Podkład Revlon PhotoReady - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 21:57   #481
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Hej Pierwsza sprawa, chyba ważniejsza: dotyczy ona CS, ale bardzo mnie wystraszyła... Kupiłam właśnie CS na allegro, wszystko super jest, dobrze mi się go używa. Ale na spodzie ma wytłoczone 03. Czyli jest on ważny do 2003 roku!? Nie wierzę... Czy w ogóle nie zmieniłby jakoś swojej konsystencji i w ogóle?

Druga sprawa, teraz już dotyczy PR. Używam cały czas CS, ale zauważyłam, że bardzo często mam jakieś suche miejsca w okolicach ust. Chciałam zmienić podkład na coś lżejszego. Tym bardziej w dni, kiedy mam ładniejszą cerę, która nie wymaga aż takiego krycia. W ogóle cerę mam mieszaną/tłustą, która czasem mi się przesusza- więc już w końcu nie wiem... Ale mam trochę rozszerzone pory. Myślicie, że do cery, która lubi się czasem świecić nadaje się PR? Od dawna marzy mi się piękny efekt rozświetlonej cery, ale nie świecącej się jak choinka. Wiecie, takiej zdrowej, promiennej. Czy ten podkład pozwoli mi cieszyć się takim efektem?
Moim zdaniem też nie będzie żadnego efektu rozświetlonej cery, zresztą wg mnie on się nie nadaje dla osób mających problem ze świeceniem się skóry, bo on znika z twarzy w tempie ekspresowym.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 10:13   #482
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Uh... szkoda... Dzięki bardzo za odpowiedzi W takim razie poszukam czegoś jeszcze innego.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 15:57   #483
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Mam do Was pytanie, ponieważ właśnie zamówiłam w sklepie internetowym podkład Revlon Photoready w kolorze 002 vanilla (kolor dobrałam w ciemno na podstawie opisów), ale zaczęłam się poważniej zastanawiać czy uda mu się pokryć przebarwienia na twarzy. Czytałam o nim, że ma słabsze krycie niż colorstay, ale jest też lżejszy (wiadomo coś za coś), a ponieważ Max factor zniszczył mi trochę cerę, bo zapychał zdecydowałam się na PR, bo CS mnie troszkę wystraszył. No, ale zaczęłam się zastanawiać czy PR poradzi sobie z przebarwieniami na twarzy powstałymi od antykoncepcji hormonalnej? W sensie, że nie z ukrywaniem pryszczy, ale z wyrównywaniem kolorytu? Używanie od paru lat pigułek, a następnie plastrów antykoncepcyjnych spowodowało pojawienie się u mnie nierówno napigmentowanych placków na twarzy (nie różnią się dużo kolorem, ale jednak potrzeba trochę krycia). Wcześniej nigdy nie musiałam używać podkładów no i teraz na wiosnę zawsze się z tym zmagam, ponieważ słońce dodatkowo to uwidacznia. Myślicie, że Photoready będzie ok, tzn. poradzi sobie z wyrównywaniem kolorytu czy może zmienić zamówienie na Colorstay?
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:44   #484
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie, ponieważ właśnie zamówiłam w sklepie internetowym podkład Revlon Photoready w kolorze 002 vanilla (kolor dobrałam w ciemno na podstawie opisów), ale zaczęłam się poważniej zastanawiać czy uda mu się pokryć przebarwienia na twarzy. Czytałam o nim, że ma słabsze krycie niż colorstay, ale jest też lżejszy (wiadomo coś za coś), a ponieważ Max factor zniszczył mi trochę cerę, bo zapychał zdecydowałam się na PR, bo CS mnie troszkę wystraszył. No, ale zaczęłam się zastanawiać czy PR poradzi sobie z przebarwieniami na twarzy powstałymi od antykoncepcji hormonalnej? W sensie, że nie z ukrywaniem pryszczy, ale z wyrównywaniem kolorytu? Używanie od paru lat pigułek, a następnie plastrów antykoncepcyjnych spowodowało pojawienie się u mnie nierówno napigmentowanych placków na twarzy (nie różnią się dużo kolorem, ale jednak potrzeba trochę krycia). Wcześniej nigdy nie musiałam używać podkładów no i teraz na wiosnę zawsze się z tym zmagam, ponieważ słońce dodatkowo to uwidacznia. Myślicie, że Photoready będzie ok, tzn. poradzi sobie z wyrównywaniem kolorytu czy może zmienić zamówienie na Colorstay?
Colorstay ma drugą wadę- wysusza skórę i trzeba ciągle dbać o nawilżenie, ale generalnie jeśli chodzi o krycie to jest perfekcyjny. PR to u mnie nie kryje i schodzi po 4 godzinach. Jeśli kupiłaś PR to możesz używać pudru na niego, bo całkiem dobrze o dziwo się na nim trzyma puder, wypróbowałam ostatnio raz Co do wyrównania kolorytu w przypadku PR to mam problem z przebarwieniami po trądziku i nie dawał sobie z nimi rady.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 19:18   #485
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Colorstay ma drugą wadę- wysusza skórę i trzeba ciągle dbać o nawilżenie, ale generalnie jeśli chodzi o krycie to jest perfekcyjny. PR to u mnie nie kryje i schodzi po 4 godzinach. Jeśli kupiłaś PR to możesz używać pudru na niego, bo całkiem dobrze o dziwo się na nim trzyma puder, wypróbowałam ostatnio raz Co do wyrównania kolorytu w przypadku PR to mam problem z przebarwieniami po trądziku i nie dawał sobie z nimi rady.
Dzięki za odpowiedź postanowiłam dać szansę PR, a jeśli się nie spisze to dokupię colorstay'a i będę mieszała oba czytałam, że trochę osób tak robi i się sprawdza.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:56   #486
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Zdecydowałam się na zakup obu podkładów revlona Photoready i Colorstay. O ile z Colorstay nie mam najmniejszego problemu z doborem koloru, to Photoready przysparza mi nie lada problemu. Colorstay w kolorze 150 Buff jest idealnie dopasowany do mojej skóry, w ogóle się od niej nie odcina. W Douglasie natomiast najjaśniejszy dostępny odcień Photoready to 003 Shell. Wizażystka douglasowa, która koniecznie chciała dobrać mi odcień przekonywała mnie, że Shell 003 jest idealny, ale obawiam się, że jej słowa były spowodowane brakiem dostępności jaśniejszego odcienia w ich sklepie Mnie się wydaje, że był lekko za ciemny, ale z drugiej strony wizażystka przypudrowała mnie jakimś koszmarnie za ciemnym pudrem, co trochę mogło zaburzyć moje spostrzeżenia po wyjściu na światło dzienne
Stąd moja prośba o pomoc Czy lepszym odpowiednikiem Colorstay 150 Buff jest 002 Vanilla czy 003 Shell? Wiem, że zbliża się lato i trochę się przyciemnie, ale czy Shell nadaje się dla bladzioszków?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:12   #487
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na zakup obu podkładów revlona Photoready i Colorstay. O ile z Colorstay nie mam najmniejszego problemu z doborem koloru, to Photoready przysparza mi nie lada problemu. Colorstay w kolorze 150 Buff jest idealnie dopasowany do mojej skóry, w ogóle się od niej nie odcina. W Douglasie natomiast najjaśniejszy dostępny odcień Photoready to 003 Shell. Wizażystka douglasowa, która koniecznie chciała dobrać mi odcień przekonywała mnie, że Shell 003 jest idealny, ale obawiam się, że jej słowa były spowodowane brakiem dostępności jaśniejszego odcienia w ich sklepie Mnie się wydaje, że był lekko za ciemny, ale z drugiej strony wizażystka przypudrowała mnie jakimś koszmarnie za ciemnym pudrem, co trochę mogło zaburzyć moje spostrzeżenia po wyjściu na światło dzienne
Stąd moja prośba o pomoc Czy lepszym odpowiednikiem Colorstay 150 Buff jest 002 Vanilla czy 003 Shell? Wiem, że zbliża się lato i trochę się przyciemnie, ale czy Shell nadaje się dla bladzioszków?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi
Ja czytałam, że odpowiednikiem 150 buff jest 002 vanilla i taki też kolor zamówiłam, bo wcześniej doszłam do wniosku, że 150 buff jest dla mnie idealny no i kolor się zgadza
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 14:29   #488
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na zakup obu podkładów revlona Photoready i Colorstay. O ile z Colorstay nie mam najmniejszego problemu z doborem koloru, to Photoready przysparza mi nie lada problemu. Colorstay w kolorze 150 Buff jest idealnie dopasowany do mojej skóry, w ogóle się od niej nie odcina. W Douglasie natomiast najjaśniejszy dostępny odcień Photoready to 003 Shell. Wizażystka douglasowa, która koniecznie chciała dobrać mi odcień przekonywała mnie, że Shell 003 jest idealny, ale obawiam się, że jej słowa były spowodowane brakiem dostępności jaśniejszego odcienia w ich sklepie Mnie się wydaje, że był lekko za ciemny, ale z drugiej strony wizażystka przypudrowała mnie jakimś koszmarnie za ciemnym pudrem, co trochę mogło zaburzyć moje spostrzeżenia po wyjściu na światło dzienne
Stąd moja prośba o pomoc Czy lepszym odpowiednikiem Colorstay 150 Buff jest 002 Vanilla czy 003 Shell? Wiem, że zbliża się lato i trochę się przyciemnie, ale czy Shell nadaje się dla bladzioszków?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi
ja miałam 150 buff a z photoready am 003 shell i sa to kolory niemal identyczne

a też jestem bladziochem
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 17:14   #489
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Dziękuję Wam kochane za odpowiedzi chyba zdecyduję się w takim razie na ten ciemniejszy w związku ze zbliżającym się latem (a z tego co zdążyłam wyczytać w tym wątku ten podkład będzie w sam raz na lato

Zawsze dobór odcienia podkładu jest dla mnie problematyczny, gdyż jestem bladziochem a moja skóra nie "idzie" ani w kierunku odcienia różowego, ani żółtego, jest po prostu koloru hmmmm skóry Dodatkowo nie używam nigdy podkładu na całą twarz, jedynie na strategiczne obszary, więc musi być spasowany idealnie, aby nie utworzył plam. A wszystkie firmy raczej dzielą swoje swoje odcienie na te żółtawe i te różowawe. Colorstay 150 buff jako jedyny podkład stopił się wprost perfekcyjnie ze skórą, właśnie wydaje mi się, że on ma całkiem neutralny, "skórzasty" odcień
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:44   #490
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na zakup obu podkładów revlona Photoready i Colorstay. O ile z Colorstay nie mam najmniejszego problemu z doborem koloru, to Photoready przysparza mi nie lada problemu. Colorstay w kolorze 150 Buff jest idealnie dopasowany do mojej skóry, w ogóle się od niej nie odcina. W Douglasie natomiast najjaśniejszy dostępny odcień Photoready to 003 Shell. Wizażystka douglasowa, która koniecznie chciała dobrać mi odcień przekonywała mnie, że Shell 003 jest idealny, ale obawiam się, że jej słowa były spowodowane brakiem dostępności jaśniejszego odcienia w ich sklepie Mnie się wydaje, że był lekko za ciemny, ale z drugiej strony wizażystka przypudrowała mnie jakimś koszmarnie za ciemnym pudrem, co trochę mogło zaburzyć moje spostrzeżenia po wyjściu na światło dzienne
Stąd moja prośba o pomoc Czy lepszym odpowiednikiem Colorstay 150 Buff jest 002 Vanilla czy 003 Shell? Wiem, że zbliża się lato i trochę się przyciemnie, ale czy Shell nadaje się dla bladzioszków?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi
Ja mam Buff z CS i Vanillę z PH, na Shell z PH na pewno bym się nie zdecydowała, za ciemny )
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 02:26   #491
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

I u mnie tak jak u JOANNA16 003 shell pasuje. Z Colorstay używałam 150 Buff dla cery suchej/normalnej.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 07:44   #492
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
I u mnie tak jak u JOANNA16 003 shell pasuje. Z Colorstay używałam 150 Buff dla cery suchej/normalnej.
Tyle, że Buff do cery suchej i normalnej jest ciemniejszy od Buff do cery mieszanej i tłustej Odpowiednikiem Buff jest Vanilla, ale ze względu na to, że PR nie jest kryjący, to podkład o ton ciemniejszy też ma szanse ładnie wtopić się w skórę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 08:28   #493
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

No to się znowu zamotałam ja testowałam buff 150 do cery suchej i normalnej, ale porównywałam i ten do suchej, i ten do tłustej i różnicy w kolorze nie widziałam żadnej a może to to Douglasowe oświetlenie? Tam naprawdę dobranie czegokolwiek graniczy z cudem...
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:08   #494
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
No to się znowu zamotałam ja testowałam buff 150 do cery suchej i normalnej, ale porównywałam i ten do suchej, i ten do tłustej i różnicy w kolorze nie widziałam żadnej a może to to Douglasowe oświetlenie? Tam naprawdę dobranie czegokolwiek graniczy z cudem...
Wersja do cery tłustej jest na pewno jaśniejsza - przynajmniej jeśli chodzi o Ivory i Buff. Nie wiem, czy różnicę widać po roztarciu na skórze, ale w butelce tak.
Jeśli używasz odcienia buff do cery suchej, to być może shell faktycznie się dopasuje. Tutaj masz porównanie shell i buff do cery tłustej i widać wyraźnie, że shell jest ciemniejsze: http://www.secretbeautyblog.com/feat...oready-haters/

A tutaj porównanie CS do cery tłustej z CS do cery suchej: http://michelmakeup.blogspot.com/201...colorstay.html
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-04-15 o 09:11
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:17   #495
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tyle, że Buff do cery suchej i normalnej jest ciemniejszy od Buff do cery mieszanej i tłustej Odpowiednikiem Buff jest Vanilla, ale ze względu na to, że PR nie jest kryjący, to podkład o ton ciemniejszy też ma szanse ładnie wtopić się w skórę.
Ja akurat używam do tłustej i mieszanej i na pewno Shell byłby za ciemny w stosunku do buff )
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:53   #496
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Poużywałam już trochę podkład i po pierwszej aplikacji byłam przerażona! Nic nie ukrył, a skóra nawet nie nabrała ładnego koloru. Musiałam ją parę dni przetrzymać bez podkładu, doleczyć parę zapchanych porów, zrobić parę razy peeling i maseczki dla odżywienia no i dopiero po tym zabrałam się za ponowne testowanie. Było zdecydowanie lepiej i stwierdzam, że podkład jest nawet fajny, ale dla zdrowej i zadbanej cery. Fajny efekt rozświetlenia, ale krycie bardzo słabe - lepiej sobie radzi u mnie z zaczerwieniami niż z ciemniejszymi przebarwieniami. Niestety bardzo podkreśla suche skórki, zwłaszcza takie po pryszczach/zapchanych porach (niestety byłam trochę zapchana po max factorze i parę takich miejsc mam). Jeśli przed samą aplikacją nie nałożyłam kremu to się jakby ważył zbijał się w większe grudki co jakiś czas zamiast dobrze rozprowadzić. Podkład nakładam pędzlem flat top, więc w sumie powinien się dobrze rozprowadzać, a tu taki zonk. Na szczęście jeśli makijaż robię zaraz po wchłonięciu się kremu to nie ma takiego efektu. Zobaczymy jak będzie się dalej sprawował. Nie wiem czy zdecydowałabym się na niego drugi raz.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 11:04   #497
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady



Mam pytanie do posiadaczek odcienie Shell i Nude, który z nich ma różowe a który żółte tony? I jeszcze jedno pytanie do ogółu, tylko nie wiem jak to wytłumaczyć... Czy podkład jaśnieje po rozsmarowaniu? Ale chodzi mi o to, czy jeśli wycisne kroplę na dłoń to jest ona ciemniejsza niż po rozsmarowaniu jej? Przepraszam za głupie pytanie pomóżcie byłam wczoraj w Douglasie i niby testowałam te dwa odcienie, ale tylko tak na szybko, więc nie jestem w 100% pewna...
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 23:00   #498
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość


Mam pytanie do posiadaczek odcienie Shell i Nude, który z nich ma różowe a który żółte tony? I jeszcze jedno pytanie do ogółu, tylko nie wiem jak to wytłumaczyć... Czy podkład jaśnieje po rozsmarowaniu? Ale chodzi mi o to, czy jeśli wycisne kroplę na dłoń to jest ona ciemniejsza niż po rozsmarowaniu jej? Przepraszam za głupie pytanie pomóżcie byłam wczoraj w Douglasie i niby testowałam te dwa odcienie, ale tylko tak na szybko, więc nie jestem w 100% pewna...
Posiadam odcień Shell, jest on jasny, neutralny beżowy, nie ma grama różowego tonu, żółty też nie jest. Czy jaśnieje po rozsmarowaniu hmm... nie jaśnieje ale i na pewno nie ciemnieje. Podkład ten będzie dla mnie troszkę za jasny na lato :/ najlepszy był zimą, ale będę go mieszać z Bourjois Healthy Mix vanilla 52 i będzie git
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 15:34   #499
giska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 57
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

dziewczyny, mam pytanie: kolor 004 Nude jest bardziej zbliżony odcieniem do 003, czy do 005?
giska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 12:35   #500
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Czy ktos uzywał 006 lub 008?? Szukam czegos co ma żółty pigment a jesli chodzi o CS do tłustej to 300 i 310 sa jakies zbyt pomarańczowo/różowe dla mnie zaś 370 toast za ciemny.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 16:53   #501
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Gdyby któraś z Was chciała się pozbyć Revlona PhotoReady, to chętnie przygarnę w zamian za Colorstaya do mieszanej/tłustej odcieć 300 (szczegóły w podpisie).
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.