nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 10:15   #5011
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny, który odcień jest o ton ciemniejszy od 180 Sand Beige do cery tłustej/mieszanej w odcieniu oliwkowym/ciepłym?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 23:19   #5012
lady_rosso
Przyczajenie
 
Avatar lady_rosso
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć Wg mnie Fresh Beige
__________________
Blog: http://rossoline.blogspot.com/
lady_rosso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 05:28   #5013
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
dziewczyny, który odcień jest o ton ciemniejszy od 180 Sand Beige do cery tłustej/mieszanej w odcieniu oliwkowym/ciepłym?
Kurcze, właśnie weszłam na wątek żeby zapytać prawie o to samo

Też szukam podkładu ton ciemniejszego od Sand Beige, ogólnie Sand Beige pasuje mi, jest to w zasadzie kolor mojej skóry, ale na lato przydałoby się coś trochę ciemniejszego. Z tego co czytałam, Nude posiada różowe pigmenty, a to w moim przypadku odpada.
Według tej recenzji http://da24.republika.pl/rcso.htm powinnam wybrać Natural Beige - tutaj boję się jednak, czy nie będzie juz za ciemny.

Czy któraś z Was ma porównanie pomiędzy kolorami Sand Beige i Natural Beige?
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 16:59   #5014
ewcik1990
Raczkowanie
 
Avatar ewcik1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 352
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wedłóg mnie najbardziej zblizonym ale o ton ciemniejszym do 180 jest 300 tutaj masz porównanie http://kinga-make-up.blogspot.com/20...ay-180300.html
ewcik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 10:41   #5015
mymorphine
Przyczajenie
 
Avatar mymorphine
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

W najbliższym czasie zamawiam ten podkład z allegro, bo jest o wiele taniej. Upatrzyłam sobie odcień 330, bo często się opalam. Później wam zdam, dziewczyny, relację!
__________________

Zapuszczamy włoski
od 02.06.12






mymorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 16:19   #5016
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Od dziś rozstaję się na stałe z tym podkładem, był moim KWC chciałam go używać do końca swoich dni, ale zmieniona wersja narobiła mi tysiąc pryszczy na buzi... Teraz będę doprowadzać cerę do normalności, przy każdym zmywaniu codziennie dochodziło kilka nowych pryszczy, nie ma szans, że jeszcze kiedykolwiek odważę się tę nową wersję nałożyć na twarz! Tragedia, jak Revlon mógł zabić kurę znoszącą złote jajka...
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 17:56   #5017
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Od dziś rozstaję się na stałe z tym podkładem, był moim KWC chciałam go używać do końca swoich dni, ale zmieniona wersja narobiła mi tysiąc pryszczy na buzi... Teraz będę doprowadzać cerę do normalności, przy każdym zmywaniu codziennie dochodziło kilka nowych pryszczy, nie ma szans, że jeszcze kiedykolwiek odważę się tę nową wersję nałożyć na twarz! Tragedia, jak Revlon mógł zabić kurę znoszącą złote jajka...
Dziwne to, bo ja np, porównywałam składy i są takie same, tych w nowych opakowaniach jak i starych.
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 21:55   #5018
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez barbarka444 Pokaż wiadomość
Dziwne to, bo ja np, porównywałam składy i są takie same, tych w nowych opakowaniach jak i starych.
Na 100 % coś jest nie tak z nim, bo nie tylko ja to już pisałam, ale jeszcze 2 dziewczyny w tym wątku. Generalnie mam skórę alergiczną, ale nie skłonną do zapychania raczej, a tu mam mnóstwo pryszczy, a nie zaczęłam używać ostatnio jakiegoś nowego kosmetyku... Ale na składach się nie znam
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 22:02   #5019
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Nie trzeba zmieniać składu, wystarczy zmiana proporcji. Mniej wody, więcej silikonów i właściwości podkładu zmienią się zauważalnie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 17:29   #5020
ewcik1990
Raczkowanie
 
Avatar ewcik1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 352
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Świtne porównanie dla tych lekko opalonych
kolory 300 310 i 330 w ostatnim roku miałam 330 w to lato chyba skusze sie na 310 bardziej uniwersalny http://iamalisonm.com/2012/04/23/rev...ombooily-skin/
ewcik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:25   #5021
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie trzeba zmieniać składu, wystarczy zmiana proporcji. Mniej wody, więcej silikonów i właściwości podkładu zmienią się zauważalnie.
Spoko, aż tak się nie znam, myślałam, że jak nie zmienili kolejności składników i są identyczne to jest taki sam

Moja mama używała i stary i nowy i twierdzi, że nie ma różnicy mnie i tak chyba po nim wysypuje więc i dla mnie bez różnicy

A tak w ogóle to naczytałam się, ze jest tak super kryjący a ostatnio maybelline affinitone ten zwykły dla mnie kryje tak samo
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 22:41   #5022
kredka22
Raczkowanie
 
Avatar kredka22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

używam kolor 204 do cery mieszanej jest fajny ale w zimie nie w lecie bo jest za mocny za ciezki na lato ale lubie go bo dlugo utrzymuje sie na skorze. Kupilam sobie go przez internet i okazalo sie ze jest za jasny niestety:/
kredka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 22:45   #5023
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez barbarka444 Pokaż wiadomość
Spoko, aż tak się nie znam, myślałam, że jak nie zmienili kolejności składników i są identyczne to jest taki sam

Moja mama używała i stary i nowy i twierdzi, że nie ma różnicy mnie i tak chyba po nim wysypuje więc i dla mnie bez różnicy

A tak w ogóle to naczytałam się, ze jest tak super kryjący a ostatnio maybelline affinitone ten zwykły dla mnie kryje tak samo
W sumie dla mnie on też nie jest jakoś wybitnie kryjący Trwały jest i owszem, ale krycie nie powala na kolana
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 08:35   #5024
silesiaaa
Raczkowanie
 
Avatar silesiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Drogie Wizażanki
Mam do Was pytanie. Niedawno zdecydowałam się na zakup tego podkładu do cery mieszanej i pierwszym kolorem jaki zamówiłam był 150 Buff, jednakże okazał się być za jasny. Kolejnym, który miałam był 180 Sand Beige - na początku był idealny jednakże, gdy się opaliłam zrobił się za blady i nie współgra z moim dekoltem :P Dlatego mój problem polega na tym, że nie wiem jaki teraz kolor sobie zamówić? Niestety nie mam możliwości sprawdzenia tego w drogerii Następnymi w kolejności kolorami jest 200 Nude i 220 Natural Beige i nie wiem na który się zdecydować, bo Nude jest bardzo trudno uchwytny :P Chyba, że macie inne pomysły Proszę Was o pomoc

Edytowane przez silesiaaa
Czas edycji: 2012-05-29 o 08:39
silesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 11:40   #5025
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W sumie dla mnie on też nie jest jakoś wybitnie kryjący Trwały jest i owszem, ale krycie nie powala na kolana
A znasz jakiś mocniej kryjący idealny dla bledziochów?
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 13:02   #5026
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mymorphine Pokaż wiadomość
W najbliższym czasie zamawiam ten podkład z allegro, bo jest o wiele taniej. Upatrzyłam sobie odcień 330, bo często się opalam. Później wam zdam, dziewczyny, relację!
Ja mam ten odcień 330 i jest śliczny dla opalonej twarzy Wreszcie trafiłam na podkład, który nie nadaje pomarańczowego koloru
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 18:42   #5027
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
A znasz jakiś mocniej kryjący idealny dla bledziochów?
flormar 105, jak umazałam nim usta to po prostu były białe
krycie niezłe, ale absolutnie nie polecam dla tłustych i mieszanych cer

Jeśli chodzi o trwałość to niestety nie znalazłam innego tak trzymającego się buzi jak revlon
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:44   #5028
ewcik1990
Raczkowanie
 
Avatar ewcik1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 352
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny a czy ktoraś z was miała w ogole kolor 310?? zamówiłam w ciemno mam nadzieje ze bedzie dobry
ewcik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:56   #5029
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
A znasz jakiś mocniej kryjący idealny dla bledziochów?
Illmasqua RF, Make Up Atelier którym krycie można budować od lekkiego, po całkiem przyzwoite, Kryolan Ultrafoundation (w kompakcie a nie butelce). I faktycznie Flormar. Z tym, że u mnie na skórze dość szybko się warzył.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 08:30   #5030
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Nie wiem, czy w dobrym wątku piszę, ale ok

Wczoraj w krakowskim Firlicie widziałam Revlon CS na promocji za 48 lub 49 zł Pomyślałam, że może komuś przyda się ta informacja
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 08:47   #5031
Drozdowianka
Raczkowanie
 
Avatar Drozdowianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 318
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja jakoś nie mogę się przekonać do firmy Revlon. Omawiamy w tym wątku podkład wyrządził mi na skórze więcej złego, niż pożytku. Okropnie zapychał cerę,wysuszał,odcinał się od skóry. Na większe wyjścia ok,ale na co dzień stanowczo za ciężki. Poza tym ten zapach-śmierdzi okropnie.
__________________
kocham gotować mój blog: http://wariacjesmaku.blogspot.com/
Drozdowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 18:15   #5032
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Zmieniam zdanie. Dziś moja mama powiedziała po chyba dwóch tygodniach używania, że jest różnica i ten stary był lepszy , ponieważ ten nowy ciężko się nakłada i już nie wygląda tak fajnie na buzi...
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 18:16   #5033
natty_
Raczkowanie
 
Avatar natty_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 128
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja też używam Revlona i właściwie to jedyny podkład, który sie u mnie sprawdził, bo na mojej szybko przetłuszczającej się skórze utrzymuje się dość długo. Niestety jest zbyt ciężki i po dłuższym używaniu skóra robi się zmęczona. Dlatego szukam czegoś lżejszego, co zarazem długo by się utrzymywało i pozostawiało skórę matową.
Może wy coś możecie polecić?

A co do koloru to miałam na początku 180 do mieszanej, ale był dla mnie zdecydowanie za jasny. Przeszłam na 300 i wydaje się w porządku.
__________________

natty_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:24   #5034
moniula01
Wtajemniczenie
 
Avatar moniula01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: TrĂłjmiasto
Wiadomości: 2 064
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mam 360 golden carmel - jest dosc ciemny ale ja mam ciemną karnacje (ciemne włosy i oczy) wiec dla mnie jest w sam raz
podkład jest bardzo dobry - mam juz drugie opakowanie i tak szybko z niego nie zrezygnuje
__________________
moniula01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 22:07   #5035
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Revlon colorstay

Po wielu wielu eksperymentach z podkładami, począwszy od Lirene a skończywszy na Vichy stwierdzam, że na razie tylko Revlon odpowiada mi w 100%. Nie jest idealny, nie nadaje się do codziennego użytku, ponieważ jest dość treściwy, leciutko wysuszający (bez względu na rodzaj: do cer tłusta/sucha) ale ponieważ ideału ciągle szukam (a mam kolosalne potrzeby ) to póki co na pewno zostanę przy Revlon. Uzywam go właściwie 5 dni w tygodniu, w weekend nakładam coś lekkiego, nawilżającego aby skóra "odżyła". Revlon CS bardzo delikatnie ale jednak pokrywa pory , dlatego też skóra musi czasem te pory rozszerzyć aby pooddychać. Zalezy od rodzaju cery, wrażliwe mogą mieć z nim czasem problem, ale na imprezy sprawdzi się świetnie, zwłaszcza odpowiednio przypudrowany wytrzyma wiele. Z resztą... co ja tu się będę powtarzać. Zapraszam na swój blog, mam tam kilka notek o Revlon CS. Myślę, że tam znajdziecie wiele odpowiedzi.
__________________

Edytowane przez gavra
Czas edycji: 2012-06-03 o 22:09
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 11:39   #5036
joanjett86
Przyczajenie
 
Avatar joanjett86
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Revlon colorstay

Ja mam wrażenie, że skóra mi się do niego przyzwyczaiła. Używam od roku. Jak go kupiła w maju zeszłym roku, działa super. Było wtedy dość gorąco a trzymał się cały dzień na mojej tłustej skórze. Ale po jakimś czasie już nie jest tak fajnie. Owszem kryje super ale po krótkim czasie bardzo się świecę. Czy jeśli na jakiś czas zastąpię go innym to potem znów revlon będzie tak dobrze działał?
joanjett86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 20:23   #5037
aabika
Raczkowanie
 
Avatar aabika
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 80
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jestem już prawie pewna, że chce ten podkład chce zamówić go na allegro, tylko tam jest wiele 'wersji'? różne słoiczki mają i nie wiem czy niektóre to podróby.. Dziewczyny dodajcie może jakieś zdjęcie swojego revlona colorstay dla cery normalnej, suchej żebymsię nie natknęła na jakiś bubel.
Z góry dziękuję
aabika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 12:34   #5038
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez silesiaaa Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki
Mam do Was pytanie. Niedawno zdecydowałam się na zakup tego podkładu do cery mieszanej i pierwszym kolorem jaki zamówiłam był 150 Buff, jednakże okazał się być za jasny. Kolejnym, który miałam był 180 Sand Beige - na początku był idealny jednakże, gdy się opaliłam zrobił się za blady i nie współgra z moim dekoltem :P Dlatego mój problem polega na tym, że nie wiem jaki teraz kolor sobie zamówić? Niestety nie mam możliwości sprawdzenia tego w drogerii Następnymi w kolejności kolorami jest 200 Nude i 220 Natural Beige i nie wiem na który się zdecydować, bo Nude jest bardzo trudno uchwytny :P Chyba, że macie inne pomysły Proszę Was o pomoc
Ja mam 220 Natural beige i ten odcien ma niestety różowe pigmenty, po tym jak się utleni wygląda fatalnie - jestem różowa, wiec nie polecam
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:28   #5039
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Revlon colorstay

Revlon CS (wersja podstawowa) to treściwy podkład, skóra musi rozszerzyć delikatnie pory aby móc oddychać. Jeśli stosujesz go zatem każdego dnia, skóra zaczyna się męczyć, pory rozszerzają się zatem każdego dnia, aż w końcu zaczynają produkować więcej łoju aby się oczyścić w celu lepszej wymiany powietrza. Nalezy go zatem nakładać z umiarem, mocniej tylko w partiach twarzy, które wymagają lepszego pokrycia np trądzikowe czoło, zabliźniony policzek itp.ówczas będzie sprawdzał się świetnie. Takie moje zdanie po 2 letnim doświadczaniu Revlon CS na różnych twarzach
__________________
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 01:12   #5040
Senaliah
Raczkowanie
 
Avatar Senaliah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 150
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczęta

Podczytuję od dawna ten wątek, trafiłam na niego po moim szoku kiedy po raz kolejny kupiłam sobie mój ukochany podkład. Niczego nie podejrzewając wybrałam jak zwykle kolor Buff (latem, zimą wybieram Ivory). Przyszedł po 3 dniach, otwieram... patrzę... hmm.... jakieś inne napisy na butelce. Myślę sobie dziwne ale ok. Używam... i już mi coś nie pasowało, chyba zapach... był jakby mniej wyczuwalny? Podkład ogólnie mniej krył? No i wreszcie po godzinie... on po prostu spłynął!
Rozumiecie mój szok? Revlonu ColorStay używałam przez około 3-4 lata caluteńki czas. Był to mój niezawodny podkład... Wytrzymywał wszystko! Byłam w szoku. Piszę do sprzedawcy na allegro, że mi wcisnął podróbkę bo to przecież nie możliwe aby ColorStay tak się zachowywał! Kobieta upierała się, że to oryginał... zaczęłam szperać w Internecie i trafiłam na ten wątek... Załamałam się.
Dziewczyny jeżeli odpowiada Wam ta wersja to macie duże szczęście, wyobraźcie sobie tylko jaka była rewelacyjna jeszcze bardziej ta poprzednia.

Od tamtej pory nie znalazłam tak IDEALNEGO podkładu, no może ciut podobny jest do niego z podkład artistry normalizujący (recenzja na moim blogu) choć to jeszcze nie to.
Ulepszona wersja kompletnie mi nie odpowiada wręcz jest dla mnie koszmarna, nietrwała i niekryjąca

Ja chce stary Revlon!
Senaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.