Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-10, 16:32   #1561
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Gorsenia
ceny 60-90 zł, na promocjach jeszcze taniej
Dziękuję dzisiaj zerkne na ich ofertę
Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Albo internet lub polowanie na wyprzedaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym przez neta najlepiej ale jakieś wiecie, sprawdzone strony na których są w miarę ceny okejhehee a wyprzedaże no coz.... u mnie w mieście nie ma zbytnio sklepów z bielizną takich firmowych wiec raczej to odpada
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dokładnie, bo akurat rozmiar 65G mają wszystkie marki. Tylko na wyprzedażach może być problem taki, że to dość popularny rozmiar (wiem, bo sama mam 65G/H) i dość często go nie ma wśród przecenionych modeli. Ale warto szukać. Może jednak się coś trafi
Byłam w 2 sklepikach z bielizną u mnie w mieście i z tym rozmiarem jest problem bo go praktycznie nie mają, a jeśli już to może 1 model i to okropny za 120-150 zł... znowu jeżeli chodzi o sprowadzenie to mówią, że mogą spróbować ale nic pewnego....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 12:29   #1562
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Dziękuję dzisiaj zerkne na ich ofertę

Chciałabym przez neta najlepiej ale jakieś wiecie, sprawdzone strony na których są w miarę ceny okejhehee a wyprzedaże no coz.... u mnie w mieście nie ma zbytnio sklepów z bielizną takich firmowych wiec raczej to odpada
Byłam w 2 sklepikach z bielizną u mnie w mieście i z tym rozmiarem jest problem bo go praktycznie nie mają, a jeśli już to może 1 model i to okropny za 120-150 zł... znowu jeżeli chodzi o sprowadzenie to mówią, że mogą spróbować ale nic pewnego....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to faktycznie nie za ciekawe masz te sklepy. Bo ja u siebie nie mam problemu z dostaniem stanika w moim rozmiarze, chociaż faktycznie zwykle jednak kupuję po regularnej cenie (z reguły ~150 zł), bo z przecenionych modeli ten rozmiar prawie nigdy nie zostaje.
Ale mam tę wygodę, że mam w swoim mieście 2 sklepy firmowe Gorsenii, więc jak potrzebuję tańszy stanik, to do nich się wybieram. Ale zauważyłam, że jak to już nie jest sklep firmowy, to staniki Gorsenii potrafią kosztować w innych powyżej 100 zł. Ale za to czasem trafiają się nawet w marketach pojedyncze modele w cenach 35-50 zł. Tylko nigdy nic tak nie kupiłam, bo niezbyt ciekawe wzory

A, no i tylko chciałam zaznaczyć, że obwody Gorsenii idealne nie są. Rozciągają się trochę z czasem, ale do przeżycia. Ostatni, który kupiłam w Gorsenii, mam już chyba z 1,5 roku i dalej się nadaje do noszenia, chociaż obwód już nie jest tak ścisły jak wcześniej. Ale i tak mocno się poprawili przez ostatnie lata, jeśli chodzi o kroje i materiały
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 13:31   #1563
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Możesz podrzucić linka do tego sklepu? Nie umiem znaleźć.

Change ma jeden całkiem fajny, zobaczę czy może nie ma ich w sklepach w moim mieście.

Nie wiecie jak z jakością Gorteks(konkretnie yvette)?
Gossard- sklep jest brytyjski. Na balkonetce są co jakiś czas zamówienia grupowe.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-09-14 o 18:19
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 13:38   #1564
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Możesz podrzucić linka do tego sklepu? Nie umiem znaleźć.

Change ma jeden całkiem fajny, zobaczę czy może nie ma ich w sklepach w moim mieście.

Nie wiecie jak z jakością Gorteks(konkretnie yvette)?
Mam jednego Gorteksa i bardzo go lubię. Na początku jedynie trudno mi było w nim chodzić, bo obwód był mega ścisły. Nawet na najluźniejszej haftce było mi ciasno. Ale po pewnym czasie stanik lekko się rozciągnął i już wszystko było ok.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 14:37   #1565
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Mam jednego Gorteksa i bardzo go lubię. Na początku jedynie trudno mi było w nim chodzić, bo obwód był mega ścisły. Nawet na najluźniejszej haftce było mi ciasno. Ale po pewnym czasie stanik lekko się rozciągnął i już wszystko było ok.
A jaki konkretnie masz obwód? Na ile się rozciągnął? Jaki jest w porównaniu do innych marek (i których)?
Bo ja noszę 65 i mam ten problem, że większość staników od razu zapinam na najciaśniejszą haftkę, czasem na drugą.
Tylko stanik od Ewy Michalak (też 65) najpierw nosiłam na najluźniejszej haftce, a teraz po ponad 2 latach czasem noszę na drugiej, a czasem dalej na najluźniejszej. No tyle że 200 zł za stanik już trochę boli
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 13:11   #1566
mowo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Którą bieliznę wyszczuplającą wybrać? 8 typów - zdjęcia

Witam! Ostatnio potrzebowałam na wesele bieliznę wyszczuplającą. Długo szukałam, która jest najlepsza. Koleżanka poleciła mi zakup body. Kupiłam w sklepie internetowym Rewelacyjnie się sprawdziło...

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-09-14 o 18:19
mowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 17:56   #1567
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Same reklamy, w dodatku niezbyt subtelne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 20:43   #1568
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A jaki konkretnie masz obwód? Na ile się rozciągnął? Jaki jest w porównaniu do innych marek (i których)?
Bo ja noszę 65 i mam ten problem, że większość staników od razu zapinam na najciaśniejszą haftkę, czasem na drugą.
Tylko stanik od Ewy Michalak (też 65) najpierw nosiłam na najluźniejszej haftce, a teraz po ponad 2 latach czasem noszę na drugiej, a czasem dalej na najluźniejszej. No tyle że 200 zł za stanik już trochę boli
Też mam obwód 65. Ten Gorteksowy stanik, to generalnie najciaśniejszy jaki miałam. Ale tak jak pisałam, rozciągnął się na tyle, że mogę go nosić bez jakiegoś dyskomfortu - dawno go nie nosiłam, więc nie pamiętam, na którą haftkę wchodzi (pewnie dalej na najluźniejszą, ale już nie ciśnie jak kiedyś ).
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 10:18   #1569
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Też mam obwód 65. Ten Gorteksowy stanik, to generalnie najciaśniejszy jaki miałam. Ale tak jak pisałam, rozciągnął się na tyle, że mogę go nosić bez jakiegoś dyskomfortu - dawno go nie nosiłam, więc nie pamiętam, na którą haftkę wchodzi (pewnie dalej na najluźniejszą, ale już nie ciśnie jak kiedyś ).
Dzięki
Jak kiedyś przekonam się do kupowania staników przez internet, to może się skuszę
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 18:22   #1570
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dzięki
Jak kiedyś przekonam się do kupowania staników przez internet, to może się skuszę
Może spróbuj w którymś ze sklepów, gdzie zwroty są darmowe i zwracają całą kwotę wraz z kosztami przesyłki. W ten sposób można chociaż wypadać jak dana marka leży, wygląda na żywo itp.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 18:53   #1571
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Może spróbuj w którymś ze sklepów, gdzie zwroty są darmowe i zwracają całą kwotę wraz z kosztami przesyłki. W ten sposób można chociaż wypadać jak dana marka leży, wygląda na żywo itp.
Tylko takich sklepów jest niewiele i w sumie im się nie dziwię, bo jednak przesyłka to pewien koszt i niech co siódmy klient zwróci/wymieni towar, to całkiem spora kwota może się uzbierać.
A do zakupów przez internet tym bardziej zniechęca mnie to, że jestem wybredna przy wyborze staników i mogę w sklepie przymierzyć 10-15 modeli w swoim rozmiarze, ale "coś mi nie leży" i cudem jest, jak 1-2 mi odpowiadają.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 20:13   #1572
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Tylko takich sklepów jest niewiele i w sumie im się nie dziwię, bo jednak przesyłka to pewien koszt i niech co siódmy klient zwróci/wymieni towar, to całkiem spora kwota może się uzbierać.
A do zakupów przez internet tym bardziej zniechęca mnie to, że jestem wybredna przy wyborze staników i mogę w sklepie przymierzyć 10-15 modeli w swoim rozmiarze, ale "coś mi nie leży" i cudem jest, jak 1-2 mi odpowiadają.
Rozumiem. Ja z kolei właśnie dlatego stacjonarne nie lubię kupować. :-D Też kręcę nosem i nigdy nic mi się nie podoba. Zupełnie inaczej jak poogladam sobie na spokojnie co oferuje internet. :-D Ale to głównie z marek, które już znam i wiem czego się po nich spodziewać.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 15:06   #1573
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Sprzedaję na allegro i tam jeśli się wybierze dostawę "allegro paczkomaty inpost, allegro list polecony inpost lub allegro kurier inpost", to zwrot tą samą drogą jest bezpłatny a zgodnie z obecnym prawem sprzedawca (jeśli jest to firma) ma zawsze obowiązek zwrócić całą kwotę, razem z kosztem przesyłki (dokładnie to do wysokości najtańszej dostępnej podczas zakupu opcji przesyłki), no chyba że przy zamówieniu kilku rzeczy zwracamy tylko jedną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 22:12   #1574
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

tylko bądźmy precyzyjni
koszt wysyłki to koszt przesłania zamówionego towaru do klienta
koszt zwrotu to koszt odesłania towaru do sklepu. i ten 2 jest w zasadzie zawsze kosztem konsumenta (moze za wyjątkiem tych sytuacji z paczkomatem czy jakiegoś dużego sklepu w stylu zalando). w kazdym razie kosztów zwrotu towaru sprzedawca pokrywać nie musi, natomiast musi o tym obowiązku poinformować klienta najpóźniej w momencie zawierania umowy
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 14:59   #1575
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Gdyby sprzedawca miał za każdym razem pokrywać jeszcze koszty odesłania towaru przez klienta, to by zbankrutował

Dlatego napisałam o tym inpoście, nie każdy o tym wie, wtedy również można uniknąć kosztu odesłania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 18:48   #1576
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Jeju, dziewczyny, piszcie o stanikach, a nie doopie Maryny. :-P Są sklepy, które przy zwrotach ponoszą cały koszt odesłania towaru (sama odsyłałam i wszystko zostało mi zwrócone), a są sklepy, które tego nie robią. Wystarczy czytać regulaminy i zasady zwrotów.

Odnośnie staników, kupiłam dwa kolejne od Wies manna. Uwielbiam je, cudownie leżą, a marka staje się moją najulubieńszą. <3
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 20:29   #1577
tequilllaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziś Gaia ogłosiła promocję na prawie cały asortyment. -20% zwroty też przyjmują nie wiem tylko jak z kosztami wysyłki
tequilllaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 20:54   #1578
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Jeju, dziewczyny, piszcie o stanikach, a nie doopie Maryny. :-P Są sklepy, które przy zwrotach ponoszą cały koszt odesłania towaru (sama odsyłałam i wszystko zostało mi zwrócone), a są sklepy, które tego nie robią. Wystarczy czytać regulaminy i zasady zwrotów.

Odnośnie staników, kupiłam dwa kolejne od Wies manna. Uwielbiam je, cudownie leżą, a marka staje się moją najulubieńszą. <3
Podzielisz sie tymi ktore zwracaja koszt wysylki?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 22:41   #1579
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Podzielisz sie tymi ktore zwracaja koszt wysylki?
Na pewno olive.pl, bo tam niedawno zwracałam część zamówienia.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 06:44   #1580
hurtful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Jeju, dziewczyny, piszcie o stanikach, a nie doopie Maryny. :-P Są sklepy, które przy zwrotach ponoszą cały koszt odesłania towaru (sama odsyłałam i wszystko zostało mi zwrócone), a są sklepy, które tego nie robią. Wystarczy czytać regulaminy i zasady zwrotów.

Odnośnie staników, kupiłam dwa kolejne od Wies manna. Uwielbiam je, cudownie leżą, a marka staje się moją najulubieńszą. <3
Możesz powiedzieć cos o tych stanikach od wies manna?miekkie??dobrze kształtują?jaki nosisz rozmiar ?
__________________
.
hurtful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 11:56   #1581
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Podzielisz sie tymi ktore zwracaja koszt wysylki?
Kiedyś kupowałam w myBra i tam można wydrukować etykietę na paczkę i za darmo wysłać zwrot.
Czy ktoś wie jak się ma rozmiarówka wiessmana do gorsenii?
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 12:53   #1582
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Podzielisz sie tymi ktore zwracaja koszt wysylki?
MyBra.pl
http://mybra.pl/Darmowa-dostawa-zamo...html?source=fm
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 13:59   #1583
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez hurtful Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć cos o tych stanikach od wies manna?miekkie??dobrze kształtują?jaki nosisz rozmiar ?
Noszę 65e. Na początku bałam się ich rozmiarówki, ale zaryzykowalam swój standardowy rozmiar i pasuje idealnie. Nic się nie wrzyna, nie uwiera, na mostku ladnie przylega, a biust wygląda naprawdę bardzo ładnie.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 13:38   #1584
motylenachwile
Przyczajenie
 
Avatar motylenachwile
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ceny to mają takie całkiem spore
motylenachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 09:19   #1585
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez motylenachwile Pokaż wiadomość
Ceny to mają takie całkiem spore
Jak na polski sklep chyba normalne? Niektóre rzeczy nawet taniej niż w innych polskich sklepach, przynajmniej te, które ja oglądałam.

Pytanie było o polskie sklepy z darmowym zwrotem, a ten właśnie taki jest - przy cenach większości biustonoszy u nich masz dostawę gratis, zwrot też. Z Polski wysyłają, więc idzie bardzo szybko. W dodatku mają miłą obsługę, np. mi sprowadzili rozmiar, którego na początku nie mieli i to właściwie tylko po tym, jak ich zapytałam.

Oczywiście można kupić taniej, pytanie jakie kto ma priorytety. W wątku wielokrotnie dawałam rady gdzie można kupić jak najtaniej.

Nad tym, że w polskich sklepach brytyjskie staniki są właściwie zawsze znacząco droższe, ubolewam nie od dziś.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 13:39   #1586
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Biustonosz samoprzylepny

Dziewczyny, miałyście może któryś z tych biustonoszy samoprzylepnych? Proszę o opinie.
1. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0391524001.html
2. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0411138001.html
3. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0252258003.html

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 15:17   #1587
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Biustonosz samoprzylepny

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałyście może któryś z tych biustonoszy samoprzylepnych? Proszę o opinie.
1. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0391524001.html
2. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0411138001.html
3. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0252258003.html

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego nosić. To chyba może się sprawdzić dla biustów A/B w roli podobnej do nalepki na sutki Bo chyba nie jako biustonosz.
No ale może mam błędne wyobrażenie...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 18:36   #1588
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Biustonosz samoprzylepny

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego nosić. To chyba może się sprawdzić dla biustów A/B w roli podobnej do nalepki na sutki Bo chyba nie jako biustonosz.
No ale może mam błędne wyobrażenie...
To nie biustonosz hahaha. Zerknęłam na ich rozmiarówkę. Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 00:19   #1589
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Biustonosz samoprzylepny

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego nosić. To chyba może się sprawdzić dla biustów A/B w roli podobnej do nalepki na sutki Bo chyba nie jako biustonosz.
No ale może mam błędne wyobrażenie...
Ano pod taką nazwą znalazłam to pisze :-P. Zastanawiam się czy to ma możliwość dobrze się trzymać. Noszę zazwyczaj 80/85b także spoko.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 09:38   #1590
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Biustonosz samoprzylepny

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ano pod taką nazwą znalazłam to pisze :-P. Zastanawiam się czy to ma możliwość dobrze się trzymać. Noszę zazwyczaj 80/85b także spoko.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Nie mam tego, ale o ile wiem, to coś częściowo spełnia funkcję biustonosza.

Co robi:
- zasłania sutki
- zbiera piersi ku sobie, co u większości osób robi wizualną różnicę i nadaje wygląd bardziej jak w staniku
- troszeczkę ogranicza ruchomość piersi

Czego nie robi :
- nie unosi jak biustonosz
- nie unieruchamia jak biustonosz
- nie zmienia mocno kształtu piersi, jak biustonosz (wiadomo, nie u wszystkich, ale wiecie, o co chodzi)

Ryzyko:
- może odparzyć, jak wszystko z przytrzymującym silikonem
- może odpaść ( chociaż przy odpowiednim założeniu to niby mało możliwe, ale myślę, że sporo też zależy od dopasowania do kształtu biustu, skóry itp.)

Myślę, że rozmiar nie ma tu takiego znów znaczenia, chyba tylko jeśli chodzi o formowanie, które i tak jest ograniczone.

Ogólnie, taki samoprzylepny stanik jest fajną opcją, jeśli żaden inny stanik nie wchodzi w grę z danym ubraniem, albo jeśli komuś ogólnie wygodnie bez stanika, ale chce się dodatkowego zakrycia i zebrania. Można też rozważyć, czy plastry do biustu nie będą lepszym rozwiązaniem.

Natomiast jeśli pod wybrany strój można założyć stanik bez ramiączek, z obniżonym mostkiem albo plecami, to już warto się zastanowić nad kupnem takiego, bo na pewno podtrzymanie i kształtowanie będzie o niebo lepsze, nie ma też ryzyka, że się odklei.

Z jakiej marki nosisz 85B tak btw? Nie chcę się wymądrzać, ale istnieje prawdopodobieństwo, że inny rozmiar byłby lepszy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2016-11-14 o 09:41
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.