Krem maskujący niedoskonałości na ciele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-15, 20:45   #1
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477

Krem maskujący niedoskonałości na ciele


cześć dziewczyny,
nie znalazlam wątku na temat kosmetyku, ktorego poszukuję, a mianowicie na nogach mam małe pajączki. jestem dość blada, nogi są wręcz sinoblade, w polaczeniu z tymi pajączkami wyglada to nieciekawie. szukam kremu ale do ciała, ktory zamaskuje wlasnie takie niedoskonalosci, cos a'la lekki podklad na ciało, oczywiscie nie chce uzywac go na co dzien, tylko na jakies wieksze okazje
napiszcie czego uzywalyscie i plusy i minusy danego produku
szukam czegos co przede wszystkim nie bedzie brudzic ubran, nie bedzie nachalnie widoczny na ciele no i delikatnie pokryje to, co ma pokryc
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:10   #2
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

nie wydaje mi się, zeby cos takiego istniało...niedoskonałośc i najpierw troszkę "opalam" kremem brązującym, a potem "maskuję' fluidem, albo kremem BB ktory kupiłam do twarzy, ale jakoś mi nie podpasował, a na wielkie wyjscia (bale, wesela) gdy mam odkryte plecy (a na nich blizny niezbyt atrakcyjne) maluję to wszystko bardzo mocnym podkładem (vichy dermablend) i pudruję utrwalaczem. Ale takie akcje to oczywiście nie na codzień- może ze 2 razy do roku...
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:39   #3
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

Oczywiście, że istnieją dobre sposoby na maskowanie takich niedoskonałości! Przynajmniej w przypadku nóg - rajstopy w sprayu (kilka firm ma je w ofercie, np Sally Hansen: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rush-legs.html)

EDIT: MAC ma też w ofercie podkład przeznaczony i do twarzy, i do ciała: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oundation.html

Warto też przejrzeć ofertę firm typu Kryolan - może kamuflaż poradziłby sobie z bliznami? Problem jest taki, że w przypadku punktowego nakładania odcień musi być dobrany idealnie.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2014-02-15 o 21:41
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 22:15   #4
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

vichy dermablend uzywalam kiedys do twarzy i jest zdecydowanie zbyt ciezki i gesty
a ktoras z was uzywala tego Sally Hansen? wlasnie o cos takiego mi chodzilo, cos co twarzy powłoke a'la cienkie rajstopki
z tego co kojarze kryolan to chyba tez ciezkie kosmetyki do kamuflażu...
te nogi az tak tragicznie nie wyglądają, nie chcę totalnego krycia, chce wyrównac koloryt, szukam czegos tonujacego
co do opalania- nie przepadam za kremem brazujacym a opalac sie nie na sloncu lub na solarium po prostu nie znoszę chociaz wiem ze to w pewnym stopniu pomogloby na mój problem...
dziekuje za odpowiedzi, moze ktos jeszcze cos zaproponuje, na razie najbardziej chyba odpowiada mi ten Sally hansen
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 09:05   #5
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
vichy dermablend uzywalam kiedys do twarzy i jest zdecydowanie zbyt ciezki i gesty
a ktoras z was uzywala tego Sally Hansen? wlasnie o cos takiego mi chodzilo, cos co twarzy powłoke a'la cienkie rajstopki
z tego co kojarze kryolan to chyba tez ciezkie kosmetyki do kamuflażu...
te nogi az tak tragicznie nie wyglądają, nie chcę totalnego krycia, chce wyrównac koloryt, szukam czegos tonujacego
co do opalania- nie przepadam za kremem brazujacym a opalac sie nie na sloncu lub na solarium po prostu nie znoszę chociaz wiem ze to w pewnym stopniu pomogloby na mój problem...
dziekuje za odpowiedzi, moze ktos jeszcze cos zaproponuje, na razie najbardziej chyba odpowiada mi ten Sally hansen
Ja używałam( latem używam ) tych rajstop i choć odrobina zachodu z ich aplikacją szczerze polecam. To świetny kosmetyk.
Kamuflaże odradzam...chyba że masz jedną żyłkę bądź 2 h na aplikacje.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 10:08   #6
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

dzieki za odpowiedzi
kurcze cena Sally Hansen troche mnie odstrasza ale jesli mowicie ze warto... a powiedzcie mi jeszcze jak z wydajnością? no i czy on sie jakos psuje/ utlenia po otwarciu? bo nie bede uzywac go zbyt czesto, tylko na jakas impreze slub czy cos, wiec bedzie stac nieuzywany przed dluzszy czas od otwarcia- czy to jakos wplywa na jego przydatnosc?
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 11:44   #7
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedzi
kurcze cena Sally Hansen troche mnie odstrasza ale jesli mowicie ze warto... a powiedzcie mi jeszcze jak z wydajnością? no i czy on sie jakos psuje/ utlenia po otwarciu? bo nie bede uzywac go zbyt czesto, tylko na jakas impreze slub czy cos, wiec bedzie stac nieuzywany przed dluzszy czas od otwarcia- czy to jakos wplywa na jego przydatnosc?
Poszukaj innych firm z rajstopami - wiem, że Sally są najpopularniejsze, ale jest jeszcze kilka innych firm, które też mają taki produkt w ofercie.

Może na początek W7? Jest chyba dwukrotnie tańszy

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...867831#r867831

Kryolan i inne kamuflaże to raczej propozycje do drugiej Wizażanki, tej z bliznami na plecach. Na nogi polecam właśnie rajstopy, raczej niczym innym satysfakcjonującego efektu nie osiągniesz.

EDIT: Jeżeli masz w domu resztkę jakiegoś mega kryjącego i trwałego podkładu, to możesz go też wymieszać z balsamem i wklepać - niektóre dziewczyny i w taki sposób się ratują, chociaż ja bym tak osobiście nie zrobiła, bo a) może brudzić ciuchy b) może robić widoczne plamy na nogach.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2014-02-16 o 11:49
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 12:40   #8
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedzi
kurcze cena Sally Hansen troche mnie odstrasza ale jesli mowicie ze warto... a powiedzcie mi jeszcze jak z wydajnością? no i czy on sie jakos psuje/ utlenia po otwarciu? bo nie bede uzywac go zbyt czesto, tylko na jakas impreze slub czy cos, wiec bedzie stac nieuzywany przed dluzszy czas od otwarcia- czy to jakos wplywa na jego przydatnosc?
Mi starcza na 8-10 aplikacji.
Spokojnie mogą poleżec. Nic się z produktem nie dzieje ( oczywiście w ramach terminu przydatności)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 16:01   #9
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

ok chyba na poczatek wybiore te W7, bo Sally Hansen jest dosc droga, a jeszcze nie wiem jak to sie u mnie sprawdzi.
rozumiem ze te W7 kryje w jakims stopniu tak?
co do zmieszania podkladu z kremem- juz o tym myslalam ale rzeczywiscie z tego moze wyjsc jakas nietrwala konsystencja, ktora bedzie splywac po nogach przy wysokiej temperaturze no i brudzic ubrania

dam znac jak tylko kupie i wyprobuje W7
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 16:26   #10
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

50 zł... gdyby to byl sprawdzony produkt to MOŻE kupilabym, ale moze sie okazac ze nie sprawdzi sie na moich kulasach
jutro przejde sie do rosmana i kupie W7

Edytowane przez adri_
Czas edycji: 2014-02-16 o 16:29
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 19:26   #11
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

dziewczyny bylam dzisiaj w rosmanie hebe i naturze i za chiny ludowe nie moglam znalezc tego W7 z ciekawosci pytalam o ten sally hansen ale to juz w ogole magia- w hebe ekspedientka nie wiedziala co to a w rosmanie i naturze odeslaly mnie do jakiejs malej hurtowni kosmetykow ale olalam to
a ta Bielenda- uzywalas jej czy po prostu widzialas reklame? jak uzywalas to napisz prosze cos wiecej- co chcialas nim zamaskowac? nie chce kupowac bubla bede jeszcze szukac tego w7 ale chyba nici z tego
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 12:52   #12
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Krem maskujący niedoskonałości na ciele

sprawdzilam na stronie bielendy i oni maja kremy cc i do twarzy i do nog patrzylam na allegro na W7 i z przesylka wyjdzie to w granicach 25 zł. jak bede w jakiejs drogerii to zapytam ile kosztuje ta bielenda, bo na stronie nie ma podanych cen i nie moglam tego tez znalezc na kwc :/ porownam ceny i mysle ze powinnam cos wybrac

Edytowane przez adri_
Czas edycji: 2014-02-18 o 12:54
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 13:52:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.