Isana, Professional, Effektiv-Kur, Oil Care (Kuracja do włosów z olejkiem arganowym [Efektywna maska do włosów zmęczonych i suchych])

Kuracja do włosów z olejkiem arganowym Isana Professional przeznaczona jest do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych. Formuła z potrójnym ekstraktem zawiera kompleks olejków pielęgnacyjnych. Olej do włosów Oil Care nadaje włosom połysk i uszlachetnia włosy. Olej szybko się wchłania we włosy, jednak ich nie obciąża. W efekcie włosy są zdrowe aż po same końcówki i mocno lśniące. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Dobra, tania i skuteczna

Zacznę od tego, że nie spodziewałam się takich efektów po tak taniej masce.
Napiszę nawet więcej maska jest lepsza niekiedy od tych droższych i czołowych marek, a testowałam sporo tego typu produktów.
Samo opakowanie nowoczesne i estetyczne jak większość tego rodzaju produktów. Jest to produkt wydajny.
Po jej użyciu włosy są wyraźnie odżywione, zregenerowane, lśniące, łatwo się układają są delikatne w dotyku.
Co najważniejsze efekt jest długotrwały, produkt nie obciąża włosów jak to niekiedy się zdarza, gdy przesadzimy z jego ilością. Godna wypróbowania.

Świetna

To moja ulubiona odżywka do włosów. Dociąża je i sprawia, że są przyjemne w dotyku. Jest idealna do stosowania na co dzień. Jej jedynym minusem jest to, że za szybko się kończy, aczkolwiek nie ma co narzekać przy cenie ok 10 zł.

3xTAK :)

TAK dla nawilżenia
TAK dla odżywienia
TAK dla gładkości
Kupiłam tą odżywkę z polecenia przyjaciółki. Używam jej jako maski po umyciu włosów, czasem jako emulgator do olejowania. Aplikując ją na mokre włosy, od razu odczuwa się jej działanie. Włosy stają się bardzo śliskie. Konsystencja jest lekka i nie obciąża, ale pięknie wygładza. Włosy są błyszczące, lejące, gładkie i miękkie. Nie zawiera silikonów, wielki plus za olejek arganowy który na moje włosy działa bardzo dobrze.

Tania, ale bardzo dobra maska

Od jakiegoś roku mam problem z wypadaniem włosów oraz ich znacznym przesuszeniem. Od tego czasu testuję produkty, które nie zawierają silikonów i nie obciążają dodatkowo moich włosów.
Maskę zakupiłam po przeczytaniu recenzji. I szczerze mogę polecić. Nie obciąża włosów, ułatwia ich rozczesywanie. Pozostawia włosy gładkie i błyszczące. Ma obłędny zapach, który utrzymuje się na włosach.

Przyzwoita o cudnym zapachu

Bardzo lubię zapach tej maski, na moich długich włosach długo wyczuwalna. Jednak zdecydowanie jest moim ulubieńcem, cudów nie robi. Trochę wygładza, za taką cenę ok.

Uwielbiam

Ta kuracja do włosów jest dla mnie idealna. Stosuję ją na wiele sposobów: przed myciem, jako maseczke po umyciu, ale najlepiej sprawdza się u mnie jako odżywka bez spłukiwana. Mam wlosy bardzo kręcone z tendencją do puszenia się, dzięki tej kuracji włosy nie są spuszone, są ładnie ujarzmione, nakładam na mokre włosy, lecz lepiej się sprawdza jak wcieram ja w suche włosy.

Super dociaza.

Maska jest przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych- do takich właśnie się nada. Super dociąża włosy. Wygładza. Pomaga w rozczesywaniu. Super cena. Fajny skład

Tanie i dobre, czyli to co lubię najbardziej

Od jakiegoś czasu jestem włosomaniaczką numer 1 i ciągle testuję różne maski, odżywki, w celu znalezienia kosmetyku idealnego dla moich włosów. Nadszedł czas i na tę maskę, a ponieważ w internecie aż huczy na jej temat, postanowiłam się skusić i przetestować.
Maska jest emolientowa, ma bardzo bogaty skład i jest treściwa, co można powiedzieć już czując jej konsystencję. Lubię także dodać do niej trochę oleju dla lepszego działania ale sama również sobie radzi i to całkiem nieźle. Mam bardzo puszące się i niesforne włosy, dlatego wszelkie maski emolientowe są dla mnie niczym szklanka wody w upalny dzień :) Zwykle trzymam ją na włosach jakieś pół godziny, wtedy mam pewność, że coś na tych włosach podziała.
Maska prześwietnie wygładza włosy i je dociąża, trzeba uważać na włosy przy nasadzie, bo może obciążyć aż za mocno i włosy szybko się przetłuszczą. Włosy pięknie się prezentują, są lśniące, miękkie i odżywione. Maska cudownie odżywia i nawilża suche pasma.
Co do zapachu, jest dość mocny i według mnie przypomina perfumy babuszki. No nie jest najprzyjemniejszy ale do przejścia. Bardziej podoba mi się zapach odżywki z tej samej serii.
Cena również jest bardzo korzystna, za 300 ml maski płacimy 12 złotych. Czego chcieć więcej? Tylko kupować. Jestem pewna, że ta seria na zawsze zagości już w mojej włosowej rutynie, jest przestępna cenowo i przede wszystkim skuteczna.

Super produkt w niskiej cenie!

Dowiedziałam się o tej masce od mamy, która jako zakręcona włosomaniaczka testuje wszystko co jest określane jako "dobry produkt".

Maskę otrzymujemy w opakowaniu z twardego czarnego plastiku. Na opakowaniu znajdziemy wszystkie informacje dotyczące składu jak i używania tego produktu.

Maska ma bardzo fajną konsystencje, nie spływa z włosów i łatwo się ją nakłada. Przyjemny zapach produktu sprawia, że aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza.

Stosowałam tą maskę raz w tygodniu, pozostawiając ją na włosach na min. 10 minut. Jest bardzo wydajna bo opakowanie starczyło mi na 1,5 miesiąca , a moje włosy potrzebują naprawdę dużo takich produktów.

A jakie są efekty jej stosowania?

Włosy są pięknie nabłyszczone, miękkie i łatwe do rozczesania. Po wykorzystaniu całego opakowania musze przyznać, że zniszczenia są mniej widoczne.

Jako niskobudżetowa maska jest naprawdę godna uwagi i przetestowania. Polecają ją nawet największe włosomaniaczki!

Uważam, że ten produkt jest świetny. Jeszcze lepsze efekty można uzyskać jeśli stosuje się tę maskę razem z szamponem i odżywką z tej samej serii.

Polecam sprawdzić na sobie!

Ja na pewno wróce do tej maski jak tylko wykorzystam nadmiary włosowych kosmetyków.

Porażka

Specjalnie dla tej maski założyłam wreszcie konto na wizaz.
Ten kosmetyk to totalny bubel.
Szukałam kosmetyku bez silikonu i zachęcona pozytywną oceną innych recenzentek zakupiłam produkt za niską cenę w Rossmannie.
Moje zniszczone rozjaśnianiem końcówki po użyciu tej maski były w jeszcze gorszym stanie - suche i wręcz twarde, trudne do rozczesania. Co ciekawe, stawały się już twarde gdy były jeszcze mokre z nałożoną na nich maseczką, podczas odczekiwania zalecanych kilku minut kuracji.
Taki kosmetyk i takie recenzje śmiem nazwać (bardzo) delikatnie mówiąc żartem.

Godna polecenia maska

Nie byłam przekonana co do kupienia tej maski ze względu na jej niską cenę i fakt, że produkty od Isany sprawdzały mi się średnio. Nie zawiodłam się, jestem pozytywnie zaskoczona. Maska już prawie mi się kończy, ale myślę, że do niej wrócę :) Piękny, kobiecy zapach. Kojarzy mi się jako w pewien sposób ekskluzywny. Tak samo piękne opakowanie. Trzymam ją dłużej na włosach a efektem są błyszczące, gładkie włosy. Warta swojej ceny i uważam, że większości się sprawdzi świetnie!

zawsze do niej wracam

pierwsze opakowanie kupione dawno, w międzyczasie spróbowałam wielu innych, ale jak na razie ta sprawdza mi się najlepiej na codzień, wygładza, dodaje blasku, a do tego ładnie pachnie