CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 15:33   #1921
ilusione
Raczkowanie
 
Avatar ilusione
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 122
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

ja bym sie z testem wstrzymala jeszcze... mysle ze jesli rzeczywiscie uwazaliscie to raczej nie... ale z drugiej strony majatku nie kosztuje a spokojniejsza bedziesz wiec do apteki marsz
ilusione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 15:35   #1922
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

dziekuje za wszystkie odpowiedzi. nie oczekuje ze ktos mi tu wprost powie tak czy nie tylko chcialam wiedziec co o tym sadzicie. a te bole brzucha i piersi to ja bym wlasnie bardzo chciala juz miec bo u mnie to zawsze oznacza okres... chyba faktycznie zrobie ten test... dzikeuje za poswiecony czas
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 16:02   #1923
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

Napisz poźniej jeśli mozesz, co i jak. Nie jestem ciekawska, tylko po prostu przejmuję się tutaj niektórymi postami i zastanawiam później, jak dalej się toczą sprawy zakładającej wątek. Stąd moja prośba
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 16:18   #1924
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

A może by tak zajrzeć na wątek "Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy." : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219159 ???
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 16:23   #1925
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

jezeli wspolzyjesz musisz liczyc sie z faktem ze MOZESZ zajsc w ciaze
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 16:46   #1926
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

Zrób test ciążowy i będzie po kłopocie. Ja też miałam taką sytuację jak Ty. Okazało się, że w ciąży nie byłam, ale ginekolog nie powiedział mi nic więcej. Niedawno zrobiłam sobie wszystkie wyniki badań i okazało się, że to problemy z hormonami.
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 17:12   #1927
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

Przeciez jet specjany watek do tego typu pytań . Ludzie to sie chyba nigdy nie naucza tego ;]
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 20:21   #1928
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

ja zawsze sie licze z tym ze moge zajsc. ale to niemozliwe zeby to bylo podczas wspolzycia. a test bede mogla kupic dopiero w sobote. wiec okaze sie dopiero w niedziele... na pewno napisze. tez sie boje ze moge miec jakies problemy hormonalne... po owulacji odczuwalam lekkie bole jajnika... a teraz wydaje mi sie jakby prawa strona podbrzusza byla lekko powiekszona i twardsza. boje sie zeby to nie byla jakas torbiel... wiem ze moge miec sklonnosci do nowotworow poniewaz w mojej rodzinie byly czeste przypadki... z 7 rodzenstwa wszyscy zmarli na raka oprocz mojej babci:/ fakt jest taki ze musze wybrac sie do ginekologa... jak nie dostane do soboty to na pewno test... coz... a jutro zamierzam zmierzyc temperature. dzieki za wszystko
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:50   #1929
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ale to niemozliwe zeby to bylo podczas wspolzycia
a przepraszam, w jaki inny sposób?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:59   #1930
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ja zawsze sie licze z tym ze moge zajsc. ale to niemozliwe zeby to bylo podczas wspolzycia.

A kiedy można wpaść jak nie podczas współzycia ?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 22:30   #1931
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

Łączę wąyki...

P.S. Moim zdaniem nie jesteś w ciąży
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 03:01   #1932
kamcia2912
Przyczajenie
 
Avatar kamcia2912
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie
Wiadomości: 18
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Zazdroszcze. Ja chciałabym zajść, a nie moge . A co do objawów to niektóre mozna zaobserwować już po paru dniach od zajścia.

Edytowane przez kamcia2912
Czas edycji: 2008-12-04 o 03:09
kamcia2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:31   #1933
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Cytat:
Napisane przez kamcia2912 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze. Ja chciałabym zajść, a nie moge . A co do objawów to niektóre mozna zaobserwować już po paru dniach od zajścia.
Jakie? Bo nigdy o tym nie słyszałam, zawsze uważa się, że pierwszym sygnałem o ciąży jest brak okresu, czyli w ciąży już się jest od kilkunastu dni.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:42   #1934
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

wiem ze moje pytanie moze wydać sie tendencyjne ale prosze o jakies słowa szczerości

W czasie okresu kochalismy się z moim chlopakiem(w przedostatni dzień) oczywiście z prezerwatywa. Nie pękła, a wytrysk byl na zewnatrz i w prezerwatywe zeby bylo bezpieczniej. Potem zrobilismy to tydzien po okresie, ale tez z prezerwatywa itd.
Jednak od kilku dni boli nie podbrzusze, tzn czuje jakby mi sie tam w srodku przelewalo, takie uczucie jak bol brzucha przed miesiączka a do niej jest jeszcze 2,5 tygodnia. Czy moge byc w ciąży???

Nie mam 15 lat i zawsze uwazamy z moim chlopakiem ale nie wiem czemu tym razem mam takie obawy czy to mozliwe?
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:48   #1935
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Cytat:
Napisane przez kamcia2912 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze. Ja chciałabym zajść, a nie moge . A co do objawów to niektóre mozna zaobserwować już po paru dniach od zajścia.
Taaa... Bóle brzucha, piersi, senność, rozdrażnienie - jak przed okresem
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:22   #1936
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zadumana Pokaż wiadomość
wiem ze moje pytanie moze wydać sie tendencyjne ale prosze o jakies słowa szczerości

W czasie okresu kochalismy się z moim chlopakiem(w przedostatni dzień) oczywiście z prezerwatywa. Nie pękła, a wytrysk byl na zewnatrz i w prezerwatywe zeby bylo bezpieczniej. Potem zrobilismy to tydzien po okresie, ale tez z prezerwatywa itd.
Jednak od kilku dni boli nie podbrzusze, tzn czuje jakby mi sie tam w srodku przelewalo, takie uczucie jak bol brzucha przed miesiączka a do niej jest jeszcze 2,5 tygodnia. Czy moge byc w ciąży???

Nie mam 15 lat i zawsze uwazamy z moim chlopakiem ale nie wiem czemu tym razem mam takie obawy czy to mozliwe?
Sądzę, że nie jesteś w ciąży. U kobiety bóle podobne jak w trakcie miesiączki czy przed daje też zaparcie i problemy jelitowe (czuje się je jak skurcze macicy, czasem jak ból jajnika można się łatwo pomylić).

edit:
Dziewczyny same się nakręcacie. Im więcej się martwicie i doszukujecie objawów ciąży u siebie tym więcej ich znajdziecie i tym później przyjdzie okres.

Wiem po sobie, że mechanizm tego działania jest prosty. Choruję na ogólnie pojęty układ oddechowy, jako że jestem palaczem od razu pomyślałam, że mam raka. Odpaliłam google przeczytałam wszystkie objawy i od razu znalazłam je u siebie.... Raka nie mam, ani nawet podejrzeń o raka. Lekarz mi wyjaśnił, że ponad 2/3 objawów chorobowych wynikało ze stresu i wmawiania sobie, że coś jest nie tak... Kiedy postawiono właściwą diagnozę objawy jak ręką odjął ustąpiły bez żadnych leków...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2008-12-04 o 11:31
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:40   #1937
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Sądzę, że nie jesteś w ciąży. U kobiety bóle podobne jak w trakcie miesiączki czy przed daje też zaparcie i problemy jelitowe (czuje się je jak skurcze macicy, czasem jak ból jajnika można się łatwo pomylić).

edit:
Dziewczyny same się nakręcacie. Im więcej się martwicie i doszukujecie objawów ciąży u siebie tym więcej ich znajdziecie i tym później przyjdzie okres.

Wiem po sobie, że mechanizm tego działania jest prosty. Choruję na ogólnie pojęty układ oddechowy, jako że jestem palaczem od razu pomyślałam, że mam raka. Odpaliłam google przeczytałam wszystkie objawy i od razu znalazłam je u siebie.... Raka nie mam, ani nawet podejrzeń o raka. Lekarz mi wyjaśnił, że ponad 2/3 objawów chorobowych wynikało ze stresu i wmawiania sobie, że coś jest nie tak... Kiedy postawiono właściwą diagnozę objawy jak ręką odjął ustąpiły bez żadnych leków...
Masz racje ze takie nakrecanie sie sprawia ze nawet te obajwy sa silniejsze bo spinamy mieśnie itd. Bóle mam własnie takie jak opisałas tj. całe podbrzusze mam twarde i obolałe( to troche tak odczuwalne jak po zrobieniu 200 brzuszków, bole jajnika tez ale tak od czasu do czasu, raz jednen jest wiekszy raz drugi. Sprawdzałam tez temperature mam 36, 35,6 Kocham mojego chlopaka, jestesmy ze soba długo ale na dziecko jest jeszcze nie pora dlatego mam takie obawy, dziekuje za pocieszenie. Jutro zrobie test dla pewności, bede spokojniejsza.
Bardzo dzikuje
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:54   #1938
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: ciaza, czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
A kiedy można wpaść jak nie podczas współzycia ?
no mozna... np jesli wytrysk jest na okolice pochwy. wtedy mozna.




przypomnialo mi sie ze po zakonczeniu kuracji antybiotykowej, tzn jakis tydzien to miala problemy typu uplawy i swedzenie. podejrzewam ze po prostu zostala naruszona naturalna flora bakteryjna i to stad. a jak wyczytalam na co jest ten antybiotyk to az sie przerazilam... strasznie silny. na kile,rzezaczke, dur brzuszny, salmonelle, wszelkie choroby ukladu oddechowego i moczowo plciowego. i jeszcze dostalam najwieksza dawke... 1000mg. tak podejrzewam ze to to... spoznia mi sie juz o tydzien jakis... ale odczuwam objawy tak jak na kilka dni przed okresem... czyli na okres. no coz... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok a jak nie bede pewna do soboty to w sobote kupuje test.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:58   #1939
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Cytat:
Napisane przez kamcia2912 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze. Ja chciałabym zajść, a nie moge . A co do objawów to niektóre mozna zaobserwować już po paru dniach od zajścia.
wiesz... ja zawsze sie boje o to ze kiedys moge miec problemy z zajsciem... bardzo chcialabym byc mama ale jeszcze nie teraz... moja mama miala powazne komplikacje kiedy mnie rodzila. wlasciwie to cudem przezyla. i ja sie boje ze mnie tez to spotka. planuje sobie zrobic kiedys badanie na plodosc. slyszalam ze jest cos takiego.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 15:23   #1940
Ola4466
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Możliwe, że doszło do zapłodnienia?

Więc będę pisać prosto z mostu
Mam 21 lat. Stosuję antykoncepcję tabletkową hormonalną. Biorę Cilest. Wczoraj biorąc tabletkę o godz 17.00 zauważyłam, że coś mi się nie zgadza w blisterze. Nie zgadzał mi się dzień z dniem napisanym na blisterze. Po dłuższym rozmyślaniu nad blisterem już wiem co i gdzie jest pomyłka w braniu tabsów. W starym cyklu ostatnią tabletkę wziełam 18 listopada wiec od 19 listopada(środa) zaczyna mi się przerwa 7-dniowa w tabletkach. Następny blister powinnam zacząć w 26 listopada(środa) i tu jest PROBLEM bo najwidoczniej zapomniałam i przedłużyłam sobie przerwe do 8 dni bo pierwszą tabletkę nowego blistra wziełam w czwartek . W niedziele 30 listopada kochałam się z moim facetem i doszło do całkowitej penetracji członka i on skończył we mnie (byłam pewna, że jesteśmy dobrze zabezpieczeni). Wczoraj przeczytałam gdzieś na necie, że pod żadnych pozorem nie wolno przedłużać przerwy w tabletkach. Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia??????????? Poradzcie mi
Ola4466 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:38   #1941
ilusione
Raczkowanie
 
Avatar ilusione
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 122
Dot.: Możliwe, że doszło do zapłodnienia?

jelsi cie to pocieszy to napisze ci ze zajsc w ciaze to nie jest jednak az tak prosta sprawa... nie wiem ile czasu bralas tabletki ogolnie... itp
chociaz rozne psikusy sie zdazaja... a ten procent nieskutecznosci tabletek anty to wlasnie sie bierze z takich przypadkow ze ktos cos przeoczy i bierze niezgodnie z instrukcja...
ilusione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:41   #1942
Ola4466
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Możliwe, że doszło do zapłodnienia?

Cytat:
Napisane przez ilusione Pokaż wiadomość
jelsi cie to pocieszy to napisze ci ze zajsc w ciaze to nie jest jednak az tak prosta sprawa... nie wiem ile czasu bralas tabletki ogolnie... itp
chociaz rozne psikusy sie zdazaja... a ten procent nieskutecznosci tabletek anty to wlasnie sie bierze z takich przypadkow ze ktos cos przeoczy i bierze niezgodnie z instrukcja...
tabletki biorę już od kilku miesięcy a dokładnie to zaczełam brać od lipca...tego roku 2008
Ola4466 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:43   #1943
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Dziewczyny chciałam zwrócić waszą uwagę na jeszcze jeden fakt. Jest bardzo nieodpowiedzialnym zachowaniem uprawiać seks bez zabezpieczenia w sytuacji gdy zażywamy jakiekolwiek leki, które mogą mieć wpływ na rozwój płodu. Nie tylko można zajść w ciążę, ale można też urodzić chore dziecko. Pomyślcie proszę o tym, nie ma gorszej tragedii niż nieplanowana ciąża i do tego chore dziecko.

edit:
melleczka

Cytat:
wiesz... ja zawsze sie boje o to ze kiedys moge miec problemy z zajsciem... bardzo chcialabym byc mama ale jeszcze nie teraz... moja mama miala powazne komplikacje kiedy mnie rodzila. wlasciwie to cudem przezyla. i ja sie boje ze mnie tez to spotka. planuje sobie zrobic kiedys badanie na plodosc. slyszalam ze jest cos takiego.
To nie jest jedno badanie, lecz szereg badań, których nie wykonuje się na kasę chorych ot tak dlatego, że pacjentka ma taki pomysł (wiem coś o tym, bo jestem w trakcie ich robienia, bezskutecznie staraliśmy się o potomka). Niektóre z nich są dosyć inwazyjne i nie wykonuje się ich bez konieczności.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2008-12-04 o 15:45
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:53   #1944
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Możliwe, że doszło do zapłodnienia?

prawdopodobieństwo zajscia w ciąże jest ZAWSZE. nie ma 100% antykoncepcji, a jesli przedłużyłaś sobie przerwę to tym bardziej

btw wyszukiwarka - istnieje cały, bardzo obszerny wątek stworzony po to żeby nie tworzyc nowych 'wpadkowych' wątków, tylko pytać tam.
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:10   #1945
Ola4466
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Więc będę pisać prosto z mostu
Mam 21 lat. Stosuję antykoncepcję tabletkową hormonalną. Biorę Cilest. Wczoraj biorąc tabletkę o godz 17.00 zauważyłam, że coś mi się nie zgadza w blisterze. Nie zgadzał mi się dzień z dniem napisanym na blisterze. Po dłuższym rozmyślaniu nad blisterem już wiem co i gdzie jest pomyłka w braniu tabsów. W starym cyklu ostatnią tabletkę wziełam 18 listopada wiec od 19 listopada(środa) zaczyna mi się przerwa 7-dniowa w tabletkach. Następny blister powinnam zacząć w 26 listopada(środa) i tu jest PROBLEM bo najwidoczniej zapomniałam i przedłużyłam sobie przerwe do 8 dni bo pierwszą tabletkę nowego blistra wziełam w czwartek . W niedziele 30 listopada kochałam się z moim facetem i doszło do całkowitej penetracji członka i on skończył we mnie (byłam pewna, że jesteśmy dobrze zabezpieczeni). Wczoraj przeczytałam gdzieś na necie, że pod żadnych pozorem nie wolno przedłużać przerwy w tabletkach. Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia??????????? Poradzcie mi
Ola4466 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:21   #1946
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Możliwe. Powinnaś zabezpieczac się dodatkowo przez bodajże 7 dni. Zrób test po 14 dniach od stosunku.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:44   #1947
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kamcia2912 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze. Ja chciałabym zajść, a nie moge . A co do objawów to niektóre mozna zaobserwować już po paru dniach od zajścia.
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Jakie? Bo nigdy o tym nie słyszałam, zawsze uważa się, że pierwszym sygnałem o ciąży jest brak okresu, czyli w ciąży już się jest od kilkunastu dni.
Pierwszym oczywistym sygnalem jest brak okresu, wczesniej mozna zgadywac po sennosci, zawrotach glowy, uczuciu zimna, nagle pojawiajcej sie chorobie lokomocyjnej.
Mnie na przyklad nagle robilo sie niedobrze w samochodzie, co poza wczesnym dziecinstwem nigdy mi sie nie zdarzalo - praktycznie od razu, ponad tydzien przed spodziewanym okresem. Druga ciaze zreszta wlasnei po tym rozpoznalam, na test bylo jeszcze za wczesnie
Oczywiscie przyczyna moze byc cos innego niz ciaza, ale okresu tez mozna nie dostac z innych powodow...
ushia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:50   #1948
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Dziewczyny, opisze Wam sytuację (nie moją, mi się nie zdarzyło nigdy - na szczęście - zapomnieć tabletki). Sytuacja pewnej dziewczyny, nazwijmy ją A.
28.11 (piątek) A zaczęła kolejne opakowanie tabletek. 02.12 (wtorek) zapomniała wziąć tabletki, minęło ponad 12 h, przyjęła w środę dwie naraz. Czyli zapomniała tabletki z pierwszego tygodnia blistra. Odbył się stosunek 30.11 (niedziela), czyli 3 dni przed zapomnianą tabletką. Na ulotce jest napisane, że jeśli ominęło się tabletkę i stosunek odbył się w tygodniu poprzedzającym dzień pominięcia, jest ryzyko zajścia w ciążę. Z tym że zastanawia mnie, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w takim przypadku.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:50   #1949
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

mialam wziac 7 tabletke wczoraj o 20, ale chlopak do mnie przyszedl i oboje zapomnielismy ze mam wziac, i w tym czasie sie kochalismy bez zabezpieczenia, tabletke wzielam o 23. czy to ma jakis wplyw ze sie spoznilam trzy godizny? To jest moj pierwszy miesiac braniua tabletki.
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:53   #1950
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
mialam wziac 7 tabletke wczoraj o 20, ale chlopak do mnie przyszedl i oboje zapomnielismy ze mam wziac, i w tym czasie sie kochalismy bez zabezpieczenia, tabletke wzielam o 23. czy to ma jakis wplyw ze sie spoznilam trzy godizny? To jest moj pierwszy miesiac braniua tabletki.
A czytałaś ulotkę? Tam wszystko jest napisane.

Nie nie ma wpływu.



P.S. Ręce czasem opadają.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.