Powrót do ex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-10, 09:24   #1
Yennefer123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Question

Powrót do ex


Dzień dobry, zdecydowałam sie napisać tutaj bo nikt z bliskich nie wie co mi poradzić.
Pół roku temu zostawił mnie chłopak, miłość mojego życia, ogólnie byliśmy dobrą parą, układało nam się do czasu.. on wyjechał na studia, ja zostałam w naszym rodzinnym mieście by napisać maturę (jestem rok młodsza). Oddalilismy się od siebie i zrobiło sie jakos tak chłodniej. Potem doszły pretensje z mojej strony że on coraz mniej pisze, coraz mniej dzwoni, z czasem w ogóle nie dzwonił, a pisał tylko "dobranoc" i "milego dnia" nawet bez emotikony, może to jest smieszne, ale taka buźka też potrafi przekazac jakiś komunikat, bez niej, to "dobranoc" jest jakieś takie oschłe. Byliśmy razem dwa lata, zostawił mnie dwa tygodnie po rocznicy... Coś się wypaliło z jego strony? Napisał że miał dość moich pretensji o to że on nie ma dla mnie czasu i zdenerwował się gdy dowiedziałam sie gdy wygadal sie o naszym pierwszym razie swojej matce... Teraz już rozmawiamy (po pół roku) napisał że przemyslal parę rzeczy i że być może zrobił to zbyt pochopnie, że brakuje mu bliskości i czułości i że mnie nadal kocha ale sama jestem winna naszemu rozstaniu. Umowilismy sie na spotkanie jutro... po pół roku. Bez sensu opisywać ile przeszłam żeby myśląc o nim sie nie rozplakac i nie wpaść w histerię. Zapomnialam wspomnieć, że zostawił mnie przez telefon.
Ważne jest też że studiuję informatykę, trudny kierunek, swój brak czasu zasłaniał nauką lub zmęczeniem. Ale jakoś nie mogę uwierzyć że nie mógł znaleźć 5min na jakiegoś SMS-a do mnie (z czasem odpuściłam mu nawet telefony). Teraz wrócił na wakacje do domu. Wydaje mi się że wie, że będzie się nudził i dlatego chce nawiązać ze mną jakiś kontakt by mieć z kim wyjść od czasu do czasu, bo zawsze był samotnikiem i nie ma z kim wychodzić, tylko z bratem i jego znajomymi.
Wspomnę też że on i jego brat tuż po naszym rozstaniu nekali mnie wiadomościami i snapami w stylu "on Cię już nie kocha". Liczyłam że może dorośnie, przeprosi i będziemy mogli zostać przyjaciółmi, byliśmy naprawdę bardzo blisko, ciężko wyrzucić taką osobę od tak z życia, przynajmniej dla mnie ciężko. On się nie wahał. Teraz czekam w nerwach na spotkanie i na to co mi powie. Myślałam ze mnie nie kocha, ale napisał że tak, chociaż nie pytałam. Oczywiście wątpie w to szczerze, bo inaczej by mnie nie zostawił.
Nie wiem jak sytuacja się rozwinie, nie wiem co robić, czy próbować odbudować te relacje, czy warto przez wzgląd na to jak nam było dobrze, czy odpuścić przez to jak mnie potraktował i skazał na miesiące bólu i terapii u psychologa, tak.. Sama nie dalabym rady.

Edytowane przez Yennefer123
Czas edycji: 2016-07-10 o 09:27
Yennefer123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 09:45   #2
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Powrót do ex

Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Teraz wrócił na wakacje do domu. Wydaje mi się że wie, że będzie się nudził i dlatego chce nawiązać ze mną jakiś kontakt by mieć z kim wyjść od czasu do czasu, bo zawsze był samotnikiem i nie ma z kim wychodzić, tylko z bratem i jego znajomymi.
Na 99% taka jest przyczyna

Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sytuacja się rozwinie, nie wiem co robić, czy próbować odbudować te relacje, czy warto przez wzgląd na to jak nam było dobrze, czy odpuścić przez to jak mnie potraktował i skazał na miesiące bólu i terapii u psychologa, tak.. Sama nie dalabym rady.
Spotkaj się z nim, a miesiące terapii pójdą się...

Jeśli faktycznie chcesz mu dać szansę (co uważam za bez sensu), to niech się wykaże, a nie - napisał, że chce się spotkać, a Ty już lecisz jak na skrzydłach.

Poza tym nie czaję, dlatego niby to Twoja wina, że się rozstaliście? To on miał Cię w tylnej części ciała i zerwał przez telefon Uświadom to sobie i wbij do głowy, że teraz to on musi się postarać (i to bardzo!), żeby Cię EWENTUALNIE odzyskać.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 09:57   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Powrót do ex

Szuka towarzystwa na wakacje.
Kiedy człowiek kogoś rzuca, to najpierw nad tą decyzją długo się zastanawia. Rozważa wszystkie "za" i "przeciw".
Ten twój cię rzucił i dopiero teraz zebrało mu się na przemyślenia?
Nie zaczynaj z nim znowu. Już raz cię zawiódł.
Nie sugeruj się tym, jak było kiedyś. Co z tego, że fajnie, skoro zostałaś sama. Odszedł i zrzucił winę na ciebie. Musiałaś iść na terapię.
Dla mnie byłby skreślony.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 10:07   #4
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Powrót do ex

Ok.
1. Zdałaś maturę, gdzie idziesz na studia? - miejscowość ta sama, co ex?
2. Wg mnie przez to spotkanie i okres wakacyjny, jeśli chcesz się z nim spotkać, to możesz tylko rozgrzebać to wszystko, co do niego czułaś, jeszcze bardziej...jesteś na to gotowa?
3. Nie jesteś na niego mega zła, za to jak Ciebie potraktował???
4. Pomyśl sobie - po co Ci to spotkanie? Czy czekasz na jego powrót, czy większego kopa?

Autorko - pomyśl o sobie, o swoim stanie psychicznym, który po tym spotkaniu i ew. kolejnych może się tylko pogorszyć.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 10:11   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Powrót do ex

Dla mnie to bezczelność tak chcieć sobie wrócić, jak gdyby nigdy nic.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 10:15   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Powrót do ex

Miłość życia? Jak rozumiem, Autorko, masz co najmniej 50 lat, że stwierdzasz coś takiego? Jeżeli nie, to wierzaj: możliwe, że jeszcze wiele miłości przed Tobą i "miłość życia" również. Czegoś, co się kończy źle, szybko, w młodym wieku nie warto określać "miłością życia".

Facet chce poczuć się adorowany, chce ciepełka nadal zakochanej w nim dziewczyny. Ma w nosie, czy potem będziesz cierpiała, jak znowu mu się po wakacjach odmieni. Myśli tylko o sobie. Trzymaj się od tego palanta z daleka. Na jego liście priorytetów jest na kilku pierwszych pozycjach tylko "ja, moje, mnie, ja". Ciebie nie ma. Deirdre ma całkowitą rację: miesiące terapii pójdą się... jeżeli pójdziesz na spotkanie z nim.

Cytat:
Wspomnę też że on i jego brat tuż po naszym rozstaniu nekali mnie wiadomościami i snapami w stylu "on Cię już nie kocha".
Ty serio chciałabyś odnawiać nawet jedynie znajomość z kimś takim?

Jutro wyłącz telefon i totalnie go olej. W czasie, gdy miałaś się z nim spotkać, idź do kina, albo umów się z koleżanką.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-07-10 o 10:17
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 10:21   #7
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Powrót do ex

Cytat:
"a pisał tylko "dobranoc" i "milego dnia" nawet bez emotikony, może to jest smieszne, ale taka buźka też potrafi przekazac jakiś komunikat, bez niej, to "dobranoc" jest jakieś takie oschłe."
Buhahahaha.
Cytat:
"i zdenerwował się gdy dowiedziałam sie gdy wygadal sie o naszym pierwszym razie swojej matce..."
To zdanie jest gramatycznym jastrzębiem.
Jeśli dowiedziałaś się w nieładny sposób, to mógł się zdenerwować. I jaki frajer zwierza się mamusi z życia okołoerotycznego?
Cytat:
"że brakuje mu bliskości i czułości "
Jak widzisz, Yenna, wiedźminowi, który chwilowo nie zajmuje się zabijaniem potworów, zatęskniło się do czułości i nie ma innej przy sobie, więc chce wrócić do Ciebie.
"i że mnie nadal kocha ale sama jestem winna naszemu rozstaniu. "
Ty sama jesteś winna, czy Ty również jesteś winna? Robi różnicę.
Cytat:
"Bez sensu opisywać ile przeszłam żeby myśląc o nim sie nie rozplakac i nie wpaść w histerię."
Have a nice reunion...
Cytat:
" Wydaje mi się że wie, że będzie się nudził i dlatego chce nawiązać ze mną jakiś kontakt by mieć z kim wyjść od czasu do czasu, bo zawsze był samotnikiem i nie ma z kim wychodzić, tylko z bratem i jego znajomymi. "
Tak właśnie jest. Dopóki miał inne zajęcia byłaś mu zbędna, teraz się nudzi w domu, nie ma gdzie spożytkować energii, więc z braku laku zwraca się do Ciebie.
Cytat:
"Wspomnę też że on i jego brat tuż po naszym rozstaniu nekali mnie wiadomościami i snapami w stylu "on Cię już nie kocha"."
Ambitne, godne i szlachetne.
Cytat:
"Myślałam ze mnie nie kocha, ale napisał że tak, chociaż nie pytałam. Oczywiście wątpie w to szczerze, bo inaczej by mnie nie zostawił."
Głupia, młoda dziewczyno... Fakt wystąpienia tego, co tak lekkomyślnie nazywasz "kochaniem" jest stanowczo niewystarczający, żeby z kimkolwiek się wiązać. Przemyśl to.
Cytat:
"Nie wiem jak sytuacja się rozwinie, nie wiem co robić, czy próbować odbudować te relacje, czy warto przez wzgląd na to jak nam było dobrze, czy odpuścić przez to jak mnie potraktował i skazał na miesiące bólu i terapii u psychologa, tak."
Jesteś za mało dojrzała na związki. Nie chodzi stricte o wiek, chodzi o Twoją psychikę. Jeśli chcesz, żeby bilans zysków i strat ze związku był dodatni, musisz wpierw stać się silniejsza, rozsądniejsza.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 10:59   #8
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Powrót do ex

Rowniez jestem na nie. On tego nie robi z uczuc, a z wyrachowania. Zachowal sie niekulturalnie, zachowanie brata i kolegow BURACTWO DO KWADRATU. Pomysl o sobie, o tym ile przeszlas.

Najprawdopodobniej w pazdzierniku on znowu o Tobie zapomni... warto dla 3 miesiecy zabawy?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 11:22   #9
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Powrót do ex

Jeśli nie chcesz cierpieć jeszcze bardziej, nie pakuj się w to. Dla ochłapów naprawdę nie warto, a więcej od niego nie dostaniesz, nie łudź się. A że mówi, że kocha. Też Ci mogę to powiedzieć. Uwierzysz? Słowa to ciągle tylko słowa
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 11:38   #10
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Powrót do ex

Miej godność, on Cię RZUCIŁ!
A teraz z nudów chce odnowić kontakt.

Nie idź na to spotkanie, pokaż mu, że nie jesteś zabawką którą leci na każde jego skinienie. Moim zdaniem nie powinnaś w ogóle odnawiać kontaktu z nim. Nie bądź naiwniaczką!
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 12:09   #11
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Powrót do ex

Nie będę się powtarzać, jedynie dodam kolejny głosik w tej sprawie, zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami wyżej. Nie warto, będziesz znowu cierpiała, a taka 'miłość' na zasadzie odgrzewanego kotleta to już nie to samo.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 12:28   #12
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Powrót do ex

Daj sobie spokój, dziewczyno! Gość się nudzi i szuka rozrywki na wakacje. Nadejdzie październik, znowu studia, brak czasu i historia się powtórzy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 14:31   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Powrót do ex

Jeżeli już miałabym się z kimś takim spotkać, to tylko po to, żeby go wyśmiać.
A na wszelki wypadek, w razie gdybym się na niego natknęła, miałabym przygotowana listę zarzutów na piśmie. Żeby się nie zająknąć. Przedstawiłabym mu je, zadając na koniec pytanie:
Dlaczego sądzisz, że jestem tak głupia, by teraz uwierzyć choć w jedno twoje słowo?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 15:01   #14
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Powrót do ex


Dlaczego Ty w ogóle z nim piszesz jeszcze?
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 16:14   #15
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Powrót do ex

Moim zdaniem powinnaś odwołać spotkanie. Niepotrzebnie rozdrapiesz rany, potrzebujesz tego? Gdzie idziesz na studia? Tam gdzie ex?
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 16:21   #16
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Powrót do ex

Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sytuacja się rozwinie, nie wiem co robić, czy próbować odbudować te relacje, czy warto przez wzgląd na to jak nam było dobrze, czy odpuścić przez to jak mnie potraktował i skazał na miesiące bólu i terapii u psychologa, tak.. Sama nie dalabym rady.
I w pissdu wyladowal... i cala terapia tez w pissdu.

Tak mi sie filmowo skojarzylo.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 06:48   #17
Yennefer123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Powrót do ex

Dziękuję, że tak wiele osób zainteresowwało się moim problem. Trochę ciężko stwierdzić czy jestem dojrzała, racja, moze wydawać Wam sie ze nie skoro rozważam ewentualny powrót do niego. Musicie jednak wiedzieć że jestem na niego cholernie wściekła, mam ogromny żal, chce jedynie dać mu szansę na przeprosiny aby wreszcie spać spokojnie (gdyż do dziś boli mnie fakt, ze tak sie pomylilam co do niego), chciałabym aby okazał skruchę. Psycholog doradzał mi wyjaśnienie z nim tej sprawy. Jestem z natury osobą nerwową, łatwo nie wybaczam, co z tego, że wciąż go kocham. Zawsze na pierwszym miejscu był on, muszę powiedzieć, że miałam klapki na oczach i nie wiedziałam innej przyszłości niż przyszłość z nim. Teraz jestem tylko ja. Najważniejsza i na pierwszym miejscu. Jeśli jednak każdemu należy sie druga szansa, to potrwa co najmniej tyle ile minęło dotąd czasu od naszego rozstania, abyśmy znów byli razem.
Dzięki za otworzenie mi oczu, bez potrzeby jednak komentarze, co do mojej rzekomej głupoty, jestem po prostu młoda i mam za sobą pierwszy poważny związek i rozstanie, a w głowie pełno sprzecznych myśli.
Yennefer123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 08:10   #18
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Powrót do ex

Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Psycholog doradzał mi wyjaśnienie z nim tej sprawy.
Serio psycholog doradzał Ci spotkanie z nim, wiedząc że go wciąż kochasz? Ciężko mi w to uwierzyć.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 08:35   #19
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Powrót do ex

Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Dziękuję, że tak wiele osób zainteresowwało się moim problem. Trochę ciężko stwierdzić czy jestem dojrzała, racja, moze wydawać Wam sie ze nie skoro rozważam ewentualny powrót do niego. Musicie jednak wiedzieć że jestem na niego cholernie wściekła, mam ogromny żal, chce jedynie dać mu szansę na przeprosiny aby wreszcie spać spokojnie (gdyż do dziś boli mnie fakt, ze tak sie pomylilam co do niego), chciałabym aby okazał skruchę. Psycholog doradzał mi wyjaśnienie z nim tej sprawy. Jestem z natury osobą nerwową, łatwo nie wybaczam, co z tego, że wciąż go kocham. Zawsze na pierwszym miejscu był on, muszę powiedzieć, że miałam klapki na oczach i nie wiedziałam innej przyszłości niż przyszłość z nim. Teraz jestem tylko ja. Najważniejsza i na pierwszym miejscu. Jeśli jednak każdemu należy sie druga szansa, to potrwa co najmniej tyle ile minęło dotąd czasu od naszego rozstania, abyśmy znów byli razem.
Dzięki za otworzenie mi oczu, bez potrzeby jednak komentarze, co do mojej rzekomej głupoty, jestem po prostu młoda i mam za sobą pierwszy poważny związek i rozstanie, a w głowie pełno sprzecznych myśli.
Co do pogrubionego: nie widać. Przynajmniej w tym przypadku. Jeśli by tak było rzeczywiście, to by nie było sms'ków na dobranoc czy dzień dobry. Odetnij się od niego w reszcie, wyjdzie Ci na zdrowie.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 10:43   #20
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Powrót do ex

Pomyśl sobie jak strasznie musiał Cię kochać skoro zerwał smsem
I teraz przez sms znowu chce się umówić. No normalnie miłość życia
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:49   #21
Yennefer123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Powrót do ex

Może to bez różnicy ale zerwał przez telefon nie przez sms.
Yennefer123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:58   #22
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Powrót do ex

Bez różnicy. Zachował się jak burak, a Ty miej swoją godność i nie leć na jego zawołanie.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 11:02   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Powrót do ex

Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Może to bez różnicy ale zerwał przez telefon nie przez sms.
Obojętnie. Zerwał. Nie chciał Cię. Potem jeszcze Cię chamsko prześladował przez neta. Dziewczyno, miej trochę godności i olej padalca. Przecież on się chce wakacyjnie zabawić. Chcesz potem na jesień znowu mieć depresję?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 11:04   #24
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Powrót do ex

To spotkanie to fatalny pomysł .

Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Musicie jednak wiedzieć że jestem na niego cholernie wściekła, mam ogromny żal, chce jedynie dać mu szansę na przeprosiny aby wreszcie spać spokojnie (gdyż do dziś boli mnie fakt, ze tak sie pomylilam co do niego), chciałabym aby okazał skruchę.
Uwierz mi, wiemy!
To spotkanie przyjmie jedną z form:
- on się pojaka, sama dobrze wiesz, że Cię potrzebuje, bo wakacje, więc powie to, co chcesz usłuszeć, w Tobie odżyją wspomnienia i emocje
- on tego nie zrobi, zwali całą winę na Ciebie, Ty będziesz jeszcze bardziej zła i smutna


Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Teraz jestem tylko ja. Najważniejsza i na pierwszym miejscu.
Słusznie. I dla własnego dobra - odetnij się od niego.


Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Jeśli jednak każdemu należy sie druga szansa, to potrwa co najmniej tyle ile minęło dotąd czasu od naszego rozstania, abyśmy znów byli razem.
Oj, zupełnie nie tak.
1. Nie, absolutnie nie każdemu się należy druga szansa. To tylko i wylącznie czyjaś dobra wola, że decyduje się po raz drugi komuś zaufać i uważam, że to ma sens tylko wtedy, gdy ta osoba pokaże, że na to zaufanie zasługuje. Nic, absolutnie nic mu się od Ciebie nie należy.
2. Chyba raczej powinno minąć co najmniej tyle czasu, ile od rozstania, żeby w ogóle taka myśl zaświtała w Twojej głowie. Ty na starcie zakładasz, że możecie do siebie wrócić.


Cytat:
Napisane przez Yennefer123 Pokaż wiadomość
Dzięki za otworzenie mi oczu, bez potrzeby jednak komentarze, co do mojej rzekomej głupoty, jestem po prostu młoda i mam za sobą pierwszy poważny związek i rozstanie, a w głowie pełno sprzecznych myśli.
To zrozumiałe. Wiele osób przez to przechodzi. Wg mnie odcięcie sie do momentu, kiedy emocje naprawdę opadną, to najlepsze wyjście.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 12:28   #25
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Powrót do ex

Jak chcesz być zabawką na dwa miesiące to sio do niego.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 16:29   #26
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Powrót do ex

My tu się wysilamy, a skończy się tak, że autorka poleci na spotkanie, jak na skrzydłach, on walnie się w piersi, powie, że się pogubił, ale przez rozłąkę zobaczył wszystko z innej perspektywy, zachował się jak gówniarz, ale jest już innym człowiekiem...
Skoro jednak ona ma chęć być wakacyjnym czasoumilaczem...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 17:29:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.