Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Poka¿ wyniki sondy: Jak uzy¶kaæ te piêkne loki?
.. 19 48,72%
.. 7 17,95%
.. 5 12,82%
.. 8 20,51%
G³osuj±cy: 39. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-25, 11:26   #2431
natii99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16
GG do natii99
fryzura longorii-bardziej gabi z gotowych

chodzi mi o jej fale jakie zazwyczaj nosi w serialu jak je zrobic?! próbowa³am na grub± lokówke ale nie wygl±da to nawet podobnie. co my¶licie o wa³kach? jakiej grubo¶ci powinny byæ? w³osy mam do po³owy pleców je¿eli to jaka¶ istotna informacja

http://img.ozap.com/01991752-photo-e...housewives.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/3/5633/z5633353X.jpg

z góry dziêkujê za odpowied¼ i pozdrawiam
__________________



natii99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-25, 16:28   #2432
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: fryzura longorii-bardziej gabi z gotowych

tak do polowy wlosow nawinac na walki/papiloty?
lub suszyc na sredniej szczotce i wywijac je tak
hmm, nic innego nie przychodzi mi do glowy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 11:34   #2433
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: W³osy Taylor Swift... ;]

Jak dla mnie naj³adniesze loki ma Patrycja Markowska. Ja niestety narazie mam za krótkie w³osy do takiej fryzury;/
kataszka5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 14:32   #2434
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: fryzura longorii-bardziej gabi z gotowych

to loki z prostownicy jest o tym w±tek na forum, poszukaj jak siê je dok³±dnie robi.
__________________
W³osy
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 22:57   #2435
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: W³osy Taylor Swift... ;]

a ja nie uzywam zadnej lokowki ani papilotow a tylko najzwyklejsze "zabki" http://images30.fotosik.pl/105/501892debe627f20.jpg

jak?

1.kupuje na mazidlach keratyne i d-panthenol oraz wode destylowana na cpnie
2. robie serum wg przepisu mazidlowego "intensywnie regenerujace serum" z tym ze zamiast hydrolatu uzywam wody destylowanej rozrabiam ok 30 ml calego specyfiku ( patrz przepis z konserwantem ale omin w przepisie konserwant) i dodaje gratisowo 10 kropel wiecej keratyny( lok bedzie sztywniejszy)
3 dla lepszego usztywnienia wlosow pierw obficie psikam wilgitne cale wlosy po myciu i czekam az wyschna
4. po wyschnieciu dziele wlosy na partie by latwiej bylo zawijac wloski nastepnie pryskam znow tym serum co jest w buteleczce z atomizerem(ktora sama sobie zalatwilam) pasmo po pasmie nie za grubym zawijam na 3 palcach tzn lape pasmo przy skorze i okrecam kosmyk naokolo 3 palcow.
5. nastepnie gdy zwine spinam tak zabka by sie nie rozleco czyli ta pentelke ani nie przypinam do skory glowy ani jej nie masakruje jakos bo ma zachowac ksztalt. (patrz rysunek) jesli chcecie takie bardziej "rozlazle loki" nie starajciie sie dokladnie zapiac konca kosmyka w zabce moze wisiec nawet z 7 cmloki beda luzniejsze
6czasem pryskam po zakreceniu wszytkiego


czekam az wyscnie ok 2 h rozpinam i mam loki;D im wiecej wczesniej keratyny napsikamy tym loki beda sztywniesze i bardziej zbite oraz trwalsze gdyz keratyna usztywnia i dziala o niebo lepiej niz nie jedna pianka do wlosow.wiem co mowie bo mam wlosy niemal do bioder bez 5 cm. do tego zero alkoholu tylko regenerujace skladniki;D srednio na moje dlugie wlosy uzywam ok 35 takich srednich zabek
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-28, 17:39   #2436
JudeAnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 7
Talking

znalaz³am w gazecie artyku³. Ten sposob moze byc niez³y . ale niestety obciê³am w³osy xD
JudeAnn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-01, 13:30   #2437
Eloe77
MatkaPrze³o¿onaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroc³aw - ESK 2016
Wiadomo¶ci: 5 769
Dot.: Loki gwiazd - jak je uzyskaæ? - zbiorczy

Fajny sposób, ale obawiam siê, ¿e rozczesanie szczotk± doprowadzi do szybkiego zniszczenia ca³ego efektu.
Lepsze chyba bêdzie delikatne przeczesywanie palcami lub grzebieniem z szerokim rozstawem. Wówczas fryzura ma szansê d³u¿ej siê utrzymaæ.

Mo¿na te¿ lakierowaæ ka¿de pasmo z osobna, je¶³i efekt ma byæ naprawdê trwa³y.
__________________
Tote este mizeriã in faþã de eternitate

Dziennik, FAQ, pigu³ka wiedzy i pielêgnacja - wszystko o krêconych naturalnie w³osach!

MÓJ IDEA£

Eloe77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 11:49   #2438
Magiczna____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 24
GG do Magiczna____
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

A jak uzysakac taki efekt nie wiem czy napisa³m w dobrym temacie
Magiczna____ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 15:45   #2439
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 11 650
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magiczna____ Poka¿ wiadomo¶æ
A jak uzysakac taki efekt nie wiem czy napisa³m w dobrym temacie
Ja mam takie w³osy jak po³o¿ê siê w mokrych w³osach
__________________
fragment mojego makija¿owego ¶wiata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 16:25   #2440
reniusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

a ujak zrobic taka fryzurke? http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura345274.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura197675.htm , i czy do np takiej musze miec jakos specjalnie obcieta grzwyke heh
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura404689.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura81256.htm bo wlasnie nie wiem cyz do takich fryzur musz emiec jakos grzywke obcieta heh albo cos takiego hhe kurcze naogladalam sie teraz tych lokow i sama sie nie moge zdecydowac ogolnie to chce sie dowiedziec czwego trzeba uzywac jak sie robi jakiekolwiek loki .. (prostowniaca , lokowka , walki i jakich kosmetykow uzywac do krecenia)i czy trzeba miec jakos do nich specjalnie wlosy obciete, czy tez scienowane
jak macie jakies ciekawe filmiki instrutazowe to dawajcie .. heh sama tez szukalam na youtube.pl ale nie znalazlam nic ciekawego a cos co wzbudzuilo we mnie ciekaweosc to byl ow j, chinskim heh prosze o pomoc

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura149447.htm jeszcze te sa za***iste mmm i ta http://www.rbdmusic.info/fotos/album...202009/015.jpg tylk otutaj brzydko wyszla ale o ta fryzurke mi chodzi heh :
reniusiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 16:29   #2441
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 11 650
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

Reniusia przejrzyj ten w±tek, dziewczyny ju¿ podawa³y ró¿ne linki. Te zdjêcia z fryzur - jak dla mnie one s± tapirowane u nasady, a loczki robione prostownic±, pó¼niej pianki zwiêkszaj±cej objêto¶æ wetrzeæ loki i gotowe.
__________________
fragment mojego makija¿owego ¶wiata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 18:08   #2442
kesh92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 6
Krêcone W³osy

Mam w³osy lekko falowane, trochê d³u¿sze...
Czy s± jakie¶ szampony/od¿ywki czy co¶ w tym stylu, które pozwol± mi uzyskaæ tak± fryzurê:



Proszê o pomoc.
kesh92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 20:00   #2443
Tweety (Ivi)
Raczkowanie
 
Avatar Tweety (Ivi)
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

Reniusiaaa, w³a¶nie przed chwil± zrobi³am sobie prostownic± takie loki jak na fotce drugiej Wysz³o super! Pierwszy raz mia³am w rêce prostownicê i od razu taki efekt! Szczerze mówi±c jestem w pozytywnym szoku Mam komplet prostownic Ga-Ma - o ¶rednicy 24mm i 13mm. Moje w³osy s± ¶cieniowane na ca³ej d³ugo¶ci i mam uko¶nie przyciêt± grzywkê. Fryzura dok³adnie taka jak na Twojej drugiej fotce tylko ja mam trochê krótsze w³osy i krótsz± grzywkê. My¶lê, ¿e wiêkszo¶æ loków zrobisz prostownic±. Szybko, sprawnie i akurat w moim przypadku bez dodatkowych kosmetyków. W mokre w³osy wtar³am tylko kroplê jedwabiu i to wszystko.
__________________
"I taut I taw a puddy-tat"
Tweety (Ivi) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-17, 14:31   #2444
Magiczna____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 24
GG do Magiczna____
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam takie w³osy jak po³o¿ê siê w mokrych w³osach
Du¿o mi to nie pomog³o napisze mi kto¶ jak takie w³oski zrobiæ
Magiczna____ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-17, 16:20   #2445
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 11 650
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magiczna____ Poka¿ wiadomo¶æ
Du¿o mi to nie pomog³o napisze mi kto¶ jak takie w³oski zrobiæ
Podziel sobie w³osy na 4 czê¶ci, z ka¿dej zapleæ warkocze, nastêpnie warkocze spryskaj lakierem i "wyprostuj" te warkocze, pó¼niej je rozpleæ - powinna¶ mieæ takie niedba³e fale.
__________________
fragment mojego makija¿owego ¶wiata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-17, 20:02   #2446
sharnell
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

Mam pytanko, jakich kosmetyków trzeba u¿yæ i jak siê do tego zabraæ, ¿eby wysz³o co¶ takiego?
http://img.timeinc.net/pespanol/i/ga...Abril/rubi.jpg
http://images.starpulse.com/Photos/p...a%20Mori-4.JPG

a to moja naturalna szopa:
http://img44.imageshack.us/img44/9956/p3151173.jpg

z góry dziêki za rady
sharnell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-17, 20:57   #2447
Tweety (Ivi)
Raczkowanie
 
Avatar Tweety (Ivi)
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomo¶ci: 107
Post Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

Sharnell, masz ¶liczne w³osy! Ja muszê robiæ trwa³±, ¿eby takie wysz³y. A je¶li chcê mieæ efekt trochê mokrych loków - taki jak na Twoich fotach - rano moczê w³osy delikatnie na ca³ej d³ugo¶ci, tzn. skrapiam je wod± z jakiego¶ spryskiwacza czy zwyczajnie moczê je wilgotnymi d³oñmi. Potem spryskujê od¿ywk± w p³ynie Gliss Kur z jedwabiem, a nastêpnie schylam g³owê i wgniatam we w³osy od¿ywkê bez sp³ukiwania Pantene "Sprê¿yste Loki i Fale". Twoje naturalnie krêcone w³osy powinny byæ jeszcze fajniejsze po tych zabiegach ni¿ moje z trwa³±. Kurcze, jak ja zazdroszczê takich naturalnych czupryn wszystkim szczê¶ciarom, które natura nimi obdarzy³a! Trwa³a "wyrasta" co chwilê i jest taki g³upi efekt w³osów oklapniêtych przy g³owie, a krêconych od po³owy. Teraz zakupi³am prostownicê i ona mnie ratuje podczas tego okresu przej¶ciowego pomiêdzy kolejnymi zabiegami trwa³ej. Ale nie ma to jak naturalny skrêt!!!
__________________
"I taut I taw a puddy-tat"
Tweety (Ivi) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-17, 23:04   #2448
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

sharnell - dlaczego jeszcze nie ma cie tutaj, ani w dzienniku?!? piekne wlosy! swietny potencja³! troche odpowiedniej pielegnacji i wystarczy ze umyjesz, wgnieciesz odzywke i zel i bedziesz miala taki efekt.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-18, 15:09   #2449
sharnell
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

dziekuje w imieniu loków za pochwaly
nie ma mnie na tym forum bo od kilku lat tylko raz publicznie pokaza³am siê w krêconych w³osach... ;P
wczoraj tak sobie mysle... koniec z prostownic±! nie lubie mieæ uzale¿nieñ, a prostowanie by³o moim na³ogiem :/ na szczê¶cie w³osy mam z natury gêste i grube i prze¿y³y w ca³kiem dobrym stanie to katowanie oraz liczne eksperymenty kolorystyczne
teraz nowa fryzura i nowa pielegnacja. a forum to skarbnica wiedzy
sharnell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 16:01   #2450
Ania_4808204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 2
Kêdziorki.

Witam Drogie Panie
Chcia³abym zapytaæ jak mogê doj¶c do takiego efektu jak na zdjêciu(na dole) Beyonce.


Nie mam lokówki bo siê spali³a;/ Czy mogê zakrêciæ w³osy na papilotach zeby wysz³o " takie co¶" a je¶li nie, to proszê o jakie¶ rady
Ppzdrawiam;]
Ania_4808204 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-19, 16:10   #2451
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
GG do scooby0
Dot.: Kêdziorki.

eee lokowka nawet takiego czego¶ bys nie zrobi³a ewentualnie gdyby lokoweczka mia³a obwód 2 mm

Takie loczki robi siê ¶rbokrêtem. Ale to wiadomo pamiêtaæ strasznie niszczy w³osy : chyba ze dasz od¿ywke na wysok± temperaturê. tak wiêc podgrzewa¶ ¶robokret na ogniu i poprostu okrecasz w³oski ma³e pasemka ju¿ tak raz robi³am mia³am troche popalone w³osy wiec raz na jakis czas wolno tak zrobic. ewentualnie trwa³a.
__________________
¯ycie bez muzyki by³o By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-19, 16:25   #2452
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: Kêdziorki.

Cytat:
Napisane przez Ania_4808204 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Drogie Panie
Chcia³abym zapytaæ jak mogê doj¶c do takiego efektu jak na zdjêciu(na dole) Beyonce.


Nie mam lokówki bo siê spali³a;/ Czy mogê zakrêciæ w³osy na papilotach zeby wysz³o " takie co¶" a je¶li nie, to proszê o jakie¶ rady
Ppzdrawiam;]

ja IDENTYCZNY efekt osiagam papilotami, ale nie gabkowymi, tylko takimi ze ¶liskiego tworzywa, zanim nawine kazde jedno cienkie pasmo na papilota psikam je wczesniej lakierem i nakladam pianke, niestety, tak trzeba zeby uzyskac tak ekstremalny skret gdy nie wyschna to spryskac lakierem dodatkowo kazdego jednego i suszyc suszark±, równie¿ ka¿dy jeden z osobna pozdrawiam !!
neverstop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-19, 20:22   #2453
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Loki z foty - jak uzyskaæ taki efekt bez trwa³ej ? - Zbiorczy

A JAK UZYSKAæ takie loki/ fale ?
__________________
effulla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-19, 21:04   #2454
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: Kêdziorki.

wez pod uwage ze beyonce ma na tym zdjeciu peruke, fryzowan± przez profesjonalistów, zdjecie robil pewnie swietny fotograf i pociagnal je jeszcze fotoszopem.

a srubokret na ogniu?? matko jedyna. po pierwsze latwo poparzyc palce, a zniszczenie wlosow murowane.

na tym podforum jest taki watek - domowe spsooby krecenia wlsowo czy cos w tym stylu - tam jedna z dziewczyn opisywala (i nawet wklejala zdjecia) jak kreci wlosy na gazete. ofekt - drobne murzynskie loczki. posty byly mnie wiecej z grudnia 2009, poszukaj i zobacz.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-20, 17:04   #2455
gwiazdeczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 17
Pomocy

Hej sluchajcie jak mozna zrobic taka fryzure? dokladnie opiszcie - odrazu mowie ze prostownica odpada ;( jak walkami dokladnie zroobic? i sa jeszcze jakiess sposoby inne?

http://img294.imageshack.us/i/wloski.jpg/
gwiazdeczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-20, 18:20   #2456
Ania_4808204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Kêdziorki.

OK;] Dziekujê Wam...
Ania_4808204 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-20, 18:31   #2457
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Pomocy

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej sluchajcie jak mozna zrobic taka fryzure? dokladnie opiszcie - odrazu mowie ze prostownica odpada ;( jak walkami dokladnie zroobic? i sa jeszcze jakiess sposoby inne?

http://img294.imageshack.us/i/wloski.jpg/
Hej, ja myslê ¿e nawin±æ trzeba takie w³osy na grube wa³ki, oczywiscie wczesniej w³osy na piankê, a pó¼niej te wa³ki. Suszysz i rozczesujesz tak delikatnie, a na dole ¿eby pozostawiæ ten skrêt, nawijasz w³osy na palec lekko je wywijaj±c, mam nadziejê, ¿e wiesz o co mi chodzi
Ca³osc utrwalasz lakierem, ale nie rób skorupy
Glam Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-20, 19:04   #2458
Ejnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Siê wiesz ?!
Wiadomo¶ci: 3
Smile Krêcone w³osy?! TAK! Ale jak ... ? ( zainspirowane Peyton Sawyer )

Witajcie!
Przeszuka³am wszystkie dostêpne strony o krêceniu w³osów, przeczyta³am wszystkie artyku³y na ten temat ..
Jednak nigdy (niestety) nie natrafi³am na temat, który mówi³by o w³osach Peyton Sawyer, bohaterki Pogody na Mi³o¶æ. Kto ogl±da³ serial, wie ¿e s³ynê³a ona z bujnych blond loków, zmieniaj±cych siê praktycznie co sezon. a jednak w ka¿dych wygl±da³a znakomicie..
Có¿. I mnie siê tej znakomito¶ci zachcia³o.
http://img2.ak.crunchyroll.com/i/spi...9a310_full.jpg chodzi mi konkretnie o tak± fryzurê, dok³adnie taki loki. Sama próbowa³am krêciæ je wa³kami, lokówk±, stylizowaæ lakierem, woskiem .. Efekt by³ taki, ¿e albo za mocno siê skrêci³y, albo rozprostowa³y. Nie trzyma³y siê d³ugo i zawsze rezygnowa³am .. Koñczy³am na ostatecznym myciu w³osów i prostowaniu ich ..
Macie jakie¶ pomys³y na t± fryzurê? Mo¿e polecacie jakie¶ dobre, solidne, nie za drogie kosmetyki ? Czy mo¿e lepiej zrobiæ trwa³± i mieæ problem z g³owy?

Czekam na Wasze odpowiedzi.
__________________
Dig up my bones !
Ejnn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-20, 20:48   #2459
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Thumbs down Dot.: Krêcone w³osy?! TAK! Ale jak ... ? ( zainspirowane Peyton Sawyer )

Dziewczyno wszystko tylko nie trwa³a, jak ja zrobisz bedziesz sobie plu³a w twarz ¿e zrobi³a¶ sobie siano na glowie i to z w³asnej woli!


akie loczki mozna osiagn±c nawijaj±c papiloty, przynajmniej ja mia³am taki efekt
By³am z niego bardzo zadowolona, loki ³adnie sie uk³ada³y ale broñ borze ich nie czes po zdjeciu papilotów musza sme sie ³±dnie u³ozyc

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2010-03-20 o 20:49
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-21, 08:31   #2460
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Krêcone w³osy?! TAK! Ale jak ... ? ( zainspirowane Peyton Sawyer )

Równie¿ odradzam trwa³±!!!! Zrobi³am sobie kiedy¶ na w³osy prawie do pasa- masakra! Po kilku miesi±cach zrobi³o siê siano. Musia³am ¶ci±æ. Pó¼niej zapuszcza³am b. d³ugo- bo kilka dobrych lat... Chyba ¿e teraz jest jaka¶ nowsza technologia i trwa³a nie niszczy w³osów tak jak kiedy¶. Nie mam pojêcia...
ania128 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 08:28:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.