Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 10:12   #1681
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Heroldin jakieś dwa lata temu u rodziców dostałam kołdrę syntetyczną do spania.
Cieniutkie, leciutkie (kołdra dwuwarstwowa, a spałam tylko pod jednąwarstwą,druga odczepiona) to takie było, wielkie (2x2,2) i mama się chwali, że za 80zł tylko. Podeszłam sceptycznie do tego, bo u siebie mieliśmy grubą i ciężką bodajże z owcy (nie pamiętam, bo to TŻ kołdra była).
Spało mi się genialnie! Cieplutko, lekko, super!
Z racji, że szyją te kołdry niedaleko mojej rodzinnej wioski i otworzyli mały sklepik dla klientów detalicznych przy okazji następnej wizyty już z TŻ i autem, kupiliśmy taką samą. Nie żałuję. U nas jest około 17 -21 stopni (czasem przy mrozach przez noc potrafi spaść więcej, a 21 jest bardzo rzadko, jak mi się uda dogrzać aż tak na taniej taryfie prądowej) i śpimy też pod jedną tylko warstwą kołdry. Także ja polecam

i pamiętam, że moździerza szukałaś kiedyś,w lidlu od dziś są moździerze z granitu: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=552
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja

Edytowane przez Kathinna
Czas edycji: 2015-02-09 o 10:36
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:45   #1682
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
pochwal się co zamówiłaś!
Krem Agafii do twarzy na dzień przedłużenie młodości do 35-50 lat 11.94

Krem do twarzy na dzień, matujący 18.83

Krem Agafii do twarzy na noc przedłużenie młodości do 35-50 lat 11.94

Krem-Żel Agafii pod Oczy z Jonami Srebra 10.43

Tonik Oczyszczający do Cery Tłustej i Mieszanej 13.93

Peeling do Twarzy z Żeń-Szeniem "Skóra Tłusta i Problematyczna 14.94

Glinka Biała Anapska 5.94


A do włosów też kilka nowości

Specjalny Szampon do Włosów "Aktywator Wzrostu" 3.54

Super Intensywny Szampon dla Wszystkich Typów Włosów - Stymulujący Wzrost 11.34

Szampon Marokański -Oczyszczający- do wszystkich rodzajów włosów 11.94

Bania Agafii Specjalny Balsam - Aktywator Wzrostu Włosów 3.83

Wzmacniająca Maska- Balsam do Włosów z Przeciwutleniaczami na Bazie Szungitu 11.94

Maska do włosów Agafii drożdżowa 10.45

Aktywna Czarna Maska do Włosów na Bazie Szungitu "Wzrost i Gęstość" 13.93

A jeszcze kusi mnie kilka rzeczy

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ja też w przyszłości chciałabym cesarkę. Całe szczęście, że mam tyle chorób, iż z palcem w tyłku dostanę wskazanie do cesarki

A tak w ogóle u mnie też baby boom - czuję się stara baba, która przegrała szansę na dziecko i życie, bo moje rówieśniczki mają już parki, zaręczają się, pobierają.
U mnie też szał na śluby, zaręczyny i dzieci . Ostatnio widziałam, że wszystkie dziewczyny, z którymi pracowałam jakieś 2 lata temu już są po ślubie i mają dzieci. Tylko ja zostałam. A w tym roku minie nam 6 lat odkąd się znamy z TŻ.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość



PRZEBIJAM.
Ja czekam na zbiory Kascysko. Jak mi dojdzie paczka ze Skarbów Syberii też się pochwalę zdjęciami zbiorów.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę mą skromną gromadkę i przy okazji włosową aktualizację
W zbiorach w sumie maski eveline i vatiki mam na dwa użycia więc pasowałoby poczynić jakiś maskowo-olejowy zakup Nienawidzę kupować masek, nigdy nie wiem czy nie okaże się bublem przez co zazwyczaj sięgam po mniejsze pojemności


Włosowo tak wyglądają kiedy schną same bez żadnej stylizacji, po prostu po ściągnięciu ręcznika roztrzepuje je palcami i tak się dzieje Oczywiście do rana zazwyczaj na głowie mam aragedon Przy okazji wolnego więc może spróbuję z pianką podziałać i dotrwają do rana w podobnym stanie. Co do koloru ostatni raz włosy farbowałam na początku listopada (przejście między moim kolorem odrostu a resztą włosów w rzeczywistości jest wręcz niezauważalna nie wiem czemu aparat go tak wyolbrzymił ) Co do koloru ombre oba zdjęcia są przekłamane w rzeczywistości odcień to taki pomiędzy 1 a 2 zdjęciem. Może uda mi się kogoś namówić do zrobienia zdjęć na dworze
Ładne! Masz teraz króciutkie włosy.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:48   #1683
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość

Aktywna Czarna Maska do Włosów na Bazie Szungitu "Wzrost i Gęstość" 13.93

A jeszcze kusi mnie kilka rzeczy
ale zaszalałaś!! ciekawi mnie ta aktywna maska na bazie szungitu. daj znać, jak się sprawdza
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 11:25   #1684
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Proszę bardzo : największą i najładniejszą gamę kolorów mają farby Allwaves. Ichnie wzorniki raczej nie przekłamują. Mają one jedną wadę - nie są zbyt trwałe. Wytrzymują tak ze trzy tygodnie. Bardzo zacne farby ma też Alfaparf. Matrixowe też nie są złe. Ale musisz znaleźć te oryginalne włoskie, a nie te produkowane w Polsce.
Ja noszę jasne brązy. Jeśli farbuję za pomocą sąsiadki (), używam farb na poziomie 8 ( z Allwavesu - 8.3) i 6% oksydantu. Ostatnio przez pomyłkę wzięłam 8,06. Wyszedł średni brąz. Odcień bardzo ładny, ale na moje potrzeby zbyt ciemny.
Teraz mam nieodpartą chęć spróbować farby z Lecher Geneza.

"Zbyt ciemna" ... Po farbie z poziomu "6", to ja miałabym bardzo ciemny brąz, prawie czarny.
Hmm to może faktyznie wezmę coś z tej 8. A ten, który ostatnio wzięłaś przez pomyłkę 8,06 wyszedł taki naturalny? Akurat do tych z Allwaves mam dostęp gdyż w miejscowości obok mam ten cały sklep LokiKoki. No właśnie te 6 bardzo ciemne wychodzą a panie "fryzjerki" których do tej pory się radziłam polecały poziom 6

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ładne! Masz teraz króciutkie włosy.
Jak są proste nie są już takie króciutkie, dziś akurat mam je prost gdyż wysuszone suszarką i sięgają już cyca
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 11:56   #1685
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

U Was też tak sypie? U mnie od 2 dni, jestem cała zasypana

za chwilę uciekam na ostatni egzamin sesja, sesja i po sesji
jak wrócę to zajmę się ryjkiem, włosami i ciałem

My z TŻetem też w tym roku 6 rocznicę mamy.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

I nadal cały czas kusi mnie ścięcie do ramion ale chyba nie ulegnę, muszę w przyszłym roku mieć do pasa

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

I dawno nie było aktualizacji, może dziś uda mi się pstryknąć fotę
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 12:05   #1686
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Z jakim wypełnieniem macie kołdry ?


U mnie bananowy też się raczej nie sprawdził. Spróbuj czekoladowego i jagodowego.
Sztuczną, bo alergik ze mnie

Mam czekoladowego, ale jakoś nie jestem do niego przekonana Wypróbuję jeszcze dziś z silikonową odżywką d/s, a w sobotę w miksie z Kallosem Silk. A potem - zobaczymy. Może nie sprawdza się przez to, że go trzymam długo jako maskę pod kompresem i lepiej będzie działał jako zwykły d/s?

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja miałam raz słynnego kallosa latte. Zaczęłam go zużywać przed myciem włosów, bo też strasznie mnie puszył.

Twój balsam na porost włosów tak bardzo mi się spodobał, że stosuje go podczas każdego mycia na skórę głowy.
Ja kupiłam na samym początku włosomaniactwa mały słoik, ale po połowie się chyba zaczął psuć

A jak pachnie
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 12:05   #1687
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja właśnie wróciłam z ostatniego egzaminu Powinnam dostać 5, a więc kończę semestr ze średnią 4,83 Powinnam się za to jakoś nagrodzić, ale wczoraj mi 2 stówy z konta poszły na warsztaty w kwietniu, więc nie mam za bardzo za co się nagrodzić, wiec uznaję, że warsztaty będą moją nagrodą za ten semestr
Kupiłam w biedrze saszetkę biovaxa z keratyną Myślę, czy na dzień kobiet od brata chcieć Invisibooble, czy jedwab i keratynę z ZSK
Albo może jednego linka wyślę tacie, drugiego bratu i będę miała i to, i to
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 12:10   #1688
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
U Was też tak sypie? U mnie od 2 dni, jestem cała zasypana

za chwilę uciekam na ostatni egzamin sesja, sesja i po sesji
jak wrócę to zajmę się ryjkiem, włosami i ciałem

My z TŻetem też w tym roku 6 rocznicę mamy.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

I nadal cały czas kusi mnie ścięcie do ramion ale chyba nie ulegnę, muszę w przyszłym roku mieć do pasa

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

I dawno nie było aktualizacji, może dziś uda mi się pstryknąć fotę
Sypie jak cholera

Trąbiłam i ja o aktualizacji, o zdjęciach zbiorów, ale tak mi się nie chce, że nic z tego
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 12:15   #1689
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Trąbiłam i ja o aktualizacji, o zdjęciach zbiorów, ale tak mi się nie chce, że nic z tego
Ja właśnie wróciłam z pracy. Może później zrobię aktualizacje, bo teraz średnio się czuję.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 12:16   #1690
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z ostatniego egzaminu Powinnam dostać 5, a więc kończę semestr ze średnią 4,83
piękny wynik ja się teraz modlę o dobre oceny z projektów i egzaminów, bo bardzo bym chciała, żeby przedłużyli mi stypendium. teraz nam wprowadzili bloki i nawet nie wiem jakie mam poszczególne oceny z przedmiotów :/
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 12:37   #1691
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i jak Ci się pod nimi śpi ? Ciepło ?
W moim przypadku cały wic polega na tym, że mam wysokozaawansowany syndrom osiołka i żłobu. Wierz mi, to istne tantalowe męki.
Dej ino pozór, że nie jestem wybitnym zmarzluchem, więc w moim wypadku gdy na chacie 18- 19 stopni w nocy- kołdra jednowarstwowa i mi ciepluchno. Dwuwarstwowa w zimie to już w ogóle luksusy jak dla mnie, chociaż ze skarpetek na stopach nie rezygnuję nigdy.

Syndrom osiołka i żłobu i mi znany niestety, ludzie się śmieją, że nie znają prawdziwszej zodiakalnej Wagi. A ta przypadłość jest naprawdę okrutna!

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Sztuczną, bo alergik ze mnie
Piona!



A teraz uwaga! Moje zbiory rozrosły się, gdyż w wyniku stresu przedurazowego () poszłam do Rossmanna i drogą kupna nabyłam psikacz za 4,79 w CND i zachwalaną na wątku zapuszczaniowym Isankę. Lepiej mi na duszy i mogę zacząć się uczyć.

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-02-09 o 12:38
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 12:42   #1692
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Dej ino pozór, że nie jestem wybitnym zmarzluchem, więc w moim wypadku gdy na chacie 18- 19 stopni w nocy- kołdra jednowarstwowa i mi ciepluchno. Dwuwarstwowa w zimie to już w ogóle luksusy jak dla mnie, chociaż ze skarpetek na stopach nie rezygnuję nigdy.

A teraz uwaga! Moje zbiory rozrosły się, gdyż w wyniku stresu przedurazowego () poszłam do Rossmanna i drogą kupna nabyłam psikacz za 4,79 w CND i zachwalaną na wątku zapuszczaniowym Isankę. Lepiej mi na duszy i mogę zacząć się uczyć.
Ja chyba kupię właśnie taką dwuwarstwową.

Isankę mam już od dłuższego czasu i bardzo dobrze się u mnie sprawdza przed myciem na olej. Czasami nakładałam ją jako serum, ale nie robiła nic specjalnego.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 12:47   #1693
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
jest moc
Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Puchową. Choć na razie wypelniam sama sobą polarowy szlafrok .

O, to z okazji wczorajszego denka pójdzie w ruch czekający w kolejce Kallos czekoladowy.



Ładne zbiory . Ale jak to zniknęły?

Nawalilam wczoraj jak głupia Seri, bo juz chciałam ja skończyć, myslalam ze obciąże włosy a tutaj połysk i gładkość .

Nie wiem, były i nimo

Ja wczoraj ''wprasowywałam' odzywke Schaumy, dziś włosy ok
Muszę potestować tą metodę

I zużyć te odżywki napoczęte, bo ciągle nowe rozpoczynam
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 12:48   #1694
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Niestety . Tzn. nie wyglądam źle, ale brakuje mi moich loków i boję się, że coś im definitywnie spieprzyłam .
Odrosna to sie poprawia. Moze ciecie zaburzylo strukture loka. A potraktowala cie brzytwa albo degazowka?

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja czekam na zbiory Kascysko. Jak mi dojdzie paczka ze Skarbów Syberii też się pochwalę zdjęciami zbiorów.
To bedzie musiala wrzucac zdjecia w kilku postach, bo w jednym sie nie zmiesci.

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość

I nadal cały czas kusi mnie ścięcie do ramion ale chyba nie ulegnę, muszę w przyszłym roku mieć do pasa

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

I dawno nie było aktualizacji, może dziś uda mi się pstryknąć fotę
Za mna tez ostatnio chodzilo ciecie, ale tylko grzywka padla ofiara. Jestem na takiej glupiej dlugosci, nic tylko obciac krotko albo przeczekac. To ja przeczekam.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z ostatniego egzaminu Powinnam dostać 5, a więc kończę semestr ze średnią 4,83 Powinnam się za to jakoś nagrodzić, ale wczoraj mi 2 stówy z konta poszły na warsztaty w kwietniu, więc nie mam za bardzo za co się nagrodzić, wiec uznaję, że warsztaty będą moją nagrodą za ten semestr
Kupiłam w biedrze saszetkę biovaxa z keratyną Myślę, czy na dzień kobiet od brata chcieć Invisibooble, czy jedwab i keratynę z ZSK
Albo może jednego linka wyślę tacie, drugiego bratu i będę miała i to, i to
Ty mi przeslij swoj adres w koncu, bo dzis ci kupuje cos proteinowego.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 12:52   #1695
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Dej ino pozór, że nie jestem wybitnym zmarzluchem, więc w moim wypadku gdy na chacie 18- 19 stopni w nocy- kołdra jednowarstwowa i mi ciepluchno. Dwuwarstwowa w zimie to już w ogóle luksusy jak dla mnie, chociaż ze skarpetek na stopach nie rezygnuję nigdy.

Syndrom osiołka i żłobu i mi znany niestety, ludzie się śmieją, że nie znają prawdziwszej zodiakalnej Wagi. A ta przypadłość jest naprawdę okrutna!



Piona!



A teraz uwaga! Moje zbiory rozrosły się, gdyż w wyniku stresu przedurazowego () poszłam do Rossmanna i drogą kupna nabyłam psikacz za 4,79 w CND i zachwalaną na wątku zapuszczaniowym Isankę. Lepiej mi na duszy i mogę zacząć się uczyć.
Dostałam tego psikacza od naszej Kav, ale dzielnie czeka, aż mi się zachce go używać - to samo woda brzozowa

Bedo zdjencia!
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:15   #1696
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z ostatniego egzaminu Powinnam dostać 5, a więc kończę semestr ze średnią 4,83 Powinnam się za to jakoś nagrodzić, ale wczoraj mi 2 stówy z konta poszły na warsztaty w kwietniu, więc nie mam za bardzo za co się nagrodzić, wiec uznaję, że warsztaty będą moją nagrodą za ten semestr

A Ty mi daj znać na priv czy chcesz Artiste w końcu czy nie, bo zaraz mi zginie gdzieś przy przeprowadzce .

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Odrosna to sie poprawia. Moze ciecie zaburzylo strukture loka. A potraktowala cie brzytwa albo degazowka?
Żadną brzytwą, degazować też nie, tylko cieniowała... chociaż może ja się nie znam .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:19   #1697
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Dostałam kartę upominkową do Rossa, muszę sprawdzić, ile na niej jest
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:22   #1698
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Dostałam kartę upominkową do Rossa, muszę sprawdzić, ile na niej jest
Potrzebujesz pomocy
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:05   #1699
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość

A Ty mi daj znać na priv czy chcesz Artiste w końcu czy nie, bo zaraz mi zginie gdzieś przy przeprowadzce .
Piesku to kiedy się przeprowadzasz? Kupiliście mieszkanie czy będziesz wynajmować?

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Dostałam kartę upominkową do Rossa, muszę sprawdzić, ile na niej jest
Ja mam nadzieję, że na urodziny dostanę coś na ślub. Przyjaciółki już wiedzą, że chcę biżuterię.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 14:19   #1700
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Isankę mam już od dłuższego czasu i bardzo dobrze się u mnie sprawdza przed myciem na olej. Czasami nakładałam ją jako serum, ale nie robiła nic specjalnego.
Już przebieram nogami jak ją widzę na biurku. Jutro będę testować, standardowo po myciu, potem spróbuję go w wersji jako podkład pod olej, skoro mówisz, że tak też daje radę.

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Dostałam tego psikacza od naszej Kav, ale dzielnie czeka, aż mi się zachce go używać - to samo woda brzozowa
Ja już chyba z rok nic w skalp nie wcierałam. A przydałoby mi się trochę nowego trawnika.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:32   #1701
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Już przebieram nogami jak ją widzę na biurku. Jutro będę testować, standardowo po myciu, potem spróbuję go w wersji jako podkład pod olej, skoro mówisz, że tak też daje radę.



Ja już chyba z rok nic w skalp nie wcierałam. A przydałoby mi się trochę nowego trawnika.
Ja też mam problem z wcierkami. Olej wcierany w skalp przed myciem spoko, ale wcierka? We wrześniu kupiłam redical i ani razu go nie użyłam.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Nie wiem, były i nimo

Ja wczoraj ''wprasowywałam' odzywke Schaumy, dziś włosy ok
Muszę potestować tą metodę

I zużyć te odżywki napoczęte, bo ciągle nowe rozpoczynam
Czyli prostownica poszła w ruch?
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:38   #1702
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Moje zbiory teraz są bardzoo małe, 2 odżywki, 1 maska, 2 szampony, 2 oleje


Zapisałam się na środę do fryzjera na farbowanie, jeszcze nie wiem na jaki kolor, ale mam nadzieję, że fryzjerka mi doradzi, bo ma dobre pomysły
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:41   #1703
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z wcierkami. Olej wcierany w skalp przed myciem spoko, ale wcierka? We wrześniu kupiłam redical i ani razu go nie użyłam.
To to.
Wcierki mają to do siebie, że działają tylko wtedy gdy się je systematycznie stosuje, a rzeczywistość jest brutalna i mój zapał niknie po połowie flaszki. Mimo wszystko cieszę się z dzisiejszego zakupu, bo za niecałe 5 złotych przynajmniej porządną butelkę z psikaczem mieć będę.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 15:07   #1704
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Już przebieram nogami jak ją widzę na biurku. Jutro będę testować, standardowo po myciu, potem spróbuję go w wersji jako podkład pod olej, skoro mówisz, że tak też daje radę.



Ja już chyba z rok nic w skalp nie wcierałam. A przydałoby mi się trochę nowego trawnika.
Na samym początku dzielnie wcierałam Jantar. A potem już chyba nic, czyli... 1.5 roku temu? Zgubiłam się w mojej włosowej historii
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 15:08   #1705
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Piesku to kiedy się przeprowadzasz? Kupiliście mieszkanie czy będziesz wynajmować?
Jutro będziemy oglądać dwa... a na razie przeprowadzam się do rodziców.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 15:22   #1706
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z wcierkami. Olej wcierany w skalp przed myciem spoko, ale wcierka? We wrześniu kupiłam redical i ani razu go nie użyłam.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------



Czyli prostownica poszła w ruch?
Nakładałam odżywke na włosie, pozniej brałam pasmo miedzy dłonie i 'prasowałam' kilkanaście razy dłońmi
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 16:02   #1707
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

bosz, muszę się wziąć za siebie bo aż mi źle
ogłaszam, że zaczynam ćwiczyć znów oby jak najdłużej!

a włosy dziś zaolejuje wreszcie vatiką
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 16:08   #1708
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
bosz, muszę się wziąć za siebie bo aż mi źle
ogłaszam, że zaczynam ćwiczyć znów oby jak najdłużej!

a włosy dziś zaolejuje wreszcie vatiką
Ja ćwiczę od niedawna i biegam. Pół godzinki dziennie! Tylko problem polega na tym, że biegać mogę nawet godzinę a przy ćwiczeniach Cardio robi mi się słabo po kilku minutach.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 16:17   #1709
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę od niedawna i biegam. Pół godzinki dziennie! Tylko problem polega na tym, że biegać mogę nawet godzinę a przy ćwiczeniach Cardio robi mi się słabo po kilku minutach.
wszystko po kolei, to trzeba wypracować
ja zaczełam biegać, ale to nie takie proste u mnie, bo jednak nie mam chodników, a po polnych teraz się nie da poza tym męczyłam się z zatokami i nie mogłam wychodzić z domu za bardzo
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 17:15   #1710
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że na urodziny dostanę coś na ślub. Przyjaciółki już wiedzą, że chcę biżuterię.
Ja na razie nie potrzebuję, chociaż... kto wie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.