Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 14:07   #4381
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu karmie cycem i jest z tym ciezko bardzo tzn mala wsuwa ale w 3 dobie po cc zrobil mi sie nawal pokarmu z ktorym nie moge sobie poradzic polozne w szpitalu lataly przy mnie i robily co mogly ale cycki mam jak skaly a i guzy juz takie sie robia, boje sie ze skonczy sie to jakims zapaleniem podstawiam mala do cyca co dwie godziny, odciagam laktatorem, sposoby z kapusta juz tez znam, ogrzewanie i masowanie cyca tez ale nic nie pomaga. Rece mi opadaja, to jest wykanczajace naprawde, przez to dolki lapie bo albo karmie mala albo siedze i sie odciagam z mleka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O cholerka, tez to przechodzilam (na szczescie przez krotki okres czasu), wspolczuje Ci bardzo Na chwile obecna chyba nic juz wiecej zrobic nie mozesz, miejmy nadzieje ze w koncu uda sie przelamac ten moment i wszystko sie uspokoi
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 14:08   #4382
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu karmie cycem i jest z tym ciezko bardzo tzn mala wsuwa ale w 3 dobie po cc zrobil mi sie nawal pokarmu z ktorym nie moge sobie poradzic polozne w szpitalu lataly przy mnie i robily co mogly ale cycki mam jak skaly a i guzy juz takie sie robia, boje sie ze skonczy sie to jakims zapaleniem podstawiam mala do cyca co dwie godziny, odciagam laktatorem, sposoby z kapusta juz tez znam, ogrzewanie i masowanie cyca tez ale nic nie pomaga. Rece mi opadaja, to jest wykanczajace naprawde, przez to dolki lapie bo albo karmie mala albo siedze i sie odciagam z mleka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kitkulec, gratulacje młodej kitki .

bieedna, ja niestety nic nie pomoge bo sie nie znam
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 14:22   #4383
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czołem!
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z przodu wolniej z tyłu szybciejdziwny ten porost.

Dziewczyny ide po Siostre do szkoły, będę później albo jutro
Do miłego
Też tak mam od czoła prawie wcale nie widać, a z tyłu znowuż ogromny.

Lavia
Kilka dni temu kupiłam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-harmonia.html i póki co fajnie się sprawdza, nie zapycha-co najważniejsze, jest leciutki, nie lepi się, ale fakt jakiegoś nawilżenia kosmicznego nie ma. Ale już widać, że buźka taka jakaś ładniejsza.

Kitka
To świetnie, że obyło się bez większego bólu. Masz śliczną córeczkę i na pewno będziesz najlepszą mamą pod słońcem, żadnych dołków. A z cycem troszkę się przemęczysz i minie. Nie mogę się doczekać, aż pokażesz ją, jak już troszkę podrośnie taka 2 latka, haha!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 15:04   #4384
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Kylie już nic nie kombinuję a jak będę chciała to bijcie dziękuję słoneczko

Ex dzięki co Wy mi tu gadacie, na tych zdjęciach na fejsie w ogóle nie wyglądam
a co do prezentu to ja dziś przelazłam całą galerię i nie znalazłam prezentu dla TŻ chyba muszę mu powiedzieć, żeby sam sobie coś wybrał

Bunny dziękuję a bo ja taka wiesz nieogarnięta i lubiąca kombinować a na ósemki już mam termin-14.01 i to akurat wtorek. Zazwyczaj pracuję we wtorki, środy i czwartki więc wezmę tydzień wolnego
Bunny kochana i współczuję Ci takich Świąt u mnie jak zwykle będzie latanie, 3 Wigilie mamy

Kitka ale Ci zazdroszczę małej pożycz ją na kilka dni
dobrze,że po cc wszystko ok fajnie w szpitalu sala vipowska, wszyscy piją hah

Lavia ja używam tego kremu http://ziaja.com/kosmetyki/1693,krem...-biala-herbata i jestem zadowolona
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 15:20   #4385
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
o przepraszam, nie zauważyłam że to do Caro było :<
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ego-ciala.html
tego używam na noc zawsze i rano pod makijaż
a to mam od niedawna https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-cleanser.html i po oczyszczeniu twarzy tonikiem (głownie chodzi o zmycie makijazu oczu) to myję sobie tym twarz
a i ja uważam że cena za te produkty jest niska (mimo że ja z tych oszczędnych jestem )
ale po pierwsze swietne nawilżenie po emulsji <3 a po drugie to ta emulsja jest bardzo wydajna. (mówię o tym kremiku bo żel do twarzy szybciej schodzi :P )

Emulsję micelarną też mam ale miniaturkę dostałam w prezencie do dermoprotektora świetna jest tylko zauważyłam że trzeba nakładać na osuszoną buzię bo z mokrej/wilgotnej spływa nim zdążę wmasować ciężko było się do tego przyzwyczaić bo całe życie normalnych żeli do mycia używałam gdzie zwilżało się buzię i wmasowywało produkt który dodatkowo się pienił czego Cetaphil EM też nie robi mam wrażenie jakbym bazę silikonową rozcierała na twarzy ale po chwili masowania robi się taka kremowa konsystencja (ja masuję zwykle ok minute) przeważnie używam jej rano albo po zmyciu makijażu dla lepszego domycia twarzy najpierw myję Fitomedem którego też bardzo polecam i później poprawiam tym Cetaphilem


Kitka jak czytałam Twój post to się prawie rozryczałam aż się Tż zaczął śmiać że mam świeczki w oczach bo ja ani krzty instynktu macierzyńskiego w sobie nie mam masakra jakie emocje też bym pewnie ryczała jak bóbr
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-12-16 o 15:24
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 17:14   #4386
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

KITKA z piersiami możesz mieć takie przeboje ale wkrótce laktacja się umormuje. Niestety z kapustą musisz się przeprosić, ale to już wiesz.
Najważniesze ze z Tobą i małą jest ok



Dziewczyny poleccie jakiś fajny odcien rozu? Konkretnie bym chciała Bourjois
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 17:23   #4387
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kiteczko mam nadzieję ze Twoje piersi szybko dojda "do siebie"

Bunny wspolczuje takich swiat, szkoda ze nie możesz tego olac i zostac w domu. Ja znowu mam 2 wigilie bo najpierw z tz a potem sama z moimi rodzicami i dziadkami bo tz jeszcze sie z nimi nie przeprosil. Niby cos przebakiwal o tym jakiś czas temu ale ja już postanowilam ze nie bede na niego naciskac bo i tak zrobi co chce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 18:04   #4388
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatko ja mam odcien 74


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 18:34   #4389
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ojojojojojo jutro mam kolokwium z prawa, a tak ciężko się zebrać za naukę... wszystko takie ciekawe.

Dziewczynki pomóżcie mi a propos prezentów świątecznych. W tym roku spędzam je z mamą, ojczymem (dla nich mam już), rodzicami ojczyma, jego siostrą i jej synem. Nie mam tyle milionów, żeby im wszystkim coś zakupić fajniejszego, nawet nie jestem z nimi jakoś zżyta, w sumie widziałam ich ostatnio z 4 lata temu i nie mamy żadnego kontaktu poza przymusowym od święta, no ale tak głupio pod choinką zostawić tylko rodzicom...sama nie wiem. Nawet nie wiem, czy oni mi coś dadzą, a to by była też dla nich krępująca sytuacja, jak ja bym im dała choćby jakąś pierdółkę, a oni nico. Co byście zrobiły na moim miejscu?


A w ogóle to EX, witam Panią fajnie, że już jesteś. Jak szkoła? Zadowolona?

Czeko
Gdzie można dostać ten rozświetlacz do mordki, co na blogu wstawiłaś?
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-12-16 o 18:50
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:10   #4390
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ojojojojojo jutro mam kolokwium z prawa, a tak ciężko się zebrać za naukę... wszystko takie ciekawe.

Dziewczynki pomóżcie mi a propos prezentów świątecznych. W tym roku spędzam je z mamą, ojczymem (dla nich mam już), rodzicami ojczyma, jego siostrą i jej synem. Nie mam tyle milionów, żeby im wszystkim coś zakupić fajniejszego, nawet nie jestem z nimi jakoś zżyta, w sumie widziałam ich ostatnio z 4 lata temu i nie mamy żadnego kontaktu poza przymusowym od święta, no ale tak głupio pod choinką zostawić tylko rodzicom...sama nie wiem. Nawet nie wiem, czy oni mi coś dadzą, a to by była też dla nich krępująca sytuacja, jak ja bym im dała choćby jakąś pierdółkę, a oni nico. Co byście zrobiły na moim miejscu?


A w ogóle to EX, witam Panią fajnie, że już jesteś. Jak szkoła? Zadowolona?

Czeko
Gdzie można dostać ten rozświetlacz do mordki, co na blogu wstawiłaś?
A nie mozesz jakos tematu wybadac? Ja tez tak zawsze robie, wypytuje rodzicow po prostu jak ktoś do nas ma przyjść.


Rozświetlacz chyba tylko internetowo. Na pewno na alledrogerii i allegro.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:56   #4391
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam siostrze fotki , jakość kiepska bo nie dośc ,że telefonem to jeszcze wieczorem.
Ostatnia fotka to Jej włosy dokładnie rok temu.

Cały czas Ją namawiam na skrócenie końcówek z 5-7 cm ale Ona nie chce .
Cudowne chciałabym już takie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kochane no mialam cesarke ale skurczy tez doswiadczylam i powiem Wam ze naprawde podziwiam kobiety rodzace silami natury... Mi polozne powiedzialy ze chocbym chciala urodzic naturalnie to bym nie dala rady bo mam niski prog bolu i jak mialam skurcze jedynie przepowiadajace to mnie bolalo tak ze plakalam a polozne mi powiedzialy ze te skurcze to dopiero lekkie głaskanie...

A cc no to coz, podlaczyli mnie pod kroplowke, rozebrali, dostalam cewnik (fajnie nie musiec latac sikac ) i zawiezli na sale operacyjna. Tam podlaczyli do calej aparatury, dostalam znieczulenie w plecy i od razu zaczelam czuc cieplo w nogach. Mialam super panie anastezjolog, gadaly ze mna przez cala operacje i proponowaly imiona dla Antoski
Lekarze juz podeszli do stolu a ja do nich mowir, ze jeszcze nie moga mnie ciąć bo czuję jeszcze wlasne stopy! A sie okazalo ze mowilam to jak juz mialam przeciety brzuch samo wyjecie Malej to doslownie chwila na sali byla ze mna ciocia ginekolozka wiec jak tylko ja wyjeli to podbiegla zaplakana i ryczałysmy we dwie, az mi musieli zdjac maske z tlenem bo tak mi zaparowala

Dali mi ja pocalowac i wzieli do badania a ze mnie zaczal schodzic caly stres i emocje, tak sie zaczelam trząść ze nie moglam sie uspokoic, anastezjolog az bala sie mnie wypuscic z sali operacyjnej bo bala sie ze cisnienie tak mi spadnie ze skonczy sie zle... Ale jak juz mnie zawiezli na sale moja vipowska to sie rozluznilam, przyniesli Mala i juz bylo super milosc od pierwszego wejrzenia, ta miekka skorka spalysmy pierwsza noc razem i tak sie ogrzewalysmy
Siedzieli u mnie w pokoju do 3 w nocy, TZ, rodzice, ciocia. W ogole w szpitalu impreza, ciocia obleciala wszystkich ze sie mloda urodzila i nawet po kielonku z poloznymi wypila i moja Mama tez

A po cc to po nie calej dobie smigalam, wchodzilam pod prysznic itp czasem mnie rana ciagnie ale ogolnie bardzo dobrze jest jutro jade sciagac szwy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to superaśnie i zazdroszczę bardzo córy, teraz dużo siły dla rodziców, zdrówka dla małej i... żeby te cyce takie wielkie nie były
Już niedługo powinno przejść, moja młoda ciocia też tak miała i po 1,5 tygodnia przeszło
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 20:13   #4392
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko
Jak się spytam mamy, to mnie opieprzy, żebym w ogóle żadnych prezentów nie robiła. Ot taka sytuacja. A na ten rozświetlacz to chyba też się skuszę, bo długo szukałam, a po drogeriach, jakoś znaleźć nie mogę.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:18   #4393
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Wstawiam zdjęcia moich refleksów Jutro wstawię jeszcze kilka w dziennym świetle, które jeszcze lepiej oddają kolor. Ale mogę śmiało powiedzieć, że chyba nigdy w życiu nie byłam tak zadowolona z koloru moich włosów jak teraz Dodatkowo podcięłam je tak z 5-7 cm i od razu lepiej, odzyskały gęstość, nie plączą się, wystarczy że je umyje i zostawię do naturalnego wyschnięcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0103.jpg (96,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0109.jpg (101,4 KB, 65 załadowań)
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:38   #4394
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatka ja mam numer 32

Nove podpytaj mamę co mogłabyś im ewentualnie kupić i czy w ogóle kupować
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:22   #4395
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak w ogole to macie juz choinki? Nam tz wczoraj przywiozl prawdziwa i stoi juz ubrana Stroiki i inne ☠☠☠☠☠☠☠y tez juz mamy Od razu sie przyjemniej w domu zrobilo Ale mimo wszystko o wiele bardziej wole sztuczne choinki
my na dniach ubieramy
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu karmie cycem i jest z tym ciezko bardzo tzn mala wsuwa ale w 3 dobie po cc zrobil mi sie nawal pokarmu z ktorym nie moge sobie poradzic polozne w szpitalu lataly przy mnie i robily co mogly ale cycki mam jak skaly a i guzy juz takie sie robia, boje sie ze skonczy sie to jakims zapaleniem podstawiam mala do cyca co dwie godziny, odciagam laktatorem, sposoby z kapusta juz tez znam, ogrzewanie i masowanie cyca tez ale nic nie pomaga. Rece mi opadaja, to jest wykanczajace naprawde, przez to dolki lapie bo albo karmie mala albo siedze i sie odciagam z mleka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to pare dni przynajmniej tak bedzie tez tak miałam , a później jak maly spał, a ja miałam przypływ mleka np. w trakcie mycia sie , to mleko samo tryskało z cyców jak z psikawki czasem musiałam szybko cos przylożyć do cycka bo normalnie cała łazienka zachlapana była
ale nie ma to jak Twoje mleczko dla małej najlepsze co może być
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:07   #4396
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko ja mam odcien 74


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich refleksów Jutro wstawię jeszcze kilka w dziennym świetle, które jeszcze lepiej oddają kolor. Ale mogę śmiało powiedzieć, że chyba nigdy w życiu nie byłam tak zadowolona z koloru moich włosów jak teraz Dodatkowo podcięłam je tak z 5-7 cm i od razu lepiej, odzyskały gęstość, nie plączą się, wystarczy że je umyje i zostawię do naturalnego wyschnięcia
A baza koloru jest naturalna? Czy cos z nią robilas?
ladnie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka ja mam numer 32
Dziekuje



O widzę temat prezentów, ale uwierzcie ze obcej osobie cos latwiej kupic niż bliskiej. Obcej można kupic książke (tematyka rozna), płyte z jakims filmem, koncertem. Można podarować jakiś zapach (da komus dalej jakby co), jak EX mowila popielniczke jakas ladna, figurke, rzezbe, korkociąg elegancki. Duzo jest uniwersalnych rzeczy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:08   #4397
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kurczę troche wypadłam z obiegu pisania na watku
Przepraszam dziewczyny...

Wczorajsze zakupy w Berlinie spełzły na niczym,ruch na autostradzie był niesamowity i po wykańczającej drodze już nie mieliśmy ochoty na zakupy

Bunny wspólczuje Ci tegorocznych Świąt,ale jeśli mam być szczera to ja bym powiedziała szczerze,że te Święta chce spędzic z mężem i mam swoje plany, i na prawde nigdzie nie szła jeśli to ma się wiązać z przykrymi sytuacjami Ja po awanturze z moja drugą babcią na pewno do niej nie pojade,zresztą nie pierwszy razObrażą sie? no i co z tego? chociaz bedzie spokój, a przyjda do Ciebie prędzej niż się spodziewasz
Czasem trzeba pomyśleć osobie i o swoich potrzebach

Bunny znasz te odzywki w szpraju:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...aca-wlosy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oncowkami.html
Chce mi się jakieś odzywki w szprajuale bez keratyny czyli GK odpadaja na starcie
Może coś z Loreala?

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-12-17 o 07:10
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:08   #4398
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to pare dni przynajmniej tak bedzie tez tak miałam , a później jak maly spał, a ja miałam przypływ mleka np. w trakcie mycia sie , to mleko samo tryskało z cyców jak z psikawki czasem musiałam szybko cos przylożyć do cycka bo normalnie cała łazienka zachlapana była
ale nie ma to jak Twoje mleczko dla małej najlepsze co może być

Asia ale przeżycia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:20   #4399
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kiteczko gratuluję i cieszę się, że jesteście z Antosią już w domku i wszystko przebiegło dobrze <przytul>

Agatko ja polecam róże burżuja ale odcień to indywidualna kwestia jednak i radzę iść osobiście do drogerii, pooglądać, dopasować, sama wiesz jakie kolory Ci pasują różu na pewno

Nove ja też miałabym problem z zakupem prezentu dla prawie obcych ludzi ja jeszcze nie mam prezentów
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 07:29   #4400
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko jesli możesz to wyłacz opcje wpisywania słowa ( nad którym dzisiaj dumałam z tatą 15 min)przy dodawaniu komentarza na blogu,nawet moje okulary nie pomogły
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:44   #4401
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ale nie chce mi się nic a muszę jechać na odrabiane zajęcia na uczelnie ale jeszcze tylko do końca tygodnia i do 8 stycznia mam wolne od szkoły

Kylie a już nie używasz tego olejku Mariona? Bo u mnie na początku były piękne włosy po nim, a później końcówki mi się zaczęły łamać więc wróciłam pokornie do czarnego gliss kura w sprayu i już jest wszystko dobrze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:54   #4402
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale nie chce mi się nic a muszę jechać na odrabiane zajęcia na uczelnie ale jeszcze tylko do końca tygodnia i do 8 stycznia mam wolne od szkoły

Kylie a już nie używasz tego olejku Mariona? Bo u mnie na początku były piękne włosy po nim, a później końcówki mi się zaczęły łamać więc wróciłam pokornie do czarnego gliss kura w sprayu i już jest wszystko dobrze
Ja bym teraz w "szkolnej ławie" fioła dostała
ja dobrze,że juz nie muszę tego znosić

Kochana używam,ale chce mi się czego innego
Końcówki zaczeły Ci sie łamac
Kurde,to może ja też od niego mam takie dziwne te końce "rozcapierzone"
ale co by tam mogło nam nie pasować
Czarny GK to keratynowa odzywka,nie?
kurcze,może w tej formie pasowałaby mi,sama nie wiem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:04   #4403
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja bym teraz w "szkolnej ławie" fioła dostała
ja dobrze,że juz nie muszę tego znosić

Kochana używam,ale chce mi się czego innego
Końcówki zaczeły Ci sie łamac
Kurde,to może ja też od niego mam takie dziwne te końce "rozcapierzone"
ale co by tam mogło nam nie pasować
Czarny GK to keratynowa odzywka,nie?
kurcze,może w tej formie pasowałaby mi,sama nie wiem
A mi właśnie z kolei tak dziwnie, że za pół roku kończę studia i już trzeba iść do normalnej pracy postudiowałabym sobie jeszcze może zrobię doktorat

No trochę mi się łamały i też zmechacone takie były niby keratynowa,ale mi jakoś pasuje i ta czarna właśnie jakoś wyjątkowo mi podpasowała tu masz skład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...neracyjna.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:26   #4404
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A mi właśnie z kolei tak dziwnie, że za pół roku kończę studia i już trzeba iść do normalnej pracy postudiowałabym sobie jeszcze może zrobię doktorat

No trochę mi się łamały i też zmechacone takie były niby keratynowa,ale mi jakoś pasuje i ta czarna właśnie jakoś wyjątkowo mi podpasowała tu masz skład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...neracyjna.html
Ja nigdy nie pałałam miłością do edukacji
Owszem jak już musiałam, to to robiłam i zazwyczaj miałam dobre oceny,ale ja jakoś nie mogłam ta wysiedziec
Wagarowałam przeokrutnie

Przeglądam te rózne "szpraje" i juz mam o
Pójde do Rossa i będe medytować na regałem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 09:28   #4405
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

A baza koloru jest naturalna? Czy cos z nią robilas?
ladnie

Napisałam PW


Dodaję jeszcze zdjęcie refleksów w świetle dziennym, bez lampy, przy oknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0114.jpg (68,5 KB, 56 załadowań)
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:00   #4406
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Czeko jesli możesz to wyłacz opcje wpisywania słowa ( nad którym dzisiaj dumałam z tatą 15 min)przy dodawaniu komentarza na blogu,nawet moje okulary nie pomogły
Zmieniłam już.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja bym teraz w "szkolnej ławie" fioła dostała
ja dobrze,że juz nie muszę tego znosić

Kochana używam,ale chce mi się czego innego
Końcówki zaczeły Ci sie łamac
Kurde,to może ja też od niego mam takie dziwne te końce "rozcapierzone"
ale co by tam mogło nam nie pasować
Czarny GK to keratynowa odzywka,nie?
kurcze,może w tej formie pasowałaby mi,sama nie wiem
Ja mam żółtego GK i nie wiem sama czy mi pasuje czy nie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:43   #4407
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Witajcie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A w ogóle to EX, witam Panią fajnie, że już jesteś. Jak szkoła? Zadowolona?
Witaj Bardzo zadowolona 2 tygodnie temu w piatek mialam szkolenie z przekluwania uszu i nosa Niedlugo powinnam dostac swoj pierwszy certyfikat

A co do prezentow to ja nie wiem, wg mnie mozesz kupic toffifee dla tych gosci co maja przyjsc, obwiazac ladnie czerwona kokardka i tyle

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie pałałam miłością do edukacji
Owszem jak już musiałam, to to robiłam i zazwyczaj miałam dobre oceny,ale ja jakoś nie mogłam ta wysiedziec
Wagarowałam przeokrutnie

Przeglądam te rózne "szpraje" i juz mam o
Pójde do Rossa i będe medytować na regałem
Ja dalej wagaruje I tez ciezko mi wysiedziec w szkole Na teorii praktycznie w ogole mnie nie ma Ale mamy ksiazki z ktorych moge na biezaco doczytywac wiec to nie jest konieczne

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Napisałam PW


Dodaję jeszcze zdjęcie refleksów w świetle dziennym, bez lampy, przy oknie
Super!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zmieniłam już.


Ja mam żółtego GK i nie wiem sama czy mi pasuje czy nie
Ja mam tego total repair w kolorze pomaranczowym i niby fajnie wygladza, ale z drugiej strony przetluszcza mi wlosy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 11:13   #4408
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A ja sie właśnie zastanawiam czy Bunny jest śledzona czy co
Komentowanie jej komentarza u mnie bo kiedys powiedziała inaczej, wtf?
No cóż, mnie to dziwi
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 11:26   #4409
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja sie właśnie zastanawiam czy Bunny jest śledzona czy co
Komentowanie jej komentarza u mnie bo kiedys powiedziała inaczej, wtf?
No cóż, mnie to dziwi
Haha ludzie sa niemozliwi!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 11:51   #4410
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zmieniłam już.


Ja mam żółtego GK i nie wiem sama czy mi pasuje czy nie
To fajnie,bo cieżko się czasem te słowa odczytywało
na zóltego też się czaiłam...

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja dalej wagaruje I tez ciezko mi wysiedziec w szkole Na teorii praktycznie w ogole mnie nie ma Ale mamy ksiazki z ktorych moge na biezaco doczytywac wiec to nie jest konieczne



Ja mam tego total repair w kolorze pomaranczowym i niby fajnie wygladza, ale z drugiej strony przetluszcza mi wlosy
kupiłam ta:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...jna-gliss.html
zobaczymy jak sie spisze
Ja bardzo duzo w technikum szczególnie wagarowałam

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja sie właśnie zastanawiam czy Bunny jest śledzona czy co
Komentowanie jej komentarza u mnie bo kiedys powiedziała inaczej, wtf?
No cóż, mnie to dziwi

to jest coś niesamowitego po prostu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.