Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 11:05   #571
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Wątki połączone wiem że nie moja strefa ale sama podczytuję i się zaczynałam gubić
nareszcie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:11   #572
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, nie nazywaj Pani Iwonki Panią Iwonką, bo jak coś nazwiemy to jeszcze bardziej się do nas przywiązuje

aaa w ogole to zapomnialam napisac, ze przez Was zlamalam moj odwyk lutowy i kliknelam w ostatniej chwili ten peeling z kremem.

nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poczytalam o peelingu i dobre opinie, ale oczywiscie najbardziej kusi mnie krem, tym bardziej, ze podobno jest dobry dla kogos kto zaczyna zabawe z kwasami = dla mnie.
no i wiosna sie zbliza, czas sie wyturlac z nory i wygladac jak czlowiek
A przyslali Ci juz? Ja zamowilam w piatek. Wzielam platnosc przy odbiorze, aby bylo szybciej i do tej pory nie mam maila o wysylce.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Pani Iwonka, to chyba krewna mojej Krychy, co to teraz objawiła mi się na brodzie w całej swej czerwonej okazałości Zauważyłam, że jest bardzo ekshibicjonistyczna- zawsze lokuje się centralnie
Co to za kremik Sanoflore?
btw- marchewkowy z TBS jest cudny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rfections.html

btw: ciesze sie, ze Ci marchewka podpasowala .

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Mnie akurat zapchało, ale mam mieszaną cerę. Z plusów, zauważyłam, że trochę zmniejszył mi pory. Co do nawilżania, to smarowałam tylko na noc, bez dodatkowego kremu i cera była w miarę nawilżona. Najrozsądniej by było wziąć próbkę i przetestować chociaż z tydzień

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------



Ja marudziłam, te paskudztwa nie chcą wcale zniknąć! Ostatnio próbowałam piling z Sampara w duecie z super nawilżającym podobno kremem Guerlain do cery suchej i pomogło tylko odrobinę Jestem zdesperowana, chyba spróbuję wymieszać kawę z płynem do higieny intymnej i wymasować tym czoło
Dołączam się do pytania, co to za krem Sanoflore?
Dla mnie kremy Guerlain to slabe nawilzenie. Nawet z serum.
Moze za duzo peelingow ostatnio robisz i Cie jeszcze wiekszy przesusz lapie? Moze lepiej narazie odpuscic peelingi?
Wyprobuj sam plyn. Mam nadzieje, ze pomoze .

Link do Sanoflore wyzej.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:14   #573
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32295556]A przyslali Ci juz? Ja zamowilam w piatek. Wzielam platnosc przy odbiorze, aby bylo szybciej i do tej pory nie mam maila o wysylce.
[/QUOTE]

ja tez wzielam przy odbiorze, zamawialam w sobote, wczoraj wyslali mi maila z potwierdzeniem wyslania i teraz czekam az doleci
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:16   #574
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Wątki połączone wiem że nie moja strefa ale sama podczytuję i się zaczynałam gubić
Dziekujemy .

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez wzielam przy odbiorze, zamawialam w sobote, wczoraj wyslali mi maila z potwierdzeniem wyslania i teraz czekam az doleci
Ech .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:20   #575
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

na stronie poczty po wpisaniu numeru przesylki info, ze od 6:30 paczka jest w Komornikach [pod Poznaniem] i teraz czekam co dalej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:21   #576
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napiszcie coś więcej o tym myciu cery (i demakijażu jak rozumiem) za pomocą żelu do higieny intymnej? Jak rozumiem w razie WU lepiej użyć tego niż mydła? Chodzi o ph czy jak? Ciemna masa jestem

Poradziłyście go na suche skórki, a ja mam ostatnio przesuszoną cerę i nie wiem czy zacząć się tym myć regularnie czy jak?

Pomocy
Do demakijażu to chyba najlepsza będzie metoda zmywania olejkiem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437723
Sama nie stosowałam
Ja używam tego do mycia buzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...o-kapieli.html
Bo ma ładny skład, nie ma wyraźnego zapachu (czytałam na kwc, że dziewczyny stosują ten żel do mycia buzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html ale dla mnie on ma za mocny zapach). Dodatkowo używam ściereczki z mikrofibry (stosuję razem z żelem) i nie mam przypadku, żebym nie domyła skóry

Wiem też, że bardzo dużo pozytywnych uwag jest o żelu z Tołpy - micelarny z biedronki za 5zł Fakt, bardzo przyjemny, u mnie wszystko zmywa, delikatny dla skóry, ale mnie po miesiącu zapchał.
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:46   #577
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

jeśli można pociągnąć troszkę tego off'a to ja bardzo polecam demakijaż olejami . Od 4 dni stosuję metodę OCM i naprawdę jest super! Wiadomo, że to dopiero początki, myślałam, że po tak krótkim czasie nic nie będę mogła powiedzieć a tu niespodzianka!

Widziałyście??

http://www.gwarancjalancome.com/

czyżby jakieś zmiany na miarę USA gdzie można oddać użyty kosmetyk?

Edytowane przez Manehajera
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:48 Powód: dopisek
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 11:51   #578
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mam pytanie do testujących nowy tusz Diora- jak się spisuje?
Reanimacja Dolleyes była krótkoterminowa. Dziś zaczął znów grudkować i sypać, diabeł jeden
Muszę coś kupić i rozmyślam nad tym Diorem lub nad panterką Helenki, której o dziwo jeszcze nie miałam. I jeszcze chodzi mi po głowie EL sumptuous bold.
Cokolwiek wybiorę i tak będzie lepsze od Lancome. Nigdy więcej!
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:58   #579
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam pytanie do testujących nowy tusz Diora- jak się spisuje?
Reanimacja Dolleyes była krótkoterminowa. Dziś zaczął znów grudkować i sypać, diabeł jeden
Muszę coś kupić i rozmyślam nad tym Diorem lub nad panterką Helenki, której o dziwo jeszcze nie miałam. I jeszcze chodzi mi po głowie EL sumptuous bold.
Cokolwiek wybiorę i tak będzie lepsze od Lancome. Nigdy więcej!

podpinam się

Doll Eyes to niewypał, jeszcze Hypnose Drama jest okej. Również zastanawiam się nad Sumptuous
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:00   #580
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Do demakijażu to chyba najlepsza będzie metoda zmywania olejkiem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437723
Sama nie stosowałam
Ja używam tego do mycia buzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...o-kapieli.html
Bo ma ładny skład, nie ma wyraźnego zapachu (czytałam na kwc, że dziewczyny stosują ten żel do mycia buzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html ale dla mnie on ma za mocny zapach). Dodatkowo używam ściereczki z mikrofibry (stosuję razem z żelem) i nie mam przypadku, żebym nie domyła skóry

Wiem też, że bardzo dużo pozytywnych uwag jest o żelu z Tołpy - micelarny z biedronki za 5zł Fakt, bardzo przyjemny, u mnie wszystko zmywa, delikatny dla skóry, ale mnie po miesiącu zapchał.
Mnie Babydream wysusza.

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
jeśli można pociągnąć troszkę tego off'a to ja bardzo polecam demakijaż olejami . Od 4 dni stosuję metodę OCM i naprawdę jest super! Wiadomo, że to dopiero początki, myślałam, że po tak krótkim czasie nic nie będę mogła powiedzieć a tu niespodzianka!
Do mnie olejowanie nie przemawia Widzialam pare filmikow na YT i jak widze jak dziewczyny mietola tym olejem skore a potem ta sciereczka to az zal bierze.

Wole szukac tych srodkow, ktore myja szybko, delikatnie i skutecznie. Najlepiej jesli domywaja wszystko i plyn do demakijazu nie jets potrzebny.

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Widziałyście??

http://www.gwarancjalancome.com/

czyżby jakieś zmiany na miarę USA gdzie można oddać użyty kosmetyk?
Nie.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam pytanie do testujących nowy tusz Diora- jak się spisuje?
Reanimacja Dolleyes była krótkoterminowa. Dziś zaczął znów grudkować i sypać, diabeł jeden
Muszę coś kupić i rozmyślam nad tym Diorem lub nad panterką Helenki, której o dziwo jeszcze nie miałam. I jeszcze chodzi mi po głowie EL sumptuous bold.
Cokolwiek wybiorę i tak będzie lepsze od Lancome. Nigdy więcej!
Inimitable Intense?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:01   #581
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

jamestown- chciałam czegoś nowego wypróbować
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:03   #582
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Reanimacja Dolleyes była krótkoterminowa. Dziś zaczął znów grudkować i sypać, diabeł jeden
Damon mój po reanimacji 3 dni wytrzymał, dzis wylądował w koszu no porażka jakaś
kupialm tusz benefit
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...l-mascara.html

cudnie rozczesuje jednak silikonowe szczoteczki sa bdb, szczoteczka z maczuga na końcu to swietny patent wydawało mi sie ze to taki ot bajer ale ten bajer jest bardzo uzyteczny wydłuzenie jest pogrubienia brak. szalu nie ma...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:05   #583
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
jamestown- chciałam czegoś nowego wypróbować


Mnie Armani kusi, ale ma skrajne opinie, wiec troche zal mi eksperymentow, coby sie znow nie rozczarowac.

Ostatnie eksperymenty nie byly udane.
Hypnose skleja strasznie moje rzesy, powstaje jeden wielki glut.
Powrot do uzywanego wiele wiele lat temu Max Factora 2000 Calorie (polecany zreszta na wizazu) zaowocowal wypadaniem rzes.
Powtorne danie szansy Diorshowowi tez nie spelnilo oczekiwan. Efekt kiepski - rzesy bardzo naturalne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:06   #584
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32296800]Mnie Babydream wysusza.
[/QUOTE]

Masz bardzo suchą buzię?
U mnie w sam raz - właśnie myję dodatkowo ze ściereczką, bo zawsze wydaje mi się, że mam niedomytą twarz.
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:07   #585
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32296800]Mnie Babydream wysusza.



Do mnie olejowanie nie przemawia Widzialam pare filmikow na YT i jak widze jak dziewczyny mietola tym olejem skore a potem ta sciereczka to az zal bierze.

Wole szukac tych srodkow, ktore myja szybko, delikatnie i skutecznie. Najlepiej jesli domywaja wszystko i plyn do demakijazu nie jets potrzebny.




Nie.



Inimitable Intense? [/QUOTE]

nie próbowałaś to nie mów a poza tym dwa dni wprawy i zajmuje mi to dosłownie 2 minuty, tak czy siak efekty widać gołym okiem a to jest naistotniejsze, przynajmniej dla mnie

oprócz Babydream są jeszcze inne olejki, polecam te naturalne z pierwszego tłoczenia, jak oliwa, z pestek winogron, macadamia

Edytowane przez Manehajera
Czas edycji: 2012-02-14 o 12:11
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:25   #586
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32295556]

Dla mnie kremy Guerlain to slabe nawilzenie. Nawet z serum.
Moze za duzo peelingow ostatnio robisz i Cie jeszcze wiekszy przesusz lapie? Moze lepiej narazie odpuscic peelingi?
Wyprobuj sam plyn. Mam nadzieje, ze pomoze .

Link do Sanoflore wyzej.[/QUOTE]

Robię peelingi dwa razy w tygodniu, wcześniej miałam morelowy z Sorai, a ostatnie 2 tygodnie enzymatyczny z Sampara. Wydawało mi się, że peeling mi 'zmiecie' te skórki, ale efekt jest minimalny. Dzisiaj spróbuję płyn, a potem w ramach peelingu dodam kawę. Dzięki za link
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:40   #587
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Masz bardzo suchą buzię?
U mnie w sam raz - właśnie myję dodatkowo ze ściereczką, bo zawsze wydaje mi się, że mam niedomytą twarz.
Nie, nie mam suchej buzi. Mam mieszana skore .

btw: z ta niedomyta twarz to dobrze Cie rozumiem . Kiedys gardzilam micelami a teraz uzywam ich namietnie. Po umyciu buzi zelem zawsze uzywam paru platkow nasaczonych micelem. Zawsze drugi platek jest juz idealnie czysty, ale i tak ogladam go ze wszystki stron pod swiatlo, aby sie upewnic . Na wszelki wypadek uzywam jeszcze paru .

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
nie próbowałaś to nie mów a poza tym dwa dni wprawy i zajmuje mi to dosłownie 2 minuty, tak czy siak efekty widać gołym okiem a to jest naistotniejsze, przynajmniej dla mnie

oprócz Babydream są jeszcze inne olejki, polecam te naturalne z pierwszego tłoczenia, jak oliwa, z pestek winogron, macadamia
A czy nie moge miec wlasnego zdania bez probowania? Czy musze trzec oczy sciereczka, zeby wiedziec, ze nie chce trzec oczu sciereczka?

Szkoda mi meczyc delikatnej skory wokol oczu. Wiadomo, ze metoda pac-pac brudu i oleju z oka nie sciagnie, wiec trzeba trzec oko i ciagnac skore. Napewno robisz to delikatnie. Mimo to wciaz ciagniesz skore.
Tobie to pasuje i fajnie.

Daj jednak innym miec swoje zdanie bez uwag "nie probowalas to cicho siedz".

Mnie demakijaz zajmuje 10-15 sekund i nie tre oczu zadnym materialem. Ty rob co chcesz, ale nie ograniczaj zdania innych.

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Robię peelingi dwa razy w tygodniu, wcześniej miałam morelowy z Sorai, a ostatnie 2 tygodnie enzymatyczny z Sampara. Wydawało mi się, że peeling mi 'zmiecie' te skórki, ale efekt jest minimalny. Dzisiaj spróbuję płyn, a potem w ramach peelingu dodam kawę. Dzięki za link
Dziwnie bardzo. Peelingi powinny juz dawno pomoc. A zmienilas moze ostatnio krem? Moze zetrzesz peelingiem co trzeba ale to, co nakladasz pozniej znow robi przesusz?

Moze to, czym sie myjesz Cie wysusza?

btw: nie jestes odwodniona ani chora?

Kurcze, naprawde dziwnie. Mam nadzieje, ze szybko uda Ci sie to zwalczyc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:42   #588
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Eee, nie nie, ja mam swój żel do mycia twarzy. Używam Clinique i jestem bardzo zadowolona.

Po prostu nigdy nie słyszałam o myciu twarzy żelem do hig int. Jak mi się skończy, a nie zdążę kupić nowego to po prostu myłam mydłem z braku laku. A tu zrozumiałam, że lepiej płynem do hig. Zaciekawiło mnie to
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:54   #589
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32297679]
Dziwnie bardzo. Peelingi powinny juz dawno pomoc. A zmienilas moze ostatnio krem? Moze zetrzesz peelingiem co trzeba ale to, co nakladasz pozniej znow robi przesusz?

Moze to, czym sie myjesz Cie wysusza?

btw: nie jestes odwodniona ani chora?

Kurcze, naprawde dziwnie. Mam nadzieje, ze szybko uda Ci sie to zwalczyc .[/QUOTE]

Na czoło testuję ostatnio różne kremy, ale już wcześniej miałam skórki i te kremy miały mi pomóc je zwalczyć Wszystko przez tą *&^%$# zimę... Myję się micelem Biodermy, a on chyba raczej nie jest z tych wysuszających Potem kładę na całą twarz Hydrationista i tyle. Co do bycia chorą, to nic mi o tym nie wiadomo
Może tego micela spróbuję wyeliminować i czyścić twarz płynem do higieny przez parę dni...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:56   #590
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32297679]Nie, nie mam suchej buzi. Mam mieszana skore .[/QUOTE]
Też mam mieszaną, ale jakoś na razie nie widzę przesuszenia
Docelowo planuję pomieszać też żel z Aloepurgel z dozu, tylko anulowali mi ostatnie zamówienie, zamówiłam raz jeszcze, mam nadzieję, że w końcu dojdzie.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Eee, nie nie, ja mam swój żel do mycia twarzy. Używam Clinique i jestem bardzo zadowolona.

Po prostu nigdy nie słyszałam o myciu twarzy żelem do hig int. Jak mi się skończy, a nie zdążę kupić nowego to po prostu myłam mydłem z braku laku. A tu zrozumiałam, że lepiej płynem do hig. Zaciekawiło mnie to
Ja używałam Clinique, właśnie jestem na odstawieniu.
Jak już zaczęłam czytać o składach, to się wkurzyłam, że tam prawie że nic nie ma. Przy 3 krokach - główne w miarę fajne składniki całości (!) to kwas hialuronowy, spirytus salicylowy, aloes, olej sezamowy, jakiś wyciąg z oczaru i tyle.
W związku z czym teraz szukam kosmetyków o analogicznym składzie, ale bezpieczniejszym, chociaż chyba zrezygnuję ze spirytusu salicylowego
Prawdopodobnie żel do higieny intymnej ma inne ph i pewnie jest delikatniejszy, dzięki czemu skóra lepiej się czuje. Chociaż mało który nie ma SLSów
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy

Edytowane przez Zwies
Czas edycji: 2012-02-14 o 12:59
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:58   #591
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Widziałyście??

http://www.gwarancjalancome.com/

czyżby jakieś zmiany na miarę USA gdzie można oddać użyty kosmetyk?
Czytając regulamin tej akcji właśnie mnie olsniło że Lancome to L'oreal

... Organizatorem akcji promocyjnej prowadzonej pod nazwa “100% satysfakcji”, w imieniu i na rzecz L’Oréal Polska...
co oznacza że mój Pan Sephorek miał rację co do naciągania klientek na te same kosmetyki w innym opakowaniu ...hm...
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:00   #592
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32297679]Nie, nie mam suchej buzi. Mam mieszana skore .

btw: z ta niedomyta twarz to dobrze Cie rozumiem . Kiedys gardzilam micelami a teraz uzywam ich namietnie. Po umyciu buzi zelem zawsze uzywam paru platkow nasaczonych micelem. Zawsze drugi platek jest juz idealnie czysty, ale i tak ogladam go ze wszystki stron pod swiatlo, aby sie upewnic . Na wszelki wypadek uzywam jeszcze paru .



A czy nie moge miec wlasnego zdania bez probowania? Czy musze trzec oczy sciereczka, zeby wiedziec, ze nie chce trzec oczu sciereczka?

Szkoda mi meczyc delikatnej skory wokol oczu. Wiadomo, ze metoda pac-pac brudu i oleju z oka nie sciagnie, wiec trzeba trzec oko i ciagnac skore. Napewno robisz to delikatnie. Mimo to wciaz ciagniesz skore.
Tobie to pasuje i fajnie.

Daj jednak innym miec swoje zdanie bez uwag "nie probowalas to cicho siedz".

Mnie demakijaz zajmuje 10-15 sekund i nie tre oczu zadnym materialem. Ty rob co chcesz, ale nie ograniczaj zdania innych.



Dziwnie bardzo. Peelingi powinny juz dawno pomoc. A zmienilas moze ostatnio krem? Moze zetrzesz peelingiem co trzeba ale to, co nakladasz pozniej znow robi przesusz?

Moze to, czym sie myjesz Cie wysusza?

btw: nie jestes odwodniona ani chora?

Kurcze, naprawde dziwnie. Mam nadzieje, ze szybko uda Ci sie to zwalczyc .[/QUOTE]

Oczywiście, że możesz mieć własne zdanie ale to się wyklucza nie próbując czegoś po czym można wystawić opinię.

Poza tym nie denerwuj się tak.
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:03   #593
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Na czoło testuję ostatnio różne kremy, ale już wcześniej miałam skórki i te kremy miały mi pomóc je zwalczyć Wszystko przez tą *&^%$# zimę... Myję się micelem Biodermy, a on chyba raczej nie jest z tych wysuszających Potem kładę na całą twarz Hydrationista i tyle. Co do bycia chorą, to nic mi o tym nie wiadomo
Może tego micela spróbuję wyeliminować i czyścić twarz płynem do higieny przez parę dni...
Naprawde to dziwne.
Moze zamiast Hydrationista cos bardziej tresciwszego? Nie mowie o nawilzazu, ale o gestym, odzywczym kremie. Moze cos corce podkradniesz? Pewnie czyms ja tam smarujesz, wiec moim zdaniem warto jej kremu sprobowac.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możesz mieć własne zdanie ale to się wyklucza nie próbując czegoś po czym można wystawić opinię.

Poza tym nie denerwuj się tak.
Nie troskaj sie niepotrzebnie .
Nie jestes osoba, ktora mnie moze zdenerwowac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:06   #594
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Wiosenna kolekcja. Szanse, ze bedzie w lutym jeszcze sa niewielkie, ale powinna byc w marcu.

Bede sie czaic na pierwsza lub druga .
----------------------------------------

btw: znacie jakiegos nudziaka dobrego dla bardzo bardzo bladej twarzy? We wszystkich wyprobowanych przeze mnie wygladam gorzej niz Edward ze Zmierchu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:07   #595
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32298165]Naprawde to dziwne.
Moze zamiast Hydrationista cos bardziej tresciwszego? Nie mowie o nawilzazu, ale o gestym, odzywczym kremie. Moze cos corce podkradniesz? Pewnie czyms ja tam smarujesz, wiec moim zdaniem warto jej kremu sprobowac.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



Nie troskaj sie niepotrzebnie .
Nie jestes osoba, ktora mnie moze zdenerwowac.[/QUOTE]

nie wiem czy tylko ja to widzę, ale każda Twoja wypowiedź jest zgryźliwa a Ty każdą inną opinię od swojej traktujesz jako atak. Przecież do niczego nie zmuszam tylko polecam spróbować a Ty sobie zrobisz z tym co chcesz.
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:14   #596
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość

nie wiem czy tylko ja to widzę, ale każda Twoja wypowiedź jest zgryźliwa a Ty każdą inną opinię od swojej traktujesz jako atak. Przecież do niczego nie zmuszam tylko polecam spróbować a Ty sobie zrobisz z tym co chcesz.
A gdzie ja Cie zaatakowalam? Napisalam, zebys dala mi mozliwosc posiadania wlasnego zdania na Twoje zlotomyslowe stwierdzenie, zebym siedziala cicho skoro nie probowalam.

Troche Cie chyba fantazja ponosi i frustracja dopada .

EOT
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:19   #597
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32298476]A gdzie ja Cie zaatakowalam? Napisalam, zebys dala mi mozliwosc posiadania wlasnego zdania na Twoje zlotomyslowe stwierdzenie, zebym siedziala cicho skoro nie probowalam.

Troche Cie chyba fantazja ponosi i frustracja dopada .

EOT[/QUOTE]


przedszkole to mało, serio...

dziewczyny, wyszedł ostatnio taki nowy perfum, damski i męski, kurcze nazwy do końca nie pamiętam, coś "Zadig &... ", kojarzycie?

Ponoć zapach mydlany, czyli coś czego szukam Wąchałyście już?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:23   #598
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ooo dziewczynki, spokojnie W Walentynki to można jedynie serduszkami sobie nawrzucać

Manehajera próbowałam kiedyś zmywać makeup olejami z BU, ale szczerze mówiąc mam jeża psychicznego na myśl o kontakcie oleistych substancji ze skórą twarzy. Dałam sobie spokój. Makijaż zmywam mydłem z wyciągiem z lisci laurowych czy cóś takiego, delikatnie bardzo, tak by nie naciagać skóry, a potem przemywam twarz micelem z Bourjois (dla mnie fajniejszy niż ten z Biodermy).

edit: jak szukasz zapachu mydlanego to może Noa?

o to pytasz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9c096f12ca2e736f.jpg (33,5 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2012-02-14 o 13:24
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:28   #599
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32298165]Naprawde to dziwne.
Moze zamiast Hydrationista cos bardziej tresciwszego? Nie mowie o nawilzazu, ale o gestym, odzywczym kremie. Moze cos corce podkradniesz? Pewnie czyms ja tam smarujesz, wiec moim zdaniem warto jej kremu sprobowac.
.[/QUOTE]

O widzisz, smaruję dziecku buzię i rączki Iwostinem ochronnym zimowym, ale sama go nigdy nie używałam, za gęsty mi się wydawał Kolejna rzecz do przetestowania
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:28   #600
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ooo dziewczynki, spokojnie W Walentynki to można jedynie serduszkami sobie nawrzucać

Manehajera próbowałam kiedyś zmywać makeup olejami z BU, ale szczerze mówiąc mam jeża psychicznego na myśl o kontakcie oleistych substancji ze skórą twarzy. Dałam sobie spokój. Makijaż zmywam mydłem z wyciągiem z lisci laurowych czy cóś takiego, delikatnie bardzo, tak by nie naciagać skóry, a potem przemywam twarz micelem z Bourjois (dla mnie fajniejszy niż ten z Biodermy).

edit: jak szukasz zapachu mydlanego to może Noa?

o to pytasz?
tak jak mówię - nie namawiam . Mam cerę przetłuszczającą się z syfkami na czole i się sprawdza idealnie Potem i tak nawilżam serum bo olejki nie dokońca tak nawilżają

co do zapachu to właśnie o to chodziło, dzięki
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.