Rossmann cz. XXVIII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-21, 18:59   #4261
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ma wyglądać kolor jakiego oczekujesz, ale matowe cienie to raczej fajne znajdziesz w Naturze My Secret albo Kobo ewentualnie Inglot Ci zostaje.



Tam też trafiają odrzuty więc wiesz





Czy Ty coś przed nami ukrywasz Ja tam nie liczę na szybką i szałową promocję, jakoś mi to do R. nie pasuje
Szałowa jak zawsze tylko wcześniej niż zazwyczaj
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 19:03   #4262
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

LOL
ehh po co tu znów przyszłam... taki piekny odwyk od promo -50%... Ja cały czas ogarniam te podkłady AA zakupione na ostatniej promo i pochowane przed TŻ (w sumie znalazłam ich 3 buteleczki )

Tusze leżą w szufladzie i czekaja po koleii na swój moment, aktualnie nadal testuje loreala Intenzę (jescze dużo jest na pewno w środku, troche konsystencja jej sie zmieniła mam wrażenie, ale jeszcze sie nie zamortyzowała, wiec nie otwieram następnego.
No chociaz jak bym potestowala jakis z tych tańszych to by nie było tragedii
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 20:35   #4263
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Czy Ty coś przed nami ukrywasz Ja tam nie liczę na szybką i szałową promocję, jakoś mi to do R. nie pasuje
promocja promocją a ja bym nie wiedziała co kupić chyba w tej kwestii wolę naturę i ichsiejsze marki.

dużo rzeczy kupuje w drogerii internetowej akurat mają 2 stacjonarne sklepy, często robią promocje. ceny przystępne przez cały rok.

wibo i lovely już tak nie zachwyca, ani cenowo ani jakościowo.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
No chociaz jak bym potestowala jakis z tych tańszych to by nie było tragedii
mnie już szkoda kasy na testowanie tych tańszych cudów, mam swoje sprawdzone tusze, dla mnie rewelacyjny jest Max Factor, false lash effect czy masterpiece. Dobrze się sprawował fioletowy z loreala so coture.

nie wiem nie mam przekonania do eveline, miss sporty, catrice, essence.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 21:08   #4264
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
promocja promocją a ja bym nie wiedziała co kupić chyba w tej kwestii wolę naturę i ichsiejsze marki.

dużo rzeczy kupuje w drogerii internetowej akurat mają 2 stacjonarne sklepy, często robią promocje. ceny przystępne przez cały rok.

wibo i lovely już tak nie zachwyca, ani cenowo ani jakościowo.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------


mnie już szkoda kasy na testowanie tych tańszych cudów, mam swoje sprawdzone tusze, dla mnie rewelacyjny jest Max Factor, false lash effect czy masterpiece. Dobrze się sprawował fioletowy z loreala so coture.

nie wiem nie mam przekonania do eveline, miss sporty, catrice, essence.
Ja dawalam drugą szanse drozszym tuszom i wrocilam do zoltego miss sporty. Dosc dobrze wypada max factor fle ze zlotym velvet volume, ale jest dosc suchy i rozrzedzalam nieco, kupowalam zaklejony. Za to szczota fajna
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 23:45   #4265
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
promocja promocją a ja bym nie wiedziała co kupić chyba w tej kwestii wolę naturę i ichsiejsze marki.

dużo rzeczy kupuje w drogerii internetowej akurat mają 2 stacjonarne sklepy, często robią promocje. ceny przystępne przez cały rok.

wibo i lovely już tak nie zachwyca, ani cenowo ani jakościowo.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------


mnie już szkoda kasy na testowanie tych tańszych cudów, mam swoje sprawdzone tusze, dla mnie rewelacyjny jest Max Factor, false lash effect czy masterpiece. Dobrze się sprawował fioletowy z loreala so coture.

nie wiem nie mam przekonania do eveline, miss sporty, catrice, essence.
Zaszłam dziś tak pooglądać Akurat w tym R. były zapasy mydła rabarbar

Z kolorówki oglądałam, oglądałam i ... chyba mi nic nie trzeba

Z tuszy obecnie zużywam Lash Extension z Lovly, który kiedyś opisywałam tu i dalej uważam że jest dobry, nie osypuje się i nie odbija, nie rozmazuje, mocno czarny, wydłuża, podkręca, tani. Na swoją kolej czekają 3 inne tusze
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 07:36   #4266
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Ja teraz w R. kupuję tylko puder, więcej rzeczy jednak zamawiam przed internet, jakoś mi wygodniej. No i minimalizuję niebezpieczeństwo, że idę po jedną rzecz, a kupuję przy okazji tyle innych, że nie mogę wyjść ze sklepu
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 09:56   #4267
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja proszę o tusz z szuflady i tyle.
O ponownym wrzucaniu do szuflad zmacanych kosmetyków dziewczyny kilka razy pisały.
Ile chcesz wydać na ten cień?
Jak mało to na miss sporty matowe zerknij.
A jak nie zaboli Cię 25 zł za jeden cień plus koszty przesyłki to zerknij w drogeriach on line na po pojedyncze wkłady NABLA.
Takich kolorów jak szukasz masz tam ze 2- jaśniejszy i ciemniejszy. Oba matowe. Pigmentacja jest rewelacyjna.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Używałyście może produktów do zmywarek Cleox?
Chciałam przejść z proszku na kapsułki żelowe.
Warto kupić Cleox czy lepiej nie ryzykować i kupić Fairy?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Nie ma narazie potwierdzonych info na 100 % ale promocja moze byc szybciej niz sie spodziewacie
O, a to news. To mniej więcej kiedy możemy się spodziewać tej niespodziewanki?
Bo wiadomo, czas zacząć zbierać grosz do grosza na promo.
Niby nic mi teraz nie brakuje bo właśnie zrobiłam sobie zakupy codziennych niezbędników w Naturze ( czeka mnie dziś wycieczka do paczkomatu), ale miałam na oku parę nowości, więc może na coś bym się skusiła.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-22, 16:56   #4268
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Hej polecicie jakies mleczko lub plyn micelarny ktory nie zapycha skory ani mi jej nie przesuszy? Uzywalam bioderme do cery tlustej ale bardzo mi sie skora na policzkach wysuszyla i zle to wygladam jak nakladam podklad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 16:57   #4269
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Używa ktoś kremu pod oczy z Eveline tego z efektem blue ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 17:07   #4270
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Hej polecicie jakies mleczko lub plyn micelarny ktory nie zapycha skory ani mi jej nie przesuszy? Uzywalam bioderme do cery tlustej ale bardzo mi sie skora na policzkach wysuszyla i zle to wygladam jak nakladam podklad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bioderma do cery wrażliwej
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 21:13   #4271
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Hej polecicie jakies mleczko lub plyn micelarny ktory nie zapycha skory ani mi jej nie przesuszy? Uzywalam bioderme do cery tlustej ale bardzo mi sie skora na policzkach wysuszyla i zle to wygladam jak nakladam podklad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę polecić to.
Z miceli: AA różowe algi, różowy Garnier, Perfecta Expert Czystej skóry różowy (do cery wrażliwej)
Z mleczek: AA złota kuracja
Demakijaż raczej nie zapcha, ale podrażnić może. Chyba masz cerę mieszaną skoro jest taka reakcja skóry. unikałabym kosmetyków do cery tłustej na całą twarz, poza strefą T.
No i polecam nawilżającą serię Bielenda Mezzo - serum i krem.
Tonik Evree Magic Rose też polecam po demakijażu na to przesuszenie.
Jeśli coś może Cię zapychać to ja podejrzewałabym o to silikony w podkładzie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 10:55   #4272
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Kiedy nowy skarb będzie w drogeriach?
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:55   #4273
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
O ponownym wrzucaniu do szuflad zmacanych kosmetyków dziewczyny kilka razy pisały.
Ile chcesz wydać na ten cień?
Jak mało to na miss sporty matowe zerknij.
A jak nie zaboli Cię 25 zł za jeden cień plus koszty przesyłki to zerknij w drogeriach on line na po pojedyncze wkłady NABLA.
Takich kolorów jak szukasz masz tam ze 2- jaśniejszy i ciemniejszy. Oba matowe. Pigmentacja jest rewelacyjna.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Używałyście może produktów do zmywarek Cleox?
Chciałam przejść z proszku na kapsułki żelowe.
Warto kupić Cleox czy lepiej nie ryzykować i kupić Fairy?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------


O, a to news. To mniej więcej kiedy możemy się spodziewać tej niespodziewanki?
Bo wiadomo, czas zacząć zbierać grosz do grosza na promo.
Niby nic mi teraz nie brakuje bo właśnie zrobiłam sobie zakupy codziennych niezbędników w Naturze ( czeka mnie dziś wycieczka do paczkomatu), ale miałam na oku parę nowości, więc może na coś bym się skusiła.
Właśnie testuje te kapsułki cleox i po jednym myciu widzę biały osad na szklankach, poza tym wszytko domyte. Chyba wrócę do fairy jednak.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:33   #4274
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mogę polecić to.
Z miceli: AA różowe algi, różowy Garnier, Perfecta Expert Czystej skóry różowy (do cery wrażliwej)
Z mleczek: AA złota kuracja
Demakijaż raczej nie zapcha, ale podrażnić może. Chyba masz cerę mieszaną skoro jest taka reakcja skóry. unikałabym kosmetyków do cery tłustej na całą twarz, poza strefą T.
No i polecam nawilżającą serię Bielenda Mezzo - serum i krem.
Tonik Evree Magic Rose też polecam po demakijażu na to przesuszenie.
Jeśli coś może Cię zapychać to ja podejrzewałabym o to silikony w podkładzie.
Dziękuję, mnie czesto kremy zapychają.
Zastanawialam się nad plynem z bielendy lub rozyw micel z biodermy
Własnie tu zrobilam blad, bo czolo i nos mam tlusty, a micel stosowalam na calą twarz, stąd taki efekt...

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mogę polecić to.
Z miceli: AA różowe algi, różowy Garnier, Perfecta Expert Czystej skóry różowy (do cery wrażliwej)
Z mleczek: AA złota kuracja
Demakijaż raczej nie zapcha, ale podrażnić może. Chyba masz cerę mieszaną skoro jest taka reakcja skóry. unikałabym kosmetyków do cery tłustej na całą twarz, poza strefą T.
No i polecam nawilżającą serię Bielenda Mezzo - serum i krem.
Tonik Evree Magic Rose też polecam po demakijażu na to przesuszenie.
Jeśli coś może Cię zapychać to ja podejrzewałabym o to silikony w podkładzie.
A co wedlug Ciebie ma najlepszy skład? Nie chcę, żeby miało dużo chemii w sobie, wczesniej stosowalam micel z sylveco lipowy, ale chcialabym zmienić
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 16:26   #4275
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

asullka00 przyjrzyj się bliżej micelom marki Mixa
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 12:32   #4276
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Dziękuję, mnie czesto kremy zapychają.
Zastanawialam się nad plynem z bielendy lub rozyw micel z biodermy
Własnie tu zrobilam blad, bo czolo i nos mam tlusty, a micel stosowalam na calą twarz, stąd taki efekt...

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------



A co wedlug Ciebie ma najlepszy skład? Nie chcę, żeby miało dużo chemii w sobie, wczesniej stosowalam micel z sylveco lipowy, ale chcialabym zmienić
No to już kwestia danej cery bo każdy z nich skład ma ok.
Ale mnie z tych,które wymieniłam Perfecta mniej podrażnia i przesusza niż Garnier. Wiem, że Bioderma jest ponoć dobra, ale dla mnie tyle kasy za micel to jednak przesada. Mam cerę mega wrażliwą i naczynkową, ale te tańsze spokojnie dają radę.
A jak cera robi mega strajk to po prostu sięgam po mleczko.
Bo w sumie cykl miesiączkowy wpływa na stan cery i do tego powinno się pielęgnację i demakijaż dobrać.
Sylveco nie znam. Takich naturalnych to raczej unikam bo cerę wrażliwą różne zioła mogą podrażnić. Mnie np. strasznie krzywdzi nagietek. Bywa, że rumianek mnie podrażnia. Także co do Sylveco to nie wiem. U mnie wyciąg z winogron fajnie działa, a on jest chyba w micelach Biolaven. Może ten spróbuj jeśli lubisz takie naturalne?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 12:43   #4277
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No to już kwestia danej cery bo każdy z nich skład ma ok.
Ale mnie z tych,które wymieniłam Perfecta mniej podrażnia i przesusza niż Garnier. Wiem, że Bioderma jest ponoć dobra, ale dla mnie tyle kasy za micel to jednak przesada. Mam cerę mega wrażliwą i naczynkową, ale te tańsze spokojnie dają radę.
A jak cera robi mega strajk to po prostu sięgam po mleczko.
Bo w sumie cykl miesiączkowy wpływa na stan cery i do tego powinno się pielęgnację i demakijaż dobrać.
Sylveco nie znam. Takich naturalnych to raczej unikam bo cerę wrażliwą różne zioła mogą podrażnić. Mnie np. strasznie krzywdzi nagietek. Bywa, że rumianek mnie podrażnia. Także co do Sylveco to nie wiem. U mnie wyciąg z winogron fajnie działa, a on jest chyba w micelach Biolaven. Może ten spróbuj jeśli lubisz takie naturalne?
Dziekuje za odpowiedz. Jeszcze sie zastanowie i cos z tych wybiore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 18:57   #4278
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No to już kwestia danej cery bo każdy z nich skład ma ok.
Ale mnie z tych,które wymieniłam Perfecta mniej podrażnia i przesusza niż Garnier. Wiem, że Bioderma jest ponoć dobra, ale dla mnie tyle kasy za micel to jednak przesada. Mam cerę mega wrażliwą i naczynkową, ale te tańsze spokojnie dają radę.
A jak cera robi mega strajk to po prostu sięgam po mleczko.
Bo w sumie cykl miesiączkowy wpływa na stan cery i do tego powinno się pielęgnację i demakijaż dobrać.
Sylveco nie znam. Takich naturalnych to raczej unikam bo cerę wrażliwą różne zioła mogą podrażnić. Mnie np. strasznie krzywdzi nagietek. Bywa, że rumianek mnie podrażnia. Także co do Sylveco to nie wiem. U mnie wyciąg z winogron fajnie działa, a on jest chyba w micelach Biolaven. Może ten spróbuj jeśli lubisz takie naturalne?

Ja też mam cerę wrażliwą i naczynkową i polecam płyn micelarny Mixa
Jest delikatny, a zarazem dobrze zmywa makijaż Tylko jest dość drogi
Poza tym stosuję tonik różany z Evree, który fajnie wycisza zaczerwienienia i koi skórę

W przyszłości mam zamiar zainwestować w droższe kremy do cery naczynkowej, może coś pomogą
__________________
Książki 2024: 3
(Książki 2023: 33 , 2022: 40, 2021: 40 , 2020: 51 , 2019: 77 , 2018: 65 , 2017: 63 , 2016: 48 , 2015: 30)

Zakochana <3
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 19:18   #4279
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

No mam ten tonik z Evree, ale poszukam chyba innego bo ma w składzie donor aldehydu- DMD hydantoin.
Niby działa ok, ale jeśli mogę unikać składników szkodliwych to wolę szukać alternatyw.
W sumie szkoda, że polskie firmy stosują ten składnik bo np. w paru kosmetykach, które mi się podobają niestety jest. I jeśli znajdę dla nich alternatywę bez tego składnika no to mimo tego, że chcę kupować polskie produkty to więcej ich nie kupię.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 20:30   #4280
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

dziewczyny, czy szczoteczka do twarzy z kremem Olay, która przeceniona jest ze 100zł na 30zł jest coś warta?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:31   #4281
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy szczoteczka do twarzy z kremem Olay, która przeceniona jest ze 100zł na 30zł jest coś warta?
Wg mnie nie Ten krem to próbka (z tego co pamiętam 20ml), a do szczoteczki nie dokupisz nigdzie końcówek :-P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 22:16   #4282
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy szczoteczka do twarzy z kremem Olay, która przeceniona jest ze 100zł na 30zł jest coś warta?
Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wg mnie nie Ten krem to próbka (z tego co pamiętam 20ml), a do szczoteczki nie dokupisz nigdzie końcówek :-P
Dokładnie, ja nawet myślałam o kupieniu jej, bo jedną taką już mam, ale szukanie końcówek do niej to masakra, żel był super szkoda że jest go tylko 20 ml. Kupię tę szczoteczkę Rival de Loop, chociaż nie ma problemu z końcówkami.

Którą z pęset poleciacie?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 07:10   #4283
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja nawet myślałam o kupieniu jej, bo jedną taką już mam, ale szukanie końcówek do niej to masakra, żel był super szkoda że jest go tylko 20 ml. Kupię tę szczoteczkę Rival de Loop, chociaż nie ma problemu z końcówkami.

Którą z pęset poleciacie?
Mam taka za 6,99 bodajze jest super niebieski kartonik ma w srodku.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 12:27   #4284
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Byłam dzisiaj w Rossku przy łódzkim Górniaku i szokłam, bo szafa Catrice znikła
Ostatnio zaglądałam tam raz w tygodniu polując na sezonowe wyprzedaże tej marki
Pytałam pani z obsługi i zabrali szafę w poniedziałek.
Rossmann wycofuje Catrice ze swojej oferty.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2016-08-25 o 12:37
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 16:41   #4285
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Rossku przy łódzkim Górniaku i szokłam, bo szafa Catrice znikła
Ostatnio zaglądałam tam raz w tygodniu polując na sezonowe wyprzedaże tej marki
Pytałam pani z obsługi i zabrali szafę w poniedziałek.
Rossmann wycofuje Catrice ze swojej oferty.
Catrice i tak było w Rossmannie chyba tylko w Łodzi
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:22   #4286
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Catrice i tak było w Rossmannie chyba tylko w Łodzi
Dokładnie, ja nigdy nie widziałam szafy Catrice w Rossmannie
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:38   #4287
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja nigdy nie widziałam szafy Catrice w Rossmannie
Szafa Catrice była też w jednym z dwóch Rossmannów w Galerii Krakowskiej.

Jeszcze dobrze nie wprowadzili marki a już wycofują tak samo jak z Essie zresztą, choć w tym drugim przypadku udało mi capnąć 4 kolory, po 10 zł każdy ;-)
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:46   #4288
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wg mnie nie Ten krem to próbka (z tego co pamiętam 20ml), a do szczoteczki nie dokupisz nigdzie końcówek :-P
ja ja uwielbiam ale z końcowkami problem... pewnie dokupię te z rival de loop
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 18:16   #4289
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
ja ja uwielbiam ale z końcowkami problem... pewnie dokupię te z rival de loop
Mam dokładnie taki sam plan A wiesz może czy ten żel dodawany do szczotki Olay można kupić oddzielnie? Wyrzuciłam tubkę dawno temu nie wiem nawet jak on sie nazywał..
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 21:35   #4290
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Szafa Catrice była też w jednym z dwóch Rossmannów w Galerii Krakowskiej.

Jeszcze dobrze nie wprowadzili marki a już wycofują tak samo jak z Essie zresztą, choć w tym drugim przypadku udało mi capnąć 4 kolory, po 10 zł każdy ;-)
Chyba nie mieli zamiaru wprowadzać

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Mam dokładnie taki sam plan A wiesz może czy ten żel dodawany do szczotki Olay można kupić oddzielnie? Wyrzuciłam tubkę dawno temu nie wiem nawet jak on sie nazywał..
Olay Regenerist Skin Perfecting Cleanser
http://www.rossmann.pl/Produkt/Olay-...y-,372483,6029

U nas chyba tylko w tym zestawie ze szczotką.


Z ciekawostek widziałam zapowiedź na fb Wibo pudru sypkiego o nazwie Banana :P

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Łapcie Skarba http://www.rossmann.pl/skarb/e-wydanie,92016
wersja papierowa pewnie od jutra
szkoda że zrezygnowali z krzyżówki na rzecz horoskopu

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-08-25 o 20:10
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.