Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Multifunkcyjny produkt przeznaczony do pielęgnacji każdego typu cery. Formuła "Magical Colour Correction" sprawia, że krem zaraz po aplikacji zmienia się w lekki fluid matujący, nadający cerze jednolity i naturalny koloryt. Zamknięte w mikrokapsułkach naturalne pigmenty mineralne stopniowo uwalniają się i długotrwale korygują niedoskonałości. Innowacyjny bioHYALURONComplex zawiera skoncentrowany kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających i wygładzających. Cera wygląda naturalnie, nieskazitelnie i promiennie.
SPF 15 chroni przed UVA/UVB.

Eveline, Magical CC Cream (Multifunkcyjny krem CC)

Od razu na wstępie, powiem Wam, że jest to mój ulubiony krem CC. Od około 2 lat zawsze kiedy zaczyna się sezon letni, sięgam właśnie po ten produkt.

Krem nadaje się do każdego typu cery. Po nałożeniu na twarz, wygląda jak zwykły krem (biały odcień), jednak po rozprowadzeniu na twarzy , zmienia się w lekki fluid matujący, który nadaje cerze jednolity i naturalny koloryt.

Dodatkowo produkt zawiera skoncentrowany kwas hialuronowy, ktory posiada właściwości nawilżające oraz wygładzające.

Zawiera SPF 15 i chroni przed promieniami UVA i UVB.

Moja skóra po nałożeniu kremu, wygląda bardzo naturalnie i promiennie. Latem stosuję jeszcze tylko bronzer i moja twarz jest gotowa do wyjscia, krem używam w odcieniu 51 - Natural.

Dramat

15 zł za 30 ml produktu do twarzy to całkiem rozsądna cena. Ja mam odcień 53 beige.
Opakowanie takie jak w przypadku większości podkładów, czyli tubka, w ładnym kremowym kolorze, która prezentuje się bardzo elegancko.
Produkt pachnie jakoś tak czekoladowo bym powiedziała. Nakładając na dłoń mamy zwykły krem z drobinkami.
Po nałożeniu na twarz produkt niestety nie matuje wcale, chociaż producent twierdzi inaczej. Doskonałości troszkę koryguje, ale nie wszystkie. Natomiast krem jest bardzo świecący. Dopiero po przypudrowaniu troszkę się to traci. Dodatkowo podkład ciemnieje i to dosyć za bardzo. Plusem jest to, że posiada SPF 15 i faktycznie wygładza i jest lekki.
Z własnej obserwacji mogę Wam powiedzieć, że podkład jak i cały makijaż został na miejscu. Wiadomo, że twarz po kilku godzinach świeciła się jeszcze bardziej, ale nie wiem czy to zasługa kremu CC, czy pudru po prostu.
Ogólnie rzecz biorąc krem CC ma sporo wad, ale jakieś plusy również są. Przede wszystkim chroni przed słońcem, jest lekki, wygładza i troszkę koryguje doskonałości. Najgorsze co może być to tylko to, że bardzo ciemnieje, a to jest akurat niewybaczalnie. Wiadomo, że po kremach CC nie należy się spodziewać spektakularnych efektów, ale jakieś minimum powinno chyba być. Jak dla mnie nie jest on wart uwagi, ale może kiedyś spróbuję jakiegoś innego i ten następny może mnie nie zawiedzie.

fajny krem cc za niską cęnę

Gdy weszłam na KWC i zobaczyłam tak niską ocenę to byłam zaskoczona. Ale po przeczytaniu recenzji się zgadza. Moja skóra nie jest zbyt wymagająca, nie oczekuje pokrycia niedoskonałości, bo te wyskakują mi sporadycznie. Właściwie to od żadnego kremu BB czy CC nie wymagam pokrycia niedoskonałości.

Dla mnie ten krem CC jest dobrym produktem za niską cenę. Właściwie wracam do niego cały czas i używam go późną wiosną i latem. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, delikatnie rozświetla. Skóra wygląda świeżo, nie jest przeciążona.

Polecam wszystkim co nie mają większych problemów skórnych.

Genialny!!!!!

Krem jest super. Wygodne opakowanie. Konsystencja kremu dość gęsta, łatwo rozprowadza się na skórze. Po wyciśnięciu z opakowania ma kolor biały który po aplikacji na skórze ciemnieje.
Nadaje skórze piękny lekko opalony kolor (kupiłam kolor naturalny), rozświetla, wygładza. Skóra wygląda zdrowo i naturalnie.
Kolor naturalny nadał twarzy lekko opalony kolor, ale naprawdę piękny odcień.
Nie zauważyłam żeby miał działanie matujące. W moim przypadku pięknie rozświetla skórę.
Nie wiem jak sprawdzi się na skórze z przebarwieniami czy innymi zmianami.
To mój ulubiony podkład na lato.

Bardzo fajny

Mam ostatnio fazę na testowanie kremów CC różnych firm i ten wpadł mi w ręce przypadkiem .Muszę powiedzieć że to jest jeden z lepszych kremów jakie miałam przyjemność używać.Ma lekką konsystencję która bardzo szybko się wchłania i piękny ,delikatny zapach.Funkcjonalna tubka umożliwia wykorzystanie produktu do ostatniej kropli ????. Ujął mnie zwłaszcza dobrym poziomem nawilzenia skóry po jego zastosowaniu.Jest to produkt o lekkim kryciu i dla osób które nie mają większych pro lemów ze skórą,ale z moimi dość widocznymi naczynkami radzi sobie bez problemu.Na mojej skórze bez problemu utrzymuje się do 10 godzin o ile utrwalę go dobrym pudrem.Wart polecenia na te cieplejsze dni kiedy nie chcemy zbytnio obciążać skóry.

Dość fajny produkt

Mam odcień beige i na wstępie napisze, że jest dość ciemny i pomarańczowy.
Krem nabiera koloru w trakcie aplikacji. Ja najpierw rozcieram go dłońmi, a potem doklepuje zwilżona gąbeczką. Taka aplikacja pozwala na idealne scalenie się produktu ze skórą. Krem CC nie tworzy maski, jakbym miała dopasowany kolor to w ogolę nie byłoby widać, że mam coś na twarzy, oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu. Ja mam ładną cerę, bez zmian i wyprysków, wiec ten krem idealnie przykrywa to co u mnie przykrywać powinien, a właściwie przede wszystkim ujednolica koloryt skóry. W związku z tym jest idealny na lato. Lekka konsystencja, lekkie krycie bez uczucia cięzkości i zapchania.
Już niewielka ilośc wystarczy do przykrycia twarzy, zatem jest wydajny.
Utrzymuje sie na twarzy przez cały dzień.
Opakowanie lekkie, bo to plastikowa tubka.

Jest ok

Kremy BB nie są przeznaczone dla mnie, ponieważ mam dużo niedoskonałość w postaci pieprzyków, zaczerwieniem itp., , które muszę zakrywać dla własnego komfortu . Jeżeli chodzi o wykonanie lekkiego makijauż to ten krem sprawdzi się bardzo dobrze.
Krem ma lekką konsystencje, szybko się wchłania i w łatwy sposób rozprowadza. Delikatnie kryje co dla mnie jest wielkim minusem ale trzeba przyznać, że takie jest właśnie zadanie kremu BB. Zaletą jest to że fajnie dopasowuje się do kolorytu skóry nie tworząc pomarańczowej twarzy ani maski. .
Delikatnie rozświetla twarz i jest w tym przypadku potrzebne lekkie użycie pudru przez osoby które gustują w matach

Może być

Kremy BB nie są dla mnie ponieważ mam dużo niedoskonałości, które muszę zakrywać. Jednakże jeżeli chodzi o lekko makijaż to ten jest rewelacyjny.
Krem ma przyjemna konsystencje, wchłania się szybko i łatwo rozprowadza. Delikatnie kryje co dla mnie jest minusem ale taka jest rola kremu BB. Dopasowuje się do kolorytu skóry nie tworząc pomarańczowej twarzy.
Delikatnie rozświetla twarz i jest w tym przypadku potrzebne lekkie użycie pudru.

Jestem zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.
Krem jest lekki, ma przyjemną konsystencję. Zauważyłam, że bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry. Zapewnia delikatne krycie.

Niestety, po zastosowaniu kremu - konieczne było zapudrowanie kremu: tak, aby uniknąć efektu świecenia się twarzy. Ponadto, w moim przypadku krem okazał się niezbyt trwały.

Choć spodziewałam się większej trwałości, to myślę, że cena kremu jest adekwatna do jakości produktu.

średniak

Bardzo dobry krem cc dla osób mało wymagających. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, wtapia się w nią. Twarz jest rozświetlona i niestety bez pudru nie da rady, ale dla osoby młodej zda egzamin. Często używam przy no makeup day, dla wyrównania kolorytu. Szybko się też ściera, jeśli często dotyka się twarzy.

Pomyłka

Reklamowanie tego produktu jako fluid matujący i nadający skórze jednolity koloryt to kompletna pomyłka. Po nałożeniu na twarz zostaje tłusta, lepka warstwa, która w ogóle się nie wchłania, twarz świeci się jak latarnia i żadne niedoskonałości nie zostają przykryte, a wręcz są jeszcze bardziej podkreślone. Niestety wylądował w koszu. Może dla suchej skóry byłby ok, dla mieszanej lub tłustej zdecydowanie odpada.

Używa produktu od: próbka

Bubel

Porażka i duże rozczarowanie. To jest naprawdę totalny bubel, za ciemny i za ciężki. To straszne, gdy producent obiecuje, kupujemy i musimy wydać, wyrzucić, głęboko schować bo produkt nie nadaje się do użycia. On nawet nie kryje.. ja miałam wrażenie, że odcień który się wypracował z CC na mojej skórze to podbija wszystkie moje niedoskonałości.