Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-21, 23:55   #151
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj zaszalalam i kupilam sobie wlosy Syntetyczne..nie peruka tylko takie doczepiane. Poszlam szukac rudej peruki, bo mam jutro przebierana impreze i chcialam sie zrobic na Sally Tima Burtona , ale rudej nie bylo i postanowilam wyprobowac chociaz tagie fragmentaryczne uzupelnienie. Wnisoki : wyglada to nieglupio, te wlosy ktore kupilam sa praktycznie identyczne jak moje tylko duzo dluzsze no i potrzebuje ich jeszcze drugie tyle. Niestety do bani sa te grzebyki, na ktorych wlosy maja sie niby trzymac. Przypielam to zwyklymi wsuwkami. No i niestety mam za malo swoich wlosow, zeby przykryc ''poczatek nowych'' wiec nawet do takich rzeczy trzeba miec normalne wlosy :// Pokombinuje jednak, zeby cos z tego wyszlo uzytecznego moze nawet na codzien.
Pogadaj z Su, ona gdzie¶ dorwa³a chyba jakie¶ pojedyncze pasemka z których by³a nawet zadowolona.
Jaki¶ czas temu ogl±da³am sobie filmiki, gdzie dziewczyna pokazywa³a jak to siê zak³ada. Jeju jak tego du¿o by³o. Sama pomy¶la³am, ¿e do tego trzeba mieæ masê w³osów, ¿eby dobrze ukrywaæ zapiêcia.

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Kupilam tez pianke do zwiekszenia objetosci, bo juz nie moge zniesc tego przylizania. Pianka podobno tylko do sprzedazy dla profesjonalistow, zobaczymy..
dawaj t± piankê jak siê to nazywa?

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor, odpukac, po wierzbownicy przedwczoraj wczoraj nie mialam zadnej nowej niespodzianki na twarzy przez caly dzien !! Dzis cos malenkiego, ale da sie niezauwazyc. Dla pewnosci wypilam kolejnego wierzbona, ale to jednak dziala na maksa wydaje mi sie. Moze bez wstydu usiade przy wigilijnym stole..
To mnie utwierdza w przekonaniu, ¿e wcale nie trzeba czekaæ miesi±cami, aby zauwa¿yæ cokolwiek. Albo estrogenna wierzbownica pomaga, albo nie pomaga. To samo z blokerami. Na mnie te¿ dzia³a³y szybko. Jak mi siê ta pielgrzymka po lekarzach skoñczy, to bêdê musia³a pomy¶leæ czy nie wróciæ do którego¶.

Ale na ten moment, te¿ co¶ zauwa¿y³am. Otó¿ Panie i Panowie ... nie mam ju¿ ³ojotoku nie chcia³am zapeszaæ, bo ju¿ od d³u¿szego czasu siê zmniejsza³, ale bardzo powoli. Ale ostatnie 2 tygodnie to bajka. Mam skórê tak± jak na tabletkach anty, albo antybiotykach. Makija¿ który robiê rano, wytrzymuje calutki dzieñ. W³osy wieczorem s± jeszcze ¶wie¿utkie. Jeszcze boje siê je przetrzymywaæ, bo wtedy wypada³y. Ale za jaki¶ czas zrobiê test i zobaczê ile wytrzymaj±.
W nagrodê kupi³am sobie dzisiaj w zarze prezent pod choinkê
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-22, 10:52   #152
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ



ja tak b³agam narazie, ¿eby mnie chocia¿ hirsutyzm nie dopad³
Dziurawa gêba, ³ysy ³eb i jeszcze w±s do tego ..Freddy Krueger by³by chyba przystojniejszy wtedy ode mnie.




Amelka, melduj siê czasami
heh u¶mia³am siê Sailorku po tym co napisa³a¶ o Freddym gdy¿ od razu pomy¶la³am o sobie, nie do¶æ , ¿e mam dziury po pryszczach i wci±¿ pojawiaj±ce siê nowe pryszcze, w³osy mi lec± i twarz ow³osiona (nie wspominaj±c o reszcie cia³a).. tak¿e daleko nie szukaæ..
Mam ostatnio taki kocio³ w pracy, ¿e ledwo daje radê na bie¿±co czytaæ co tutaj nowego siê pojawia..
Ja wyczekuje miesi±czki, aby i¶æ na te badania do szpitala..ba³am siê, ¿e wypadnie mi na ¦wiêta, wtedy bym musia³a sobie odpu¶ciæ i czekaæ za kolejn±, ale okresu mimo, i¿ powinien byæ od wtorku jako¶ do dzisiaj nie widzê, choæ czasami boli mnie brzuch- to wszystko
Zaczynam siê poma³u denerwowaæ.
Zauwa¿y³am te¿, ¿e w tym miesi±cu wyj±tkowo brutalnie lec± mi w³osy, pojawi³y siê te¿ nowe w³osy na brodzie- nie wiem dlaczego...
Kochane - umiem ju¿ piæ olej!!! hahah, choæ czytaj±c te artyku³y odno¶nie olejów- sama juz nie wiem co o tym my¶leæ. W ka¿dym b±d¼ razie pijê go bez dodatków, jednak uznaæ nie mogê, ¿e przechodzi on g³adko
Sailorku co z wynikami badañ?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Pogadaj z Su, ona gdzie¶ dorwa³a chyba jakie¶ pojedyncze pasemka z których by³a nawet zadowolona.
Jaki¶ czas temu ogl±da³am sobie filmiki, gdzie dziewczyna pokazywa³a jak to siê zak³ada. Jeju jak tego du¿o by³o. Sama pomy¶la³am, ¿e do tego trzeba mieæ masê w³osów, ¿eby dobrze ukrywaæ zapiêcia.



dawaj t± piankê jak siê to nazywa?



To mnie utwierdza w przekonaniu, ¿e wcale nie trzeba czekaæ miesi±cami, aby zauwa¿yæ cokolwiek. Albo estrogenna wierzbownica pomaga, albo nie pomaga. To samo z blokerami. Na mnie te¿ dzia³a³y szybko. Jak mi siê ta pielgrzymka po lekarzach skoñczy, to bêdê musia³a pomy¶leæ czy nie wróciæ do którego¶.

Ale na ten moment, te¿ co¶ zauwa¿y³am. Otó¿ Panie i Panowie ... nie mam ju¿ ³ojotoku nie chcia³am zapeszaæ, bo ju¿ od d³u¿szego czasu siê zmniejsza³, ale bardzo powoli. Ale ostatnie 2 tygodnie to bajka. Mam skórê tak± jak na tabletkach anty, albo antybiotykach. Makija¿ który robiê rano, wytrzymuje calutki dzieñ. W³osy wieczorem s± jeszcze ¶wie¿utkie. Jeszcze boje siê je przetrzymywaæ, bo wtedy wypada³y. Ale za jaki¶ czas zrobiê test i zobaczê ile wytrzymaj±.
W nagrodê kupi³am sobie dzisiaj w zarze prezent pod choinkê
hmmmm czy ja co¶ przeoczy³am? jak tego moja droga dokona³a¶ , ¿e ³ojotok min±³?
Gratulujê!! i oby tak dalej! ..no i zazdroszczê rzecz jasna

Gosia cieszê siê, ¿e opanowujesz swoj± cerê, bo jak pisa³a¶ o tych problemach, które nasili³y sie u Ciebie szczerze czu³am to co TY prze¿ywasz, bo to upierdliwa sprawa, potrafi nie¼le daæ w ko¶æ. Ja muszê chyba wyedukowaæ siê pod kontem wierzbownicy - bo zastanawia mnie jej magiczne dzia³anie (choæ u niektórych osób w ten cudowny sposób na cerê nie dzia³a). Byæ mo¿e jest szansa jaka¶ dla mnie..sama ju¿ nie wiem. Tyle, ¿e ja palmê biorê, tak¿e my¶lê, ¿e za du¿o by tego by³o. Bior±c pod uwagê, ¿e palma i wierzbownica maj± podobne dzia³anie.

Edytowane przez amelka29
Czas edycji: 2013-12-22 o 11:05
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-22, 13:18   #153
84ona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Napisane przez Sailor Star Fighter


To mnie utwierdza w przekonaniu, ¿e wcale nie trzeba czekaæ miesi±cami, aby zauwa¿yæ cokolwiek. Albo estrogenna wierzbownica pomaga, albo nie pomaga. To samo z blokerami. Na mnie te¿ dzia³a³y szybko. Jak mi siê ta pielgrzymka po lekarzach skoñczy, to bêdê musia³a pomy¶leæ czy nie wróciæ do którego¶.

Ale na ten moment, te¿ co¶ zauwa¿y³am. Otó¿ Panie i Panowie ... nie mam ju¿ ³ojotoku nie chcia³am zapeszaæ, bo ju¿ od d³u¿szego czasu siê zmniejsza³, ale bardzo powoli. Ale ostatnie 2 tygodnie to bajka. Mam skórê tak± jak na tabletkach anty, albo antybiotykach. Makija¿ który robiê rano, wytrzymuje calutki dzieñ. W³osy wieczorem s± jeszcze ¶wie¿utkie. Jeszcze boje siê je przetrzymywaæ, bo wtedy wypada³y. Ale za jaki¶ czas zrobiê test i zobaczê ile wytrzymaj±.

o jakich blokerach mówisz???

ja dopiero zaczynam swoj± walkê o lepszy wygl±d mam zes.poli.jajników.
mam za niski estradiol i androstendion za wysoki ale trochê i w efekcie mycie codziennie w³osów i pryszcze...

stosuje olej lniany budwigowy, pijê zmielone siemiê lniane+ostropest plamisty, pokrzywê, cynk, skoñczy³ mi siê selen wiêc muszê kupiæ.

napiszcie co bym mog³a jeszcze dodaæ co obni¿a androgeny i zwiêkszy mi estradiol? co¶ naturalnego bo hormonów nie mogê braæ.

od czego Ci siê ³ojotok zmniejszy³??? ju¿ zazdroszczê

Edytowane przez 84ona84
Czas edycji: 2013-12-22 o 13:38
84ona84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-22, 20:32   #154
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

amelka mysle, ze powinnas sprobowac z wierzbownica.
Sailor , to super, a jak myslisz dzieki czemu taka pozytywna zmiana ?
P.S. , bo zapomnialam o piance - to L'oreal Professional , art tec czy cos :
http://www.amazon.fr/LOr%C3%A9al-Pro.../dp/B003UTANE6
o taka. Ja ja kupilam za 5 euro, bo mam tu kilka sklepow gdzie sie pozbywaja takich rzeczy za bezcen. Szalu absolutnie nie ma. Ot, zwykla pianka. Po myciu sa fajnie napuszone, ale efekt sie nie utrzymuje przez noc, a wiadomo, zen iebede tego kladla nie wiadomo ile, zeby wlosom nie zaszkodzic. Zwykla nivea volume pewnie by zrobila to samo, ale mieli tylko takie, wiec taka kupilam..

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2013-12-22 o 22:23
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-22, 21:12   #155
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Pogadaj z Su, ona gdzie¶ dorwa³a chyba jakie¶ pojedyncze pasemka z których by³a nawet zadowolona.
Jaki¶ czas temu ogl±da³am sobie filmiki, gdzie dziewczyna pokazywa³a jak to siê zak³ada. Jeju jak tego du¿o by³o. Sama pomy¶la³am, ¿e do tego trzeba mieæ masê w³osów, ¿eby dobrze ukrywaæ zapiêcia.



dawaj t± piankê jak siê to nazywa?


W nagrodê kupi³am sobie dzisiaj w zarze prezent pod choinkê
Kupowa³am w³osy ze Smeggi i by³am zadowolona. B³yskawicznie przys³ali, w³osy s± naturalne, dobrej jako¶ci, je¶li nie trafisz z kolorem jest mo¿liwo¶æ zwrotu/wymiany. Mam swoje chyba od czerwca, traktujê po macoszemu i wci±¿ wygl±daj± jak nowe. Jednak te¿ jako¶ bardzo czêsto ich nie dopinam.

Co to za pianka? Daj znaæ czy dzia³a, je¿eli tak te¿ pomy¶lê nad zakupem

Sailorku co kupi³a¶? 26/27 rusza wyprzeda¿, na stronie Kuwejtu ju¿ mo¿na zobaczyæ, które rzeczy przechodz± na wyprzeda¿ i mniej wiêcej zobaczyæ ceny


¯yczê Wam wszystkim zdrowych ¦wi±t, spêdzonych w mi³ej atmosferze, mnóstwa w³osów na g³owach oraz du¿o, du¿o szczê¶cia w Nowym Roku
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-22, 23:06   #156
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Amelko, przepraszam Ciê, ale ze mnie g³upek
Mam nadzieje ¿e odebra³a¶ to tylko jako ¿art. Ja czêsto z siebie ¿artuje, bo co innego robiæ
Przez te lata dorobi³am siê tylu blizn, ¿e tak naprawdê nie posiadam zdrowej czê¶ci skóry na twarzy - wszêdzie blizny, wiêksze lub mniejsze. Dodatkowo boki szyi i trochê dekolt (by³ moment gdzie tu te¿ mia³am tr±dzik) i jeszcze kilka innych miejsc, ale o tym nie powiem

Ja bra³am w jednakowym czasie zarówno palmê i wierzbownicê. Oprócz mnie by³o jeszcze kilka dziewczyn, które te¿ ³±czy³y je ze sob±. Wiêc je¶li chcesz to spróbuj, ale susz, tabletki s± du¿o mocniejsze. Wierzbownica i palma, to nie do koñca to samo.
Zastanawia mnie tylko dlaczego u Ciebie pogorszenie
Oby¶ tej miesi±czki dosta³a, ¿eby¶ mog³a do tego szpitala i¶æ jak najszybciej.
Ja czekam na wyniki, bêd± dopiero po nowym roku. Mam ambitny plan wkrêciæ siê do ordynatora na prywatne konsultacje. Podobno to wybitny specjalista, ja te¿ jestem wybitna, to by¶my siê mo¿e dogadali


Su, Ty mnie nawet nie denerwuj z tymi przecenami. Nie mog³a¶ wcze¶niej tu przyj¶æ i napisaæ
Kupi³am kieckê ma³a czarna, z ³adnym dekoltem na plecach
A co u Ciebie? tabsy siê spisuj±?



Dziewczyny, sama siê zastanawiam co by³o decyduj±ce w tej jej mojej nierównej walce. No i oczywi¶cie na jak d³ugo efekt siê utrzyma. Z mojej strony to zawsze jest wielka improwizacja i teraz muszê przeanalizowaæ ostatnie miesi±ce. Mam wra¿enie, ¿e przez przypadek po³±czy³am kilka rzeczy, które razem da³y taki efekt. W zasadzie to ca³y czas d±¿y³am do zupe³nie czego¶ innego - skupia³am siê na odro¶cie. Bo skoro da siê zatrzymaæ mega wielkie wypadanie,to dlaczego nie da siê zatrzymaæ na d³u¿ej bejbików. A to jest bonus taki, którym sama jestem zaskoczona.
Poza tym, nie wiem jak to jest ze sob± powi±zane, ale nie mam podra¿nieñ po goleniu. W zasadzie niczym siê nie smaruje, i ¿adnej najmniejszej krostki, zaczerwienienia ... wcze¶niej du¿o czasu traci³am na wymy¶laniu w³asnych mazide³, które mi pomog± to wszystko z³agodziæ.

84ona84 witam na w±tku znajdziesz ca³± masê informacji, mam nadzieje, ¿e oka¿± siê pomocne i zostaniesz z nami.



Ja równie¿ ¿yczê Weso³ych ¦wi±t, duu¿o prezentów pod choink± i ca³ej masy bejbików w nadchodz±cym roku. ¯eby za rok o tej samej porze naszym jedynym zmartwieniem by³ wybór fryzjera, który okie³zna ten busz (i niewiedza o nadchodz±cych wyprzeda¿ach w zarze)

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-22 o 23:30
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-23, 00:23   #157
majeczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiakol moje androgeny wszystkie sa podwyzszone,testosteron,a ndrostediol,DHEAS.Mam tez podwyzszony 17OH i teraz jestem diagnozowana w kierunku nieklasycznego przerostu nadnerczy,mam wys³ac mocz do Warszawy do Centrum Zdrowia Dziecka na badanie profilu sterydowego z moczu,robia je chyba tylko tam i dluuugo sobie poczekam na wynik.
Wogóle u mnie na prze³omie roku 2012/2013 zasz³a dziwna rzecz,ca³y rok 2012 ,a pewnie i poprzednie lata,(ale wtedy jeszcze tego nie sprawdz³am az tak,zacze³o mnie bardziej interesowac jak zaczê³am wspólzyc)to cykle oko³o 40dniowe,az tu nagle od grudnia 2012,ot tak po prostu moje cykle sta³y sie 30dniowe.Wczesniej mia³am podejrzenie PCOs ,jajniki w wieloma pecherzykami itd,teraz od roku mam chyba owulacje,w kazdym razie mam ten dominujacy pecherzyk i czuje w po³owie cyklu silny jedno-dwudniowy ból,tak jakby ten pecherzyk peka³.No dobra,moze nie sta³o sie to ot tak,ale jezeli cos na to mog³oby wp³ynac to o ile sobie dobrze przypominam to rok temu:zacze³am pic duzo zielonej herbaty,przezywa³am silne stresy,chyba najgorszy okres w zyciu(choroba w rodzinie)i zamieszka³am z ch³opakiem ,co wiaza³o sie z rozpoczeciem regularnego wspo³zycia.Nie wiem czy cos z tych czynników mog³o wp³ynac na taka zmianie cykli,ale nastapi³o to w³asnie wtedy.
Ale nie ma tak dobrze,w³osy zacze³y mi wypadac jeszcze bardziej niz kiedys,miewa³am bolesne góle na brodzie,ale tez strasznie wysuszon± cere.Potem tez wzmocnilo sie ow³osienie na ciele.W koncu stwierdzi³am ze sama sobie z tym nie poradze i posz³am do endokrynologa,wydaje mi sie ze bardzo kompetentnego,pani doktor podejrzewa ze to w³asnie nadnercza sa przyczyna moich wysokich androgenów,poniewaz mam to 17OH podwyzszone+ jajnik jeden owulujacy ,LH I FSH w normie,wiec wyklucza ze to PCO.Ale jakim cudem zasz³a taka zmiana tego nie rozumiem.Zw³aszcza ze PCO chyba ³atwiej sie leczy niz nadnercza i wtedy mimo rozchwianych hormonów az tak mi nie lecia³y w³osy.
majeczka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 09:30   #158
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny , napiszcie proszê co¶ o palmie jeszcze
Albo podajcie jakies ¼róde³ko gdzie jakie¶ konkretniejszê info znjadê. Wiekszo¶æ jest oczywiscie o prostacie i w³a¶ciwie nic poza tym, nie uda³o mi sie kokretniejszego znale¼æ:

Wykazuje oddzia³ywanie antyandrogennym, antyestrogennym i przeciwzapalnym. Stosuje siê go przy leczeniu dolegliwo¶ci prostaty jak równie¿ przy niez³o¶liwym przero¶cie prostaty, który najczê¶ciej pojawia siê u mê¿czyzn w podesz³ym wieku jak i osób stosuj±cych syntetyczne leki testosteronowi.
Pe³ni funkcjê podobn± do afrodyzjaka johimbiny stosowan± przy leczeniu impotencji.
Jest przeznaczona i dla mê¿czyzn i dla kobiet. Hamuje przetwarzanie testosteronu w dihydrotestosteron, co jest bardzo korzystne dla osób z tr±dzikiem androgennym , poniewa¿ ten drugi w³a¶nie jest odpowiedzialny za wzmo¿on± prace gruczo³ow ³ojowych skóry. Palma saba³owa dzia³a antyandrogennie. Dla mê¿czyzny korzystniejszym srodkiem w leczeniu prostaty jest w³asnie ta roslinka, poniewaz nie powoduje takich objawów feminizacji jak hormony syntetyczne (o stokroc silniejszym dzialaniu). Mimo to jednak od wiekow byla stosowana przez kobiety, u ktorych wystepowal niedorozwoj piersi. Wlasnie w celu wywolania ich wzrostu. Hamuje ona rakotworczy wplyw estrogenow na sutki.

Wyci±g z palmy saba³owej wywiera równie¿ dzia³anie antyandrogenne i antyestrogenne oraz przeciwzapalne w zale¿no¶ci od zapotrzebowania organizmu. Ma to istotne znaczenie, poniewa¿ ubocznym skutkiem leczenia prostaty steroidami jest feminizacja, stwarzaj±ca powa¿ny problem nie tylko medyczny. Je¶li palmê saba³ow± przyjmuje kobieta o niskim poziomie estrogenów to mo¿e to wywo³aæ wzrost jego poziomu, je¶li natomiast kobieta ma wysoki poziom estrogenu to palma zmniejsza jego poziom.
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-23, 12:17   #159
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Amelko, przepraszam Ciê, ale ze mnie g³upek
Mam nadzieje ¿e odebra³a¶ to tylko jako ¿art. Ja czêsto z siebie ¿artuje, bo co innego robiæ
Przez te lata dorobi³am siê tylu blizn, ¿e tak naprawdê nie posiadam zdrowej czê¶ci skóry na twarzy - wszêdzie blizny, wiêksze lub mniejsze. Dodatkowo boki szyi i trochê dekolt (by³ moment gdzie tu te¿ mia³am tr±dzik) i jeszcze kilka innych miejsc, ale o tym nie powiem

Ja bra³am w jednakowym czasie zarówno palmê i wierzbownicê. Oprócz mnie by³o jeszcze kilka dziewczyn, które te¿ ³±czy³y je ze sob±. Wiêc je¶li chcesz to spróbuj, ale susz, tabletki s± du¿o mocniejsze. Wierzbownica i palma, to nie do koñca to samo.
Zastanawia mnie tylko dlaczego u Ciebie pogorszenie
Oby¶ tej miesi±czki dosta³a, ¿eby¶ mog³a do tego szpitala i¶æ jak najszybciej.
Ja czekam na wyniki, bêd± dopiero po nowym roku. Mam ambitny plan wkrêciæ siê do ordynatora na prywatne konsultacje. Podobno to wybitny specjalista, ja te¿ jestem wybitna, to by¶my siê mo¿e dogadali
Próbuj z ka¿dej strony wbiæ siê do tego wybitnego specjalisty Mo¿e co¶ m±drego a nó¿ powie a tak powa¿nie to mam nadziejê, ¿e zrealizujesz ten plan! gdybym zna³a kogo¶ w Wielkopolsce, kto jest uwa¿any za dobrego w swoim fachu to bym nieugiêta by³a i nawet udaj±c gwiazdorka w Wigiliê wbi³abym mu siê przez komin do domu
Oczywi¶cie w ¿adnej sposób mnie nie urazi³a¶ tym co wcze¶niej napisa³a¶, pierwszy raz chyba ¶mia³am siê z mojej przypad³o¶ci..
te¿ nie rozumiem sk±d te pogorszenie u mnie, mam coraz wiêcej syfów- przechodz± mi ju¿ na szyjê i plecy- cholera... doprowadza mnie to do sza³u bo na same ¦wiêta bêdê wygl±daæ jak ten Freddy w po³±czeniu z Samar± Morgan (dziewczynka z filmu the ring). Miesi±czki nadal nie ma i jako¶ nie czujê, aby mia³a przyj¶æ w najbli¿szych dniach - mo¿e za bardzo oczekuje na te badania w szpitalu i dzia³a to w drug± stronê? taki ma³y psikus..
Walczysz jako¶ z tymi bliznami? bo ja oprócz dziur mam te¿ takie p³ytkie blizny i mo¿e na nie co¶ by zadzia³a³o. My¶la³am nad jakim¶ specyfikiem wybielaj±cym- ale kwasy odpadaj± bo bardzo ¼le moja skóra je znosi. S³ysza³am o jakim¶ azjatyckim kremie wybielaj±cym, ale nie próbowa³am go jeszcze.
Odno¶nie wierzbownicy to spróbuje z ni±, tylko gdzie ja na tej mojej wiosce dostanê j±:/ nie bêdzie to przesad± jak raz dziennie wypijê sobie t± herbatkê ? czy rzadziej jednak?
¯yczê Wam wszystkim z ca³ego serducha zdrowych i radosnych ¦wi±t!!!! a w Nowym Roku wszystkiego co sobie za¿yczycie, ¿eby siê spe³ni³o

Edytowane przez amelka29
Czas edycji: 2013-12-23 o 12:28
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-23, 15:12   #160
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Amelka mo¿e spróbuj jakie¶ serum z wit c. U mnie bardzo fajnie wszystko porozja¶nia³ i z³uszczy³ co by³o trzeba.A te azjatyckie kremy maj± arbutynê.Szukaj kosmetyków z ni±.

Za³ama³am siê.My¶la³am ¿e ze mn± bêdzie inaczej.Chwilowe £A£ i znów pogorszenie. W³osy znów sianowate i lec± gar¶ciami
Do tego sucha skóra i wysyp pryszczy.Najgorzej na plecach.
Poza tym na jednym sutku rosn± mi w³osy
Wcieram t± kozieradkê.Biorê wszystkie leki i suplementy i wierzê w ¶wi±teczny cud

Napiszcie mi proszê,wiem ¿e ju¿ kiedy¶ o tym by³o,czy moja nietolerancja laktozy mo¿e nasilaæ wypadanie w³osów?Ostatnio wypi³am mleko waniliowe i mo¿e to przyczyni³o siê do powrotu wypadania ?
Przy tych suplementach,olejach powinnam byæ piêkna,g³adka,napiêta i ow³osiona
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-23, 21:23   #161
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Za³ama³am siê.My¶la³am ¿e ze mn± bêdzie inaczej.Chwilowe £A£ i znów pogorszenie. W³osy znów sianowate i lec± gar¶ciami
Do tego sucha skóra i wysyp pryszczy.Najgorzej na plecach.
Poza tym na jednym sutku rosn± mi w³osy
Wcieram t± kozieradkê.Biorê wszystkie leki i suplementy i wierzê w ¶wi±teczny cud

Napiszcie mi proszê,wiem ¿e ju¿ kiedy¶ o tym by³o,czy moja nietolerancja laktozy mo¿e nasilaæ wypadanie w³osów?Ostatnio wypi³am mleko waniliowe i mo¿e to przyczyni³o siê do powrotu wypadania ?
Przy tych suplementach,olejach powinnam byæ piêkna,g³adka,napiêta i ow³osiona
Ja przepraszam ¿e sie wcinam, jestem nieo¶wiecona w tym temacie, Wy tyyle wiecie, ¿e co¿ mi radziæ. Ale nie¶mialo zapytam - a gluten? Bo kole¿anka po przej¶ciu na dietê bezglutenow± opowiada³a ze pierwsze co zauw¿y³a to porost wlosow, tam gdzie juz staci³a jak±kolwiek nadziejê, ze kiedy¶ urosn±. Mo¿e kto¶ próbowa³?
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 09:38   #162
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Amelka mo¿e spróbuj jakie¶ serum z wit c. U mnie bardzo fajnie wszystko porozja¶nia³ i z³uszczy³ co by³o trzeba.A te azjatyckie kremy maj± arbutynê.Szukaj kosmetyków z ni±.

Za³ama³am siê.My¶la³am ¿e ze mn± bêdzie inaczej.Chwilowe £A£ i znów pogorszenie. W³osy znów sianowate i lec± gar¶ciami
Do tego sucha skóra i wysyp pryszczy.Najgorzej na plecach.
Poza tym na jednym sutku rosn± mi w³osy
Wcieram t± kozieradkê.Biorê wszystkie leki i suplementy i wierzê w ¶wi±teczny cud

Napiszcie mi proszê,wiem ¿e ju¿ kiedy¶ o tym by³o,czy moja nietolerancja laktozy mo¿e nasilaæ wypadanie w³osów?Ostatnio wypi³am mleko waniliowe i mo¿e to przyczyni³o siê do powrotu wypadania ?
Przy tych suplementach,olejach powinnam byæ piêkna,g³adka,napiêta i ow³osiona
Dziêkujê za rady, wczoraj w³a¶nie czyta³am o serum z wit c. Tylko tego jest mnóstwo, szukam czego¶ sprawdzonego, czego¶ co ma pozytywne opinie i nie zaszkodzi na moje pryszcze, których wci±¿ przebywa, a blizn i przebarwieñ coraz wiêcej. Na razie nie mogê trafiæ na ten "w³a¶ciwy", mo¿e masz jakie¶ sprawdzone serum?
Co do tych azjatyckich to znalaz³am co¶ takiego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...itaminami.html. I jeszcze co¶ takiego z tej samej firmy:http://www.zielarnia24.pl/3369,fair-...marks-50g.html tu przynajmniej jest podany sk³ad. Tylko nie mogê znale¼æ pe³nego sk³adu tego kremu, a jest to dla mnie wa¿ne, bo niektóre sk³adniki w kremach ¼le wp³ywaj± na skórê problematyczn±:/

Edytowane przez amelka29
Czas edycji: 2013-12-24 o 09:49
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-24, 10:38   #163
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Amelka te wszystkie kremy i sera zazwyczaj aby wybiela³y,z³uszcza³y maj± wit c (kwas askorbinowy) wit a+e czyli retinol i inne substancje typu arbutyna etc. Tych dwóch kremó nie znam,wiêc nie bêdê siê wypowiadaæ.
Co do wit c to rzeczywi¶cie jest tego mnóstwo.Tylko wit c aby by³a skuteczna musi byæ przechowywana w lodówce i w ciemnym szkle. Czasami wiêc te kremy pomimo ¿e w sk³adzie maj± t± wit to tak naprawdê jej nie maj±.
Ja zaczyna³am od samodzielnie robionego serum. Kosztowa³o mnie to grosze i mia³am pewno¶æ ¿e dzia³a.Poza tym mo¿esz wtedy sama sprawdzaæ jakie stê¿enie jest dla Ciebie odpowiednie.Zbyt wysokie mo¿e poparzyæ i wysuszyæ ,zbyt niskie nie da odpowiedniego efektu. Lekkie mrowienie jest normalne i przechodzi.
Z rêk± na sercu mogê poleciæ serum flavo c z biochemii urody.Masz pewno¶æ ¿e jest naturalne i nie ma w tym nic co zapycha.Brak konserwantów,barwników i parabenów.Cena te¿ przywzwoita.

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html

Znam te¿ inne dobre ale cena du¿o wiêksza a w sumie ma podobny sk³ad.
I nie zapomnij o filtrach.Z tego co widzê to w takich kremach rozja¶niaj±cych to norma.
Z w³asnego do¶wiadczenia mogê powiedzieæ ¿e przy d³ugotrwa³ym stosowaniu wit c nie mam w ogóle piegów (a mia³am ich du¿o) i fajnie rozja¶nion± twarz.
Tylko w³osy nie fajne

Konspiracja mo¿e tak byæ.Mam wra¿enie ¿e na wszystko jestem uczulona i taka dieta dobrze by mi zrobi³a.Tylko brakuje mi wytrwa³o¶ci.Zawsze dojadam po moich dzieciach a z chleba by³o by mi bardzo ciê¿ko zrezygnowaæ.Poczytam o tym glutenie.

WSZYSTKIEGO NAJPIÊKNIEJSZEGO NA ¦WIÊTA.DU¯O MI£O¦CI,SPOKOJU I SZCZʦCIA.WIARY W TO ¯E JESZCZE WSZYSTKIE WYPIJEMY ZA NASZE GÊSTE,PIÊKNE W£OSY
TEGO ¯YCZÊ WAM WSZYSTKIM I SOBIE
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-24, 11:22   #164
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Amelka te wszystkie kremy i sera zazwyczaj aby wybiela³y,z³uszcza³y maj± wit c (kwas askorbinowy) wit a+e czyli retinol i inne substancje typu arbutyna etc. Tych dwóch kremó nie znam,wiêc nie bêdê siê wypowiadaæ.
Co do wit c to rzeczywi¶cie jest tego mnóstwo.Tylko wit c aby by³a skuteczna musi byæ przechowywana w lodówce i w ciemnym szkle. Czasami wiêc te kremy pomimo ¿e w sk³adzie maj± t± wit to tak naprawdê jej nie maj±.
Ja zaczyna³am od samodzielnie robionego serum. Kosztowa³o mnie to grosze i mia³am pewno¶æ ¿e dzia³a.Poza tym mo¿esz wtedy sama sprawdzaæ jakie stê¿enie jest dla Ciebie odpowiednie.Zbyt wysokie mo¿e poparzyæ i wysuszyæ ,zbyt niskie nie da odpowiedniego efektu. Lekkie mrowienie jest normalne i przechodzi.
Z rêk± na sercu mogê poleciæ serum flavo c z biochemii urody.Masz pewno¶æ ¿e jest naturalne i nie ma w tym nic co zapycha.Brak konserwantów,barwników i parabenów.Cena te¿ przywzwoita.

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html

Znam te¿ inne dobre ale cena du¿o wiêksza a w sumie ma podobny sk³ad.
I nie zapomnij o filtrach.Z tego co widzê to w takich kremach rozja¶niaj±cych to norma.
Z w³asnego do¶wiadczenia mogê powiedzieæ ¿e przy d³ugotrwa³ym stosowaniu wit c nie mam w ogóle piegów (a mia³am ich du¿o) i fajnie rozja¶nion± twarz.
Tylko w³osy nie fajne

Konspiracja mo¿e tak byæ.Mam wra¿enie ¿e na wszystko jestem uczulona i taka dieta dobrze by mi zrobi³a.Tylko brakuje mi wytrwa³o¶ci.Zawsze dojadam po moich dzieciach a z chleba by³o by mi bardzo ciê¿ko zrezygnowaæ.Poczytam o tym glutenie.

WSZYSTKIEGO NAJPIÊKNIEJSZEGO NA ¦WIÊTA.DU¯O MI£O¦CI,SPOKOJU I SZCZʦCIA.WIARY W TO ¯E JESZCZE WSZYSTKIE WYPIJEMY ZA NASZE GÊSTE,PIÊKNE W£OSY
TEGO ¯YCZÊ WAM WSZYSTKIM I SOBIE
Kiedy¶ w³a¶nie natknê³am siê na to serum z biochemii, gdy¿ robiê tam czasem zakupy i na zrobsobiekrem.pl - zupe³nie o tym serum zapomnia³am, a nie kupi³am z tego wzglêdu bo bojê siê sama przyrz±dzaæ kremy itp. Co innego glinki, algi, oleje, które kupujê i nie wymagaj± zabawy w chemika. Podobno to nic trudnego, ale znaj±c moje szczê¶cie.. jak nie znajdê odpowiednika ju¿ gotowego to nic mi innego nie zostanie jak to serum z biochemii. Ogólnie postanowi³am, ¿e odpuszczê sobie póki co te azjatyckie cuda i kupiê jakie¶ konkretne serum z wit. C. sporo siê dzi¶ naczyta³am na ten temat - a ¿e le¿ê chora z gor±czk± w ³ó¿ko - to mam czas na takie pierdo³y
Swoj± drog± ja naprawdê mam pecha- przed Swiêtami panikowa³am z powodu coraz wiêkszego wysypu pryszczy - ¿e co to bêdzie jak rodzina mnie zobaczy, gdy pojadê do nich w odwiedziny jak co roku, teraz le¿ê wygiêta i ju¿ w planach nie mam rodzinnych ¦wi±t:/
Co do w³osów- to chcia³abym Tobie zaproponowaæ olejek ze s³odkich migda³ów i olejek z avokado. Od jakiego¶ d³u¿szego czasu u¿ywam je na w³osy- mieszam ze sob± i dodaje do tej maseczki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ami-mleka.html . Nak³adam na w³osy, na jakie¶ 2 godziny i efekt zadowalaj±cy. Miêkkie, l¶ni±ce w³osy- ale oczywi¶cie nie po pierwszym u¿yciu. To jest mój sposób. Jednak nie zauwa¿y³am, aby ta mieszanka pomog³a na wypadanie w³osów- ten problem ca³y czas u mnie jest. W ka¿dym b±d¼ razie i tak efekty tych zabiegów ciesz± mnie bardzo

Edytowane przez amelka29
Czas edycji: 2013-12-24 o 11:29
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-24, 11:43   #165
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Amelka wspó³czujê choroby
Ja zauwa¿y³am ¿e jak bardzo mi zale¿y ¿eby dobrze wygl±daæ ,bo ¶wiêta,rodzina,spotkania lub jakie¶ inne wa¿ne wyj¶cia do ludzi to zawsze mam pogorszenie stanu w³osów,cery etc. Chyba za bardzo siê spinam.

Co do flavo c to to takie wodne serum.Nie da siê go ¼le wykonaæ. dodajesz poszczególne elementy do hydrolatu ,który masz w zestawie ,mieszasz i tyle.Gotowe
Jak opanujesz technikê to pó¼niej wystarczy kupiæ hydrolat ,kwas ferulowy,jaki¶ ¿el ha i kwas askorbinowy i robiæ samemu.Wychodzi bardzo tanio i masz zapas na kilka mies.

A Azjatyckie kosmetyki s± ¶wietne ,tylko akurat tych kremów nie znam.No i oni jednam lubi± dodawaæ do kremów,podk³adów silikony wiêc mog± zapychaæ.
Z wit c azjatycki IT'S SKIN jest rewelacyjny ,ale Flavo tañsze i ³atwiej dostêpne.

Oleje siê u mnie nie sprawdzaj±.Próbowa³am wielu,zawsze nasilaj± wypadanie. Na ten moment stosujê olejek arganowy tylko na koñcówki.
A i kupi³am ten olej z dyni i pijê jedn± ³y¿kê od wczoraj. Zobaczê czy to co¶ da.
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-24, 11:56   #166
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

¯yczê Wszystkim zdrowych i radosnych ¦wi±t

Oby nasze w³osowe marzenia siê spe³ni³y
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2013-12-24 o 11:58
MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-24, 12:01   #167
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Amelka wspó³czujê choroby
Ja zauwa¿y³am ¿e jak bardzo mi zale¿y ¿eby dobrze wygl±daæ ,bo ¶wiêta,rodzina,spotkania lub jakie¶ inne wa¿ne wyj¶cia do ludzi to zawsze mam pogorszenie stanu w³osów,cery etc. Chyba za bardzo siê spinam.

Co do flavo c to to takie wodne serum.Nie da siê go ¼le wykonaæ. dodajesz poszczególne elementy do hydrolatu ,który masz w zestawie ,mieszasz i tyle.Gotowe
Jak opanujesz technikê to pó¼niej wystarczy kupiæ hydrolat ,kwas ferulowy,jaki¶ ¿el ha i kwas askorbinowy i robiæ samemu.Wychodzi bardzo tanio i masz zapas na kilka mies.

A Azjatyckie kosmetyki s± ¶wietne ,tylko akurat tych kremów nie znam.No i oni jednam lubi± dodawaæ do kremów,podk³adów silikony wiêc mog± zapychaæ.
Z wit c azjatycki IT'S SKIN jest rewelacyjny ,ale Flavo tañsze i ³atwiej dostêpne.

Oleje siê u mnie nie sprawdzaj±.Próbowa³am wielu,zawsze nasilaj± wypadanie. Na ten moment stosujê olejek arganowy tylko na koñcówki.
A i kupi³am ten olej z dyni i pijê jedn± ³y¿kê od wczoraj. Zobaczê czy to co¶ da.
dok³adnie przeczyta³am instrukcjê wykonania tego serum i masz racje, chyba nie ma opcji bym co¶ ¼le zrobi³a. Ten alkohol mnie zastanawia, bo w instrukcji radz± aby dodaæ czysty alkohol bo wtedy serum bardziej wnika wg³±b skóry - robi³a¶ z alkoholem czy bez niego?
Co do azjatyckich kremów to dopiero siê wprowadzam w ten temat, ale widzê ju¿ wiele pozytywnych opinii. Tylko tak jak mówisz trzeba uwa¿aæ na silikony:/
Na mnie akurat arganowy nie dzia³a, robi³am kilka podej¶æ i zawsze marne efekty, u ka¿dego inaczej, tak¿e trzeba próbowaæ,aby doszukaæ siê czego¶ odpowiedniego dla siebie.
Stres jednak swoje robi, tak¿e trzeba bardziej wrzuciæ na luz, bo równie¿ zauwa¿y³am, ¿e im bardziej w danym dniu na przyk³ad zale¿y mi na w miarê opanowanej twarzy- to zawsze jest na odwrót.
O rany w³a¶nie znalaz³am te azjatyckie serum z wit c- kosztuje 86 z³ http://www.azjatyckibazar.com/kremy-wodne-its-skin/
Spora ró¿nica w cenie

Edytowane przez amelka29
Czas edycji: 2013-12-24 o 12:22
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-24, 12:52   #168
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Ten IT'S SKIN na all chyba jest tañszy.Ja mia³am to szczê¶cie ¿e mój m±¿ mi przywióz³ z Tokio wszystko co chcia³am

A to Flavo robi³am bez alkoholu.Raz jeden doda³am ,ale za bardzo mnie wysusza³.Bez alkoholu te¿ bardzo ³adnie rozja¶nia.
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-24, 13:03   #169
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Wszystkiego najlepszego wszystkim
Radosnych i pogodnych ¶wi±t
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 19:15   #170
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej, Hej, to ja , ca³y czas Was podczytujê, ale siê nie udzielam. W³osy prawie nie lec±, wcieram loxon 5%, ale tak 3-4 razy/tyg. powinnam wiecej, bêdê do tego d±¿yæ. W³oski b. zgêstnia³y, w porównaniu z marcem. Z przodu przedzia³ek to niteczka, niestety g³êbiej i z ty³u jest gorzej. W ogóle mam takie miejsce na górze, gdzie od lat by³o kiepsko, niedawno zauwa¿y³am, ¿e jakby zaros³o, nie jestem pewna, po prostu nie widaæ skóry g³owy, pewnie zaros³o, bo loxon lejê tam ostro.

Pijê oleje: lniany/ z pestek dyni, ³ykam teraz Solgar. Jak skoñczê, zakupiê tran, ekstrakt z zielonej herbaty i l-cysteinê, moze co¶ jeszcze.

Gdzie kupujecie ostropest? Jest jaki¶ czysty ekstrakt? Jakie¶ prochy?

Co do wyprzeda¿y, ja ju¿ zakupilam kurtkê w Massimo Dutti, przeceniona o 200z³. 27 ruszam do Zary, fundusze co prawda niezbyt du¿e, ale na to i owo wystarczy. Zreszt±, ostatnio w Gdyni otwarto najwieksze na Pomorzu centrum handlowe, bêdê szaleæ.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-26, 08:01   #171
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, Hej, to ja , ca³y czas Was podczytujê, ale siê nie udzielam. W³osy prawie nie lec±, wcieram loxon 5%, ale tak 3-4 razy/tyg. powinnam wiecej, bêdê do tego d±¿yæ. W³oski b. zgêstnia³y, w porównaniu z marcem. Z przodu przedzia³ek to niteczka, niestety g³êbiej i z ty³u jest gorzej. W ogóle mam takie miejsce na górze, gdzie od lat by³o kiepsko, niedawno zauwa¿y³am, ¿e jakby zaros³o, nie jestem pewna, po prostu nie widaæ skóry g³owy, pewnie zaros³o, bo loxon lejê tam ostro.

Pijê oleje: lniany/ z pestek dyni, ³ykam teraz Solgar. Jak skoñczê, zakupiê tran, ekstrakt z zielonej herbaty i l-cysteinê, moze co¶ jeszcze.

Gdzie kupujecie ostropest? Jest jaki¶ czysty ekstrakt? Jakie¶ prochy?

Co do wyprzeda¿y, ja ju¿ zakupilam kurtkê w Massimo Dutti, przeceniona o 200z³. 27 ruszam do Zary, fundusze co prawda niezbyt du¿e, ale na to i owo wystarczy. Zreszt±, ostatnio w Gdyni otwarto najwieksze na Pomorzu centrum handlowe, bêdê szaleæ.
Maria, od jak dawna stosujesz loxon? Gratulujê odrastaj±cych w³osków
Olej z ostoprestu kupowa³am na necie, jako p³ynny. Nie pamiêtam z jakiej strony.
Owocnych zakupów
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-26, 09:36   #172
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie kupujecie ostropest? Jest jaki¶ czysty ekstrakt? Jakie¶ prochy?
hej ja kupi³am tutaj:http://allegro.pl/milk-thistle-extra...725144699.html
jednak na razie nie widzê,aby mieli znów w swojej ofercie, jednak u innych sprzedawców te¿ mo¿na kupiæ ten ekstrakt.

Dziewczyny kochane mam problem nie wiem od czego, ale mam coraz to wiêksz± masakrê na twarzy takiego czego¶ chyba jeszcze nie mialam, a w ka¿dym b±d¼ razie nie przypominam sobie w miejscach gdzie w ogólnie nie mia³am nigdy ¿adnych pryszczy nagle mam i to spor± ilo¶æ- jestem w szoku nic w swojej diecie nie zmieni³am, zero zmian w kosmetykach, jedyne zmiany to wprowadzenie wcze¶niej omawianego z Wami zestawu: palmy sterko 320 mg(rano z olejem lnianym-1 ³y¿ka), popo³udniu biotyna 1 tab, kompleks wit b 1 tab, do tego wit b6 i wit b2 w zalecanej dawce dziennej, oraz ostropest dwie kapsu³ki, pó¼niej na wieczór beta od swansona(2 kapsu³ki) z olejem lnianym- 1 ³y¿ka. Obecnie ca³± twarz (równie¿ szyje i troszkê plecy- ale to pojedyncze pryszcze )mam w czerwone trochê wypuk³e syfy, takie kropki wielkie, pó¼niej to trochê ro¶nie, a¿ dojrzeje i no i pó¼niej proces gojenia - w niektórych przypadkach szybki, inne goj± siê do¶æ d³ugo. Jak biedronka wygl±dam zastanawiam siê co jest tego powodem. Z tego co czyta³am chyba tylko jedna osoba (Wieloryb) mia³a problem z pryszczami po palmie, beta lub wit. to nierealne aby powodowa³y taki wysyp, zastanawiam siê nad ostropestem- chocia¿ nigdzie siê nie doczyta³am, aby po nim co¶ takiego siê dzia³o, fakt faktem dzia³a oczyszczaj±co na w±trobê, ale w³a¶nie du¿o osób poleca³o go na problemy z tr±dzikiem!nie wiem co robiæ wygl±dam gorzej ni¿ kiedykolwiek

Edytowane przez amelka29
Czas edycji: 2013-12-26 o 09:45
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-26, 10:42   #173
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Maria, od jak dawna stosujesz loxon? Gratulujê odrastaj±cych w³osków
Dziêki Gaya. Zaczê³am nie¶mia³o wcieraæ tak na pocz±tku wrze¶nia, odrosty pojawi³y siê szybko, ju¿ po miesi±cu, chyba nadal siê pojawiaj±, bo widzê krótkie, chyba, ¿e to s± te z pa¼dziernika, no bo mi w³osy na d³ugo¶æ b. wolno rosn±. W³osy z marca/kwietnia dopiero terazzas³aniaja przeswity, zatem widzicie, ile to trwa. Niemniej jednak, wystarczy jedno powazniejsze os³abienie/infekcja i polec±. Swoj± drog±, w 2013 nie mia³am ¿adnej infekcji, to na pewno dziêki Solgarowi

Moje wyprzeda¿owe zakupy zapewne ogranicz± siê do 1-3 rzeczy, nie umiem kupiæ 7 par spodni, jak niektóre dziewczyny z modowego. Po prostu jestem wybredna, nie chcê marnowæ pieniêdzy. Moje w³osy ich bardziej potrzebuj±
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2013-12-26 o 17:32
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-26, 12:44   #174
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Sailorku.
To ja GAYA - nie Sailorek -.-

Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-26, 17:33   #175
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gayeczko, ju¿ poprawi³am
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-26, 18:41   #176
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

amelka nie mam pojecia co jest grane, jestem po prostu w szoku jak los sie nad Toba zneca. Moze czegos za duzo ? Moze reakcja alergiczna? Moze za duzo na raz? Raczej nie dojdziemy do tego gdybajac. Rob dokladne notatki , codziennie - co wzielam/zjadlam i jak wygladam. Jak tak robie juz od dluzszego czasu, a odkad biore androcur to juz obsesyjnie. Niedawno pisalas o pogorszeniu i teraz jeszcze kolejne ? Przed palma sie juz pogorszylo czy po ? Wierzbownice pijesz ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-26, 21:01   #177
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
amelka nie mam pojecia co jest grane, jestem po prostu w szoku jak los sie nad Toba zneca. Moze czegos za duzo ? Moze reakcja alergiczna? Moze za duzo na raz? Raczej nie dojdziemy do tego gdybajac. Rob dokladne notatki , codziennie - co wzielam/zjadlam i jak wygladam. Jak tak robie juz od dluzszego czasu, a odkad biore androcur to juz obsesyjnie. Niedawno pisalas o pogorszeniu i teraz jeszcze kolejne ? Przed palma sie juz pogorszylo czy po ? Wierzbownice pijesz ?
nie wiem co jest ze mn± nie tak, co robie ¼le.. to pogorszenie nast±pi³o po tym ca³ym zestawie, który wprowadzi³am..tj palma i reszta. najpierw takie delikatne pogorszenie nast±pi³o, ¿e tak powiem, ale zauwa¿alne- nasilenie tr±dziku i pryszcze tam, gdzie nigdy ich nie mia³am..jednak na dzieñ dzisiejszy prawie ca³y wieczór przerycza³am, bo jeszcze tak tragicznie z moj± twarz± nie by³o a¿ mnie to wszystko boli
cholera ju¿ nie wiem co robiæ dlaczego akurat na mnie tak to dzia³a...wierzbownicy nie biorê...nie szuka³am jej nawet u siebie, bo tak mnie to wszystko rozwali³o, ¿e odechcia³o mnie siê nawet próbowaæ z czym¶ nowym...jak siê trochê doprowadzê do psychicznego ³adu to poszukam..odk±d rozpoczê³o siê te pogorszenie tym bardziej stara³am siê co do jedzenia uwa¿aæ jak nigdy, by mieæ jak±¶ pewno¶æ, ¿e moje ¿ywienie nie pogarsza sprawy, tak¿e nie wiem, gdzie szukaæ przyczyny...po prostu jestem w szoku.
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-26, 21:03   #178
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Te¿ jestem w szoku, Amelka prawda jest taka, ¿e ¿eby zobaczyæ co wp³ynê³o na stan Twojej cery musia³aby¶ odstawiæ na chwilê palmê albo ostropest - on te¿ mo¿e byæ prowodyrem i to znacz±cym. Parê miesiêcy temu suplementowa³am namiêtnie hepacholinê, to co robi³a mi z twarz± to by³a masakra.
Swoj± drog± prowadzenie notatek to dobry pomys³. Na ¶wiêta czeka³y mnie dwie wigilie w dwóch domach. Postanowi³am, ¿e bêdê jad³a to co wszyscy, bo po pierwsze nie chcia³am nikogo uraziæ wybrzydzaj±c nawet w ten dzieñ, a po drugie marzy³am o piero¿kach mojej babci i jak je zobaczy³am na pó³misku to mi siê mózg wy³±czy³.
Efekt jest taki ¿e od 2 dni wstaje rano z opuchniêtymi oczami - szczególnie górna powieka. Jestem pewna, ¿e wcze¶niej to by³o tak normalne, ¿e nie wi±za³am tego z niczym, a teraz jestem w szoku jak bardzo moje cia³o zareagowa³o + kilka stanów zapalnych na buzi i wzdêty brzuch.

Je¶li chodzi o blizny, du¿o z nimi nie robiê. Przebarwienia znikaj± mi szybko, wystarczy jaka¶ paka pod rêk± - choæby spirulina. Moja kosmetyczka stwierdzi³a kiedy¶, ¿e mam farta, bo nie mam sk³onno¶ci do powstawania przebarwieñ. Kupuje u niej kwas salicylowy o najwy¿szym stê¿eniu i co dwa tygodnie nak³adam.
Kremy na blizny mnie zapychaj± - poza tym ona równie¿ twierdzi, ¿e niestety, ale du¿o nimi nie zdzia³am.
Chce siê poddaæ zabiegowi usuwania blizn potr±dzikowych w klinice chirurgii estetycznej. Do¶æ inwazyjna rzecz, ale w moim przypadku jedyna, która mi zosta³a. Planowa³am w okolicach lutego - marca pierwszy zabieg, ale nie wiem czy siê do tego czasu wyrobiê. Do tego potrzeba zdrowej skóry, a mnie co jaki¶ czas potrafi wysypaæ, a do tetracykliny nie chce ju¿ wracaæ.


Marysiu
ale ja te¿ gratuluje bardzo siê cieszê, ¿e nawet stare miejsca potrafi± zarastaæ, to ¶wiadczy o tym, ¿e nie tak ³atwo mo¿na u¶mierciæ te nasze mieszki. Te¿ w tym roku nie chorowa³am, a moim otoczeniu ju¿ ka¿dy chocia¿ raz umiera³ na jakie¶ wirusowe co¶ik.
Te¿ sobie strzelê co¶ z okazji wyprzeda¿y. Raczej skromnie, bo mój bud¿et po ¶wiêtach wo³a o pomstê do nieba, ale jak±¶ torebuniê czy sweterek .. no nie odmówiê sobie, tym bardziej, ¿e za tydzieñ moje urodziny

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-26 o 21:05
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 11:33   #179
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ jestem w szoku, Amelka prawda jest taka, ¿e ¿eby zobaczyæ co wp³ynê³o na stan Twojej cery musia³aby¶ odstawiæ na chwilê palmê albo ostropest - on te¿ mo¿e byæ prowodyrem i to znacz±cym. Parê miesiêcy temu suplementowa³am namiêtnie hepacholinê, to co robi³a mi z twarz± to by³a masakra.
Swoj± drog± prowadzenie notatek to dobry pomys³. Na ¶wiêta czeka³y mnie dwie wigilie w dwóch domach. Postanowi³am, ¿e bêdê jad³a to co wszyscy, bo po pierwsze nie chcia³am nikogo uraziæ wybrzydzaj±c nawet w ten dzieñ, a po drugie marzy³am o piero¿kach mojej babci i jak je zobaczy³am na pó³misku to mi siê mózg wy³±czy³.
Efekt jest taki ¿e od 2 dni wstaje rano z opuchniêtymi oczami - szczególnie górna powieka. Jestem pewna, ¿e wcze¶niej to by³o tak normalne, ¿e nie wi±za³am tego z niczym, a teraz jestem w szoku jak bardzo moje cia³o zareagowa³o + kilka stanów zapalnych na buzi i wzdêty brzuch.

Je¶li chodzi o blizny, du¿o z nimi nie robiê. Przebarwienia znikaj± mi szybko, wystarczy jaka¶ paka pod rêk± - choæby spirulina. Moja kosmetyczka stwierdzi³a kiedy¶, ¿e mam farta, bo nie mam sk³onno¶ci do powstawania przebarwieñ. Kupuje u niej kwas salicylowy o najwy¿szym stê¿eniu i co dwa tygodnie nak³adam.
Kremy na blizny mnie zapychaj± - poza tym ona równie¿ twierdzi, ¿e niestety, ale du¿o nimi nie zdzia³am.
Chce siê poddaæ zabiegowi usuwania blizn potr±dzikowych w klinice chirurgii estetycznej. Do¶æ inwazyjna rzecz, ale w moim przypadku jedyna, która mi zosta³a. Planowa³am w okolicach lutego - marca pierwszy zabieg, ale nie wiem czy siê do tego czasu wyrobiê. Do tego potrzeba zdrowej skóry, a mnie co jaki¶ czas potrafi wysypaæ, a do tetracykliny nie chce ju¿ wracaæ.
masz racjê, nic innego nie pozostaje jak sprawdzenie co wywo³uje t± masakrê.. zaczynam od odstawienia ostropestu. jak nic siê nie zmieni to wtedy palmê.
Odno¶nie przebarwieñ masz na my¶li zabiegi laserowe? bo czyta³am wiele o tym i tak jak mówisz nalezy mieæ ju¿ wyleczon± skórê. Jednak¿e efekty tych zabiegów s± rewelacyjne i warte wydanej kasy. Moja cera niestety jest bardzo podatna na przebarwienia i blizny..przera¿a mnie to, bo mam pe³no plam po wygojonych pryszczach i w dodatku teraz nabawi³am siê niewyobra¿alnej ilo¶ci nowych, które pewnie i tak¿e zostawi± po sobie op³akany stan. Nie wiem te¿ sk±d tworz± u mnie siê te dziury na twarzy ponadto...nie ruszam przecie¿ tych zmian, czekam zawsze, a¿ siê same zagoj±, a tu i tak dziury. Dziadostwo. Wiêc jak kiedykolwiek uda mnie siê wyleczyæ ten tr±dzik to na bank poddam siê odpowiednim zabiegom.
Odno¶nie wierzbownicy znalaz³am na forum Twoj± tabelkê dot. stosowania wierzbownicy, palmy itp. Tylko nie mogê doj¶æ do tego co oznacza³o nst. okre¶lenie stosowania wierzbownicy:"wierzbownic a 2-2,5 kubka (4- 5 ³y¿eczek suszu). Tzn dwa razy dziennie po 2,5 kubka?? Pó¼niej wyczyta³am, gdzie¶ w dalszych postach, ¿e jednak ¼le na cerê u Ciebie wp³ywa³a wierzbownica?
Zamierzam z ni± spróbowaæ, ale dopiero wtedy jak dojdê do ³adu z tym co mnie tak szkodzi, bo za³ó¿my, ¿e zacznê z wierzbownica i te¿ odstawiê ostropest, to gdy bêdzie poprawa stanu skóry nie bêdê wiedzia³a czy to zas³uga wierzbownicy czy odstawienia ostropestu...
Solarku jakbym czasem za tydzieñ zapomnia³a z³o¿yæ Tobie ¿yczenia to wolê zrobiæ to teraz póki mam to w g³owie - bo z moj± pamiêci± to ró¿nie- tak wiêc ¿yczê przede wszystkim zdrowia!!! bo to najwa¿niejsze!, mnóstwa powodów do u¶miechu, sukcesów w ¿yciu prywatnym i zawodowym, bujnej czupryny, zero pryszczy, du¿o kasy, spe³nienia marzeñ i multum mi³o¶ci!!! 100 lat!!!!!

Edytowane przez amelka29
Czas edycji: 2013-12-27 o 11:42
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 11:48   #180
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Amelka przekichane z tym wysypem. Ja mia³am raz co¶ takiego ale to by³ wynik picia pokrzywy.Przeczeka³am i teraz prawie w ogóle nic nie wyskakuje.Mam za to regularne wysypy na plecach ³±cznie z wielkimi bol±cymi gulami
Nie wiem czy próbowa³a¶ i czy przy takim nasileniu jest pomocny ale mi zawsze pomaga³ olej z czarnuszki stosowany bezpo¶rednio na twarz.
£adnie leczy³ i wysusza³.

Gaya mam pytanie do Ciebie,bo widzê ¿e stosujesz czerwon± koniczynê.Czy widzisz jakie¶ pozytywne efekty jej stosowania?Tzn zarówno na w³osy jak i cerê,podobno te¿ ujêdrnia biust

Ja mam du¿e spadki estrogenów i zastanawiam siê czy jej nie wprowadziæ.W ogóle ostatnio zaczê³am tyæ tak nietypowo bo w talii,a zawsze sz³o mi w biodra . Mo¿e zatrzymujê wodê?nie wiem

Maria gratulujê.Uwielbiam takie wpisy jak twoje,daj± nadziejê ¿e mo¿e byæ lepiej
Marzy mi siê taki zakupowo-ubraniowy wypad ale na razie siedzê w swojej norze i nie pokazujê siê nikomu w takim stanie
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html

Edytowane przez piek³o
Czas edycji: 2013-12-27 o 11:53
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.