Palette naprawdę taka zła? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 08:33   #31
pastelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z
Wiadomości: 321
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Hm. Przygodę z farbowaniem włosów zaczęłam gdzieś w marcu i pierwszą farbą na którą się zdecydowałam było właśnie palette. Dodam, że nie zerkałam wtedy tutaj, na wizaż. Wybrałam w ciemno bo kolor mi się spodobał. Wzięłam wtedy jakiś brąz, ciemniejszy od naturalnego. Faktycznie, przyciemniał, ale po kilku myciach miałam śliczny, już jaśniejszy brązik.
To było raz, bo od tego czasu szukam swojego koloru, próbuję różnych farb i naczytałam się różnych rzeczach o palette i już się na nią nie zdecydowałam. Ale powiem wam, że po pierwszym farbowaniu byłam doś zadowolona. A czy farba bardzo zniszczyła włosy? Nie wydaje mi się.
__________________
mnie ta gonitwa nie bardzo bawi, więc wolę ją innym zostawić.
pastelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:48   #32
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Znam fryzjerki które niechętnie farbują włosy, jeśli klientka przyzna się, że wcześniej miała nałożoną palete... ta farba po prostu wżera się we włosy, kolor jest piękny przez długi czas, ale potem bardzo trudno go rozjaśnić, czy przykryć czymś innym. Farbowałam w swoim życiu paleta kilka razy, potem zdarzalo sie, żźe odrosty miałam dwukolorowe - resztki palety i farby innej firmy, która się wymyła.. ja osobiście nie polecam.
Miałam to samo. Tzn. co do samej farby nie miałam zastrzeżeń - trzymała mocno i długoProblem pojawił się, kiedy chciałam zmienić u fryzjera kolor włosów. Zmienił (chciałam przejść z brązu na blond), ale cuda wianki, przy tym były (najpierw ściąganie koloru - tzn. Palette, potem ich farba profesjonalna - brąz, na tym dopiero miałam robione blond pasemka. Inaczej było wielkie ryzyko, że nie chwyci równo).
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:11   #33
Nastina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin/Biała Podlaska
Wiadomości: 15
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Skuszę się na Tycjan. Wcześniej malowałam szamponetkami z tej firmy- nic się nie działo złego. Zobaczymy jak będzie w przypadku trwalszego mazidła.
__________________
"Dopiero późną nocą, przy szczelnie zasłoniętych oknach, gryziemy z bólu ręce, umieramy z miłości"







Nastina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 09:21   #34
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

paletką ufarbowałam włosy teoretycznie na 24 mycia....po 2óch lach farba się nie zmyła, tylko wypłowiała....a ja mam spalone włosy - nigdy więcej.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:04   #35
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

ja farbuje wlosy szamponem 24 mycia palette co ok. poltora miesiaca i wlosy sa w dobrym stanie
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:24   #36
karusia445
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Farbowalam kiedyś na czarny albo na ciemny brąz... W moim przypadku nie bylo trudno zejsc z tej farby. Schodzilam chyba w maju (robilam balejage ) blond +brąz a potem w lipcu kolejne pasemka i spokojnie potym moglam przejsc na blond... Teraz planuje znowu zafarbować pallete bo na moich rozjasnionych wlosach farby loreala trzymaja sie 2 tyg ... a co do castinga jest wedlug mnie najgorsza farba ... trzymala u mnie 5 dni , czyli 5 myc...Teraz na glowie mam zmyty jasny zlocisty brąz z loreala z zoltymi przeswitujacymi pasemkami jaki kolor bym musiala kupic z palette zeby wyszedl na moich wlosach jasny brąz? Mam nadzieje ze jak pofarbuje pallete to przynajmniej przez miesiac bede miala spokoj z tymi przeswitujacymi zoltymi pasemkami...
karusia445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:26   #37
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

a ja wam powiem, że uwielbiam farbować się palette. włosy po niej nie są zniszczone i kolor się długo trzyma ;>
a farbuję szamponem koloryzującym do 24 myć, ciemna czekolada. kolor wychodzi cudowny, farbuję tak już od.. 2 lat
pytton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 22:36   #38
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Pallete po kontakcie w moimi wlosami została niesmiertelna za cholere nie dalo sie jej przykryc niczym!!! dopiero dekoloryzacja pomogla.
juz nie mowie ze prawie wyłysiałam włosy rwalam garsciami, zostawialam za soba dywan jak szłam, myslalam ze jestem chora a to tylko Pallette :P

wole kupic cos drozszego, mniej masakrujacego dla moich włosów.
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:13   #39
Kate6632
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdzieś na pomorzuu :))
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Cytat:
Napisane przez Camille Pokaż wiadomość
klauudus - poprzez zabobony mam na myśli wzmianki o 'metalach' w farbie. Wiadomo, że włos włosowi nierówny. Jednej dobrze pokrywa Garnier, innej Paletta a jeszcze kolejnej Loreal.
Farbowałam włosy szamponem do 24 myć (jakimś brązem, chyba jasnym) moje naturalne włosy miały kolor ciemnego blondu - jasnego brązu. Ściemnił mi włosy, kolor był ładny, włosy lśniące...
ALE... jest jedno DUUUŻE ALE... Włosy zaczęły mi wypadać i to porządnie... Nie byłam pewna czy to przez to, ale chyba teraz to wiem. Mam 15 lat, więc jakiekolwiek farbowanie nawet szamponetką ma jednak jakies skutki uboczne... Ale farbowania nie żałuję, palette nie jest taki zły i kupiłam sobie znowu szampon koloryzujący Palette - ciemna czekolada ;p

Zobaczymy )
Kate6632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:35   #40
Janki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 93
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Ja uważam, że palette nie jest złą farbą. A to ,że w salonach fryzjerskich mówią, że najbardziej niszczy włosy to nieprawda, to jest marketing, lepiej u nich zafarbować i wydać 10 razy tyle. Wszystko zależy od umiejętnego stosowania i dbania o włosy. Ja byłam przez pewien okres czasu blondynką( farbowana u fryzjera matrix) i tak miałam zmasakrowane włosy ,że w końcu z blondu zrezygnowałam. Fryzjerka za każdym razem po odrostach przeciągała mi na resztę włosów farbę i tym samym włosy się bardzo wysuszyły.Używałam też marzirel( piszę jak się wymawia popielaty blond i zawsze mi wychodziły coś z rudością( też u fryzjera) i ostatnio przerzuciłam się na drogeryjną Loreal i palette i jest ok, czyli moim zdaniem nie warto wierzyć w to wszystko co mówią w salonach.
Janki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 18:42   #41
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Dzis ufarbowalam wlosy szamponem koloryzujacym palette 24 mycia kolor czarny i jestem bardzo zadowolona piekny kolor wlosy miekkie farba nie smierdziala zbytnio .Jestem ciekawa tylko jak dlugo kolorek sie utrzyma bo bardzo mi sie podoba wlosy blyszczą
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 22:36   #42
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dzis ufarbowalam wlosy szamponem koloryzujacym palette 24 mycia kolor czarny i jestem bardzo zadowolona piekny kolor wlosy miekkie farba nie smierdziala zbytnio .Jestem ciekawa tylko jak dlugo kolorek sie utrzyma bo bardzo mi sie podoba wlosy blyszczą
Jestem pewna, że długo.
Mój czekoladowy brąz (też 24 mycia) trzyma się tygodniami i wygląda tak samo pięknie jak zaraz po zafarbowaniu.
Farbuję co ok. półtora miesiąca ze względu na odrosty.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 07:59   #43
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Pocieszylas mnie A moge wiedziec jak czesto myjesz glowe ? Bo od tego tez trwalosc zalezy.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 09:55   #44
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Codziennie.

Tylko przygotuj się na to, że możesz mieć problem z zejściem z palettowskiej czerni na jakiś jaśniejszy kolor, bo ta farba naprawdę mocno łapie włosy. No ale dlatego wyglądają tak pięknie przez bardzo długi czas.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:46   #45
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

ja także bronie palette, jets bardzo dobra, a to ze sie nie zmywa i nie da sie jej pokryć? bzdura da sie ją pokryć, moze trudniej niz inne, ale w końcu jest to trwała farba (zalezy od serii) więc co kupując trwałą farbę ktoś liczy na to ze zejdzie? dziwne.

dla mnie jest bardzo dobra, kolor jest lśniący i trwały, tylko ze trzeba dbać o włosy farbowane, ale kazdy farbując włosy powinien liczyć się z tym ze nalezy o nie dbać bardziej niz o niefarbowane włosy
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:52   #46
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja także bronie palette, jets bardzo dobra, a to ze sie nie zmywa i nie da sie jej pokryć? bzdura da sie ją pokryć, moze trudniej niz inne, ale w końcu jest to trwała farba (zalezy od serii) więc co kupując trwałą farbę ktoś liczy na to ze zejdzie? dziwne.
Jeśli chodzi Ci o to, co ja napisałam wyżej, to mi chodziło nie o trwałą farbę, tylko szampon 24 mycia. On też bardzo ciężko schodzi.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 12:22   #47
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

napisałem to ogólnie do wątku, a co do szamponu 24 mycia, faktycznie jest trwały ale dla mnie to dobrze, jeśli ktoś chce żeby zszedł to lepsza jest palette color&gloss bo jest mniej trwała od color shampoo. poza tym farby które mają 2 składniki (krem koloryzujący oraz wode utlenioną) nie zejdą nigdy do końca.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:59   #48
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

WITAM WSZYSTKICH chcialabym ostrzec was przed farba firmy PALETT JEST TO BARDZO SILNA FARBA I NIE POLECAM TEJ FIRMY.. SAMA MIALAM BARDZO PRZYKRE DOSWIADCZENIE Z TA FARBA. POLORZYLAM SOBIE NA WŁOSY KOLOR XXL MROZNY BLOND I PO GODZINIE GŁOWA SPUCHŁA MI JAK BALON NA DRUGI DZIEŃ CALA OPUCHLIZNA ZESZŁA MI NA TWARZ DO TEGO STOPNIA BYŁAM SPUCHNIĘTA ZE PRAWIE NIC NIE WIDZIAŁAM, SKOŃCZYŁO SIĘ NA ZASTRZYKACH , A CZAS PO KTÓRYM WSZYSTKO WRÓCIŁO DO NORMY TO TYDZIEŃ CZASU ... MOJE DWIE ZNAJOME TEZ MIAŁY PROBLEMY PO TEJ FARBIE JEDNA MIAŁA POPARZONE USZY, SZYJE ORAZ CZOŁO, A DRUGA MIAŁA STRUP NA STRUPIE
WSZYSTKIE INNE TYLKO NIE PALETT!!!!!
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 14:38   #49
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKICH chcialabym ostrzec was przed farba firmy PALETT JEST TO BARDZO SILNA FARBA I NIE POLECAM TEJ FIRMY.. SAMA MIALAM BARDZO PRZYKRE DOSWIADCZENIE Z TA FARBA. POLORZYLAM SOBIE NA WŁOSY KOLOR XXL MROZNY BLOND I PO GODZINIE GŁOWA SPUCHŁA MI JAK BALON NA DRUGI DZIEŃ CALA OPUCHLIZNA ZESZŁA MI NA TWARZ DO TEGO STOPNIA BYŁAM SPUCHNIĘTA ZE PRAWIE NIC NIE WIDZIAŁAM, SKOŃCZYŁO SIĘ NA ZASTRZYKACH , A CZAS PO KTÓRYM WSZYSTKO WRÓCIŁO DO NORMY TO TYDZIEŃ CZASU ... MOJE DWIE ZNAJOME TEZ MIAŁY PROBLEMY PO TEJ FARBIE JEDNA MIAŁA POPARZONE USZY, SZYJE ORAZ CZOŁO, A DRUGA MIAŁA STRUP NA STRUPIE
WSZYSTKIE INNE TYLKO NIE PALETT!!!!!
na własne ryzyko nie zrobiłaś testu uczuleniowego. poza tym farby się nie trzyma 1 godziny, napisane jest na opakowaniu jak długo się powinno trzymac.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 14:24   #50
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

troszke zle napisalm ja nie trzymalam farby godzine na glowie tylko 35 minut,testu nie zrobilam bo od lat farbuje wlosy i nigdy problemu nie mialam ,,napisalam tylko o swoim doswiadczeniu, szkoda tylko, ze nie zrobilam zdjecia.. JESLI KTOS CHCE UZYWAC TA FARBE TO JEST OSOBISTA SPRAWA JA JEJ NIE POLECAM!!!!
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:56   #51
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość
troszke zle napisalm ja nie trzymalam farby godzine na glowie tylko 35 minut,testu nie zrobilam bo od lat farbuje wlosy i nigdy problemu nie mialam ,,napisalam tylko o swoim doswiadczeniu, szkoda tylko, ze nie zrobilam zdjecia.. JESLI KTOS CHCE UZYWAC TA FARBE TO JEST OSOBISTA SPRAWA JA JEJ NIE POLECAM!!!!
To ja tak tylko dodam od siebie, że nie tylko Palette taka jest "fe" dla niektórych. W internecie można znaleźć też sporo o Loreal i objawach jakie opisałaś. Spuchnięte oczy, twarz w sumie jak balon itp. Ja osobiście używałam szamponu (tego żółtego) z Palette bardzo długo. Ciemna czekolada czy jakoś tak. Potem zeszłam do blondu przez 3-4 balejaże u fryzjera. Jakoś nie zauważyłam poza efektami rozjaśniania, że to palette zniszczyło mi włosy. Trochę może z tym wypadaniem włosów czy suchymi końcami może jest prawdą bo jednak zawsze wyczesywałam sporo kudełków. Teraz jestem na Joannie ale różnicy nie widzę (z tym wypadaniem) no ale jestem w ciąży i rożnie to z hormonami bywa
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 08:15   #52
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKICH chcialabym ostrzec was przed farba firmy PALETT JEST TO BARDZO SILNA FARBA I NIE POLECAM TEJ FIRMY.. SAMA MIALAM BARDZO PRZYKRE DOSWIADCZENIE Z TA FARBA. POLORZYLAM SOBIE NA WŁOSY KOLOR XXL MROZNY BLOND I PO GODZINIE GŁOWA SPUCHŁA MI JAK BALON NA DRUGI DZIEŃ CALA OPUCHLIZNA ZESZŁA MI NA TWARZ DO TEGO STOPNIA BYŁAM SPUCHNIĘTA ZE PRAWIE NIC NIE WIDZIAŁAM, SKOŃCZYŁO SIĘ NA ZASTRZYKACH , A CZAS PO KTÓRYM WSZYSTKO WRÓCIŁO DO NORMY TO TYDZIEŃ CZASU ... MOJE DWIE ZNAJOME TEZ MIAŁY PROBLEMY PO TEJ FARBIE JEDNA MIAŁA POPARZONE USZY, SZYJE ORAZ CZOŁO, A DRUGA MIAŁA STRUP NA STRUPIE
WSZYSTKIE INNE TYLKO NIE PALETT!!!!!
test nalezy robic przed kazdym farbowaniem, bo uczulic sie mozna w kazdym momencie zycia i opowiadanie, ze zawsze było wsyztsko ok, jest nie na miejscu. zreszta nawet wykonanie testu nie chroni w 100% przed mozliwym wystapieniem uczulenia.

farby pallette zawieraja zwiazki metaliczne, wiec bardziej niz inne farby moga uczulac, ale dzieki tym metalom trzymaja sie na włosach dłuzej i daja wiekszy blask.

farby z serii xxl blondy maja bardzo mocna wode utlenioną 12%, ktora u wieksozsci osób wywołuje strupy na głowie. w takim wypadku albo nie nalezy nakłądac na skóre głowy, albo choc dobrze przetłuscic włosy przed nakładaniem. albo nie rozjasniac włosów do białego blondu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:43   #53
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Własnie farbnęłam się Palette Shampoo ciemna czekolada i napisze tylko, że rzeczywiście skład zmieniono (jak pisze producent) i szampon jest lepszy. Moje wrażenia to idealny kolor i piękne włosy! Znowu polecam tą firmę. Ale szampony bo farby z amoniakiem jednak są mocne.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 19:28   #54
NekoMargoth
Przyczajenie
 
Avatar NekoMargoth
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

ja sobie nie wyobrażam zastosowania innej farby niż Palette. oczekuję od farby do włosów, że będzię sie długo trzymać i dawać intensywny kolor i te warunki spełnia zdecydowanie Palette. Obecnie mam na włoskach kruczą czerń, ale wypróbowywałam tez przeróżne blondy, rude i brązy. Efekty zawsze mnie zadowalały. Zgodzę się, że brązy zazwyczaj po farbowaniu są zdecydowanie ciemniejsze ale szybko się zmywają do odpowiedniego koloru i wtedy pozostaja na włoskach bardzo długo Niszczą włosy, ale to tak jak wszystkie farby- nie oszukujmy się, nie ma farb, która nie wpłynie na ich kondycję. Ja po każdym farbowaniu na włosy nakładam maseczkę regenerującą do włosów zniszczonych albo farbowanych i trzymam trochę dłużej niż zwykle więc nie odczuwam jakoś żadnych skutków osłabienia włosów po farbowaniu. Jak pierwszy raz farbowałam włosy wybrałam jakiś odcień jasnego blondu z Garniera i to był pierwszy i ostatni raz z tą marką. Nigdy więcej Garnierowi, miałam włosy w kolorze banana. Prawdę mówiąc to farbę każdy musi sam dobrać do swoich włosów i nie kierować się opiniami, bo co osoba to inne włosy i ich naturalny kolor i stan, inne doświadczenia, inna opinia.
__________________
Zamykam oczy
i czuję
jak moje serce coraz wolniej bije,
a Anioł Zagłady
kołysze mnie do snu
NekoMargoth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:47   #55
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Cytat:
Napisane przez NekoMargoth Pokaż wiadomość
Jak pierwszy raz farbowałam włosy wybrałam jakiś odcień jasnego blondu z Garniera i to był pierwszy i ostatni raz z tą marką. Nigdy więcej Garnierowi, miałam włosy w kolorze banana. Prawdę mówiąc to farbę każdy musi sam dobrać do swoich włosów i nie kierować się opiniami, bo co osoba to inne włosy i ich naturalny kolor i stan, inne doświadczenia, inna opinia.

Garnier W życiu nie miałam takiego siana jak po blondzie zachwalanym przez panią Brodzik! Zgadzam się z opinią, że farby trzeba sobie dobrać. Moja mama przerzuciła się z Palette (a była jej wierna zawsze) na Joannę (głównie za moją namową) bo kiedyś może jej palette służyło ale im więcej siwych włosów miała tym gorzej włosy ją znosiły. Teraz ma cudowne (i w końcu) długie miękkie włosy. Widać teraz już palette jej nie służy.
Zresztą te wszystkie złe opinie. Nie oszukujmy się, połowa z tych co narzekają nie czyta ulotek, a potem krzyczą co im ta farba na włosach zrobiła a np: było napisane aby nie kłaść na rozjaśniane itp. Do tego kupując farbę trwałą narzekają, że... się nie wymywa, ciężko pozbyć się danego koloru. W takim razie co ma niby oznaczać dla nich słowo "trwała"? Już nie piszę o teście na alergię. A co do szamponów? Nie oszukujmy się znowu, ale mi osobiście mało szamponów (szczególnie ciemnych) zmywało się po 24-28 myciach. Może włosy jaśniały ale to wszystko. Nigdy nie wróciły do stanu sprzed koloryzacji. Suche włosy? Przy stosowaniu chemii chyba raczej to normalne (inaczej np: po co te szampony do włosów farbowanych), a wypadanie? Owszem wypadały mi włosy (może nie garściami) ale po balejażach u fryzjera było nie lepiej. W sumie nie pamiętam czasu aby mi nie wypadały od kiedy zaczęłam się farbować.
Dodam tylko, że gdy unikając Palette stosowałam inną markę to usilnie wmawiałam sobie że jest lepsza, włosy ładniejsze itp. Tymczasem raczej nie było specjalnie różnicy (poza ceną). Szczególnie teraz gdy odkryłam, że zmieniony skład szamponu naprawdę został zmieniony i widać i czuć różnicę, także nie tylko opakowanie się zmieniło. To się rozpisałam. Pozdrawiam fanki Palette!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:39   #56
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

Hmnnn.... Powiem tak - mi na włosach Palette żadnej krzywdy nie zrobiła. Owszem - po farbowaniu włosy dochodziły do siebie z 2 tyg, ale podobnie miałam po Londzie i Joannie (że o Garnierze nie wspomnę!). Tak więc dużo zależy od kondycji wyjściowej włosów i ich reakcji na farbowanie.
Przeszkadza mi natomiast w niej to, że większość kolorów neutralnych wychodzi po prostu ciepło (ze złotym, rudym połyskiem) oraz to, że kolory wychodzą ciemniej niż powinny - ale może taka natura moich włosów.
Niektórzy skarżą się na to, że włosów ufarbowanych raz Palette nic nie chwyci. Coś w tym jest - faktycznie mogą być problemy z rozjaśnieniem zbyt ciemnych włosów, ale ja znalazłam na to metodę - po prostu włosy farbowane palette rozjaśniam rozjaśniającą farbą z Palette,bo tylko ona daje radę. Dziwne, ale fakt jest faktem
Nie uważam aby Palette była taka tragiczna - przebrnęłam przez większość nieprofesjonalnych farb dostępnych na naszym rynku i szeroki wachlarz profesjonalnych (jestem wierna Marijel L'Oreala) i pomimo powszechnej opinii oraz legend którę przyrównują Palette wręcz do produktu demonicznego, to uważam że ta farba to po prostu typowy przeciętniak.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 14:01   #57
gapekx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
czy farba z Palette dobra?

Moje włosy są brązowe.
30 listopada 2011 r. Zafarbowałam włosy szamponem koloryzującym z Palette `` Rubinowa czerwień `` na 24 mycia.
EFEKT JEST IDEALNY
Głowę byłam 8-9 razy,
Za każdym razem woda jest czerwona . Widać ze kolor spływa.
Mam pytanie:
Czy on aby na pewno zejdzie?
Jak myślicie?
gapekx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 14:12   #58
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: czy farba z Palette dobra?

czerwienie i rudości spierają się bardzo szybko, ale nawet takie szampony do 24 myć raczej nie schodzą całkiem
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 14:14   #59
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czy farba z Palette dobra?

nie zejdzie do końca, az nie zetniesz będą rude.
ogólnie palette jest dobrą farbą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 17:44   #60
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Palette naprawdę taka zła?

ale ta farba ma plus-kolory trzymaja sie dlugo jak farbowalam kiedys ciemnymi brazami to farbowalam pallete bo kolory dlugo sie trzymaly i nie musialam ich czesto farbowac
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.