Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-12, 15:44   #3901
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Witam piękne panie

dzolinadzolina gratuluję
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:06   #3902
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam piękne panie
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:06   #3903
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Loccitane na brak mojej kosmetyczki odpisało, że generalnie mogę się☠cmoknąć w trąbkę.
Skąd ja to znam... Lubię ich kosmetyki, ale nie miałam jeszcze zamówienia bez problemów
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:30   #3904
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

miala ktoras to serum z wit c od bielendy? http://allegro.pl/bielenda-mezo-akty...599209497.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:38   #3905
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
miala ktoras to serum z wit c od bielendy? http://allegro.pl/bielenda-mezo-akty...599209497.html
Już miałam i ma dość dobry skład, ale ja nie mam głębokich zmarszczek, więc nie wiem czy mocno działa. Mam nadzieję, że Rossmann zrobi promocję 1+1 na pielęgnację w listopadzie i je kupię za pół ceny.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-12 o 16:39
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:03   #3906
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Już miałam i ma dość dobry skład, ale ja nie mam głębokich zmarszczek, więc nie wiem czy mocno działa. Mam nadzieję, że Rossmann zrobi promocję 1+1 na pielęgnację w listopadzie i je kupię za pół ceny.
A szczypie/klei się/wysusza skórę? Bo u mnie tak działa klasyczny kwas askorbinowy, dlatego nie używam serów z tym składnikiem, ale ta nowość Bielendy ma jakąś zmodyfikowaną wersję tego kwasu, i zastanawiam się czy efekty uboczne ma podobne?
Chociaż i tak biorąc pod uwagę cenę chyba je i tak kupię i najwyżej będę stosować do dłoni (sporo kobiet zaniedbuje dłonie, a przecież obok szyi i twarzy to one najbardziej zdradzają wiek)

Zauważyłam, że sporo z Was kupiło mydło charytatywne Locci jestem bardzo ciekawa wrażeń z użycia tj czy nie wysusza skóry.

Dove organizuje darmowe testowanie żeli- tj zwraca do 17zł za zakup (jedne żel na osobę)
https://www.testujdove.pl/

W rossku 10zł zniżki na loreal men expert
http://www.lorealparis.pl/mezczyzni/...ival-race.aspx
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:07   #3907
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja mam teraz Astor Skin Match https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ealer-pen.html i mogę go polecić, bardzo dobrze kryje cienie wokół oczu, a u mnie jest co zakrywać i dodatkowo rozświetla, choć odrobinę wysusza skórę pod oczami. Do zakrywania niespodzianek na twarzy ten korektor się nie nadaje, gdyż jest zbyt wodnisty, jednakże dobrze radzi sobie z ujednoliceniem kolorytu skóry i nie ściera się z twarzy tak szybko jak Maybelline Affinitone https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...j-formule.html, którego de facto również polecam. Dobry korektor, którego krycie oceniam jako średnie, ale za to jest mega wydajny. W moim przypadku lepsze krycie wokół oczu ma Astor Skin Match. Wydaje mi się, że Maybelline również trochę wysusza skórę. Ja go stosowałam także do zakrywania niespodzianek na skórze.
Z tego co się orientuję niezły jest także L'oreal Skin Match i Maybelline Dream Lumi Touch, ale osobiście ich nie miałam, więc się nie wypowiem
Wielkie dzięki!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 17:14   #3908
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Już miałam i ma dość dobry skład, ale ja nie mam głębokich zmarszczek, więc nie wiem czy mocno działa. Mam nadzieję, że Rossmann zrobi promocję 1+1 na pielęgnację w listopadzie i je kupię za pół ceny.
to chyba zakupię, dziękuję
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
A szczypie/klei się/wysusza skórę? Bo u mnie tak działa klasyczny kwas askorbinowy, dlatego nie używam serów z tym składnikiem, ale ta nowość Bielendy ma jakąś zmodyfikowaną wersję tego kwasu, i zastanawiam się czy efekty uboczne ma podobne?
Chociaż i tak biorąc pod uwagę cenę chyba je i tak kupię i najwyżej będę stosować do dłoni (sporo kobiet zaniedbuje dłonie, a przecież obok szyi i twarzy to one najbardziej zdradzają wiek)

Zauważyłam, że sporo z Was kupiło mydło charytatywne Locci jestem bardzo ciekawa wrażeń z użycia tj czy nie wysusza skóry.

Dove organizuje darmowe testowanie żeli- tj zwraca do 17zł za zakup (jedne żel na osobę)
https://www.testujdove.pl/

W rossku 10zł zniżki na loreal men expert
http://www.lorealparis.pl/mezczyzni/...ival-race.aspx
Astray, a co polecisz przeciwzmarszczkowego w formie serum? Masz coś godnego polecenia? Wiadomo, każdemu co innego służy, ale może coś wpadnie mi w oko
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:14   #3909
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

S. dorzuciła kolejną próbkę 1 ml Intensywnego wypełniacza zmarszczek Strivectinu. Szał
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:16   #3910
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Dziewczyny czy w Sephorze działa dziś jeszcze jakiś kos na 20%, czy do wczoraj był tylko ten z Vipów?
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:37   #3911
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
S. dorzuciła kolejną próbkę 1 ml Intensywnego wypełniacza zmarszczek Strivectinu. Szał
A jak Lepiej niech rzucą jakąś fajną próbkę perfum
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 17:42   #3912
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
A szczypie/klei się/wysusza skórę?
Mnie trochę szczypie, bo jestem alergikiem, ale nie tak, żeby na drugi dzień były suche czerwone placki.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:59   #3913
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

odebrałam moje L'occi ale słodkie te miniaturki kremów i balsamów do ust a mydełko miodowe cudne na pewno kupię sobie resztę produktów z tej miodowej serii
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:07   #3914
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

wpadam na chwilę podzielić się kodem do S

za zakupy za 150 zł z kodem GIKEN15 jako gratis wpadają 4 ml Kenzo Jeu D'amour, mini pomadka Givenchy La Rouge i 3ml Gentelman Only
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (116,0 KB, 69 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:11   #3915
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wpadam na chwilę podzielić się kodem do S

za zakupy za 150 zł z kodem GIKEN15 jako gratis wpadają 4 ml Kenzo Jeu D'amour, mini pomadka Givenchy La Rouge i 3ml Gentelman Only
Też właśnie wpadłam wkleić Ale S szaleje, do pełni szczęścia brakuje już tylko łączenia kodów, prezent plus rabacik

Niemniej, mnie nie kusi, nie klikam chociaż pomadkę bym chętnie przytuliła
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:15   #3916
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Szkoda, że taki wysoki próg. Minipomadkę na pewno bym przygarnęła, bo wydaje się taki zgaszony róż.
Obstawiam odcień 201 Rose Taffetas.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-12 o 18:33
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:18   #3917
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też właśnie wpadłam wkleić Ale S szaleje, do pełni szczęścia brakuje już tylko łączenia kodów, prezent plus rabacik

Niemniej, mnie nie kusi, nie klikam chociaż pomadkę bym chętnie przytuliła
Mnie kusi, ale się wstrzymam bo czekam jeszcze na weekendowe zamówienie z Vipem. Choć miniatury Too Faced z wcześniejszego zamówienia ulubilam najbardziej. Pięknie pachną. <3
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:25   #3918
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to chyba zakupię, dziękuję

Astray, a co polecisz przeciwzmarszczkowego w formie serum? Masz coś godnego polecenia? Wiadomo, każdemu co innego służy, ale może coś wpadnie mi w oko
To zależy co masz na myśli pisząc "przeciwzmarszczkowe" . Jeśli chodzi o efekt wypełnienia zmarszczek to się na tym nie znam bo na razie nie ma takich problemów, stosuję tylko prewencję zalecaną przez dermatologów czyli antyoksydanty, retinol i kwasy. Efekt WOW od razu po nałożeniu miałam po serum i kremie Lierac premium.
Z witaminą C ava ma bardzo fajne serum. serum Algenista z retinolem jest bardzo przyjemne w użyciu i daje od razu efekt rozświetlenia i nawilżenia, nie podrażnia. Od lat używam też Elixiru 7.9 z Yves rocher który świetlnie koi, ujednolica cerę, rozświetla, nawilża ( teraz ma inne opakowanie) ale kupuję tylko na dużych promocjach, typu 60zł za 2 butelki. serum paula's choice zawiera taką bombę silnych antyutleniaczy, że chyba nie ma drugiego takiego kosmetyku na rynku ale mi niestety nie pasuje konsystencja (ale ogółem bardzo dobre kosmetyki, ciekawym polecam zamówić próbki : 10 próbek z wysyłka to koszt 3 euro:
http://www.paulaschoice-eu.com/resis...ample-set.html
A jak mi się chce to robię sobie tego typu olejkowe serum z witaminą C - fajne efekty, tylko nie chce mi się z tym babrać.

Cytat:
Mnie trochę szczypie, bo jestem alergikiem, ale nie tak, żeby na drugi dzień były suche czerwone placki.
NO właśnie tego szczypania się najbardziej boję, bo jesienią mam wiecznie podrażnioną skórę

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-10-12 o 18:28
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:27   #3919
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mnie kusi, ale się wstrzymam bo czekam jeszcze na weekendowe zamówienie z Vipem. Choć miniatury Too Faced z wcześniejszego zamówienia ulubilam najbardziej. Pięknie pachną. <3
Ja już postanowiłam, że kolejny bronzer wezmę właśnie od TF bo tak to jedynie b. Hoola używam.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 18:30   #3920
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Witam po krótkiej chwili podczytywania i kliknięciu l'occi zgłaszam się i ja

Zakupoholiczka na odwyku potrzebująca całego dnia na ogarnięcie szafy i zrobienie wishlisty W kwestii kosmetyków jestem raczej spontaniczna Porządek zrobiony a następne zakupy po zdenkowaniu chociaż połowy zapasów. Jednak jeśli rossmann jak co roku zrobi promocję w listopadzie to może być ze mną krucho.


W moim zamówieniu z l'occi również brakowało pudełka do pakowania ale trudno.
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:31   #3921
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja już postanowiłam, że kolejny bronzer wezmę właśnie od TF bo tak to jedynie b. Hoola używam.
Bierz, będziesz oczarowana

Przeglądałam zestawy świąteczne Too Faced, jeśli tylko jakiś dostane, to kupię. Benefit w mojej ocenie zostaje daleko z tyłu...
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:31   #3922
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Właśnie dziewczyny jaki bronzer poleciacie od Too Faced? Aby był bez drobin, może dawać satynowy efekt, nie musi być to mega mat, najlepiej w chłodnym odcieniu.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:37   #3923
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny jaki bronzer poleciacie od Too Faced? Aby był bez drobin, może dawać satynowy efekt, nie musi być to mega mat, najlepiej w chłodnym odcieniu.
Ja mam tylko jedna miniaturę- chocolate soleil matt- innych nie widziałam na zywo, ale wydaje się że wszystkie "jednolite" dają matowe wykonczenie. Wiec wszystko zależy od tego jak bardzo intensywny brąz Cię interesuje.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:48   #3924
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wpadam na chwilę podzielić się kodem do S

za zakupy za 150 zł z kodem GIKEN15 jako gratis wpadają 4 ml Kenzo Jeu D'amour, mini pomadka Givenchy La Rouge i 3ml Gentelman Only
fajne
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
To zależy co masz na myśli pisząc "przeciwzmarszczkowe" . Jeśli chodzi o efekt wypełnienia zmarszczek to się na tym nie znam bo na razie nie ma takich problemów, stosuję tylko prewencję zalecaną przez dermatologów czyli antyoksydanty, retinol i kwasy. Efekt WOW od razu po nałożeniu miałam po serum i kremie Lierac premium.
Z witaminą C ava ma bardzo fajne serum. serum Algenista z retinolem jest bardzo przyjemne w użyciu i daje od razu efekt rozświetlenia i nawilżenia, nie podrażnia. Od lat używam też Elixiru 7.9 z Yves rocher który świetlnie koi, ujednolica cerę, rozświetla, nawilża ( teraz ma inne opakowanie) ale kupuję tylko na dużych promocjach, typu 60zł za 2 butelki. serum paula's choice zawiera taką bombę silnych antyutleniaczy, że chyba nie ma drugiego takiego kosmetyku na rynku ale mi niestety nie pasuje konsystencja (ale ogółem bardzo dobre kosmetyki, ciekawym polecam zamówić próbki : 10 próbek z wysyłka to koszt 3 euro:
http://www.paulaschoice-eu.com/resis...ample-set.html
A jak mi się chce to robię sobie tego typu olejkowe serum z witaminą C - fajne efekty, tylko nie chce mi się z tym babrać.

NO właśnie tego szczypania się najbardziej boję, bo jesienią mam wiecznie podrażnioną skórę
tak tak, o tego typu pielęgnację mi chodziło, dziękuję Ci, zaraz sobie poczytam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:51   #3925
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Szkoda, że taki wysoki próg. Minipomadkę na pewno bym przygarnęła, bo wydaje się taki zgaszony róż.
Obstawiam odcień 201 Rose Taffetas.
Odcień 202 Rose Dressing
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:14   #3926
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Odcień 202 Rose Dressing
To już mam(y) W takim razie nie kusi nic a nic

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Bierz, będziesz oczarowana

Przeglądałam zestawy świąteczne Too Faced, jeśli tylko jakiś dostane, to kupię. Benefit w mojej ocenie zostaje daleko z tyłu...
Właśnie mi też się trochę Benefit odwidział, produkty dobre ale ceny dużo dużo wyższe. A byłam naprawdę porządna fanką, to jedyna marka od której miałam prawie wszystkie kosmetyki
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:16   #3927
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Moje mini zamówienie z locci od 9:50 jedzie do mnie z Warszawy UPSem Ma do pokonania jakieś 250 km. Nie, jeszcze nie dotarło
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:17   #3928
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wpadam na chwilę podzielić się kodem do S

za zakupy za 150 zł z kodem GIKEN15 jako gratis wpadają 4 ml Kenzo Jeu D'amour, mini pomadka Givenchy La Rouge i 3ml Gentelman Only
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Odcień 202 Rose Dressing
Kurcze.. szkoda, że próg taki wysoki, bo mini pomadkę z chęcią bym przygarnęła - śliczna jest
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:27   #3929
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kurcze.. szkoda, że próg taki wysoki, bo mini pomadkę z chęcią bym przygarnęła - śliczna jest
Ona co chwilę się gdzieś pojawia, jeszcze pewnie będziesz miała szansę ją zdobyć
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:37   #3930
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wpadam na chwilę podzielić się kodem do S

za zakupy za 150 zł z kodem GIKEN15 jako gratis wpadają 4 ml Kenzo Jeu D'amour, mini pomadka Givenchy La Rouge i 3ml Gentelman Only
No i kusi a do końca października miało być denkowanie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.