Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 17:30   #3421
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny- posiadaczki bransoletek Lilou ze sznurkiem- czy jest jakis sposob zeby ta bransoletke sobie nalozyc bez czyjejs pomocy???
Siedze i probuje ja "docisnac" samodzielnie na rece ale
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 19:13   #3422
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33671310]Ceny naprawde sa nie do przyjecia.

Najpierw szalone ceny Guerlain, teraz podwyzki Diora.

Chcialam kupic dzis New Looka, ale strzelilam focha z powodu cen i kupilam tylko drobiazg z pielegnacji.

Najgorsze, ze zadnej alternatywy nie ma zakupowej. (...)[/QUOTE]
W W-wie powstała sieć perfumerii Lola points czy jakoś tak, i tam ceny są niższe. Niektóre rzeczy nawet sporo taniej.

Tyle tylko, że w S. albo D. są zawsze jakieś promocje, dodatkowe prezenty, i zawsze kuszę się na zakupy u nich

Co do żeli do brwi to ja niestety potrzebuję koniecznie coś co utrwala. Już pal sześć kolor, i tak swoje brwi mam ciemne (jedynie kilka włosków jest jaśniejszych), grube i gęste - i właśnie dlatego potrzebuję je ładnie ułożyć, a nie nosić takie potargane

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny- posiadaczki bransoletek Lilou ze sznurkiem- czy jest jakis sposob zeby ta bransoletke sobie nalozyc bez czyjejs pomocy???
Siedze i probuje ja "docisnac" samodzielnie na rece ale
No właśnie chyba nie ma sposobu, chyba ktoś musiałby Ci pomóc.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 19:14   #3423
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja miałam na początku problem z zapinaniem Trollbeadsowej bransoletki. Teraz pomagam sobie spodem blatu od stołu
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 19:53   #3424
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Do tej pory malowałam sobie brwi właśnie cieniem lub paltką do brwi ELF (dark) , która naprawdę jest niezła Z tej paletki używałam tylko wosku ...


Ale teraz potrzebuję czegoś co będzie mi malować ( przyciemniać ) SAME włoski "brwiowe"

Dlatego , że na skórze mam makijaż permanentny brwi , który jest prawie czarny.... Włoski są sporo jaśniejsze ( lata henny) i dlatego tylko je chcę przyciemnić ....
Zdecydowanie wiec potrzebuję żelu w formule mascary ....

James zdecydowanie zniechęciła mnie do Delii
Za tydzień będę we Wrocławiu , popoluję na IsaDorę czarną , skoro ciemny brąz jest niedostępny ....

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Dziewczyny , użytkowniczki żelu IsaDory ...

Czy on jak zastyga na brwiach , to jest całkiem sztywny ?
Czy trochę elastyczny jak wosk?

Zobacz , James ... Mnie się wydaje , że ta Pupa brown jest ciemniejsza niż IsaDora soft brown ....Jak myślisz ?

http://fashionblog.com.ua/?p=21592
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 20:46   #3425
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Do tej pory malowałam sobie brwi właśnie cieniem lub paltką do brwi ELF (dark) , która naprawdę jest niezła Z tej paletki używałam tylko wosku ...


Ale teraz potrzebuję czegoś co będzie mi malować ( przyciemniać ) SAME włoski "brwiowe"

Dlatego , że na skórze mam makijaż permanentny brwi , który jest prawie czarny.... Włoski są sporo jaśniejsze ( lata henny) i dlatego tylko je chcę przyciemnić ....
Zdecydowanie wiec potrzebuję żelu w formule mascary ....

James zdecydowanie zniechęciła mnie do Delii
Za tydzień będę we Wrocławiu , popoluję na IsaDorę czarną , skoro ciemny brąz jest niedostępny ....

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Dziewczyny , użytkowniczki żelu IsaDory ...

Czy on jak zastyga na brwiach , to jest całkiem sztywny ?
Czy trochę elastyczny jak wosk?


Zobacz , James ... Mnie się wydaje , że ta Pupa brown jest ciemniejsza niż IsaDora soft brown ....Jak myślisz ?

http://fashionblog.com.ua/?p=21592

Nie są to włoski ulizane, przyklejone do skóry. Mają swoją elastyczność. Żel na pewno nie skleja włosków ze sobą, Żel nie pęka i nie kruszy się. Wygląda naturalnie. Ja jestem zadowolona z koloru soft brown
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:21   #3426
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny- posiadaczki bransoletek Lilou ze sznurkiem- czy jest jakis sposob zeby ta bransoletke sobie nalozyc bez czyjejs pomocy???
Siedze i probuje ja "docisnac" samodzielnie na rece ale
Tylko się nie śmiej , ja zakładam rozluźnioną na rękę i następnie przesuwam sznurki trzymając bransoletkę ... w zębach.
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 06:50   #3427
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
W W


No właśnie chyba nie ma sposobu, chyba ktoś musiałby Ci pomóc.
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja miałam na początku problem z zapinaniem Trollbeadsowej bransoletki. Teraz pomagam sobie spodem blatu od stołu


Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Tylko się nie śmiej , ja zakładam rozluźnioną na rękę i następnie przesuwam sznurki trzymając bransoletkę ... w zębach.
Dzieki za patent, działa tylko mam nawoskowany sznurek i chyba dlatego zaciskanie go jest mega trudne

Czytając ten wątek można rozwiązać wszystkie problemy , dzięki dziewczyny
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 07:05   #3428
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny- posiadaczki bransoletek Lilou ze sznurkiem- czy jest jakis sposob zeby ta bransoletke sobie nalozyc bez czyjejs pomocy???
Siedze i probuje ja "docisnac" samodzielnie na rece ale
ja mam
ogolnie najgorsze jest sciaganie sznurka to znaczy dopasowanie do reki - ja wtedy jedna reka biore jeden ze sznurkow z tych podwojnych, dopasowuje a potem sciagam przytrzymujac kolanem supeł
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 07:20   #3429
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam
ogolnie najgorsze jest sciaganie sznurka to znaczy dopasowanie do reki - ja wtedy jedna reka biore jeden ze sznurkow z tych podwojnych, dopasowuje a potem sciagam przytrzymujac kolanem supeł
Dzięki, no to zaciąganie to jakaś masakra i widzę że można używać do tego wszystkich części ciała
spróbowałam ale jakoś nie mogę kolanami złapać, lepiej idzie mi z zębami
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 08:01   #3430
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV


oni chyba powinni dodawać karnet na akrobatykę i instrukcję obsługi
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 08:38   #3431
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Taszanta ja wszystkie moje bransoletki zapinam sama i wszystkie ta sama metoda - rękę z bransoletka przyciskam do brzucha, zeby sie bransoletka nie ruszyła, a druga reka zapinam z lilou to dziala mega dobrze tez a jak sie juz dojdzie do wprawy to lilou mozna normalnie za pomocą 1 ręki - ja za pomocą małego i średniego palca przetrzymuje branso na miejscu, a wskazujący i kciuk przesuwają supelki (najpierw jeden, tak zeby wielkość bransoletki była ok, a przez to, ze ten 2 nieruchomy to ta czesc sznurka do regulacji odstaje, więc potem drugi wyrównuje i juz jest) nie wiem czy cos sie z tego da zrozumieć, najwyżej zrobie fotostory
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 08:39   #3432
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dawaj fotostory
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 08:49   #3433
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Iiiii - bo bransoletke pewnie sciagasz sama? No więc zrób tak jak przy sciaganiu tylko odwrotnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 08:50   #3434
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Taszanta ja wszystkie moje bransoletki zapinam sama i wszystkie ta sama metoda - rękę z bransoletka przyciskam do brzucha, zeby sie bransoletka nie ruszyła, a druga reka zapinam z lilou to dziala mega dobrze tez a jak sie juz dojdzie do wprawy to lilou mozna normalnie za pomocą 1 ręki - ja za pomocą małego i średniego palca przetrzymuje branso na miejscu, a wskazujący i kciuk przesuwają supelki (najpierw jeden, tak zeby wielkość bransoletki była ok, a przez to, ze ten 2 nieruchomy to ta czesc sznurka do regulacji odstaje, więc potem drugi wyrównuje i juz jest) nie wiem czy cos sie z tego da zrozumieć, najwyżej zrobie fotostory
i mamy kolejną część ciała

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dawaj fotostory
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 09:54   #3435
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

jamestown, przypadkiem natknęłam się na komentarz podpisany Twoim nickiem na gk1. m edi caln ews repo rter. pl (bez spacji), artykuł wygląda jak jedna wielka reklama i ściema, komentarze również. A tak wygląda "Twój" komentarz :
Cytat:
jamestown Piątek, 20 Kwiecień, 2012 Witam, Ja osobiście brałam Weight Loss i schudłam w miesiąc 8 kg i już minął rok a ja nadal utrzymuję wagę!
to faktycznie Ty?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Dziewczyny, doradźcie mi, bo nie wiem co zrobić.

Wczoraj robiłam zakupy w S. i przy wydaniu określonej kwoty dostawało się parasol. Zabrakło mi zaledwie kilku zł, więc ekspedientka zaproponowała mi kuleczki do kąpieli (3 sztuki po 2 zł), no to je kupiłam. Wracam do domu, patrzę do torebki, i okazało się, że ekspedientka zapomniała mi zapakować tych kul. To tylko 6 zł, i głupio mi wracać się do sklepu i prosić o te kulki. Nie wiem co mam zrobić, darować sobie?

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-04-21 o 09:03
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:35   #3436
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
jamestown, przypadkiem natknęłam się na komentarz podpisany Twoim nickiem na gk1. m edi caln ews repo rter. pl (bez spacji), artykuł wygląda jak jedna wielka reklama i ściema, komentarze również. A tak wygląda "Twój" komentarz :
to faktycznie Ty?
Oczywiscie, ze nie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:55   #3437
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Już sądziłam, że jakieś magiczne środki odchudzające stosujesz
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:17   #3438
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

http://www.citeam.pl/oferty/cala-pol...%20internetowy
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 18:47   #3439
Lika_makeup
Raczkowanie
 
Avatar Lika_makeup
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja w tego typu bransoletkach (nie lubię Lilou) używam zębów, albo każdego kto się napatoczy do pomocy : )
__________________
Mania blogowania dotknęła i mnie: http://roz-i-tusz.blogspot.com/
Lika_makeup jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 19:03   #3440
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

jamestown, przypadkiem natknęłam się na komentarz podpisany Twoim nickiem na gk1. m edi caln ews repo rter. pl (bez spacji), artykuł wygląda jak jedna wielka reklama i ściema, komentarze również. A tak wygląda "Twój" komentarz :
Cytat:
jamestown Piątek, 20 Kwiecień, 2012 Witam, Ja osobiście brałam Weight Loss i schudłam w miesiąc 8 kg i już minął rok a ja nadal utrzymuję wagę!
to faktycznie Ty?


Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Już sądziłam, że jakieś magiczne środki odchudzające stosujesz

nie ma takich cudow, zeby zrzucic zdrowo tyle kg w takim czasie
sama to przerabialam i moje ok. 2 kg/tydz zaniepokoily dietetyczke...ale w trzecim tygodniu sie unormowalo i gubilam przepisowe 1-1,5 kg/tydz (raz mniej, raz wiecej) i to tylko dzieki zmianie nawykow zywieniowych co najwazniejsze waga sie utrzymala i nie bylo jojo

mnie osobiscie przekonalo jedno zdanie, ze nie mozna zgubic 10 kg w tydzien, tak jak i nie mozna tyle przytyc w tym czasie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 07:36   #3441
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A ja wczoraj poszłam po rozum do głowy i zamiast skusić sie na promocję w S. 25 % na pielęgnację - peeling sephorowy wychodził w promocji za 28 zł, kupilam w Rossmanie za 3,99 isany - stwierdziłam,że wypróbuję, w końcu to tylko kosmetyk do starcia starego naskórka, kupiłam też pędzel do różu z tej serii Elite za 22 zł i zmywacz do paznokci za 5 zł isany, czuli kupiłam 3 kosmetyki w Rosmanie za cene jednego w S
Czekam na kupon w Douglasie na 40 zł - kupie nowy podkład EL - jeszcze żaden podkład tak długo nie trzymał matu- w piętek miałam podkład Lancoma Teint Idol 24 - szybko zaczęłam się świecić, koleżanka stwierdziła, że EL wygląda naturalniej...

Edytowane przez magtru
Czas edycji: 2012-04-22 o 07:38
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 07:53   #3442
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
nie ma takich cudow, zeby zrzucic zdrowo tyle kg w takim czasie
sama to przerabialam i moje ok. 2 kg/tydz zaniepokoily dietetyczke...ale w trzecim tygodniu sie unormowalo i gubilam przepisowe 1-1,5 kg/tydz (raz mniej, raz wiecej) i to tylko dzieki zmianie nawykow zywieniowych co najwazniejsze waga sie utrzymala i nie bylo jojo

mnie osobiscie przekonalo jedno zdanie, ze nie mozna zgubic 10 kg w tydzien, tak jak i nie mozna tyle przytyc w tym czasie
Ale ja nie napisałam, że w to wierzę, wiary nie dawałam, bo cały wspaniały artykuł jak i komentarze pod nim na kilometr śmierdziały reklamą Tylko zdziwiłam się, co by james tam robiła

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
A ja wczoraj poszłam po rozum do głowy i zamiast skusić sie na promocję w S. 25 % na pielęgnację - peeling sephorowy wychodził w promocji za 28 zł, kupilam w Rossmanie za 3,99 isany - stwierdziłam,że wypróbuję, w końcu to tylko kosmetyk do starcia starego naskórka, kupiłam też pędzel do różu z tej serii Elite za 22 zł i zmywacz do paznokci za 5 zł isany, czuli kupiłam 3 kosmetyki w Rosmanie za cene jednego w S
Osobiście uważam, że peeling to peeling (czy jakieś inne mydełka, żele pod prysznic), to nie są kosmetyki, na które warto wydawać więcej kasy, bo za zadanie maja tylko jedno
Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Czekam na kupon w Douglasie na 40 zł - kupie nowy podkład EL - jeszcze żaden podkład tak długo nie trzymał matu- w piętek miałam podkład Lancoma Teint Idol 24 - szybko zaczęłam się świecić, koleżanka stwierdziła, że EL wygląda naturalniej...
Mówisz o tym podkładzie Invisible EL?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 08:45   #3443
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Tak, naprawdę bardzo fajny, jeszcze tak nie miałam,żeby wychodząc z pracy ok. 15 nie musiałabym się matowić, i podobno naturalniej wygląda...ale nie mam porównanie z innymi podkładami EL, bo do tej pory testowałam tylko Cliniqe'a i Lancoma
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 09:59   #3444
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Tak, naprawdę bardzo fajny, jeszcze tak nie miałam,żeby wychodząc z pracy ok. 15 nie musiałabym się matowić, i podobno naturalniej wygląda...ale nie mam porównanie z innymi podkładami EL, bo do tej pory testowałam tylko Cliniqe'a i Lancoma
Brzmi ciekawie z opisu Ale pewnie jest mało kryjący, skoro tak naturalnie wygląda? Jesli są jasne kolory to chyba poproszę o jakąś próbkę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:37   #3445
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Tak, naprawdę bardzo fajny, jeszcze tak nie miałam,żeby wychodząc z pracy ok. 15 nie musiałabym się matowić, i podobno naturalniej wygląda...ale nie mam porównanie z innymi podkładami EL, bo do tej pory testowałam tylko Cliniqe'a i Lancoma
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33703211]Brzmi ciekawie z opisu Ale pewnie jest mało kryjący, skoro tak naturalnie wygląda? Jesli są jasne kolory to chyba poproszę o jakąś próbkę[/QUOTE]
mam probke tego podkladu, dzis pierwsze testy


Mam prosbe o pomoc, bo kto jak kto ale Wy dziewczyny na pewno bedziecie wiedzialy..
Ide dzis do S kupic sobie krem pod oczy. Chce Shiseido Benefiance i nie moge sie zdecydowac czy ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eye-cream.html
czy ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eye-cream.html

Mialam juz kiedys 1 opakowanie i bylo super, ale zapomnialam ktory to byl . Doradzcie, mam 35 lat i bardzo cienką skórę pod oczami, prawie przezroczystą z drobniutkimi zmarszczkami...

Dzieki
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:45   #3446
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
mam probke tego podkladu, dzis pierwsze testy


Mam prosbe o pomoc, bo kto jak kto ale Wy dziewczyny na pewno bedziecie wiedzialy..
Ide dzis do S kupic sobie krem pod oczy. Chce Shiseido Benefiance i nie moge sie zdecydowac czy ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eye-cream.html
czy ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eye-cream.html

Mialam juz kiedys 1 opakowanie i bylo super, ale zapomnialam ktory to byl . Doradzcie, mam 35 lat i bardzo cienką skórę pod oczami, prawie przezroczystą z drobniutkimi zmarszczkami...

Dzieki
Wczoraj w plazowym S. była świetna babka od Shiseido, ona w Salonie Ekspertów dobiera pielęgnację, ale w samym S. też się pojawiała - myślę, że mogłabyś spróbować ją upolować, bo jeszcze dziś Salon funkcjonuje
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:54   #3447
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
mam probke tego podkladu, dzis pierwsze testy


Mam prosbe o pomoc, bo kto jak kto ale Wy dziewczyny na pewno bedziecie wiedzialy..
Ide dzis do S kupic sobie krem pod oczy. Chce Shiseido Benefiance i nie moge sie zdecydowac czy ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eye-cream.html
czy ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eye-cream.html

Mialam juz kiedys 1 opakowanie i bylo super, ale zapomnialam ktory to byl . Doradzcie, mam 35 lat i bardzo cienką skórę pod oczami, prawie przezroczystą z drobniutkimi zmarszczkami...

Dzieki
Hola chwalila kiedys ten Anti Wrinkle na watku o ile mnie pamiec nie myli.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-04-22 o 12:02
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:56   #3448
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Wczoraj w plazowym S. była świetna babka od Shiseido, ona w Salonie Ekspertów dobiera pielęgnację, ale w samym S. też się pojawiała - myślę, że mogłabyś spróbować ją upolować, bo jeszcze dziś Salon funkcjonuje
taka blondi przed 50tką? wiem, w piatek z nia rozmawialam.. doradzala mi ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zer-cream.html, ale drogi.. moze na nastepnych vipach.. o oczy nie pytalam


btw, bylas na make-upie z givenchy?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33705121]Hola chwalila kiedy ten Anti Wrinkle na watku o ile mnie pamiec nie myli.[/QUOTE]
no wlasnie chyba tak.. a i damon kiedys jeszcze pisala o benefiance..

dzieki )
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-04-22 o 11:57
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:00   #3449
kate781
Raczkowanie
 
Avatar kate781
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 277
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny, a nie wiecie może kiedy bedą jakiejś VIPy w Sephorze? Bo chce tam dzis skoczyć i nie wiem czy kupować to co planuje czy sie wstrzymać do Vipow Z góry dzięki za info
kate781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:02   #3450
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

VIPY są teraz od 20 do 29.04 -20%
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.