Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 10:11   #2521
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja to szczerze powiedziawszy nie wierzę w te wszystkie tabletki i wspomagacze. Najważniejszy jest ruch i odpowiednia dieta. Poza tym tak naprawdę nie wiecie jakie jest wchłanianie tabletek, czy tak naprawdę pomogą Czy naprawdę nie zaszkodzą....

Jeśli chcecie się czymś wspomóc to ewentualnie blonnikiem. Czystym błonnikiem w ziołach a nie w tabletkach. Jestem w trakcie brania xxx Faktycznie jestem bardziej najedzona, poza tym środek wspomaga pracę jelit tak wiec minęły zaparcia, z którymi męczyłam sie wczesniej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-07-26 o 09:51 Powód: reklama po raz kolejny
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:41   #2522
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Niezależnie od tego, czy ktoś wierzy w skuteczność preparatów wspomagających odchudzanie, czy nie, to i tak ten wątek jest całkowicie pozbawiony sensu. Nikt nie uzyska tutaj rzetelnych informacji, bo wątek służy wyłącznie zamieszczaniu reklam. Dziwię się, że moderacja jeszcze nie zamknęła tego tematu.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 17:47   #2523
lolla2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Witam. Zakupilam GARCINIA SLM ze strony xxx Jak narazie brak żadnych efektów, a stosuje to już ponad 3 tygodnie. Może ktoś polecić coś lepszego, albo może jakąś inną stronę/sklep?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-07-06 o 10:14 Powód: link
lolla2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 18:14   #2524
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja mogę ci polecić coś co sama stosowałam, zobacz xxx, w ciągu 30 dni zrzuciłam prawie 8 kg więc na prawdę warto a lek jest stosunkowo tani jeżeli chodzi o efekty jakie możesz osiągnąć stosując dodatkowo dietę.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-08 o 14:13 Powód: Reklama.
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 20:04   #2525
gabafunkia
Raczkowanie
 
Avatar gabafunkia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 151
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;6247286 6]Niezależnie od tego, czy ktoś wierzy w skuteczność preparatów wspomagających odchudzanie, czy nie, to i tak ten wątek jest całkowicie pozbawiony sensu. Nikt nie uzyska tutaj rzetelnych informacji, bo wątek służy wyłącznie zamieszczaniu reklam. Dziwię się, że moderacja jeszcze nie zamknęła tego tematu.[/QUOTE]

jestem tego samego zdania....
__________________
mój blog o zdrowym odżywianiu : KLIK
gabafunkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 13:16   #2526
kochamciemycha
Przyczajenie
 
Avatar kochamciemycha
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Gdzie można zakupić produkt odchudzający Elavia ?

Zastanawiam się nad zakupem produktu firmy Elavia, w którego skład wchodzi płyn (koncentrat), oraz kapsułki.

Gdzie można zakupić te dwa produkty? Znalazłam jedną aptekę, w której można zakupić ten koncentrat, a co do tych kapsułek (ELAVIA ANTI YO-YO) - widnieje informacja, że produkt jest niedostępny..

Poza tym jakie są Wasze opinie co do tego suplementu? Oczywiście, czy znacie stronę, gdzie można tą kurację zakupić w całości, a nie tylko koncentrat.. ?
kochamciemycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 21:43   #2527
nicolemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Dziewczyny nie chcę zakładać nowego tematu, więc podpinam się z pytaniem pod ten wątek. Czy ktoś z was zamawiał african mango z innej strony niż od producenta? Zastanawia mnie to, bo zamówiłam te tabletki z firmy wish Polska i tabletki wyglądają zupełnie inaczej niż te które są "oryginalne" czyli wprost ze strony producenta, ktore są w kapsułkach.Moje wyglądają jak kamyczki , zanim zacznę je łykać, chciałabym wiedzieć czy ktoś z was spotkał się też z takim czymś. Mam zdjęcie tych tabletek ale nie potrafię tutaj dodać.
nicolemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 08:00   #2528
pradaxq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

a czy ktoś z Was drogie panie stosował suplement diety Belight +?
Zamierzam zacząć stosowanie jakiegoś suplementu, ale nie bardzo sie znam. Jedynie z tego co czytam widzę, że Belight plus daje radę.
Czy faktycznie tak jest?
pradaxq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 20:50   #2529
Artur_Topolski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 16
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Z praktyki moich czytelników mogę powiedzieć, że pokrzywa indyjska jest skuteczna w odchudzaniu. Przede wszystkim przyspiesza transport komórek tłuszczowych do mięśni, gdzie są one szybko spalane. Należy również pamiętać, iż obowiązkowo trzeba mieć wysiłek fizyczny.
__________________
Olejek z ogórecznika jest świetny nie tylko na trądzik, ale na kilka innych problemów ze skórą. Więcej poczytacie na: https://wizaz.pl/Mikroreklama
Artur_Topolski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 16:09   #2530
qlopek999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 4
Dot.: Re: tabletki odchudzające

Czy ktoś z Was stosował może Triapidix 300? Konkretnie o to mi chodzi: xxx
Dużo słyszę o tym od znajomych, ale nie wiem czy można wierzyć że tak rewelacyjnie to działa. Ogólnie wolę sceptycznie podchodzić do tego. A może ktoś z Was mi coś doradzi?
__________________
Pozdro

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-14 o 17:40 Powód: Link.
qlopek999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 09:59   #2531
Rachela77
Przyczajenie
 
Avatar Rachela77
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 19
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez franczyzka Pokaż wiadomość
Najbezpieczniejsza jest dieta MŻ i ćwiczenia. Suplementy mogą być tylko fajnym dodatkiem, ale same nikogo jeszcze nie odchudziły. Jak już decyduje się na suplementacje, to tylko tabletkami z naturalnymi składnikami. Chemicznym środkom mówię NIE
Dokladnie tego samego zdania jestem. Suplement jest tylko dodatkiem, a jesli juz to tylko taki naturalny, i najlepiej z apteki. Ja teraz zaczelam brac be slim 3 i mam duzo ruchu, spacery i pilates w domu, dieta mniej zrec i czekam, ile pokaze waga za miesiac. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rachela77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 22:29   #2532
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Rachela, jak będziesz się trzymać diety, będziesz systematyczna, to zobaczysz jak szybko schudniesz! Suple na pewno Ci pomogą, na pewno zmniejszą apetyt i nie będziesz miała ochoty na słodycze, a to ogromny sukces w drodze do ładnej sylwetki.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 09:09   #2533
jjght
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 31
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Wypróbowałam kila róznych suplementów. Dobre efekty dawały:

blonnik - Fibra Vitale czyli mieszanka z siemieniem lnianym i babką, niesamowicie wydajne i faktycznie udało mi się dzięki niej lepiej schudnąć
Nopalin Calvity ( sporo witamin)
oraz spirulina i chlorella
jjght jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 22:01   #2534
majeczka77f
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Może podejdzie to pod reklamę ale kupiłam tu - silwets.pl tabletki i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy to bardziej placebo ale pierwszy raz w życiu nabrałam ochoty by ćwiczyć, mam więcej energii i wreszcie zaczełam ćwiczyć. Efekty są fajne
majeczka77f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:22   #2535
jjght
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 31
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

No własnie ja do takich tabletek nie jestem zupełnie przekonana.Szczególnie po kilku artykułach w sieci na blogach dietetyków. Nikt tak naprawdę nie zbadał jak takie tabletki się wchłaniają, jak organizm je przyjmuje tak wiec duże jest ryzyko,ze zupełnie nie pomogą. Z perspektywy czasu widzę.ze najwięcej dobrego dla mojego organizmu zdziałał wspomniany błonnik.
jjght jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 11:36   #2536
genowefakundzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cierpiałam na podobne problemy. Powiem Ci z doświadczenia, że ogólnie w społeczeństwie panują cztery największe nie dobory cywilizacyjne. Są to: witamina c/d/magnez/jod. Uzupełniając je poprawiamy ogólny komfort życia. Jednak z czego bierze się spadek sił i brak motywacji do życia to skomplikowany temat, ja bym polecał ci wykonać odpowiednie badania, nie kierunkuj się na badania ogólne jak krew etc, bo są drogie mało kompleksowe i nie dają poczucia bezpieczeństwa. Polecam ci skorzystać za 100 zł - z badania z żywej kropli krwi. To komleksowe badanie pomaga przede wszystkim wykryć nie dobory jakie panują u nas w organiźmie to po primo, po drugie pozwala wykryć symptomy przyszłych choró nawet rok czy dwa wstecz. Po odpowiedniej diagnozie wyrzucamy śmieciowe jedzenie + zaczynamy coraz bardziej aktywny tryb życia. Na sam koniec pora na suplementy. Jeżeli chodzi o koenzym to zdecydowanie warto go brać, ale musisz wiedzieć jaki, ja w herlfalfanie zakupuje najtaniej dawkę 100mg z czego jestem zadowolona i to w niskiej cenie. Ten pierwiastek życia jest idealnym dopełnieniem zdrowego tryby życia i pomaga w procesie rekonwalesencji pro zdrowotnej. Warto zakupywać też powyżej wymieniony suplementy, ale tak jak mówię wpierw diagnoza potem inne rzeczy.
genowefakundzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 20:15   #2537
Cosmosflower
Przyczajenie
 
Avatar Cosmosflower
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Suplementy, rzetelne opinie i porady :)

Hej wszystkim, to mój pierwszy post i liczę na jakieś podpowiedzi, pomoce
Zacznijmy od tego,że jestem osobą dosyć aktywną. Siłownia,fitness i tak dalej. Ostatnio sobie trochę popuściłam, wiadomo wakacje, znajomi. Trzeba było trochę korzystać z życia. Ale do rzeczy, jakiś czas temu przeglądając róźne fora i blogi trafiłam na dwa specyfiki pierwsze z nich to "Acai Berry 900" oraz herbatka "Hello slim". Widzi się dużo, czyta w gazetach na temat tej herbatki, ale czy ona działa? Chciałam od was dowiedzieć się czegoś, bo bez sensu czytać komentarze i opinie sponsorowane i opłacane. Zaznaczę od razu, że nie potrzebuję jakiś lecących w dół kilogramów, po prostu pytam czy dają te produkty jakikolwiek efekt lub przyspieszają efekty w połączeniu ze sportem. Chciałabym zasięgnąć opinii, może któraś z was próbowała i powie mi czy warto kupić, przetestować, czy widzieliście jakieś rezultaty?
Cosmosflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 07:57   #2538
Danka_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Piperyna a odchudzanie

Jakiś czas temu moja koleżanka zakupiła preparat piperine burner i zachwala jego działanie w kuracji odchudzającej, czytałam trochę na temat wpływu pieprzu czarnego na proces odchudzania ale nie jestem pewna czy to wszystko ma sens, jakie macie zdanie na ten temat?
Danka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 19:46   #2539
ciaaastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 150
Dot.: Piperyna a odchudzanie

czytałam w necie opiine, że szału nie robi
ciaaastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 12:38   #2540
aleksieja22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Piperyna a odchudzanie

Warto. W kwestii odchudzania to jeden z lepszych suplementów. Bierz tylko pod uwagę ilość piperyny w takich suplementach. Im większe stężenie tym lepiej. Ze swojej strony polecam Ci xxx. Sama nie stosowałam ale bliska koleżanka tak. Schudła kilkanaście kilo.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-29 o 00:09 Powód: Reklama.
aleksieja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 18:28   #2541
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Suplementy, rzetelne opinie i porady :)

Z suplementów mających JAKIKOLWIEK efekt jest bodajże tylko kreatyna, HMB i żeń-szeń. Cała reszta to tylko niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Odżywiaj się zdrowo, jedz warzywa i owoce, wysypiaj się, a wszystko będzie OK. I mówię to z perspektywy sportowca z długim stażem.
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 18:41   #2542
kerta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ważny jest też ruch bo od samego jedzenia tabletek się nie schudnie

Edytowane przez kerta
Czas edycji: 2016-11-18 o 18:43
kerta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 11:45   #2543
margarrett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja znalazłam ostatnio dobrą stronkę, która w rzetelny sposób opiniuje różne suplementy diety w tym tabletki na odchudzanie. Wydaje się, że są to fachowe artykuły i pojawia się coraz więcej komentarzy osób, które stosowały poszczególne preparaty. Ta stronka to http://wasze-opinie.pl/
__________________
http://wasze-opinie.pl - rzetelne opinie o produktach
margarrett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 19:17   #2544
Margaery91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja niedawno zaczęłam używać preparat z kapsaicyną, który ludzie niby stosują głównie profilaktycznie lub wspomagająco w leczeniu nowotworów, ale jak sobie o tym "głębiej" poczytałam, to okazało się, że wyniki badań wskazują też na właściwości odchudzające kapsaicyny Na razie stosuję od 2 tygodni, ale już zaobserwowałam zmniejszenie mojej ciągłej chęci na słodycze wiadomo, że jak produkt jest zupełnie naturalny i zawiera tylko czysty ekstrakt z papryki habanero, to na bardziej spektakularne efekty trzeba będzie poczekać dłużej, ale i tak się cieszę
Margaery91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 17:43   #2545
Ola8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: koenzym Q10 w tabletkach

Myślę, że produkty Herbalife są dobre jako suplement diety. Ja je akurat kupuje na stronie sklepdiety.pl
Ola8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 13:46   #2546
arline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Margaery91 Pokaż wiadomość
Ja niedawno zaczęłam używać preparat z kapsaicyną, który ludzie niby stosują głównie profilaktycznie lub wspomagająco w leczeniu nowotworów, ale jak sobie o tym "głębiej" poczytałam, to okazało się, że wyniki badań wskazują też na właściwości odchudzające kapsaicyny Na razie stosuję od 2 tygodni, ale już zaobserwowałam zmniejszenie mojej ciągłej chęci na słodycze wiadomo, że jak produkt jest zupełnie naturalny i zawiera tylko czysty ekstrakt z papryki habanero, to na bardziej spektakularne efekty trzeba będzie poczekać dłużej, ale i tak się cieszę
Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym suplemencie? Niestety moim problemem jest ciągłe podjadanie słodyczy i szukam czegoś co mi pomoże w tej przypadłości.
arline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 19:27   #2547
Margaery91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Do arline (przepraszam, ale nie wcisnęłam cytowania):
Te kapsułki nazywają się Habaicyna i kupowałam je przez kontakt z ich strony habaicyna.pl. Generalnie jest to wyciąg z bardzo ostrej odmiany papryki chilli- habanero. Jakiś czas temu czytałam o modzie z Hollywood na picie wody z dodatkiem chilli, itd., więc jak zobaczyłam, że mogę sobie kupić całkowicie naturalny preparat (nawet otoczka nie ma barwników i szkodliwych substancji ) i dzięki niemu ominąć ostry smak, który średnio mi pasuje, to się mega ucieszyłam i od razu postanowiłam wypróbować, jak widać z niezłym efektem. Jeśli chcesz więcej info, to daj znać na priv

Edytowane przez Margaery91
Czas edycji: 2016-10-09 o 19:34
Margaery91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:56   #2548
vougelisha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

A może zamiast truć się tymi wszystkimi tabletkami lepiej uprawiać sport i zdrowo się odżywiać. Ja ostatnio zamiast tych tabletek dodaję do wszystkiego błonnik jem suszone owoce. Dużo produktów tego typu zamawiam na ichemia już od dłuższego czasu i schudłam już parę kilo bez tabletek
vougelisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 21:01   #2549
Margaery91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vougelisha Pokaż wiadomość
A może zamiast truć się tymi wszystkimi tabletkami lepiej uprawiać sport i zdrowo się odżywiać. Ja ostatnio zamiast tych tabletek dodaję do wszystkiego błonnik jem suszone owoce. Dużo produktów tego typu zamawiam na ichemia już od dłuższego czasu i schudłam już parę kilo bez tabletek
Jak się ma trochę logicznego myślenia, to o psucie wątroby nie trzeba się martwić. Wystarczy patrzeć na skład. Ja zdecydowałam się na habaicynę ponieważ nie zawiera, żadnych sztucznych dodatków i wypełniaczy, jest po prostu suszem zamkniętym w kapsułce dla ułatwienia zażywania odpowiedniej dawki kapsaicyny. Nawet jak wybieram spirulinę to sypką, a nie taką utwardzoną w tabletkach, wiadomo, że tak jest więcej zachodu ze spożywaniem, ale dużo zdrowiej. Habaicyna jest jednym z niewielu suplementów, którym zaufałam, ale było warto.
Margaery91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 22:35   #2550
magnetique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

To prawda. Chemicznych tabletek nie ma co brać bo szkoda wątroby ale przecież są naturalne suplementy diety, które działają wiec w czym problem? Można kupić sobie coś na bazie jagód acai i spokojnie to łykać. Wystarczy czytać składy.
magnetique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.