Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Kallos Keratin keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym, dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy, które stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

W składzie keratynowej maski do włosów Kallos znajdziemy cenne składniki:
- hydrolyzed Milk Protein (hydrolizat protein mleka) nawilża, zmiękcza i wygładza. Ogranicza drażniące działanie substancji takich, jak np. Sodium Laureth Sulfate (SLS). Ma działanie antystatyczne, zapobiegające elektryzowaniu się włosów,
- hydrolyzed Keratin (hydrolizat keratyny) odpowiedzialny za utrzymanie wody w naskórku. Nawilża, zmiękcza i wygładza skórę i włosy.

Substancje wspomagające:
- cetearyl Alcohol (mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego) tworzy warstwę okluzyjną, zapobiegającą nadmiernemu odparowywaniu wody
- cetrimonium Chloride (chlorek cetylotrójmetyloamoniowy) poprawia rozczesywalność, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk i wygładza, ma działanie antystatyczne
- cyclopentasiloxane (cyklopentasiloksan) kondycjonuje skórę i włosy, zmiękcza i wygładza. Ułatwia aplikację i rozprowadzanie preparatu na skórze i włosach.
- dimethiconol o działaniu nawilżającym

Słabo się sprawdziła

U mnie maska ta nie robi nic spektakularnego. To nie jest tak, że moje włosy nie przepadają za keratyną, proteinami mleka czy coś takiego- bardzo lubią proteiny w maskach, ale ta konkretna jest dość neutralna jak dla nich... czego można się spodziewać po prostym składzie :)

Najlepsza odżywka do tej pory

Kupiłam odżywkę z ciekawości, miałam wcześniej wersję multiwitamin. Mam długie, suche włosy zniszczone prostownicą, które lubią się puszyć. To jedyna odżywka jak do tej pory, która pomaga mi zwalczać te negatywne aspekty. Pachnie okej, nawet czuć ją na włosach, ale bez przesady. Duża puszka to dla mnie dodatkowy plus, ze względu na długość włosów. Pomimo, iż odżywki używam dość sporo nie przetłuszcza mi włosów. Jak dla mniej numer jeden! Wydaje mi się, że widziałam tę wersję w mniejszej pojemności. Myślę, że warto spróbować naprawdę.

Dobra do pewnego momentu

Na początku byłam zachwycona, świetnie radziła sobie z moimi zniszczonymi włosami. Niestety po dłuższym czasie przeproteinowała mi włosy. Stały się suche i matowe.

Świetna :)

Najlepsza maska jakiej używałam. Szukałam długo czegoś co zmiękczy moje włosy i to jest to. Obecnie od roku nie farbuję włosów. Maska zmiękcza twarde i suche końcówki. Ładnie pachnie. Włosy nie puszą się i teraz mogę je nosić rozpuszczone bez wstydu.:) Są miłe w dotyku aż po same końcówki. Jest wydajna. Szkoda, że tak późno ją odkryłam. Może wówczas nie obcięłabym pół długości włosów.
Polecam wszystkim.

maska Kallos

ta maska jest jedna z lepszych masek do włosów firmy Kallos. włosy są po niej miękkie i pachnące do tego ładnie się rozczesują. duże opakowanie starcza na bardzo długo, do tego cena jest przystępna.

Wspaniała!

Mam bardzo długie włosy, regularnie farbowane, dlatego potrzebują one wyjątkowej i starannej pielęgnacji. Keratynowa maska Kallos pomimo swojej niskiej ceny, jakościowo nie odbiega od dużo droższych marek. Włosy po niej są miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i pięknie pachną.

Bez szału

Skuszona super opiniami postanowiłam przetestować i ja. Niestety produkt nie spełniał oczekiwań, włosy bardzo szybko mi się przetłuszczały, były ochlapniete, bez wyrazu. W późniejszym czasie używane jako zwykła odzywka na końcówki- ułatwiało to rozczesywanie

Wychodziły mi przez nią włosy

Kupiłam tą maseczkę na całe szczęście w mniejszym opakowaniu. Kiedyś dużo o niej słyszałam, że jest taka rewelacyjna ale miałam swój ulubiony szampon z Kerastase i już maseczki nie potrzebowałam. Teraz używam szamponu drogeryjnego i racji, że mam przesuszone włosy od stylizacji i jeszcze tym bardziej latem postanowiłam spróbować tego super wynalazku.

Maseczka jest w białym kolorze, zapach jest delikatny nie drażniący, konsystencja lekka. Nakładałam ją nie za dużo i trzymałam w sumie ok 5 minut maks. Po jakimś czasie zaczęły mi drastycznie wypadać włosy, zastanawiałam się jaka jest przyczyna. W końcu odstawiłam maseczkę i po jakiś 2 tygodniach włosy już mi tak nie wypadają.
Masakra jakaś, pierwszy raz w życiu tak miałam.

Zanim ją odstawiłam nie poprawiła też stanu moich włosów, w sumie tak jakbym niczego nie nakładała, ewentualnie łatwiej się rozczesywało włosy.
Nie polecam, maska jest tania więc można się skusić na własne ryzyko.

Jak wszystkie maski Kallos...

Cóż, dla mnie nie ma najmniejszej różnicy która z masek Kallos wybiorę. Wszystkie działają tak samo: dla mnie w porządku jako pierwszy krok w myciu metodą OMO. Nałożone zgodnie z instrukcją dają mi efekt co najwyżej odżywki ułatwiające rozczesywanie. Po masce oczekuję jednak czegoś więcej, chociażby fajnego nawilżenia. Mimo wszystko regularnie wracam do tych produktów, jako czegoś "do codziennego użytku".

Miłość od pierwszego zastosowania

Po zużyciu całego opakowania Kallosa Color postanowiłam wypróbować czegoś innego, akurat trafiło na wersję z keratyną. Po pierwszym zastosowaniu uratowała moje włosy, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Mam cienkie, rzadkie włosy, skłonne do przesuszania na końcach, "strączkowania" i oklapywania. Ta maska jest istnym panaceum na wszystkie włosowe problemy. Zyskały na objętości, lepiej się układają, są mięciutkie w dotyku i błyszczące.

Nakładam ją przed myciem na 10-20 minut, w innym przypadku moje włosy są klapnięte i cały czar pryska.

Zapach ma lekko mydlany, delikatny, ale i przyjemny. Mimo na pozór gęstej konsystencji, łatwo się nakłada.

Opakowanie, hm, istne love-hate relationship. Lubię je za to, że można je opróżnić do końca, lecz nienawidzę, jak często wyślizguje się z rąk. Litrowe opakowania nie byłyby tak "trudne w obsłudze", gdyby miały coś w rodzaju rączki.

Ogółem, maska bardzo na plus, polecam przed myciem, z pewnością kupię ponownie.

Paskudztwo do włosów

Zacznę od opakowania które jest okropne jeżeli chodzi o przeczytanie coś z etykiety. Stałam tak sobie w tym sklepie i stałam i próbowałam odczytać która maska ma jakie właściwości. Zapach mocny, intensywny bardzo perfumowany ale nawet mi się podoba. Działanie kompletna klapa zbyt obciążała moje włosy czego efektem były tłuste włosy na drugi dzień. Ale wcale też nie pomagała mi jeżeli chodzi o ujarzmienie moich grubych i puszących się włosów. Jak już tak przeciążała to chociaż po wysuszeniu suszarka włosów powinnam mięć je gładkie i proste a tu - zpuszone pudło na głowie. Maską z Kallos mówie NIE.

Masakra

Zakupiłam ją skuszona bardzo korzystną ceną. Kto nie kupiłby dużej pojemnościowo maski do włosów za 10 zł ? Czy jest ona dobra jakościowo ? Tego raczej nie mogę powiedzieć.

Ma ona bardzo przyjemny zapach i idealną do rozprowadzania po włosach konsystencję. Jak to maska należy trzymać ją na głowie co najmniej 5 min i jeszcze przed nałożeniem przesuszyć włosy ręcznikiem. Czego się jednak nie robi dla urody ? Spłukuje się ją bezproblemowo. Pomaga w rozczesaniu mokrych włosów. Jaki jest efekt po ich wysuszeniu ? Masakryczny. Maska okropnie wysusza włosy. Zero odżywienia i innych efektów obiecywanych przez producenta. Korzystałam z niej kilka razy, ale za każdym było tak samo. Z włosów robiło się sianko. Nie byłam w stanie doprowadzić ich do porządku. Nie mówiąc nawet o stylizacji prostownicą. Szczerze odradzam jej zakup.