Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Kallos Keratin keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym, dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy, które stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

W składzie keratynowej maski do włosów Kallos znajdziemy cenne składniki:
- hydrolyzed Milk Protein (hydrolizat protein mleka) nawilża, zmiękcza i wygładza. Ogranicza drażniące działanie substancji takich, jak np. Sodium Laureth Sulfate (SLS). Ma działanie antystatyczne, zapobiegające elektryzowaniu się włosów,
- hydrolyzed Keratin (hydrolizat keratyny) odpowiedzialny za utrzymanie wody w naskórku. Nawilża, zmiękcza i wygładza skórę i włosy.

Substancje wspomagające:
- cetearyl Alcohol (mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego) tworzy warstwę okluzyjną, zapobiegającą nadmiernemu odparowywaniu wody
- cetrimonium Chloride (chlorek cetylotrójmetyloamoniowy) poprawia rozczesywalność, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk i wygładza, ma działanie antystatyczne
- cyclopentasiloxane (cyklopentasiloksan) kondycjonuje skórę i włosy, zmiękcza i wygładza. Ułatwia aplikację i rozprowadzanie preparatu na skórze i włosach.
- dimethiconol o działaniu nawilżającym

Świetna

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka kupiłam w drogerii Laboo. Jest zamknięta w bardzo dużym opakowaniu 1000ml i jest naprawde tania.Maska ma świetny zapach. Włosy po jej użyciu są miękkie w dotyku, gładkie, wyglądają na zdrowe i łatwo się rozczesują.Są nawilżone.Bardzo polecam

Moc keratyny

Maska super. Włosy są po niej mocne i lśniące, nie puszą się i nie elektryzują. Łatwo się rozczesują i nie są tak podatne na zniszczenia. Wyglądają na zdrowe i zadbane.

słabiutka

maska jest bardzo wydajna i duże opakowanie starczy na wieki. niestety maska słabo działa-używana często przeproteinowuje włosy(tworzy suche siano) a na proteinową kuracje jest za słaba. silikony oblepiają włosy inje obciążają. myśle żecw każdej drogerii znajdą sie lepsze taniecalternatywy do tej maski.

Jeden z lepszych

Maska zamknięta jest w olbrzymim opakowaniu, który wystarcza na naprawdę długi czas użytkowania. Przy tak atrakcyjnej cenie aż żal się na nią nie skusić. Skład prosty, ale efektywny. Produkt ładnie dociąża włosy i je wygładza. Pozostawia włosy delikatnie zregenerowane, zdrowo wyglądające i przyjemnie puszyste w dotyku. Nie jest to złoto nad maskami, ale jest to przyjemny kosmetyk, po który warto sięgnąć. :)

Bardzo fajny

To był mój pierwszy kallos. Poleciła mi koleżanka więc kupiłam . Bardzo dobrze go wspominam. Super działa na włosy. Wygładza , regeneruje, dociąża włosy, nie są puszyste, a takie wygładzone.

Maska godna polecenia. Sprawdziła się na moich niskoporowatych włosach.

Jeden z lepszych kallosów

Proteinowa, jedna z lepszych masek kallosów ale ogólnie nadal średniak. Maski Kallosa nie są zbyt treściwe, bardziej zasługują na miano lekkich odżywek. Dobrze sprawdzają się do emulgowania olejów lub jako produkt do tuningu ( można dodać ulubiony olej, aloes, keratynę itp.). Największą zaletą produktu jest niska cena przy dużej pojemności opakowania. Maska Kallos Keratin jest maską proteinową, można nią przeproteinować włosy przy zbyt częstym częstym stosowaniu lub powodować zły wygląd wizualny gdy nasz włosy nie lubią określonego typu protein.

Może być

Stosowałam już wiele masek do włosów. Muszę przyznać, że ta naprawdę jest niezła. Przede wszystkim jest naprawdę wydajna i wystarcza na bardzo długo. Dodatkowo cena jest dość niska, zwłaszcza za taką pojemność.
Włosy z łatwością się rozczesują, a to dla mnie chyba najważniejsze w masce. Po jej użyciu są gładkie i miękkie. Ma fajną konsystencję i przyjemny zapach. Warta uwagi :)

Lubimy się

Lubię używać masek od kallosa. Ta jest moją już którąś z kolei. Nie potrafię zliczyć ???? Za kazd razem jestem tak samo zadowolona. Głównie ze względu na mega wydajność i jakość w tak niskiej cenie! Po prostu uwielbiam! Moje włosy też ją uwielbiają ❤️ Łatwo się rozczesują, są gładkie i miękkie w dotyku. A i duży plus to zapach. Nie jest zbyt mocny, sztuczny, jest stonowany i całkiem przyjemny ????

Bardzo dobra dla suchych włosów

Po wielu dobrych opiniach skusiłam się na zakup tej maski. Szczególnie przyciągnęła mnie do niej duża pojemność w tak niskiej cenie.
Zamknięta w dużym opakowaniu, jednak ze słabym wieczkiem- poprzednia przypadkiem spadła mi na podłogę i wieczko było nie do odratowania :D
Ma bardzo ładny zapach, służy moim włosom, łatwo się po niej rozczesują.
Dzięki dużej pojemności i dobrej konsystencji używam jej nie tylko do włosów, ale również zamiast pianki do golenia :D

Świetna maska

Maski do włosów kallos są mi znane od dawna .Są to już chyba kultowe produkty do włosów . I o ile szampony z tej firmy nie zabardzo mi podpasowały to maski uwielbiam . Jezeli chodzi o dzialanie na włosy efekty po tej konkretnej masce są natychmiastowe
+świetnie nawilza
+włosy są miękkie i lśniące
+odżywia i poprawia ich kondycję
+cena to jedyne 10 zł
+ konsystencja
+wydajność

Najlepsza maska tej firmy

Masek do włosów firmy KALLOS przetestowałam już sporo, jednak to właśnie tą uważam za najlepszą. Maska jest bardzo treściwa, a włosy po jej nałożeniu są odżywione i tak fajnie śliskie. Rozczesywanie idzie gładko. Produkt jest bardzo wydajny i ma przyjemny zapach.

Świetna

Maska zdecydowanie zostaje ze mną a stałe. Przepięknie pachnie i fajnie działa. Odżywia włosy, łatwo się spłukuje, włosy wyglądają zdrowo. Dociąża włosy ale ich nie obciąża. Lubię również łączyć ją z olejami przy olejowaniu. Cena za taki produkt jest świetna.