Produkty, które zmieniły się na gorsze - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-10, 17:29   #31
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Pasztet z kogucikiem już nie ten sam...
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 18:13   #32
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Keczupy łagodne. Pamiętam, że kiedy byłam dzieckiem, w domu zawsze był keczup łagodny. Teraz kupujemy pikantny. Pytałam rodzicielkę czy ten łagodny kupowała dlatego, że np. nie chciała mnie karmić zbyt ostrymi rzeczami. Odpowiedziała, że nie. Po prostu kiedyś keczup łagnodny nie był dla niej tak memłowaty jak teraz.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 18:37   #33
fairywho
Raczkowanie
 
Avatar fairywho
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 153
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Jak kiedyś kupiłam spodnie (w sensie te 10 lat temu), wcale nie jakieś markowe, miałam je długo długo. Teraz dżinsy po roku są do wyrzucenia, a w ogóle znaleźć takie, które po krótkim czasie nie zaczną nagle tracić fasonu, to u mnie cud. Mam w tej chwili może z 8 par dżinsów, chodzę tylko w dwóch, bo w tych innych nie czuje się komfortowo. Czemu tak jest, że przymierzam dżinsy, są ok, kupuję, a po dwóch dniach robią się z nich wiszące gacie? Zaczęłam się bać kupować dżinsy.
No właśnie, kiedyś wcale niedrogie dżinsy ze zwykłego małego sklepiku nosiłam spokojnie przez 2-3 lata, przy częstym noszeniu i praniu, materiał zachowywał swój kształt, kolor. Teraz takich małych sklepów mniej, a ubrania z sieciówek spierają się po kilku miesiącach. A może ktoś wie i się podzieli informacją gdzie można kupić porządne, trwałe, wygodne dżinsy?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;70803021]Ja parę lat temu zauważyłam ogromną zmianę w kosmetykach w Rossmannach i hipermarketach: szampony stały się rzadsze, kremy niby były te same, ale jakby mniej działały (więcej wypełniacza, mniej składników odżywczych, nie umiem tego do końca nazwać). Nic dziwnego: producenci są przez markety i dyskonty zmuszani do sprzedaży po tak niskich cenach, że muszą ciąć koszty. Ja się po prostu przerzuciłam na zakupy w zwykłych sklepach: osiedlowych, na targowiskach, w jakiś kamienicach na mieście - i nadal mam świetną jakość. Tak samo jak z kosmetykami mam z ubraniami. Nie łaszę się już na promocje w galeriach handlowych, bo po prostu coś za coś, nie da się robić nieustającej promocji nie niszcząc produktu.

Ale część kosmetyków producenci zmienili po całości, np. kremy Garniera. Nie mówię o reformulacji, ale ogólnej jakości produktów tej samej gamy danej marki. Kiedyś ich kremy były re-we-la-cyj-ne: na bazie masła shea, goiły mi jakieś krostki czy zaczerwienienia przez jedną noc, były taką odżywczą bombą. Od paru lat zmienili formuły, i do wszystkiego pchają parafinę, jakieś inne wypełniacze i zamiast porządnych kremów robią zwykłe smarowidełka, jakich pełno na rynku.

A co do słodyczy: czytałam dużo wywiadów z właścicielami i członkami zarządów różnych marek słodyczy (Wedel, Wawel, Goplana itp. itd.) - tną koszty, bo choćby taka Biedronka czy Lidl stawiają ich pod ścianą. W świecie, w którym większość ludzi poluje na promocje w śmieciowych sklepach nie ma mowy o superjakości.[/QUOTE]

Od jakiegoś czasu używam szamponów z Alterry. Ostatnio kupiłam i wydawały mi się strasznie wodniste. Ciekawe czy taka seria wyszła, czy coś zmienili.
fairywho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 18:58   #34
Alinaszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 18
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Pewnie mam trochę więcej lat niż większość z was, ale może ktoś z was pamięta starą MALAGĘ? Dawno temu była z śliwką, teraz pakują do niej rodzynki. Udało mi się kiedyś znaleźć zdjęcie starego opakowania ze śliwkami, ale jak niedawno szukałam w Googlach to już nie można znaleźć 🙁
Alinaszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 18:59   #35
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;70803021]

A co do słodyczy: czytałam dużo wywiadów z właścicielami i członkami zarządów różnych marek słodyczy (Wedel, Wawel, Goplana itp. itd.) - tną koszty, bo choćby taka Biedronka czy Lidl stawiają ich pod ścianą. W świecie, w którym większość ludzi poluje na promocje w śmieciowych sklepach nie ma mowy o superjakości.[/QUOTE]

Niestety smutna to prawda i dotyczy nie tylko slodyczy ale tez serów, jogurtów itd.
Ale może kiedyś ludzie się opamietaja i tak jak w przypadku piwa zaczną doceniać jakość? I oprócz taniego szitu w zwyklych sklepach zaczną się pojawiac dobre jakościowo produkty.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 08:13   #36
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Niestety smutna to prawda i dotyczy nie tylko slodyczy ale tez serów, jogurtów itd.
Ale może kiedyś ludzie się opamietaja i tak jak w przypadku piwa zaczną doceniać jakość? I oprócz taniego szitu w zwyklych sklepach zaczną się pojawiac dobre jakościowo produkty.
W przypadku piwa? Ja tam obserwuje że jednak te tanie piwo się najlepiej sprzedaje 😀

Chociaż ja wolę jakieś z małego regionalnego browaru a nie z ogromnych koncernów.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 08:19   #37
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Oczywiscie ze te najtansze piwne siki sprzedaja sie nadal najlepiej ALE teraz chociaz masz alternatywe i mozesz z niej korzystac. Jak widac mimo, ze regionalne piwa nie sprzedaja sie masowo to jednak sie sprzedaja to na poziomie ktory wystarcza zeby te browaru sie utrzymaly 😊

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 09:40   #38
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze te najtansze piwne siki sprzedaja sie nadal najlepiej ALE teraz chociaz masz alternatywe i mozesz z niej korzystac. Jak widac mimo, ze regionalne piwa nie sprzedaja sie masowo to jednak sie sprzedaja to na poziomie ktory wystarcza zeby te browaru sie utrzymaly 😊

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Akurat nie znam się na piwach, nie piję, ale istota jest taka jak piszecie. W moim mieście na osiedlu jest sklep z ogromnym wyborem dobrego pieczywa z kilkunastu piekarni. Jeśli im się opłaca to znaczy, że drgnęło i nie każdy chce bułki odmrażane i napompowane. Zresztą nawet wcześniej jak nie było tego sklepu najwięcej osób kupowało pieczywo w osiedlowym Społem (ich pieczywo w moim mieście też jest znakomite).
Jem mało keczupu, jak już to słoik dwa zimą i nie miałam wielkiego problemu z zakupem smacznego (no ale w większym sklepie).
Z wędlinami na razie Polacy są na etapie sprawdzania ile mięsa w nich.
Kilka lat temu sklep rybny na osiedlu nie przetrwał nawet miesiąca, no ale tam były ryby w puszce i mrożone, sprowadzanie świeżych i w dużym wyborze finansowo było pewnie karkołomne.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 10:23   #39
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze te najtansze piwne siki sprzedaja sie nadal najlepiej ALE teraz chociaz masz alternatywe i mozesz z niej korzystac. Jak widac mimo, ze regionalne piwa nie sprzedaja sie masowo to jednak sie sprzedaja to na poziomie ktory wystarcza zeby te browaru sie utrzymaly 😊

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Dokładnie tak, jest duży wybór z zwykłych marketach i nawet duże browary maja kilka nowych piw lepszej jakości. Oprócz tego duży wybór piw czeskich, co widac nie tylko w sklepach ale i w pubach
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 10:40   #40
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, jest duży wybór z zwykłych marketach i nawet duże browary maja kilka nowych piw lepszej jakości. Oprócz tego duży wybór piw czeskich, co widac nie tylko w sklepach ale i w pubach
Bo proces produkcyjny polskiego masowego piwa to ok. 10 dni, a czeskiego, nawet najpopularniejszego, masowego Pilsnera Urquella to dni 30, Budweisera z Budejovic 40 dni. I tyle powinno się warzyć piwo, polskie wielkie browary stosują przyspieszacze i "nowoczesne technologie", po których piwo smakuje jak szczoch doprawiony spirytusem

Ktoś pytał o dżinsy: mam dwie pary z F&F kupione w Tesco 1.5 roku temu, jak narazie sprawują się najlepiej ze wszystkich, nawet dużo droższych marek.

Edytowane przez triss_k
Czas edycji: 2017-02-11 o 10:42
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 11:03   #41
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Baton 3-bit. Jakies 10 lat temu bylam od niego uzalezniona, byl przepyszny. Jakies pol roku temu kupilam z sentymentu - opakowanie ciut inne, a smak ohydny. Przynajmniej juz nie jestem uzalezniona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 11:15   #42
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość

Ktoś pytał o dżinsy: mam dwie pary z F&F kupione w Tesco 1.5 roku temu, jak narazie sprawują się najlepiej ze wszystkich, nawet dużo droższych marek.
Jestem fanką dżinsów i jeśli chodzi o modele najbardziej lubię Cross, z klasycznych modeli Wranglery, pogorszyły się Lee i Levisy. We wrześniu kupiłam jakieś no name za 100 zł i są teraz moimi ulubionymi.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 11:46   #43
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Bo proces produkcyjny polskiego masowego piwa to ok. 10 dni, a czeskiego, nawet najpopularniejszego, masowego Pilsnera Urquella to dni 30, Budweisera z Budejovic 40 dni. I tyle powinno się warzyć piwo, polskie wielkie browary stosują przyspieszacze i "nowoczesne technologie", po których piwo smakuje jak szczoch doprawiony spirytusem

Ktoś pytał o dżinsy: mam dwie pary z F&F kupione w Tesco 1.5 roku temu, jak narazie sprawują się najlepiej ze wszystkich, nawet dużo droższych marek.
Mój współlokator pracował w kompanii piwowarskiej w Pozn. to coś tam o tym wiem ekspertem nie jestem, ale jak sobie przypomnę te wszystkie lata studiów ze Specjalem, Żubrem i Warką piłam tylko dlatego, że inni pili od kilku lat dopiero pije piwo, bo mi smakuje.

Lubię spodnie z Zary. Dla mnie dobra jakość, bo noszę po 3 lata ok. Dodam, że zawsze mam 2 max 3 pary spodni jednocześnie, więc noszę często. Zara jest jednak dla wysokich dziewczyn, bo ma długie nogawki.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 13:37   #44
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Kiedyś obiło mi się o uszy (albo oczy ), że produkty Wedla zmieniły się odkąd firmę wykupili Japończycy, teraz to dla mnie jeden cukier.

Z kosmetyków mogłabym wymienić podkłady Rimmel. Żadna z nowych wersji nie dorównuje poprzedniej (a każda nowa miała być rzekomo ulepszona, nie mam tylko pojęcia w czym to się przejawia). Kiedyś podkład Lasting Finish dawał u mnie efekt niemalże kosmetyków używanych podczas sesji zdjęciowych, nowy się do niego nawet nie umywa. Podkład Match Perfection jest tak samo o wiele gorszy od legendarnej już wersji w słoiczku (byłam jedną z wielu osób, która robiła zapasy tegoż podkładu gdy się dowiedziałam, że zostaje wycofany).
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 14:17   #45
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Mieszkam za granicą i dostałam w prezencie Mieszankę Wedlowską. Zauważyłam, że cukierki mają nieco inne papierki niż kiedyś, mają inne nazwy i niestety inne smaki, ogolnie smaków jest mniej niż kiedyś. Pachną bardziej jakimś sztucznym zapaszkiem, mielą się w ustach i ogolnie są dużo mniej smaczne Cena w górę, jakość w dół.
Jakie znacie jeszcze produkty, których jakość uległa pogorszeniu?
Popsuly sie tez soki kubusie - kiedys byly bez cukru.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:13   #46
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Popsuly sie tez soki kubusie - kiedys byly bez cukru.
O tak, teraz nie da się pić, ohydne słodkie ulepki blee
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 19:10   #47
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
O tak, teraz nie da się pić, ohydne słodkie ulepki blee
Ich starego smaku już prawie nie pamiętam, ale faktycznie coś jest na rzeczy, bo chyba kiedyś dało się nimi ugasić pragnienie, a teraz to raczej niemożliwe.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 06:21   #48
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Na gorsze zmienił się przede wszystkim wizaż. Kiedyś bardzo chętnie korzystałam z KWC, teraz działa to tragicznie.

Keczup z Biedry. Wiem, że jego skład zawsze prosił o pomstę do nieba, ale kiedyś był moim ukochanym keczupem. Potem coś zmienili i smak się popsuł.

Bardzo często zmieniają też kosmetyki. Niestety, nie dość że inny skład to jeszcze cena rośnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 08:18   #49
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Na gorsze zmienił się przede wszystkim wizaż. Kiedyś bardzo chętnie korzystałam z KWC, teraz działa to tragicznie.
Jak dla mnie to to teraz w ogóle nie działa. Zaglądałam rzadko bo rzadko, ot, gdy chciałam sprawdzić opinie o jakimś nieznanym mi kosmetyku, którego zakup rozważałam. Teraz za wuja wacława nawet nie przeczytam tych szarych pseudoliterek na białym tle (o dziwacznym user-antyfriendly interjfejsie nawet nie wspominając). WTF w ogóle
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-16, 19:10   #50
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

tak, soki marchwiowe typu kubuś. kiedys uwielbiałam. teraz nie kupuję ani dziecku ani sobie. czuję chemię.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 19:18   #51
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Słodyczy nie jadam więc nie widzę różnic między Wedel kiedyś, a teraz.

Ale widzę gorszą jakość np w ubraniach, ot ze zwykłego sklepu, nie żadnej sieciówki bo tam nie mam zwyczaju kupować.

Kiedyś daaawno temu jeszcze mama kupiła mi spodnie, jeansy z rzemykami. Te jeansy miałam chyba z 3 lata i w sumie nic im nie dolegało, ot moda jak już dorastałam i zaczęło sie wybieranie przez dziecko rzeczy modnych.

Teraz kupiłam spodnie ot zwykłe jeansowe ciemne treginsy za 70 zł, nawet miesiąca ich nie mam a wyblakły i to sporo.
a wtedy miałam tamte JEDNE więc były prane praktycznie codziennie czy co drugi dzień, teraz mam jeansów mnóstwo więc prane może z 5 razy były.

W lumpie kupuję, o wiele lepszej jakości spodnie za śmieszne pieniądze, jak nowe i tak szybko sie nie niszczą.

To samo z jakimkolwiek innym ciuchem kupionym w zwyczajnych zazwyczaj u mnie drogim sklepem. Gdzie bluzka kosztuje 80 zł, a w lumpie kupię lepszej jakości już UŻYWANĄ i zapewne prana rzecz w lepszym stanie niżeli moja NOWA ze sklepu po jednym praniu. Ba, jak czasem sie zdarzy to kupię w sieciówce bluzkę za 40-50 zł, więc i tak tansza niż w sklepie nie markowym. Jakosci zapewne podobnej.
I kupie za 15 zł a nie 80
__________________

Edytowane przez Renatka_2108
Czas edycji: 2017-02-16 o 19:21
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 19:32   #52
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Na gorsze zmienił się przede wszystkim wizaż. Kiedyś bardzo chętnie korzystałam z KWC, teraz działa to tragicznie.
Mam tak samo: kiedyś przeczesywałam Wizaż w poszukiwaniu informacji o wszystkim, co planowałam kupić, a teraz... jest jeden wielki chaos, zero przejrzystości. Nawet własnych recenzji nie mam cierpliwości przeglądać, żeby przypomnieć sobie, co mi się jak sprawdzało

YouTube też zmienił się na gorsze. Parę lat temu oglądałam szczere recenzje kosmetyków nagrywane przez zwykłe dziewczyny, można było na tym polegać. Dziś nawet początkujące Youtuberki rozpływają się z zachwytu nad darmoszką, a duże kanały to jeden wielki baner reklamowy.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 20:09   #53
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Jesli chodzi o słodycze to niestety cukier (sacharoza) jest zastępowany praktycznie wszędzie tańszym syropem glukozowo-fruktozowym, który oprócz tego, że dużo bardziej niezdrowy, ma specyficzny posmak i w niektórych produktach to ewidentnie czuć.
No kasa wiadomo, że taniej wyprodukować z syropu g-f niż z cukrem.
Natomiast nie rozumiem czemu popsuły sie ubrania z Lidla- kiedyś ludzie stawali w kolejki za nimi, teraz, przynajmniej w kilku warszawskich lidlach leżą odłogiem i nikt tego nie kupuje...co za polityka?!

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 20:28   #54
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;71010626]Mam tak samo: kiedyś przeczesywałam Wizaż w poszukiwaniu informacji o wszystkim, co planowałam kupić, a teraz... jest jeden wielki chaos, zero przejrzystości. Nawet własnych recenzji nie mam cierpliwości przeglądać, żeby przypomnieć sobie, co mi się jak sprawdzało
(...)
[/QUOTE]

Kiedyś KWC sprawdzałam przed każdymi zakupami, teraz od przypadku do przypadku. W tej wyszukiwarce i wyglądzie interfejsu nie umiem się odnaleźć i cud się raczej nie zdarzy. Czekam na jakieś rozsądne zmiany.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 08:56   #55
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kiedyś KWC sprawdzałam przed każdymi zakupami, teraz od przypadku do przypadku. W tej wyszukiwarce i wyglądzie interfejsu nie umiem się odnaleźć i cud się raczej nie zdarzy. Czekam na jakieś rozsądne zmiany.
Jak dla mnie wyszukiwanie jest nieintuicyjne.

Ciezko jest w ogole znalezc zakladke do wyszukiwania.
Wyszukiwarka i lista powinny byc najwieksze i na srodku a nie jakis badziew:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 10:04   #56
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

Jak zobaczyłam tytuł tego wątku, to od razu na myśl przyszedł mi Healthy Mix z Bourjois... Używałam go z przerwami od gimnazjum i kiedyś był najlepszy, a to co teraz mi robi na buzi to totalnie inny efekt. Nie wspominając już o kolorze 51, który kiedyś był super blady, a teraz na twarzy robi mi pomarańczkę, bo tak oksyduje.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 14:29   #57
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Produkty, które zmieniły się na gorsze

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;71010626]Mam tak samo: kiedyś przeczesywałam Wizaż w poszukiwaniu informacji o wszystkim, co planowałam kupić, a teraz... jest jeden wielki chaos, zero przejrzystości. Nawet własnych recenzji nie mam cierpliwości przeglądać, żeby przypomnieć sobie, co mi się jak sprawdzało

YouTube też zmienił się na gorsze. Parę lat temu oglądałam szczere recenzje kosmetyków nagrywane przez zwykłe dziewczyny, można było na tym polegać. Dziś nawet początkujące Youtuberki rozpływają się z zachwytu nad darmoszką, a duże kanały to jeden wielki baner reklamowy.[/QUOTE]

To prawda. Początki internetu i wizażu były świetne. Teraz ani to miejsce do dyskusji (jak masz odmienne zdanie to "dyskutant" wymyśli łamanie czegoś tam i doniesie moderatorowi, bo duch donosicielstwa w narodzie nie zginął ani miejsce pomocnych porad.

Edytowałam, gdyż tekst mógłby być powodem doniesienia,że nie na temat zatem poprawiłam "na szaro".

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-02-17 o 14:33
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 15:29:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.