Czym zlikwidować bruzdy na paznokciach? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 20:01   #61
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Pofalowana płytka paznokcia :(

Ja mam fałtki wzdłuż paznokcia... myślę, że to od długieeego obgryzania i z czasem samo się wygładzi.
Jak myślicie??

Natafka... masz tak cały czas, czy niedawno się pojawiło??
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 21:52   #62
nati20
Raczkowanie
 
Avatar nati20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: przed monitorem
Wiadomości: 470
GG do nati20
Dot.: Pofalowana płytka paznokcia :(

ja też mam takie wyżłobienia na kciukach tyle że o wiele mniejsze i tylko na kciukach. są zawsze tam gdzie paznokiec oddziela się od łożyska i obojętnie czy odetne paznokcia za tym to przy odrastaniu dzieje sie to spowrotem. mam o tyle szczęście że pod 2 warstwami lakieru tego nie widać prawie wcale a te zwykłe wzdłuż paznokcia są normalnym zjawiskiem i ja je usówam polerką

Edytowane przez nati20
Czas edycji: 2008-07-04 o 21:04
nati20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 15:32   #63
Dorape
Raczkowanie
 
Avatar Dorape
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stg
Wiadomości: 36
Dot.: Pofalowana płytka paznokcia :(

Ech... to ja o moich paznokciach wole nie wspominac...Jak bylam mlodsza to obgryzalam paznokcie (ale tylko te od kciuka) i dalej obgryzam
Wtedy wlasnie tez podpatrzylam swoja mame jak wycina sobie skorki wokol paznokci, a ze ja tez tak chcialam sobie wyciac, to robilam to tak niefortunnie, ze po jednej stronie paznokcia od kciuka mam brak skorek .No i potem obgryzanie paznokci i wyrastajacych skorek doprawilo ten problem jeszcze bardziej, tak ze paznokiec po tej wlasnie jednej stronie troszeczke odstaje od skory.....Plytka paznokcia zrobila sie jakas taka gruba, zrobil sie na niej garb i bruzdy. Poszlam kiedys z tym do dermatologa i zalecal mi wcieranie masci z wit. A czy E...ale to nic nie pomoglo...Teraz poszlabym jeszcze raz ale martwie sie, ze dermatolog nic na to nie poradzi...No chyba, ze da mi skierowanie do szpitala na usuniecie paznokcia, ktory (wg moim domyslom) odrosnie potem normalnie i nie bedzie odstawal od skorek...
Dobra, nie bede sie tyle rozpisywac Napisze tylko, ze wiele dalabym zeby cofnac czas kiedy te skorki tak sobie wycinalam...No ale Polak madry dopiero po szkodzie...
Dorape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 17:14   #64
nati20
Raczkowanie
 
Avatar nati20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: przed monitorem
Wiadomości: 470
GG do nati20
Dot.: Pofalowana płytka paznokcia :(

kiedyś zrobiłam podobnie zaraz na samym początku dbania o pazury. wycięłam skórke za głęboko i niedość że krew się polała to jeszcze uszkodziłam kawałek płytki. teraz lekko wytne ta za duże a reszte odpycham drewnianym patyczkiem
nati20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 17:15   #65
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Pofalowana płytka paznokcia :(

O temat jak dla mnie bardzo aktualny moje kciuki to masakra, tak samo zresztą jak duże palce u nóg. Skórek nie wycinam, a odsuwam baaaaaaaaardzo rzadko, ale za to często zdarza mi sie je obgryzać. Podejrzewam , że jak madzia686 mam problemy z krążeniem, mam cały czas zimne nogi i ręce. Spróbuje brać multiwitamine na moje paznokietki, a jak nie pomoże to może polerka....
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 21:01   #66
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Pofalowana płytka paznokcia :(

Ja miałam ten sam problem, okropne, poprzeczne bruzdy na kciukach. Łykałam różne środki (m.in. Skrzypovitę i Hummavit), ale nic nie dało. Pomogło mi dopiero regularne picie herbaty z pokrzywy, piłam zaledwie miesiąc i to w zupełnie innym celu (chodziło mi przede wszystkim o poprawę kondycji włosów), zniknięcie bruzd na kciukach było więc dla mnie bardzo przyjemną niespodzianką
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 16:15   #67
ula414
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 236
Dot.: Pofalowana płytka paznokcia :(

czy lakier musi pasowac do jakiegos elemetu w w ktory jestesmy ubrane?
ula414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 12:14   #68
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Mianowicie potrzebuję rady:
-mam podłużne bruzdy na paznokciach, próbowałam je "wypolerować" ale niewiele mi to dało, po każdym zabiegu nie było widać efektów,
-nie podoba mi się kształt moich paznokci, są niby kwadratowe, ale jakoś dziwnie rozszerzają się na górze, szczególnie środkowe.

Nie mogę ich jakoś pomalować żeby nie było tego widać... paznokcie strasznie mi się rozdwajały, malowałam je odżywką Avonu Strong results i teraz już tak nie jest, ale gdybym znowu zaczęła malować paznokcie (przestałam) znowu by się rozdwajały.

Proszę odpiszcie mi coś, szczególnie zależy mi na gładkiej płytce paznokcia, żeby nie była taka.. falowana.

Załączam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nails.jpg (18,4 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails2.jpg (22,4 KB, 258 załadowań)

Edytowane przez pannajadowita
Czas edycji: 2009-01-14 o 12:16
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 13:21   #69
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

wydaje mi sie ze takie zmiany na paznokciach sa spowodowane brakiem witamin, moze zacznij brac jakies suplementy na paznokcie? tez mialam takie bruzdy, ktore wygladaly nieciekawie ale zaczelam brac witaminy i paznokcie wygladaja o niebo lepiej
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:20   #70
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Ja na zdjęciach nie widzę żadnych bruzd. Za to widzę, że stanowczo przesadzasz z polerowaniem, bo Twoja płytka jest strasznie cieniutka! Jeśli jednak rzeczywiście masz takie straszne bruzdy, to może też namiętnie pastwisz się nad skórkami, wycinasz je, skubiesz, hmm???
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 18:09   #71
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Cytat:
Napisane przez Carrie85 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze takie zmiany na paznokciach sa spowodowane brakiem witamin, moze zacznij brac jakies suplementy na paznokcie?
Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Ja na zdjęciach nie widzę żadnych bruzd. Za to widzę, że stanowczo przesadzasz z polerowaniem, bo Twoja płytka jest strasznie cieniutka! Jeśli jednak rzeczywiście masz takie straszne bruzdy, to może też namiętnie pastwisz się nad skórkami, wycinasz je, skubiesz, hmm???
dzieki dziewczyny ale watpie zeby pomogly.. mianowicie:
1. biore teraz skrzypovite juz od dwoch miesiecy, juz mi sie konczy opakowaie, kupilam silice i moze ona pomoze, sama nie wiem ;(
2.jakos nie przypominam sobie, zebym meczyla skorki... odpycham je tylko i to wszystko...

ah, fakt, moja plytka jest cieniutka ;D no bo ja chcialam to wypolerwac ale nie schodzilo ... ;p
na zdjeciu nie widac dokladnie tych bruzd na moich paznokciach ;P

i one moze nie sa takie straszne... ale mnie denerwuja, bo paznokcie sa takie... matowe i te kreski po prostu brzydko wygladaja ... no wiecie chyba same ;P

Edytowane przez pannajadowita
Czas edycji: 2009-01-14 o 18:14
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 21:18   #72
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Daj spkój też takie mam tylko że mniejsze. Od zawsze. Więc po prostu tego nie zmienisz Taki urok
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 09:15   #73
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

paznokcie sa przepilowane, nie maltretuj ich tak, juz taki ich urok a jak je pomalujesz mysle, ze nie wygladaja zle
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 11:01   #74
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

no wlasnie nie chce ich malowac ... hm trudno moe kupie jakas odzywke wyrownujaca plytke albo cos ;D dziekuje za pomoc ;*
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 14:22   #75
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Jeju, jeju jakie spiłowane bidulki te pazuraski... Nigdy więcej tak nie rób . Bruzdy podłużne mogą sugerować zmiany chorobowe, niestety.

Od wewnątrz nic nie poradzę, lekarzem nie jestem, ale od zewnątrz proponuję na wzmocnienie (i tak już osłabionych pazurków) moczenie łapek w oliwie z oliwek z dodatkiem cytryny, no i odżywkę z inglotu S-Bond- na moich paznokciach bardzo się zdała i wzmocniła je ).


Podłużne bruzdy na paznokciach - garbki wypukłe mogą być spowodowane albo złym funkcjonowaniem przewodu pokarmowego, a szczególnie układu trawienia. W takim wypadku należy zjadać więcej błonnika oraz flory. Może być związane to również z jakimś stanem zapalnym w organizmie, który trzeba wyleczyć.

Bruzdy podłużne
- mogą być oznaką starzenia się paznokci, podobnie jak tworzą się zmarszczki na skórze. Ma to podłoże genetyczne i u niektórych osób pojawiają się już po trzydziestce. Bywa także skutkiem urazów paznokci również podczas wykonywania manikiuru. Podłużne bruzdy i pęknięcia mogą być sygnałem zmian grzybicznych, lub występują przy radykalnym, długotrwałym odchudzaniu.

[zaczerpnięte z internetu]
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:03   #76
mgrewcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Cześć,
jeśli chodzi o kształt to masz całkiem fajne paznokcie, chyba nie widziałaś jakie ludzie mają "łopaty" ;-) Jeśli chodzi o ich cienkość może to być, jak pisały poprzedniczki właśnie brak witamin (piszesz że bierzesz ale może za krótko jeszcze żeby był efekt), a może się drastycznie odchudzasz? A poza tym moja koleżanka, o której bynajmniej nie można powiedzieć żeby się źle odżywiała też takie ma, po prostu taka uroda paznokcia. Najlepiej daj im trochę odpocząć (od piłowania) i zapytaj kosmetyczkę albo dermatologa. I zmień odżywkę, może ta z avonu Ci po prostu nie służy.
mgrewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:30   #77
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Cytat:
Napisane przez mgrewcia Pokaż wiadomość
Cześć,
jeśli chodzi o kształt to masz całkiem fajne paznokcie, chyba nie widziałaś jakie ludzie mają "łopaty" ;-) Jeśli chodzi o ich cienkość może to być, jak pisały poprzedniczki właśnie brak witamin (piszesz że bierzesz ale może za krótko jeszcze żeby był efekt), a może się drastycznie odchudzasz? A poza tym moja koleżanka, o której bynajmniej nie można powiedzieć żeby się źle odżywiała też takie ma, po prostu taka uroda paznokcia. Najlepiej daj im trochę odpocząć (od piłowania) i zapytaj kosmetyczkę albo dermatologa. I zmień odżywkę, może ta z avonu Ci po prostu nie służy.
przestac pilowac? to niby jak mam je skracac? czy chodzi Ci o polerowanie?
nie odchudzam sie jak cos ;P skrzypovite mam juz prawie dwa miesiace..

Ana nie strasz mnie tak! Grzybica? ;( nie, to niemozliwe!

a myslicie ze to moze byc efekt tego, ze prawie od zawsze malowalam paznokcie i zmazywalam je zazwyczaj co trzy dni? ;((
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 07:58   #78
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Nie, malowanie paznokci nie ma nic do rzeczy. Chodzi o to, że wmawiasz sobie niestworzone historie i polerujesz paznokcie. Musisz przestać to robić, te podłużne prążki są normalne. Co innego poprzeczne.(teraz się przyjrzałam zdjęciom i już zrozumiałam o co Ci chodzi). A odżywkę kup Rimmel-Nail Rescue.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:00   #79
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Ale dziewczyno, malowanie paznokci nic nie ma do rzeczy!!!
Ja zmywam i maluję wręcz codziennie, i nie mam takich bruzd. Rzecz naturalna, ale ich tak nie piłuj bo robisz paznokcie super słabymi!!!
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 14:01   #80
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Uważam,że paznokcie są nieładne, mają nieciekawy kształt.
Proponowałabym minimalne przedłużenie, tak o 2-3 mm, które ladnie zniweluje efekt łopatki i wygładzi bruzdowaną powierzchnię.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 18:24   #81
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

hmm zobacze co sie da zrobic.. moze zainwestuje w ta odzywke co poleca Ananonda. A nie wiesz gdzie moge ja dostac? jest dostepna w Rossmannie albo Wispolu?

dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;*
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 18:57   #82
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

ah.. teraz to ja juz nie wiem co mam robic ^^
okazalo sie ze mama wracajac z miasta kupila mi odzywke Joko Super połysk ochrona i zabezpieczenie... nie wiem czy mam zuzyc to i wtedy kupil Rimmel'a czy od razu inwestowac w drozsza odzywke? ;( a jak ta jest ok a ja nie przekonam sie o tym i niepotrzebnie wydam tylko kase?
doradzcie!
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:02   #83
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

tę odżywkę można dostać w Rossmanie, w Naturze albo w Superpharmie na stoisku Rimmela. Lub w jakiejkolwiek innej drogerii w której są kosmetyki Rimmela. Rozejrzyj się, bo naprawdę warto.
Wiem, wiem, jestem strasznie monotematyczna



A tą odżywkę co kupiła Ci mama możesz spokojnie używać na Rimmela. Nie pomoże Ci za bardzo. Da tylko ładny połysk. W dodatku będziesz złazić płatami. Ta odżywkę rimmela stosuje się przez 2 tygodnie, malujesz w pn warstwę, drugą we wt i trzymasz tak nie zmywając, a następną dajesz dopiero w kolejny pn i kolejny wt czwartą. i chodzisz do nd zmywasz. Ja dla mocniejszego efektu dodawałam jeszcze warstwę w każdy czwartek aby piątek, taką dodatkową, nie zaszkodzi, a na pewno przyspieszy. I mogłabyś tak robić ze 2 tygodnie stosować tego Rimmela, potem tydzień przerwy stosować tą od mamy,bo zużyć trzeba i potem znowu Rimmela dwa tygodnie. I myslę, ze po takiej regeneracji paznokcie na bank wrócą do formy. Zresztą poczytaj sobie tutaj na kwc o tej co ci mama kupila masz tu opinie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...e-odzywka.html

a o tej co ja Ci polecam tutaj:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...treatment.html

Miłej lektury. Myślę,że komentarze osob co ją uzywały Cię zachęcą. Nie tylko ja się tak nią zachwycam A moje paznokcie wklejałam niedawno w wątku pokażcie pazurki, też mozesz zobaczyć jakie mam po tej odzywce

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2009-01-18 o 19:11
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:11   #84
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Tym bardziej,że paznokcie są martwym rogowym wytworem naskórka i równie dobrze mogłybyście posmarować go superglue lub kisielem. I efekt byłby ten sam.
Eehh zabobony!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:13   #85
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Paula chyba przesadzasz troszkę hmm??
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:13   #86
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

hm... no dobra wiec kupie ja jutro albo we wtorek ^^ przy najblizszej okazji skoro tak polecasz to nie moze byc zla, nie? ;D tym bardziej ze na KWC ma wspaniale opinie... ;D
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:18   #87
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Dokladnie!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 22:03   #88
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Paula chyba przesadzasz troszkę hmm??
Chyba nie, hmmm??

Płytka paznokcia jest MARTWA.
Jedyna jej żywa część to znajdująca sie pod skórą macierz. Tą możecie odżywiać i faszerować specyfikami.

Nakładanie na paznokcie "odżywek" da taki sam efekt jak aplikacja na zwłoki kremu przeciwzmarszczkowego.
A te emalie, którymi pokrywacie Wasze paznokcie, dają efekt sklejania łusek paznokci, przez co wydaje się Wam,że są grubsze i mocniejsze.
Nie dziwota, skoro producenci zalecają wielokrotne, warstwowe aplikacje.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 08:58   #89
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

w tym co piszesz jest ziarenko prawdy, ale coś usłyszałaś, coś przekręciłaś i teraz opowiadasz tu fanaberie, stanowczo przejaskrawione. Poczytaj na google może zanim powiesz tu takie bzdury.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 09:46   #90
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: podłużne bruzdy + brzydki kształt = pomocy!

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
w tym co piszesz jest ziarenko prawdy, ale coś usłyszałaś, coś przekręciłaś i teraz opowiadasz tu fanaberie, stanowczo przejaskrawione. Poczytaj na google może zanim powiesz tu takie bzdury.


jesli odzywki w lakierach nie ma odzywczych substancji, to jak uzasadnic to, ze po odzywce SH poznikaly mi biale plamki na paznokciach /znak braku witamin/?
wiec odzywki w lakierach dzialaja
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-22 00:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.