Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-25, 10:36   #1531
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Witam Was Świątecznie.
Przysłuchuję się rozmowom o minerałach od kilku miesięcy. Zastanawiam sie czy to jest cos dla mnie, stąd mam pytanie- może głupie.
- Aplikacja minerałów polega na wcieraniu ich w skóre pędzlami. Mam tendencje do zaczerwienien (poliki, broda, wokoło nosa). Czy taki sposób aplikacji niw podrażnia skóry i nie powoduje że jesteście zaczerwienione bardziej (po zmyciu).
- nie nakładacie kremów pod taki makijaż? czy to się nie waży? jak nie nakładacie kremów, to czy nie macie przesuszonej buźki?
- czy forma podkładu mineralnego nie podrażnia, nie zapycha, nie wysusza? A może to pod podkład mineralny mozna nałożyć krem?

Na koniec chciałam sie zapytac czy któras z Was używa/używała podkładu Avene 01 i może zasugerować cos w okolicy kolorystycznej tego mazidła jesli chodzi o zamówienie próbek minerałów?

Z góry bardzo dziekuję.

Wesołych Świąt!
Marto,napisze tak bo sama jestem posiadaczka trudnej cery-niby mieszana ale w strone suchej,plytko unaczyniona z kilkoma widocznymi naczynkami i na dodatek czasami pojawia sie rumien choc juz duzo mniejszy ale to jedynie zasluga pielegnacji.Czesto mam problem z podraznieniami,uczuleniam i itd.

Aplikacja mineralow nie jest jakos specjlanie trudna ani nie jest to wcieranie,ktore podraznia skore-wiadomo ze nie machasz pedzlem ja delikatnie go dociskam i tyle-zreszta w tej kwestii podstawa jest pedzel,ktory nie ma prawa byc twardy i nie ma mowy aby wlosie "rysalo"skore-mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.
Mnie bardzo pasuje pedzel do mineralow z Mary Kay i kabuki Inglota choc teraz zamowilam pedzel EDM na probe-zobaczymy.

Pielegnacja nie zmienila mi sie w niczym czyli tak jak stosowalam filtry to dalej to robie,sa dni kiedy je odpuszczam lub wychodzac wieczorem siegam po inny krem
Moja skora bardzo lubi lekki krem rozany Hauschki,Bioderme Hydrabio Riche;YR krem p/zaczerwienieniom;Clarinsa Multi Active do skory suchej,Active C XL -choc on akurat solo jest dla mnie za slaby wiec traktuje go jako krem bazowy.Jest troche kremow ktore lubie i idealnie nadaja sie pod mineraly w moim przypadku.
Wg musialabys sobie potestowac i poprobowac bo kazda formula daje inny efekt

Porownam pozniej podklad Avene 01 z mineralami ktore mam,moze akurat cos pomoge


Pastereczko stukne pozniej do Ciebie maila w sprawie wiadomego pedzelka z CS
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 12:24   #1532
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wcieranie pędzlem nie podrażnia skóry o ile jest to pędzel miękki- z edm są bardzo miękkie
-pod minerałki można stosować krem,
-można nakładać minerały mieszając z kremem
-ryzyko jest niewielkie w porownaniu do innych kosmetykow, jest kika skladników, brak konserwantow, zapachow itd, no i są 4 formuły, aby kazdy mogl trafic na odpowiednią dla siebie
no i to jest właśnie powód, dla którego bardzo chciałabym spróbować, szczególnie że teraz widze, że nie ma dla mnie, jako naczynkowca-wrażliwca, przeciwskazań.
Cytat:
-co do kolorow porównaj swoją cerę do którejś gwaizdy z pierwszego postu, wazne abys wybrala ktore tony masz, różowe, bezowe, zólte, oliwkowe?
Aaa! Już biegne do pierwszego postu!


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pielegnacja nie zmienila mi sie w niczym czyli tak jak stosowalam filtry to dalej to robie
A na filtr nakładasz podkład mineralny, czy sypkie minerały? czy mieszasz filtr z minerałami bezpośrednio przed aplikacją? To sie nie gryzie/destabilizuje? Czy nie dajesz się zwariować i nie zwracasz na to najmniejszej uwagi?
Cytat:
Moja skora bardzo lubi lekki krem różany Hauschki,
ten?
http://www.cefarm24.pl/dr-hauschka-r...-ml-p7743.html
Cytat:
YR krem p/zaczerwienieniom
nie kojarzę? możesz rozwinąc skrót? Reszta koszmarnie mnie uczula (bioderma, LRP), albo podrażnia Ale dziękuję za sugestie, bo tego Clarinsa nie znam.

Cytat:
Wg musialabys sobie potestowac i poprobowac bo kazda formula daje inny efekt
Porownam pozniej podklad Avene 01 z mineralami ktore mam,moze akurat cos pomoge
Bardzo mi pomogłyście. Dziękuję za wnikliwe odpowiedzi!
Jesteście KOCHANE!
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2008-12-25 o 12:41
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 12:44   #1533
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
A na filtr nakładasz podkład mineralny, czy sypkie minerały?
ten?
http://www.cefarm24.pl/dr-hauschka-r...-ml-p7743.html

YR krem p/zaczerwienieniom;
nie kojarzę? możesz rozwinąc skrót?
Reszta koszmarnie mnie uczula (bioderma, LRP), albo podrażnia Ale dziękuję za sugestie, bo tego Clarinsa nie znam.

Bardzo byś mi pomogła. Dziękuję za wnikliwą odpowiedz!
Krem YR to ten
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20963

Uzywam wylacznie sypkich mineralow

Tak,krem Hauschki to ten z linka-ta firma sprzedaje tez miniaturki wiec to dobra forma bys mogla przetestowac przed zakupem.
Clarins ma cene zbojecka ale warto poznac ten krem wiec jak uda Ci sie zdobyc probki w postaci miniatury to przetestuj.

Z Avene 01 to kolorystycznie wstrzela sie Fair Original Glo ;Fairly Ligt Original Glo;Linien Intensive Foundation-ale pisze to na bazie koloru jaki zapamietalam jakis czas temu bo nie znalazlam probki

Nie mieszam mineralow z filtrem,nakladam je po prostu na filtr-uzywam filtrow ROC'a (one sa oparte min.na Tinosorbach)wiec tutaj o destabilizaji nie ma mowy ale z drugiej strony zbyt maloo wiemy na ten temat wiec ....ja podchodze do tego w sposob realistyczny wiec nie daje sie zwariowac
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-12-25 o 12:53
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 14:06   #1534
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals



ciagle czekam az dolar poleci w dol ehh
poki co chetnie dokonam jakiejs zamianki, moge wymienic calutkie opakowanie sample podkladu FAWN original glo( raz uzyte, ubytek niezauwazalny)i chetnie podziele sie odsypkami rozu walkee talkee i b&b

szukam rozy, o chlodnej tonacji, raczej rozowych lub rozowo brazowych, ew odsypka jakiegos cienia( zielenie, zlote, czerwien
jak ktos chetny zapraszam na priv

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2008-12-25 o 18:37
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 16:50   #1535
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam pytanie , czy któraś z was dostała uczulenia na formułę Original glo? Bo moje czółko nie za wesoło wygląda, coś czuję , że jednak pozostanę przy Bare....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 19:29   #1536
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No to chyba Kate Blanchet? Choć jak jestem niepomalowana, to wyglądam podobnie do Renee.

Na zdjęciu jestem pomalowana Avene 01 i które podczas nakładania jest leciutko żółtawe, ale szybko się stapia. Czyli wezmę zimne odcienie i beżowe i buff- bo same zimne to będe sino-trupia .

bardzo Wam dziękuje za pomoc, teraz czekam aż mi sie paypal naładuje i zamawiam próbeczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (35,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rene.jpg (34,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blanchet.jpg (36,4 KB, 42 załadowań)
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2008-12-25 o 20:49
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 11:05   #1537
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

no moje drogie panie, wszytskie formuly są już w KWC, siadać i oceniać!
(dodałam tez cienie bo bardzo chciałam się rozpisać ale jeszcze się nie pojawiły)

martagg masz śliczną cerę! No i jesteś bardzo jaśniutka, z beżowych i buff spróbuj sandy fair i fair neutral, typuję Cię na formuły original-glo lub semi-matt, bo właściwie nic nie musisz zakrywać

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-26 o 11:07
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 11:28   #1538
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wczoraj zamówiłam - zatem dołączam do grona EDM zobaczymy kiedy przyjdzie paczuszka
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 11:42   #1539
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mineralny.html tu chyba trzeba wyedytować dane ze zgłoszenia.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mineralny.html wymazałam moją recenzję, bo nie używam intensive a była napisana przed rozdzieleniem, nie wiem jak się zgłasza do usunięcia.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 11:59   #1540
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mineralny.html tu chyba trzeba wyedytować dane ze zgłoszenia.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mineralny.html wymazałam moją recenzję, bo nie używam intensive a była napisana przed rozdzieleniem, nie wiem jak się zgłasza do usunięcia.
nie wiem jakim cudem to się dodało, zgłosiłam już kilka kosmetyków i nigdy sama nie usuwałam swojego maila, to chyba osoba dodająca odgórnie nie usunęła. Dzięki Nanomi za czujność.

Co do formuł mett i semi-matt to te dodane w nawiasach (matujący podkład mineralny i mineralny podkłąd matujący) to absolutnie nie ja. I też się z tym przy semi-matt nie zgadzam, on nie matuje.

edit: napisałam o wszytskich tych kwestiach na forum technicznym
edit2: semi-matt poprawiona, dane usunięte, w katalogu pojawiły się cienie

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-26 o 13:23
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 13:40   #1541
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny mam pytanie.Złożyłam swoje pierwsze zamówienie na EM Jednak mam problem z kartą kredytową,gdyż przy płaceniu mi ją odrzuca a na zwykłym koncie nie mam w tej chwili wystraczających środków,by przelać je na PaylPal i tak zapłacić.Myślicie,że to zamówienie przetrwa mi jako oczekujące na zapłatę do poniedziałku?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 13:57   #1542
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie.Złożyłam swoje pierwsze zamówienie na EM Jednak mam problem z kartą kredytową,gdyż przy płaceniu mi ją odrzuca a na zwykłym koncie nie mam w tej chwili wystraczających środków,by przelać je na PaylPal i tak zapłacić.Myślicie,że to zamówienie przetrwa mi jako oczekujące na zapłatę do poniedziałku?
Oczywiście że tak, niczym się nie martw.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 14:38   #1543
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Super Zwłaszcza,że do 28.12 jest 17% rabatu a to zawsze coś
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 17:04   #1544
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No dobra, widzę, że nikt tu się nie zajmuje takimi procederami, o które prosiłam ;P A możecie mi chociaż podpowiedzieć, jak mogę zamówić sobie te kosmetyki nie mając karty kredytowej? Dodam tylko, że mam zwykłe konto (karta bankomatowa) w banku Pekao, nie mam niestety nikogo w pobliżu, kto posiadałby kartę kredytową i mógł mi pomóc. Jest na to jakiś sposób? Czy PayPal działa tylko z kartami kredytowymi? Przepraszam za zawracanie gitary, ale zależy mi na tych kosmetykach, a jestem laikiem jeśli chodzi o zamawianie z zagranicy
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 17:07   #1545
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Paypal dziala tez z kontem, przelewasz na paypal daną kwotę i wtedy płacisz.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 17:18   #1546
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy dostałyście do zamówień z okresu ok 12 grudnia dodatkowe 3 pełnowymiarowe gratisy, o których była mowa na stronie ?
Ja jeszcze nic nie dostałam, ale zastanawiam się czy to nie była bajka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 17:23   #1547
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziękuję za odpowiedź
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 17:49   #1548
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy dostałyście do zamówień z okresu ok 12 grudnia dodatkowe 3 pełnowymiarowe gratisy, o których była mowa na stronie ?
Ja jeszcze nic nie dostałam, ale zastanawiam się czy to nie była bajka
tak, w najbliższym czasie je obfotografuję. Dorzucili dwa cienie (mistletoe i frost bitten) i start to finish soft bronzer, wszytsko pełnowymiarowe
poza tym dostalam też dwa korektory i róż w pojemiczkach 4g a nie sample
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 18:15   #1549
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tak, w najbliższym czasie je obfotografuję. Dorzucili dwa cienie (mistletoe i frost bitten) i start to finish soft bronzer, wszytsko pełnowymiarowe
poza tym dostalam też dwa korektory i róż w pojemiczkach 4g a nie sample
Tak, właśnie było napisane na stronie, że będą pełnowymiarowe A te 2 korektory i róż to też dodatkowe gifty ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 18:21   #1550
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
No dobra, widzę, że nikt tu się nie zajmuje takimi procederami, o które prosiłam ;P A możecie mi chociaż podpowiedzieć, jak mogę zamówić sobie te kosmetyki nie mając karty kredytowej? Dodam tylko, że mam zwykłe konto (karta bankomatowa) w banku Pekao, nie mam niestety nikogo w pobliżu, kto posiadałby kartę kredytową i mógł mi pomóc. Jest na to jakiś sposób? Czy PayPal działa tylko z kartami kredytowymi? Przepraszam za zawracanie gitary, ale zależy mi na tych kosmetykach, a jestem laikiem jeśli chodzi o zamawianie z zagranicy
Na stronie Paypala jest jasno i wyraźnie napisane, że wystarczy konto w banku. Ja też nie mam karty kredytowej a paypala mam i bez problemu robie przelewy.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 18:39   #1551
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, właśnie było napisane na stronie, że będą pełnowymiarowe A te 2 korektory i róż to też dodatkowe gifty ?
to było tak, że złożyłam dwa zamówienia i do każdego wzięłam zestaw darmowych sampli (3 podkady+korektor+róż) i w pierwszej przesyłce zamiast próbki korektora i różu przyszły wersje mini (4g) a w drugiej przesyłce korektor był mini a nie sample. Więc w sumie gifty
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 18:46   #1552
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, właśnie było napisane na stronie, że będą pełnowymiarowe A te 2 korektory i róż to też dodatkowe gifty ?
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to było tak, że złożyłam dwa zamówienia i do każdego wzięłam zestaw darmowych sampli (3 podkady+korektor+róż) i w pierwszej przesyłce zamiast próbki korektora i różu przyszły wersje mini (4g) a w drugiej przesyłce korektor był mini a nie sample. Więc w sumie gifty
Ale to tylko opakowanie jest mini a wypełnienie standardowe próbkowe.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 18:52   #1553
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to było tak, że złożyłam dwa zamówienia i do każdego wzięłam zestaw darmowych sampli (3 podkady+korektor+róż) i w pierwszej przesyłce zamiast próbki korektora i różu przyszły wersje mini (4g) a w drugiej przesyłce korektor był mini a nie sample. Więc w sumie gifty
To nie żadne gifty. Widocznie wciąż jeszcze niektóre próbki dają w pudełeczkach mini. W pewnym momencie chcieli tak robić ze wszystkimi próbkami, ale zrezygnowali z tego. I na pewno opakowania nie są zapełnione w całości.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 18:58   #1554
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To nie żadne gifty. Widocznie wciąż jeszcze niektóre próbki dają w pudełeczkach mini. W pewnym momencie chcieli tak robić ze wszystkimi próbkami, ale zrezygnowali z tego. I na pewno opakowania nie są zapełnione w całości.
ale na nich jest normalnie napisane "mini" i są zapełnione po full bo oglądałam dokładnie, na pewno tyle by nie weszło do opakowania sample.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 19:05   #1555
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ale na nich jest normalnie napisane "mini" i są zapełnione po full bo oglądałam dokładnie, na pewno tyle by nie weszło do opakowania sample.
Bo takie własnie przez moment były próbki. Jak dobrze trafiłaś to miałaś zapełnione prawie w całości, przeważnie jednak zapełniane były mniej więcej do połowy.

EDIT:
TU masz link do jednego z moich ostatnich zestawów próbek. Akurat trafiłam wtedy na 4 szt. pakowane do pudełka mini.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-26 o 19:08
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 19:11   #1556
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bo takie własnie przez moment były próbki. Jak dobrze trafiłaś to miałaś zapełnione prawie w całości, przeważnie jednak zapełniane były mniej więcej do połowy.

EDIT:
TU masz linka do jednego z moich ostatnich zestawów próbek. Akurat trafiłam wtedy na 4 szt. pakowane do pudełka mini.
ok, tak czy inaczej się cieszę
od razu się zapytam, jak wrażenia z uzytkowania różu champagne?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 19:19   #1557
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ok, tak czy inaczej się cieszę
od razu się zapytam, jak wrażenia z uzytkowania różu champagne?
Właściwiej jest go nazwać rozświetlaczem. Początkowo byłam z niego bardzo zadowolona, później jednak zaczął mi ten błysk przeszkadzać, bo niezmiernie łatwo z nim przesadzić. Uważam za to, że świetny z niego cień do oczu.

Jako rozświetlacz z minerałów EDM najbardziej lubię Natural, aczkolwiek też go już dawno nie używałam, bo wolę rozświetlacze bezdrobinkowe. Wśród minerałów chyba takiego nie znajdę, bo efekt błysku daje w nich mika, a ta jak wiadomo daje efekt drobinkowy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 19:27   #1558
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właściwiej jest go nazwać rozświetlaczem. Początkowo byłam z niego bardzo zadowolona, później jednak zaczął mi ten błysk przeszkadzać, bo niezmiernie łatwo z nim przesadzić. Uważam za to, że świetny z niego cień do oczu.

Jako rozświetlacz z minerałów EDM najbardziej lubię Natural, aczkolwiek też go już dawno nie używałam, bo wolę rozświetlacze bezdrobinkowe. Wśród minerałów chyba takiego nie znajdę, bo efekt błysku daje w nich mika, a ta jak wiadomo daje efekt drobinkowy.
natural do mnie przyleciał właśnie w wersji większej próbki; jest ładnie jasny, dobrze wygląda na policzku; tylko te drobinki...za dużo ich na co dzień. Też wolę bezdrobinkowe rozświetlacze. Wygląda na to, że wszytskie kolory z kategorii lucent są rozświetlające, a szkoda, bo liczyłam na coś właśnie przejrzystego, naturalnego. Jako cienia do powiek używam też korektora pearl sunlight, perłowy że hoho.
dziękuję frantic
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 19:35   #1559
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
natural do mnie przyleciał właśnie w wersji większej próbki; jest ładnie jasny, dobrze wygląda na policzku; tylko te drobinki...za dużo ich na co dzień. Też wolę bezdrobinkowe rozświetlacze. Wygląda na to, że wszytskie kolory z kategorii lucent są rozświetlające, a szkoda, bo liczyłam na coś właśnie przejrzystego, naturalnego. Jako cienia do powiek używam też korektora pearl sunlight, perłowy że hoho.
dziękuję frantic
To ja mam jeszcze korektor pearl beige, który też się świetnie spisuje jako cień.

Na pewno nie wszystkie kolory lucent są rozświetlające. Chociażby Soft Bronzer - matowy, jasny brązer bez najmniejszych drobinek. Z opisu na stronie widzę też, że Soft Touch to również mat. Pozostałe pewnie tak jak mówisz - rozświetlacze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 21:15   #1560
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
natural do mnie przyleciał właśnie w wersji większej próbki; jest ładnie jasny, dobrze wygląda na policzku; tylko te drobinki...za dużo ich na co dzień. Też wolę bezdrobinkowe rozświetlacze. Wygląda na to, że wszytskie kolory z kategorii lucent są rozświetlające, a szkoda, bo liczyłam na coś właśnie przejrzystego, naturalnego. Jako cienia do powiek używam też korektora pearl sunlight, perłowy że hoho.
dziękuję frantic
Według mnie korektor Aussie Perk Me Up rozświetla perłowo, bez drobin.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.