miłe zaskoczenie, tym bardziej, że większość rzeczy mnie uczula. Ale pielęgnacji nie, bo krzywdzi.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:41   #2083
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Żadna drama, jak zazwyczaj u nich problem z Ktoś pod którymś vlogiem zapytał czemu kot z nimi nie mieszka, a oni rozkręcili temat porównując oddanie kota rodzicom do oddania dziecka
Swojego czasu sporo było tych komentarzy dot. kota, ale nie były one na zasadzie "o nie, oddałaś kota, jak mogłaś!", raczej: "Czy kot ma się dobrze, czy żyje etc". Więc jak zwykle muszą wszystko przekoloryzować, może nie mają już o czym gadać, albo weszło im w krew upominanie i czepianie się widzów o wszystko. Niczym Szusz
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:42   #2084
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Ja nie polecę sklepu, ale markę - Freya. Kiedyś kupowałam staniki Panache, ale odkąd kupiłam Freyę, to kocham miłością wielką. Minus - pieruńsko drogie, ale jakość mnie bardzo zadowala.
Freya, Freya
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:45   #2085
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie, nic złego mi nie robi, nie zapycha, niespodzianki nie wyskakują (chociaż w sumie może teraz nie jestem odpowiednią recenzentką, w ciąży mam cerę/paznokcie/włosy w o wiele lepszym stanie niż normalnie).
zazdroszczę cery i gratuluję
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:58   #2086
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie, nic złego mi nie robi, nie zapycha, niespodzianki nie wyskakują (chociaż w sumie może teraz nie jestem odpowiednią recenzentką, w ciąży mam cerę/paznokcie/włosy w o wiele lepszym stanie niż normalnie).
to ja podłączę się do pytania dotyczące tego kremu BB, bo od jakiegoś czasu mnie kusi Czy ta tubka 50 ml wystarcza na długo, przy codziennym używaniu? Z kolorem mam trochę problem, ale wydaje mi się, że 27 jest najbardziej żółty z nich wszystkich i chyba odpowiedni dla mnie. One chyba wszystkie są w miarę jasne?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2016-02-10 o 15:00
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:02   #2087
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
zazdroszczę cery i gratuluję


Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
to ja podłączę się do pytania dotyczące tego kremu BB, bo od jakiegoś czasu mnie kusi Czy ta tubka 50 ml wystarcza na długo, przy codziennym używaniu? Z kolorem mam trochę problem, ale wydaje mi się, że 27 jest najbardziej żółty z nich wszystkich i chyba odpowiedni dla mnie.
krem jest super wydajny, nie trzeba go wiele nakładać, bardzo łatwo się rozprowadza (ja używam po prostu palców). Pamiętam, że kolejny kolor po 13 (nie pamiętam teraz jaki to był numer) określany był jako bardziej różowy. 13 to taki chłodny beż, mógłby być odrobinę bardziej żółty, ale i tak jest super dla naprawdę bladych osób.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:07   #2088
chatte_noir
Raczkowanie
 
Avatar chatte_noir
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Dziewczęta moje drogie.
Szukam dobrego stanika. Możecie coś polecić? Tylko sklepy stacjonarne. (myślę, o czymś naprawdę dobrym gatunkowo, liczę na pomoc ).
balkonetki Chantelle, Chantal Thomass, ale ostatnio hitem jest u mnie polski Corin, chyba w wielu sklepach z bielizną dostępny, na ich stronie pewno jest wykaz sklepów. Chodzi mi konkretnie o model Virginia, pieruńsko wygodny i nawet nie brzydki, dobra rozmiarówka
chatte_noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:19   #2089
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
http://www.missha.pl/shop/pielegnacj...over-bb-cream/

Jest też opcja mniejszej pojemności. Dla mnie krem-rewelacja.
i ja poczułam się skuszona.
Ciekawa jestem czy ten filtr jest wystarczający np. przy stosowaniu kwasów, bo niby wysoki
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 15:28   #2090
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
to ja podłączę się do pytania dotyczące tego kremu BB, bo od jakiegoś czasu mnie kusi Czy ta tubka 50 ml wystarcza na długo, przy codziennym używaniu? Z kolorem mam trochę problem, ale wydaje mi się, że 27 jest najbardziej żółty z nich wszystkich i chyba odpowiedni dla mnie. One chyba wszystkie są w miarę jasne?
Wstawiałam gdzieś (chyba w poprzedniej części) swatcha koloru 27 w porównaniu do korektora z Loreala w kolorze Vanilla.
Ja mam ciemna karnację (w macu nc42) i jest Okej. Na fotach w internecie wydaje się bardziej żółty niż w rzeczywistości. Dobrze się dopasowywuje kolorem, ale moim zdaniem na typowej polskiej karnacji będzie za ciemny.
A co do wlasciwosci- nakładam go zawsze na olej i porządnie gruntuje pudrem. Mam tłustą skore i przy nim świece się szybciej niż przy innych podkładach (a zawsze używam nawilzajacych). Długo się utrzymuje i jest komfortowy na skórze. Dodatkowo ma wysoki filtr, co zawsze jest plusem.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:32   #2091
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
http://www.missha.pl/shop/pielegnacj...over-bb-cream/

Jest też opcja mniejszej pojemności. Dla mnie krem-rewelacja.
Pamiętam wrzucany swatch z porównaniem do korektora True Match, nie pamiętam, kto wrzucał, przepraszam: / ale za zdjęcia bardzo dziękuję, jednak zdaje się, że ta missha za ciemna dla mnie.

Mamdwaoka, o właśnie! Dziękuję za swatche!! Dla mnie niestety ten numerek za ciemny będzie o tej porze roku


Ostatnio spędziłam noc na oglądaniu programu Gość w dom Book w dom (dziękuję za polecenie tego kanału!), potem jakoś przeszłam do Kultowych Rozmów Raczka i skończyłam natknięciem się na kanał pana od Facecji, który jest z Gosią Halber (kocham ją platonicznie od czasów 5-10-15), nawet jakieś takie formy vlogowe wypuścili razem:

https://www.youtube.com/user/kaczaize/videos

Ostatni sprzed miesiąca

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2016-02-10 o 15:34
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:35   #2092
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez oolad Pokaż wiadomość
A co napisałaś? Bo chyba już go nie ma domyślam się, bo jakaś dziewczyna w swoim komentarzu odpisuje innej, której komentarz też już nie istnieje :P
Napisałam ze po to są komentarze na YT żeby wyrażać swoją opinię i czy jeśli ktoś coś napisze dobrego o filmie a szusz w filmie nie poprosi o opinie czy to od razu hejt ,
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:52   #2093
pieczara0701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość




krem jest super wydajny, nie trzeba go wiele nakładać, bardzo łatwo się rozprowadza (ja używam po prostu palców). Pamiętam, że kolejny kolor po 13 (nie pamiętam teraz jaki to był numer) określany był jako bardziej różowy. 13 to taki chłodny beż, mógłby być odrobinę bardziej żółty, ale i tak jest super dla naprawdę bladych osób.
A wiesz moze jak wypada kolorystycznie ta 13 w porównaniu z revlonem colorstay buff 150 albo Healthy Mix 51 ?
pieczara0701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:58   #2094
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI



szminy Kat von D

Ale ta co ma na ustach najbardziej mi sie podoba, znacie coś podobnego?
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:59   #2095
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

mifik :róża:

Ten 27 będzie dobry to ocieplania koloru. Można zamówić np 50 ml 13nastki, 20 ml 27siodemki i mieszać
Bo wszystkie te kolory są jakieś blado-sine.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:02   #2096
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez pieczara0701 Pokaż wiadomość
A wiesz moze jak wypada kolorystycznie ta 13 w porównaniu z revlonem colorstay buff 150 albo Healthy Mix 51 ?
PC 13 jest dla mnie odrobinę za ciemny i ma dobry podton(z kroplą białego podkładu ideał, druga skóra). CS 150 i HM 51 są dużo za ciemne i za zolte (HM bardziej). Missha to color dla kogoś na kim większość podkładów jest za ciepła i żolte robią żółtaczkę, a rozowe świnkę. o cs 150 tak mówią, ale przy misshy i on jest b. zolty
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2016-02-10 o 16:07
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:10   #2097
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Dziewczyny, przy koreańskich kremach BB, różnice między pojedyńczymi odcieniami tak naprawdę nie są bardzo duże, bo one doskonale dopasowują się do koloru skóry. Najjaśniejsza Missha przy 150 Buff Revlonu wypada jedynie dużo bardziej szarawo, ale myślę że przypudrowana będzie ok Jednak muszę przyznać, że moim ulubieńcem z tej kategorii jest fioletowy Lioele, muszę do niego wrócić bo Missha wypadała przy nim blado. BTW- starczy na ok rok codziennego używania.
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:13   #2098
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Kretka zdejmuje doczepy! #10/02/16
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:20   #2099
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przy koreańskich kremach BB, różnice między pojedyńczymi odcieniami tak naprawdę nie są bardzo duże, bo one doskonale dopasowują się do koloru skóry. Najjaśniejsza Missha przy 150 Buff Revlonu wypada jedynie dużo bardziej szarawo, ale myślę że przypudrowana będzie ok Jednak muszę przyznać, że moim ulubieńcem z tej kategorii jest fioletowy Lioele, muszę do niego wrócić bo Missha wypadała przy nim blado. BTW- starczy na ok rok codziennego używania.
nie zgadzam się. ciemniejszą misshą mogę sobie robić naturalnie wyglądające ale wciąz konturowanie na mokro. zdarzało mi się kupic wyraznie za ciemne i za zolte probki. zalezy od krycia
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:27   #2100
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość


szminy Kat von D

Ale ta co ma na ustach najbardziej mi sie podoba, znacie coś podobnego?
Ostatnio w rosmanie trafilam na nowe pomadki Miss Sporty BFF - i chyba kolor 101 jest bardzo zbliżony do tego. Albo 100 - gdzieś mi się zapodziała - ale jeden z tych dwóch najjaśniejszych

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość


szminy Kat von D

Ale ta co ma na ustach najbardziej mi sie podoba, znacie coś podobnego?
miałam jeszcze kiedyś viperę - chociaż na tej próbce tego nie widać, to daje własnie taki kolor, jak ta pani ma na filmie
http://www.viperasklep.pl/rendez-vou...z-vous-70.html
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.