Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 18:23   #1921
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hodowco a kiedy zamawiałaś korektor? bo liczyłam na to, że mój dzisiaj też przyjdzie ale niestety
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:29   #1922
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hodowca_pokrzyw jak będziesz miała czas to moze zrób zdjęcie ile jest korektora w pudełeczku
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:30   #1923
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

wszystkie korektory wysylane byly w pn, bo w sobote dopiero zaczelysmy kupowac bo aukcja sie pojawila
ja tez czekam na swoj
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:52   #1924
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

wiecie co.... dzisiaj nalozylam pod pixie, krem matujaco-tonujacy biodermy z seri sebium....... i makijaz o dziwo wygladal i trzymal sie lepiej niz na kremie, uriage matujaco-nawilzajacy ;-)
jak macie bioderme testujcie
ja jeszcze kilka razy sprobuje, bo nie wiem jak sama bioderma spisze mi sie na twarzy
bo jak na razie pixie + biodrema = dluzszy mat, trwalosc i brak wazenia sia.... przynajmniej nie tak szybko jak na innych kremach
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-06-22 o 18:54
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 04:49   #1925
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak nakładacie te korektory? Palcem czy pędzelkiem?
u mnie po testach różnych pędzli i palucha
najlepszy efekt jest jak nakładam pędzlem sephory do cieni nr 22

ja nie mam korektorów Pixi ale układ żółty+ różowy daje świetny efekt:
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2010-06-23 o 06:17
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:42   #1926
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
wiecie co.... dzisiaj nalozylam pod pixie, krem matujaco-tonujacy biodermy z seri sebium....... i makijaz o dziwo wygladal i trzymal sie lepiej niz na kremie, uriage matujaco-nawilzajacy ;-)
jak macie bioderme testujcie
ja jeszcze kilka razy sprobuje, bo nie wiem jak sama bioderma spisze mi sie na twarzy
bo jak na razie pixie + biodrema = dluzszy mat, trwalosc i brak wazenia sia.... przynajmniej nie tak szybko jak na innych kremach
ja, jak na poczatku tak zmieniam na matujace kremy, albo nie daje nic tlustszego pod podklad to przez jakis czas(pare dni z reguly) tez jest super, a potem nagle o wiele gorzej(swiece sie bardzo, krostki wyskakuja).wiec wole juz nawilzac, tluscic i miec taki w miare zadowalajacy efekt niz pare dni super a potem masakra. i nie wspomne o kremach z drogerii....bleee. ale moze Tobie spasuje..

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

[QUOTE=hodowca_pokrzyw;201 77923]Na skorze pojawiaja sie rozne wykwity- czerwone krostki, swedzace to uczulenie. To co innego niz zaskorniki czy krostki z ropna zawartoscia.


tak tak ja wiem. znam sie na tradziku(ech niestety) ale z uczuleniami rzadko mam do czynienia. jedno pewne: jak swedzi to uczulenie. nie mylic ze sladami po krostkach, ktore jak sie goja tez swedza(czasami)
.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:51   #1927
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a do mnie dzis nie dotarl korektor
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 14:00   #1928
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
Hodowco a kiedy zamawiałaś korektor? bo liczyłam na to, że mój dzisiaj też przyjdzie ale niestety
Zamawialam w sobote, ale ja za miedza mieszkam

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
hodowca_pokrzyw jak będziesz miała czas to moze zrób zdjęcie ile jest korektora w pudełeczku
Postaram sie.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 14:19   #1929
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

do mnie też póki co nie dotarł korektor, chociaż listonosze czasem o 16 chodzą więc mam cichą nadzieję że jednak będzie
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 17:22   #1930
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam zamiar kupić podkład, ale raczej refill. Czy orientujecie się, ilu mililitrowe opakowanie zmieści 3,5g ? Nie mam niestety do czego przesypać, chcę kupić pojemniczek

I jeszcze kwestia koloru Teraz testuję Ailive 0 Natural Finish. Wcześniej, zanim słońce mnie lekko opaliło, Ailive wydawało mi się trochę za ciemne i zbyt różowe Obecnie wydaje się w miarę ok, ale chciałabym jeszcze przetestować dla pewności inne odcienie neutralne w wersji Cover de luxe. Czy Calista 0, Brenna 0 i Ayperi 0 (plus Ailive 0) to dobry wybór? Czy może któryś spróbować w "jedynce" skoro są jaśniejsze niż Natural Finish?
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 17:26   #1931
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Mam zamiar kupić podkład, ale raczej refill. Czy orientujecie się, ilu mililitrowe opakowanie zmieści 3,5g ? Nie mam niestety do czego przesypać, chcę kupić pojemniczek

I jeszcze kwestia koloru Teraz testuję Ailive 0 Natural Finish. Wcześniej, zanim słońce mnie lekko opaliło, Ailive wydawało mi się trochę za ciemne i zbyt różowe Obecnie wydaje się w miarę ok, ale chciałabym jeszcze przetestować dla pewności inne odcienie neutralne w wersji Cover de luxe. Czy Calista 0, Brenna 0 i Ayperi 0 (plus Ailive 0) to dobry wybór? Czy może któryś spróbować w "jedynce" skoro są jaśniejsze niż Natural Finish?
hej
ja moj primer (nie wiem ile w refill'u go jest ale mozesz sprawdzic na aukcji) chcialam zmiescic w pudeleczko z CS 10ml i nie zmiescil mi sie cały, 1/4 proszku nadal czeka w woreczku az w sloiczku zrobi sie miejsce

ps. mam korektor
jutro testy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 19:28   #1932
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
hej
ja moj primer (nie wiem ile w refill'u go jest ale mozesz sprawdzic na aukcji) chcialam zmiescic w pudeleczko z CS 10ml i nie zmiescil mi sie cały, 1/4 proszku nadal czeka w woreczku az w sloiczku zrobi sie miejsce

ps. mam korektor
jutro testy
mi refill podkładu tez sie nie zmiescił w 10 ml
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:52   #1933
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja co prawda nie testuje akurat tych mineralków ale mam pytanie jak nałożycie korektor jak potem nałożyć puder by go nie zmiotło? ten w kolorze zielonym ja muszę mieć a nie wiem czy on cokolwiek da ...
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:29   #1934
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
ja co prawda nie testuje akurat tych mineralków ale mam pytanie jak nałożycie korektor jak potem nałożyć puder by go nie zmiotło? ten w kolorze zielonym ja muszę mieć a nie wiem czy on cokolwiek da ...
to pytanie chyba nie do tego watku...
zielony korektor nakladam punktowo, ale nie za duzo, tylko troche w czerwone miejsca, a jak jestem zaczerwieniona na poliku np to omiatam to miejsce korektorem, potem nakladam podklad i ten zielony sie trzyma tzn nie widac go, ale nie widac tez zaczerwienienia(ale o to chodzi). natomiast zwykly korektor(w kolorze skory) nakladam na podklad, bo inaczej niestety schodzi i widac skorki. uzywam tych z EDMu

po testach widze ze natural kryje tak samo jak cover, a nie jest tak ciezki. chyba sie przekonam do pixie jednak ale tylko do lzejszej formuly i nie w upaly.. bo jednak pod wzgledem krycia to te podklady sa swietne a jak porzadnie sie nawilze to sie nawet trzymaja caly dzien
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:32   #1935
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wrzcam zdjęcie z korektorem beżowym. Tam gdzie nie mam tuszu na rzęsach tam jest before, a z tuszem after
jak zobaczyłam ten korektor to się przraziłam... taki ciemny mi się wydawał. Ale jak pacnęłam troszkę na rękę to tak jak pisała hodowca_pokrzyw wtopił się całkowiecie. Pod okiem też według mnie wygląda bardzo korzystnie

Widzę, że na zewnątrz oka osypało mi się torszkę cienia, przepraszam za ten defekt
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:24   #1936
007alicyjka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 33
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

czy mozecie sie odpowiedziec mi na takie pytanie, czy since i worki pod oczami lepiej zamaskuje korektor bezowy czy polaczenie zolty+rozowy?
007alicyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:27   #1937
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mi sie wydaje ze mieszanka bezowy+zolty moze byc idealna
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 12:32   #1938
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
to pytanie chyba nie do tego watku...
zielony korektor nakladam punktowo, ale nie za duzo, tylko troche w czerwone miejsca, a jak jestem zaczerwieniona na poliku np to omiatam to miejsce korektorem, potem nakladam podklad i ten zielony sie trzyma tzn nie widac go, ale nie widac tez zaczerwienienia(ale o to chodzi). natomiast zwykly korektor(w kolorze skory) nakladam na podklad, bo inaczej niestety schodzi i widac skorki. uzywam tych z EDMu
przepraszam rozmawiałyście tu o korektorach zatem pozwoliłam sobie zapytać bo potrzebuje właśnie zielonego na wypryski :/ ale zastanawiało mnie jakim cudem on nie zostanie zmieciony przy nakładaniu na niego podkładu tym bardziej że ja na całe polika, nos, i kawałek czoła go musiałabym mieć dziękuję za odpowiedź
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 13:26   #1939
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

nie ma już w sprzedaży kabuki?!
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 15:29   #1940
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
przepraszam rozmawiałyście tu o korektorach zatem pozwoliłam sobie zapytać bo potrzebuje właśnie zielonego na wypryski :/ ale zastanawiało mnie jakim cudem on nie zostanie zmieciony przy nakładaniu na niego podkładu tym bardziej że ja na całe polika, nos, i kawałek czoła go musiałabym mieć dziękuję za odpowiedź
wlasnie ja tez nie wiem jak to jest ale trzyma sie, a jak przesadze to nawet lekko przeswituje. tylko nie moge sie zdecydowac czy wybrac mint czy pearl mint. nie wiem dlaczego ale nie korca mnie te z pixie, moze z racji konsystencji, jak nie jest prochem to mam wrazenie ze cos nie tak hehe chore..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:09   #1941
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

pearl mint nie prześwituje tak spod podkładu jak sam mint bo ma mniej intensywny odcień, za to po użyciu pearl mint nigdy nie udaje mi się uzyskać całkowitego matu. Zawsze wychodzi mi spod podkładu delikatny glow. Ale jeśli lubi się rozświetlające podkłady to może być ok. (mi akurat to niezbyt przeszkadza, testy robiłam na mamie-naczynkowcu )
ale już się serio OT zrobił. Wojowniczko-proponuję na ogólny mineralny, jest chyba coś takiego , pudry,podkłady mineralne...(bez żadnej firmy wpisanej)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:18   #1942
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
pearl mint nie prześwituje tak spod podkładu jak sam mint bo ma mniej intensywny odcień, za to po użyciu pearl mint nigdy nie udaje mi się uzyskać całkowitego matu. Zawsze wychodzi mi spod podkładu delikatny glow. Ale jeśli lubi się rozświetlające podkłady to może być ok. (mi akurat to niezbyt przeszkadza, testy robiłam na mamie-naczynkowcu )
ale już się serio OT zrobił. Wojowniczko-proponuję na ogólny mineralny, jest chyba coś takiego , pudry,podkłady mineralne...(bez żadnej firmy wpisanej)
no wlasnie, po pearl mincie mam czasem takie swiecace plamki na twarzy:P
jest chyba i o korektorach tez. musze pochwalic dzisiaj kiss of sun, co prawda dalej troche mnie zolci(dla jasnych buziek chyba ta druga wersja lepsza) ale pol dnia bylo super, trwalo i bez strasznego swiecenia. oby to bylo to czego szukam
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:34   #1943
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja chcialam jeszcze dodac, ze ta pomniejsozna wersja korektora wystarczy mi chyba na rok jak nie lepiej... tego jest tak duzo ze szok!!!
od rana korektor mi sie nie zwarzyl i nie wszedl w zmarszczki ani nic. wiec jestem zachwycona
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:36   #1944
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Goldika! Kusicielko

Zaczełam sie zastanawiac czy nie wziąć beżyka
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:40   #1945
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Goldika! Kusicielko

Zaczełam sie zastanawiac czy nie wziąć beżyka
gdzie nie napisze to ktos mi grozi
nie moja wina, ze ostatnio trafiam na same rzeczy z ktorych jestem w 100% zadowolona
chcialam przez moment zamowic zolty korektor ale ten bezowy jednak mi wystarczy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:49   #1946
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hodowca_pokrzyw zielony korektor nałożony punktowo pod bezowy pokochałam! on serio leczy tak jak na poliki u mnie sie nie nadaje tak punktowo obecnie uwielbiam
chociaz kiss of suna ostatnio zdradzam z puderkiem kryjacym Lucy i chyba zdradzę na dłużej szkoda, ze próbka się konczy i będę musiała wrócic do puderku Pixie
wstrętna jestem tak go kochałam ale obecnei to mój nr 2
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:23   #1947
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja pokochałam primer i kiss of the sun, razem z podkladem pixie są niesamowite- przebijają edm i aromaleigh trwałością a lucy naturalnością i lekkością nakladania (nie trzeba tego okropnego wcierania i nakładania tycityci bo inaczej katastrofa). Podsumowując- wszystkie moje ulubione dotychczas podkłady poszły w odstawkę. Teraz tylko debata która formula i odcień (chociaż mam wrażenie ze z 4 próbek które mam...każda pasuje ) Komfort szybkiej przesyłki jest niesamowity, wiem ze jak próbki się skończą i wreszcie się na coś zdecyduję nie zostanę bez podkładu na 2 miesiące.
Podobno szykuje się w przyszłości nowa formuła, dla cer suchych i odwodnionych, już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć co za cudo tym razem wymerda p. Sylwia

hm, korektor beżowy wydaje się naprawdę interesujący, zwłaszcza że tak pięknie się wtopił w skórę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:44   #1948
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nie wiem co jest, nie mogę dobrac koloru, a próbki mam już tak na wyczerpaniu, że zaraz nie będe potrafila porównywać

co do koloru jestem baaardzo wyczulona na wszelkie tony...ale tutaj naprawdę nie widzę różnicy i nie mogę się zdecydować, podkład pixe tak się wchłania na twarzy i jest tak niewidoczny, że w 5 odcieniach wyglądam bardzo podobnie i nie wiem co ja mam począć...
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:50   #1949
alioke
Raczkowanie
 
Avatar alioke
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja tylko powiem, że też jestem zadowolona z żółtego korektora. Beżowego pod oczy jeszcze nie testowałam, ale niebawem to zrobię :P
__________________

alioke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:26   #1950
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a zolty korektor tylko pod oczy stosujecie czy jeszcze jakies zastosowanie macie dla niego?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.