Green Pharmacy, Eliksir ziołowy w sprayu do włosów łamliwych, zniszczonych i farbowanych

Odżywczy ziołowy eliksir do włosów.Do łamliwych, zniszczonych, zmęczonych, farbowanych włosów. Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir regeneruje mieszki włosowe, powstrzymuje nadmierne przetłuszczanie się skóry. Nie podrażnia skóry, nie wywołuje niepożądanych efektów ani zmian skórnych. Odżywia włosy, zmniejsza łupież i łojotok prowadzący do przedwczesnego wypadania włosów.

Moc ziół

Do zakupu zachęcił mnie ziołowy skład produktu. Eliksiru używam po umyciu włosów na skórę głowy, bo jest to dobry dodatek do pielęgnacji włosów wypadających. Kosmetyk nie obciąża włosów i nie przyspiesza ich przetłuszczania.
Przy regularnym stosowaniu włosy stają się wzmocnione i pojawiają się nowe włosy (baby hair). Kosmetyk jest wydajny i w dobrej cenie, po użyciu włosy się nie puszą.

Łąka pełna rumianków

Skusiłam się na ten eliksir, ponieważ trafiłam na promocję. Włosy są moim największym atutem, ale przez rozjaśnianie i częste prostowanie znacznie pogorszył mi się ich stan. Czy kosmetyk rzeczywiście działa? Trudno powiedzieć. Nie zauważyłam wielkich efektów. Niemniej jednak lubię go stosować ze względu na piękny, orzeźwiający zapach. Czuję się jakbym była na łące pełnej rumianków. Może zacznę go wcierać dodatkowo w skalp? Zobaczymy czy włosy zaczną szybciej rosnąć i zmniejszy się ich wypadanie?

Nope

Fajny psikany aplikator, wygodne użycie. Niestety włosy zostawia bardzo przesuszone, twarde,bez wyglądu. Na szczeście nie kosztuje dużo więc nie szkoda go odstawic. Ni będę więcej go używać napewno.

szybszy porost włosów

U mnie ten produkt nie poprawił jakoś szczególnie kondycji włosów jak wypadały tak wypadają dalej. Nie sprawił że włosy były zdrowsze ani pełne blasku. Jednak ten produkt ma jedna wielką zaletę dzięki której sprawił że będę do niego wracać regularnie. Kiedy po każdym myciu włosów spryskiwałam nim skalp zauważyłam że moje włosy zaczęły rosnąć w podwojonym tempie.

Poprawny

Eliksir nie zrobił na mnie jakiegoś większego wrażenia. Delikatnie może zahamował wypadanie włosów. Włosy po nim były nieco szorstkie, matowe. Zapach w porządku. Opakowanie także. Czy się poprawiła kondycja moich włosów? Bardzo delikatnie. Nie wiem czy jeszcze kiedyś kupię ten eliksir.

Taki sobie.

Zachwycona innym sprayem do włosów marki Green Pharmacy, postanowiłam wypróbować i ten produkt. Po dwóch miesiącach stosowania mogę stwierdzić, ze nie widać żadnej poprawy w kondycji włosów. Faktycznie, spray odrobinę nawilża (co widać zaraz po zastosowaniu ) jednak nie ma mowy o żadnym trwałym efekcie.

Plusy:
- włosy łatwiej się rozczesuje
- mega wydajny - stosuje codziennie od dwóch miesięcy i zeszła może 1/3 opakowania
- ładne opakowanie
- krótkotrwałe efekty nawilżenia
- niska cena
- dostępność

Minusy:
- zapach: zwykle bardzo odpowiadają mi ziołowe produkty pod względem zapachu, ten jednak dla mnie jest nie do zniesienia.
- brak długoterminowego wpływu na kondycję włosa

Raczej zostanę przy drugim spreju z tej serii, ten kompletnie mi nie podszedł.

Może być, ale szału nie ma

Spryskuję nim włosy po każdym myciu, bo ułatwia ich rozczesywanie. Poza tym zauważyłam, że mniej się po nim puszą i łatwiej mi je układać.
Spektakularnych efektów nie widać, ale jednak jakoś tam działa.
Opakowanie wygodne, dobry atomizer, nie zacina się. No i wydajność wspaniała, mam go od kilku miesięcy, a zużyłam dopiero połowę!

Poważnym minusem jest jego zapach, okropny po prostu. Ziołowy, ale w nieprzyjemny sposób. Na szczęście szybko się ulatnia.

Nie pomaga i nie szkodzi

Kupiłam ten produkt skuszona na promocji. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Wygodny atomizer. Moje włosy szybko się przetłuszczają i nie są zbyt grube, więc zależało mi na produkcie, który nie obciąży moich włosów i je odżywi i sprawi, że się troszkę wzmocnia. Nie oczekiwałam wiele od takiego produktu, gdyż aby wzmocnić włosy należy zadbać o odpowiednią dietę. Moja ogólna ocena jest taka: produkt ani nie pomaga ani nie szkodzi przynajmniej w moim przypadku, nie obciąża włosów, ma przyjemny zapach i chyba tyle.

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

bez szału

Kupiłam ten spray, ponieważ wydawało mi się, że będzie dobrym kosmetykiem dla moich suchych, zniszczonych włosów. Naturalny skład-ok, jednakże nie zauważyłam niczego szczególnego po jego stosowaniu. Szybko go zużyłam, włosy były może nieco gładsze, ale nic poza tym, nie nawilża, ani nie poprawia stanu włosów. Ziołowy zapach- osobiście mi się nie podoba, ale to zależy od gustu.
Plusem jest dostępność i nie powalająca cena.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Nic nie robi

Bardzo lubię wszelkie odżywki do włosów w sprayu ponieważ mam cienkie włosy, farbowane i kremowe produkty przy prawie codziennym myciu włosów je obciążają.

Niestety ten produkt nie robi zupełnie nic nawet w moim przypadku nie ułatwia rozczesywania ale też nie szkodził i nie powodował że włosy wyglądały nieestetycznie i źle.
Oddałam go koleżance aby nie zalegał na półce.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

OK

Ci którzy zmagają się z Haschimoto pewnie dużo częściej łapią się na tego typu produkty. Moje włosy są cienkie i problematyczne praktycznie w każdym możliwym zakresie. Na wszelkie sposoby staram się je wzmocnić. I to jest efekt tych poszukiwań. Niestety nie zauważyłam, żeby było lepiej, na szczęście nie jest także gorzej, choć może to być także efekt mojej niesystematyczności. Już kupiłam zamiennik i pewnie nadal będę liczyć na cud, na szczęście nie są ani drogie, ani szkodliwe.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Poprawny

Największe plusy produktu to:

Piękny rumiankowy zapach. Prawdziwy zapach kwiatów bez chemicznych podejrzeń

Ułatwione rozczesywanie.

Naturalny skład.

Kosmetyk nie obciąża włosów, nie powoduje ich przetłuszczania, nie przesusza, nie podrażnia skóry głowy.

Jest wydajny i tani. Posiada bezawaryjny spryskiwacz.

Minusy:

Brak spektakularnych efektów, takich jak wyraźne nawilżenie czy zauważalne odżywienie.

Na pewno w jakimś stopniu włosy są chronione i preparat pewnie wpływa na ich zdrowie. Ja jednak wymagam od odżywki/eliksiru w sprayu nieco więcej. Lubię widzieć wyraźne efekty działania kosmetyku. Dlatego moja ocena nie może być tą najwyższą.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: dwa