Proszę o pomoc... / pierwszy raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 01:11   #1
proszewasopomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2

Proszę o pomoc... / pierwszy raz


Witam,
Chciałabym odrazu zaznaczyć, że jeśli ktoś ma mnie krytykować niech po prostu zamknie okno z tym tematem. Wizaż czytam od dawna, nie chciałam jednak pisac tego postu pod swoim nickiem...

Nigdy nie sądziłam, że coś takiego może spotkać i mnie. Zawsze byłam ostrożna i spokojna. Chciałam pożegnać dobrze tegoroczne wakacje. Nie byłam przekonana żeby iść na imprezę, ale nie chciałam siedzieć w domu jak wszyscy się bawią w te ostatnie dni. Teraz mogę tylko żałować, że dałam się namówić.

Skończyło się na moim, że tak powiem "zgonie", właściwie nic nie pamiętam, jedynie jakieś przebłyski. A wiadomo co może się stać pod wpływem alkoholu, jeszcze jak dziewczyna jest całkowicie pijana. Toaleta, chłopak i ja. Tłumaczyć nie muszę. Chociaż mam wciąż nadzieję, że do niczego nie doszło. Chyba bym miała jakąś krew czy ślady na bieliźnie prawda? Rano miałam dziwny ból w środku. Jakie są odczucia po "tym"?

Swojego stanu psychicznego opisywac nie muszę... Nie piszcie, że jestem tylko kolejną niedojrzałą dziewczyną, która mogła zdawać sobie sprawę z tego co robi. Najlepsze jest to, że byłam z paroma znajomymi, którzy mnie po prostu opuścili i nie przejmowali co się ze mną dzieje.

Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi...
proszewasopomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 01:22   #2
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Na Twoim miejscu jak najszybciej udałabym się do ginekologa - powie Ci, czy stosunek się odbył i przepisze Ci tabletkę "po", na której wzięcie masz 72h, żebyś nie zaszła w ciążę. Po pierwszym razie nie musiałaś krwawić, nie musisz też odczuwać dużego bólu - każda z nas reaguje na to i przeżywa to inaczej. Mówisz, że masz dziwne uczucie wewnątrz - więc może faktycznie do czegoś doszło? Leć do lekarza. I trzymaj się mocno
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 02:53   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Zgadzam sie, wybierz sie jak najszybciej do lekarza...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:34   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

mądrze radzą, leć do ginekologa, żeby Cie zbadał i ewentualnie wypisał tabletkę "po"
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:46   #5
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

a te dziwne uczucia w srodku to nie twoja wyobraznia?
Ja tez juz 1000 razy zauwazalam u siebie rozne oznaki np ciazy, jakiegos guza i innych bzdur. Gdyby wszystkie byly prawdziwe mialabym juz ze 300 dzieci i 200 razy bym umarla na jakies choroby przewlekle.

Ale pojscie do ginekologa to w tym momencie najmadrzejsze wyjscie. Tylko licz sie z tym ze tabletki 72h po kosztuja troszke. Dasz rade zalatwic taka kase?
Nie zadreczaj sie, nie martw tylko jutro od razu idz do lekarza.
Kiedy tak w ogole do tego mialoby dojsc?
Bo jesli np wczoraj lub przedwczoraj obawiam sie ze mogloby byc za pozno.
Pozostawalaby ci dzisiaj wizyta prywatna z racji tego ze jest niedziela.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 10:06   #6
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
a te dziwne uczucia w srodku to nie twoja wyobraznia?
Ja tez juz 1000 razy zauwazalam u siebie rozne oznaki np ciazy, jakiegos guza i innych bzdur. Gdyby wszystkie byly prawdziwe mialabym juz ze 300 dzieci i 200 razy bym umarla na jakies choroby przewlekle.

Ale pojscie do ginekologa to w tym momencie najmadrzejsze wyjscie. Tylko licz sie z tym ze tabletki 72h po kosztuja troszke. Dasz rade zalatwic taka kase?
Nie zadreczaj sie, nie martw tylko jutro od razu idz do lekarza.
Kiedy tak w ogole do tego mialoby dojsc?
Bo jesli np wczoraj lub przedwczoraj obawiam sie ze mogloby byc za pozno.
Pozostawalaby ci dzisiaj wizyta prywatna z racji tego ze jest niedziela.

Też tak miałam jak byłam młodsza i głupsza, to mimo że sie zabezpieczałam, czułam jak 1 DZIEN PO OPóźNIENIU SIE MIESIąCZKI dziecko mi kopie w brzuchu
Takze racja wyobraźnia dużo moze nam podstawiać. Ale skoro sie nie zabezpieczyłaś (a to był znajomy nieznajomy chłopak? bo nie mogłam wydedukować z Twojej wypowiedzi) to est tez ryzyko chorób wenerycznych no i HIV.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 10:18   #7
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
Też tak miałam jak byłam młodsza i głupsza, to mimo że sie zabezpieczałam, czułam jak 1 DZIEN PO OPóźNIENIU SIE MIESIąCZKI dziecko mi kopie w brzuchu
Takze racja wyobraźnia dużo moze nam podstawiać. Ale skoro sie nie zabezpieczyłaś (a to był znajomy nieznajomy chłopak? bo nie mogłam wydedukować z Twojej wypowiedzi) to est tez ryzyko chorób wenerycznych no i HIV.
taaak i napiety brzuch, 1 dzien po stosunku bylo mi niedobrze :P taaak skad ja to znam ;p ale juz mi to przechodzi ;p

a co do chorob - tego nie przemyslalam jeszcze. Ale to prawda, duze prawdopodobienstwo ze moglas cos zalapac, jesli znasz ta osobe mozesz cos wydedukowac, snuc jakies domysly na podstawie wiadomosci o tym jak sie ta osoba prowadzi.
Nie zwlekaj, jak najszybciej do lekarza idz.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 10:26   #8
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Koniecznie idź do gina. A jak dobrze znasz tego chłopaka? Jeśli jesteś wyluzowana to zapytaj po prostu czy do czegoś między wami doszło.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:29   #9
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Autorce chodzi chyba o to, że nie pamięta czy stosunek miał w ogóle miejsce a nigdy wcześniej tego nie robiła, więc pyta o odczucia po pierwszym razie.
Do Autorki:
Po pierwsze- nie da się powiedzieć jakie to uczucie bo każda z nas inaczej to odbiera- niektóre boli a inne nie, 40% dziewczyn nie krwawi (podobno) więc to, czy nadal jesteś dziewicą to już może Ci tylko ginekolog powiedzieć. Ale przychylam się do powyższych wypowiedzi- biegiem do lekarza po Postinor !!! Masz tylko 72 godziny od stosunku a im wcześniej go weźmiesz tym bezpieczniej.W ogóle- wiesz kim był ten chłopak? Zastanów się, czy on przypadkiem nie wykorzystał tego, w jakim byłas stanie. I czy na pewno byłaś pod wpływem samego alkoholu, bo może ktoś Ci coś dosypał do napoju, a to powinnaś juz zgłosić na policję. Aha- nie wiadomo czy ten chłopak się zabazpieczył, więc jest jeszcze kwestia tego zdrowotna- mogłaś zarazić się jakimś świństwem, więc lepiej zapytać lekarza o jakieś środki zapobiegająca rozwojowi bakterii czy wirusów. Nie wstydź się- powiedz lekarzowi jaki masz problem, wtedy powinnaś otrzymac najpełniejszą pomoc.
PS. Strasznie Ci współczuję, jeśli tak się Twój pierwszy raz odbył no i przykro mi, że tak paskudnie zawiedli Cię znajomi, to na serio podłe z ich strony że w ogóle się Tobą nie zajęli skoro byłaś tak bardzo pijana.
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png
jupik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:45   #10
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
taaak i napiety brzuch, 1 dzien po stosunku bylo mi niedobrze :P taaak skad ja to znam ;p ale juz mi to przechodzi ;p

a co do chorob - tego nie przemyslalam jeszcze. Ale to prawda, duze prawdopodobienstwo ze moglas cos zalapac, jesli znasz ta osobe mozesz cos wydedukowac, snuc jakies domysly na podstawie wiadomosci o tym jak sie ta osoba prowadzi.
Nie zwlekaj, jak najszybciej do lekarza idz.

Mysle że jezeli jakis przypadkowy chłopak uprawiał z nią seks, to jest ryzyko że robił to jeszcze tysiąc razy przedtem i widać że nie dbał o zabezpiecznienie, a dla mnie to = OGROMNE ryzyko juz nie tylko ciąży ale i choroby, a wiadomo że HIV jest chorobą XXI wieku i naprawde wielu ludzi jest nosicielami, nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Nie chce siać grozy, ale powinnaś sobie zroibć też badania krwi.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 16:18   #11
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

tak jak dziewczyny powiedziały - biegiem do lekarza kochana
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 17:11   #12
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

jedno male "ale" - w pełni wiarygodne badanie krwi pod katem chorób wenerycznych i hiv będzie dopiero po pół roku - to tzw. "okienko" kiedy pomimo zarazenia nie pojawia sie odpowiedz organizmu, a zatem testy nic nie wykaza
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:21   #13
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Przypominam, że pigułkę po może przepisać nie tylko ginekolog, ale też lekarz pierwszego kontaktu.
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:04   #14
ilona090
Przyczajenie
 
Avatar ilona090
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

o Boze, przykre naprawde. ameryki nie odkryje. powiem to co kazdy-jak najpredzej do ginekologa!!
ilona090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 18:40   #15
proszewasopomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Dzisiaj byłam na badaniu u ginekologa. Zbadał mnie i błona jest cała, ale przeciez nie musiała się rozerwać tylko rozciągnąć. Wzięłam juz escapelle, ale dalej spokojna nie jestem. Mam też infekcję pochwy, ale to zdażało mi się dosyć często i brałam tabletki dopochwowe, nie wiem zupełnie czemu, nie miałam nigdy żadnego partnera seksualnego.
proszewasopomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 18:46   #16
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez proszewasopomoc Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na badaniu u ginekologa. Zbadał mnie i błona jest cała, ale przeciez nie musiała się rozerwać tylko rozciągnąć. Wzięłam juz escapelle, ale dalej spokojna nie jestem. Mam też infekcję pochwy, ale to zdażało mi się dosyć często i brałam tabletki dopochwowe, nie wiem zupełnie czemu, nie miałam nigdy żadnego partnera seksualnego.

Ushia napisała, że po pół roku można zrobić wiarygodny test na obecność wirusa HIV i chorób wenerycznych, nie zignoruj tego człowiek moze życ pare lat nieświadomy tegp że jest zakażony
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 18:46   #17
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

No cóż, można powiedzieć "nie ma tego złego"... Dowiedziałaś się, że masz infekcję, że błona zachowana (więc możesz z dużym prawdopodobieństwem założyć, że do niczego większego nie doszło), mogło być gorzej. Uważaj następnym razem
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 18:48   #18
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Dobrze,że byłaś u lekarza.......
może naprawdę nic nie było, skoro błona jest cała?
nie dołuj się głowa do góry
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 19:38   #19
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

Podbrzusze bolało Cię pewnie ze strachu... wkręciłaś sobie wszystko co najgorsze i organizm odpowiedział bólem.

Infekcję faktycznie mogłaś mieć wcześniej skoro masz do nich tendencję..

A co do chłopaka, pogratulować mu, że zabiera się za ledwie przytomną dziewczynę, znajomym też możesz być wdzięczna, że nikt Cię nie zawrócił...jak byłam w takim wieku jak ty to pamiętam, że raczej pilnowaliśmy się, żeby do takich sytuacji nie dochodziło a pijana osoba była
odstawiana do domu, ale cóż...

Myślę, że skoro byłaś aż tak pijana to nie byłabyś w stanie uprawiać sexu a już na bank nie w niewygodnym kibelku!

Głowa do góry!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 20:18   #20
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Proszę o pomoc... / pierwszy raz

I pewnie bolało z powodu kaca

Trzymam kciuki, choć podejrzewam, że wszystko będzie dobrze.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.