Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 09:11   #3541
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Mi strasznie lakier odpryskuje, dlatego myślę o hybrydach. No nie mam czasu malować paznokci co 2-3 dni. Albo i codziennie, bo ostatnio pomalowałam wieczorem i za kilka godzin juz mialam odprysk A następnego dnia rano na wskazującym to juz pol lakieru nie bylo, wiec musialam zmyc w cholerę.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:12   #3542
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
U mnie już normalnie wchodzi, ale wydaje mi się, że Chrome mnie kiedyś pytał, przez co chcę zakończyć operację czy coś takiego. Jak przytrzymuję dłużej to pokazuje mi się opcja otworzenia w nowej karcie bądź oknie.

Co do hybryd - mnie jakoś nie kuszą, bo wkurza mnie proces zmywania. Chodzę tylko na stopy, ale to bardziej w ramach relaksu i ze zwykłego lenistwa . Szlag mnie trafia jak widzę proces zmywania... Może moje paznokcie po pomalowaniu nie wyglądają idealnie po 2 tygodniach, ale do 7-10 dni tragedii nie ma

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Przy takiej trwałości zwykłych lakierów hybryda faktycznie nie ma aż tyle sensu. Ale np. u mnie to jedyny sposób na coś co wytrzyma dłużej niż 2 dni. I wtedy warto odmaczać.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:20   #3543
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Gdzie mozna kupic w miare fajne zapachy w takich malutkich buteleczkach z kulka?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:27   #3544
wikino1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Musze wyrobic sobie ksiazeczke sanepidowa, wynikiz laboratorium juz odebralam i sa ok. ale przede mna jeszcze morfologia i badanie moczu. dzis obudzilam sie z katarem i bez watpienia wizelo mnie przeziebienie, podobno morfoligia podczas przeziebienia nie jest wskazana bo podwyza sie poziom leukocytow. [U]czy wiecie po jakim czasie od ustania kataru moge juz sie wybrac na ta morfologie?[tydzien od ustania objawow wystarczy?/U] bo zaczelam prace w barze, zalezy mi zeby szybko wyrobic ksiazeczke, gdyby nie preziebienie mialabym ja pewnie juz we wtorek wyrobiana...
wikino1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:39   #3545
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dziewczyny macie jakiś sprawdzony, pewny przepis na fasolkę po bretońsku?
Zależy mi aby była gęsta, ale też nie taka że stoi w niej łyżka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:19   #3546
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś sprawdzony, pewny przepis na fasolkę po bretońsku?
Zależy mi aby była gęsta, ale też nie taka że stoi w niej łyżka
Ja robię tak: mocze fasolę na noc. Kolejno jak jest miękka przerzucam do garnka i zalewam bulionem. (tak żeby lekko przykryta fasola). Daje przecier przyprawy, ciele, listek. Pieprz. Gotuje na wolnym ogniu. Fasola jeszcze odda skrobie. Na końcu śmietanka do smaku

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:21   #3547
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś literaturę dotyczącą przepisów FSA, dyrewatyw, obligacji, akcji, giełdy, takie dla laika totalnego?
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 11:24   #3548
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dzięki

Na pewno zrobię, ja gotowałam zawsze w wodzie tej w której się moczy fasola.


Jeszcze jedno pytanie:
Chcę kupić sukienkę na wesele, taką która zakrywa brzuszek i boczki.
Dobrze się czuje w baskinkach ale czy pasuje iść?
Mam kilka na oku, poniżej.
Musi się komponować z czarnymi szpilkami.
Tylko czy na wesele pasuje iść w czarnej kiecce?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 62784_1.jpg (56,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201412141641217605.jpg (32,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21551.jpg (85,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2817-miniaturka.jpg (245,1 KB, 11 załadowań)
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:25   #3549
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Kupiłam na allegro od osoby prywatnej uszkodzony telefon, choć miał być w 100% sprawny. Nie znam się na tym, ale w regulaminie jest napisane, że mogę zwrócić towar bez podania przyczyny lecz tylko od osoby która jest przedsiębiorcą. W związku z tym jak mogę rozwiązać tę sprawę, jeśli jest to osoba prywatna? Nie wiem jakie mam prawa i co robić jeśli sprzedający odmówiłby zwrotu pieniędzy?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:30   #3550
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro od osoby prywatnej uszkodzony telefon, choć miał być w 100% sprawny. Nie znam się na tym, ale w regulaminie jest napisane, że mogę zwrócić towar bez podania przyczyny lecz tylko od osoby która jest przedsiębiorcą. W związku z tym jak mogę rozwiązać tę sprawę, jeśli jest to osoba prywatna? Nie wiem jakie mam prawa i co robić jeśli sprzedający odmówiłby zwrotu pieniędzy?
Nie jestem w 100 pewna, ale wydaje sie ze masz prawo zwrocic towat z tytulu niezgodnosci z umowa. Mial byc sprawny, a jest zepsuty.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:40   #3551
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dzięki

Na pewno zrobię, ja gotowałam zawsze w wodzie tej w której się moczy fasola.


Jeszcze jedno pytanie:
Chcę kupić sukienkę na wesele, taką która zakrywa brzuszek i boczki.
Dobrze się czuje w baskinkach ale czy pasuje iść?
Mam kilka na oku, poniżej.
Musi się komponować z czarnymi szpilkami.
Tylko czy na wesele pasuje iść w czarnej kiecce?
Byłam raz w czarnej,nikt nic nie mówił :p rok temu na weselu też było kilka osób w czarnych i wśród młodych i wśród starszych, najważniejsze, żeby nie była biała/kremowa moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro od osoby prywatnej uszkodzony telefon, choć miał być w 100% sprawny. Nie znam się na tym, ale w regulaminie jest napisane, że mogę zwrócić towar bez podania przyczyny lecz tylko od osoby która jest przedsiębiorcą. W związku z tym jak mogę rozwiązać tę sprawę, jeśli jest to osoba prywatna? Nie wiem jakie mam prawa i co robić jeśli sprzedający odmówiłby zwrotu pieniędzy?
Najpierw napisać do sprzedawcy, że przedmiot nie był zgodny z opisem i chcesz zwrócić. Jeśli odmówi, to wszcząć spór na allegro.
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 11:45   #3552
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
To nie z tego artykułu, który podałam, bo tam jest o obrażaniu publicznie. Tutaj można tylko coś zrobić jak są do tego groźby, albo jeśli to trwa jakiś czas albo powtarza się wielokrotnie i można podciągnąć pod stalking. W innym przypadku pozostaje zablokować i tyle, myślę, że szkoda sobie nerwów szarpać, a i prawnie będzie ciężko coś ugrać.

A co do SORów, to nie jest tak, że dzwoniąc na pogotowie można poprosić o wizytę domową zwykłego lekarza? Nie pamiętam dokładnie jak to działa, ale była taka sytuacja: mój ojciec jest po sześciu udarach mózgu, po zawale i po półpaścu, więc pogotowie dość często było u nas w ostatnich latach. Rok temu złapał grypę żołądkową i nie chciał pić wody, bo on nie lubi niegazowanej, a po gazowanej mu było niedobrze - nawet tego nie skomentuję, bo bym musiała napisać, że jest starym osłem, a mi nie wypada. W każdym razie nic do niego nie przemawiało i się odwodnił strasznie, spadł mu poziom elektrolitów i zrobiło mu się słabo. Oczywiście nie można się było z nim w ogóle dogadać, leżał jakby miał umierać i tylko stękał "dzwońcie na pogotowie". No to co było robić, mama zadzwoniła, ale tam na szczęście doszli po opisie (zresztą mama też od razu powiedziała, co i jak), że to nie jest żaden nagły przypadek i powiedzieli, że przyślą lekarza (nie karetkę), ale trzeba czekać od 2 do 4 godzin. No i za ok. 3h przyszedł lekarz, zbadał tatę, zapisał jakieś leki i powiedział, że ma pić wodę (surprise, surprise).
Całą historię przytaczam dlatego, żeby pokazać, że chyba jest jeszcze jakaś inna opcja poza jechaniem na SOR i pójściem prywatnie, ale nie wiem czy tak to zawsze działa w każdym mieście.
Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Byłam raz w czarnej,nikt nic nie mówił :p rok temu na weselu też było kilka osób w czarnych i wśród młodych i wśród starszych, najważniejsze, żeby nie była biała/kremowa moim zdaniem.


Najpierw napisać do sprzedawcy, że przedmiot nie był zgodny z opisem i chcesz zwrócić. Jeśli odmówi, to wszcząć spór na allegro.
W białej/kremowej to wiem. Zresztą źle się czuje w takim kolorze.

A czy ta druga zamaskuje boczki czy wręcz przeciwnie? Nie chcę wyglądać jak baba w ciąży
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:49   #3553
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Kobietki, help! Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje w HR i może mi pomóc?

Mam dylemat, czy wpisać moje obecne stanowisko w CV.
Szukam docelowo pracy w obsłudze klienta/administracji/order processing - mam w tym doświadczenie. Na chwilę obecną jednak pracuję, że tak powiem, poniżej swoich kwalifikacji - musiałam na szybko znaleźć pracę, bo fundusze się kończyły, więc brałam, co dawali. Powiedzmy, że jestem kelnerką. Dodam, że też pracuję dopiero od około miesiąca, a poprzednią pracę (która dała mi doświadczenie w CS) skończyłam we październiku 2015.

Z jednej strony, jeżeli nie wpiszę obecnego stanowiska, w CV powstanie luka, która może zniechęcić pracodawcę. Ponadto, może on pomyśleć, że na obecną chwilę nigdzie nie pracuję.

Z drugiej strony, jeżeli będę aplikować do pracy biurowej, a na pierwszym miejscu w moim CV będzie widniała właśnie kelnerka, to mam wrażenie, że może to zniechęcić pracodawcę i może odrzucić z góry moje CV i nie czytać dalej.

Macie jakieś pomysły, jak to ugryźć, żeby było dobrze?
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:49   #3554
onomatopejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Znajoma zagubiła akt własności ziemi. Gdzie może dostać duplikat takiego dokumentu? Czy to w ogóle jest potrzebne do czegoś, czy nie warto się o to starać?
onomatopejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:50   #3555
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Renata, byle nie baskinka, są straszne I mam wrażenie, że właśnie jeszcze bardziej przykuwają wzrok do brzucha i boczków.
Ja byłam na dwóch weselach w czarnej sukience, dla mnie kolor jak kolor. Miałam czerwone dodatki (kolczyki, paznokcie, buty), więc IMO wyglądało to spoko.

Uważam, że lepiej iść w dobrze dobranej fasonem czarnej kiecce, niż w kolorowym byle czym
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:50   #3556
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie jestem w 100 pewna, ale wydaje sie ze masz prawo zwrocic towat z tytulu niezgodnosci z umowa. Mial byc sprawny, a jest zepsuty.
Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość

Najpierw napisać do sprzedawcy, że przedmiot nie był zgodny z opisem i chcesz zwrócić. Jeśli odmówi, to wszcząć spór na allegro.
Przy pierwszej opcji jeśli się zgodzi to jak rozwiązać to w praktyce? Tzn. wysłać jakiś dokument potwierdzający odstąpienie od umowy, potem wysłać telefon z powrotem do sprzedawcy i czekać na pieniądze?

A przy drugiej- w jaki sposób wszczyna się ten spór na allegro, na czym polega i czym skutkuje?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:52   #3557
ttulipanekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dziewczyny, mam głupie pytanie
Dlaczego w aplikacji na telefonie nie wyświetlają mi się zdjęcia, które dziewczyny wystawiają do postów?
ttulipanekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:55   #3558
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie jestem w 100 pewna, ale wydaje sie ze masz prawo zwrocic towat z tytulu niezgodnosci z umowa. Mial byc sprawny, a jest zepsuty.
Dokładnie tak.


Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:56   #3559
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez ttulipanekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam głupie pytanie
Dlaczego w aplikacji na telefonie nie wyświetlają mi się zdjęcia, które dziewczyny wystawiają do postów?
W aplikacji nie widać zdjęć.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 11:58   #3560
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Marlena113 Pokaż wiadomość
Kobietki, help! Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje w HR i może mi pomóc?

Mam dylemat, czy wpisać moje obecne stanowisko w CV.
Szukam docelowo pracy w obsłudze klienta/administracji/order processing - mam w tym doświadczenie. Na chwilę obecną jednak pracuję, że tak powiem, poniżej swoich kwalifikacji - musiałam na szybko znaleźć pracę, bo fundusze się kończyły, więc brałam, co dawali. Powiedzmy, że jestem kelnerką. Dodam, że też pracuję dopiero od około miesiąca, a poprzednią pracę (która dała mi doświadczenie w CS) skończyłam we październiku 2015.

Z jednej strony, jeżeli nie wpiszę obecnego stanowiska, w CV powstanie luka, która może zniechęcić pracodawcę. Ponadto, może on pomyśleć, że na obecną chwilę nigdzie nie pracuję.

Z drugiej strony, jeżeli będę aplikować do pracy biurowej, a na pierwszym miejscu w moim CV będzie widniała właśnie kelnerka, to mam wrażenie, że może to zniechęcić pracodawcę i może odrzucić z góry moje CV i nie czytać dalej.

Macie jakieś pomysły, jak to ugryźć, żeby było dobrze?
Podpytałam tżta, systematycznie przeprowadza rozmowy-
mocno od rekruterek to zależy - taka luka bardzo źle wygląda, a podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze można wszystko wyjaśnić
ja bym wpisał.A jak pracodawca odrzuci tylko dlatego, ze mu sie aktualna praca nie podoba, to może jednak lepiej nie mieć takiego pracodawcy Jak będziesz miała pytania pisz pw
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:05   #3561
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Renata, byle nie baskinka, są straszne I mam wrażenie, że właśnie jeszcze bardziej przykuwają wzrok do brzucha i boczków.
Ja byłam na dwóch weselach w czarnej sukience, dla mnie kolor jak kolor. Miałam czerwone dodatki (kolczyki, paznokcie, buty), więc IMO wyglądało to spoko.

Uważam, że lepiej iść w dobrze dobranej fasonem czarnej kiecce, niż w kolorowym byle czym
Właśnie że te baskinki które mam maskują brzuch W ołówkowej prostej wyglądam koszmarnie. A znowu w rozkloszowanych jak kobieta w ciąży... Więc mam dylemat.
A co sądzisz o tej drugiej? Zamaskowała by ten brzuch czy jeszcze uwydatniła?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:10   #3562
ttulipanekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
W aplikacji nie widać zdjęć.
Aaa! Dzięki
ttulipanekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:34   #3563
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez onomatopejka Pokaż wiadomość
Znajoma zagubiła akt własności ziemi. Gdzie może dostać duplikat takiego dokumentu? Czy to w ogóle jest potrzebne do czegoś, czy nie warto się o to starać?
U notariusza dostanie odpis.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:49   #3564
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Oglądałyście jakiś fajny film ostatnio na cda? Tylko nie komedia romantyczna
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:51   #3565
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Oglądałyście jakiś fajny film ostatnio na cda? Tylko nie komedia romantyczna
Ja na zalukaj widziałam fajny
"Czy naprawdę wierzysz?" - taki a`la o bogu (nie jestem wierząca) ale film super.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:31   #3566
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Co to jest za przyrząd do makijażu, który ostatnio widuję na filmikach o makeupie, wygląda jak łyżka do zupy z gąbką chyba?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:35   #3567
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Przy pierwszej opcji jeśli się zgodzi to jak rozwiązać to w praktyce? Tzn. wysłać jakiś dokument potwierdzający odstąpienie od umowy, potem wysłać telefon z powrotem do sprzedawcy i czekać na pieniądze?

A przy drugiej- w jaki sposób wszczyna się ten spór na allegro, na czym polega i czym skutkuje?
Spor na allegro nic nie daje. Po prostu jak go wszczynasz, to (chyba) allegro sie odzywa do sprzedawcy ze ty masz jakistam problem,ale portal NIE ma zadnych narzedzi by zmusic sprzedawce do oddania kasy.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:45   #3568
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;56068966]Co to jest za przyrząd do makijażu, który ostatnio widuję na filmikach o makeupie, wygląda jak łyżka do zupy z gąbką chyba? [/QUOTE]

Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale z reguły pod większością filmików jest lista użytych kosmetyków, pędzli, akcesoriów itd. Tam radzę zajrzeć
__________________
Lavylites
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:49   #3569
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;56068966]Co to jest za przyrząd do makijażu, który ostatnio widuję na filmikach o makeupie, wygląda jak łyżka do zupy z gąbką chyba? [/QUOTE]

Pedzel np. katosu naklada nim podklad
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:57   #3570
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Czy przed planowana operacja (zadne raki, bardziej kwestia kosmetyczna, aczkolwiek trochę skomplikowana) należy dostarczyć jakieś zaświadczenie od psychologa?
Szczerze mówiąc trochę absurdalne mi się to wydaje a ten psycholog to już w ogóle - przecież to nie lekarz. Ale może się mylę?

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 23:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.