Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Na razie nr 1!

To już moje drugie opakowanie maski Kallos. Za każdym razem kupuję inną, by wybrać najlepszą dla siebie. Mam bardzo zniszczone włosy. Przechodziłam z bardzo ciemnego brązu do chłodnego blondu. Włosy mam przesuszone, plączące się, wypadające i kompletnie niewspółpracujące ze mną. Dzięki tej masce, mogę bez problemu je rozczesać. Dodatkowo efekt gładkich i lśniących włosów utrzymuje się cały dzień. Daje także ochronę włosów przed ich suszeniem i redukuje rozdwojone końcówki.

Działa

Znam markę już długo i korzystam z niej od czasu do czasu.
Cena bardzo przystępne ale moim zdaniem cena jest adekwatne do Jakości.
Maska natłuszcza własny dzięki czemu ładnie się rozczesuja ale nie widzę żeby jakiś super wypływla na ich kondycję

Fajna!

Testowałam już przynajmniej 3 warianty tych masek z Kallosa. Kawiorową, bananową, z proteinami mleka. Każda jedna mi podpasowała. Choć muszę przyznać, że nie zauważyłam szczególnych różnic między nimi. Bananowa na pewno mocniej pachniała i dłużej jej zapach trzymał się na włosach. Z początku nawet mi się podobało, z czasem zaczęło drażnić, gdyż litr odżywki wcale tak łatwo nie da się wykończyć :)
Najbardziej spodobała mi się ta z proteinami mleka. Jej delikatny zapach nie uwierał, właściwości wygładzające, ciut lepsze od wspomnianych dwóch.
Jej niska cena jest dla mnie ogromną zaletą, gdyż nie żal mi jej porządnie chlusnąć podczas olejowania włosów. Jednak przyznać trzeba, że jakichś specjalnych właściwości nie posiada. Po prostu codzienna. Przy większych problemach trzeba szukać czegoś lepszego.

Przeciętna

Wiem, że cena jest niska, stąd może tyle aż tak pozytywnych komentarzy.
Moim zdaniem odżywka nijak nie wpływa na włosy, z resztą czego się spodziewać po tak niskiej cenie.
W dodatku ma bardzo niewygodne opakowanie, potrzeba dwóch rąk do jej odkręcenia, a i tak lubi wyślizgnąć się.
Ma niezbyt przyjemny zapach, bardzo chemiczny.

Odżywione, nawilżone włosy

Maskę kupiłam, skoszona dobrą ceną w drogerii. Maska wspaniale nawilża i odbudowuje włosy, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie oraz różne stylizacje. Pachnie przepięknie. Jest bardzo wydajna.

Super nawilżone włosy

Maska tajest świetna, ma bardzo duże opakowanie i jest bardzo wydajna. Doskonale nawilża włosy, ułatwia rozczesywanie nawet tych najgęstszych włosów. Pięknie pachnie.

Przede wszystkim tania

Jest ona tania także nie trzeba się ograniczać przy nakładaniu jej na włosy... Przez co z kolei jest mało wydajna... Jeżeli chodzi o samą odżywkę do jest nawet fajna, dobrze rozczesuje się po niej włosy, ładnie pachnie bardzo delikatnie, tych odżywek jest moc rodzaji ale mam wrażenie że każda z nich robi to samo... Wygladza

Mocno dociążająca

Stosuję ją raczej rzadko, bo boję sie przeproteinować włosy. Działa spektakularnie użyta raz na jakiś czas. Zużyłam 3/4 litrowego wiadra. Jest bardzo wydajna i warta swojej ceny. Może nawet za niska.

Średnio+tanio=całkiem dobrze?

Nie do końca polubiłam się z tą maską, chyba dlatego, że moje włosy niekoniecznie współpracują z proteinami mlecznymi, których w składzie jest sporo. Rozczesywanie nie jest po niej wcale takie łatwe, a sam efekt to trochę loteria, i mówię to jako osoba, której włosy świetnie reagują na keratynę w produktach. Raz był bardzo przeciętny/słaby efekt, innym razem, choć rzadziej, naprawdę dobry, ale tylko gdy wymieszałam maskę z czymś bardziej wygładzającym albo po spłukaniu nałożyłam kolejną odżywkę, ale typowo emolientową. Wydaje mi się, że maska jest dla mnie za mocno proteinowa i gdyby miała wyżej jakiś olej albo chociaż silikon, bardziej by mi podeszła.

Nie wiem, czy nada się dla suchych włosów (jak sugeruje producent), bo ta maska to same proteiny i trochę silikonu, wydaje mi się, że będzie raczej podkreślała tę suchość. Nada się jako element bogatszej pielęgnacji, do mieszania, zmywania oleju albo do włosów wcześniej dobrze nawilżonych i wypielęgnowanych innymi produktami - wtedy ma szansę zrobić efekt wow. Ja ją "wyczułam" i po czasie wiedziałam już, jak używać na moje włosy, ale to jeszcze nie to, czego szukam. Choć cena zachęcająca :)

U mnie nie działa

Mam wrażenie, że jestem jedyną osobą, u której ta maska się nie sprawdza. Bardzo żałuję, bo jest tania, łatwo dostępna i pięknie pachnie. Robiłam do niej już dwa podejścia, ale za każdym razem było to samo - zero efektu, być może nawet jeszcze trudniejsze do rozczesania włosy. No trudno, zostaję przy Mili.

Super!!

Stosuje tą maskę od pewnego czasu i jestem z niej zadowolona jak i z innych kosmetyków do włosów z tej firmy .
Włosy łatwo się rozczesują,ładnie pachnie,i wystarczy niewielka ilość by nanieść na włosy odczekać swoje i włosy są idealnie nawilżone.

Bardzo przyjemna!

Maska pachnie ładnie, dobrze się aplikuje i spłukuje! Zostawia włosy gładkie i lśniące! Dobrze emulguje oleje, współgra z innymi kosmetykami i jest łatwo dostępna.