nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 21:52   #121
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Czarnulka: Mówisz, że właściwie nie masz nic przeciwko masturbacji podczas bycia w związku i chcesz tylko udowodnic, że jednak nie każdy to robi (z czym zresztą się zgadzam).
To jak to się ma do przekonania Twojego i Twojego TŻta, że mężczyzna masturbuje się wyłącznie wtedy, gdy jego partnerka przestała byc dla niego atrakcyjna fizycznie? Przecież tego nie da się pogodzic, bo jeśli tak uważasz i nagle miałoby się okazac, że "on jednak też tak", to przecież nie byłabyś w stanie nagle zmienic tych przekonań i zaakceptowac świadomości, że przestałaś mu wystarczac, prawda?
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 22:16   #122
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia jedno zdanie jakei napisałas i które przewija się generalnie przez cały ten wątek - "my sobie wystarczamy". Ale wyobraź sobie, ze niektórzy mają taki tempreament, ze musza wiele razy dziennie (a z partnerem jest to z powodów technicznych typu praca itp) niemożliwe. Zdarzają się udokumentowane naukowo przypadki ludzi, którzy muszą nawet co 10 min, i to nie jest uzależneinie od seksu czy masturbacji, a nadmiar hormonów, z którymi nie można sobie poradzić.

Ludzie mają rózne temperamenty i z tego raczej wynika masturbacja lub jej brak. Bo niestey-stety, ale partnerzy ze sobą nie są 24 na dobę, a masturbacja ma bardzo niewiele wspólnego z kochaniem się.

Och to dowiedziałam się od Twojego TZ, ze jestem mega znudzona moim TŻ. Proszę Cię Ludzie mają naprawdę rózne potrzeby, jednej osobie wystarczy raz na tydzień, innej raz dziennie, a innej 10 razy dziennie. Temperament i jeszcze raz temperament...
dokładnie. A tekst o znudzeniu się partnerem jest naprawdę na wyrost.

Szkoda, że masturbacja jest postrzegana przez niektóre z Was jako coś okropnego, jako grzech.

To rodzi tylko niepotrzebny lęk u osób, które się masturbują.
Pani katechetka w mojej podstawowej szkole nagminnie straszyła dzieciaki piekłem, wywołując u nich uczucie obrzydzenia do własnego ciała, a po co to?

Nie rzadko spotykam się z teorią, ze dzięki masturbacji wiele kobiet jest w stanie osiągnąć orgazm, którego nie osiągają przy zwykłym stosunku, dzięki temu tez mogą nauczyć przyszłego bądź obecnego partnera jak ma traktować i pieścić ich ciało.

Powracając do tematu, nie ma się co zarzekać, że mój TŻ to na pewno nie, i co jak pojedziecie osobno na wakacje lub jedno na kilkumiesięczny kontrakt, to dalej będziecie takie pewne?
Ja osobiście wolę, żeby sobie mój ulżał jak będzie miał ochotę niż szukał ulgi w innych ramionach.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 06:39   #123
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
ostatnie zdanie chyba podsumowalo twoj poziom intelignecji,wybacz ale nie skomentuje .
Rowniez zauwazylam ze kobiety ktorych mezczyzni sie masturbuja ...no na sile probouja udowodnic ze to jest jak najabrdziej normalne/prawidlowe ... nie jest to nic nadzywczajnego ani tez nienormalnego skadze... ale u mnie w zwiazku masturbacja nie miala i nie ma miejsce ,dlaczego?bo oboje sobie wytarczamy i tego nie potrzebujemy.

Dzis z ciekawosci spytalam tż co mysli o facetach ktorzy to robia bedac w zwiazku odpowiedzial mi tak:

"odpowiedz jest prosta i oczywista,kobieta albo sie im znudzila a na pewno nie pociaga ich fizycznie ,skoro to robia"

ja tak do konca nie uwazam ,bo na pewno sa inne racjonalne powody ,ale byc moze cos wtym prawdy jest?
Wiesz moze co to jest żart.

Traktujesz nas z góry jak bandę nieatrakcyjnych kobiet z niewyzytymi tz, którzy nie mają odruchów ludzkich.


Napisz pean na cześc swojego Tz- On się nie masturbuję. Może wtedy dotrzesz do większego grona...

Kończe, bo nie chcę mi sie słuchać wywodów cudownego księcia i zakochanej w nim księzniczki.
EOT
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 07:58   #124
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
Rowniez zauwazylam ze kobiety ktorych mezczyzni sie masturbuja ...no na sile probouja udowodnic ze to jest jak najabrdziej normalne/prawidlowe ... nie jest to nic nadzywczajnego ani tez nienormalnego skadze... ale u mnie w zwiazku masturbacja nie miala i nie ma miejsce ,dlaczego?bo oboje sobie wytarczamy i tego nie potrzebujemy.

Dzis z ciekawosci spytalam tż co mysli o facetach ktorzy to robia bedac w zwiazku odpowiedzial mi tak:

"odpowiedz jest prosta i oczywista,kobieta albo sie im znudzila a na pewno nie pociaga ich fizycznie ,skoro to robia"

ja tak do konca nie uwazam ,bo na pewno sa inne racjonalne powody ,ale byc moze cos wtym prawdy jest?
No a co z mężczyznami, którzy się nie masturbują i z ich kobietami, które to robią? Ciekawa jestem teorii twojego TŻ-ta na ten temat. Czy też mężczyzna się znudził i jest nie atrakcyjny?

(Zaraz się tutaj dowiem wg niektórych wizażanek, że mi mąż nie wystarcza, że mi się nie podoba oraz że nie potrafię się pohamować seksualnie co zapewne oznacza, że na 99% jestem potencjalną "zdrajczynią" w związku).

Dyskusja zaczyna być na prawdę zabawna gdy okazuje się, że osoby które czegoś nie robią bo nie akceptują tego doskonale się na tym znają, znają motywy działań innych osób i potrafią przewidzieć ich przyszłość).
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 09:04   #125
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Moim skromnym zdaniem ta dyskusja troche wymknela sie spod kontroli....
Teorie typu - moj nigdy tego nie robi, jak jest sie w zwiazku to sie nie powinno, jak ktos robi bedac w zwiazku tzn,ze partner mu niewystarcza i sie znudzil sa bez sensu kompletnie...

Co para to inne relacje jak juz ktos wczesniej zauwazyl. a co czlowiek to inny poglad i inne podejscie...kazdy robi to zapewne z innego powodu i ma do tego inne podejscie a tez i nie kazdy to robi.

Temperamenty tez sa rozne. Jesli np w zwiazku jedna strona ma wieksze potrzeby niz druga to ta, ktora ma wieksze moze w ten sposob sobie pomoc - nie widze w tym nic zlego. Jesli nie jest to zamiast seksu i przez to nie olewa sie partnerki/partnera to nie ma w tym nic niestosownego.

I tak jak czesc pan to robi a czesc nie, tak czesc panow to robi a czesc nie. Ne ma reguly...

Ja nawet nie wiem czy moj tz sie masturbuje - nigdy nie pytalam i jakos malo mnie to interesuje...z naszych rozmow wnioskuje ze raczej nie, ale pewna nie jestem, bo nigdy nie pytalam.
A zarzekanie sie,ze moj tz to na pewno nie tez jest troche naciagane bo skad wiecie,ze na pewno nie?przeciez nie jestescie z nimi 24h/dobe...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:13   #126
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

jak wroci z pracy spytam sie go co mysli o kobietach ktore to robia .....jesli chcecie...sama jestem ciekawa co mi odpowie .Nie traktujecie tej dyskusji zbyt powaznie,kazdy robi to co chce i jak chce ,kazdy ma inne poglady i nikt nie powinien kazac komus inaczej myslec..
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:23   #127
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Ja myślę, że przydałoby się po prostu więcej tolerancji. I Czarnulko - Twój TŻ nie jest żadną wyrocznią, tylko dlatego, ze jest facetem I te jego teorie za wiele z rzeczywistością nie mają....
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 11:40   #128
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

ok wiem ,ze nie jest wyrocznia...wiec odpuszcze a teorie to kazdy ma inne na ten temat i to nie podlega dyskusji niech kazdy pozostanie przy swojej najepiej.

Tolerancja...owszem musi byc na nia miejsce ,wiec wspolnymi silami obalilismy mit ze wszyscy to robia i to chyba bylo mysla przewodnia.
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:56   #129
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Dziewczyny, to nie jest tak, że "my sobie wystarczamy" to się nie masturbujemy, a jak się masturbujemy, to pewnie sobie nie wystarczmy. Nie. Mnie mój facet wystarcza w 100% - w sensie nie chcę innego, nie mam ochoty go zdradzać. A jednak się masturbuję (i mój facet czasami też, najczęściej jak myśli o mnie i o tym, co będziemy robić; ale ma prawo sobie równie dobrze pofantazjować przy tym o innych). Dlaczego się nadal mastrubuję, chociaż jestem w stałym związku, mieszkamy razem, facet mi wystarcza? Bo lubię, bo mam swoje życie wewnętrzne, swoje i tylko swoje fantazje (których rąbek czasami zdradzam mojemu TŻ, ale wiele mam tylko swoich), bo moja ręka to jednak MOJA ręka i wiem co lubię najlepiej na świecie. Poza tym mój TŻ wystarcza mi w 100% jako facet, jako osoba, ale to, że nie chcę być z innym nie znaczy, że nie lubię pobyć sama ze sobą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:36   #130
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Ta dyskusja rzeczywiście się wymyka spod kontroli.

Czarnulka, o ile zgadzam się z tym, że nie każdy facet to robi i uważam, że mój akurat też nie (obecnie, w naszej aktualnej sytuacji) - to mam wrażenie, że z Twoich postów przebija poczucie wyższości. Więc, żeby było jasne - ani Twój, ani mój, ani żaden inny facet nie jest lepszy tylko dlatego, że nie ma ochoty się masturbować. Ani związek bez masturbacji nie jest lepszy od związku z masturbacją.

To nie jest (nie musi być) tak, że jak ktoś się masturbuje, to znaczy, że partner mu nie wystarcza. Być może nie wystarcza mu ilość orgazmów dziennie , bo ma większe potrzeby i jak się nie rozładuje, to hormony uderzają do głowy. I to ma miejsce w wypadku obydwu płci, nie tylko facetów.

Swoją drogą, mojego pewnie też byś uznała za nieopanowanego seksualnie itp itd, bo sam mi powiedział, że jak np nie ma tego orgazmu przez 2-3 dni, to testosteron mu uderza i nie potrafi się skupić, nie potrafi myśleć o niczym innym, tylko o seksie. No i tu już zależy, bo póki jesteśmy przy sobie, kochamy się, to ta dawka orgazmów jest zapewniona. Gdybym nie była w pobliżu (no nie wiem, wyjazd, choroba, cokolwiek), to pewnie by się masturbował i tyle (bo niemasturbowanie się nie wynika z żadnych przesłanek ideologiczno-światopoglądowych). Nie będę się zarzekać, że biedak przetrwa całą (np) ciążę bez orgazmu, ja pewnie też nie miałabym ochoty wtedy się wyrzekać przyjemności. Fakt, ze wtedy jest to czysta fizjologia, rozładowanie napięcia, zaspokojenie popędu. Nie ma w tym magii, uczuć, bo niby skąd.
Może i ja bym się masturbowała, gdybym była przez tydzień czy dwa pozbawiona orgazmu.

Dodam, że popęd seksualny i jego zaspokajanie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, tak jak potrzeba jedzenia, dajmy na to. Nie umrze się od braku zaspokojenia, ale to silne potrzeba, która będzie się domagać swoich praw. To jest potrzebne. Jak często to już indywidualne dla każdego.

Rozumiemy, że jesteś zakochana i masz ochotę się "pochwalić" facetem, ale to normalne, że nie znajdziesz tutaj osób chętnych do współzachwycania się .
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:48   #131
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

100% racji. brawo lexie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 12:53   #132
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ta dyskusja rzeczywiście się wymyka spod kontroli.

Czarnulka, o ile zgadzam się z tym, że nie każdy facet to robi i uważam, że mój akurat też nie (obecnie, w naszej aktualnej sytuacji) - to mam wrażenie, że z Twoich postów przebija poczucie wyższości. Więc, żeby było jasne - ani Twój, ani mój, ani żaden inny facet nie jest lepszy tylko dlatego, że nie ma ochoty się masturbować. Ani związek bez masturbacji nie jest lepszy od związku z masturbacją.

To nie jest (nie musi być) tak, że jak ktoś się masturbuje, to znaczy, że partner mu nie wystarcza. Być może nie wystarcza mu ilość orgazmów dziennie , bo ma większe potrzeby i jak się nie rozładuje, to hormony uderzają do głowy. I to ma miejsce w wypadku obydwu płci, nie tylko facetów.

Swoją drogą, mojego pewnie też byś uznała za nieopanowanego seksualnie itp itd, bo sam mi powiedział, że jak np nie ma tego orgazmu przez 2-3 dni, to testosteron mu uderza i nie potrafi się skupić, nie potrafi myśleć o niczym innym, tylko o seksie. No i tu już zależy, bo póki jesteśmy przy sobie, kochamy się, to ta dawka orgazmów jest zapewniona. Gdybym nie była w pobliżu (no nie wiem, wyjazd, choroba, cokolwiek), to pewnie by się masturbował i tyle (bo niemasturbowanie się nie wynika z żadnych przesłanek ideologiczno-światopoglądowych). Nie będę się zarzekać, że biedak przetrwa całą (np) ciążę bez orgazmu, ja pewnie też nie miałabym ochoty wtedy się wyrzekać przyjemności. Fakt, ze wtedy jest to czysta fizjologia, rozładowanie napięcia, zaspokojenie popędu. Nie ma w tym magii, uczuć, bo niby skąd.
Może i ja bym się masturbowała, gdybym była przez tydzień czy dwa pozbawiona orgazmu.

Dodam, że popęd seksualny i jego zaspokajanie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, tak jak potrzeba jedzenia, dajmy na to. Nie umrze się od braku zaspokojenia, ale to silne potrzeba, która będzie się domagać swoich praw. To jest potrzebne. Jak często to już indywidualne dla każdego.

Rozumiemy, że jesteś zakochana i masz ochotę się "pochwalić" facetem, ale to normalne, że nie znajdziesz tutaj osób chętnych do współzachwycania się .
Zgadzam się. I piękna puenta.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:04   #133
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

nie mialam zamiaru sie chwalic ,chociaz pewnie byloby czym...
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:24   #134
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
nie mialam zamiaru sie chwalic ,chociaz pewnie byloby czym...
prawie kazdy tutaj mialby czym sie pochwalic
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:33   #135
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

jedyne czym się tu między wierszami pochwaliłaś to brak akceptacji dla innego zdania i wysnuwanie bzdurnych wniosków z tematu "masturbacja".
Przepraszam, ale musiałam
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:10   #136
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
nie mialam zamiaru sie chwalic ,chociaz pewnie byloby czym...
No,ale chcąc nie chcąc pochwaliłaś swojego tż-cika,jaki to misiaczek jest cudowny bo się nie masturbuje i ty mu wystraczyć,baaa i nie jest według ciebie niewyżytym samcem skłonnym do zdrad.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:13   #137
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
jestem z moim partnerem bardzo dlugo ,spedzamy ze osba cale dnie po pracy razem wszedzie wychodzimy ...nie o tym chcialam pisac ,ale dziwi mnie stwerdzenie ,ze kazdy facet to robi??tzn masturbuje sie ..i wszystkie wizazanki sa o tym swiecie przekonane ..ze nawet jesli facet jest w trwalym zwiazku to sie masturbuje i ze kobieta tez???.

Ja moge przyznac ze odkad mam partnera tego nie robie czyli jakies dobre 3 lata...hehe niezmowlie??..mamy ze soba swietny kontakt i rozmawiamy na kazde tematy ...rowniez te pikantne ..moj partner byl zdziwony ze ,kazdy facet to robi ,bo on stwierdzil ze nie ma takiej potrzeby majac mnie ... ,dla niego jak on to powiedzial jest to "ostatecznosc" i ze nie sprawia mu to przyjemnosci ...samemu dobie robiac dobrze ...Nie zaprzeczal ze nigdy tego nie robil bo robil czesto jak byl nastlatkiem ,jak i wtedy kiedy nie mial dziewczyny .Przedemna byl rowniez w dlugim zwiazku ,ale przyznal sie ze to robil ,poniewaz ona bardzo rzadko sie znim kochala(co sie pozniej okazalo ze go zdradzala) i stad no musial sobie pomagac.

Nie to zebym chciala cos udowadniac ,ale on sam chcial zebym zalozyla ten topik ..udowadniajac ,ze facet jesli mocno kocha kobieta,jest dla mnie atrakcyjna nie ma potrzeby robieniu sobie samemu dobrze,twierdzi ze jest chyba cos znim nie tak...skoro majaj ukochana ...musi sie sam zadolowac..

a ja korzystam z okazji i skladam czarnulce gorace zyczonka
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 16:28   #138
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
jestem z moim partnerem bardzo dlugo ,spedzamy ze osba cale dnie po pracy razem wszedzie wychodzimy ...nie o tym chcialam pisac ,ale dziwi mnie stwerdzenie ,ze kazdy facet to robi??tzn masturbuje sie ..i wszystkie wizazanki sa o tym swiecie przekonane ..ze nawet jesli facet jest w trwalym zwiazku to sie masturbuje i ze kobieta tez???.

Ja moge przyznac ze odkad mam partnera tego nie robie czyli jakies dobre 3 lata...hehe niezmowlie??..mamy ze soba swietny kontakt i rozmawiamy na kazde tematy ...rowniez te pikantne ..moj partner byl zdziwony ze ,kazdy facet to robi ,bo on stwierdzil ze nie ma takiej potrzeby majac mnie ... ,dla niego jak on to powiedzial jest to "ostatecznosc" i ze nie sprawia mu to przyjemnosci ...samemu dobie robiac dobrze ...Nie zaprzeczal ze nigdy tego nie robil bo robil czesto jak byl nastlatkiem ,jak i wtedy kiedy nie mial dziewczyny .Przedemna byl rowniez w dlugim zwiazku ,ale przyznal sie ze to robil ,poniewaz ona bardzo rzadko sie znim kochala(co sie pozniej okazalo ze go zdradzala) i stad no musial sobie pomagac.

Nie to zebym chciala cos udowadniac ,ale on sam chcial zebym zalozyla ten topik ..udowadniajac ,ze facet jesli mocno kocha kobieta,jest dla mnie atrakcyjna nie ma potrzeby robieniu sobie samemu dobrze,twierdzi ze jest chyba cos znim nie tak...skoro majaj ukochana ...musi sie sam zadolowac..
Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
Dzis z ciekawosci spytalam tż co mysli o facetach ktorzy to robia bedac w zwiazku odpowiedzial mi tak:

"odpowiedz jest prosta i oczywista,kobieta albo sie im znudzila a na pewno nie pociaga ich fizycznie ,skoro to robia"
Tak, tak... twój facet podpuszcza ciebie, a ty nas

Aaaaa , no sam tytuł wiele mówi (zwrócił ktoś przede mną na to uwagę? )
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 16:37   #139
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tak, tak... twój facet podpuszcza ciebie, a ty nas

Aaaaa , no sam tytuł wiele mówi (zwrócił ktoś przede mną na to uwagę? )
Ja zauważyłam,że to co tż-cik powie,to musi być święte i racją. Ciekawe co jeszcze wypytuje swojego tż-cika.


Mnie to szczerze powiedziawszy dynda i powiewa (choć nie ma co ) czy czyjś tż-tet się masturbuje czy nie jesli nawet to co. Jego sprawa i niedorabiam sobie do tego jakiś "chorych" ideologii.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 16:42   #140
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Nie to zebym chciala cos udowadniac ,ale on sam chcial zebym zalozyla ten topik ..
Cytat:
udowadniajac ,ze facet jesli mocno kocha kobieta...

========================= =============



Rzeczywiście, eleganckie obalanie mitów.
W którym miejscu? A wątek komedia, fakt, udał Ci się.

Powiedzieć, ze każdy się samozadowala, to tak jakby stwierdzić, ze każdy ściąga, każdy się obija w pracy lub każdy pracuje na 200 % normy.

O ile gdy ktoś mówi, że się nie masturbuje, bo ma partnera, udane pożycie i nie ma takiej potrzeby, uważam za zwykłe stwierdzenie faktu (pomijam, że można nikogo nie mieć i też ''tego'' nie robić; a 'aseksualność' kolejną orientacją...), po którym nie trzeba doszukiwać się w wypowiedzi 2ego dna , o tyle hasełka, że ''bo'', że jak był z inna, nie dawała mu często, to musiał sobie radzić, że jak był młodszy, a teraz to mu to nie sprawi(a) przyjemności ... Hm... <drapie się pod brodą.>

Wpadłabyś na to, że on po 2 latach związku, czy ile tam jesteście ze sobą, znając Cię dobrze, może np. mówić Ci to, co chcesz usłyszeć? Bo ja tylko czytając ten wątek (a właściwie kilka Twoich postów) widzę, jak dla Ciebie milutką kwestią jest to, że TZ się nie zaspokaja ręką...
Jak to mówią, nie będziesz łgał, nie będziesz spokoju miał....
No i, trzeba to przyznać, mężczyźni wręcz słyną z mówienia prawdy kobietom.

Zwykłe małe niezgranie może się pojawić, bez delegacji i połogów, np. wtedy, gdy facet ma potrzebę rano używać żony, a ta, jakby powiedziała Bridget , nie jest w stanie o tej porze przyjąć w siebie nic więcej oprócz kubka kawy ; rzeczywiście, wielki problem dla zdrowego, lubiącego seks mężczyzny, rano zrobić sobie dobrze pod prysznicem, a po południu po powrocie z pracy stanąć na wysokości zadania z partnerką.
Może Twój facet ''TEGO'' NIE ROBI (to ma nazwę, wiesz...), a może, jesteś nieźle, robiona przez niego, w trąbę.
Tak czy śmak, ciesz się, że masz tylko takie zmartwienia. Pozdrawiam.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:00   #141
Everla
Przyczajenie
 
Avatar Everla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 28
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, eleganckie obalanie mitów.
Wątek komedia.

Powiedzieć, ze każdy się masturbuje, to tak jakby stwierdzić, ze każdy ściąga, każdy się obija w pracy lub każdy pracuje na 200 % normy.

O ile gdy ktoś mówi, że się nie masturbuje, bo ma partnera, udane pożycie i nie ma takiej potrzeby, uważam za zwykłe stwierdzenie faktu, po którym nie trzeba doszukiwać się w wypowiedzi 2ego dna , o tyle hasełka, że ''bo'', że jak był z inna, nie dawała mu często, to musiał sobie radzić, że jak był młodszy, a teraz to mu to nie sprawi(a) przyjemności ...

Wpadłabyś na to, że on po 2 latach związku, czy ile tam jesteście ze sobą, znając Cię dobrze, może np. mówić Ci to, co chcesz usłyszeć? Bo ja tylko czytając ten wątek (a właściwie kilka Twoich postów) widzę, jak dla Ciebie milutką kwestią jest to, że tz się nie zaspokaja ręką...

Zwykłe niedogranie może się pojawić np. wtedy, gdy facet ma potrzebę rano użyć żony, a ta, jakby powiedziała Bridget , nie jest w stanie o poranku przyjąć w siebie nić więcej oprócz kubka kawy ; rzeczywiście, wielki problem dla zdrowego, lubiącego seks faceta, rano zrobić sobie dobrze pod prysznicem, a po południu po powrocie z pracy stanąć na wysokości zadania z partnerką.
Może Twój facet ''TEGO'' (to ma nazwę, wiesz...) NIE ROBI, a może jesteś nieźle, robiona przez niego, w trąbę.


Pardon, ale poległam na tym watku, mimo,ze stara baba i co nieco w sexie i związakach zaznałam

Dla autorki ostatniego postu postawiłabym mega duży kawał dobrego ciasta, lody i cappucino za jakże trafna wypowiedź i kończąca ja ripostę

Do autorki wątku:


Jak się chwalić, to się chwalić dobrym sexem, udanymi pozycjami, sceneriami, a nie tym,że maz rączke oszczędza..
Wolny kraj,wolny wybór, może zamiast reki uzywa masturbator na allegro dostępne nawet w wersji z ustami

Nie wywyższaj sie, bo doprawdy nie ma czym, oj nie ma...
Everla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:05   #142
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie każdy facet "to" robi tak jak i nie każda kobieta. Wypowiadające się chyba mają na myśli, że każdy kiedyś to robił, chociaż to i tak na wyrost powiedziane, bo z pewnością znajdą się osoby, które się nie onanizowały nigdy.
kazda osoba robila to chcoiazby raz w zyciu... i nie oszukujcie sie, jedynie co to mnie to przeraza.. ale taka jest rzeczywitosc.. kazdy musi sie podotykac buhehehe. A co do masturbaciji.. nie pomyslalas ze moze juz tego nie robi bo ma ciebie? i nie potrzebuje? podobinie jak ty, bo sami zaspokajacie siebie.
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:22   #143
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
Dzis z ciekawosci spytalam tż co mysli o facetach ktorzy to robia bedac w zwiazku odpowiedzial mi tak:

"odpowiedz jest prosta i oczywista,kobieta albo sie im znudzila a na pewno nie pociaga ich fizycznie ,skoro to robia"
Nieprawda
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:15   #144
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

tez odnioslam wrazenia wywyższania sie czarnulki ponad inne kobiety, ktorcyh facetom rzekomo zdarza sie to robic.
Zgadzam sie tez z tym, ze niektore kobiety lubią slyszec to co chca a fececi w ten sposob probuja udboruchac swoja partnerke.
Co do Czarnulki stwierdzenie to moze sie zgadzac. Troche niepojete sa dla mnie slowa twojego Tz i, ze wyszlo to z ust mezczzyny.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:15   #145
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Oczywiście, że nieprawda! Od samego początku było jasne, że jakichś "nowości" się tu dowiemy, bo tż-cik naszej koleżanki ma zaskakujące przemyślenia. Nie wiem czy tak kłamie, żeby mu baba nie truła za uchem, czy tak myśli. Z dwojga złego lepiej, żeby kłamał...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:30   #146
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

a mnie się wydaje,że przesadzacie troszkę.
ja z jej postow nie czułam wyższości.
to,że ktoś wyraża swoją opinię tylko w jedną stronę niekoniecznie nie bierze poprawki w drugą.

może zapytajmy się czarnuli,czy to,że jej facet TERAZ się nie masturbuje nie znaczy,że mógłby tego nie robić.

ja się na tym nie znam,bo mnie takie sytuacje nie dotyczą bezpośrednio,ale czy np.wiara nie odgrywa dużej roli w postrzeganiu sexu?
czy nie uważacie,że człowik głęboko wierzący nie potrafi sie powstymać od sexu?przeciez są osoby,ktore w ten sposb żyją np.księża,zakonnice.
oczywiście jak w kazdej grupie znajdują się wyjątki,ale nie można mowić,że tak się nie da.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 09:15   #147
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

grubo przesadzacie i chyba zlosliowsc to co niektorych domena.
ale mnie to dynda,moj tz tego nie robi i ja tez bo moim skromny zdaniem WYSTARCZAMY SOBIE W 100% i prosze uszanowac moje zdanie kazdy ma inne ...hehe
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 09:29   #148
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
grubo przesadzacie i chyba zlosliowsc to co niektorych domena.
ale mnie to dynda,moj tz tego nie robi i ja tez bo moim skromny zdaniem WYSTARCZAMY SOBIE W 100% i prosze uszanowac moje zdanie kazdy ma inne ...hehe
A niech dynda, tylko zrozum ze swoim chlopakiem, ze mozna miec super hiper ekstra zycie seksualne w zwiazku i pomimo tego moze miec miejsce mastrubacja; postawil on absurdalna wg mnie teze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 09:48   #149
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

Czarnulka, a może chodzi o religie? może dlatego twój chłopak tego nie robi? Chociaż mało prawdopodobne w dobie dzisiejszej religijności :P
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 12:00   #150
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: nie kazdy facet to robi...smieszy mnie to gadanie

confused jesli chodzi o wiare to on wogole nie jest wierzacy hehe anie robi tego bo nie czuje takiej potrzeby..poprostu
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.