Kilka moich prac :) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 10:28   #2191
AnnaOstapiuk
Zakorzenienie
 
Avatar AnnaOstapiuk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 14 586
GG do AnnaOstapiuk
Dot.: Kilka moich prac :)

Śliczna torebeczka I jaka dumna córcia. Wcale się nie dziwię, bo taka zdolna mama musi być powodem do dumy

Sylwia, dziękuję za fioleczki Będę miala w czym trzymać drobne koraliki
AnnaOstapiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:24   #2192
mirosek
Zakorzenienie
 
Avatar mirosek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 325
Dot.: Kilka moich prac :)

Świetna torebeczka Uwielbiam tą maskotkę
mirosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:00   #2193
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Kilka moich prac :)

Dziewczyny bardzo, bardzo dziękujęCieszę się, że do mnie czasem zaglądacie
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 13:27   #2194
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Kilka moich prac :)

Ależ bogactwo prac - Sylwia gratuluję inwencji:roza : torebeczka Hello Kitty - śliczności
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:31   #2195
ulla6
Wtajemniczenie
 
Avatar ulla6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 288
Dot.: Kilka moich prac :)

cudne i zakładki i torebka!!!
__________________
Mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35563595
Z powodu awarii Wizażu znikło wiele zdjęć na moim wątku!Nie wiem czy uda mi się je uzupełnić dlatego zapraszam na mój blog gdzie można wiele z nich pooglądać.
http://ulla6-ullasooakclaybabysandmore.blogspot.com/
ulla6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 09:19   #2196
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Kilka moich prac :)

Hej!
Bransoletka nie za szeroka jest?
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:19   #2197
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Kilka moich prac :)

Hej Iwonka A jak Twoja bransoletka? Moja dobra, mam szczuplutką rękę, więc jak biorę na najmniejsze ogniwko to się trzyma, ale muszę uważać jeszcze raz dziękuję i przepraszam, że nie wysłałam Ci smsa, ale z jakiś przyczyn wracały do mnie a o wykrojnikach pamiętam i doślę, proszę tylko o cierpliwość, bo teraz mam na głowie inne sprawy - mało zaglądam na wizaż - prawie nic nie robię, wymianki też leżą, muszę się sprężyć
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 17:03   #2198
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Kilka moich prac :)

Sylwiuś, moja też lezy dobrze, ale też muszę uważać, bo też mam szczupłą rękę. Gorzej, że mi zarosło jedno ucho i nie mogę nosić kolczyków do niej. Na wykrojniki cierpliwie czekam. Mam nadzieję, że tapetek nie wysłałam za mało
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:03   #2199
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Kilka moich prac :)

No to witam w klubie A bransoletkę ewentualnie możesz zmniejszyć Co do kolczyków, szkoda, zawsze jednak można przerobić na klipsy chyba mam nawet takie końcówki to Ci podeślę z wykrojnikami tapetki są super, bardzo, bardzo dziękuję, przydadzą mi się się, wcale nie jest ich za mało, ale wkrótce pewnie będzie czekaj cierpliwie, wyślę na pewno, tylko jeszcze nie wiem kiedy, ale dam znać, że wysyłam
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:45   #2200
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Kilka moich prac :)

Dziś troszeczkę strzepnę pajęczynki
Torby recyklingowe - z reklamówek oraz moja pierwsza laleczka wykonana wg kursu Balex
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torby1.jpg (98,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torby2.jpg (54,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l1.jpg (27,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l2.jpg (31,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l3.jpg (30,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l4.jpg (35,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l5.jpg (34,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l6.jpg (33,4 KB, 21 załadowań)
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 20:49   #2201
mirosek
Zakorzenienie
 
Avatar mirosek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 325
Dot.: Kilka moich prac :)

Śliczniutka ta laleczka aż trudno uwierzyć, że to Twoja pierwsza
mirosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 21:25   #2202
Sari71
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 182
Dot.: Kilka moich prac :)

Sylwia jestes WIELKA padłam i masz mnie na sumieniu.
Lalka super, poradziłas sobie klask i:
Sari71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:56   #2203
kaczucha 47
Zadomowienie
 
Avatar kaczucha 47
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 467
Dot.: Kilka moich prac :)

To prawda.Zdolna bestyjka z Ciebie.Lalka wyszła SUPER!
kaczucha 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:47   #2204
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kilka moich prac :)

Cytat:
Napisane przez sagap Pokaż wiadomość
Dziś troszeczkę strzepnę pajęczynki
Torby recyklingowe - z reklamówek oraz moja pierwsza laleczka wykonana wg kursu Balex
Torby odlotowe ,a lalunia kosmicznie śliczna ,kosmitka słodka.Oj zdolniacha z ciebie ,ale ty to już wiesz prawda ?
__________________
Dzień doberek wszystkim
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:30   #2205
balex
Raczkowanie
 
Avatar balex
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 244
Dot.: Kilka moich prac :)

Wpadłam zobaczyć Twoją lalę i jak na pierwszy raz jest nieźle

Pewna jesteś, że chcesz moich uwag? ... bo kilka mam, zacznę od góry..

1. Włoski przy tej fryzurze musisz docinać bliżej brzegu by lepiej się układały i im cieńsze tym lepiej będą wyglądać. Można jeszcze na ciepło podgiąć całą kitkę do dołu by tak nie sterczała.
2. Ja robię oczka owalne u dziewczynek, natomiast okrągłe u chłopców. Te owalne wydają mi się takie bardziej dziewczęce
3. Zgubiłaś gdzieś szyjkę lalki Bluzeczka powinna być ciut niżej a kutreczka troszeczkę wyżej i troszkę za duży kołnierz wyszedł, ale takie rzeczy właśnie robi się metodą prób i błędów I ten kołnierzyk można by podkleić by tak nie odstawał
4. Proporcjonalnie rączki troszeczkę za nisko przykleiłaś - widać to szczególnie na zdjęciu tyłu lalki.
5. Trampki trzeba jeszcze "zapiąć" na piszczelach
6. Buciki generalnie troszkę za płaskie, cały ich urok jest w tym, że w stosunku do całej lali są one duże, takie "napompowane". No i nie podoba mi się tył bucików - musisz ciąć dłuższe paseczki , by nie było sztukowania, lepiej to wygląda.

Reszta to jest kwestia wprawy Mi też nie zawsze wszystko wychodzi równiutko, ale wtedy niedociągnięcia maskuję dodając różne elementy.

Jeśli chodzi o klej to ja używam cyjanoakrylowych klejów - błyskawicznie wiążą.

Gratuluję odwagi!
Ale się rozpisałam Jeszcze jedno - każda następna będzie coraz lepsza
balex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:50   #2206
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Kilka moich prac :)

Cytat:
Napisane przez mirosek Pokaż wiadomość
Śliczniutka ta laleczka aż trudno uwierzyć, że to Twoja pierwsza
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Sari71 Pokaż wiadomość
Sylwia jestes WIELKA padłam i masz mnie na sumieniu.
Lalka super, poradziłas sobie klask i:
dziękuję
Cytat:
Napisane przez kaczucha 47 Pokaż wiadomość
To prawda.Zdolna bestyjka z Ciebie.Lalka wyszła SUPER!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez misia2 Pokaż wiadomość
Torby odlotowe ,a lalunia kosmicznie śliczna ,kosmitka słodka.Oj zdolniacha z ciebie ,ale ty to już wiesz prawda ?
dziękuję zawsze miło słyszeć komplement
Cytat:
Napisane przez balex Pokaż wiadomość
Wpadłam zobaczyć Twoją lalę i jak na pierwszy raz jest nieźle

Pewna jesteś, że chcesz moich uwag? ... bo kilka mam, zacznę od góry..

1. Włoski przy tej fryzurze musisz docinać bliżej brzegu by lepiej się układały i im cieńsze tym lepiej będą wyglądać. Można jeszcze na ciepło podgiąć całą kitkę do dołu by tak nie sterczała.
2. Ja robię oczka owalne u dziewczynek, natomiast okrągłe u chłopców. Te owalne wydają mi się takie bardziej dziewczęce
3. Zgubiłaś gdzieś szyjkę lalki Bluzeczka powinna być ciut niżej a kutreczka troszeczkę wyżej i troszkę za duży kołnierz wyszedł, ale takie rzeczy właśnie robi się metodą prób i błędów I ten kołnierzyk można by podkleić by tak nie odstawał
4. Proporcjonalnie rączki troszeczkę za nisko przykleiłaś - widać to szczególnie na zdjęciu tyłu lalki.
5. Trampki trzeba jeszcze "zapiąć" na piszczelach
6. Buciki generalnie troszkę za płaskie, cały ich urok jest w tym, że w stosunku do całej lali są one duże, takie "napompowane". No i nie podoba mi się tył bucików - musisz ciąć dłuższe paseczki , by nie było sztukowania, lepiej to wygląda.

Reszta to jest kwestia wprawy Mi też nie zawsze wszystko wychodzi równiutko, ale wtedy niedociągnięcia maskuję dodając różne elementy.

Jeśli chodzi o klej to ja używam cyjanoakrylowych klejów - błyskawicznie wiążą.

Gratuluję odwagi!
Ale się rozpisałam Jeszcze jedno - każda następna będzie coraz lepsza
Dziękuję za uwagi Wiem, że lalka nie jest doskonała, ale jak na pierwszy raz to i tak jestem zadowolona
1. Włoski rzeczywiście powinny być bliżej, ale na pierwszy raz bałam się, za mocno przytnę - następnym razem się poprawię
2. Oczka przykleiłam jakie miałam, i tak podobają mi się bardziej niż gdybym je narysowała.
3. Z szyjką zgadzam się całkowicie, ale ona ma golf Kurteczkę dopracuję właśnie metoda prób i błędów - zrobię sobie szablon
4. Rączki rzeczywiście przykleiłam za nisko, tak w ogóle to wydaje mi się, że zrobiłam je za krótkie... ale tak krawiec staje jak mu materiału staje
5. Trampki ma odpięte celowo, bo to taka luzaczka jest
6. Trampki są takie płaskie bo dopiero teraz zrozumiałam, że z dwóch kulek wychodzi jeden bucik, ja myślałam, że dwa, dlatego przecięłam na pół. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zostało mi więcej materiału na dalsze próby. A co do tyłu bucików, zgadzam się całkowicie, ucięłam za krótki pasek, a skoro przykleiłam do jednego to kontynuowałam też w drugim, w myśl zasady :"ch... owo ale jednakowo"
Marta dziękuję jeszcze raz za rady i uwagi, są bardzo cenne
A z mojej pierwszej lalki i tak jestem dumna!
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:09   #2207
pastek1
Zakorzenienie
 
Avatar pastek1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 5 981
GG do pastek1
Dot.: Kilka moich prac :)

torby super, a pierwsza lala wyszła świetnieklaski : aż strach pomyśleć jakie będą następne
Marta ma konkurencję w robieniu lal
__________________

8 grudnia - prezenty
pastek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:42   #2208
balex
Raczkowanie
 
Avatar balex
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 244
Dot.: Kilka moich prac :)

Cytat:
Napisane przez sagap Pokaż wiadomość

Dziękuję za uwagi Wiem, że lalka nie jest doskonała, ale jak na pierwszy raz to i tak jestem zadowolona
1. Włoski rzeczywiście powinny być bliżej, ale na pierwszy raz bałam się, za mocno przytnę - następnym razem się poprawię
2. Oczka przykleiłam jakie miałam, i tak podobają mi się bardziej niż gdybym je narysowała.
3. Z szyjką zgadzam się całkowicie, ale ona ma golf Kurteczkę dopracuję właśnie metoda prób i błędów - zrobię sobie szablon
4. Rączki rzeczywiście przykleiłam za nisko, tak w ogóle to wydaje mi się, że zrobiłam je za krótkie... ale tak krawiec staje jak mu materiału staje
5. Trampki ma odpięte celowo, bo to taka luzaczka jest
6. Trampki są takie płaskie bo dopiero teraz zrozumiałam, że z dwóch kulek wychodzi jeden bucik, ja myślałam, że dwa, dlatego przecięłam na pół. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zostało mi więcej materiału na dalsze próby. A co do tyłu bucików, zgadzam się całkowicie, ucięłam za krótki pasek, a skoro przykleiłam do jednego to kontynuowałam też w drugim, w myśl zasady :"ch... owo ale jednakowo"
Marta dziękuję jeszcze raz za rady i uwagi, są bardzo cenne
A z mojej pierwszej lalki i tak jestem dumna!
Najważniejsze właśnie jest to, że artysta jest zadowolony I nawet jak usłyszy słowa krytyki to się świetnie broni Ja też jestem z Ciebie dumna i jak już pisałam wcześniej: każda następna będzie lepsza.

Jeszcze jedna rada: Jak robiłam na początku to elementy wycinałam ze zwykłego papieru ksero i dopasowywałam do kul, lalki itd.. jak za mało przycięłam to jeszcze raz aż było ok i dopiero wtedy robiłam szablon ze sztywnego papieru.

Moja pierwsza lalka też nie była idealna (w moim wątku lalka dla mamy na dzień matki). Jak ją skończyłam to od razu rzuciło mi się w oczy, że nogi ma za długie, a biodra za szerokie.. No ale i tak wydawała mi się najpiękniejsza

Także trzymam kciuki za kolejne lalki.. a tak z ciekawości: ile czasu zajęła Ci ta pierwsza lala?
balex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 16:51   #2209
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Kilka moich prac :)

Cytat:
Napisane przez pastek1 Pokaż wiadomość
torby super, a pierwsza lala wyszła świetnieklaski : aż strach pomyśleć jakie będą następne
Marta ma konkurencję w robieniu lal
dziękuję do Marty to mi jeszcze dalekooo, ale się od niej uczę
Cytat:
Napisane przez balex Pokaż wiadomość
Najważniejsze właśnie jest to, że artysta jest zadowolony I nawet jak usłyszy słowa krytyki to się świetnie broni Ja też jestem z Ciebie dumna i jak już pisałam wcześniej: każda następna będzie lepsza.

Jeszcze jedna rada: Jak robiłam na początku to elementy wycinałam ze zwykłego papieru ksero i dopasowywałam do kul, lalki itd.. jak za mało przycięłam to jeszcze raz aż było ok i dopiero wtedy robiłam szablon ze sztywnego papieru.

Moja pierwsza lalka też nie była idealna (w moim wątku lalka dla mamy na dzień matki). Jak ją skończyłam to od razu rzuciło mi się w oczy, że nogi ma za długie, a biodra za szerokie.. No ale i tak wydawała mi się najpiękniejsza

Także trzymam kciuki za kolejne lalki.. a tak z ciekawości: ile czasu zajęła Ci ta pierwsza lala?
Marta jeszcze raz dziękuję za radę Następnym razem zrobię tak jak piszesz, w ten sposób dopracuję sobie szablon. Teraz starałam się wykorzystywać też skrawki, tej pianki sporo wychodzi, szczególnie na naciąganie na kule, więc chciałam wykorzystać ile się da
Dzisiaj w necie znalazłam filmiki jak się robi takie lalki. Kobietka na filmiku używa kleju na gorąco, może następnym razem spróbuję z nim. Robiła Truskawkowe Ciastko i wyglądało ślicznie Znalazłam też lalkę na wieczór panieński, dla mnie za trudne, ale może Ty zrobisz?
Masz rację, że artysta zawsze widzi niedociągnięcia ja zawsze widzę coś nie tak... ale się poprawię, bo bardzo mi się ta zabawa podoba Twoją pierwszą lalkę widziałam, jest piękna, no i właśnie to Ty widzisz co trzeba poprawić, a dla innych - laików jak ja - jest doskonała!
Swoją lale robiłam wczoraj z niewielką pomocą TŻ. Zaczęłam tak ok 11, była przerwa na zrobienie obiadu i tak ok 17-18 skończyłam.
Mam już w planach następną, a mój mąż chce zrobić taką na motorze
A ta i tak będzie stała w domu na honorowym miejscu, będę porównywać z następnymi, niedoskonała ale jestem z niej bardzo zadowolona szczerze mówiąc myślałam, że wyjdzie znacznie gorzej co nie znaczy, że nie mogłoby być od razu lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LANGERIE5.jpg (104,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LANGERIE7.jpg (102,3 KB, 27 załadowań)
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 16:57   #2210
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Kilka moich prac :)

p.s. a jak robisz spodenki lalką-chłopcom?
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 16:57   #2211
rudasek
Zakorzenienie
 
Avatar rudasek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 374
Dot.: Kilka moich prac :)

Dla mnie ta lala to mistrzostwo świata, przecież to masa precyzyjnej roboty
rudasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:09   #2212
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Kilka moich prac :)

Sylwius laka świetna i nawet jak ma jakieś niedociągnięcia, to ja ich nie widzę
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:12   #2213
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Kilka moich prac :)

Sagap
lalka jest R E W E L A C Y J N A!!!!
myślę, że każda kolejna będzie jeszcze piękniejsza i staranniej wykonana
i inspiracje, które znalazłaś powalają na kolana: te obcasy w bucikach
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:54   #2214
balex
Raczkowanie
 
Avatar balex
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 244
Dot.: Kilka moich prac :)

Cytat:
Napisane przez sagap Pokaż wiadomość
Dzisiaj w necie znalazłam filmiki jak się robi takie lalki. Kobietka na filmiku używa kleju na gorąco, może następnym razem spróbuję z nim. Robiła Truskawkowe Ciastko i wyglądało ślicznie Znalazłam też lalkę na wieczór panieński, dla mnie za trudne, ale może Ty zrobisz?

Mam już w planach następną, a mój mąż chce zrobić taką na motorze
A ta i tak będzie stała w domu na honorowym miejscu, będę porównywać z następnymi, niedoskonała ale jestem z niej bardzo zadowolona szczerze mówiąc myślałam, że wyjdzie znacznie gorzej co nie znaczy, że nie mogłoby być od razu lepiej
Próbowałam z klejem na gorąco i powiem że kiepsko mi szło.. gorący klej topi styropian, a piankę średnio trzyma, więc najlepszy jest cyjanoakrylowy.
Na motorze też myślałam i nawet zaczęłam robić motor, ale na razie rzuciłam go w kąt, bo mi się nie podoba, poza tym nie skończyłam go. Może kiedyś będę miała na niego jakiś pomysł..

Na razie mam wyzwanie zrobić lalkę czarownicę, królową śniegu i chciałam jeszcze bociana z zawiniątkiem, ale to się zobaczy

Cytat:
Napisane przez sagap Pokaż wiadomość
p.s. a jak robisz spodenki lalką-chłopcom?
Spodenki robię na podstawie formy krawieckiej.. i sklejam je brzegami tak jakbym je szyła.
balex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:34   #2215
honkus
Zadomowienie
 
Avatar honkus
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 149
GG do honkus
Dot.: Kilka moich prac :)

Gratuluje odwagi w zrobieniu lali . Może nie jest idealna, ale następne będą lepsze.
honkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:17   #2216
rardan
Zakorzenienie
 
Avatar rardan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 987
Dot.: Kilka moich prac :)

Ale cudne laleczki.
Moistrzostwo świata.
Wielkie
rardan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:19   #2217
asiunia33
Wtajemniczenie
 
Avatar asiunia33
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 991
Dot.: Kilka moich prac :)

Śliczna laleczka
__________________
A to moje małe co nieco :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=426071
asiunia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:34   #2218
rudasek
Zakorzenienie
 
Avatar rudasek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 374
Dot.: Kilka moich prac :)

Sagap, kogo masz z rodziny w Strzelcach Kraj., może znam, bo mieszkając 34 lat jednak zna się ludzi. Co do golfiku to mów jaki kolor i ile zębów więcej niż u Twojej córci to machnę Ci w dwa wieczory.
rudasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 16:06   #2219
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Kilka moich prac :)

Dziewczyny dziękuję bardzo jest już nowa lalka, ale czy lepiej wyszła to nie wiem, jak zrobię fotki to pokażę
Cytat:
Napisane przez rudasek Pokaż wiadomość
Sagap, kogo masz z rodziny w Strzelcach Kraj., może znam, bo mieszkając 34 lat jednak zna się ludzi. Co do golfiku to mów jaki kolor i ile zębów więcej niż u Twojej córci to machnę Ci w dwa wieczory.
A w Strzelcach mam ciocię już Ci wysłałam wiadomość na p.w.
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 15:33   #2220
rudasek
Zakorzenienie
 
Avatar rudasek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 374
Dot.: Kilka moich prac :)

Sylwia, kupiłam wełnę, tylko czy kolor będzie Ci odpowiadał. Aparat trochę przekłamuje, jest taki ładny brąz, nie ma specjalnego wyboru, z szarych są brzydkie, więc nie brałam.
rudasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 22:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.