Chlopak lovelas :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 23:40   #1
Sweetberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114

Chlopak lovelas :/


.

Edytowane przez Sweetberry
Czas edycji: 2013-11-13 o 08:50
Sweetberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 00:26   #2
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Chlopak lovelas :/

Z tego co piszesz to był luźny związek, także z Twojej strony, więc co Cię boli? Możesz się zemścić w jakiś mało wyrafinowany sposób, ale po co? By myslał, żeTobie zależy?
Ale jezeli Cie to boli to możesz wkleić na nk zdjęcie pt"największy dupek z jakim byłam"...

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2008-11-08 o 00:28
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 08:14   #3
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Chlopak lovelas :/

Miśka ma rację nie warto. No chyba że on używa Twoich zdjęć na jakimś portalu (bo nie napisałąś co to za galeria trofeów). No to w takim razie chyba też bym cos zrobił.

Ja proponuję jego zdjęcie dać na portalu dla gejów z jakims fajnym ogłoszeniem . Treść musi być taka prawdziwa. Myślę że to go by zabolało Jak każdy dupek zbiera trofea by chwalic sie przed kumplami, oni pewnie też go nie za bardzo lubią tak w głębi serca. Więc chętnie będą sobie z niego żartować ze te laski to tak naprawdę tylko przykrywka dla jego prawdziwych skłonności
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 08:32   #4
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Chlopak lovelas :/

Ja też nie rozumiem dlaczego chcesz się mścić. Wiedziałaś co to za jeden. Świadomie dołaczyłas do jego trofeów, zgadzając sie na taki zwiazek.

Ja bym zarządała tylko żeby usunął zdjęcie.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 08:37   #5
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Chlopak lovelas :/

Autorke watku jak dobrze mi sie wydaje boli to z dołączyl ja do jego trofeów.
Ja tez bym sie zemscila, i chyba najlepiej jakbys podstawila jakas kolezanke ktorej on nie zna i zeby ona potraktowala go jak przedmiot.
Albo moze byc jakas paczka na jego adres z dosc obrzydliwa rzecza w srodku, moze byc gumowa lala i dopis "twoja kolejna zdobycz"
Nie myslcie ze jestem kopnieta :P po prostu lubie si mscic na kims za cos
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 08:41   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez Sweetberry Pokaż wiadomość
Podsumowujac dalam mu wolna reke, poniewaz jego zdaniem nie ma czegos takiego jak wiernosc osobie z ktora sie tylko spotykasz.
Szczerze mówiąc nic z tego nie rozumiem. To gdzie jest wg niego miejsce na wierność? Jak to "tylko spotykasz"

Cytat:
Napisane przez Sweetberry Pokaż wiadomość
Po prostu nie rozumiem skad takie przedmiotowe traktowanie dziewczyn.
Wiesz skąd? Stąd, że są takie dziewczyny jak ty, które same z siebie robią panienki do seksu bez zobowiązań. Ja mu się nawet specjalnie nie dziwię skoro ma tak łatwo. Wybacz, ale jakoś mi ciebie nie żal. I nie wiem za co chcesz się mścić. Skoro jesteś na tyle wyrachowana, że nigdy ci na nim nie zależało i wystarczało ci bycie jedną z wielu to co cię teraz uwiera? Zdjęcie na gronie? Że wszyscy widzą, że tam jesteś? Przecież tak czy siak wszyscy widzieli wasze relacje.


EDIT: przepraszam nie doczytałam, ze z nim nie spałaś.. To zmienia postać rzeczy, ale ciągle uważam, że to ty na to pozwalałaś i nie ma za co się mścić.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2008-11-08 o 08:59
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 08:46   #7
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nic z tego nie rozumiem. To gdzie jest wg niego miejsce na wierność? Jak to "tylko spotykasz"



Wiesz skąd? Stąd, że są takei dziewczyny jak ty, które same z siebie robią panienki do seksu bez zobowiązań. Ja mu się nawet specjalnie nie dziwię skoro ma tak łatwo. Wybacz, ale jakoś mi ciebie nie żal. I nie wiem za co chcesz się mścić. Skoro jestem na tyle wyrachowana, że nigdy c`i na nim nie zależało i wystarczał ci seks, gadki i bycie jedną z wielu to co cię teraz uwiera? Zdjęcie na gronie? Że wszyscy widzą, że tam jesteś? Przecież tak czy siak wszyscy widzieli wasze relacje.

Ej czemu po niej jedziesz, przecież ona pisała że z nim nie spała. Masz jakiś problem z seksem?
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 08:54   #8
ewaxx16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 61
Dot.: Chlopak lovelas :/

Jeśli jest to zdjęcie na gronie to zażądaj od niego skasowania Twojego zdjęcia, jeśli odmówi bądź oleje zgłoś na GT administracyjnym bądź od razu na PW administratorowi - masz do tego prawo.
ewaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 08:56   #9
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Ej czemu po niej jedziesz, przecież ona pisała że z nim nie spała. Masz jakiś problem z seksem?
Faktycznie nie spała, przepraszam. Ale nigdzie nie jadę, nie przesadzaj.


A tekstu o problemie to nie skomentuje... żenua.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2008-11-08 o 09:00
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 09:16   #10
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Faktycznie nie spała, przepraszam. Ale nigdzie nie jadę, nie przesadzaj.


A tekstu o problemie to nie skomentuje... żenua.

Panienka do seksu bez zobowiązań- to nie jest jechanie po kimś?


co to znaczy żenua
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 09:26   #11
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Panienka do seksu bez zobowiązań- to nie jest jechanie po kimś?
nie, to jest stwierdzenie faktu. Oczywiście tutaj nie trafionego.

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
co to znaczy żenua
sprawdź w słowniku
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 09:29   #12
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nic z tego nie rozumiem. To gdzie jest wg niego miejsce na wierność? Jak to "tylko spotykasz"
No jak to, spotykać sie mozesz z każdym. Przeciez nigdzie nie jest powiedziane ze musisz byc zwiazana z osoba z ktora wychodzisz na imprezy czy do kina.
Chłopak zaznaczył, że "tylko spotykanie" jest spotykaniem bez zobowiazań, wiec nie rozumiem gdzie tu ma byc wierność.

Wierna jestes osobie z ktora jestes w zwiazku, a wg mnie "spotykanie" dla niego nie jest rownoznaczne z hmm "chodzeniem ze soba" (żeby nie powtarzać zwiazkiem )

edit: ja też nie wiem co to żenua
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 09:49   #13
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
No jak to, spotykać sie mozesz z każdym. Przeciez nigdzie nie jest powiedziane ze musisz byc zwiazana z osoba z ktora wychodzisz na imprezy czy do kina.
Chłopak zaznaczył, że "tylko spotykanie" jest spotykaniem bez zobowiazań, wiec nie rozumiem gdzie tu ma byc wierność.
Wierna jestes osobie z ktora jestes w zwiazku, a wg mnie "spotykanie" dla niego nie jest rownoznaczne z hmm "chodzeniem ze soba" (żeby nie powtarzać zwiazkiem )
wiem, ale ja zrozumiałam, że oni ze sobą sypiają Teraz się zgadzam. Poza tym że "spotykanie się" nie oznacza tylko wyjścia do kina. "Spotykam się z X" jest zazwyczaj rozumiane jako coś więcej niż imprezy
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 09:55   #14
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Ej czemu po niej jedziesz, przecież ona pisała że z nim nie spała. Masz jakiś problem z seksem?
Uwielbiam takie posty na wizażu. ktoś wypowie swoje zdanie na jakiś temat,komus się to nie spodoba to zaraz albo zawiśc,zazdrośc,albo ma jakiś problem.Śmieszne.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 10:06   #15
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez Sweetberry Pokaż wiadomość
Niestety, zostalam oczarowana wlasnie przez takiego chlopaka - kolekcjoner dziewczyn, chetnie zalicza na imprezach, jezdzi po klubach zeby podrywac inne, podsumowujac typowy dupek.
Oczywiscie na poczatku bylo kolorowo, niby jedna jedyna, milosc od pierwszego wejrzenia (oczywiscie z jego strony). Wszystko poszlo jak po masle czyli szybko, z gory zalozyl ze bede jego nastepna ofiara. Niczego nie podejrzewajac jakos trwalam w tym zwiazku. Po 2 miesiacach powiedzial mi ze musi to przemyslec i musimy rozstac sie ale mozemy dalej sie spotykac (wiem moj blad, ale nie angazowalam sie wogole w ten zwiazek). Podsumowujac dalam mu wolna reke, poniewaz jego zdaniem nie ma czegos takiego jak wiernosc osobie z ktora sie tylko spotykasz. Wiem, wiem zalosne.
Tak wiec spotykalismy sie, ja dla ogolnej potrzeby czyjegos ciepla, on pewnie dlatego zeby sie ze mna przespac (oczywiscie nici z planu, nie pozwolilam mu hehe). Potrafil nie odzywac sie przez 2 tygodnie i usprawiedliwial sie brakiem czasu (taaa na imprezy zawsze byl). W sumie nie zalezalo mi na nim, tyle ze dobrze mi sie z nim gadalo .
Do czasu gdy wspolny znajomy zaprosil nas na impreze. Oczywiscie na imprezie bylo wyrywanie dziewczyn, na mnie nie zwracal najmniejszej uwagi. Dopiero po przycisnieciu do sciany przez mojego przyjaciela porozmawial ze mna. Powiedzial mi ze juz mu nie zalezy i ze nie chce sie spotykac ( a kilka wczesniej wszystko jego zdaniem bylo ok, nawet pytalam). Oswiadczyl mi to po czym wrocil do swojego ulubionego zajecia.
Oczywiscie innym tez tak robil, o czym nie zapomnial powiadomic (tzn zostawial je po tygodniu). Haaa ale mowil ze jestem wyjatkiem i ze wytrzymal ze mna najdluzej (6 miesiecy! pfff!) po swojej pierwszej dziewczynie.
Dzisiaj przegladajac jego grono zauwazylam ze robi cos w stylu zbioru trofeow w formie galerii. Zdenerwowalam sie bo znalazlam sie tam i ja chociaz nie mam ochoty tam byc.
Teraz pytanie - jak zrewanzowac sie takiemu delikwentowi? Chodzi mi o cos bolesnego zeby troche pocierpial. Moze byc w sferze uczuciowej, nawet o to glownie chodzi. Po prostu nie rozumiem skad takie przedmiotowe traktowanie dziewczyn.
Dodam ze on dalej chce utrzymywac jako taki kontakt wiec zemsta bedzie prosta
Czekam na wasze propozycje drogie wizazanki

też mialam do czynienia z takim delikwenetm. Wiesz co jest najlepszym wyjściem? po prostu nie daj po sobie odczuć , że jego odtrącenie Cie zrobiło na tobie jakiekolwiek wrażenie. Wywiń kota ogonem - tak aby wyszło na to , że on był Twoją zabawką a nie Ty jego. No ale Ty nie lubisz jak ktoś bawi się Twoimi zabawkami nieprawdaż.. ? i niech on o tym wie.

a odgrywanie się nie ma najmniejszego, sądze , ze jego każda zdobycz chciałaby się odegrać.. i to najprawdpodpobniej go śmieszy i napawa dumą , że kobiety zaprzątają sobie nim głowe. Był w Twoim zyciu, ale już go nie ma. Teraz masz prawo być jego przesłodką-wredną koleżanką, która może go kokietować niczym kotka i tyle. Nie pozwalaj na żaden gest z jego strony .. 'bo brzydzisz się zużytami zabawkami'. Pozdrawiam ! '
__________________
  • Taking advantage of any situation
    that is what some people call... intelligence .

Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 10:57   #16
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
nie, to jest stwierdzenie faktu. Oczywiście tutaj nie trafionego.



sprawdź w słowniku
Heh jaki to słownik ? A nawet gdyby ktoś lubił seks bez zobowiązań to dlaczego zaraz nazywać go panienką do seksu

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
wiem, ale ja zrozumiałam, że oni ze sobą sypiają Teraz się zgadzam. Poza tym że "spotykanie się" nie oznacza tylko wyjścia do kina. "Spotykam się z X" jest zazwyczaj rozumiane jako coś więcej niż imprezy
No nie wiem jeśli tak zazwyczaj rozumiesz spotykanie się z kimś hmmm. Bardzo interesujące. Chociaż jestem facetem i ponoć my mężczyxni myslimy tylko o jednym, to jednak gdy spotykam się z kobietą nawet atrakcyjną wcale nie myslę o czymś więcej niż np tylko kolacja i miło spedzony wieczór np taniec, teatr kino

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie posty na wizażu. ktoś wypowie swoje zdanie na jakiś temat,komus się to nie spodoba to zaraz albo zawiśc,zazdrośc,albo ma jakiś problem.Śmieszne.
No bo co miałem napisać założycielka nic nie wspomniała w poscie o seksie a Margitta w odpowiedzi pół postu poświęciła temu tematowi. Uważam że jak ktoś zaczyna takie tematy bez powodu to musi mieć z tym jakis problem jak mam to inaczej rozumieć.
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:13   #17
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Miśka ma rację nie warto. No chyba że on używa Twoich zdjęć na jakimś portalu (bo nie napisałąś co to za galeria trofeów). No to w takim razie chyba też bym cos zrobił.

Ja proponuję jego zdjęcie dać na portalu dla gejów z jakims fajnym ogłoszeniem . Treść musi być taka prawdziwa. Myślę że to go by zabolało Jak każdy dupek zbiera trofea by chwalic sie przed kumplami, oni pewnie też go nie za bardzo lubią tak w głębi serca. Więc chętnie będą sobie z niego żartować ze te laski to tak naprawdę tylko przykrywka dla jego prawdziwych skłonności
No tak, najgorsze co się może zdarzyć, to bycie posądzonym o homoseksualizm. Gej straszakiem na niegrzecznych chłopców.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:16   #18
Sweetberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Dot.: Chlopak lovelas :/

.

Edytowane przez Sweetberry
Czas edycji: 2013-11-13 o 08:50
Sweetberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:20   #19
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Chlopak lovelas :/

Jeśli on zamieścił twoje zdjecie gdzieś w sieci, lub komuś publicznie przechwalał się z kolejnych zdobyczym to wystaw go na allegro za złotówkę i wpisz że koszty przesyłki pokryjesz sama bo i tak więcej niż 1zł wart nie jest i po problemie

Co do postu margitty ja również odebrałam to jak jechanie po autorce, chyba nie doczytałaś tego dokładnie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 11:28   #20
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez Sweetberry Pokaż wiadomość
Nie boli mnie to 'rozstanie' ale po prostu denerwuje mnie sposob w jaki ze mna postapil biorac pod uwage to ze przktycznie szydlo wyszlo z worka w dzien imprezy. Wczesniej nie mialam o wielu faktach zielonego pojecia.
Panienek do towarzystwa jak wspomniala o mnie margitta to on szukal w klubach. Ja nie dalam mu takiej przyjemnosci bo nie jestem z tej szufladki. Nie informowal mnie oczywiscie ze bywa w klubach ( mowil ze jest u przyjaciela).
Wiec prosze nie zrozumiec mnie jako jakas zalosna wykorzystana niunie, bo ja tez sie nim bawilam. Po prostu chce dac mu do zrozumienia ze nie tylko on (bo tak jest w jego mniemaniu) potrafi byc panem i wladca uczuc, i ze nie tylko on potrafi sie dobrze bawic w takich ukladach. Za moim przemawia fakt ze teraz on mnie potrzebowal ale ja nie dalam mu satysfakcji ze bede zawsze kiedy sobie zazyczy.
Oczywiscie ze gdybym wiedziala wczesniej jak naprawde jest, nigdy nie zblizylabym sie do niego, gora bylaby przyjazn.



Eeee w jego mniemaniu spotykac sie mozna z wieloma ale byc tylko z jedna (oczywiscie nie wazne czy zachowujecie sie jak para, czyli calowanie, przytulanie, seks, czy tylko spotykacie jak przyjaciele), dla niego nie bylo roznicy. Na damski umysl to jest moze troche dziwne ale widocznie NIEKTORZY mezczyzni tak maja.
A to trzeba było od razu napisać, że nie wiedziałaś jaki z niego dupek. To zmienia postać rzeczy. Ja po przeczytaniu Twojego pierwszego posta zrozumiałam, że znałaś go już wczesniej i wiedziałaś jaki jest i jak traktuje dziewczyny.

I tak nie lubie zemst, wiec moge doradzić Ci tylko kompletne olanie go. Obojętność boli bardziej, niż jakakolwiek forma zemsty.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 12:37   #21
Sweetberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Dot.: Chlopak lovelas :/

.

Edytowane przez Sweetberry
Czas edycji: 2013-11-13 o 08:50
Sweetberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 14:56   #22
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez ewaxx16 Pokaż wiadomość
Jeśli jest to zdjęcie na gronie to zażądaj od niego skasowania Twojego zdjęcia, jeśli odmówi bądź oleje zgłoś na GT administracyjnym bądź od razu na PW administratorowi - masz do tego prawo.
Dokładnie o tym samym pomyslałam...
Co do zemsty-trakowałas ten zwiaek luzno, nie specjalnie Ci zalezało na tym chłopaku, wiec nie ma podstaw do zemsty i ublizania mu.
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:23   #23
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Chlopak lovelas :/

Moim zdaniem nie ma sensu się mścić, jego i tak mało co obejdzie. Szkoda wysiłku. Tylko żądałabym usunięcia mojego zdjęcia z grona.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:49   #24
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Heh jaki to słownik ? A nawet gdyby ktoś lubił seks bez zobowiązań to dlaczego zaraz nazywać go panienką do seksu
Dla mnie coś takiego to pogotowie seksualne Ale nie mówię tu absolutnie o autorce.
A żenua - wtwg, czyli wpisz to w google



Oczywiście że na gronie musisz napisać do administracji (albo coś w tym stylu, nie mam konta wiec nie wiem jak sie u nich brygada interwencyjna nazywa).

Odnośnie zemsty - ja napisałabym do każdej z dziewczynek z którymi się teraz spotyka, o jego prawdziwej naturze Oczywiście popierając to odpowiednimi dowodami - przykładowo tym profilem na gronie ;]
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2008-11-08 o 21:50 Powód: Dopisek :)
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 22:35   #25
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Chlopak lovelas :/

A za co Ty sie wlasciwie chcesz zemscic ? I po co?

Jesli umiescil Twoje zdjecie na gronie, zarzadaj usuniecia go i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 22:51   #26
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość

Odnośnie zemsty - ja napisałabym do każdej z dziewczynek z którymi się teraz spotyka, o jego prawdziwej naturze Oczywiście popierając to odpowiednimi dowodami - przykładowo tym profilem na gronie ;]

no i co by to dało? tylko by pokazała swoją słabość i żenujący byłby własnie taki nalot na jago koleżanki ( pozatym zapewne część z nich jest kobietami wyzowolonymi i same dla własnej przygody zgadzały się na seks z nim ) .
Kobiety, troche honoru i dumy.. ignorować, olać, albo zachować najzwyklejsze koleżeńskie relacje jakby nigdy nic.
__________________
  • Taking advantage of any situation
    that is what some people call... intelligence .

Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 22:58   #27
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Heh jaki to słownik ? A nawet gdyby ktoś lubił seks bez zobowiązań to dlaczego zaraz nazywać go panienką do seksu
No nie wiem jeśli tak zazwyczaj rozumiesz spotykanie się z kimś hmmm. Bardzo interesujące. Chociaż jestem facetem i ponoć my mężczyxni myslimy tylko o jednym, to jednak gdy spotykam się z kobietą nawet atrakcyjną wcale nie myslę o czymś więcej niż np tylko kolacja i miło spedzony wieczór np taniec, teatr kino
Wiesz co, uczepiłeś się jak rzep psiego ogona. Nie muszę ci się tłumaczyć po sto razy z tego co piszę,

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
No bo co miałem napisać założycielka nic nie wspomniała w poscie o seksie a Margitta w odpowiedzi pół postu poświęciła temu tematowi. Uważam że jak ktoś zaczyna takie tematy bez powodu to musi mieć z tym jakis problem jak mam to inaczej rozumieć.
Cytat:
Napisane przez Sweetberry Pokaż wiadomość
Tak wiec spotykalismy sie, ja dla ogolnej potrzeby czyjegos ciepla, on pewnie dlatego zeby sie ze mna przespac (oczywiscie nici z planu, nie pozwolilam mu hehe).
Po prostu nie doczytałam nawiasu. Przyczep się gdzieś indziej i zacznij doradzać autorce, a nie innym uczestnikom wątku. Bo to już zaczyna być off top.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 00:33   #28
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Chlopak lovelas :/

Jeśli chcesz być kobietą z klasą, a nie mściwą kuropatwą - zażądaj usunięcia zdjęcia.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 01:39   #29
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez Dziubek90 Pokaż wiadomość
no i co by to dało? tylko by pokazała swoją słabość i żenujący byłby własnie taki nalot na jago koleżanki ( pozatym zapewne część z nich jest kobietami wyzowolonymi i same dla własnej przygody zgadzały się na seks z nim ) .
Kobiety, troche honoru i dumy.. ignorować, olać, albo zachować najzwyklejsze koleżeńskie relacje jakby nigdy nic.
Zaufaj mi - 90% to będą kobiety, które wierzą, że są jedyne w jego życiu...
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 02:12   #30
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Ja proponuję jego zdjęcie dać na portalu dla gejów z jakims fajnym ogłoszeniem . Treść musi być taka prawdziwa. Myślę że to go by zabolało Jak każdy dupek zbiera trofea by chwalic sie przed kumplami, oni pewnie też go nie za bardzo lubią tak w głębi serca. Więc chętnie będą sobie z niego żartować ze te laski to tak naprawdę tylko przykrywka dla jego prawdziwych skłonności
Zła rada.
Takie postępowanie jest karalne.

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Autorke watku jak dobrze mi sie wydaje boli to z dołączyl ja do jego trofeów.
Ja tez bym sie zemscila, i chyba najlepiej jakbys podstawila jakas kolezanke ktorej on nie zna i zeby ona potraktowala go jak przedmiot.
Albo moze byc jakas paczka na jego adres z dosc obrzydliwa rzecza w srodku, moze byc gumowa lala i dopis "twoja kolejna zdobycz"
Nie myslcie ze jestem kopnieta :P po prostu lubie si mscic na kims za cos
Lubisz się mścić wydając grubą kasę na gumową lalę?
Gdybym coś takiego dostała opyliłabym na Allegro.

A co do pomysłu z koleżanką, znaczy co ona niby miałaby zrobić? Przelecieć go i nie zadzwonić?

Cytat:
Napisane przez ewaxx16 Pokaż wiadomość
Jeśli jest to zdjęcie na gronie to zażądaj od niego skasowania Twojego zdjęcia, jeśli odmówi bądź oleje zgłoś na GT administracyjnym bądź od razu na PW administratorowi - masz do tego prawo.
I wszystko na temat.
Nikt nie ma prawa zamieszczać twoich zdjęć bez Twojej zgody. Chyba, że sprzedasz mu do nich prawa.

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Dla mnie coś takiego to pogotowie seksualne Ale nie mówię tu absolutnie o autorce.
A dla mnie seks bez zobowiązań. Równie akceptowalny bez względu na to, czy uprawia go kobieta, czy mężczyzna.

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Odnośnie zemsty - ja napisałabym do każdej z dziewczynek z którymi się teraz spotyka, o jego prawdziwej naturze Oczywiście popierając to odpowiednimi dowodami - przykładowo tym profilem na gronie ;]
Taaaa... Oczywiście w te pędy jej uwierzą.
Wyjdzie tylko na żałosną, porzuconą, beznadziejnie zakochaną zazdrośnicę - to jedyne, co może osiągnąć w ten sposób.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.