Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 09:23   #1861
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Witaj rozwielitko
Oto co zamówiłam na próbę :
Free Sample Makeup Kit
Buff-Fairly Summer(Semi-Matte)
Warm-Medium Beige 1g orig (Original Glo)
Golden-Fawn 1g orig (Original Glo)
Wake Up Call Sample (blush)
Multi-Tasking Concealer sample

Jestem blondynką o ciepłej karnacji, nie szukam w kosmetykach mocnego krycia, dlatego wybrałam wersje "Original Glo" i "Semi-matte"
Jeżeli kosmetyki okażą się faktycznie tak rewelacyjne to na pewno na jednym zamówieniu się nie skończy Bardzo mi się podoba , że można sobie wziąć wersję "small" lub "sample", lubię małe ilości w kolorówce , do tej pory rzadko spotykane
tak, te próbeczki to naprawdę coś świetnego, zwłaszcza że 1g podkładu (sample) starcza na ok. 1 miesiąc używania.
Róż na dużo dłużej, a korektor huhu.
Jakie masz pędzle do makijażu? Dobry pędzel to połowa sukcesu (widze różnicę, bo moje pierwsze próbki nakładalam zwykłym z rossmana, teraz od 2tyg używam pędzli everyday minerals i różnica jest...kolosalna.)
Jeśli lubisz małe ilości to mam nadzieję, że nadchodzące zmiany Ci się spodobają- wycofali zestaw 10 cieni-sampli i powinni wprowadzić coś na jego miejsce
próbeczki powinny przyjśc dość szybko, moje były w 10 dni roboczych
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:27   #1862
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pisałam trochę wcześniej że nie wiem jaki kolor podkładu wybrać. Ale teraz doczytałam że można próbki darmowe zamówić więc tak zrobię, wybiorę 3 kolory podkładu i przetestuję.
A teraz moje spostrzeżenia z testowania oraz jakie podkłady używałam dotychczas: (z tym że może na buzi nie jestem taka blada, ale za to szyję mam jaśniutką i podkład muszę mieć jasny, aby się nie odcinał kolor twarzy od szyi)

może zacznę od tych których najjaśniejszy kolor dla mnie jest za ciemny- są to Loreal true match kolor C2, Deborah colour copy kolor 0,
z panstickiem max factor tym jaśniejszym to sama nie wiem, czasami wydawało mi się że za ciemny, czasami że dobry max factor lasting performance kolory 102 pastell i dalsze ciemniejsze też za ciemne

z tych które mi pasowały (a raczej nie odcinały się od szyi, z tym że nie zwracałam wtedy uwagi na to czy kolor ciepły, wpadający w żółty czy różowy, oby nie był za ciemny):
max factor lasting performnce kolor 100 fair (niedostepny w Polsce)
revoln colorstay kolor ivory,
oriflame podkład adaptacyjny kolor porcelain-z tym że on strasznie różowy jest,
mary kay podkład mocno kryjący kolor 100 ivory
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:34   #1863
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tak, te próbeczki to naprawdę coś świetnego, zwłaszcza że 1g podkładu (sample) starcza na ok. 1 miesiąc używania.
Róż na dużo dłużej, a korektor huhu.
Jakie masz pędzle do makijażu? Dobry pędzel to połowa sukcesu (widze różnicę, bo moje pierwsze próbki nakładalam zwykłym z rossmana, teraz od 2tyg używam pędzli everyday minerals i różnica jest...kolosalna.)
Jeśli lubisz małe ilości to mam nadzieję, że nadchodzące zmiany Ci się spodobają- wycofali zestaw 10 cieni-sampli i powinni wprowadzić coś na jego miejsce
próbeczki powinny przyjśc dość szybko, moje były w 10 dni roboczych
Dobrze wiedzieć - byłoby rewelacyjnie , gdyby z zamian można złożyć sobie 10 dowolnych sampli, tak jak pisała wyżej vril
Czy pamiętasz może ile kosztował taki zestaw - na stronie już go chyba wycofali ?

Co do pędzli to póki co mam Sephorowe (mam też kabuki), jeżeli zdecyduje się na następne zamówienie z EDM to na pewno zaopatrzę się w ich firmowy pędzel

Sample są świetne - można do woli kupować je na każdy sezon roku
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:42   #1864
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
z tych które mi pasowały (a raczej nie odcinały się od szyi, z tym że nie zwracałam wtedy uwagi na to czy kolor ciepły, wpadający w żółty czy różowy, oby nie był za ciemny):
max factor lasting performnce kolor 100 fair (niedostepny w Polsce)
revoln colorstay kolor ivory,
oriflame podkład adaptacyjny kolor porcelain-z tym że on strasznie różowy jest,
mary kay podkład mocno kryjący kolor 100 ivory
Vril ma rację, nie najjaśniejsze kolory z gamy, ale 2. od lewej. Warm, gold, może beige?

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć - byłoby rewelacyjnie , gdyby z zamian można złożyć sobie 10 dowolnych sampli, tak jak pisała wyżej vril
Czy pamiętasz może ile kosztował taki zestaw - na stronie już go chyba wycofali ?

Co do pędzli to póki co mam Sephorowe (mam też kabuki), jeżeli zdecyduje się na następne zamówienie z EDM to na pewno zaopatrzę się w ich firmowy pędzel

Sample są świetne - można do woli kupować je na każdy sezon roku
10 cieni kosztowało 17USD. Ze promocjami, które są zawsze wychodziło oczywiście taniej
Sephorowe pędzle powinny dać radę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:43   #1865
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
pisałam trochę wcześniej że nie wiem jaki kolor podkładu wybrać. Ale teraz doczytałam że można próbki darmowe zamówić więc tak zrobię, wybiorę 3 kolory podkładu i przetestuję.
A teraz moje spostrzeżenia z testowania oraz jakie podkłady używałam dotychczas: (z tym że może na buzi nie jestem taka blada, ale za to szyję mam jaśniutką i podkład muszę mieć jasny, aby się nie odcinał kolor twarzy od szyi)

może zacznę od tych których najjaśniejszy kolor dla mnie jest za ciemny- są to Loreal true match kolor C2, Deborah colour copy kolor 0,
z panstickiem max factor tym jaśniejszym to sama nie wiem, czasami wydawało mi się że za ciemny, czasami że dobry max factor lasting performance kolory 102 pastell i dalsze ciemniejsze też za ciemne

z tych które mi pasowały (a raczej nie odcinały się od szyi, z tym że nie zwracałam wtedy uwagi na to czy kolor ciepły, wpadający w żółty czy różowy, oby nie był za ciemny):
max factor lasting performnce kolor 100 fair (niedostepny w Polsce)
revoln colorstay kolor ivory,
oriflame podkład adaptacyjny kolor porcelain-z tym że on strasznie różowy jest,
mary kay podkład mocno kryjący kolor 100 ivory
Dla mnie Deborah colour copy kolor 0 też był za ciemny, ale np. Mary Kay 100 też, a dla Ciebie już MK był ok.
Jeżeli jesteś w tonacji ciepłej to polecam tylko Golden Fair, Fawn, Olive Fair z największym wskazaniem na Fawn.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:57   #1866
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dla mnie Deborah colour copy kolor 0 też był za ciemny, ale np. Mary Kay 100 też, a dla Ciebie już MK był ok.
Jeżeli jesteś w tonacji ciepłej to polecam tylko Golden Fair, Fawn, Olive Fair z największym wskazaniem na Fawn.
ok, dzięki teraz potrzebuę jeszcze jakiś korektor wybrać który kryłby cienie pod oczami, bo czy zielony na zaczerwienienia brać.. taki pudrowy chyba nie bardzo

gdy zamawiam te 5 bezpłatnych próbek, mogę od razu kupić coś np pędzel, a te 5 próbek bezpłatnych próbek jest do każdego zamówienia?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:05   #1867
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
ok, dzięki teraz potrzebuę jeszcze jakiś korektor wybrać który kryłby cienie pod oczami, bo czy zielony na zaczerwienienia brać.. taki pudrowy chyba nie bardzo

gdy zamawiam te 5 bezpłatnych próbek, mogę od razu kupić coś np pędzel, a te 5 próbek bezpłatnych próbek jest do każdego zamówienia?
Pod oczy najlepszy będzie Sunlight, a bardziej wszechstronny (pod oczy i na niespodzianki) to polecam Tobie Intensive Light.

Do każdego zamówienia możesz wziąć zestaw darmowych próbek, możesz wziąć też same próbki, tu masz dowolność. Jeżeli nie dysponujesz dobrym pędzlem do minerałów, to bardzo polecam Flat Top Brush z EDM - nie za drogi, a jakością Cię zaskoczy.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-04 o 10:06
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 12:42   #1868
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny mam pytanie,

najpierw nakładacie podkład a potem korektor czy najpierw korektor a potem podkład> Chodzi mi o cienie pod oczami.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 12:46   #1869
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie,

najpierw nakładacie podkład a potem korektor czy najpierw korektor a potem podkład> Chodzi mi o cienie pod oczami.
start to finish fair-->podkład-->ew. korektor jeśli nakładam-->omiatam jeszcze start to finish fair
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 12:56   #1870
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczko, próbuję dodac zdjęcia, ale nie wiem czy oddadzą właściwy odcień mojej karnacji

Vril, ten Lancome jest jaśniutki, a już na brązer z pewnością się nie nadaje. Może mylisz z innym podkładem Lancome

Co do podkładu, to zebym ja chociaż wiedziała w jakich odcieniach szukac, to wybrałabym z danej palety ze 2, 3 zbliżone na próbę. Mówiąc szczerze, wszystkie mi w necie wyglądają podobnie, nawet olive te jasne, nie wydają się ciemniejsze od cool.

Co do korektora, czym sie różni od podkładu, skoro i tak jest w proszku?
Tak sobie myślę, może ja dlatego mam problem z doborem odcienia, bo przede wszystkim chcę ukryc cienie pod oczami i wyskakujące "niespodzianki" bądź pozostałości po nich. Często podkładem tuszuję tylko przebarwienia, okolice ust, nosa i cienie. I wówczas nawet pasujący ładnie podkład (np. wspomniany Lancome) odróznia się, gdy jest nałożonony na ową czerwoną "niespodziankę". Może gdybym dobrała dobrze kryjący korektor, taki który zamaskuje również i cienie, to podkład mógłby byc w bardziej beżowym odcieniu. Kurcze, sama już nie wiem . Bo nie mam pewności w jakim odcieniu ma byc podkład. Lancome Ivory 2 chyba jednak najlepiej "leży"

I jeszcze pytanie:
- czym różni się w praktyce semi mate, mate, intesiv, original glo? Domyślam się, że matujące matują, intensiv może bardziej kryje, a original glo? Jest naturalny? Czy możecie mi to przybliżyc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 966e6df499[1].jpg (16,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b843887bd1[1].jpg (11,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bf107a0bbd[1].jpg (15,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00034.jpg (69,1 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez _marcepanka_
Czas edycji: 2009-01-04 o 12:57
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:03   #1871
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
start to finish fair-->podkład-->ew. korektor jeśli nakładam-->omiatam jeszcze start to finish fair
dzieki

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość

I jeszcze pytanie:
- czym różni się w praktyce semi mate, mate, intesiv, original glo? Domyślam się, że matujące matują, intensiv może bardziej kryje, a original glo? Jest naturalny? Czy możecie mi to przybliżyc?
w poście nr 1 znajdziesz odpowiedź
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 13:06   #1872
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Vril, ten Lancome jest jaśniutki, a już na brązer z pewnością się nie nadaje. Może mylisz z innym podkładem Lancome
Przy odcieniu cery Vril jest to jak najbardziej możliwe
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:11   #1873
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A to można miec jeszcze jaśniejszą? Biała jak mąka to nie jestem, ale na studiach zawsze kupowałam najjaśniejsze podkłady. Nie wiem czy kiedyś była taka moda na ciemne podkłady, czy ja niewłaściwie dobierałam jasne, choc nie sądzę.
Ale jak dziś zapytałam męża aby mi podpowiedział jaki mam odcień skóry, to odpowiedział: TRUPI!
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:13   #1874
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
A to można miec jeszcze jaśniejszą? Biała jak mąka to nie jestem, ale na studiach zawsze kupowałam najjaśniejsze podkłady. Nie wiem czy kiedyś była taka moda na ciemne podkłady, czy ja niewłaściwie dobierałam jasne, choc nie sądzę.
Ale jak dziś zapytałam męża aby mi podpowiedział jaki mam odcień skóry, to odpowiedział: TRUPI!
owszem, można
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 16:35   #1875
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Pastereczko, próbuję dodac zdjęcia, ale nie wiem czy oddadzą właściwy odcień mojej karnacji

Vril, ten Lancome jest jaśniutki, a już na brązer z pewnością się nie nadaje. Może mylisz z innym podkładem Lancome

Co do podkładu, to zebym ja chociaż wiedziała w jakich odcieniach szukac, to wybrałabym z danej palety ze 2, 3 zbliżone na próbę. Mówiąc szczerze, wszystkie mi w necie wyglądają podobnie, nawet olive te jasne, nie wydają się ciemniejsze od cool.

Co do korektora, czym sie różni od podkładu, skoro i tak jest w proszku?
Tak sobie myślę, może ja dlatego mam problem z doborem odcienia, bo przede wszystkim chcę ukryc cienie pod oczami i wyskakujące "niespodzianki" bądź pozostałości po nich. Często podkładem tuszuję tylko przebarwienia, okolice ust, nosa i cienie. I wówczas nawet pasujący ładnie podkład (np. wspomniany Lancome) odróznia się, gdy jest nałożonony na ową czerwoną "niespodziankę". Może gdybym dobrała dobrze kryjący korektor, taki który zamaskuje również i cienie, to podkład mógłby byc w bardziej beżowym odcieniu. Kurcze, sama już nie wiem . Bo nie mam pewności w jakim odcieniu ma byc podkład. Lancome Ivory 2 chyba jednak najlepiej "leży"

I jeszcze pytanie:
- czym różni się w praktyce semi mate, mate, intesiv, original glo? Domyślam się, że matujące matują, intensiv może bardziej kryje, a original glo? Jest naturalny? Czy możecie mi to przybliżyc?
Sliczna dziewczyno, najjasniejsze beda napewno za jasne, w mojej ocenie masz tony bezowe i rozowe. Podtrzymuję perfect buff , buff fairy light neutral, i cos z cool mze multitasking. Korektor obowiazkowo na cienie pod oczami sunlight, a na inne niespodzianki intensive conclera far, korektry sa tez w pudrze,ale kryja bardzo mocno. Wiem ze się trudno przestawiac i to bez sprobowania, ale inne sąto kosmetyki od tradycyjnych.

Polecam do zestawu dodanie start to finish (dla Ciebie-soft bronze) za 2,5 dol, do wykonczenia makijazu i pod podklad.

Ktoś pytał o korektor pod oczy- ja uzywam przed podkladem i jestem bardzo zadowolona z efektu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 16:44   #1876
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Aleście natłukły stron od wtorku...

Swoją drogą to naprawdę jestem ciekawa tych kompaktów EDM, ale dziś oblukałam stronkę i... W dziale "pressed" kilka prasowańców jest opisanych jako podkłady, kilka jako róże - no to ciekawostka, wcześniej tego nie było bo dość dokładnie oglądałam ten dział...

Zauważyłam, że brakuje zestawu sampli cieni - ale co będzie w zamian? Zestaw 10 sampli mógłby być - tylko żeby obeszło się bez takich sztywnych ograniczeń jak w obecnym zestawie.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 16:53   #1877
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Patereczko, dzięki wielkie Aż się zarumieniłam . Teraz to wiem już bardzo wiele. Może faktycznie najbezpieczniej będzie pozostac przy odcieniu Buff. Zresztą przy najmniejszej formule, cena nie jest tak duża, więc można zakupic dodatkowe odcienie. Choc nie za bardzo mogę sobie wyobrazic jak tak mała pojemnośc (sample) może wystarczyc na miesiąc. Ale skoro to zupełnie inne kosmetyki...

A jeśli chodzi o cienie do oczu i szminki, to jakie macie deoświadczenia?

I jeszcze chwalone tutaj pędzle. Tych ostatnich zupełnie nie mogę znaleźc na stronce.
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 16:56   #1878
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
I jeszcze chwalone tutaj pędzle. Tych ostatnich zupełnie nie mogę znaleźc na stronce.
https://www.everydayminerals.com/ind...d=20&Itemid=46

(make up-> brushes)
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 17:13   #1879
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne Jeanne90
Niestety, myslałam że będą tańsze. Które zatem najbardziej polecacie?
Obecnie mam do nakładania podkładu pędzel Inglota z naturalnego włosia. Nie używam go codziennie, bo mam wrażenie, że są zbyt duże straty podkładu. Ponieważ to mój pierwszy pędzel trudno mi się wypowiadac czy jest dobry

Z pewnością jednak do suchego podkładu pędzel jest konieczny, nie wspominając już o wykończeniu makijażu (róż, czy brązer).
Używam też pędzelka zamiast eyelinera do robienia delikatnych kresek za pomocą cieni do oczu. Czy, któraś używa takowego z EDM?

Jeśli chodzi o cienie, to bardzo ciekawie wygądają:
smokey eyeliner i starlit jako cienie do kresek.
Ciekawe jako samodzielne cienie do powiek mogą też byc: in the garden, laptop, silver spoon, plan view, mistletoe, czy jasmine tea
I trzeba by też wybrac cień rozświetlający pod nasadę brwi.

Co o tym myślicie?
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 17:29   #1880
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne Jeanne90
Niestety, myslałam że będą tańsze. Które zatem najbardziej polecacie?
Obecnie mam do nakładania podkładu pędzel Inglota z naturalnego włosia. Nie używam go codziennie, bo mam wrażenie, że są zbyt duże straty podkładu. Ponieważ to mój pierwszy pędzel trudno mi się wypowiadac czy jest dobry

Z pewnością jednak do suchego podkładu pędzel jest konieczny, nie wspominając już o wykończeniu makijażu (róż, czy brązer).
Używam też pędzelka zamiast eyelinera do robienia delikatnych kresek za pomocą cieni do oczu. Czy, któraś używa takowego z EDM?

Jeśli chodzi o cienie, to bardzo ciekawie wygądają:
smokey eyeliner i starlit jako cienie do kresek.
Ciekawe jako samodzielne cienie do powiek mogą też byc: in the garden, laptop, silver spoon, plan view, mistletoe, czy jasmine tea
I trzeba by też wybrac cień rozświetlający pod nasadę brwi.

Co o tym myślicie?
Mysle ze pedzel nie jest az tak drogi przy zamawianiu (wpisuj kody znizkowe) lecz jakby nie bylo, jak sie go wezmie do ręki to się okazuje bardzo tani
Warto wydac na niego (flat top) przy pierwszym zamowieniu tez, bo zupelnie inaczej sie naklada - o wiele latwiej.
Cienie są fajniutkie, ale lepiej pczekaj do drugieg zamowienia, bo pewno bedzie, a stworzą pewno nowy zestaw w korzystnej cenie. Co do pedzelka do kresek to akurat nie edm, sa bardzo miekkie i zaokrąglone- moze ktos ma inne doświadczenie, ale wg mnie nie do tego.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 17:43   #1881
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam pytanie natury technicznej. Próbowałam nakładać podkłady na mokro Sephorowym pedzlem (2 psiki hydrolatu lub wody do miseczki, a potem nasypanie podkładu) i pojawił się problem - formuła intensive miesza się z wodą bardzo dobrze - otrzymuję postać idealnego płynnego podkładu (taką jak w tych sklepowych świnstwach), ale jak chciałam zrobić to samo z formulą original glo to nie ma takiej mozliwości. OG "ucieka" od wody. Woda odpycha tak drobinki podkładu jak odpychaja sie takie same bieguny magnesu. Którejś z Was moze udało się zmieszac tę formułe z woda lub hydrolatem?

Drugie pytanko: przyszła już komuś paczucha zamawiana 19.12 lub później?
bo ja wziełam ta drozsza przesylke (co idzie do 14 dni roboczych) i jeszcze nie dostałam nic. (Wiem, wiem, ze jeszcze mam pare dni, ale jestem taka napalona na ten zestaw )

Pastereczko jak została rozwiązana Twoja sprawa z zaginioną paczką?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 17:50   #1882
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Mam pytanie natury technicznej. Próbowałam nakładać podkłady na mokro Sephorowym pedzlem (2 psiki hydrolatu lub wody do miseczki, a potem nasypanie podkładu) i pojawił się problem - formuła intensive miesza się z wodą bardzo dobrze - otrzymuję postać idealnego płynnego podkładu (taką jak w tych sklepowych świnstwach), ale jak chciałam zrobić to samo z formulą original glo to nie ma takiej mozliwości. OG "ucieka" od wody. Woda odpycha tak drobinki podkładu jak odpychaja sie takie same bieguny magnesu. Którejś z Was moze udało się zmieszac tę formułe z woda lub hydrolatem?

Drugie pytanko: przyszła już komuś paczucha zamawiana 19.12 lub później?
bo ja wziełam ta drozsza przesylke (co idzie do 14 dni roboczych) i jeszcze nie dostałam nic. (Wiem, wiem, ze jeszcze mam pare dni, ale jestem taka napalona na ten zestaw )

Pastereczko jak została rozwiązana Twoja sprawa z zaginioną paczką?
Zginęla w czeluściach poczty, wysłali mi ponownie (czekam). Sprobuj moj mieszany sposb- nalóż mineralki i spryskaj twarz , poza tym na mokro to dziewczyn tabun, nie psikał do podkładu w miseczce, tylko na pedzel i nabrac puder..
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:10   #1883
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Zginęla w czeluściach poczty, wysłali mi ponownie (czekam). Sprobuj moj mieszany sposb- nalóż mineralki i spryskaj twarz , poza tym na mokro to dziewczyn tabun, nie psikał do podkładu w miseczce, tylko na pedzel i nabrac puder..
Zawsze zimą spryskuję twarz po nałozeniu, ale zaliczam to do nakładania na sucho
Co do psikania na pędzel - to nie mam przekonania, bo jak rozrobię odrobine w miseczce to potem na całą buzie nakładam podkład o tym samym "stezeniu", próbowałam juz takiej metody (psikania na pedzel i nabierania), ale z intensive, może przy Og sie sprawdzi lepiej?

___
Trzymam kciuki za druga paczuchę (kiedy Ci wysłali?)
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:11   #1884
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mój pędzel po wypraniu przestał się lenić Denerwuje mnie strefa t bo momentalnie się błyszczy mimo 2 warstw start to finish.Zaczęłam kombinować bo bardzo podoba mi się efekt Dodałam dziś ciutkę skrobii do pudru i błyszczę się duuużo mniej Jutro spróbuję z samą skrobią pod podkład.Nie popuszczę bo pokochałam minerałki
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:41   #1885
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mysle ze pedzel nie jest az tak drogi przy zamawianiu (wpisuj kody znizkowe) lecz jakby nie bylo, jak sie go wezmie do ręki to się okazuje bardzo tani
Warto wydac na niego (flat top) przy pierwszym zamowieniu tez, bo zupelnie inaczej sie naklada - o wiele latwiej.
Cienie są fajniutkie, ale lepiej pczekaj do drugieg zamowienia, bo pewno bedzie, a stworzą pewno nowy zestaw w korzystnej cenie. Co do pedzelka do kresek to akurat nie edm, sa bardzo miekkie i zaokrąglone- moze ktos ma inne doświadczenie, ale wg mnie nie do tego.
Właściwie, to u nas pędzle są droższe. Tylko tak porównując do cen podkładów czy cieni, pędzle wydały się drogawe.
Jak byłam w Stanach, tak się przyzwyczaiłam do niższych cen, że markowe jeansy za 20 $ wydały mi się za drogie . A to, to już przesada.

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak próbowac złożyc zamówienie. Trzymajcie kciuki .

A co do szminek - żadna nie zamawiała?
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:20   #1886
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość

A co do szminek - żadna nie zamawiała?
Słyszałam na youtube, że są dość kiepskie. Ale może ktoś miał i zaprzeczy/potwierdzi.

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
widziałyści może jakiś filmik blondynki z cera naczynkową, piegami i do tego jeszcze z drobnymi pryszczami chciałabym zobaczyć jakich odcieni korektorów i podkładów używają te dziewczyny...
Ja mam mniej więcej taką cerę, skłonną do zaczerwienień na policzkach, ale tego nie maskuję. Obecnie używam podkładu Golden Fair semi-matte (wcześniej Fawn), nie używam oddzielnego korektora, po prostu robię mocniejszą "kropkę" podkładem tam gdzie trzeba i ładnie się wtapia.



Dziewczyny, ale nastukałyście postów, do tej pory byłam zwykle na bieżąco a dziś już chyba nie doczytam.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:28
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:28   #1887
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, a ten biosilk którym dziewczyny na youtube prasowały minerały to ten szampon do włosów czy ja coś źle w google wpisałam? Bo chciałabym uprasować sobie róż, ale szukam właśnie czegoś, co używały dziewczyny i... znalazłam tylko szampon i odżywkę biosilk. Coś mi się wierzyć nie chce...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:30   #1888
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Mam pytanie natury technicznej. Próbowałam nakładać podkłady na mokro Sephorowym pedzlem (2 psiki hydrolatu lub wody do miseczki, a potem nasypanie podkładu) i pojawił się problem - formuła intensive miesza się z wodą bardzo dobrze - otrzymuję postać idealnego płynnego podkładu (taką jak w tych sklepowych świnstwach), ale jak chciałam zrobić to samo z formulą original glo to nie ma takiej mozliwości. OG "ucieka" od wody. Woda odpycha tak drobinki podkładu jak odpychaja sie takie same bieguny magnesu. Którejś z Was moze udało się zmieszac tę formułe z woda lub hydrolatem?

Drugie pytanko: przyszła już komuś paczucha zamawiana 19.12 lub później?
bo ja wziełam ta drozsza przesylke (co idzie do 14 dni roboczych) i jeszcze nie dostałam nic. (Wiem, wiem, ze jeszcze mam pare dni, ale jestem taka napalona na ten zestaw )

Pastereczko jak została rozwiązana Twoja sprawa z zaginioną paczką?

Przy próbach nakładania na mokro formuły original glo , wyszły mi na twarzy okropne placki.Ta formuła lepsza jest chyba na sucho....

Ja dostalam już paczkę zamawianą 22.12 , przyszła 28.12.Tydzien i dwa dni , no ale były świeta.....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:42   #1889
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przy próbach nakładania na mokro formuły original glo , wyszły mi na twarzy okropne placki.Ta formuła lepsza jest chyba na sucho....

Ja dostalam już paczkę zamawianą 22.12 , przyszła 28.12.Tydzien i dwa dni , no ale były świeta.....
Mi też coś z original glo nie wychodziło to ładnie

:O
juz masz paczke? Ide sie popłakać. Też brałaś zestaw za 50$ i przesyłka około 26$? Bo ja tak wziełam i tak wypatruje listonosza we dnie i w nocy, a tu ani widu, ani słychu. Jeszcze jak mi ovatują to zagryzę
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:51   #1890
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ten biosilk którym dziewczyny na youtube prasowały minerały to ten szampon do włosów czy ja coś źle w google wpisałam? Bo chciałabym uprasować sobie róż, ale szukam właśnie czegoś, co używały dziewczyny i... znalazłam tylko szampon i odżywkę biosilk. Coś mi się wierzyć nie chce...
Jedwab do włosów https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ght-drops.html coś takiego,

tak mi się zdaje. Biosilk tez ma jedwab.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.