Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1 000 ml

Kallos Keratin keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym, dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy, które stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

W składzie keratynowej maski do włosów Kallos znajdziemy cenne składniki:
- hydrolyzed Milk Protein (hydrolizat protein mleka) nawilża, zmiękcza i wygładza. Ogranicza drażniące działanie substancji takich, jak np. Sodium Laureth Sulfate (SLS). Ma działanie antystatyczne, zapobiegające elektryzowaniu się włosów,
- hydrolyzed Keratin (hydrolizat keratyny) odpowiedzialny za utrzymanie wody w naskórku. Nawilża, zmiękcza i wygładza skórę i włosy.

Substancje wspomagające:
- cetearyl Alcohol (mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego) tworzy warstwę okluzyjną, zapobiegającą nadmiernemu odparowywaniu wody
- cetrimonium Chloride (chlorek cetylotrójmetyloamoniowy) poprawia rozczesywalność, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk i wygładza, ma działanie antystatyczne
- cyclopentasiloxane (cyklopentasiloksan) kondycjonuje skórę i włosy, zmiękcza i wygładza. Ułatwia aplikację i rozprowadzanie preparatu na skórze i włosach.
- dimethiconol o działaniu nawilżającym

ulubiona

Kallos Keratin to jedna z moich ulubionych masek proteinowych. Używam jej zamiennie z innymi odżywkami od już ponad roku i jak na razie nie zamierzam wymieniać jej na inną. Dostatecznie odżywia i dociąża moje włosy. Zawsze po jej użyciu włosy są uniesione i sztywniejsze, co u mnie jest ogromnym plusem (mam rzadkie niskopory) Maska jest tania i starcza na bardzo długo, w moim przypadku jakieś 3/4 miesiące, przy czym używam jej dość często (2x w tyg). Ma idealną zbitą konsystencję, nie ścieka z włosów. Doskonale nadaje się również do miksowania z gotowymi produktami. Polecam każdemu z cienkimi, prostymi włosami. Za taką cenę warto spróbować.

Tragedia

Zdecydowałam się na nią ponieważ inna odżywka Kallosa którą zwykle kupuję była niedostępna no i niestety...
Jak tamtą wielbię, tak tutaj nie widzę żadnego efektu po tygodniu stosowania.

Włosy nadal się elektryzują, plączą, są szorstkie i trudne do rozczesania. Dodatkowo jeszcze zapach pozostawia wiele do życzenia - jedyne co mi przypomina to toaletowe odświeżacze do powietrza o zapachu "morska bryza".
Najgorsza maska jaką dotąd próbowałam.

Cena, to HIT

Taka pojemność za taką cenę i do tego ma świetne działanie. W ogóle od wielu lat lubię wracać do masek z tej serii a ta jest moją ulubioną. Nigdy nie zrobiła mi krzywdy. Ma dobrą konsystencję i działanie.

Trzeba pamiętać tylko, że z proteinami nie można przesadzić, bo efekt odwrotny do zamierzonego. :)

Za tą cenę rewelacja!

Uwielbiam maski kallosa, ta należy do jednej z moich ulubionych. Kosztuje grosze a jej pojemność jest na prawdę imponująca! Włosy po niej nabierają pięknego blasku, łatwo się rozczesują i bez problemu prostują się. Zapach jest taki typowo fryzjerski. Polecam

UWIELBIAM

Testowałam już chyba wszystkie możliwe maski od Kallos i każda mi się sprawdziła. Są gęste, ale nie ciężkie i fantastycznie wpływają na kondycję włosów. Dodatkowym atutem są zapachy, które są fenomenalne.

Działa

Poprawiła stan moich włosów, które wcześniej często tyrałam prostownicą. Daje miękkość i gładkość, można używać jej na co dzień lub kilka razy w tygodniu. Fajna ilość za taką cenę, zwłaszcza że daje efekty.

Bez szału

Maska dla moich włosów przeciętna. Dociąża je i stają się troszkę bardziej miękkie. Jednak inne maski dają mi lepszy efekt. Są bardzo tanie i wydajne więc warto przetestować. Zapach bardzo mi się podoba.

POLECAM

Świetna odżywka do włosów firmy Kallos. Jestem bardzo zadowolona 1000ml odżywki, w której znajduje się tyle dobroci dla włosów. Mam włosy zniszczone przez koloryzacje a odżywki tej firmy to ratunek dla nich. Włosy się dobrze rozczesuje, są miękkie w dotyku, lśniące i pięknie pachną. Bardzo Polecam wszystkie odżywki tej firmy ponieważ każda jest godna uwagi. A cena za tak dobra odżywkę to było aż niemożliwe a jednak!!

Bardzo fajna

Idealna maska do wygładzenia i uzupełnienia ubytków we włosach. Takie działanie przy takiej cenie i pojemności to cud. Jedynie przy zbyt częstym użytkowaniu może obciążać włosy. Idealna dla posiadaczek loków.

Ulubiona proteinowa maska

Mam włosy średnioporowate i falowane, ogólnie są w dobrej kondycji, nie ma z nimi problemów. Pielęgnuję je stosując równowagę PEH. Uwielbiam tą maskę, bo działa u mnie cuda.

POJEMNOŚĆ: szczerze mówiąc, wolę większe opakowanie - wychodzi to też korzystnie cenowo. Jednak jeśli ktoś nie używał jej wcześniej, lepiej niech zaopatrzy się w mniejszą wersję. Protein używam raz w tygodniu i naprawdę, taki kubeł potrafi starczyć na rok używania.
ZAPACH: nie jest męczący, ale dość mocny. Przypomina trochę takie deliktniejsze męskie perfumy. Bardzo mi odpowiada.

DZIAŁANIE: Zawsze nakładam na umyte włosy i trzymam ją minimum 15 minut pod czepkiem. Włosy są po niej genialnie gładkie, miękkie, sypkie i dociążone. Bardzo podbija mi skręt, uwidatnia połysk. Ze wszystkich proteinowych Kallosów, ta działa najbardziej intensywnie.

Jest hmm... poprawna.

Kallos Keratin, czyli kolejna legenda wśród kallosów. Nie było mi po drodze z jej zakupem, ale ostatecznie w tamtym roku zakupiłam ją w promocji w Hebe.

Maska jest w słynnym, litrowym słoiku, ale ma też mniejszą wersję (dla mnie za małą, bo tylko 275ml). Pachnie wg mnie baaardzo przyjemnie. Powiedziałabym, że jest to zapach męskich perfum. Odżywka jest gęsta, treściwa, nie spływa z włosów.

Po nałożeniu pozostawiam ją na 30-40 minut i domykam emolientową odżywką. Zapach pozostaje na włosach, są one błyszczące, sprężyste i mięciutkie. Myślę, że jest to jeden z fajniejszych Kallosów, ale... I tak jest dość ubogi. :( Używałam lepszych masek proteinowych (chociaż gorszych też). Moje włosy nie są jakieś mocno wymagające, jeżeli chodzi o proteiny, więc nie narzekam na tę odżywkę. Jest dla mnie po prostu dobra.

Skład nie jest bombą odżywczą dla włosów - są tam dwie proteiny zwierzęce (te mniejsze cząsteczkowo, dobre dla niskoporów) i dwa silikony oraz itchy MSy. Silikony należą raczej do tych lżejszych - zmyje się je szamponem bez SLS, SLES. Ale ze względu na ich obecność raczej nie nadaje się do nałożenia przy skórze głowy.

Bez szału

Nie wiem czy mogę nazwać błędem zakup tej maski, ale na pewno była dobra na przetestowanie, raczej do niej nie wrócę. Fakt faktem, jest bardzo wydajna, w ogóle się nie kończy. Po niej włosy były wygładzone, lśniące. Zapach przyjemny. Cena jest moim zdaniem bardzo niska, jak za taka ilość produktu. Skład słaby, dlatego tez nie zdecyduje się na nią więcej.