Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 21:15   #2251
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dzisiaj przyszły do mnie próbeczki Gloden fawn, krzemionka i gratis próbka miki. Cieszę się jak małe dziecko

Krzemionka jest fantastyczna, wygładza niesamowicie Tylko kombinuję czym ją nakładać.
Golden fawn na chwilę obecną, czyli sztuczne światło wydaje się być dobrze dobranym kolorem, ale 100% pewności będę miała przy świetle dziennym. Za ciemny nie będzie na 100%. Jestem bardzo zadowolona Ładne krycie, buzia taka aksamitna w dotyku. Pędzel mam kiepski , bo essence (trochę drapie i mam wrażenie, że za bardzo ,,chłonie,,podkład) ale lada moment będę miała Flat Top`a

Jaki kolor będzie delikatnie ciemniejszy od golden fawn? Przeczytałam, że sweet almond jest minimalnie ciemniejszy więc może on będzie dobry? Orientujecie się, jak duża różnica jest pomiędzy golden fawn, a golden light? Potrzebuję trzech kolorów podkładów (nie jaśniejszych niż fawn i nie dużo ciemniejszych) i korektora Kolor różu już wybrałam-soft touch
Moje typy kolorystyczne zostały obalone więc zadaję się tylko na Was
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:15   #2252
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a moge sprasowac jojoba w warunkach domowych? EDM nie ma moich odcieni prasowanych
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:16   #2253
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a propos prasowańców
nie wiem czy sie tu pojawił ten news ale chyba nie - na forum EDm jest lista jakie beda nowe prasowańce miały kolory, ja kontynuuje bojkot, mojego ni ma ,a i mają byc w przyszłym miesiącu (znów przesuniecie...)
Buttered Tan, Fair Medium, Fairly Light Neutral, Fairly Light, Golden Medium, Golden Fair, Light Medium, Light Neutral, Light Olive, Light, Medium Beige Neutral, Medium Beige, Multi-TaskingButtered Tan, Fair Medium, Fairly Light Neutral, Fairly Light, Golden Medium, Golden Fair, Light Medium, Light Neutral, Light Olive, Light, Medium Beige Neutral, Medium Beige, Multi-Tasking
Nikt jeszcze nie pisał o tym
a ja czekam na kompakty... ani widu, ani słychu.
chociaż skoro wzięli się za prasowańce to pewnie jeszcze kompaktów długo nie zobaczymy

Edit:
Mojego koloru też nie ma

cotka, do odwaznych świat należy. Nie wiem czy ktoś już próbował?
W każdym razie nie prasuj może od razu całego

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-27 o 21:20 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:32   #2254
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
dzisiaj przyszły do mnie próbeczki Gloden fawn, krzemionka i gratis próbka miki. Cieszę się jak małe dziecko

Krzemionka jest fantastyczna, wygładza niesamowicie Tylko kombinuję czym ją nakładać.
Golden fawn na chwilę obecną, czyli sztuczne światło wydaje się być dobrze dobranym kolorem, ale 100% pewności będę miała przy świetle dziennym. Za ciemny nie będzie na 100%. Jestem bardzo zadowolona Ładne krycie, buzia taka aksamitna w dotyku. Pędzel mam kiepski , bo essence (trochę drapie i mam wrażenie, że za bardzo ,,chłonie,,podkład) ale lada moment będę miała Flat Top`a

Jaki kolor będzie delikatnie ciemniejszy od golden fawn? Przeczytałam, że sweet almond jest minimalnie ciemniejszy więc może on będzie dobry? Orientujecie się, jak duża różnica jest pomiędzy golden fawn, a golden light? Potrzebuję trzech kolorów podkładów (nie jaśniejszych niż fawn i nie dużo ciemniejszych) i korektora Kolor różu już wybrałam-soft touch
Moje typy kolorystyczne zostały obalone więc zadaję się tylko na Was
Między golden fawn a light jest przepaść, poza tym GL wpada bardziej w pomarańcz niż żółty. Polecam wypróbować Sweet Almond, bo miałam podobne odczucia co do Fawn i SA mi podpasował
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:32   #2255
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

miałam w łapkach prasowany ivory, jak dla mnie zdecydowanie za mocno kryje, nawet mała ilość. Chyba bardziej od intensive.
Skoro koloru adusiadu nie ma to mojego też nie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:32   #2256
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a propos prasowańców
nie wiem czy sie tu pojawił ten news ale chyba nie - na forum EDm jest lista jakie beda nowe prasowańce miały kolory, ja kontynuuje bojkot, mojego ni ma ,a i mają byc w przyszłym miesiącu (znów przesuniecie...)
Buttered Tan, Fair Medium, Fairly Light Neutral, Fairly Light, Golden Medium, Golden Fair, Light Medium, Light Neutral, Light Olive, Light, Medium Beige Neutral, Medium Beige, Multi-TaskingButtered Tan, Fair Medium, Fairly Light Neutral, Fairly Light, Golden Medium, Golden Fair, Light Medium, Light Neutral, Light Olive, Light, Medium Beige Neutral, Medium Beige, Multi-Tasking
Ooo Fair Medium!! Hurra, mój kolorek będzie sprasowany Akurat na wyjazdy Oj, coś czuję, że będzie sporo wspólnych zamówień wtedy
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:33   #2257
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a propos prasowańców
nie wiem czy sie tu pojawił ten news ale chyba nie - na forum EDm jest lista jakie beda nowe prasowańce miały kolory, ja kontynuuje bojkot, mojego ni ma ,a i mają byc w przyszłym miesiącu (znów przesuniecie...)
Buttered Tan, Fair Medium, Fairly Light Neutral, Fairly Light, Golden Medium, Golden Fair, Light Medium, Light Neutral, Light Olive, Light, Medium Beige Neutral, Medium Beige, Multi-TaskingButtered Tan, Fair Medium, Fairly Light Neutral, Fairly Light, Golden Medium, Golden Fair, Light Medium, Light Neutral, Light Olive, Light, Medium Beige Neutral, Medium Beige, Multi-Tasking

Z jednej strony to super ale z 2 tak sobie mysle co z tego ze zrobia tyle odcieni jak one w formie prasowanej kolorystycznie nijak sie maja do sypkich? No i jak tu cos wybierzemy aby sie nie naciac?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 21:40   #2258
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Z jednej strony to super ale z 2 tak sobie mysle co z tego ze zrobia tyle odcieni jak one w formie prasowanej kolorystycznie nijak sie maja do sypkich? No i jak tu cos wybierzemy aby sie nie naciac?
Tak się właśnie zastanawiam czy wziąć Olive Fair
Sypany jest za ciemny i za żółty, ale skoro prasowany jest tak jasny to może podpasowałby mi
ale z kolei takie mocne krycie też mi nie jest potrzebne

Nie zapychał Was ten puder czy cos takiego? Bo np. na moja kolezanke jojoba jakos zle działa i PP odpadaja dla niej

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-27 o 21:42 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:57   #2259
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Adusiadu, dzięki za odpowiedź w sprawie kremów i korektorów jutro sobota, więc może spróbuję jeszcze raz pokombinowac z tymi kremami...

Angel of sadness: ja mam w kalendarzu na biurku napisane małymi cyferkami liczbę dni od czasu zamówienia paczki (wiecie o co mi chodzi?)
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 22:06   #2260
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
dzisiaj przyszły do mnie próbeczki Gloden fawn, krzemionka i gratis próbka miki. Cieszę się jak małe dziecko

Krzemionka jest fantastyczna, wygładza niesamowicie Tylko kombinuję czym ją nakładać.
Golden fawn na chwilę obecną, czyli sztuczne światło wydaje się być dobrze dobranym kolorem, ale 100% pewności będę miała przy świetle dziennym. Za ciemny nie będzie na 100%. Jestem bardzo zadowolona Ładne krycie, buzia taka aksamitna w dotyku. Pędzel mam kiepski , bo essence (trochę drapie i mam wrażenie, że za bardzo ,,chłonie,,podkład) ale lada moment będę miała Flat Top`a

Jaki kolor będzie delikatnie ciemniejszy od golden fawn? Przeczytałam, że sweet almond jest minimalnie ciemniejszy więc może on będzie dobry? Orientujecie się, jak duża różnica jest pomiędzy golden fawn, a golden light? Potrzebuję trzech kolorów podkładów (nie jaśniejszych niż fawn i nie dużo ciemniejszych) i korektora Kolor różu już wybrałam-soft touch
Moje typy kolorystyczne zostały obalone więc zadaję się tylko na Was
O ile Fawn w świetle dziennym okaże się ok to nie bierz golden light, to kolor z innej bajki, będzie za pomarańczowy, ja polecam buttered tan z warm (ja używam fawn z linen teraz - czyli jestem trochę mniej żółta i jasniejsza niz Ty - i mysle że buttered tan będzie moim letnim kolorem), winged butter może być juz za żółty, ewentualnie próbować sweet almond i light almond (nie light olive!)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 22:08   #2261
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a propos prasowańców
nie wiem czy sie tu pojawił ten news ale chyba nie - na forum EDm jest lista jakie beda nowe prasowańce miały kolory, ja kontynuuje bojkot, mojego ni ma ,a i mają byc w przyszłym miesiącu (znów przesuniecie...)
Buttered Tan, Fair Medium, Fairly Light Neutral, Fairly Light, Golden Medium, Golden Fair, Light Medium, Light Neutral, Light Olive, Light, Medium Beige Neutral, Medium Beige, Multi-TaskingButtered Tan, Fair Medium, Fairly Light Neutral, Fairly Light, Golden Medium, Golden Fair, Light Medium, Light Neutral, Light Olive, Light, Medium Beige Neutral, Medium Beige, Multi-Tasking
Eee mojego też nie ma.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 22:43   #2262
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
O ile Fawn w świetle dziennym okaże się ok to nie bierz golden light, to kolor z innej bajki, będzie za pomarańczowy, ja polecam buttered tan z warm (ja używam fawn z linen teraz - czyli jestem trochę mniej żółta i jasniejsza niz Ty - i mysle że buttered tan będzie moim letnim kolorem), winged butter może być juz za żółty, ewentualnie próbować sweet almond i light almond (nie light olive!)
przeglądam namiętnie od godziny album EDM i faktycznie golden light jest za pomarańczowy

Wezmę sweet almond, fairy light neutral i light olive. Jak nie podpasują zamówię kolejne
Róż theme park i korektor multi-tasking.

Mam nadzieje, że paczuszka dotrze do mnie przed świętami

Dzięki za pomoc dziewczyny
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 22:44   #2263
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
U mnie podkład najlepiej kryje, kiedy nakładam kilka cieniutkich warstw. Najlepiej dwie do trzech, dzięki temu wygląda dalej naturalnie, a przykrywa wszystko. A korektor kładę na podkład, ale przed pudrem I jeszcze przed pudrem spryskuję twarz delikatnie hydrolatem.
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Ja tak samo jak Dominika, kilka warstw ale cienkich, dlatego mi pomaga w tym skunkless
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też tak robię. Tzn. w razie potrzeby daję kilka cieniutkich warstw flat topem, a dopiero na podkład korektor punktowo pędzlem do podkładu. Chociaż ostatnio po korektor nie sięgam w ogóle, a punktowo daję podkład.

dzięki za sugestie dziewczyny jutro będę próbować dalej
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 22:46   #2264
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

tootsie light olive będzie dla Ciebie na bank za ciemny.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 01:29   #2265
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Zamówiłam swój pierwszy zestaw próbek na EDM - proszę o grupe wsparcia w oczekiwaniu na przesyłkę chyba znaczne jakieś krzyżyki w kalendarzu skreślać..

Pewnie wybrałam beznadziejne kolory, ale jakby co to mam nadzieję, że pomożecie w dobraniu koloru idealnego?
Możemy razem czekać, moje zamówione w czwartek.

Kolor narazie po opisie dziewczyn, ale trudno było, bo u mnie nawet z typowych podkładów raz jeden podpasuje raz drugi.
Najgorsze, że miałabym ochotę wypróbować z 9 odcieni i korci mnie żeby zamówić nowe zestawy zanim pierwszy dojdzie
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 08:39   #2266
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
miałam w łapkach prasowany ivory, jak dla mnie zdecydowanie za mocno kryje, nawet mała ilość. Chyba bardziej od intensive.
Skoro koloru adusiadu nie ma to mojego też nie
Rozwielitko, a jak wyglądał ten ivory? Żółty, beżowy, różowy, ziemisty? Zastanawiam się poważnie nad nim a nie znalazłam nigdzie zdjęć Może można go przypasować jakiemuś proszkowi (kolor)?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 08:49   #2267
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Możemy razem czekać, moje zamówione w czwartek.

Kolor narazie po opisie dziewczyn, ale trudno było, bo u mnie nawet z typowych podkładów raz jeden podpasuje raz drugi.
Najgorsze, że miałabym ochotę wypróbować z 9 odcieni i korci mnie żeby zamówić nowe zestawy zanim pierwszy dojdzie
Ja też zamówiłam w czwartek i też mam ochotę na kolejne zamowienie i staram się sobie wytłumaczyć, że musze zaczekać na te próbki, żeby mieć jakieś prównanie...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 08:52   #2268
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rozwielitko, a jak wyglądał ten ivory? Żółty, beżowy, różowy, ziemisty? Zastanawiam się poważnie nad nim a nie znalazłam nigdzie zdjęć Może można go przypasować jakiemuś proszkowi (kolor)?
prawdę mówiąc zwracałam wtedy jedynie uwagę na krycie bo ivory dla mnie i tak jest za ciemny (ciemniejszy od sypańca na pewno).
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:16   #2269
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
prawdę mówiąc zwracałam wtedy jedynie uwagę na krycie bo ivory dla mnie i tak jest za ciemny (ciemniejszy od sypańca na pewno).
Czyli jak da mnie odpada Z tego co czytałam to dziewczyny posiadające prasowańce wypowiadają się, że PP są jaśniejsze niż ich odpowiedniki sypane. A tu na odwrót.
Co do krycia to one właśnie odpowiadałoby mi
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 09:32   #2270
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Kochane robię dopiero zamówienie. Nie wiem czy będzie mi wygodniej nakładać podkład mineralny na sucho czy na mokro - to znaczy, że muszę kupić te dwa pędzle: Flat Top Brush, Foundation Brush, czy wystarczy jeden? Jeśli tak to który?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:41   #2271
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Kochane robię dopiero zamówienie. Nie wiem czy będzie mi wygodniej nakładać podkład mineralny na sucho czy na mokro - to znaczy, że muszę kupić te dwa pędzle: Flat Top Brush, Foundation Brush, czy wystarczy jeden? Jeśli tak to który?
Niewiele osób używa tutaj do podkładu Foundation Brush. Najczęściej polecane pędzle do podkładów mineralnych to Flat Top i Long Handled Kabuki.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:47   #2272
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Czyli jak da mnie odpada Z tego co czytałam to dziewczyny posiadające prasowańce wypowiadają się, że PP są jaśniejsze niż ich odpowiedniki sypane. A tu na odwrót.
Co do krycia to one właśnie odpowiadałoby mi
mam nadzieję że nie doradziłam Ci źle...

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Kochane robię dopiero zamówienie. Nie wiem czy będzie mi wygodniej nakładać podkład mineralny na sucho czy na mokro - to znaczy, że muszę kupić te dwa pędzle: Flat Top Brush, Foundation Brush, czy wystarczy jeden? Jeśli tak to który?
bierz flata.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:59   #2273
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
bierz flata.
I Long Handled Kabuki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:18   #2274
okki3
Raczkowanie
 
Avatar okki3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny jakie pędzle stosujecie?
Ja kupiłam do podkładu mój pierwszy Flat Top. Jest super.
A jaki używacie do primera, pudru wykańczającego, różu, cieni?
Chcę zamówić więcej pędzli i już pogubiłam się, czytam i czytam...
A kabuki i skunksik do czego?
okki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:21   #2275
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

okki, odsyłam cię do wątku o pędzlach do kosmetyków mineralnych, tam jest naprawdę sporo zgromadzonej wiedzy na temat pędzli.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:22   #2276
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Jeszcze jedno. Wlasnie, przypomnialo mi się, że kiedyś z mazideł dostalam probkę HYDRLATU GERANIOWEGO. Czy to takim hydrlatem psikacie pędzel podczas nakladania podkladu?

Long handled kabuki? Znowu nowa nazwa. A tym flatem nie dam rady i na mokro i na sucho?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-03-28 o 10:25
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:34   #2277
okki3
Raczkowanie
 
Avatar okki3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a jak znaleźć ten wątek? bo nie potrafię, dopiero zaczynam na wizażu
okki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:45   #2278
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno. Wlasnie, przypomnialo mi się, że kiedyś z mazideł dostalam probkę HYDRLATU GERANIOWEGO. Czy to takim hydrlatem psikacie pędzel podczas nakladania podkladu?

Long handled kabuki? Znowu nowa nazwa. A tym flatem nie dam rady i na mokro i na sucho?
Ja nie mam geraniowego, ale podobno jest dobry. Ja wolę podkład nakładać na sucho, a potem hydrolatem spryskać twarz.
Flat top jest najlepszy do nakładania podkładu, a LHK do pudru i różu, chociaż nim też podkład nałożysz Jesli chceśz wybrać 1 to bierz Flata.
Cytat:
Napisane przez okki3 Pokaż wiadomość
a jak znaleźć ten wątek? bo nie potrafię, dopiero zaczynam na wizażu
TUTAJ
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:53   #2279
okki3
Raczkowanie
 
Avatar okki3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dzięki
okki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 11:14   #2280
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wczoraj przyszło m0je zamówienie Bez cła

STF ryżowy jest świetny Twarz wygładzona, sucha, nos się trochę jednak błyszczy po czasie, ale to najwyżej zamówię sobie próbkow kaolin
A najważniejsze, że odrazu potrzeba mniej podkładu


Poza tym spodobał mi się LHK. Dla mamy zamówiłam Eye Brush Kabuki, ale okazał się za gigantyczny dla niej, więc dokonałyśmy wymiany- oddałam jej Oval Concealed Brush Eye Kabuki jest dla mnie świetny do korektora właśnie, można nim "maziać" szersze partie twarzy

Testuję dziś mix Almond Light i Sandy Fair. Pod względem jasności jest OK, ALE rodzinę Olive muszę omijać z daleka - teraz już to wiem Daje na mnie zielonkawą poświatę.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-28 o 11:29
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.