Spalone w³osy-w±tek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-14, 09:06   #331
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 164
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Cytat:
Napisane przez czerwona1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za tak szybkie odpowiedzi!

Wiem, ¿e nale¿a³o by ¶ci±æ - cudów nie ma, nigdy nie bêd± choæ w po³owie wygl±daæ normalnie. Ale ¶ci±æ na krótko nie chcê - ostatnie 2 lata zapuszcza³am i w okresie przej¶ciowym wygl±da³am naprawdê fatalnie.

Macie racjê, ¿e na pewno estetyczniej jest mieæ mo¿e nie do koñca twarzowe, ale krótkie w³osy, ni¿ d³ugie siano. Na pewno "otoczenia my¶li - co to jest, lepiej ¿eby ona to ¶ciê³a" - temu nie da siê zaprzeczyæ. Sama tak my¶lê, bo przecie¿ widzê siebie w lustrze. Niestety na ¶ciêcie radykalne siê nie zdecydujê, bêdê podcinaæ stopniowo.

Wiem, ¿e ich nie od¿ywiê, ale chcê, by wygl±da³y w miarê normalnie - mówicie wiêc, ¿e mogê spokojnie stosowaæ od¿ywkê z silikonem? My¶la³am o L'oreal ¿ó³tej lub Garnier do zniszczonych.

Biorê witaminy na w³osy (g³ównie cynk).

Mam jeszcze jedno krótkie pytanie - czy jest sens kupowaæ Wax (uwielbiam) i stosowaæ oleje, czy wystarczy zwyk³a od¿ywka z silikonem, skoro i tak realnie nie ma szans na poprawê? A wdro¿yæ to dopiero, jak naturalne bêd± d³u¿sze?

Chcia³abym pofarbowaæ na zbli¿ony do naturalnego, ale farba która mam obecnie ma czerwony barwnik i nie wiem co wybraæ, by go zneutralizowaæ. Mo¿e mo¿ecie mi odpowiedzieæ? Do tego farba trzyma siê b. krótko na tych suchych, np. ciemny br±z zszed³ do rudego po 2 tygodniach.

Wspolczuje. Kiedys tez mialm przez rok siano na skutek ciaglego rozjasniania i wiem co czujesz.

Ja tez nie potrafilam zdecydowac sie na sciecie choc wiem ze to najlpesze by raz na zawsze siê tego pozbyæ.

jesli jednak chesz scianc stopniowo to polecam olejowaæ wlosy przed myciem-zn iszczona czê¶æ. Potem mycie lagodnym szamponem i potem dozywka z silikonami
wiem, ze to duzo ale sianwoate w³osy wch³on± wszystko. Bardzo te¿ mi pomogla maseczka z ¿ó³tek i oliwy.Mylam w³osy, potem na mokre (wycisniête z nadmiaru wody) nak³ada³am mieszanke delikatnie g³adz±c w³osy. Upina³am, zakaldlam czepek. Po ok 15-30 minutach splukujesz raczje letnia woda i bardzo delikatnei bo wlosy beda zaschniete zanim sie to splucze. Potem mylam jeszcze raz szmaponem i najkaldalam maske.

Nie boj sie silikonow-spalonym wlosom nie zaszkodza a pomoga wizualnie zamaskowac problem
__________________
W³osomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa
Amiria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-14, 13:48   #332
czerwona1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Dziêkujê, bêdê tak robi³a. Zastanawiam siê tylko nad jedn± rzecz± - oleje nale¿a³o by na³o¿yæ na suche w³osy. ¯eby dobrze siê wch³onê³y, nie powinno byæ silikonów (chyba, ¿e mog± byæ). Jak pogodziæ wiêc obie rzeczy? Np. rano umyæ i nie nak³adaæ od¿ywki, ¿eby wieczorem na³o¿yæ olej? Choæ po olejowaniu na noc nie u¿y³am od¿ywki po myciu, a w³osy by³y super (pomy¶la³am, ¿e bêdzie za du¿o wszystkiego). Przy codziennym nak³adaniu olejku mo¿e to jest pomys³?
czerwona1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-14, 18:23   #333
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Kurcze to mnie natchnê³y¶cie! Czytam sobie ten w±tek ,sama mam bardzo(naprawdê bardzo zniszczone w³osy bo s± spalone tzn rozci±gaj± siê jak s± mokre w wielu miejscach czyli chyba po prostu nie maj± juz w sobie podstawowego budulca), na sucho jako¶tam wygl±daj± choæ kiepsko ale ju¿ siê do tego przyzwyczai³am, muszê zapuszczaæ, w ka¿dym razie w temacie- sta³a u mnie buteleczka amli zakupiona kiedy¶ po wiza¿owych zachwytachm jednak nie rusza³am jej od d³u¿szego czasu bo strasznie nie odpowiada³ mi jej zapach.Nie to ¿e by³ brzydki kwiatowy po prostu ja tu czuje zapach mokrego zasikanego szczura na g³owie!!!! i wiem co mówie bo swego czasu hodowa³am dwa szczurki ich za przeproszeniem uryne od razu mam w g³owie jak tylko czuje woñ vatiki ;/a fuj! Najgorsze ze zapach utrzymywa³ siê do kilku myæ do tego stopnia ¿e mój ch³opak czu³ tego szczura kiedy ko³o siebie le¿eli¶my hahah

Ale czego siê nie zrobi dla urody prawda?
Skutek taki ¿e teraz siedze z tym mokrym szczurem w turbanie na g³owie do którego dorzuci³am jeszcze troche nafty i oleju rycynowego i czekam na efekty

A propos czy wy te¿ macie takie trudnosci z rozprowadzeniem olejku rycynowego na skórê?/jest on tak gêsty ¿e trudno cokolwiek rozetrzeæ,do¶æ do skóry w ogóle wszystko mi sie lepi na w³osach.Mo¿e ro¼cieñczacie w innych olejkach najpierw?

Aha!Mam bardzo gorr±c± pro¶bê do laudik czy mog³aby¶ powiedzieæ sk±d siê dowiedzia³a¶ o tych kosmetykach dla w³osów afro?chodzi mi o jakie¶ linki do lektur gdzie mog³abym siê wiecej dowiedzieæ o tym bo nie ¶miem zak³adaæ osobnego w±tku o nich ani prosiæ Cie o to ¿eby¶ jeszcze bardziej siê rozpisywa³a a strasznie mnie to zaciekawi³o i szukam opinii.

Edytowane przez PannaMigotka
Czas edycji: 2011-04-14 o 18:25 Powód: b³±d w odmianie nicka wiza¿anki :D
PannaMigotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-14, 21:25   #334
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 031
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Cytat:
Napisane przez PannaMigotka Poka¿ wiadomo¶æ

A propos czy wy te¿ macie takie trudnosci z rozprowadzeniem olejku rycynowego na skórê?/jest on tak gêsty ¿e trudno cokolwiek rozetrzeæ,do¶æ do skóry w ogóle wszystko mi sie lepi na w³osach.Mo¿e ro¼cieñczacie w innych olejkach najpierw?
Z tym pytaniem to lepiej do w±tku o oleju rycynowym ale odpowiem: niektóre dziewczyny go rozcieñczaj± w innych olejach (ja tak robiê ). U mnie sprawdza siê olej z pestek winogron z Biedronki lub z orzecha w³oskiego (z Aldi).
Czasami te¿ nalewam sam olejek rycynowy na podstawkê i k³adê j± na garnuszku z gor±c± wod±. Podgrzany olej du¿o ³atwiej siê nak³ada na w³osy
__________________
Zapuszczam w³osy!

Kupi³am konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-14, 21:27   #335
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomo¶ci: 3 498
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Cytat:
Napisane przez PannaMigotka Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze to mnie natchnê³y¶cie! Czytam sobie ten w±tek ,sama mam bardzo(naprawdê bardzo zniszczone w³osy bo s± spalone tzn rozci±gaj± siê jak s± mokre w wielu miejscach czyli chyba po prostu nie maj± juz w sobie podstawowego budulca), na sucho jako¶tam wygl±daj± choæ kiepsko ale ju¿ siê do tego przyzwyczai³am, muszê zapuszczaæ, w ka¿dym razie w temacie- sta³a u mnie buteleczka amli zakupiona kiedy¶ po wiza¿owych zachwytachm jednak nie rusza³am jej od d³u¿szego czasu bo strasznie nie odpowiada³ mi jej zapach.Nie to ¿e by³ brzydki kwiatowy po prostu ja tu czuje zapach mokrego zasikanego szczura na g³owie!!!! i wiem co mówie bo swego czasu hodowa³am dwa szczurki ich za przeproszeniem uryne od razu mam w g³owie jak tylko czuje woñ vatiki ;/a fuj! Najgorsze ze zapach utrzymywa³ siê do kilku myæ do tego stopnia ¿e mój ch³opak czu³ tego szczura kiedy ko³o siebie le¿eli¶my hahah

Ale czego siê nie zrobi dla urody prawda?
Skutek taki ¿e teraz siedze z tym mokrym szczurem w turbanie na g³owie do którego dorzuci³am jeszcze troche nafty i oleju rycynowego i czekam na efekty

A propos czy wy te¿ macie takie trudnosci z rozprowadzeniem olejku rycynowego na skórê?/jest on tak gêsty ¿e trudno cokolwiek rozetrzeæ,do¶æ do skóry w ogóle wszystko mi sie lepi na w³osach.Mo¿e ro¼cieñczacie w innych olejkach najpierw?

Aha!Mam bardzo gorr±c± pro¶bê do laudik czy mog³aby¶ powiedzieæ sk±d siê dowiedzia³a¶ o tych kosmetykach dla w³osów afro?chodzi mi o jakie¶ linki do lektur gdzie mog³abym siê wiecej dowiedzieæ o tym bo nie ¶miem zak³adaæ osobnego w±tku o nich ani prosiæ Cie o to ¿eby¶ jeszcze bardziej siê rozpisywa³a a strasznie mnie to zaciekawi³o i szukam opinii.
metoda dedukcji a potem prob i bledow.
jak wiadomo afro wlosy sa z natury bardzo suche, lamliwe, krecone - na maxa i slabo rosnace.
do tego bardzo populrne sa zabiegi relaksacji wlosw - cos jak trwala dla prostowlosych ale w druga strone.
i tak po sznurku do klebka -o pierwszych prostuktach dowiedzilam sie z you tuba jakas laska (ciemnoskora)pokazywala produkty ktorych uzywa na codzien.potem zaczelam szukac on line - opinii, recenzji, sa cale skepy interentowe tylko z takimi produktami.potem wklepalam niektore z tych produktow na ebayu i tak trafilam na sprzedawce specjalizujacego sie tylko w porduktach do afro wlosow.
srly - nigdy nie uzywalam tak doskonalych produktow.
podejzream ze w polsce moze byc problem z dostepnoscioa, ale jesli ktos ma ochote zamowic z ebaya - to polecam zakupy tutaj:ninja963
__________________

laudik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 07:45   #336
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 164
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Cytat:
Napisane przez czerwona1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê, bêdê tak robi³a. Zastanawiam siê tylko nad jedn± rzecz± - oleje nale¿a³o by na³o¿yæ na suche w³osy. ¯eby dobrze siê wch³onê³y, nie powinno byæ silikonów (chyba, ¿e mog± byæ). Jak pogodziæ wiêc obie rzeczy? Np. rano umyæ i nie nak³adaæ od¿ywki, ¿eby wieczorem na³o¿yæ olej? Choæ po olejowaniu na noc nie u¿y³am od¿ywki po myciu, a w³osy by³y super (pomy¶la³am, ¿e bêdzie za du¿o wszystkiego). Przy codziennym nak³adaniu olejku mo¿e to jest pomys³?
wiekszosc oleji nie wnika w glab wlosow. Tworzy ochronna warstwe, która zapobiega utracie nawilzenia wlosów. Jedynie olej kokosowy i oliwa z oliwek posiadaj± mozliwosc wnikania w glab wlosow. Przy czym olej kokosowy jest tu bezkonkurencyjny.
Co nie znaczy ze inne oleje sa zle. Np olej rycynowy jest swietny jako humektant. Tzn gdy jest wilgotne poweitrze bedzie wciagal wode do wlosow i tym samym bedzie je nawilzal. Do tej porys toswalam 3 rozne oleje indyjskich firm i wyszstkie byly super
Inne oleje nie beda wnikach ale a to beda mocno oblepiac wlos i andawac mu gladkosc i chronic przed mechanicznymi uszkodzeniami i przesuszeniem.
Warto ekperymentowac i trzymac sie teo co bedzie najbardizje pomagac

Ja na codzieñ gdy sie spiesze wcieram olej Dabur migda³owy we w³osy suche.

Jednka w ramach akcji ratunkowej 2, 3 razyw tygodniu anprawd warto zrobic taki rytua³ z maska z ¿ó³tek i oleju np carotino lub oliwy z oliwek.
W³osy, ktore sa jak sianko maja malo potein , a taka maska to bomba proteinowa. Olej pomaga j± rozprawadziæ i zatrzymac wiecej wody w mokrych wlosach. Potem i tak myje sie wlosy i nakalda odzywke bo w³osy po samej masce proteinowej moga byc sztywne i trudne do rozczesania dlatego warto uzyæ nawilzajcej odzywki chocby w preju a najlepiej do splukiwania te¿.

Ja stosuje szampony bez silikonow i maski te¿. Jednak codzienne od¿ywki na szybko s± z silikonami. Zmniejszaj± puszenie w³osów i du¿o ³atwiej rozczesaæ, a latwe rozczesywanie = mniej po³amanych w³osów.
__________________
W³osomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa

Edytowane przez Amiria
Czas edycji: 2011-04-15 o 07:51
Amiria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-16, 20:21   #337
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 333
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Cytat:
Napisane przez Amiria Poka¿ wiadomo¶æ
wiekszosc oleji nie wnika w glab wlosow. Tworzy ochronna warstwe, która zapobiega utracie nawilzenia wlosów. Jedynie olej kokosowy i oliwa z oliwek posiadaj± mozliwosc wnikania w glab wlosow. Przy czym olej kokosowy jest tu bezkonkurencyjny.
Co nie znaczy ze inne oleje sa zle. Np olej rycynowy jest swietny jako humektant. Tzn gdy jest wilgotne poweitrze bedzie wciagal wode do wlosow i tym samym bedzie je nawilzal. Do tej porys toswalam 3 rozne oleje indyjskich firm i wyszstkie byly super
Inne oleje nie beda wnikach ale a to beda mocno oblepiac wlos i andawac mu gladkosc i chronic przed mechanicznymi uszkodzeniami i przesuszeniem.
Warto ekperymentowac i trzymac sie teo co bedzie najbardizje pomagac

Ja na codzieñ gdy sie spiesze wcieram olej Dabur migda³owy we w³osy suche.

Jednka w ramach akcji ratunkowej 2, 3 razyw tygodniu anprawd warto zrobic taki rytua³ z maska z ¿ó³tek i oleju np carotino lub oliwy z oliwek.
W³osy, ktore sa jak sianko maja malo potein , a taka maska to bomba proteinowa. Olej pomaga j± rozprawadziæ i zatrzymac wiecej wody w mokrych wlosach. Potem i tak myje sie wlosy i nakalda odzywke bo w³osy po samej masce proteinowej moga byc sztywne i trudne do rozczesania dlatego warto uzyæ nawilzajcej odzywki chocby w preju a najlepiej do splukiwania te¿.

Ja stosuje szampony bez silikonow i maski te¿. Jednak codzienne od¿ywki na szybko s± z silikonami. Zmniejszaj± puszenie w³osów i du¿o ³atwiej rozczesaæ, a latwe rozczesywanie = mniej po³amanych w³osów.

Musze troche sprostowac pierwsza czesc Twojej wypowiedzi. Wszystkie oleje wnikaja tylko kazdy w innym stopniu. Dlatego stad tez sie wzial podzial na regenerujace (to te ktore najlepiej wnikaja) i zabezpieczajace (czyli te ktore wnikaja mniej i lepiej chronia przed utrata wody). Wszystkie nasycone najlepiej wnikaja czyli w 100% natomiast oliwa z oliwek tylko w 56%,wiec nie wiem czy jest jedynym razemz kokosem najlepiej wnikajacym olejem.

"Oleje - szczegó³y wnikania wed³ug zawarto¶ci kwasów t³uszczowych


1.Jednonienasycone (kwas oleinowy omega 9 w %)
-z krokosza barwierskiego 78%
-z orzechów laskowych 72%
-z nasion papaji 72%
-z pestek ¶liwki 70%
-jojoba 69%
-z pestek moreli 65%
-z pestek brzoskwini 64%
-ze s³odkich migda³ów 64%
-z avocado 62%
-macadamia 58%
-oliwa z oliwek 56%
-sezamowy 40%

2. Wielonienasycone (kwas linolowy omega 6 i kwas alfa-linolenowy omega 3)
-z czarnej maliny 56% omega 6, 35-40% omega 3 = 90-94%
-z orzechów w³oskich 74% omega 6, 10% omega 3 = 84%
-z nasion czerwonej maliny 57% omega 6, 24% omega 3 = 81%
-z ró¿y pi¿mowej 44% omega 6, 34% omega 3 - 78%
-z owoców ró¿y 43% omega 6, 33% omega 3 = 76%
-konopny 56% omega 6, 19% omega 3 = 75%
-lniany 15% omega 6, 58% omega 3 = 73%
-z wiesio³ka 73%
-z mêczennicy 70%
-z komosy 54% omega 6, 9% omega 3 = 63%
-s³onecznikowy 62%
-z pestek arbuza 61%
-z nasion czarnej porzeczki 49% omega 6, 12% omega 3 = 61%
-z kie³ków pszenicy 54% omega 6, 6% omega 3 = 60%
-winogronowy 58%-78%
-z czarnuszki siewnej 58%
-sojowy 51% omega 6, 6% omega 3 = 57%
-z nasion bawe³ny 55%
-z pestek dyni 49
-z amarantusa 49%
-kukurydziany 45%
-sezamowy 44%
-z ogórecznika lekarskiego 40%

3. Nasycone - sporo maj± g³ównie mas³a
-olej kokosowy
-olej palmowy
-olej babassu
-mas³o shea
-mas³o mango
-maslo kakaowe
-mas³o tucuma
-mas³o cupuacu"
pseudofeministka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 09:19   #338
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 164
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Poka¿ wiadomo¶æ
Musze troche sprostowac pierwsza czesc Twojej wypowiedzi. Wszystkie oleje wnikaja tylko kazdy w innym stopniu. Dlatego stad tez sie wzial podzial na regenerujace (to te ktore najlepiej wnikaja) i zabezpieczajace (czyli te ktore wnikaja mniej i lepiej chronia przed utrata wody). Wszystkie nasycone najlepiej wnikaja czyli w 100% natomiast oliwa z oliwek tylko w 56%,wiec nie wiem czy jest jedynym razemz kokosem najlepiej wnikajacym olejem.

"Oleje - szczegó³y wnikania wed³ug zawarto¶ci kwasów t³uszczowych


1.Jednonienasycone (kwas oleinowy omega 9 w %)
-z krokosza barwierskiego 78%
-z orzechów laskowych 72%
-z nasion papaji 72%
-z pestek ¶liwki 70%
-jojoba 69%
-z pestek moreli 65%
-z pestek brzoskwini 64%
-ze s³odkich migda³ów 64%
-z avocado 62%
-macadamia 58%
-oliwa z oliwek 56%
-sezamowy 40%

2. Wielonienasycone (kwas linolowy omega 6 i kwas alfa-linolenowy omega 3)
-z czarnej maliny 56% omega 6, 35-40% omega 3 = 90-94%
-z orzechów w³oskich 74% omega 6, 10% omega 3 = 84%
-z nasion czerwonej maliny 57% omega 6, 24% omega 3 = 81%
-z ró¿y pi¿mowej 44% omega 6, 34% omega 3 - 78%
-z owoców ró¿y 43% omega 6, 33% omega 3 = 76%
-konopny 56% omega 6, 19% omega 3 = 75%
-lniany 15% omega 6, 58% omega 3 = 73%
-z wiesio³ka 73%
-z mêczennicy 70%
-z komosy 54% omega 6, 9% omega 3 = 63%
-s³onecznikowy 62%
-z pestek arbuza 61%
-z nasion czarnej porzeczki 49% omega 6, 12% omega 3 = 61%
-z kie³ków pszenicy 54% omega 6, 6% omega 3 = 60%
-winogronowy 58%-78%
-z czarnuszki siewnej 58%
-sojowy 51% omega 6, 6% omega 3 = 57%
-z nasion bawe³ny 55%
-z pestek dyni 49
-z amarantusa 49%
-kukurydziany 45%
-sezamowy 44%
-z ogórecznika lekarskiego 40%

3. Nasycone - sporo maj± g³ównie mas³a
-olej kokosowy
-olej palmowy
-olej babassu
-mas³o shea
-mas³o mango
-maslo kakaowe
-mas³o tucuma
-mas³o cupuacu"
opiera³am sie an tym co dotychczas slyszlam i czytalam.
http://thebeautybrains.com/2007/05/1...ny-and-strong/

rowniez na forum Long Hair Community
sa artyku³y i linki do innych artyku³ow mowiacych o wyjatkowsci oejku kokoswego. Podobno chodzi o to,ze olej kokoswy ma mniejsze czasteczki dlatego ³atwiej wnika. Opier±³am sie wiêc na liczych zrodlach gdzie by³a tak informacja.

jednak fajnie,ze teraz ten post jakos poszerzy te informacje.

odradzam jednak stosowanie oleju z krokosza.
http://depilacjalaserem.info.pl/2010...a-po-indyjsku/
ja jednak nie zaryzykuje wcierania tego we w³osy..ktore che miec

Wa¿ne sa nie tylko zdolnosci wnikania we wlos ale tez specyficzne wlasciwosci i skadniki kazdego z nich.


Np olejek z pestek moreli i z pestek dyni, olej lniany korzystnie(stosowany w diecie i na wlosy) korzystnie wplywaja na obnizenie DHT, ktry wydzielany w nadmairze w organizmie powduje ³ysienie androgenowe u kobiet i mezczyzn.

Oleje tak jak wszelki inne substancje to szeroka dziedzina. Nie sposb zawszec wszystko w jendym poscie. Tak naprawde chodzilo mi tylko o szybka i prosta porade.
__________________
W³osomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa

Edytowane przez Amiria
Czas edycji: 2011-04-19 o 09:21
Amiria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-19, 13:43   #339
LegalnaBlondii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 268
Rozja¶niacz w sprayu joanna i wielkie problemy

Witam !
Tak jak w temacie. Niektóre u¿ytkowniczki forum mog± mnie pamiêtaæ ... Malowa³am w³osy setki razy. Najpierw na jasny blond-rozja¶niacz, pó¼niej farba -palette 10min color nr 800 (bardzo zbli¿ony do mojego) , a pó¼niej skusi³o mnie na rude wiêc szamponetki joanna w odcieniu porzeczki... wszystko w ci±gu roku. Wiem g³upota....
Teraz w³osy delikatnie wróci³y do siebie , ale... Na czubku g³owy zosta³a mi taka ma³a oznaka rudo¶ci.
Kupi³am rozja¶niacz do w³osów z joanny w sprayu. I zacz±³ siê problem psika³am , psika³am przez ok2 tyg. Na czubku g³owy powsta³ kolor o odcieniu czerwieni , odrosty s± moje , naturalne... a gdy zwiaze w³osy w kitkê widaæ, ¿e kucyk jest jasny góra siê pali ,a za chwile znowu mam jasne...
Dziewczyny co z tym zrobiæ tak ¿eby nie wydaæ duzo pieniedzy i nie zniszczyæ w³osów?
Nie ukrywam nie staæ mnie na chwilê obecn± na dekoloryzacjê b±d¼ czego¶ takiego w salonie fryzjerskim...
Pomocy ;(
__________________
"Dobrze widzi siê tylko sercem, najwa¿niejsze jest niewidoczne dla oczu."
LegalnaBlondii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-19, 15:08   #340
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: Rozja¶niacz w sprayu joanna i wielkie problemy

Cytat:
Napisane przez LegalnaBlondii Poka¿ wiadomo¶æ
Witam !
Tak jak w temacie. Niektóre u¿ytkowniczki forum mog± mnie pamiêtaæ ... Malowa³am w³osy setki razy. Najpierw na jasny blond-rozja¶niacz, pó¼niej farba -palette 10min color nr 800 (bardzo zbli¿ony do mojego) , a pó¼niej skusi³o mnie na rude wiêc szamponetki joanna w odcieniu porzeczki... wszystko w ci±gu roku. Wiem g³upota....
Teraz w³osy delikatnie wróci³y do siebie , ale... Na czubku g³owy zosta³a mi taka ma³a oznaka rudo¶ci.
Kupi³am rozja¶niacz do w³osów z joanny w sprayu. I zacz±³ siê problem psika³am , psika³am przez ok2 tyg. Na czubku g³owy powsta³ kolor o odcieniu czerwieni , odrosty s± moje , naturalne... a gdy zwiaze w³osy w kitkê widaæ, ¿e kucyk jest jasny góra siê pali ,a za chwile znowu mam jasne...
Dziewczyny co z tym zrobiæ tak ¿eby nie wydaæ duzo pieniedzy i nie zniszczyæ w³osów?
Nie ukrywam nie staæ mnie na chwilê obecn± na dekoloryzacjê b±d¼ czego¶ takiego w salonie fryzjerskim...
Pomocy ;(
nie widzê innego wyj¶cia jak pofarbowaæ wlosy na ciemny kolor albo ¶ci±æ nie jestem fryzjerem,ale one s± pewnie ju¿ mega zmêczone tymi zabiegami co im zafundowa³a¶ i mo¿liwe ¿e spalone, wklej mo¿e fotkê ???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-19, 15:15   #341
LegalnaBlondii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Rozja¶niacz w sprayu joanna i wielkie problemy



Ogólnie to juz pomalowa³am wlosy teraz mam farbe na glowie... na ciemny blond . Jutro mam wazne wyjscie i nie da³o rady inaczej. Aczkolwiek skoro juz jest okazja to dziewczyny naprawde odradzam uzywac tego sprayu na wlosy malowane... nawet na malowane duzo wczesniej ;/
Owszem wlosy mam bardzo zniszczone szkoda ze tak pozno sie ocknelam...
Macie jakies sprawdzone odzywki ?
__________________
"Dobrze widzi siê tylko sercem, najwa¿niejsze jest niewidoczne dla oczu."
LegalnaBlondii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 13:32   #342
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomo¶ci: 1 066
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Ja te¿ mam czê¶æ w³osów zniszczonych, a czê¶æ (ok. 15cm odrostów) zupe³nie zdrowych, nieprostowanych i niefarbowanych. Wiem jak to wygl±da, kiedy po³owa nadaje siê tylko do ¶ciêcia... Ale krótkie w³osy wygl±daj± u mnie jeszcze gorzej.
Do wyg³adzenia i ogarniêcia tej gorszej czê¶ci mogê Ci poleciæ dwie maski, które u mnie siê sprawdzi³y jak ¿adne inne. Tu masz linki do nich w katalogu KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-jajeczna.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nditioner.html . Oprócz tego ¿e bardo dobrze wyg³adzaj± to maj± ¶wietne sk³ady i pielêgnuj± w³osy.
Polecam równie¿ ten jedwab, na ju¿ suche w³osy: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-502101 . To same silikony, które nie pielêgnuj± ale równie¿ nie szkodz±, a wizualnie poprawiaj± stan w³osów. Ten jedwab nie zawiera alkoholu, w przeciwieñstwie do np. Biosilku, wiêc nie wysusza.
Nak³adaj jak najczê¶ciej oleje, je¶li tylko Ci s³u¿±.
¯yczê du¿o cierpliwo¶ci.
__________________

scandalistka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-10, 12:51   #343
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomo¶ci: 249
GG do alex-no
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Chcia³abym pod³±czyæ siê do w±tku. Problem w tym, ¿e ja mam spalone w³osy na ca³ej d³ugo¶ci W dodatku mam wra¿enie, ¿e przesta³y rosn±æ, bo choæ od farbowania min±³ ponad miesi±c (kiedy¶ w³osy ros³y mi 2 cm/mc), to s± paskudne od samej nasady, a w kolorze i tak nie by³oby ró¿nicy. wygl±da to tak, ¿e moje niegdy¶ cieniutkie, jedwabiste i idealnie proste w³osy odginaj± siê, ³ami±, krêc±, po ka¿dym myciu coraz wiêcej z nich robi siê chropowata, sztywna i gruba jak w³osie od szczotki, na ca³ej d³ugo¶ci pojawiaj± siê te¿ w³êbienia i pêkniecia, je¶li rozumiecie, o co mi chodzi. Oczywi¶cie wypadaj± mi jak szalone. Muszê je myæ codziennie, max. co drugi dzieñ, bo od nasady siê przet³uszczaj±, a przez to, ¿e s± takie nierówne, wszystkie paskudztwa siê do nich przyklejaj±, no a, z ka¿dym myciem przybywa tych grubych pogiêtych (zaczê³o siê od kilku, teraz to ju¿ 1/3 g³owy). Smarujê je olejkiem kokosowym, biowaxem, pryskam od¿ywki na skalp i nic, st±d moje pytanie:
Przej¶æ na od¿ywki z silikonami, ¿eby nie mieæ na g³owie miot³y, czy lepiej nie obci±¿aæ cebulek i nadal walczyæ?
Na zero na pewno nie zetnê, a na krótko te¿ nie ma sensu, bo mia³abym sajgon na g³owie (obecnie mam przed ramiona), gdzie zetnê w³os, tam siê zawija, wiêc to walka z wiatrakami. Zak³adaj±c, ¿e jednak ca³o¶æ nie wypadnie, co robiæ, ¿eby na co dzieñ wygl±daæ normalnie, a¿ (za 2 lata ) nie odrosn±?
PS. Imprezê sponsoruje L'oreal excellence...
__________________
In the wasteland
She hangs the headless
Upside down to drain...
_______________
11. 05. - 1 cm

Edytowane przez alex-no
Czas edycji: 2011-05-10 o 16:50
alex-no jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-11, 07:26   #344
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 164
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Cytat:
Napisane przez alex-no Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym pod³±czyæ siê do w±tku. Problem w tym, ¿e ja mam spalone w³osy na ca³ej d³ugo¶ci W dodatku mam wra¿enie, ¿e przesta³y rosn±æ, bo choæ od farbowania min±³ ponad miesi±c (kiedy¶ w³osy ros³y mi 2 cm/mc), to s± paskudne od samej nasady, a w kolorze i tak nie by³oby ró¿nicy. wygl±da to tak, ¿e moje niegdy¶ cieniutkie, jedwabiste i idealnie proste w³osy odginaj± siê, ³ami±, krêc±, po ka¿dym myciu coraz wiêcej z nich robi siê chropowata, sztywna i gruba jak w³osie od szczotki, na ca³ej d³ugo¶ci pojawiaj± siê te¿ w³êbienia i pêkniecia, je¶li rozumiecie, o co mi chodzi. Oczywi¶cie wypadaj± mi jak szalone. Muszê je myæ codziennie, max. co drugi dzieñ, bo od nasady siê przet³uszczaj±, a przez to, ¿e s± takie nierówne, wszystkie paskudztwa siê do nich przyklejaj±, no a, z ka¿dym myciem przybywa tych grubych pogiêtych (zaczê³o siê od kilku, teraz to ju¿ 1/3 g³owy). Smarujê je olejkiem kokosowym, biowaxem, pryskam od¿ywki na skalp i nic, st±d moje pytanie:
Przej¶æ na od¿ywki z silikonami, ¿eby nie mieæ na g³owie miot³y, czy lepiej nie obci±¿aæ cebulek i nadal walczyæ?
Na zero na pewno nie zetnê, a na krótko te¿ nie ma sensu, bo mia³abym sajgon na g³owie (obecnie mam przed ramiona), gdzie zetnê w³os, tam siê zawija, wiêc to walka z wiatrakami. Zak³adaj±c, ¿e jednak ca³o¶æ nie wypadnie, co robiæ, ¿eby na co dzieñ wygl±daæ normalnie, a¿ (za 2 lata ) nie odrosn±?
PS. Imprezê sponsoruje L'oreal excellence...
niestety tak znsizczone wlosy nadalja sie tylko do scieciam, a jesli to nie wchodzi w gre to silikony pomoga przetrwaæ przynajmniej pierwsze kilka miesiêcy. Potem zaczna rosnac zdrowsze wlosy i bedzie mozna pomyslec o bardzij naturalnej pielêgnacji.

jesli myjesz je codzinnie to napewno warto je olejowac. Warto tez brac witmainki np vitapil , pic cherbatke z pokrzywy na porost w³osów i wcieraæ ampulki i wcierki w skore glowy. to pomoze nowym w³osom rosnac szybciej i zdrowiej no i najlepiej absolutnie zero suszarki.

najwczesniej efekty widaæ po kilku tygodniach, czasem miesiacach.
__________________
W³osomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa

Edytowane przez Amiria
Czas edycji: 2011-05-11 o 10:03
Amiria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-21, 16:33   #345
czerwona1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: bardzo zniszczone w³osy a normalny wygl±d na codzieñ

Dziêki za odpowiedzi, coraz wiêcej siê dowiadujê.
czerwona1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-15, 00:17   #346
izolcia
Rozeznanie
 
Avatar izolcia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 609
Angry spalone w³osy :( ???

Witam.. Jestem za³amana... niewiem co zrobiæ ju¿...
By³am u fryzjerki robi³am k±piel rozja¶niaj±c± i nak³ada³a mi farbê (niewiem jaki to by³ kolor)
Jednak nie jestem zadowolona... mam spalone w³osy , zniszczone ((
tragicznie to wygl±da... nie moge nic z nimi zrobiæ... s± porozdwajane szorstkie nie mi³e w dotyku, nawet maseczki nie pomagaj±, jedwab od¿ywka nic
pomó¿cie mi co zrobiæ...
Bojê siê , ¿e bede ³ysa ..
Mam nadzieje , ¿e te w³osy nie wypadn±?? ; <
izolcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-15, 00:36   #347
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: spalone w³osy :( ???

zniszczy³a Ci je rozja¶niaczem i byæ moze po³ozy³a farbê na zbyt wysokiej wodzie. nie wypadn±, ale trzeba ¶ci±æ te zniszczone koñcówki, szybko sie ich nie pozbêdziesz. teraz mozesz tylko obci±æ i chroniæ w³osy aby siê nie przesusza³y bardziej, polecam maski z olejów i jajka oraz regeneruj±ce maski do trzymania tak z godzinkê w ciep³ym na g³owie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-15, 05:46   #348
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: spalone w³osy :( ???

ja zrobilam tak... Kupilam olej kokosowy-taki sporzywczy, ocet jablkowy i zamowilam Joiko k-pak,ale zanim dotarly do mnie te kosmetyki pobieglam do hurtowni fryzjerskiej i zakupilam porzadna maske do wlosow-to byl balsam matrixa-ultrahydration z biolage,maja tez serie do wlosow zniszczonych i traktowanych chemia,wiec mozesz wybrac cos z tej serii-fortetherapie.
Wieczorem na suche wlosy nalozylam delikatnie podgrzany olej kokosowy, zawinelam w reklamowke jednorazowa, nalozylam czapke i polozylam sie spac. Rano umylam porzadnie wlosy-olej nie zmyje sie za pierwszym myciem, ja zwykle myje 3 razy, potem osusz recznikiem-tylko delikatnie, nie pocieraj nim wlosow i naloz maske na jakas godzinke tez pod czepkiem i recznikiem-ja czasem ogrzewam recznik suszarka i zawijam wlosy.po godzinie zmyj odzywke i splukaj wlosy woda z octem-swietnie zamyka luski wlosa. Tak uratowalam swoje wlosy po dekoloryzacji powodzenia!
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 06:16   #349
Sydney134
Raczkowanie
 
Avatar Sydney134
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: spalone w³osy :( ???

Ja te¿ mia³am ten problem i niestety dalej siê z nim zmagam. Mo¿e poczytaj z tej ¶ci±gawki jak polepszyc stan w³osów : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
Sydney134 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 11:43   #350
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomo¶ci: 1 079
Dot.: spalone w³osy :( ???

Bardzo Ci wspó³czujê. Ja bym na Twoim miejscu odwiedzi³a t± pani± i jej podziêkowa³a za to Ci zrobi³a
Zetnij co zniszczone no i tak jak radz± dziewczyny. Oleje do nawil¿ania, maski nawil¿aj±ce, jedwab. Powinno pomóc. ¯yczê Ci powodzenia.
A ile zap³aci³a¶ fryzjerce, je¶li wolno zapytaæ?
__________________
Zapuszczam w³oski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 11:54   #351
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 486
Dot.: spalone w³osy :( ???

A mo¿e maseczka z ¿ó³tka jajka z oliw± z oliwek i cytrynka na ciep³o?
__________________
matryca3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 17:52   #352
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomo¶ci: 1 873
Dot.: spalone w³osy :( ???

Wspólczujê. Zosta³a¶ ofiar± kolejnej fryzjerki. Szybko raczej nic nie zdzia³asz, wiêc mo¿e lepiej nastaw siê na d³uug± rekonwalescencjê.

Z mojej strony polecam olejowanie (w³a¶ciwie jakikolwiek olej, ale najlepiej jojoba albo kokosowy) - nak³adasz trochê na w³osy przed myciem, a potem normalnie zmywasz szamponem (trzymasz na w³osach zale¿nie od preferencji, ale raczej nie krócej ni¿ 4 godz. Niektórzy trzymaj± i dwa dni). Nak³adasz tylko tyle olejku, ¿eby za bardzo nie by³o go widaæ na w³osach. Je¿eli na³ozysz tyle, ¿e bed± wygl±daæ jak ociekaj±ce t³uszczem, to potem mo¿esz mieæ du¿e problemy ze zmyciem. Wiêcej informacji w w±tku o olejach i olejku rycynowym.

Oprócz tego jaka¶ porz±dna maska min. raz w tygodniu - mo¿e Wax? Albo co¶ z keratyn±?

Po ka¿dym myciu obowi±zkowo od¿ywka. Czy do sp³ukiwania, czy bez - to zale¿y od ciebie.

Najbardziej zniszczone partie w³osów pewnie bedziesz zmuszona sci±æ. ¯eby zabezpieczyæ koñcówki mo¿esz u¿ywaæ niewielkiej ilo¶ci oleju albo serum silikonowego/jedwabnego.

I unikaj kosmetyków z alkoholem (w sk³adzie" Alcohol, Alcohol denat), bo wysuszaj±.

A jezeli boisz siê, czy w³osy nie zaczn± wypadaæ, to mo¿esz zastosuj jakas kuracjê do skóry g³owy - ampulki Joanna Rzepa albo Radical?

I oczywiscie zacznij za¿ywaæ suplementy.
linka_12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 21:50   #353
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 486
Dot.: spalone w³osy :( ???

Cytat:
Napisane przez linka_12 Poka¿ wiadomo¶æ
Z mojej strony polecam olejowanie (w³a¶ciwie jakikolwiek olej, ale najlepiej jojoba albo kokosowy) - nak³adasz trochê na w³osy przed myciem, a potem normalnie zmywasz szamponem (trzymasz na w³osach zale¿nie od preferencji, ale raczej nie krócej ni¿ 4 godz. Niektórzy trzymaj± i dwa dni). Nak³adasz tylko tyle olejku, ¿eby za bardzo nie by³o go widaæ na w³osach. Je¿eli na³ozysz tyle, ¿e bed± wygl±daæ jak ociekaj±ce t³uszczem, to potem mo¿esz mieæ du¿e problemy ze zmyciem. .
naprawde az 4 godz minimum??
__________________
matryca3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 22:07   #354
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomo¶ci: 1 873
Dot.: spalone w³osy :( ???

Cytat:
Napisane przez matryca3 Poka¿ wiadomo¶æ
naprawde az 4 godz minimum??
Moze siê trochê nieprecyzyjnie wyrazi³am. Mozesz nak³adaæ i na 30 min ale wtedy efekty pojawi± siê wolniej i nie bêd± tak widoczne (albo wcale ich nie bêdzie). Jak nie masz na zbyciu 4 godzin to spróbuj zacz±æ od pó³torej, dwóch, bo ponizej 1 godz to raczej nie op³aca siê schodziæ. I wybacz za moje wyolbrzymianie (4 godziny) ale w±tki w³osowe mnie trochê zindoktrynowa³y i 4 godz to i tak dla mnie krótko
linka_12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 23:05   #355
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 486
Dot.: spalone w³osy :( ???

Cytat:
Napisane przez linka_12 Poka¿ wiadomo¶æ
Moze siê trochê nieprecyzyjnie wyrazi³am. Mozesz nak³adaæ i na 30 min ale wtedy efekty pojawi± siê wolniej i nie bêd± tak widoczne (albo wcale ich nie bêdzie). Jak nie masz na zbyciu 4 godzin to spróbuj zacz±æ od pó³torej, dwóch, bo ponizej 1 godz to raczej nie op³aca siê schodziæ. I wybacz za moje wyolbrzymianie (4 godziny) ale w±tki w³osowe mnie trochê zindoktrynowa³y i 4 godz to i tak dla mnie krótko
rozumiem to juz wiem czemu nie dzialalo bo ja ogranczalam sie do jakis 15 minut
__________________
matryca3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 06:35   #356
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: spalone w³osy :( ???

Cytat:
Napisane przez matryca3 Poka¿ wiadomo¶æ
naprawde az 4 godz minimum??
Dlatego ja zawsze na noc zostawiam oleje...to chyba najlatwiejsze wyjscie
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 10:40   #357
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 486
Dot.: spalone w³osy :( ???

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego ja zawsze na noc zostawiam oleje...to chyba najlatwiejsze wyjscie
nie wsiaka wpoduszke?czy cos ochronnie zakladasz?

ja wlasnie siedze z maseczka na g³owie zobaczymy co to bedzie
__________________
matryca3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 12:52   #358
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: spalone w³osy :( ???

Cytat:
Napisane przez matryca3 Poka¿ wiadomo¶æ
nie wsiaka wpoduszke?czy cos ochronnie zakladasz?

ja wlasnie siedze z maseczka na g³owie zobaczymy co to bedzie
obowiazkowo folie-czyli reklamowke jednorazowa :p i na to zakladam czapke zeby rozgrzac olejki. Na poczatku nie moglam usnac w tej czapie,bylo mi goraco, ciagle cos swedzialo,gryzlo...no ale czego sie nie robi...
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 14:10   #359
izolcia
Rozeznanie
 
Avatar izolcia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 609
Dot.: spalone w³osy :( ???

By³am wczoraj na mie¶cie, w Rossmanie kupi³am jedwab do w³osów (mam jeszcze koñcówkê zaczêt± , ale jaka¶ wyschniêta i chyba te od¿ywcze sk³adniki wywietrza³y )
no wiêc posz³am równie¿ do Apteki , po od¿ywkê WAX... teraz mam j± na g³owie. Kupi³am z wyci±giem z henny,poniewa¿ nie by³o tej z rumiankiem
no i zobaczymy efekt... jak to bêdzie.
Suplement te¿ zacze³am braæ ''Skrzyp i pokrzywa'' Zobaczymy co z tego wyjdzie
A Fryzjereczka , dodam , ¿e tak j± nazwaæ nie mogê wiec zast±piê te s³owo '' Amatorska praktykantka'' Nie znaj±ca siê na w³osach!! - uwaga... za efekt spalonych w³osów (godzinê czeka³am , a¿ mnie obs³u¿y dno!) za¿yczy³a sobie... 80 z³ ;/
Moja fryzjerka , która jest b. dobra w moim miescie zazwyczaj bierze 90 i bez p³aczu, ale skoro nie mia³a miejsc na sierpien , wybra³am siê do tej beznadziejnej... tragedia.
izolcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-07, 09:25   #360
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Totalnie spalone w³osy ! :(

Czytaj±c ten w±tek widze ze nie jestem jedyn± osob± która wpad³a na ¶wietny pomys³ rozja¶niania czarnych farbowanych w³osów na ja¶niutki blond w pare dni.. Teraz mam popalone w³osy których mam ju¿ serdecznie do¶æ.

Pó¼no trafi³am na ten w±tek. Mine³o ju¿ du¿o czasu wiec mam pytanie do autorki, a mianowicie w jakim stanie s± teraz Twoje w³osy? Bardzo mnie to interesuje i by³abym wdziêczna za odpowied¼
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-04 11:51:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.