Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Keratynowa odnowa dla włosów za 10 zł ! :D

Dziewczyny, maska za 10 zł ? W pojemności 1000 ml ?! Pierwsza myśl, tanie to raczej się nie nada, często jest błędne myślenie, ponieważ zdarza się, że mają o wiele lepszy skład dla naszej skóry niż te z wyższej półki.
Wracając, produkt idealnie nada się do częstego stosowania na włosach. Ja osobiście używam jej codziennie nakładając na chwilę po umyciu włosów oraz raz na tydzień nakładam maskę na pół godziny. Daje to im niezły zastrzyk, ponieważ wyglądają bardzo zdrowo po zmyciu maski.
Zapach maski jest bardzo przyjemny, a że przetestowałam już kilka masek z Kallos i każdy zapach bardzo mi przypadł do gustu.
Opakowanie jest bardzo wygodne z nakrętką, którą bez problemu zakręcamy.

Szczerze? Bez rewelacji

Maska jak maska. Nie zauważyłam spektakularnych efektów. Fakt, włosy po jej użyciu są miękkie, lepiej się rozczesują. Po użyciu od razu widać, że włosy zyskują na nawilżeniu, bo są błyszczące, mniej się puszą. Ale... Jest to efekt krótkotrwały, do następnego umycia. Nie mam problemu z bardzo dużymi zniszczeniami włosów po farbowaniu czy suszeniu, ale jakieś się pojawiają. I ona na nie niestety długotrwale nie wpływa. Co więcej, kilka razy miałam nieprzyjemność mieć po niej łupież. Być może jest to moja wina, bo użyłam jej zbyt blisko skóry głowy, ale jednak jakaś nieproszona reakcja miała miejsce. Oddać muszę jej jednak, że bardzo ładnie... prostuje włosy! O dziwo, po użyciu (nawet bez rozczesywania włosów i pozostawieniu ich do wyschnięcia), suche już włosy rozczesuję i są proste, niesplątane.

Dobra maska za niewielkie pieniądze

Z racji, że jestem posiadaczką baaardzo wymagających włosów (cienkie, przetłuszczające się, z tendencją do łupieżu, łamliwe i w ogóle wszystkie kataklizmy świata xD), które myje codziennie rano 365 dni w roku, to uwierzcie mi, w swoim życiu przetestowałam setki produktów do moich włosów i... o dziwo Kallos jest OK! I to nawet bardziej niż ok. Bije na głowę kosmetyki z o wiele wiele wyższej półki cenowej pod każdym względem. Za 10 zł mamy uwaga! LITR odżywko-maski. Ja stosuję ją zawsze rano po umyciu włosów na 2-3 minuty i spłukuję, natomiast w weekendy zostawiam nawet na godzinę. Włosy są już po tygodniu stosowania w znacznie lepszej kondycji, nie łamią się, mniej wypadają, nabierają połysku. Dodatkowo opakowanie jest mega - bez obaw zużywamy produkt do ostatniej kropli! Ja ją polecam z czystym sumieniem.

naprawdę fajna !

Zacznę od tego, że naprawdę nie spodziewałam się, że za tak rozsądną cenę można mieć tak przyzwoicie dobry produkt !

Maskę nakładam zgodnie z zaleceniami producenta, tj. na osuszone ręcznikiem włosy i trzymam ją przez ok 15 minut w zawiniętym na głowie ręczniku, a następnie zmywam wodą. Stosuję 2-3 razy w tygodniu.

Pierwszy zauważalny efekt stosowania produktu to praktycznie bezproblemowe rozczesywanie włosów. Ja mam włosy długie, gęste i zwykle, po wytarciu ich ręcznikiem, miałam wielkie problemy z rozczesywaniem. Natomiast już po pierwszym zastosowaniu maski, mogłam rozczesać włosy bez trudu i bez konieczności stosowania mgiełki, bez której zazwyczaj obyć się nie mogłam. Także za to wielki plus !

Po drugie, od kiedy zaczęłam stosować maskę zniknął jeden z moich największych włosowych koszmarów - ich elektryzowanie ! Autentycznie włosy przestały mi się elektryzować, a uwierzcie, że miałam z tym bardzo duży problem (wystarczyło przejechać szalikiem po włosach podczas ubierania się lub musnąć je szczotką i już każdy włos żył swoim życiem). Ten efekt stosowania produktu w największym stopniu zaważył na mojej ogólnej ocenie.

Ponadto, według mnie produkt bardzo przyjemnie pachnie, łatwo rozprowadza się na włosach, a jednocześnie nie obciąża ich, nie powoduje ich przetłuszczania. Włosy są miękkie, gładkie i błyszczące. Dodatkowo produkt ma bardzo wydajne opakowanie i jest tani.

Jeżeli miałabym znaleźć jakieś minusy, to jedynym jaki przychodzi mi do głowy jest brak widocznego efektu odżywienia włosów - ich kondycja przed i po użyciu maski jest w moim przypadku podobna. Włosy nie są bardziej odżywione, czy odbudowane. Natomiast, szczerze mówiąc, za taką cenę nie spodziewałam się spektakularnych efektów w tym zakresie, dlatego nie jestem rozczarowana i nie wpływa to na moją ogólną ocenę produktu.

Osobiście polecam ! :)

średniak

Uwielbiam Kallosy jednak ta wersja sprawdziła mi się najgorzej. Moje włosy nie były lekkie,lejące tak jak przy innych wersjach tego produktu. Posiadam włosy średnioporowate.

Nic ciekawego

Maska strasznie wysuszyła mi włosy i je plątała, używałam razem z szampinem. Nigdy więcej nie kupię chociaż od innych dziewczyn słyszałam pozytywne opinie. Mi się podobał jedynie zapach i może wydajność. Niestety nie poradzila sobie z moimi włosami a szkoda.

Dobra maska - nie tylko do włosów

Ludzie nie rozumieją zachwytów, ale czego chcieć więcej? Nie zamienią moich włosów w hollywoodzkie fale, ale widzę zdecydowaną różnicę w miękkości przed zastosowaniem i po - o ile nie stosujemy jej za często i nie obciążamy tym włosów.

Nie rozumiem tych zachwytów

Jakaś taka bardzo wodnista konsystencja, nie zauważyłam pozytywów stosowania mimo ze trzymałam odżywkę na głowie kilka minut żeby zauważyć jakikolwiek efekt. Włosy nadal się elektyzują, są suche i matowe. Jedyny plus to wielkie opakowanie chociaż mogliby zaklejać je jakimiś foliami bo każdy może sobie w drogerii otworzyć, powąchać, zamknąć i nikt nie zauważy ze ktoś przy tym grzebał.

Bardzo dobra maska !

Moje włosy lubią proteiny. Mimo wszystko co za dużo to niezdrowo. Ta maska jest super! Moje włosy są mięciutkie, łatwo się rozczesują, są lejące. Cena magia! Przyznam się, że używam też do golenia nóg :D Za tę cenę grzech nie spróbować !

Jakość w super cenie

Maskę tą zakupiłam w Drogerii Hebe, za ok 10 zł za 1000 mlm. Maska ta jest bardzo gęsta i wydajna, ma przyjemny zapach. Po jej użyciu włosy są błyszczace, odżywione, łatwo je rozczesać. Maskę tę używałam co 3-4 dni, ważne aby nie używać jej zbyt czesto gdyż zamiast pomóc, możemy sobie zaszkodzić.

Maska keratynowa z proteinami mleka

Maska bardzo ładnie pachnie, jest mega wydajna, jedno opakowanie starczyło mi aż na rok, oczywiście w międzyczasie używałam innych kosmetyków do pielęgnacji włosów, no i oczywiście super cena za tak dużą pojemność.

Jeden z lepszych kallosów

Proteinowa, jedna z lepszych masek kallosów ale ogólnie nadal średniak. Maski Kallosa nie są zbyt treściwe, bardziej zasługują na miano lekkich odżywek. Dobrze sprawdzają się do emulgowania olejów lub jako produkt do tuningu ( można dodać ulubiony olej, aloes, keratynę itp.). Największą zaletą produktu jest niska cena przy dużej pojemności opakowania. Maska Kallos Keratin jest maską proteinową, można nią przeproteinować włosy przy zbyt częstym częstym stosowaniu lub powodować zły wygląd wizualny gdy nasz włosy nie lubią określonego typu protein.