Co sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 10:21   #1
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418

Co sądzicie?


.

Edytowane przez triolka
Czas edycji: 2010-09-06 o 16:17
triolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:36   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Co sądzicie?

a pytałaś go o to?

nawet z żartach?

bo na mój rozum, to jeśli nie ustaliliście tego to to spotykanie jest a nie chodzenie.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:39   #3
Ja Tusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 55
Dot.: Co sądzicie?

Moim zdaniem jesteście razem. Zresztą skoro nie krępujesz się go to zapytaj wprost jaki układ jest między Wami, jak on to traktuje.
Ja Tusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:45   #4
xxxkiniaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 133
GG do xxxkiniaxxx
Dot.: Co sądzicie?

Zapytaj wprost. Ja byłam bardzo bezpośrednia jak zaczynałam swój związek i w tej chwili nie mamy przed sobą żadnych tajemnic.
xxxkiniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:48   #5
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Co sądzicie?

Mi się wydaje, że minęły już te czasy kiedy Facet pyta: chcesz ze mną chodzić?
Ja i mój TŻ też poznaliśmy się przez internet. Po krótkiej znajomości pewnego wieczoru powiedział po prostu: rozumiem, że od dziś jesteśmy razem?!...i uśmiechnął się odparłam, że tak może naprowadź Go sama na podobną deklarację
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:48   #6
Don_Nysanin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: Co sądzicie?

Zaczął Cię postrzegać w kategorii "swojej dziewczyny", ale pewnie jakoś to jeszcze scelebruje oficjalnie na przyszłych spotkaniach
Don_Nysanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:54   #7
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Co sądzicie?

Mówicie, że zapytać....tylko się cholernie boję. Boję się że gdy zadam pytanie typu "Powiedz mi, jak mam nazwać naszą relację", to facet pomyśli że ja chce jakiś deklaracji, a przecież na deklaracje to stanowczo za wcześnie....i facet ucieknie. Z jedej strony czuje że to chyba coś poważnego.....ale nie wiem cy na takie pytanie nie za wcześnieBo w jaki sposób mogę sie o to zapytać...?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
może naprowadź Go sama na podobną deklarację

Haa...pytanie tylko "Jak"?)


On jest w sumie dorosłym facetem...i może po prostu faceci w pewnym wieku uważają.....po co zbędne formalizowanie....
triolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 10:55   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co sądzicie?

Autorko, nie boisz się do niego przytulać, całować, a rozmawiać się boisz? No pliz
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:56   #9
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 756
Dot.: Co sądzicie?

po prostu zapytaj i już
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymyśl to na nowo. Nie zdziw się, gdy zobaczysz że niesamowite kwiaty rosną na zwykłej ziemi. S.King

enter code jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:56   #10
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Co sądzicie?

Mnie sie wydaje że jest jak narazie na etapie spotykania się skoro mówi że masz nikogo nie podrywać, taki flirt po prostu. Ja bym zapytała wprost

Mój TŻ się zapytał oficjalnie po dośc wielu spotkaniach, choć wiedziałam że jesteśmy razem ale i tak zapytał Przynajmniej mamy jak obchodzić rocznice związku
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:57   #11
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co sądzicie?

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;20869820]bo na mój rozum, to jeśli nie ustaliliście tego to to spotykanie jest a nie chodzenie.[/QUOTE]A jaka jest różnica między spotykaniem się a chodzeniem? Bo nie łapię nomenklatury

Ja się nigdy nikogo nie pytałam i nikt się mnie nigdy nie pytał o to, zawsze jakoś tak samo wychodziło, że czułam (i zakładam, że druga strona również), że coś tam się dzieje i to już jest coś więcej niż tylko niezobowiązujące spotykanie się dla dobrej zabawy, więc nie poradzę w ogóle ani ciut
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 11:02   #12
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Autorko, nie boisz się do niego przytulać, całować, a rozmawiać się boisz? No pliz

No wiem mi ciężko takie rozmowy przychodzą, a tym bardziej jeśli mam sama ją zacząć....chyba za mała wprawa..
triolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:16   #13
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co sądzicie?

To się go nie pytaj, po prostu powiedz mu coś na zasadzie subtelnego wyznania, że Ci zależy i traktujesz go poważniej, a on zapewne odpowie Ci jak on do tego podchodzi i tyle będziesz wiedziała jak wygląda sytuacja.

Wydaje mi się, że on jest w tym wieku, że woli lepiej Cię poznać, zobaczyć jak mu się spędza z Tobą czas, jak się razem dogadujecie zanim się "wpakuje" w oficjalny związek. Bo to już nie te czasy, że chłopaczek widzi, że mu się dziewczyna podoba i leci z pytaniem "chcesz ze mną chodzić?" ledwo znając jej imię

I ja takie podejście całym sercem popieram, żeby wiedziec na czym się stoi przed deklarowaniem czegokolwiek poważnego, aby uniknąć sytuacji typu - naobiecywał mi cudów, a po 2 miesiącach mnie zostawił dorośli ludzie spotykają się zwykle ze sobą, bo ich towarzystwo sprawia im przyjemność, bo im ze sobą dobrze, a są zwykle na tyle odpowiedzialni i dojrzali, żeby wiedzieć co robią...

Nie wiem czy ktokolwiek zrozumiał o co mi chodzi
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:17   #14
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Co sądzicie?

Może spytaj?
Chociaż mi się wydaje, że to się czuje. Ja np ze swoim spotykałam się, a po jakiś dwóch miesiącach spytałam od kiedy mam liczyć nasz związek, żebym wiedziała kiedy będziemy obchodzić rocznicę
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:36   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
No wiem mi ciężko takie rozmowy przychodzą, a tym bardziej jeśli mam sama ją zacząć....chyba za mała wprawa..
"Bejb, zakładam profil na fb - co mam wpisać w "status związku" -
"w związku", "wolna", czy "to skomplikowane"?"

Albo "tak mi się przypomniało...mówiłeś, żebym nie podryw - ała nikogo na wyjeździe...czyżbyś chciał mi przekazać, że mamy siebie na wyłączność?" i uśmiech.

Albo "kumpela mnie ostatnio zapytała, czy ten przystojniak, z którym chadzam i się czulę to coś poważnego - jak nazwiemy to nasze przytulanie?" i uśmiech.

Albo "Kotek, a tak w ogóle to my jesteśmy razem, czy tylko chadzamy sobie za rączkę? Pytam, bo muszę wiedzieć jak intensywnie odpierać zaloty facetów na wyjeździe".

i tak dalej...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Hihi - zgadzam się ale parę lat temu jeszcze mi zależało na konkretnych ustaleniach tego typu, więc się autorce nie dziwię
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:36   #16
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
"

Albo "tak mi się przypomniało...mówiłeś, żebym nie podryw - ała nikogo na wyjeździe...czyżbyś chciał mi przekazać, że mamy siebie na wyłączność?" i uśmiech.



i tak dalej...

Boska jestes Danke!
triolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:37   #17
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co sądzicie?

A ja się zgadzam z Twoimi tekstami "zaczepnymi" , własnie o coś takiego mi chodziło
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:41   #18
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Boska jestes Danke!
Ależ prosz się polecam
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:04   #19
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Co sądzicie?

elvegirl mądrze prawisz
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 12:10   #20
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Co sądzicie?

triolka, z tego co widzę to krótko się znacie ( 7 spotkań ) aby być ze sobą, ale skoro jesteście tak blisko ze sobą to musisz z Nim o tym porozmawiać zapytać jak jest między Wami. Ja ten krok przejęłam w związku bo nie wiem czy bym się doczekała też były przytulasy, chodzenie za rączkę ale mój facet na początku był nieśmiały i krępował się chyba o tym porozmawiać, więc ja zaczęłam, pozłościłam się, wyznał mi kilka ładnych rzeczy i było cudownie lepiej znać datę aby potem móc świętować

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

elvegirl , chociaż sama na początku takiej znajomosci pewnie bym się nie odważyła tak powiedzieć
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:11   #21
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Ja Tusia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jesteście razem. Zresztą skoro nie krępujesz się go to zapytaj wprost jaki układ jest między Wami, jak on to traktuje.
Wiesz, moje, Twoje czy czyjes zdanie to nie ma nic do rzeczy - bo sie nie jedna osoba przejechala na tym, ze cos zakladala.

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Mówicie, że zapytać....tylko się cholernie boję. Boję się że gdy zadam pytanie typu "Powiedz mi, jak mam nazwać naszą relację", to facet pomyśli że ja chce jakiś deklaracji, a przecież na deklaracje to stanowczo za wcześnie....i facet ucieknie. Z jedej strony czuje że to chyba coś poważnego.....ale nie wiem cy na takie pytanie nie za wcześnieBo w jaki sposób mogę sie o to zapytać...?
Jakiej znowu deklaracji? Czy stwierdzenie, ze sie spotykacie, jestescie para, a nie tylko sobie niezobowiazujaco sie miziacie, jest taka deklaracja? W ogole chcialabys byc z kims, kto by to za wielka deklaracje uwazal ?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Autorko, nie boisz się do niego przytulać, całować, a rozmawiać się boisz? No pliz
Dokladnie, problem w miare czesty swoja droga

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
"Bejb, zakładam profil na fb - co mam wpisać w "status związku" -
"w związku", "wolna", czy "to skomplikowane"?"

Albo "tak mi się przypomniało...mówiłeś, żebym nie podryw - ała nikogo na wyjeździe...czyżbyś chciał mi przekazać, że mamy siebie na wyłączność?" i uśmiech.

Albo "kumpela mnie ostatnio zapytała, czy ten przystojniak, z którym chadzam i się czulę to coś poważnego - jak nazwiemy to nasze przytulanie?" i uśmiech.

Albo "Kotek, a tak w ogóle to my jesteśmy razem, czy tylko chadzamy sobie za rączkę? Pytam, bo muszę wiedzieć jak intensywnie odpierać zaloty facetów na wyjeździe".

i tak dalej...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Hihi - zgadzam się ale parę lat temu jeszcze mi zależało na konkretnych ustaleniach tego typu, więc się autorce nie dziwię
Mozna tak, ale czy nie prosciej normalnie wprost sie zapytac ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:21   #22
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Co sądzicie?

Wyrak, ja właśnie piszę, że nie chce żadnej deklaracji, bo to by dla mnie było śmieszne, po takim krótkim czasie. Tylko boję się że jak zapytam się prostu z mostu "Na jakiej zasadzie się spotykamy" to chłopak pomyśli, że od niego tej deklarcji oczekuje....

Edytowane przez triolka
Czas edycji: 2010-07-23 o 12:25
triolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:26   #23
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Mozna tak, ale czy nie prosciej normalnie wprost sie zapytac ?
Można, no ale skoro autorka się boi i woli sobie utrudniać...

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość


elvegirl , chociaż sama na początku takiej znajomosci pewnie bym się nie odważyła tak powiedzieć
No ja strasznie nie lubię tracić czasu na domysły

Poza tym akurat teksty, które podałam, nie grożą jakimiś strasznymi konsekwencjami i nawet nie wymagają za dużo bezczelności
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:38   #24
Pafit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 179
Dot.: Co sądzicie?

Tak jest najpiękniej !
Nie lubię pytań o `chodzenie`.
Osoby dojrzały wiedzą, kiedy są razem...takie rzeczy się czuje. Z własnej autopsji wiem, że to z czasem wychodzi
Jednak dla pewności po prostu zapytaj. To nic takiego
__________________
Mój cel: Hiszpania
Pafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:10   #25
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: Co sądzicie?

zapytaj w prost
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.