Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Kallos Keratin keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym, dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy, które stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

W składzie keratynowej maski do włosów Kallos znajdziemy cenne składniki:
- hydrolyzed Milk Protein (hydrolizat protein mleka) nawilża, zmiękcza i wygładza. Ogranicza drażniące działanie substancji takich, jak np. Sodium Laureth Sulfate (SLS). Ma działanie antystatyczne, zapobiegające elektryzowaniu się włosów,
- hydrolyzed Keratin (hydrolizat keratyny) odpowiedzialny za utrzymanie wody w naskórku. Nawilża, zmiękcza i wygładza skórę i włosy.

Substancje wspomagające:
- cetearyl Alcohol (mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego) tworzy warstwę okluzyjną, zapobiegającą nadmiernemu odparowywaniu wody
- cetrimonium Chloride (chlorek cetylotrójmetyloamoniowy) poprawia rozczesywalność, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk i wygładza, ma działanie antystatyczne
- cyclopentasiloxane (cyklopentasiloksan) kondycjonuje skórę i włosy, zmiękcza i wygładza. Ułatwia aplikację i rozprowadzanie preparatu na skórze i włosach.
- dimethiconol o działaniu nawilżającym

Maska do włosów

Kupiłam ją z ciekawości jak ma się jej niska cena i duże pakowanie do jakości. Ma się super☺️ Mam dość długie włosy, kręcone, przesuszone, przy każdym myciu potrzebuje jakiegoś dodatkowego odżywienia. Zwykle kupowałam typowe drogeryjne odżywki po 200 ml, których cena wynosiła zwykle ok 10-15 zł a starczala mi taka Odżywka na maksymalnie 2 tyg. Kiedy spotkałam tą maskę za jedyne 13 zł za 1 litr byłam pod wrażeniem. Spełnia ona oczekiwane przeze mnie funkcje- włosy są odżywione, dobrze się rozczesuja, są nawilżone, ładnie pachną, kiedy wyschna lepiej się układają.

Ulubiona maska!

Maskę stosuje już od długiego czasu i dla mnie jest idealna. Sprawia, że moje włosy stają się gładkie,miękkie, świetliste i nawilżone. Ma piękny delikatny zapach. Maska jest mega wydajna dlatego jedno opakowanie starcza na bardzo długo a po wykorzystaniu całego można zrobić swoim włosom odpoczynek by nie przeciążyć włosów i móc cały czas cieszyć się pięknymi włosami :)

Bardzo dobra jakość za niską cenę

Maska sprawia, że włosy stają się miękkie i błyszczące. Opakowanie jest wydajne, wystarcza na długi czas. Cena jest bardzo atrakcyjna. Warto wypróbować także inne zapachy.

Całkiem w porządku

Maskami Kallos zainteresowałam się kilka lat temu. Skusiła mnie duża pojemność w niskiej cenie. Stosowalam kilka z nich, m.in keratynową z proteinami mleka. Maska ma dobrą konsystencję, ładnie pachnie, przyjemnie się rozprowadza. Włosy podczas spłukiwania wydają się miękkie i wygładzone. Jakichś spektakularnych efektów nie zauważyłam, ale jak na tą cenę jest całkiem w porządku.

Tej maski używam już od kilku lat, w miarę regularnie bo jestem z niej zadowolona. Opakowanie jest bardzo duże i wydajne, bo nie trzeba nakładać dużo maski, a przy ten cena jest naprawdę niska. Ciężko o niezły kosmetyk w takiej cenie. Dzięki tej odżywce włosy przetłuszczają mi się mniej, są nawilżone, delikatne i dobrze się układają / rozczesują. Podoba mi się też zapach, bardzo przyjemny i delikatny!

Godna polecenia innym

To była moja pierwsza odżywka tej firmy i na razie była najlepsza :) Nie czyni cudów ale za taką cenę bardzo się opłaca kosztowała mnie nieco ponad 1o zł,wystarczyła na bardzo długo przy moich włosach sięgających do talii.

PLUSY:
*włosy są po niej wygładzone i dobrze się rozczesują,
*wystarcza na bardzo długo,
*bardzo ładnie pachnie,
*nie zauważyłam przeproteinowania mimo, że używałam ją przy każdym myciu włosów przez dłuższy czas,
*niska cena.

MINUSY:
*opakowanie jest duże z dość miękkiego plastiku który trochę się wygina szczególnie gdy jest jeszcze pełna.

Poza tym dla mnie nie ma więcej minusów, ponieważ nie wyrządziła żadnej szkody moim włosom, wręcz przeciwnie.
POLECAM : )

SOLIDNOŚĆ W NISKIEJ CENIE

Maski tej marki często goszczą w mojej łazience. Przeważnie zaopatruję się w Hebe, gdzie wybór jest naprawdę szeroki, jednak tę konkretną sztukę otrzymałam do wykończenia od kuzynki, której - z niezrozumiałych dla mnie powodów - nie przypadła do gustu. I tak zyskałam kolejny produkt Kallos do testów.

ZALETY:
+ DZIAŁANIE:
aplikuję ją raz na tydzień lub dwa (w zależności od pory roku oraz potrzeb moich kosmyków) i trzymam na włosach przez dwie do trzech godzin; nijak ma się to do wskazówek wytwórcy, ale taka kuracja daje najlepsze efekty, o czym zdążyłam się już przekonać przy jej poprzedniczkach; kosmyki są odżywione, błyszczące, miękkie i sprawiają wrażenie zdrowszych,

+ WYDAJNOŚĆ:
w porywach do roku czasu, przy wyżej opisanym sposobie użycia,

+ DOSTĘPNOŚĆ:
praktycznie w każdym Hebe; zdarza się również w działach kosmetycznych większych marketów,

+ CENA:
śmiesznie niska.

WADY:
- MOŻE PRZESUSZAĆ:
początkowo powtarzałam kurację co tydzień, szybko jednak przekonałam się, że skutkuje to efektem odwrotnym do zamierzonego.

PODSUMOWUJĄC:
Jedna z lepszych propozycji tej firmy. Wolę wersję z biotyną, jednak keratyna nie pozostaje daleko za stawką. Szczerze polecam!

Polecam maske Kallos

Maska Kallos bardzo korzystnie wpływa na moje włosy, odżywia je, nawilża i nadaje im blasku. Po jej użyciu moje włosy łatwo rozczesać (do tej pory sprawiało mi to kłopot).

Do codziennego użytku ok

Maskę kupiłam za jakieś śmieszne pieniądze opakowanie maski imponujące za taka cenę. Maska ładnie odżywia i wygładza włosy. Ma przyjemna konsystencje nie spływa z włosów. Nie ma jakiegoś powalającego efektu ale miła do stosowania na codzień. Zapach również jak najbardziej na plus.

Maska ok, ale bez szału

Moim zdaniem, jest to jedna z masek z tej serii, która jest dobra, ale nie rewelacyjna. Odżywia włosy, ale zaraz po użyciu, na dłuższą metę moim zdaniem nie robi z włosami nic szczególnego. Po użyciu włosy są w lepszym stanie, są błyszczące, lepiej się rozczesują, ogólnie mają lepszą kondycję, jednak po kolejnym myciu efekt znika.

Rewelacja w dobrej cenie

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Moje włosy są bardzo suche i jeśli regularnie nakładam te maskę to ich kondycja zdecydowanie się poprawia. Poza tym cena sprawia, że często wracam do tego produktu

dobra do golenia nóg, ale nie do włosów

Skuszona bardzo niską ceną, jak na tak wielką pojemność postanowiłam ją zakupić.
Jej konsystencja jest bardzo przyjemna, zapach również niczego sobie (tak jak w innych maskach Kallosa) ale mam wrażenie, że ona jedynie dociąża moje włosy, a nie robi niczego innego, włosy po umyciu i wysuszeniu są nadal tak samo suche na końcach jak były i gdyby nie stosowanie innych kosmetyków, to już dawno musiałabym iść do fryzjera, aby je ściąć. Zauważyłam też, że u nasady są bardzo obciążone. Po kilku razach poddałam się, siedziałam z nią na głowie 5 minut, później wydłużyłam ten czas do 10, 15, a nawet 20 minut i za każdym razem efekt był ten sam - ładnie pachnące włosy, ale nic poza tym.

Na samym końcu zaczęłam tego używać do golenia nóg i innych części ciała i do tego się bardzo dobrze spisuje! :)