Ukryte prezerwatywy p - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 18:46   #211
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

[quote=antonina77;9154386]
Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem po co za niego wychodzilas za mąż ?
widzialas jak bylo i jest w jego domu rodzinnym ,nie zauwazylasz zadnych zapedow w ta sa strone ?

to jak było u niego w domu dowiadywałam się już w trakcie małżeństwakiedy np. 3 lata temu poskarżyłam się teściowej na niego ona mi powiedziała że jego ojciec też ją podobnie traktuje , też ją zdradzał.
Jeżeli chodzi dlaczego nie spakuje się i odejde już pisałam boje się o siebie i dziecko i wcale nic nie knuje po prostu czekam na dowody to on knuje za moimi plecami i sypia z innymi .
Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie do Ciebie, piszesz ze się nie wyprowadzisz, bo boisz się o siebie i o dziecko. To jak sobie wyobrażasz sytuację w której pokażesz mu ewidentne dowody, na to, że cie zdradzał? Nawet jeżeli dostaniesz rozwód z orzeczeniem o winie, to nagle przestaniesz sie już bać, nie sadzisz, że to może go jeszcze bardziej rozwścieczyć?Bo skoro jest nieobliczalny?Przecież zatrzymasz dom, prace nie zmienisz otoczenia, nie będziesz się już wtedy bała, czy tobie na pewno o ten strach chodzi, czy jedynie o zemstę. Sama nie wiem. I jaka jest relacja między nim a waszym dzieckiem?
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 18:56   #212
antonina77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
wczesniej nie widywalas sie z tesciami ?nie znaliscie sie ?

mieszkaliscie razem przed slubem ?

wiem ze sie boisz ale chyba lepiej byc silna i zyc spokojnie niz fundowac dziecku pieklo i udawania przed nim ze rodzice to gołąbeczki.

wynajmij detektywa ,toba kieruja emocje a wtedy nie trudno o blad czy zalamanie.
Teściowie świetnie udają że jest ok zresztą tak jak mój mąż dopóki jesteśmy w towarzystwie jest dobry to kim naprawde jest pokazuje w domu. Przed ślubem mieszkaliśmy razem i teraz jak nad tym wszystkim myśle można było przewidzieć wiele rzeczy po jego zachowaniu ale to jak on mną zręcznie manipulował i kogo starał się ze mnie zrobić-co prawie mu się udało wiem tylko ja i trudno to opowiedzieć a ja do tego byłam dosyć zakompleksiona co ułatwiło mu sprawe
antonina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 19:01   #213
antonina77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

[QUOTE=euforia112;9154623]
Cytat:
Napisane przez antonina77 Pokaż wiadomość

Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie do Ciebie, piszesz ze się nie wyprowadzisz, bo boisz się o siebie i o dziecko. To jak sobie wyobrażasz sytuację w której pokażesz mu ewidentne dowody, na to, że cie zdradzał? Nawet jeżeli dostaniesz rozwód z orzeczeniem o winie, to nagle przestaniesz sie już bać, nie sadzisz, że to może go jeszcze bardziej rozwścieczyć?Bo skoro jest nieobliczalny?Przecież zatrzymasz dom, prace nie zmienisz otoczenia, nie będziesz się już wtedy bała, czy tobie na pewno o ten strach chodzi, czy jedynie o zemstę. Sama nie wiem. I jaka jest relacja między nim a waszym dzieckiem?
trudno mi to wytłumaczyć ale wiem że kiedy przedstawie mu dowody a mam nadzieje że takie są inaczej to wszystko się potoczy na pewno nie będe z nim wtedy sam na sam i wcześniej się do tego przygotuje zresztą to wszystko mam już dobrze obmyślone. Znam go na tyle i wiem że on nie będzie miał wtedy innego wyjścia jak się wynieść. Z takimi dowodami on straci swoją pewność siebie.
antonina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 19:07   #214
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Pytania typu "po co za niego wychodziłaś" są moim zdaniem zupełnie bez sensu w tym momencie. Nikomu to teraz nie pomoże. A jeśli chodzi o komentarz Antoniny do życia przed ślubem i na początku małżeństwa - też nie widzę w tym nic dziwnego. Masa na wizażu wątków (mam wrażenie że piszę to samo zdanie na co drugim wątku tutaj) w których widzimy zakompleksione, niepewne siebie dziewczyny w toksycznych związkach. Z wątku "najgorsze numery facetów" wynika, że połowa z nas w takim była. Niejeden skończył się małżenstwem, tak jak u Antoniny. I już.
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 19:27   #215
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

[quote=antonina77;9154802]
Cytat:
Napisane przez euforia112 Pokaż wiadomość
trudno mi to wytłumaczyć ale wiem że kiedy przedstawie mu dowody a mam nadzieje że takie są inaczej to wszystko się potoczy na pewno nie będe z nim wtedy sam na sam i wcześniej się do tego przygotuje zresztą to wszystko mam już dobrze obmyślone. Znam go na tyle i wiem że on nie będzie miał wtedy innego wyjścia jak się wynieść. Z takimi dowodami on straci swoją pewność siebie.
Nie bardzo rozumiem twoje postępowanie, ale życzę ci żebyś się od niego uwolniła. Wiem jak żyje się pod jednym dachem z kimś kogo się z dnia na dzień coraz bardziej nienawidzi. Ja tak miałam z moim ojcem, bardzo mi przypomina Twojego męża, despotyczny, traktujący wszystkich z góry, swoja pewnością siebie sprawiał, że ludzie mu ulegali, sytuacja zmieniła się właśnie po rozwodzie,został postawiony przed faktem dokonanym, moja mama też milion razy mówiła, że odejdzie, a on, że nigdy jej na to nie pozwoli, że ja zniszczy. Jednak jak pokazała mu papiery, sytuacja sie zmieniła o 100%. Facet zrozumiał, że nie ma już odwrotu. zmienił się, zrozumiał, że marnuje swoje i nasze życie, że dla kasy i udowodnenia "ja mam racje" ważniejsze jest dobre samopoczucie. Teraz jest ok, po 25 latach mogę powiedzieć, że wreszcie mam ojca
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 19:32   #216
antonina77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

[QUOTE=euforia112;9155118]
Cytat:
Napisane przez antonina77 Pokaż wiadomość

Nie bardzo rozumiem twoje postępowanie, ale życzę ci żebyś się od niego uwolniła. Wiem jak żyje się pod jednym dachem z kimś kogo się z dnia na dzień coraz bardziej nienawidzi. Ja tak miałam z moim ojcem, bardzo mi przypomina Twojego męża, despotyczny, traktujący wszystkich z góry, swoja pewnością siebie sprawiał, że ludzie mu ulegali, sytuacja zmieniła się właśnie po rozwodzie,został postawiony przed faktem dokonanym, moja mama też milion razy mówiła, że odejdzie, a on, że nigdy jej na to nie pozwoli, że ja zniszczy. Jednak jak pokazała mu papiery, sytuacja sie zmieniła o 100%. Facet zrozumiał, że nie ma już odwrotu. zmienił się, zrozumiał, że marnuje swoje i nasze życie, że dla kasy i udowodnenia "ja mam racje" ważniejsze jest dobre samopoczucie. Teraz jest ok, po 25 latach mogę powiedzieć, że wreszcie mam ojca
właśnie na to liczę że jak przedstawie mu dowody on zmięknie tyle że znam go i wiem że jeżeli ja mu nie udowodnie zdrady on już postara się o to żebym to ja była tą zdradzającą w sądzie
antonina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 19:36   #217
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Myślę, że możesz się spodziewać wszystkiego co najgorsze. Znam ten typ człowieka. Przed sądem okaże się, że zdradzałaś, że jesteś alkoholiczką albo, że jesteś wariatką i powinnaś się leczyć- stare chwyty...
Mój ojciec stawał na głowie, żeby zrobić z mamy wariatkę i alkoholiczkę, niestety nie udało się bo zachowywał się przed sądem w taki sposób, że sędzia ze złości zdjęła łańcuch cisnęła nim na ziemię i wyszła z sali...Myślał, że jak zastosuje takie same metody co na mojej mamie, to ktoś się jego tam przestraszy... a tu niespodzianka- tylko na idiotę wyszedł
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 20:50   #218
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Jeżeli posądzał Cię przez 10 lat o zdradę, to tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu....że to on Ciebie zdradza.
Zgadzam się z powyższym. Faceci posądzający partnerki o zdradę, najczęściej sami mają sporo na sumieniu. I jeszcze te prezerwatywy...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
(...)
Zdrada jest Ci podobno na ręke, to jakiej pomocy oczekujesz?
Dziurek w prezerwatywach nie skomentuję, bo ręce mi opadaja i nie daję rady stukac w klawiaturę.

(...)
Z tymi dziurkami zatkało mnie. Co niektóre z Was chwalą? Narażanie kogoś na zarażenie się wirusem HIV? Jeśli facet zdradza, to niech sobie zdradza. Trzeba go kopnąc w d... i koniec. Chociaż coś wątpię, czy się tak stanie, bo nie wierzę, że żona się nagle "obudziła" i stwierdziła ten fakt. Chyba, że to ta przysłowiowa kropla, która przepełniła kielich goryczy. Oby tak było.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 21:30   #219
antonina77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Thumbs down Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Witam wczoraj i dzisiaj mój mąż miał nocke i nic nie ubyło z tych paczek już sama nie wiem co mam o tym myśleć boje się że dłużej nie wytrzymam i w końcu się go zapytam chociaż wiem że wszystko wtedy obróci się przeciwko mnie. Nie wiem co mam teraz zrobić czekać pytać co zrobić
antonina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 21:33   #220
antonina77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym. Faceci posądzający partnerki o zdradę, najczęściej sami mają sporo na sumieniu. I jeszcze te prezerwatywy...



Z tymi dziurkami zatkało mnie. Co niektóre z Was chwalą? Narażanie kogoś na zarażenie się wirusem HIV? Jeśli facet zdradza, to niech sobie zdradza. Trzeba go kopnąc w d... i koniec. Chociaż coś wątpię, czy się tak stanie, bo nie wierzę, że żona się nagle "obudziła" i stwierdziła ten fakt. Chyba, że to ta przysłowiowa kropla, która przepełniła kielich goryczy. Oby tak było.
ile razy mam pisać że te dziurki były niezbyt przemyślane i na pewno te gumki przelały kielich goryczy teraz pozostaje pytanie co dalej nie moge tak po prostu odejść nie dlatego że nie chce ale dlatego że się boje
antonina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 21:37   #221
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez antonina77 Pokaż wiadomość
ile razy mam pisać że te dziurki były niezbyt przemyślane i na pewno te gumki przelały kielich goryczy teraz pozostaje pytanie co dalej nie moge tak po prostu odejść nie dlatego że nie chce ale dlatego że się boje
No właśnie. Jak w wielu wątkach: najpierw jest zdecydowane pisanie o rozstaniu, rozwodzie, a potem jednak nie, bo coś tam... Po co zatem porady? I tak zrobisz, jak uważasz. Rady już padły. Co jeszcze można napisac? Zapewne to, co po prostu chcesz usłyszec (w danej chwili). Sama musisz dojrzec do pewnych decyzji, również do życia na własny rachunek, nie w kłamstwie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 21:38   #222
makabreska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

przypomniała mi sie historia
przychodze do eksa w weekend - lezy paczka perezerwatyw
przychodze w nastepny - z pudełka ubyło 2
pytam gdzie sa ? - stwierdzil ze dal znajomemu

i co wy o tym myslicie


swoja droga niezły dupek był ;/
makabreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 21:44   #223
antonina77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No właśnie. Jak w wielu wątkach: najpierw jest zdecydowane pisanie o rozstaniu, rozwodzie, a potem jednak nie, bo coś tam... Po co zatem porady? I tak zrobisz, jak uważasz. Rady już padły. Co jeszcze można napisac? Zapewne to, co po prostu chcesz usłyszec (w danej chwili). Sama musisz dojrzec do pewnych decyzji, również do życia na własny rachunek, nie w kłamstwie.
rady potrzebuje w tej kwesti jak się mam zachować czy powiedzieć już , zaczekać co byście zrobiły na moim miejscu , co mam teraz zrobić jak nie nie ubyło i potrzebuje wsparcia
antonina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 21:44   #224
antonina77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez makabreska Pokaż wiadomość
przypomniała mi sie historia
przychodze do eksa w weekend - lezy paczka perezerwatyw
przychodze w nastepny - z pudełka ubyło 2
pytam gdzie sa ? - stwierdzil ze dal znajomemu

i co wy o tym myslicie


swoja droga niezły dupek był ;/
i jaka była prawda
antonina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 22:07   #225
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez antonina77 Pokaż wiadomość
rady potrzebuje w tej kwesti jak się mam zachować czy powiedzieć już , zaczekać co byście zrobiły na moim miejscu , co mam teraz zrobić jak nie nie ubyło i potrzebuje wsparcia

ja bym poczekała, była czujna, oczy otwarte. To powiedzenie będzie tylko wyrzutem Twoich emocji, a tak naprawde mozesz nic nie wskórać, on się zrobi bardziej uważny itp. Może przez ten czas zastanów się nad Wami, nad sobą przede wszystkim, może znajdziesz jakieś wyjście z sytuacji, może znajdziesz w sobie siłe żeby po prostu odejść, zmienić coś w swoim zyciu itp.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 22:13   #226
ula414
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 236
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

chyba powinnaś z nim porozmawiać,ale nie mów że je znalazłaś.Popytaj się jak tam w pracy,co robi po pracy itp.
ula414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 22:50   #227
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

poza tym kup nowe takie same prezerwatywy i podmien je z tymi dziurawymi, poki facet nie zlapal jakiegos HIVa lub innej zarazy...
__________________
Aparatka:
góra i dół-system DAMON od 23.12.2009

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 00:19   #228
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym. Faceci posądzający partnerki o zdradę, najczęściej sami mają sporo na sumieniu. I jeszcze te prezerwatywy...
Nie zgadzam sie z tym. Niektorzy sa po prostu chorobliwie zazdrosni, zdarzaja sie tez ludzie z negatywnymi doswiadczeniami z przeszlosci itd. - nie sadze zeby byla na to regula.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 11:14   #229
shilou
Raczkowanie
 
Avatar shilou
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 101
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie z tym. Niektorzy sa po prostu chorobliwie zazdrosni, zdarzaja sie tez ludzie z negatywnymi doswiadczeniami z przeszlosci itd. - nie sadze zeby byla na to regula.
ciesze sie ze to napisałeś, bo mój ciągle mi cos zarzuca i podejrzewa
wiec wypowiedz faceta ze nie jest to jednoznaczne jest budująca

Antonino, rozumiem Cie, potrzebujesz wsparcia dla swoich decyzji,
moje masz,
trudno ci zapewne wytrzymac z wiedzą jaką masz, ale powiedzenie tego zwiększy czujnosc twojego tz i mozesz nie osiągnąc tego co zamierzasz zrobić

uważaj, czy ludzie do których sie zwracasz o pomoc w sledzeniu tz są sprawdzeni i lojalni w stosunku co Ciebie ? bo jesli to wspólni znajomi... i będą chcieli zaplusowac u pana policjanta?
shilou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 09:27   #230
antonina77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez shilou Pokaż wiadomość
ciesze sie ze to napisałeś, bo mój ciągle mi cos zarzuca i podejrzewa
wiec wypowiedz faceta ze nie jest to jednoznaczne jest budująca

Antonino, rozumiem Cie, potrzebujesz wsparcia dla swoich decyzji,
moje masz,
trudno ci zapewne wytrzymac z wiedzą jaką masz, ale powiedzenie tego zwiększy czujnosc twojego tz i mozesz nie osiągnąc tego co zamierzasz zrobić

uważaj, czy ludzie do których sie zwracasz o pomoc w sledzeniu tz są sprawdzeni i lojalni w stosunku co Ciebie ? bo jesli to wspólni znajomi... i będą chcieli zaplusowac u pana policjanta?
Jest mi coraz trudniej wytrzymać z tymi myślami często ostatnio robi mu aluzje co do uczciwości jego kolegów względem swoich żon bo powiem szczerze że jego koledzy to też niezłe gagatki.Wczoraj np. zapytałam się go czy est u nich ktoś w pracy kto nie zdradza swojej żony a on odpowiedział że owszem jest ON .Wyśmialam go albo on jest takim kretynem albo ja juz do końca zwariowałam . Jeżeli chodzi o tych znajomych to jedną koleżanke on zna ale ona jest po mojej stronie zawsze była a drugiej osoby on nie zna tylko że na razie i tak nic od nich nie wiem
antonina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 13:20   #231
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez moniak88 Pokaż wiadomość
A ja usprawiedliwe te przebite prezerwatywy.
Po 1. Sądze ze 60% kobiet zrobilo by to samo, albo i może coś gorszego. Nawet nie mamy pojecia co kobiety potrafią zrobić w afekcie.

swiat stanal na glowie!!!
kobiety!!!nie wierze, ze to piszecie!!! trace szacunek do wlasnej plci.

eh...szkoda slow na takie zachowanie i jeszcze przyklaskiwanie mu. rozumiem, ze autorka ma problem i prawdopodobnie jest zdradzana ale czy to znaczy, ze trzeba jej we wszystkim przyznac racje i we wszystkim sie zgodzic? bo jest taka biedna, ma zrytego meza i zryte zycie przez niego.
bez komentarza.

edit: chcialam juz dac spokoj ale doczytalam jeszcze watek i totalnie mi rece opadaja!!!

cale podejrzenia autorki opieraja sie na ubywaniu/przybywaniu prezerwatyw. za chwile pewnie mnie ktos posadzi, ze staje po stronie kochanki (co nie jest prawda, staram sie oceniac obiektywnie cala historie) ale moze on po prostu robi to specjalnie? moze teraz, kiedy to kombinujesz co i jak, on ma z Ciebie niezly ubaw? sama pisalas, ze jest cwany. to tylko taka luzna mysl.

poza tym niektore z Was pisza, ze autorka przyszla tu po rady i pomoc a dostaje tylko lincz. sorry ale jaki to ma zwiazek po co tu przyszla? skoro przyszla tu po pomoc to mamy ja chwalic bez wzgledu na wszystko?

wydaje mi sie, ze niektore wizazanki chca za wszelka cene, poslugujac sie niejako autorka, dokopac facetom byc moze za krzywdy, ktorych same doswiadczyly.

skoro gatunek meski jest taki be to od razu zrobmy solidarny lincz na facetach.za wszystkie zdrady ktore byly, sa i beda.

i zeby nie bylo, nie mam nic przeciwko autorce watku, zycze jej jak najlepiej, nie stoje po niczyjej stronie.
__________________
serwus

Edytowane przez Kamiletta
Czas edycji: 2008-09-30 o 13:37 Powód: dopisek
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 14:19   #232
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez Kamiletta Pokaż wiadomość
swiat stanal na glowie!!!
kobiety!!!nie wierze, ze to piszecie!!! trace szacunek do wlasnej plci.
a ja trace wiare,ze kobiety sa w ogole zdolne do jakiejkolwiek empatii :/
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 14:41   #233
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
a ja trace wiare,ze kobiety sa w ogole zdolne do jakiejkolwiek empatii :/

nie, nie czuje empatii wobec autorki w kwestii dziurawienia prezerwatyw.
ok, autorka watku przyznala sie do bledu, zrobila to pod wplywem emocji. ale wiekszosc z Was, czytajac to na spokojnie, przyznaje jej racje, ba, nawet twierdzi, ze sa zdolne do jeszcze gorszych rzeczy.

osobiscie nie chcialabym sie przekonac co znaczy "jeszcze gorsze rzeczy".

zreszta pisalam juz, ze nie mam nic przeciwko autorce, rozumiem jej sytuacje. co do empatii w kwestii sytacji ogolnej to jasne, wspolczuje, empatiuje sie, ale to nie zmienia faktu, ze potrafie ocenic sytaucje z drugiej strony, tzn. nie przytakujac w kazdej kwestii autorce.
__________________
serwus
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 14:45   #234
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez Chantalle Pokaż wiadomość
poza tym kup nowe takie same prezerwatywy i podmien je z tymi dziurawymi, poki facet nie zlapal jakiegos HIVa lub innej zarazy...
A niech załapie HIVa,syfilisa czy inne dziadostwo,żadna strata dla żony takiego który zdradza.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 14:59   #235
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A niech załapie HIVa,syfilisa czy inne dziadostwo,żadna strata dla żony takiego który zdradza.
dla zony moze nie.ale czy to jest powod by robic takie rzeczy?
__________________
serwus
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:00   #236
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Nie rozumiem, po co znów ktoś czepia się tych nieszczęsnych dziurawych gumek. Powtórzę jeszcze raz: na pewno każdy zdaje sobie sprawę, że takich świństw nie powinno się robić, NIKT tu nie przyklaskuje takiemu postępowaniu, a stara się wcielić w autorkę i zrozumieć jej zdenerwowanie. Żadna z nas nie pochwala tego zachowania, koniec kropka. Ludzie, ileż można. Dziewczyna tłumaczy 10-ty raz, że zrobiła to w przypływie złości; takim moralizatorstwem nie cofniecie czasu.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:05   #237
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez Kamiletta Pokaż wiadomość
dla zony moze nie.ale czy to jest powod by robic takie rzeczy?
Wiesz,jak kobieta jest zraniona może się posunać do jeszcze gorszych rzeczy.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:05   #238
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Cytat:
Napisane przez Kamiletta Pokaż wiadomość
nie, nie czuje empatii wobec autorki w kwestii dziurawienia prezerwatyw.
ok, autorka watku przyznala sie do bledu, zrobila to pod wplywem emocji. ale wiekszosc z Was, czytajac to na spokojnie, przyznaje jej racje, ba, nawet twierdzi, ze sa zdolne do jeszcze gorszych rzeczy.

osobiscie nie chcialabym sie przekonac co znaczy "jeszcze gorsze rzeczy".

zreszta pisalam juz, ze nie mam nic przeciwko autorce, rozumiem jej sytuacje. co do empatii w kwestii sytacji ogolnej to jasne, wspolczuje, empatiuje sie, ale to nie zmienia faktu, ze potrafie ocenic sytaucje z drugiej strony, tzn. nie przytakujac w kazdej kwestii autorce.
Większość przyznaje jej rację? Mnie się wydaje, że większość ją raczej za to beszta bez opamiętania. OK zrobiła źle, ale to nie znaczy, że do końca wątku trzeba jej ten błąd wytykać. Nie mówię też żeby ją za to chwalić, po prostu zamknąć wreszcie temat dziur w kondomach i już.
Zresztą tematem wątku nie jest rozmowa na temat czy robienie dziur w kondomach zdradzającemu mężowi jest fair lecz co ogólnie zrobić z taką sytuacją (tzn. prawdopodobną zdradą męża), z jaką boryka się autorka wątku.
czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:06   #239
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

ja rozumiem, ze autorka zrobila to w przyplywie zlosci, malo tego, napisalam to w poprzednim poscie. masz racje, czasu sie nie cofnie. ale wiele osob niejako przyklasnelo temu zachowaniu, jesli nie wierzysz, przeczytaj wczesniej, ot, chocby post wizazanki nieco powyzej, ktora napisala cos w stylu niech zlapie syfilisa bo mu sie nalezy. to jest wlasnie przyklaskiwanie.
z mojej strony nic juz w kwestii dziurawienia prezerwatyw nie napisze.obiecuje
__________________
serwus
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:18   #240
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Ukryte prezerwatywy p

Odnośnie całej sytuacji, to może tak jest, że on (mąż) nie zawsze na służbie ma czas i okazję by zrobić skok w bok, być może musiałabyś go jeszcze dłużej poobserwować, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że to jest dla Ciebie trudne. Ja na Twoim miejscu nie wytrzymałabym ani chwilki i od razu zrobiłabym mu awanturę o te gumki, dlatego uważam, że i tak masz stalowe nerwy.
czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-07 14:40:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.