Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-02, 23:45   #3841
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Aas, ty jeszcze masz czas na zumbe lazic?! cholera jasna, jako matka blizniaczek powinnas wyc srednio co godzine i modlic sie o chwile spokoju, zeby moc zalatwic potrzeby fizjologiczne!
los jej wynagradza lezenie w szpitalu. kurcze Aaś zazdroszczę Ci. dwie super grzeczne laseczki, maz ogarnal cala wyprawke, czas na zumbe, czego chcieć więcej? niezle się ustawilas

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
diabli wprawdzie nie jestem ale mogę napisać
my jesteśmy z 6 maja
dziś poszła 1 łyżeczka marchewki ze słoiczka (oj smakowało)
jutro pójdą 2-3
pojutrze z 5
później już sama ugotuję marchewkę + ziemniaczka (i znów ilość ziemniaczka będę zwiększać przez 3 dni).
A później brokuł lub kalafior i ta sama zasada.
Jak będę mieć 3 składnikowy obiadek to dam jabłuszko skrobane
no to bardzo podobnie myślisz jak diabli zastanawiam się tylko czy kalafiori brokul (wzdymające) można tak wcześnie? po drodze jest jeszcze dynia, cukinia...może bezpieczniej? hehe zaczynam być zywieniowa wariatka. zamknelam na jakiś czas temat szczepien to trzeba znaleźć nowe hobby.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Wiecie co, zaczynam żałować, że znalazłam tą stronkę o rehabilitacji bo czuję się złą matką Moje dziecko śpi "na szczęśliwe niemowlę", trzymane na rękach odgina się do tyłu i stawia mostek - nie powinno
hehe przeczytałam kilka komentarzy i tez czuje, ze wszystko co robie szkodzi malej ale i tak wiem, ze jestem wspaniala mamusia basen naprawi te maje wielblady

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
ja myślę że jeśli w ogóle powstaną u nas konflikty to przy jedzeniu
przy jedzeniu się nie gada, bo się w brzuszku nie układa
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 01:16   #3842
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
fajnie, ze u Was wszystko w porzadku
Ta po prawej to Ala czy Majka? Na tym zdjeciu przypomina mi troche moja Nele
Po prawej Ala
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 05:09   #3843
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
My obraliśmy w bananki i zapakowaliśmy w folię spożywczą - każdy osobno by więcej się zmieściło.



Wiesz generalnie no, hmm tyle dzieci wyrosło bez rehabilitANTÓW i fizjoterapeutów, wiec i nasze wyrosną, a jeśłi mamy możłiwość skorzystania z takiej pomocy i wspomóc małą to czemu nie.


Wasze dzieci łapią palcami u stóp powietrze? Tzn zginają je w dół?
Tymek ma ten chwyt jak całuje mu stópki:-D wtedy chwyta mnie za nos,policzki itp





Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Nie zazdroście zumby bo była beznadziejna chciałam nową miejscowke obczaic i kicha. Pierwszy raz miałam lepsze wyczucie rytmu od prowadzącej. Wracam na stare śmieci od przyszłego tygodnia nie ma co.

Nie odzywałam się bo jakoś weny mi zabrakło;-) Ocieplali blok od naszej strony w sierpniu i przesiadywalam całymi dniami u rodziców albo chodziłam na dluuuuugie spacery z kumpela.

Dziewczyny całe i zdrowe dane z dziś: Majka 6080g, Ala 5940g. Mają 4 miesiące i 4 dni

Nie rozszerzamy im na razie diety bo wg wieku korygowanego mają dopiero 3miesiące...także siorpią sobie póki co mleko.

Co do rehabilitacji Ali to zanim się dostaliśmy na wizytę do poradni rehabilitacyjnej to nam się chyba córka sama zrehabilitowala i dr powiedziała żeby dziecka nie męczyć bo się bardzo ładnie rozwija.

Z umiejętności dziewczyn: ssa ręce jak złe majka dodatkowo też kciuk prawie do samego nadgarstka podpieraja się na przedłokciach i rozglądają się dokoła, gadaja jak najete że aż czasami płaczemy ze śmiechu z mężem.
Ząbki chyba póki co nie idą.
Chcemy z nimi zacząć na basen chodzić ale takie jest oblozenie na zajęcia dla niemowlakow w warszawie że dopiero 12.09 dowiemy się czy będzie miejsce

Dziewczyny w weekend zaliczyły też pierwszą dłuższą podróż. 200km w sobotę, 200km w niedzielę w odwiedziny do pradziadków. Spacery po wsi, wieczorny grill i śpiewy do wieczora;-)

Uff. To chyba tyle;-) co do czasu przy bliźniakach to przecież wiecie ze ja jestem wyrodna matka przecież o kp bardzo nie walczyłam, nie mam wyrzutów że je z kimś zostawiam, nosić ich dużo nie noszę, zasypiaja same wieczorem w łóżeczkach bez awantur (teraz to w ogóle bosko jest - kąpanie i karmienie ok 20-21 i śpią do 3, krótkie karmienie i bach - śpią do 7) Także o. Nie przejmuje się pierdamy i i ja i dziewczyny jesteśmy szczęśliwe;-)

Wiem że nie zasłużyłam ale może jakieś top3 newsów z ostatniego miesiąca?;-)
hej kochana!!!!:-* super,że się odezwałaś. Tak nagle zniknęłaś. Brakuje tu Was dziewczyny!





Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
bawcie się dobrze


Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!
kciuki!!:-*







Witam
Idę szykować kanapki i picia do szkoły

Będę później.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 05:18   #3844
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Dziewczyny u nas katar co powoduje ze mam do Was2 pytania:
1. Jak ubieracie obecnie dziexi w domach gdy sezon grzewczy jeszcze nie dziala a w domku (blokach)nieco chlodniej?
2. Jak leczylyscie katar? (Mam wizyte u pediatry na 8:40 ale tez podpytuje u Was)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 05:26   #3845
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Odp: Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dziewczyny u nas katar co powoduje ze mam do Was2 pytania:
1. Jak ubieracie obecnie dziexi w domach gdy sezon grzewczy jeszcze nie dziala a w domku (blokach)nieco chlodniej?
2. Jak leczylyscie katar? (Mam wizyte u pediatry na 8:40 ale tez podpytuje u Was)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja ubieram body na długi rękaw,skarpety i spodnie dresowe. Przeważnie jak leży na łóżku czy leżaczku to nakrywam kocykiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Tymek kończy dziś 3 miesiące

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 05:46   #3846
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Re: Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dziewczyny u nas katar co powoduje ze mam do Was2 pytania:
1. Jak ubieracie obecnie dziexi w domach gdy sezon grzewczy jeszcze nie dziala a w domku (blokach)nieco chlodniej?
2. Jak leczylyscie katar? (Mam wizyte u pediatry na 8:40 ale tez podpytuje u Was)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
koniecznie powiedz co.pediatra na to bo.nabiera.4.obudził zakazy nosek i.niemożność ssania piersi... psiikalam woda morska i odciągalam aspiratorem aż się zapowietrzylam a tam dalej było słychać jakies przeszkadzajki... teraz Sofia zasnela ale czuje że będą jeszcze cyrki z tym noskiem ...

ale wczoraj wieczorem naprodukowalyscie! Ją już byłam tak wykończona tym zebem, że poszłam spać o 22. Ada bardzo dziękuje Ci za rady odnośnie zęba. będę pamiętać w razie jakby coś się działo ale odpukac- ból minął może to co mnie meczylo po wizycie to normalną reakcja po borowaniu ... zobaczymy jak dziś będzie.

Szprotka też nie mam nikogo do plot i spacerów... ale jeszcze nie odczuwam tego jako braku co mnie zastanawia bo generalnie mam dość silnie rozwinięty instynkt stany... muszę coś wymyślić bo zdziczeje do reszty.

Aas wiedzialam,że u was luz bluz! jak mogłoby być inaczej. wciąż.czekam na Twoje dane do przelewu zqpominalam zakupy czerwcowe ;>
dziewczyny mają już słuszna wagę. My tu gadamy o podwojeniu masy urodzeniowej a tu Ala i Mają ją potroily! muszę je oblukac na kompie (kiedy oni wreszcie dostosują te aplikację to potrzeb społeczeństwa obrazkowego???)

dobra idę jeszcze spać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 06:17   #3847
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
O tak spały u dziadków i o dziwo nie narzekały że muszą się kisic w jednym łóżku...
Załącznik 5390084

jakie już duże twoje damy
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 06:18   #3848
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a no bardzo możliwe

no i właśnie te mostki są następstwem nieprawidłowego podnoszenia i noszenia :/

na szczęście reszta rozwoju ruchowego Bartka wygląda ok szkoda, że kobita nie pisze jak nosić te dzieci

ale chyba jednak warto przeczytać
to nasz też troszkę robi te mostki, właśnie na przewijaku.. ale nie tak, żeby chodzić na głowie

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Moje dziecko leżąc na przewijaku bardzo odgina głowę do tylu i patrzy na ścianę za nim. A tam nic nie ma, a ona tak bardzo ta głowę odgina. Którejś dziecko też tak ma?
W. też tak robi.. niby na tej ścianie mam naklejki sówek.. i już rozważałam żeby je odkleić..

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Ooooo a ja właśnie wróciłam z zumby Wszystko fajnie, pieknie, tylko patrzyłam na siebie w tym lustrze i nie uwierzycie.. mam wiszące cycki a tu jeszcze skakać trzeba ... durna ja ubrałam stanik sportowy nieusztywniany
No takie niczyje i za darmo to dobrze smakuje, ale takie od sąsiada to jeszcze lepiej
ja niby wiszących nie mam.. ale troszkę mi urosły i chodzę głównie w sportowych stanikach.. i jak czasem chciałam podbiec to też mi tak boleśnie skakały..


widziałam, że piszecie już o rozszerzaniu diety.. wtrące swój grosik
jabłka jeśli nie macie swoich i będziecie kupowały.. to błagam omijajcie szerokim łukiem odmianę LOBO - są to pyszne jabłuszka, miękkie, bardzo słodkie, soczyste, po prostu pyyyszne ALE- jabłoń tej odmiany jest wyjątkowo podatna na choroby grzybowe- zwłaszcza mączniaka.. i sadownicy chcąc nie chcąc wielokrotnie muszą je opryskiwać.
Są to najbardziej opryskiwane jabłka

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
a jak długo zamierzasz karmić?
jeszcze nie wiem chciałam minimum pół roku.. ale jak się uda to może cały rok, do końca macierzyńskiego

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Lonely moj tak sie odpycha z wygieta glowa ale mnie to nie smieszy moj tak lazi ale to normalne nie jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no właśnie a ich śmieszyło.. i u nich to norma że on tak cały pokój przemierza

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Wasze dzieci łapią palcami u stóp powietrze? Tzn zginają je w dół?


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wklejałam tu cale stada fajnych męskich przegapilas!
pamiętam
no ale konta nadal nie mam, muszę w końcu założyć
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 06:21   #3849
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
bawcie się dobrze


Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!

kciuki zaciśnięte




U was też taki wiatr dziś? Chyba odpuszczę sobie spacer z młodym żeby go nie przewiało, szczególnie że jutro na szczepienie jedziemy
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 06:24   #3850
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Lonely moj tak sie odpycha z wygieta glowa ale mnie to nie smieszy moj tak lazi ale to normalne nie jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o co chodzi? Twój się wygina leżąc? mój też! Tak jakby na bok się wyginał i chciał zobaczyć do tyłu.
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 06:26   #3851
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez komiksowa Pokaż wiadomość
Are you crazy girls? Mam 45 stron do nadrobienia Przy moim marudzącym paniczu nie ma szans na to, skandal!

Powiem tylko tyle - jeszcze 1 dzień więcej z moją teściową i chyba bym ją pobiła. Złota kobieta, ale... ja pitolę!Ledwo mogłam się dopchać do własnego dziecka. Złotych rad mam po dziurki w nosie i nie rozumiem, dlaczego ona wkładała sobie do buzi uszy, rączki i nóżki mojego dziecka No wyglądało to naprawdę obrzydliwie. Brrr...ale najlepsza była ciotka mojego męża, która nie ma ani dzieci, ani nie była nigdy w żadnym związku oficjalnym...nazwała mnie wyrodną matką, bo zrobiłam sobie wycieczkę rowerową i zostawiłam własne dziecko Także ja - wyrodna matka witam się z Wami po 10-ciodniowej przerwie.

z opinii innych my zawsze jesteśmy wyrodnymi matkami, najlepiej oceniać innych a nie patrzeć na siebie ale tacy są ludzie

Nie pozwoliłabym żeby ktoś wkładał do buzi części ciała mojego dziecka całować to co innego, ale kurde nie ślinić
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 06:27   #3852
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
jaka stronkę? chyba mi coś umknęło
moja N. też czasem stawia mostek, muszę się baczniej temu jutro przyjrzeć

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

ma ktoś w pdf "jak wychować szczęśliwe dziecko" ?

właśnie ulalałam już 2ójkę dzieci i nie wiem za co się zabrać... moje zapalenie prawego ucha przeszło teraz na lewe, umieram z bólu, w środę mam wizytę u laryngologa, mam nadzieję, że nie zostanę głucha! poza tym w zeszły czwartek byłam na masażu leczniczym bo zablokował mi się staw biodrowy, sypie się człowiek, oj sypie... chcę koniec skoku 5tygodniowego!
Ja nje mam w pdf ale czytalam i bardzo polecam
Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Ale też się do niej odgina? Bo u nas ma ją centralnie z tylu za głową i zupełnie nie wiem co ją tam może interesowac.
Odginac sie nie odgina
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 06:32   #3853
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Ooooo a ja właśnie wróciłam z zumby Wszystko fajnie, pieknie, tylko patrzyłam na siebie w tym lustrze i nie uwierzycie.. mam wiszące cycki a tu jeszcze skakać trzeba ... durna ja ubrałam stanik sportowy nieusztywniany
zazdroszczę zumby, ja uwielbiam taniec, ale teraz na to czasu nie ma tż wraca późno i jeśli bym mogła się zapisać to pewnie dopiero na 22 aż mały pójdzie spać

ćwiczę teraz na orbitreku jak młodzieniec idzie spać, trochę mnie kolana przestają boleć, zobaczymy czy może na figurze zobaczę jakieś efekty

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
fotki z basenu

ślicznie jaki młody zdziwiony
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 06:38   #3854
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
moja tak miała...dziewczyny tu pisały, że to mogą być próby odwrócenia się na brzuch, nie wiem ile w tym prawdy. moja się już przewraca i już tak nie kuka za siebie.
o

jak to jest w bananki....?

to odruch chwytny, zaniknie ok 6 miesiąca
aa w te bananki to no takie podłużne plastry

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja z innej beczki, bo piszę sobie z Mysią w sprawie woombie i tak mnie natchnęło- kiedy zamierzacie Wasze dzieciaczki kłaść pod kołderkami?
Chyba, że już kładziecie, ale mam wrażenie, że wiele kombinuje z rożkami/woombie/ śpiworkami etc.

Pytanie mi się zrodziło, bo woombie które mnie interesuje jest od 9 kg. i to żaden problem, ale zanim dziecko moje osiągnie 9 kg to jak nic będzie miało pół roku albo i więcej i się zastanawiam kiedy dozwolona jest już ta kołderka
My przykrywamy kołdrą, bo sami pod nią śpimy i jest nam już chłodno.
Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
ha ! święta racja lekko leniwe bliźniaki ale na pewno niedługo nadrobią zaległości:P

dobranoc
Na bank!
Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Miłej zabawy!



Właśnie ostatnio o kołderce myślałam. Bo mi samej już bywa chłodno w nocy, a śpię pod kołdrą. Póki co Mały śpi głównie w pajacach przykryty tym biedronkowym polarkowym kocykiem, ale jak jeszcze ciut spadną temperatury to boję się, że może Mu być za zimno...


----



W oczach mi się już dwoi od nadrabiania No, ale nadrobiłam.


Ja w sumie na chwilę...
Kubuś miał dzisiaj bardzo aktywny dzień- spał łącznie może 1,5-2 godziny i w rezultacie tego o 19 zrobił si taki marudny i tak przeraźliwie zaczął płakać, że nie szło Go uspokoić... No, ale mniejsza o to. Póki co śpi (od 20), zaraz dostanie cycusia na śpioszka i mam nadzieję, że pośpi dalej gdzieś do 4. Tylko, że chyba stworzył kupala, więc trzeba Go będzie przebrać, a ostatnio przebieranie w nocy, jak jest głodny kończy się ogromnym piskiem i krzykiem

A ja siedzę i nasłuchuję jak Kuba oddycha... Bo byliśmy w weekend na wsi i wczoraj była trochę nieciekawa pogoda, tzn wiało. Młody był mega opatulony, sporo czasu spędził wtulony we mnie bądź w namiocie, ale dzisiaj rano zakasłał kilka razy. Później już nic i popołudniu znowu z 2 razy... Gorączki nie ma, w sumie jak się Go dzisiaj zagadywało to się normalnie śmiał i gadał, więc chyba jest ok. Ale teraz słyszę, że jakoś dziwnie oddycha, jakby troszkę charczy. No nic, posłucham jeszcze, jutro rano też zwrócę na to uwagę i jak coś to skoczymy do lekarza... Chociaż obym jednak nie musiała...


Co ja to miałam...

Aaa... Mysia i inne- zazdroszczę zakupów w H&M. Normalnie żal mi du.pę ściska, że do h&m'u mam 100km i że nie mają sklepu on-line...

A w temacie wkładania palców i piąstek do buzi załączam Wam zdjęcie- tak właśnie mój Kubuś się uspokaja jak jest wkurzony


Idę po mojego Skarba coby Mu cycusia na śpiocha dać... Kolorowych snów!

To się uśmiałam z rana
Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Ja ubieram body na długi rękaw,skarpety i spodnie dresowe. Przeważnie jak leży na łóżku czy leżaczku to nakrywam kocykiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Tymek kończy dziś 3 miesiące

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 06:41   #3855
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Magiusia ja ubieram w body na długi rękaw, skarpety i polspiochy. A w nocy im trochę nagrzewam grzalka pokój bo jest strasznie zimno.

Niestety mimo tych zabiegów obudziły się dziś obie (!) z katarem
A miało być szczepienie o 9. Kicha. Muszę je najpierw podleczyc.

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Ash faktycznie! Dane do przelewu! Kurcze. Muszę najpierw przełączyć się na komp.

A co do wagi to wg wieku korygowanego to się właśnie podwoily bo pod koniec maja ważyły koło 3kg.

Oho. Znowu zaczyna się gadanie...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:19   #3856
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZE

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dziewczyny u nas katar co powoduje ze mam do Was2 pytania:
1. Jak ubieracie obecnie dziexi w domach gdy sezon grzewczy jeszcze nie dziala a w domku (blokach)nieco chlodniej?
2. Jak leczylyscie katar? (Mam wizyte u pediatry na 8:40 ale tez podpytuje u Was)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja ubiwram w body na dlugi i cienkie spodnie a mam 22 stopnie


na nox spioch i kocykiem przykrywam


Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Ja ubieram body na długi rękaw,skarpety i spodnie dresowe. Przeważnie jak leży na łóżku czy leżaczku to nakrywam kocykiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Tymek kończy dziś 3 miesiące

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

brawo za 3 mc




Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
to nasz też troszkę robi te mostki, właśnie na przewijaku.. ale nie tak, żeby chodzić na głowie


W. też tak robi.. niby na tej ścianie mam naklejki sówek.. i już rozważałam żeby je odkleić..


ja niby wiszących nie mam.. ale troszkę mi urosły i chodzę głównie w sportowych stanikach.. i jak czasem chciałam podbiec to też mi tak boleśnie skakały..


widziałam, że piszecie już o rozszerzaniu diety.. wtrące swój grosik
jabłka jeśli nie macie swoich i będziecie kupowały.. to błagam omijajcie szerokim łukiem odmianę LOBO - są to pyszne jabłuszka, miękkie, bardzo słodkie, soczyste, po prostu pyyyszne ALE- jabłoń tej odmiany jest wyjątkowo podatna na choroby grzybowe- zwłaszcza mączniaka.. i sadownicy chcąc nie chcąc wielokrotnie muszą je opryskiwać.
Są to najbardziej opryskiwane jabłka


jeszcze nie wiem chciałam minimum pół roku.. ale jak się uda to może cały rok, do końca macierzyńskiego


no właśnie a ich śmieszyło.. i u nich to norma że on tak cały pokój przemierza





pamiętam
no ale konta nadal nie mam, muszę w końcu założyć






Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
o co chodzi? Twój się wygina leżąc? mój też! Tak jakby na bok się wyginał i chciał zobaczyć do tyłu.


U mnie WNM


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
1D - myslalam, ze teraz max po 2 klasy w roczniku. idzie wyz demograficzny
ma w klasie kumpli z przedszkola? aaa i tak jeczalas, ze syn malutki, a on jest niewiele nizszy od tych chlopcow obok.



jak zrzucę fotki z aparatu to pokażę małego pływaka


o wlasnie! caly dzień myslalam jak Wam się udala basenowa przygoda u nas siedmiomiesięczne dzieciaki już tak fikaly, ze specjalnie chlapaly siebie i inne dzieci a uśmiech nie znikal z ich buzi. i nurkowaly!!!
Twój maly ze swoja bujna czupryna to już czepek powinien nosic



nie kiscie się wiem, ze teraz kupa ubierania, ale chociaż na 15 minut warto wyjść. rundka po okolicy i do domu. zobaczysz, ze maluszek to odczuje, a hartować tez trzeba



była marchewkowa buzia?



nie zazdrość tylko szukaj u siebie w okolicy odpowiedniego basenu.



hehe szalona babcia. ciekawe czy jak będzie wnuk to się obudzi i będzie chciała niunie



dzięki.
hmm tatuś mowi Nelci, ze kupy "śmierdolą" ale oboje obsesyjnie ja wachamy jej kupy maja zapach mdly, slodkawy i specyficzny, ale nie smierdza podobnie jak u skunksa



ja chyba tez idze te zaleznosc o której pisala Motylkowa. kiedy Nelka jadla co 4 godziny jadla więcej i spokojniej. teraz jak ja mecze co trzy to częściej się zlosci, nie chce jesc, prezy się. tak jakby mowila "mamo nie jestem jeszcze glodna" ale nie wiem jak to ma się do ulewania, bo u nas tylko po jedzeniu czasami trochę jej boczkiem wypłynie, albo kiedy beka
U NAS DO F i po 27 dzieci w klasie

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Aa Aas dziewczyny boskie i fajle lezaly pewnie pod kocem smyraly sie stopkami hiii
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:33   #3857
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. M

Uszyłyśmy sobie czapkę

Chwalcie bo nie wiem czy możemy wyjśc na miasto w niej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130903_082235.jpg (27,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130903_082301.jpg (23,5 KB, 48 załadowań)
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:37   #3858
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. M

jesoooo moje dziecko tak ulało że, zalało sobie oczy, wleciało jej do nosa krzyk, płacz, masakra
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:37   #3859
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Dzis konczymy 4 miesiace i zaczynamy 5


Diabli- szkocja to nie kanada, wiec u nas nie bedzietak zle z tym widzeniem optymalnie za okolo rok znow sie zobacza, moze Nelka otworzy im wtedy drzwi co do zachwytow to nawet nie spodziewalam sie tak milej reakcji po nich, mysle po cichu ze nawet troche zweryfikowalismy ich plany odnosnie maciezrzynstwa i moze troche je u siebie przyspiesza
Co do wlosow to u mnie po scieciu i w ciazy w ogole nie wypadalo nic, zero, wiec regeneracja byla super

Justi- kciuki masz zapewnione, a dlaczego kontrulujecie sluch?
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 07:46   #3860
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. M

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość

U mnie WNM
Co to znaczy?
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:52   #3861
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

wzmożone napięcie miesniowe


ale z tego co pamiętam you wy zaliczykiscie kilku neurolog więc któryś by wyhaczyl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:56   #3862
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. M

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ala gada do wszystkiego jak leci. Czasami do majki, czasami do zabawki, czasami do ściany i ogólnie bardziej ona ją zaczepia. Majka na widok Ali wzdycha i szuka innej rozrywki. Zdecydowanie woli dorosłych;-)

Aaś- dziewczyny to mamłe cudeńka- świetne są. No i bardzo ładną mają wagę

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
bawcie się dobrze


Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!

kurde Wy tak latacie na różne kontrole... mam się martwić
my tylko przy okazji szczepień pediatrę odwiedzamy ...

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
happy- przewracanie się na boki to jest mega wyczyn !

Mój leniwiec leżąc na plecach tylko macha kończynami :P nic innego nie robi
mój też

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
to 3 mam kciuki !!

a my jutro mamy szczepienia... więc też poproszę o kciuki


Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja z innej beczki, bo piszę sobie z Mysią w sprawie woombie i tak mnie natchnęło- kiedy zamierzacie Wasze dzieciaczki kłaść pod kołderkami?
Chyba, że już kładziecie, ale mam wrażenie, że wiele kombinuje z rożkami/woombie/ śpiworkami etc.

Pytanie mi się zrodziło, bo woombie które mnie interesuje jest od 9 kg. i to żaden problem, ale zanim dziecko moje osiągnie 9 kg to jak nic będzie miało pół roku albo i więcej i się zastanawiam kiedy dozwolona jest już ta kołderka
chyba nie ma takiej "dozwolonej" granicy wiekowej..
jeśli się nie boisz że kołderka go przydusi albo go pilnujesz to możesz kłaść..
jak jest zimno to naszego wkładam w śpiworek, albo okrywam kocykiem.. a jak go czasem borę do naszego łóżka to śpi pod kołdrą, tak jak my


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
u nas tez tak jest. jeśli wieczorem nie ma spaceru/kapieli/cycusia to jest rozpacz. zauwazylam, ze mala zaczyna znac się na zegarku i jeśli przegapimy jej czas to huh, nie jest lekko.
Nasz się na zegarku nie zna.. ogólnie każdy dzień wygląda inaczej i drzemki przypadają o bardzo różnych porach.. i właśnie w tym problem.. bo trzeba go bacznie obserwować, jak zaczyna być znudzony i marudny to alarm żeby iść spać

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dziewczyny u nas katar co powoduje ze mam do Was2 pytania:
1. Jak ubieracie obecnie dziexi w domach gdy sezon grzewczy jeszcze nie dziala a w domku (blokach)nieco chlodniej?
2. Jak leczylyscie katar? (Mam wizyte u pediatry na 8:40 ale tez podpytuje u Was)
1. ubieram body z krótkim rękawem,cienką bluzeczkę z długim, spodnie dresowe i skarpeciochy, jak śpi to przykrywam cienkim kocykiem

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
[/COLOR]Tymek kończy dziś 3 miesiące

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

nasz też

Cytat:
Napisane przez Elusiek Pokaż wiadomość
U was też taki wiatr dziś? Chyba odpuszczę sobie spacer z młodym żeby go nie przewiało, szczególnie że jutro na szczepienie jedziemy
na razie w miarę ok, ale wczoraj myślałam że drzewa poprzewraca.. dodatkowo mały był bardzo marudny i spacer sobie darowaliśmy.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Uszyłyśmy sobie czapkę

Chwalcie bo nie wiem czy możemy wyjśc na miasto w niej
super jest. Możesz nam też taką uszyć
Motyl- ja Cię podziwiam latasz jak nakręcona, mrozisz te wszystkie warzywka i jeszcze masz czas na szycie

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
jesoooo moje dziecko tak ulało że, zalało sobie oczy, wleciało jej do nosa krzyk, płacz, masakra
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:05   #3863
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
heja
wróciliśmy ze szczepienia. Mała wyła jak ją mierzyli i warzyli ale w chwili ukłucia nic a nic Pękam z dumy
Mamy dwa nowe osiągnięcia Niny:
1. ssała z taką siłą swojego palucha, że wyssała go do krwi
2. Obsrała sobie ucho ( no dobra, trochę jej pomogłam, ściągając przez głowę ofajdane body) ale bądź co bądź ucha jeszcze nie miała w musztardzie

masakra z paluchem
gratki za szczepienie dzielna pyzunia

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Chwalę się - moje dziecko dzisiaj wróciło na dobre - cały dzień zasypia sam Bez wożenia... leży i gada, zmęczy się i zasypia... jak za starych dobrych czasów może to był po prostu skok ?
super

Ash współczuję zęba ... najgorszy ból z możliwych dla mnie

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
też się oburzyłam w myślach


Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ala gada do wszystkiego jak leci. Czasami do majki, czasami do zabawki, czasami do ściany i ogólnie bardziej ona ją zaczepia. Majka na widok Ali wzdycha i szuka innej rozrywki. Zdecydowanie woli dorosłych;-)
piękne Gwiazdeczki, i jakie duże już
fajnie że zajrzałaś do nas!

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
A w temacie wkładania palców i piąstek do buzi załączam Wam zdjęcie- tak właśnie mój Kubuś się uspokaja jak jest wkurzony
joł
fajny

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dziewczyny u nas katar co powoduje ze mam do Was2 pytania:
1. Jak ubieracie obecnie dziexi w domach gdy sezon grzewczy jeszcze nie dziala a w domku (blokach)nieco chlodniej?
2. Jak leczylyscie katar? (Mam wizyte u pediatry na 8:40 ale tez podpytuje u Was)
kataru jeszcze nie przerabialiśmy.
P. dziś i wczoraj ma body z długim rękawem, spodenki, skarpetki i bluzę polarkowo-dresową. ja mam tylko długi rękaw na sobie i spodnie dresowe i mi zimno więc jemu w samym długim body tym bardziej by było.

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Uszyłyśmy sobie czapkę

Chwalcie bo nie wiem czy możemy wyjśc na miasto w niej
super !!!

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Dzis konczymy 4 miesiace i zaczynamy 5



---
Przemek dziś spał do 6.30 tylko, myślałam że go zjem wiem, rozbestwiłam się tym że często śpi do 8-9 teraz drzemie pewnie jak zwykle pół h a ja zamiast coś zrobić w domu nadrabiam wczorajsze zaległości
aaa i przyszło nam wczoraj krzesełko - http://allegro.pl/praktyczne-krzesel...488153657.html - fajne
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:10   #3864
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
cloche jak to pielęgniarka całowała Florka?
no tak normalnie, wziela i pocalowala w policzek. nie raz... ale ona w ogole dziwna byla...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:10   #3865
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
uciekam spać, jutro o 10 przyjeżdżają po mnie i H. znajomi i jedziemy do nich na dwa dni miłego plotkowania!:
Udanego pobytu

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!


Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
a my jutro mamy szczepienia... więc też poproszę o kciuki


Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja z innej beczki, bo piszę sobie z Mysią w sprawie woombie i tak mnie natchnęło- kiedy zamierzacie Wasze dzieciaczki kłaść pod kołderkami?
Chyba, że już kładziecie, ale mam wrażenie, że wiele kombinuje z rożkami/woombie/ śpiworkami etc.

Pytanie mi się zrodziło, bo woombie które mnie interesuje jest od 9 kg. i to żaden problem, ale zanim dziecko moje osiągnie 9 kg to jak nic będzie miało pół roku albo i więcej i się zastanawiam kiedy dozwolona jest już ta kołderka
Ja właśnie wczoraj zamówiłam pościel dla Młodej, bo jednak jesień idzie i ja sama śpię pod kołdry a Lena pod kocykiem i nie wiem czy jej nie jest chłodno w nocy
Zobaczę jak ona na nią zareaguje, ale zawsze skopuje wszystko w dół także raczej nie boję się, że się nią nakryje. Ale oczywiście będę obserwować.

A mam głupie pytanie: jak się wsadzi dziecko w to woombie to już się go niczym nie nagrywa tak?
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:11   #3866
pearl87
Raczkowanie
 
Avatar pearl87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 342
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Aś - super, że wróciłaś

Motylku - my też chcemy taką czapkę ostatnia rzecz jaką bym o niej pomyślała, to że można by się jej wstydzić na spacerze

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Wiecie co, zaczynam żałować, że znalazłam tą stronkę o rehabilitacji bo czuję się złą matką Moje dziecko śpi "na szczęśliwe niemowlę", trzymane na rękach odgina się do tyłu i stawia mostek - nie powinno
i się nie wczytuj - koleżanka rehabilitantka mi mówiła, że to nie jest takie zero - jedynkowe, fachowiec ocenia po wielu rzeczach, a nie pojedynczej i że z tym odginaniem np. to w zależności od ukończonych tygodni może być inaczej itd itp - ja też się niepotrzebnie zmartwiłam i stwierdziłam : pierdzielę, nie czytam zapytam lekarza na szczepiennej w tym tygodniu, ale myślę, że tak jak widać po naszym forum - lekarze zwracają uwagę jak coś jest niepokojącego. Trzymałam małą jak do odbicia pionowo u lekarza, jakby to było takie groźne, to by mi chyba zwróciła uwagę rozumiem, że noworodków tak nie można długo, ale M już sama trzyma głowę i inaczej jak ją noszę, to się wkurza (chyba, że chce odpocząć), ale nóg nie ma tak wyprostowanych w dół jak na tamtych fotach (bo rozumiem, że to byłoby jakoś groźne) - kij wie - a jak już jest taka strona i nie ma "jak robić dobrze", to tym bardziej nie ma co czytać

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość

ogólnie brakuje mi poczekalni, jakoś więcej czasu wtedy miałąm na wizaż.. zwłaszcza w pracy


wyglądają jak rodzeństwo
też czasem tęsknię za tym, że miałam na wszystko czas (choć wtedy tak głupia nie uważałam ) ale za nic w świecie bym się nie zamieniła bobziaczek skrzeczący właśnie spod karuzelki mi to dobitnie uświadamia skończyła gugać i się zaczęła wydzierać jak mała małpka
i aktualny hit - przekłada sobie zabaweczki z rąk do rąk i chce je dać do buzi i nie zawsze się jej to udaje i zaczyna wpadać w histerię i patrzy takim wzrokiem, jakby od tego zależały losy całego świata. Strasznie mnie rozczula

a co do podobieństwa - to synek szwagra, który pewnie ma z moim mężem wspólne cechy plemnikowe choć się śmiałyśmy z jego żoną, że ona ma model ustrzelający chłopaków (mają teraz trzech), to może my będziemy mieć same dziewczynki

idę na poranną drzemkę ją zabrać do łóżka, bo już tam rozpacza
pearl87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:15   #3867
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Coś czuje, że to sianie paniki to może być do mnie odnośnik, bo ja jednak marudziłam na ileś tematów i czasami nadal marudzę, ale cóż...no chciałam się dzielić swoimi smutkami i zawsze czułam się lepiej jak mi co nieco pisałyście i podbudowywałyście. Nie chciałam by to było uznane za jakieś...hm...złe
po pierwsze to nie jest zle tylko naturalne i obawiam sie, ze zostanie nam do konca zycia. jedna tylko glosniej o tym mowi niz inna i potrzebuje paru slow otuchy, a czasem zamiast tych slow kubel zimnej wody
nawet ja mialam panike w ciazy i to nie raz. mlody jakos slabo chcial rosnac (okazalo sie, ze mialo to zwiazek z wada serca, ale u wielu z was parametry z usg byly podobne i tez sie nawzajem "uspokajalysmy").
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:23   #3868
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Od czwartku w tesco promocje na dzieciowe zupki, proszki, chusteczki itp.

u nas w domu 22 stopnie więc młody w body z długim rękawem i dresikach w nocy body z długim rękawem, półspiochy i woombie i tyle
czytałam, że dla dziecka lepiej żeby w nocy było nawet 18-19 stopni i nie przegrzewać absolutnie raczej nie ubiorę młodego w bluzę w domu nawet w zimie, chyba że na krótki rękaw bo u nas nigdy poniżej 20 stopni

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

a co do strony tej rehabilitantki to jak dla mnie gruuuba przesada, wszystko źle noszenie, spanie na szczęśliwe dziecko itp. i oczywiście ona to naprawi za drobną opłatą :P
i te bzdury, że dziecko w leżaku nie ma się jak poruszać, no błagam, wiadomo, że nie może tam spędzać całego dnia, ale mój cały skacze w leżaku a i wyciąganie rąk do zabawek znowu też szkodzi ja pierdziele jakim cudem wszyscy jeszcze żyjemy i nie mamy garbów ani nie jesteśmy połamani przez spanie z rękami po bokach
co do noszenia w pionie wczoraj wrzucałam link gdzie Zawitkowski pokazuje 2 pozycje do noszenia w pionie
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16

Edytowane przez Mysia mysz
Czas edycji: 2013-09-03 o 08:27
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:34   #3869
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. M

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Uszyłyśmy sobie czapkę

Chwalcie bo nie wiem czy możemy wyjśc na miasto w niej
Pewnie, ze mozecie stylowa co to za material dopadlas?
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:34   #3870
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

śliczne te Twoje dziewczynki I super, że jesteś taka wyluzowana.

Justi trzymam kciuki za słuch My pod koniec września jedziemy na następną kontrolę

Co do strony rehabilitantki: zgadzam się z Mysią

Co do panikowania: Wiem, że panikowałam w czasie ciąży, przyznaję się ale teraz stwierdzam, że czasem lepiej popanikować, niż później pluć obie w brodę, że nic się nie robiło

Motylku czapka super

z moją niunią nie da się za bardzo nadrobić.

Dziś u nas brzydka pogoda, zimno, szaro, buro...

Dziewczyny co mogę wziąć na przeziębienie przy kp??
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.