25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 07:44   #2641
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;44497586]17 lat. Najgorszy trądzik być może mam za sobą, nie wiem. Najgorszy miałam w wieku od 13 do 15 lat, wtedy było (ok)ropnie. Poza tym gorsze czasy dla mojej cery były wczesną wiosną, w marcu tego roku, miałam wysyp guli i pryszczy, które pogorszyłam peelingiem Sorayi. Aktualnie pogarsza mi się tylko przed @ oraz kiedy się stresuję. A mleko piję od dziecka, z tą różnicą, że teraz mniej tłuste. I raczej to nie od tego zależy stan mojej cery...

Wracając do kremu Bambino-ja bardzo go lubię, ale tylko w sezonie jesienno-zimowym, w niedużej ilości 2-3 razy w tygodniu-wtedy nie zapycha, nie obciąża. A za to koi i łagodzi. Zawiera tlenek cynku, który ma działanie kojące oraz przeciwzapalne. Ja go tam lubię i nikt mnie od niego na razie nie odciągnie[/QUOTE]

Abi, fajnie że masz 17 mogłabyś być moja córcią hehehehhehe. U mnie pojawił się dopiero w wieku 21-22. Antyki pomogły był spokój wiele lat. A teraz powrócił, jestem tego przykładem 35+ i trzeba już teraz myśleć i trzymać rękę na pulsie.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:49   #2642
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

2/25, ale strasznie kuszą mnie dwie, nowe zmiany... Muszę cały czas trzymać się zdala od luster
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:51   #2643
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Franiu! absolutnie się nie obrażam! Stosuję żel Biodermy do mycia, kocham go, nawilża <3, do tego znowu wlaczam peelingi maseczki i serum Thalgo. Zbója na ropne które wychodzą też mam jeszcze pół tubki <Dalacin T>, jak się skończy to pójde po Duac, ma wiecej składników. tylko teraz nie wiem co z tym kremem zrobić <confused>, wydaje mi się że bambino mnie nie zapycha. Stosuje go latem nawet częściej (bo przemywam twarz w ciągu dnia) i mam o wiele ładniejszą twarz niż zimą. Na dodatek te moje ropne niespodzianki to nie zmiany z zaskórników (tak mi się wydaje, poprawcie mnie jak się mylę) a bolące ropne wulkany w których siedzi kilka mniejszych ropnych, dojrzewających w różnym czasie (wiecie o co chodzi?), wydaje mi sie ze sa to zmiany bakteryjne/hormonalne nie wiem jakie jescze sa przyczyny, ale robiłam wielokrotnie wymazy bakteryjne i badałam hormony. wszystko jest w normach...

P.s. Co myślicie o kupnie jasnego podkładu np Avon, żeby codziennie rozjaśnic twarz idac na uczelnie (troche ukryć pryszcze)?

Franiu ciesze się z Twoich postepów SZALENIE! tak trzymaj!
Oprócz aptecznych Eucerinu, La roche Posay, Iwostinu kiedyś uzywałam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iu-spf-15.html
W promocji można go dorwać za 25 zł.
Alterry polecanej nie używałam, ale chętnie spróbuję.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 14:39   #2644
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ja teraz używam Cicaplast od La Roche Posay zobaczymy jak będzie po czasie na razie stosuję kilka dni.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 15:22   #2645
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Abi, fajnie że masz 17 mogłabyś być moja córcią hehehehhehe. U mnie pojawił się dopiero w wieku 21-22. Antyki pomogły był spokój wiele lat. A teraz powrócił, jestem tego przykładem 35+ i trzeba już teraz myśleć i trzymać rękę na pulsie.
U mnie trądzik w wieku starszym raczej nie jest dziedziczny-moja mama ma trochę zaskórników na nosie i brodzie, czasem jej wyskoczy jakaś krostka, mój tata nie ma z tym problemów, moje starsze rodzeństwo także

11/25. Na nosie pełno suchych skórek nie wiadomo skąd
Poza tym tylko jedna większa zmiana na czole, coś siedzi pod skórą, ale nie chce się pokazać
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 16:40   #2646
vanillia88
Raczkowanie
 
Avatar vanillia88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 59
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

hej dziewczyny !
ja rowniez staram sie nie wyciskac od jakis paru dni ale mam pytanie. Jak sobie radzic z pryszczami ktore juz maja biala koncowke i az sie prosza o wycisniecie? zaczelam pic bratek i czuje jak mi wychodzi co chwile cos spod skory ;/
vanillia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 18:10   #2647
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja od dzis zaczynam kuracje Differinem i Normaclinem, wiec musze sie zaprzec i nie wyciskac tego co samo nie bedzie chcialo wyjsc
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 18:22   #2648
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez vanillia88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
ja rowniez staram sie nie wyciskac od jakis paru dni ale mam pytanie. Jak sobie radzic z pryszczami ktore juz maja biala koncowke i az sie prosza o wycisniecie? zaczelam pic bratek i czuje jak mi wychodzi co chwile cos spod skory ;/
Ja zwyczajnie biorę wacik ścisnę raz a mocno przemywam octeniseptem ew na patyczek higieniczny i dezynfekuję. I to wszystko co robię.

Ja wczoraj pierwszy raz nałożyłam Epiduo na noc. I rano już było kilka nowych zalążków nieprzyjaciół.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:47   #2649
vanillia88
Raczkowanie
 
Avatar vanillia88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 59
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ja zwyczajnie biorę wacik ścisnę raz a mocno przemywam octeniseptem ew na patyczek higieniczny i dezynfekuję. I to wszystko co robię.

Ja wczoraj pierwszy raz nałożyłam Epiduo na noc. I rano już było kilka nowych zalążków nieprzyjaciół.
Ja też stosowałam kiedyś epiduo i z tego co pamiętam to mi akurat nic nie pomógł :/ pewnie jak przy każdym leku na trądzik na początku powoduje wysyp, trzymam kciuki za Twoja kuracje
vanillia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:14   #2650
Hebka25
Raczkowanie
 
Avatar Hebka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 98
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

19/25 Taaki pryszcz mi wyskoczył na czole, ale dzielnie się trzymam. Te pryszcze to jeszcze nic gorzej ze śladami. Jak zrobię 25 dni toznowu zaczynam z atre, może pomoże lepiej niż jak go stosowałam ale dużo wyciskałam...
__________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...
Hebka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:34   #2651
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

5/25 . A dzisiaj zamierzam przetestować żel aloesowy na buźce!
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 21:35   #2652
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
5/25 . A dzisiaj zamierzam przetestować
żel aloesowy na buźce!
To mi powiesz jak się spisuje, ponieważ ciekawi mnie tego typu kosmetyk-wprawdzie nie mam teraz zamiaru go kupować, ale...nnooo...jestem ciekawa
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:46   #2653
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

2/25
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 07:13   #2654
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez vanillia88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
ja rowniez staram sie nie wyciskac od jakis paru dni ale mam pytanie. Jak sobie radzic z pryszczami ktore juz maja biala koncowke i az sie prosza o wycisniecie? zaczelam pic bratek i czuje jak mi wychodzi co chwile cos spod skory ;/
Miałam wczoraj takiego , co mi nabrał w ciągu dnia, spojrzałam w lustro i wiedziałam, że przy myciu tylko go naruszę więc leciutko przycisnęłam a on poleciał w siną dal dziś jest po nim ślad, ale widzę że bez żadnego zaognienia więc szybko zniknie.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 08:37   #2655
vanillia88
Raczkowanie
 
Avatar vanillia88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 59
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Miałam wczoraj takiego , co mi nabrał w ciągu dnia, spojrzałam w lustro i wiedziałam, że przy myciu tylko go naruszę więc leciutko przycisnęłam a on poleciał w siną dal dziś jest po nim ślad, ale widzę że bez żadnego zaognienia więc szybko zniknie.
Ja mam ciagle obawy, ze jak tylko dotkne go delikatnie to bedzie slad
a i tak mam cala twarz w sladach,przebarwieniach i bliznach dlatego kazda nowa "niespodzianka" mnie dobije
vanillia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:26   #2656
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

12/25

Mały skubany na brodzie, piekący, ale nie chce mi się go w ogóle ruszać
Poza tym w dalszym ciągu coś na czole pod skórą siedzi i nie chce wyjść. Jutro zrobię peeling enzymatyczny Lirene. On często wyciąga mi na wierzch takie syfki właśnie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:03   #2657
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja czekam az mnie zacznie zluszczac, narazie cisza przed burza
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:24   #2658
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez vanillia88 Pokaż wiadomość
Ja też stosowałam kiedyś epiduo i z tego co pamiętam to mi akurat nic nie pomógł :/ pewnie jak przy każdym leku na trądzik na początku powoduje wysyp, trzymam kciuki za Twoja kuracje

Wiesz nim poszłam do lekarza zmian nie miałam dużo no ale mimo wszystko non stop coś nie było dnia,żebym miała czystą buzię więc kto wie może akurat mi pomoże
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:18   #2659
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

10/25 - już dawno nie zaszła tak daleko
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 22:00   #2660
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Wracam po raz któryś.

1/25.

A jutro znowu będzie błotko z Morza Martwego na twarz. Jeszcze tylko rozejrzeć się za drożdżami w przyszłym tygodniu. Pora znów do nich wrócić.
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 07:29   #2661
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Franiu! absolutnie się nie obrażam! Stosuję żel Biodermy do mycia, kocham go, nawilża <3, do tego znowu wlaczam peelingi maseczki i serum Thalgo. Zbója na ropne które wychodzą też mam jeszcze pół tubki <Dalacin T>, jak się skończy to pójde po Duac, ma wiecej składników. tylko teraz nie wiem co z tym kremem zrobić <confused>, wydaje mi się że bambino mnie nie zapycha. Stosuje go latem nawet częściej (bo przemywam twarz w ciągu dnia) i mam o wiele ładniejszą twarz niż zimą. Na dodatek te moje ropne niespodzianki to nie zmiany z zaskórników (tak mi się wydaje, poprawcie mnie jak się mylę) a bolące ropne wulkany w których siedzi kilka mniejszych ropnych, dojrzewających w różnym czasie (wiecie o co chodzi?), wydaje mi sie ze sa to zmiany bakteryjne/hormonalne nie wiem jakie jescze sa przyczyny, ale robiłam wielokrotnie wymazy bakteryjne i badałam hormony. wszystko jest w normach...

P.s. Co myślicie o kupnie jasnego podkładu np Avon, żeby codziennie rozjaśnic twarz idac na uczelnie (troche ukryć pryszcze)?

Franiu ciesze się z Twoich postepów SZALENIE! tak trzymaj!
Przepraszam ,że dopiero teraz odpisuję Marcusia, myślę ,że duac powinien sobie poradzić, tym bardziej ,że piszesz ,że Twoim głównym problemem są zmiany ropne- ja używałam go, gdy miałam twarz pół na pół- zaskórniki i ropniaki- ropniaki poznikały, zaskórników nie ruszył
Jak służy Ci bambino, to może nie zmieniaj, ja też go używałam jak już miałam problemy z cerą i mi również służył, potem przeszłam na kremiki nawilżające , ale teraz wracam do tłuściochów, zwyczajnie jak wychodzę z lekkim kremem nawilżającym na zimno i twarz mnie piecze? kłuje? nie wiem jak to opisać Teraz używam zamiennie tego : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...raznionej.html i tego :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cicalfate.html
Oba bardzo dobre A co do podkładu- myśle ,że jak najbardziej tak! Będziesz się lepiej czuła, a dobrze dobrany podkład nie będzie pogarszał stanu cery.
Marcusia, ja wierzę ,że wyleczysz ten trądzik, wiem ,że łatwo jest mówić ,ale ja sama jestem tego przykładem- kiedy miałam zapryszczoną twarz, jeszcze w dodatku z brunatnymi plamami, sądziłam ,że nigdy nie spojrzę z zadowoleniem w lustro- a jednak się myliłam, i to nie chodzi o to czy się chce coś wyleczyć czy nie- ja bardzo, bardzo chciałam wyleczyć buzię już rok temu, ale co z tego jak mi nie szło- ciągle było gorzej i gorzej, wyduszałam wszystko, eksperymentowałam z kremikami, kolejne wizyty u dermatologa nic nie dawały, dopiero 3 miesiące temu trafiłam na dobrą maść, która w końcu mnie wyleczyła! I przebarwienia i pryszcze i zaskórniki! Wydaje mi się ,że to nie zależy od chęci, tylko od trafienia na ten jeden lek, który działa Więc mam nadzieję ,że trafisz na taki lek i będziesz miała taką śliczną buźkę jak nam pokazywałaś chyba wiosną? Bo wyglądała wtedy bardzo ładnie
ach, zapomniałabym- co to za żel z biodermy , który nawilża? Bo szukam właśnie czegoś takiego, co by nie tylko myło ,ale i trochę nawilżało


14/25
wyjątkowo dobrze, zazwyczaj w połowie cyklu mam wysyp a tu zarazie nic, hmm, tylko buzia trochę przesuszona
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 08:49   #2662
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez frania97 Pokaż wiadomość
Przepraszam ,że dopiero teraz odpisuję Marcusia, myślę ,że duac powinien sobie poradzić, tym bardziej ,że piszesz ,że Twoim głównym problemem są zmiany ropne- ja używałam go, gdy miałam twarz pół na pół- zaskórniki i ropniaki- ropniaki poznikały, zaskórników nie ruszył
Jak służy Ci bambino, to może nie zmieniaj, ja też go używałam jak już miałam problemy z cerą i mi również służył, potem przeszłam na kremiki nawilżające , ale teraz wracam do tłuściochów, zwyczajnie jak wychodzę z lekkim kremem nawilżającym na zimno i twarz mnie piecze? kłuje? nie wiem jak to opisać Teraz używam zamiennie tego : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...raznionej.html i tego :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cicalfate.html
Oba bardzo dobre A co do podkładu- myśle ,że jak najbardziej tak! Będziesz się lepiej czuła, a dobrze dobrany podkład nie będzie pogarszał stanu cery.
Marcusia, ja wierzę ,że wyleczysz ten trądzik, wiem ,że łatwo jest mówić ,ale ja sama jestem tego przykładem- kiedy miałam zapryszczoną twarz, jeszcze w dodatku z brunatnymi plamami, sądziłam ,że nigdy nie spojrzę z zadowoleniem w lustro- a jednak się myliłam, i to nie chodzi o to czy się chce coś wyleczyć czy nie- ja bardzo, bardzo chciałam wyleczyć buzię już rok temu, ale co z tego jak mi nie szło- ciągle było gorzej i gorzej, wyduszałam wszystko, eksperymentowałam z kremikami, kolejne wizyty u dermatologa nic nie dawały, dopiero 3 miesiące temu trafiłam na dobrą maść, która w końcu mnie wyleczyła! I przebarwienia i pryszcze i zaskórniki! Wydaje mi się ,że to nie zależy od chęci, tylko od trafienia na ten jeden lek, który działa Więc mam nadzieję ,że trafisz na taki lek i będziesz miała taką śliczną buźkę jak nam pokazywałaś chyba wiosną? Bo wyglądała wtedy bardzo ładnie
ach, zapomniałabym- co to za żel z biodermy , który nawilża? Bo szukam właśnie czegoś takiego, co by nie tylko myło ,ale i trochę nawilżało


14/25
wyjątkowo dobrze, zazwyczaj w połowie cyklu mam wysyp a tu zarazie nic, hmm, tylko buzia trochę przesuszona
Dzisiaj czytałam, że wybierając ochronne kremy do twarzy na zimę, czyli mróz i wiatr, należy unikać kremów z wodą, ponieważ ta woda na mrozie zamarza i mogą się zrobić odmrożenia skóry twarzy, które to mogą pozostawić nawet szpetne blizny
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 09:25   #2663
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;44547798]Dzisiaj czytałam, że wybierając ochronne kremy do twarzy na zimę, czyli mróz i wiatr, należy unikać kremów z wodą, ponieważ ta woda na mrozie zamarza i mogą się zrobić odmrożenia skóry twarzy, które to mogą pozostawić nawet szpetne blizny[/QUOTE]
serio?
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 09:36   #2664
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
serio?
Serio-w jakieś gazecie to znalazłam
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 09:40   #2665
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;44548344]Serio-w jakieś gazecie to znalazłam[/QUOTE]

ale brednie
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:10   #2666
Vegetarianna
Raczkowanie
 
Avatar Vegetarianna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 99
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

U mnie dzisiaj 11/25

Stwierdziłam, że moim postanowieniem noworocznym będzie niewyciskanie i jak na razie daję radę co przynosi super efekty. Przez te 11 stosowałam jedynie żel do mycia twarzy oraz tonik z Ziaji Med i jest o wiele lepiej. Moja mama chyba miała rację - im mniej, tym lepiej - po prostu uważała, że używałam za dużo preparatów przeciwtrądzikowych - raz to, na drugi dzień tamto, trzeciego dnia jeszcze co innego - byleby się jak najszybciej pozbyć wszystkich krostek. A to akurat dla skóry dobre nie było. Na dodatek jeszcze wyciskałam i wszystko sobie roznosiłam, dzięki czemu miałam jeszcze więcej zmian. Teraz kiedy ograniczyłam ilość preparatów - widzę poprawę! Z czoła wszystko mi zeszło (do tego stopnia, że mogłam dzisiaj się pokazać bez makijażu ), pozostało jedynie kilka przebarwień oraz dwie lub trzy ropne krostki w okolicach noska.

Od jutra zaczynam stosować jeszcze Acne Derm, a za kilkanaście dni - jeśli mi się uda dotrwać do końca - wstawię tu zdjęcia dla porównania.

A jak tam u Was?
__________________
Zapuszczam włoski od 1 września 2013
Włosomaniactwo od października2013!
kuracja zinerytem - wrzesień 2013

Edytowane przez Vegetarianna
Czas edycji: 2014-01-11 o 11:12
Vegetarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:15   #2667
Hebka25
Raczkowanie
 
Avatar Hebka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 98
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

21/25 Zbliżam się do końća Już mnie nie korci żeby wyciskać, tylko czasami jak widzę takiego "dojrzałego" pryszcza blee... Już niedługo zaczynam znowu z atre!
__________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...
Hebka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:20   #2668
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Vegetarianna Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj 11/25

Stwierdziłam, że moim postanowieniem noworocznym będzie niewyciskanie i jak na razie daję radę co przynosi super efekty. Przez te 11 stosowałam jedynie żel do mycia twarzy oraz tonik z Ziaji Med i jest o wiele lepiej. Moja mama chyba miała rację - im mniej, tym lepiej - po prostu uważała, że używałam za dużo preparatów przeciwtrądzikowych - raz to, na drugi dzień tamto, trzeciego dnia jeszcze co innego - byleby się jak najszybciej pozbyć wszystkich krostek. A to akurat dla skóry dobre nie było. Na dodatek jeszcze wyciskałam i wszystko sobie roznosiłam, dzięki czemu miałam jeszcze więcej zmian. Teraz kiedy ograniczyłam ilość preparatów - widzę poprawę! Z czoła wszystko mi zeszło (do tego stopnia, że mogłam dzisiaj się pokazać bez makijażu ), pozostało jedynie kilka przebarwień oraz dwie lub trzy ropne krostki w okolicach noska.

Od jutra zaczynam stosować jeszcze Acne Derm, a za kilkanaście dni - jeśli mi się uda dotrwać do końca - wstawię tu zdjęcia dla porównania.

A jak tam u Was?
u mnie TOTALNY minimalizm ze wgledu na differin uzywam jedynie zelu do mycia twarzy z Ziaja Med i micela z biedronki... Klindamycyna bardzo dobrze dziala na moja skore, aczkolwiek po differinie widze jak z tych wszystkich zapchanych porow robia mi sie zaskorniki, bedzie ciezko, oby wysyp mnie ominal i wstawiaj zdjecia! z checia zobacze jak wygrywasz walke z tym dziadostwem
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:22   #2669
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Vegetarianna Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj 11/25

Stwierdziłam, że moim postanowieniem noworocznym będzie niewyciskanie i jak na razie daję radę co przynosi super efekty. Przez te 11 stosowałam jedynie żel do mycia twarzy oraz tonik z Ziaji Med i jest o wiele lepiej. Moja mama chyba miała rację - im mniej, tym lepiej - po prostu uważała, że używałam za dużo preparatów przeciwtrądzikowych - raz to, na drugi dzień tamto, trzeciego dnia jeszcze co innego - byleby się jak najszybciej pozbyć wszystkich krostek. A to akurat dla skóry dobre nie było. Na dodatek jeszcze wyciskałam i wszystko sobie roznosiłam, dzięki czemu miałam jeszcze więcej zmian. Teraz kiedy ograniczyłam ilość preparatów - widzę poprawę! Z czoła wszystko mi zeszło (do tego stopnia, że mogłam dzisiaj się pokazać bez makijażu ), pozostało jedynie kilka przebarwień oraz dwie lub trzy ropne krostki w okolicach noska.

Od jutra zaczynam stosować jeszcze Acne Derm, a za kilkanaście dni - jeśli mi się uda dotrwać do końca - wstawię tu zdjęcia dla porównania.

A jak tam u Was?
Mi pomogło bardzo przerzucenie się na Białego Jelenia w płynie do mycia buźki. Kiedyś wierzyłam, że najlepsze będą Garniery i Nivee, ale odkąd używam Jelenia naprawdę cera mi się poprawiła.
Poza tym ważne jest nawilżenie skóry-odkąd regularnie stosuję krem nawilżający i ochronny(ten drugi ze 2x w tygodniu na noc) zauważyłam, że nieco mniej mi się skóra przetłuszcza

Skończył mi się zapas mojej ukochanej maseczki Perfecty
W poniedziałek trzeba zrobić zapas
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:13   #2670
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

4/25

Znacie jakiś zamiennik Davercinu, albo coś, co działa podobnie?
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 21:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.