Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 15:45   #1
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Exclamation

Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.


Dziewczyny chcialam sie do was zwrocic z prosba o pomoc. Niestety z moja samoocena nie jest najlepiej. Nigdy nie bylo super ale po zwiazku jest tragicznie. Przez eksa stracilam wiare w siebie calkowicie, w jakiekolwiek cele... znajomych, zainteresowania. Po prostu wszystko.

Dlatego was prosze o pomoc w mojej metamorfozie. Chce sie znowu stac mila, wesola, zawsze usmiechnieta nastolatka. Nie chodzi mi tylko o wyglad ale rowniez o mentalnosc i wszystko.

Co do mojego zycia, zaczelam czesciej wychodzic. W weekendy spotykam sie ze znajomymi. Probuje odnowic znajomosci. Zaczelam znowu interesowac sie siatkowka i chodzic na zajeciaz siatkowki. Dalej niestety mam wrazenie byc nie zauwazalna na ulicy. Znajomi mowia, ze niby mam wielkie powodzenie i sporo chlopakow zwraca na mnie uwage ale ja mam wrazenie jakbym szla ulica i nikt mnie nie zauwazal. Jak zmienic wszystko?

Co do wygladu chcialabym zmienic fryzure (nie kolor), styl ubierania i sie poczuc wkoncu piekna Fryzury wole spokojne, naturalne, zadnych ekstrawaganckich ciec. Co do typu to zima jestem Mam 180 wzrostu ale chcialabym i tak zaczac chodzic w obcasach. Co myslicie o tym? Nie wiem czy musze jakies wymiary podawac? Sylwetka szczupla plus biust D

Prosze was bardzo o pomoc Chcialabym aby moje zycie wkoncu normalnie funkcjonowalo

P.S. Moze po prostu jutro wkleje pare zdjec przykladowych kompletow ubran, tzn. jak sie ubieram a przy okazji bedziecie widziec sylwetke

Edytowane przez TheTen
Czas edycji: 2008-10-30 o 06:49
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:08   #2
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

o Bożejakaś Ty sliczna...zebym ja tak wygladala nie masz powodu do niskiej samooceny.Piękna kobieta z Ciebie a jeszcze ten wzrost.. co do fryzury to moze pocieniowac bardziej? wybacz nie jestem specjalistka co do powodzenia,moze nie widzisz ze jestes naprawde atrakcyjna i wzbudzasz duze zainteresowanie? Musisz uwierzyc w siebie,poczuc sie wartosciowa osoba.swoja droga czemu to My wpadamy w kompleksy przez mężczyzn a nie odwrotnie...pozdrawiam

P.S. mozna wiedziec ile masz lat?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:08   #3
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Ehh dziewczyno.. ile ja bym dała żeby wyglądać jak Ty.. :P
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:09   #4
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Jestes bardzo ladna dziewczyne z pieknymi wlosami,cera,sylwetka,fig ura,czego chciec wiecej,chetnie bym sie z Toba zamienila.
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:12   #5
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcialam sie do was zwrocic z prosba o pomoc. Niestety z moja samoocena nie jest najlepiej. Nigdy nie bylo super ale po zwiazku jest tragicznie. Przez eksa stracilam wiare w siebie calkowicie, w jakiekolwiek cele... znajomych, zainteresowania. Po prostu wszystko.

Dlatego was prosze o pomoc w mojej metamorfozie. Chce sie znowu stac mila, wesola, zawsze usmiechnieta nastolatka. Nie chodzi mi tylko o wyglad ale rowniez o mentalnosc i wszystko.

Co do mojego zycia, zaczelam czesciej wychodzic. W weekendy spotykam sie ze znajomymi. Probuje odnowic znajomosci. Zaczelam znowu interesowac sie siatkowka i chodzic na zajeciaz siatkowki. Dalej niestety mam wrazenie byc nie zauwazalna na ulicy. Znajomi mowia, ze niby mam wielkie powodzenie i sporo chlopakow zwraca na mnie uwage ale ja mam wrazenie jakbym szla ulica i nikt mnie nie zauwazal. Jak zmienic wszystko?

Co do wygladu chcialabym zmienic fryzure (nie kolor), styl ubierania i sie poczuc wkoncu piekna Fryzury wole spokojne, naturalne, zadnych ekstrawaganckich ciec. Co do typu to zima jestem Mam 180 wzrostu ale chcialabym i tak zaczac chodzic w obcasach. Co myslicie o tym? Nie wiem czy musze jakies wymiary podawac? Sylwetka szczupla plus biust D

Prosze was bardzo o pomoc Chcialabym aby moje zycie wkoncu normalnie funkcjonowalo

P.S. Moze po prostu jutro wkleje pare zdjec przykladowych kompletow ubran, tzn. jak sie ubieram a przy okazji bedziecie widziec sylwetke
Dziewczyno, czy Ty nie kokietujesz przypadkiem?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:26   #6
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
o Bożejakaś Ty sliczna...zebym ja tak wygladala nie masz powodu do niskiej samooceny.Piękna kobieta z Ciebie a jeszcze ten wzrost.. co do fryzury to moze pocieniowac bardziej? wybacz nie jestem specjalistka co do powodzenia,moze nie widzisz ze jestes naprawde atrakcyjna i wzbudzasz duze zainteresowanie? Musisz uwierzyc w siebie,poczuc sie wartosciowa osoba.swoja droga czemu to My wpadamy w kompleksy przez mężczyzn a nie odwrotnie...pozdrawiam

P.S. mozna wiedziec ile masz lat?
18 matura w tym roku...

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Dziewczyno, czy Ty nie kokietujesz przypadkiem?
spokojnie, nie kokietuje. tak jak wspomnialam chodzi o wyglad i o wnetrze u mnie. niestety tak sie stalo u mnie przez zwiazek z bylym. stracilam jakakolwiek wiare w siebie i we wszystko i nie umiem sie odnalezc. czuje sie bardzo nie atrakcyjna i nieciekawa jako osoba. tak to jest jak twoj chlopak zamiast toba sie zachwycac co chwile nowa sie zachwycal...
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:34   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
spokojnie, nie kokietuje. tak jak wspomnialam chodzi o wyglad i o wnetrze u mnie. niestety tak sie stalo u mnie przez zwiazek z bylym. stracilam jakakolwiek wiare w siebie i we wszystko i nie umiem sie odnalezc. czuje sie bardzo nie atrakcyjna i nieciekawa jako osoba. tak to jest jak twoj chlopak zamiast toba sie zachwycac co chwile nowa sie zachwycal...


Widocznie trafilas na nie tego co trzeba.....Jestes mlodä slicznä osobä,wiecej wiary w siebie.Nic nie musisz zmieniac,moze wybierz sie z kolezankä na zakupy nic tak nie robi dobrze
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 16:43   #8
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Myślę, że jesteś tak piękną dziewczyną, ze Twoja samoocena w najbliższym czasie bardzo urośnie Moim skromnym zdaniem nie musisz ni w sobie zmieniać, ale jeśli potrzebujesz odmiany, to podetnij trochę włosy (choć osobiście bym tego nie robiła, bo są piękne), kup jakieś nowe kosmetyki i poeksperymentuj, pomaluj paznokcie na czerwono i wyjdź do ludzi
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:59   #9
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Oj tak... były facet potrafi nieźle pozmieniać w głowie..po rozstaniu zawsze czujemy się nieatrakcyjne.


Nie zgadzam się jednak,że pomalowanie paznokci na czerwono coś zmieni

Trzeba "to" znaleźć w sobie.. Przemówić sobie do rozumu,nauczyć się kochać siebie.. i żadna zmiana wyglądu nic tu nie da jeśli w środku będziesz zamknięta. Bo to właśnie z wewnątrz bije największy blask

Musisz zrozumieć ,że trafiłaś na palanta i nie pozwól żeby taki właśnie palant wpływał na Twoją psychikę..Głowa do góry!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 18:34   #10
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

dziekuje dziewczyny tylko no wlasnie, co zrobic aby uwierzyc w siebie? sa dni, ze wierze bardziej ale nie jest to TO. zmienic styl ubioru? cos w wygladzie, czy co? jak uwierzyc?
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 18:48   #11
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Zauważyłam, że dziewczyny niezbyt atrakcyjne emunują wielką pewnością siebie, a te śliczne, po prostu piękne mają jej braki Jesteś tego żywym przykładem Co do fryzury wycieniowałabym góre - tak jedna warstwa do ramion, a dół długi. Poproś fryzjerke o wypazurkowanie dołu czy coś w tym stylu, aby wzmonić skręt I tyle
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 22:27   #12
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
18 matura w tym roku...



spokojnie, nie kokietuje. tak jak wspomnialam chodzi o wyglad i o wnetrze u mnie. niestety tak sie stalo u mnie przez zwiazek z bylym. stracilam jakakolwiek wiare w siebie i we wszystko i nie umiem sie odnalezc. czuje sie bardzo nie atrakcyjna i nieciekawa jako osoba. tak to jest jak twoj chlopak zamiast toba sie zachwycac co chwile nowa sie zachwycal...
Palant

A Ty jesteś naprawdę śliczna, musisz w to uwierzyć
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 22:55   #13
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Cool Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

a czasem wystarczy zalozyc extra ciuch np spodniczke i przejsc sie napewno zobaczych spojrzenia n sobie :P poczujesz sie atrakcyjna i pewna siebie.

a swoja droba czy twoj byly jest tego wart?
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 05:08   #14
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
a czasem wystarczy zalozyc extra ciuch np spodniczke i przejsc sie napewno zobaczych spojrzenia n sobie :P poczujesz sie atrakcyjna i pewna siebie.

a swoja droba czy twoj byly jest tego wart?

jest czego wart? bo nie rozumiem
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 10:32   #15
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

czy jest wart aby przez wasze rozstanie twoja samoocena spadla
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:17   #16
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Wätek przerodzil sie w off top,ktöry bardziej pasuje na forum Intymnie.
Przesuwam.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-29 o 11:19
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:42   #17
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

jestes sliczna dziewczyna!

nie bede ukrywala, ze ja tez mam bardzo niska samoocene, to chyba wynika z tego, ze "zawsze znajdzie sie ladniejsza", ja tak czasami mysle :P
ale jak ide ulicą, w sklepie, gdziekolwiek, to widze spojrzenia facetow i wszystko wraca do normy.
kobiety sa dziwne

Nie wiem, co Ci doradzic... Po prostu badz soba
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 14:05   #18
kraksa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

nie wiem, czy to co ja czuję to niska samoocena. obawiam się, że to coś dużo gorszego. trudno. wiem, że nie powinnam mieć pretensji, ale po takich oświadczeniach czuję się jeszcze gorzej.
dziewczyno, masz WSZYSTKO, więc po prostu zacznij się uśmiechać. to trudne, ale wykonalne
kraksa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 15:29   #19
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

moglabys byc modelką. Zazdroszczę Ci.
Tez mam kompleksy.
Nie dokonuj drastycznych zmian. Zadbaj o siebie Ćwicz, chodz do fryzjera, rob sobie manicure, pedicure... Hm, co jeszcze. Peelingi, balsamy do ciała, kremy, filtry. Tyle tego jest A bardzo poprawia samopoczucie (wiem po sobie)
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 15:52   #20
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

masz w swym wyglądzie delikatność i wdzięk - a co za tym idzie odrobine tajemniczości uwierz mi, że to bardzo podoba sie facetom sylwetka super, buźka śliczna, włosy ładne długie, ciuchy widze stylowe (modny płaszczyk ) śliczna cera. Brakuje mi tylko jakiegos pazura przyciągającego uwage - proponuje ładny makijaż oka , eyeliner, delikatne cienie aby wydobyc głębie. No i oczywiście uwydatniaj to co w Tobie piekne - bluzki podkreślające biust, dopasowane rureczki jeśli jesteś zgrabna, ciekawe upięcie Twoich długich włosów No i spodniczki - przy Twoim wzroscie musisz mięć suuuper nogi . Jesteś naturlane i to bardzo punktuje. a tym frajerem co Cie zostawil się nie przejmuj! Jak mnie zostawił facet to wzięłąm się wgarść , biegałam za randki na randke i po prostu czulam się.. sexy Musisz się sobie podobac, żeby być pewną siebie!
Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 16:16   #21
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Ja czegoś nie rozumiem
Masz trądzik, krzywy nos, małe piersi? Wtedy zrozumiałabym błędną, niską samoocenę (każdy ma czasem gorsze chwile). Ale Ty dziewczyno do czego się u siebie możesz przyczepić?Chyba tylko do tego, że faceci nie padają przed Tobą na kolanach gdy kroczysz chodnikiem (to odnośnie Twojej wypowiedzi, ze nie wzbudzasz zainteresowania na ulicy).
Rozumiem chęć metamorfozy-jasna sprawa ale teksty o niskiej samoocenie i braku powodzenia wypisywane przez taką dziewczynę jak Ty...trochę to płytkie.
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam ale ja tak to widzę.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:27   #22
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.



Jestes naprawde przesliczna dziewczyna. Az bije od Ciebie wdziek i taka niesamowita dziewczecosc. Nie zmieniaj nic w sobie, nie rob nic na sile. Najwazniejsze, zebys 'ulozyla sie' wewnetrznie, odnalazla swoj rytm i harmonie.

Wiem, ze rozstanie z eksem, zawsze lub prawie zawsze odbija sie negatywnie na samoocenie, zwlaszcza wtedy, kiedy to my zostalysmy zostawione, a nie zostawialysmy. Dobrze znam to z autopsji.

Wiem, ze to glupio zabrzmi, ale tego typu rany naprawde najlepiej leczy czas. Wychodz gdzies ze znajomymi, na imprezy, zakupy, do kawiarni, spotykaj sie z ludzmi, a milosc i wlasciwy facet sam sie pojawi i odkryje w Tobie to, co najpiekniejsze, nie chcac zadnych zmian!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:01   #23
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Ja czegoś nie rozumiem
Masz trądzik, krzywy nos, małe piersi? Wtedy zrozumiałabym błędną, niską samoocenę (każdy ma czasem gorsze chwile). Ale Ty dziewczyno do czego się u siebie możesz przyczepić?Chyba tylko do tego, że faceci nie padają przed Tobą na kolanach gdy kroczysz chodnikiem (to odnośnie Twojej wypowiedzi, ze nie wzbudzasz zainteresowania na ulicy).
Rozumiem chęć metamorfozy-jasna sprawa ale teksty o niskiej samoocenie i braku powodzenia wypisywane przez taką dziewczynę jak Ty...trochę to płytkie.
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam ale ja tak to widzę.
niestety chyba czesto bywa tak ze bardzo ladne dziewczyny zupelnie nie akceptuja siebie. ja przed dlugi czas mialam kompleks pieknej matki, od ktorej zawsze czulam sie brzydsza. dopiero kilka lat temu zaczelam tlumaczyc sobie ze ja mam zupelnie inny typ urody, mniejsza z tym....
to zupelnie normalne ze poczulas sie mniej atrakcyjna po rozstraniu, ale pewnosc siebie i radosc zycia powinny byc niezalezne od tego czy z kims jestes, czy zyjesz sama. nie mozna pozwilic na to zeby byc dookreslanym przez czynniki zewnetrzne ktore ze swej istoty sa zmienne. warto poszukac tej stabilizacji w sobie, zeby zaden kolejny facet nie zachwial poczuciem twojej wartosci. a zmiana wygladu i troche eksperymentu na pewno nie zaszkodzi, ale to juz nie do mnie pytanie, bo ja sie szczegolnie na stylizacji nie znam ja mam 175 i chodze na wysokich obcasach. przynajmniej moge patrzec mezszyznom prosto w oczy i nie mam z tego powodu kompleksow
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:26   #24
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Cool Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcialam sie do was zwrocic z prosba o pomoc. Niestety z moja samoocena nie jest najlepiej. Nigdy nie bylo super ale po zwiazku jest tragicznie. Przez eksa stracilam wiare w siebie calkowicie, w jakiekolwiek cele... znajomych, zainteresowania. Po prostu wszystko.

Dlatego was prosze o pomoc w mojej metamorfozie. Chce sie znowu stac mila, wesola, zawsze usmiechnieta nastolatka. Nie chodzi mi tylko o wyglad ale rowniez o mentalnosc i wszystko.

Co do mojego zycia, zaczelam czesciej wychodzic. W weekendy spotykam sie ze znajomymi. Probuje odnowic znajomosci. Zaczelam znowu interesowac sie siatkowka i chodzic na zajeciaz siatkowki. Dalej niestety mam wrazenie byc nie zauwazalna na ulicy. Znajomi mowia, ze niby mam wielkie powodzenie i sporo chlopakow zwraca na mnie uwage ale ja mam wrazenie jakbym szla ulica i nikt mnie nie zauwazal. Jak zmienic wszystko?

Co do wygladu chcialabym zmienic fryzure (nie kolor), styl ubierania i sie poczuc wkoncu piekna Fryzury wole spokojne, naturalne, zadnych ekstrawaganckich ciec. Co do typu to zima jestem Mam 180 wzrostu ale chcialabym i tak zaczac chodzic w obcasach. Co myslicie o tym? Nie wiem czy musze jakies wymiary podawac? Sylwetka szczupla plus biust D

Prosze was bardzo o pomoc Chcialabym aby moje zycie wkoncu normalnie funkcjonowalo

P.S. Moze po prostu jutro wkleje pare zdjec przykladowych kompletow ubran, tzn. jak sie ubieram a przy okazji bedziecie widziec sylwetke
Mi to bardziej wygląda na przechwałki (ja to zawsze się czegoś takiego czepnę, ale cóż, wyrażam swoja opinie...)

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Ja czegoś nie rozumiem
Masz trądzik, krzywy nos, małe piersi? Wtedy zrozumiałabym błędną, niską samoocenę (każdy ma czasem gorsze chwile). Ale Ty dziewczyno do czego się u siebie możesz przyczepić?Chyba tylko do tego, że faceci nie padają przed Tobą na kolanach gdy kroczysz chodnikiem (to odnośnie Twojej wypowiedzi, ze nie wzbudzasz zainteresowania na ulicy).
Rozumiem chęć metamorfozy-jasna sprawa ale teksty o niskiej samoocenie i braku powodzenia wypisywane przez taką dziewczynę jak Ty...trochę to płytkie.
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam ale ja tak to widzę.

Zgadzam się z tym. W sumie dla innych(oczywiscie nie wszystkich) dziewczyn może być to dołujące (można powiedzieć że zaliczam się do tych osób)
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:29   #25
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Ja czegoś nie rozumiem
Masz trądzik, krzywy nos, małe piersi? Wtedy zrozumiałabym błędną, niską samoocenę (każdy ma czasem gorsze chwile). Ale Ty dziewczyno do czego się u siebie możesz przyczepić?Chyba tylko do tego, że faceci nie padają przed Tobą na kolanach gdy kroczysz chodnikiem (to odnośnie Twojej wypowiedzi, ze nie wzbudzasz zainteresowania na ulicy).
Rozumiem chęć metamorfozy-jasna sprawa ale teksty o niskiej samoocenie i braku powodzenia wypisywane przez taką dziewczynę jak Ty...trochę to płytkie.
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam ale ja tak to widzę.

Moze i jest to dla Ciebie plytkie. Rozumiem, wkoncu kazdy moze miec swoje zdanie. Ale chcialabym abys zwrocila uwage tam gdzie mi chodzi i o wnetrze i o wyglad. Gdzie sama chce w siebie uwierzyc, bo tak naprawde tego nigdy nie robilam, po moim zwiazku jest jedynie gorzej jeszcze. Dlatego prosze i o pomoc z wygladem, co bym mogla zmienic etc jak i o pomoc z moim wnetrzem. Co zrobic aby uwierzyc, jak odnalezc sie w tym wszystkim. To nie chodzi konkretnie o to, ze po zwiazku stracilam jakas tam pewnosc siebie. To ja z nim zerwalam - zle mnie traktowal i nie wytrzymalam. Ale chodzi o to, ze nigdy nie wierzylam w siebie ani w swoj wyglad, a przez zwiazek sie to pogorszylo jak byly ciagle afery z jakimis innymi dziewczynami. Tak sie z nimi porownywalam i to zawsze uwazalam je za ladniejsze. Dlatego prosze i o pomoc w zmianie zew jak i wew.
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:59   #26
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

śliczna dziewczyna, na pewno nie da sie Ciebie nie zauwazyc.
przestancie, czy supermodelka nie moze miec problemow? kazdy ma uczucia.
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:49   #27
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
Moze i jest to dla Ciebie plytkie. Rozumiem, wkoncu kazdy moze miec swoje zdanie. Ale chcialabym abys zwrocila uwage tam gdzie mi chodzi i o wnetrze i o wyglad. Gdzie sama chce w siebie uwierzyc, bo tak naprawde tego nigdy nie robilam, po moim zwiazku jest jedynie gorzej jeszcze. Dlatego prosze i o pomoc z wygladem, co bym mogla zmienic etc jak i o pomoc z moim wnetrzem. Co zrobic aby uwierzyc, jak odnalezc sie w tym wszystkim. To nie chodzi konkretnie o to, ze po zwiazku stracilam jakas tam pewnosc siebie. To ja z nim zerwalam - zle mnie traktowal i nie wytrzymalam. Ale chodzi o to, ze nigdy nie wierzylam w siebie ani w swoj wyglad, a przez zwiazek sie to pogorszylo jak byly ciagle afery z jakimis innymi dziewczynami. Tak sie z nimi porownywalam i to zawsze uwazalam je za ladniejsze. Dlatego prosze i o pomoc w zmianie zew jak i wew.
TheTen cieszę się, że rozwiałaś moje plugawe podejrzenia
Nie wiem jak się buduje poczucie własnej wartości, może trzeba sobie codziennie powtarzać że jest się czymś więcej niż nędzną, ziemską powłoką (którą nota bene i tak zeżrą robale). Pomijając więc to, że naprawdę jesteś śliczną dziewczyną...jesteś przede wszystkim wyjątkowa choćby przez to, że takiej drugiej jak Ty nie ma w całym wszechświecie. Nie ma więc sensu porównywać się z innymi-bo każdy jest inny. Skupiaj się nie na byciu miłą, towarzyską, uśmiechniętą a na byciu SOBĄ. Bo tego pierwszego się oczekuje a to drugie stanowi o Twoim indywidualizmie.

Dodam jeszcze, że pierwsze zdjęcie jest prześliczne.
A w moim pierwszym poście miałam właśnie na myśli to co napisała Edsonka.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:55   #28
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Twoje kompleksy względem wyglądu są mocno przesadzone. Zacznij uprawiać jakiś sport (wysiłek = endorfiny, czyli hormony szczęścia), robić jakieś drobne zabiegi pielęgnujące - balsamy, maseczki, może bardziej fikuśny makijaż - a zaczniesz czuć się piękniejsza.
Jeśli czujesz się nieciekawa, znajdź sobie jakieś hobby, nie musi to być coś ekstremalnego, ale coś, co po prostu Cię interesuje. Zacznij interesować się otoczeniem - może filmami, książkami, nowinkami ze świata - a wtedy poczujesz, że masz jakąś wiedzę, że jest z Tobą o czym porozmawiać.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 21:12   #29
paulinka000000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

Ejj wstaw swoje zdjęcia bo nigdzie nie widzę a chciałabym je zobaczyc skoro tak się tobą zachwycaj
paulinka000000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 22:47   #30
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Niska samoocena. Metemarfoza - zew. i wew.

usuwanie zdjęć to niszczenie treści forum - kraane banem. Trzeba pomyśleć zanim się wstawi a nie zmieniać zdanie po paru godzinach :/
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.