Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 16:12   #31
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem najwyrazniej durna, czy muffinki mozna piec w tych papierowych foremkach czy w zwyklych foremkach trzeba? Bo zakupilam juz produkty i teraz watpliwosci mnie opadly...
niby można w papierowych ale zamiast pójść w górę to Ci się rozjadą
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
dziekuje za pomoc , chyba wyszlo


Hihi , wyszukalam szybciutko na necie i rzeczywiscie sa foremki do muffinek wiec przepraszzm ze Cie zbilam z tropu..ale w papirowych tez mozna robic
wyszło
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:14   #32
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ale Dukan się chyba różni od wysokobiałkowej?
Lemirko, jak juz Ci pisalam - dieta wysokobialkowa = proteinowa = Dukan
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:21   #33
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winly chodziło mi o ten biały pas na dole bluzki... nie umiem się precyzyjniej wyrazić mogłabys go zmierzyć?

A co do złego samopoczucia na diecie Dukana chyba niepotrzebnie narobiłam alarmu, zmierzyłam ciśnieni i miałam 80/45 nic dziwnego, że się źle czułam...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:36   #34
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Zrobilam muffinki wg przepisu Agusi
Jasne z gorzka czekolada i ciemne z biala Wyszly pyszne, zrobilam 2 porcje wiec cala rodzina sie zajada



__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:49   #35
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Lemirko, jak juz Ci pisalam - dieta wysokobialkowa = proteinowa = Dukan

no właśnie one są podobne ale to nie to samo, różnią się. Np. w Dukanie do 3 fazy nie można jeść owoców a w wysokobiałkowej można.

Dlatego chcę się dowiedzieć kto jest na wysokobiałkowej a nie na Dukanie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:54   #36
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

.[/QUOTE]A co do złego samopoczucia na diecie Dukana chyba niepotrzebnie narobiłam alarmu, zmierzyłam ciśnieni i miałam 80/45 nic dziwnego, że się źle czułam...[/QUOTE]


Dieta Dukan jest rzeczywiscie jedną z lepszych diet w sumie nikt nic mądrego nie wymyślił.
Dziewczyny , jest to dieta wg mnie przeznaczona dla osób naprawde majacych problemy z nadwagą, wiecznie głodnymi , nie potrafiacych sie kontrolować. Bialko jest jednym z najbardziej sycacych skladnikow.

Dla dziewczyn z lekką nadwaga polecam jedynie zwiekszenie ilości bialka.Dzienne zapotrzebowanie na bialko doroslego czlowieka to od 60 do 100g dziennie.Przy diecie redukcyjnej 2g na kg masy ciala

Jezeli spozyjemy za duzo bialka moze nam zaskodzic .Zbyt duże spożycie białka prowadzi do niepełnego przyswajania i utleniania aminokwasów, co obciąża waszą wątrobę i nerki. Wątroba jest narządem, gdzie odbywa się zasadniczy proces rozkładu białek pokarmowych, a nerki usuwają powstałe produkty metabolizmu.

Przy wysokim spożyciu białka zwiększa się proces filtracji w kanalikach nerkowych, czyli tracimy wode i wapn....
Brak witamin i tluszczy sprawi ze skora , wlosy paznokcie moga duzo stracic .. a tego chyba nie chcecie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:55   #37
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Melduje się na 3 cz wątku
curry ale mi smaka zrobiłaś
pranie robiłam zawsze w papierowych nigdy mi się nie rozjechały
Dziś mam wolne popołudnie korzystam z tego jak moge- byłam u kosmetyczki- coś wspaniałego- zrobiłam pazurki i henne - a teraz przez Was chyba do kuchni pójdę i coś upichce- małża nie ma w domu poszedł na mecz -żyć nie umierać
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 17:05   #38
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Thumbs down Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Do wypieku muffinek polecam zakup metalowej formy, wtedy wychodza tak jak na zdjeciu* moja pierwsza forma do muffin byla silikonowa, ponieważ chcialam zaoszczedzic troche miejsca w szafkach, ale byla to tragedia kiedy troche ciasta zostalo na brzegach i sie troszke przypieklo nie mozna bylo jej domyc i zostawaly takie ciemne plamy (po czekoladowe ) az w koncu dziadowa mi sie polalala oO a poza tym w metalowych ladniej wyrastaja ^^
mam tez kilka inspirujacych linkow, gdybyscie chcialy muffinkowo zaszalec np:
http://www.flickr.com/photos/65668398@N00/
http://www.flickr.com/photos/glorioustreats/
*zdjecie nie jest mojego autorstwa, znalezione na stronie www.☠☠☠☠☠☠☠☠.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butternut-muffins-ahero.jpg (28,4 KB, 9 załadowań)
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:06   #39
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja mnie ta poczta denerwuje i kurier mnie denerwuje
chyba ich powystrzelam za tempo normalnie, nie wierze ze to wszystko nie dochodzi do mnie tylko sie wleka jak slimaki. mogliby chociaz dzwonic, ze nie mam co siedziec i sie stresowac.
jutro pojde i nakarze szukac w magazynie..
musze obczajic jak dziala poczta TZta.
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-08-05 o 17:07
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:12   #40
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny zadam najdurniejsze pytanie ze wszystkich Gdzie kupujecie te papierowe foremki na muffiny?

Widze, ze przepis Agusi zrobil furrore... i nie bylabym soba gdybym tez nie wyprobowala Ale musze dorwac foremki.... bo nie chce innych ciastkopodobnych stworow
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:15   #41
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ja kupowałam w markecie (tesco itp)
albo na all, ale z innymi rzeczami bo inaczej wysyłka się raczej nie opłaca

cathy, oglądałam nowe makijaże wstawione na blogu,
czy możesz zdradzić co to były za cienie na tym najniżej? takie jakby stalowo/błękitno/szare?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela

Edytowane przez spot
Czas edycji: 2009-08-05 o 17:17
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 17:20   #42
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja się właśnie strasznie wkurzyłam
Żeby zaoszczędzić TŻ-owi chodzenia po sklepach w poszukiwaniu rzeczy dla mnie postanowiłam zrobić zamówienie w Sally Beauty Supply na adres jego kolegi w Stanach u którego miał się zatrzymać. Zamówienie składałam kiedy on jeszcze był w PL, dokładnie 23 lipca, płaciłam kartą kredytową. Dostałam normalnie maila z potwierdzenie złożenia zamówienia i z informacją że o wysyłce zostanę poinformowana w kolejnym mailu. No i tak czekałam czekałam i nic. TŻ też nic nie dostał więc postanowiłam dziś sprawdzić co się dzieje. Zalogowałam się na swoje konto w tym sklepie, weszłam w zamówienia, a tu mi pokazuje że w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie złożyłam żadnego zamówienia Była też opcja żeby sprawdzić co jest z zamówieniem po dacie złożenia, nr zamówienia i kwocie na jaką ono było, no i pokazało że takiej transakcji nie znalazło
No i teraz nie wiem co jest, czy po prostu transakcja nie doszła do skutku i nie ściągnęło mu tej kasy z konta czy ściągnęło a oni coś pochrzanili I nie wiem co mam teraz zrobić

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny zadam najdurniejsze pytanie ze wszystkich Gdzie kupujecie te papierowe foremki na muffiny?

Widze, ze przepis Agusi zrobil furrore... i nie bylabym soba gdybym tez nie wyprobowala Ale musze dorwac foremki.... bo nie chce innych ciastkopodobnych stworow
Ja kupowałam na allegro, ale właśnie jak mówi Spot z innymi rzeczami bo samych zamawiać się nie opłaca. Chyba żeby z kimś zamówić.
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:26   #43
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny zadam najdurniejsze pytanie ze wszystkich Gdzie kupujecie te papierowe foremki na muffiny?

Widze, ze przepis Agusi zrobil furrore... i nie bylabym soba gdybym tez nie wyprobowala Ale musze dorwac foremki.... bo nie chce innych ciastkopodobnych stworow
Papierowe foremki są w Tesco, dokladnie firmy Fackelmann. Pakowane są chyba 100 sztuk, ceny nie pamietam ale na pewno nie są drogie. są Są różne rozmiary wiec mozesz wybierac do woli ja uwielbiam najwieksze
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:27   #44
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny zadam najdurniejsze pytanie ze wszystkich Gdzie kupujecie te papierowe foremki na muffiny?

Widze, ze przepis Agusi zrobil furrore... i nie bylabym soba gdybym tez nie wyprobowala Ale musze dorwac foremki.... bo nie chce innych ciastkopodobnych stworow

jakie tam durne!!!
durne to by było np. czy kosmetyki mineralne zawierają inne chtmiczne substancje i konserwanty
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:29   #45
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ej no... trzecia część już?? No to się przywitać chciałam
Ale galopujecie.... Ale to moze i dobrze, bo coś niesympatycznie się tam zrobiło

Spot - stalowo- błękitno-szare?? Matko, nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, jak na różnych monitorach widzimy różne kolory Makijaż był w odcieniach zieleni i jasnego różu (krecha) i na moim monitorze takie właśnie kolory widać Zieleń to bodajże Joppa Forrest oraz EDM Mistletoe (zieleń z różowym blaskiem)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:38   #46
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

a ja się zabieram za drożdżówki z twarogiem

Pastereczko masz zapchaną skrzynkę, to tu pytam, z nadzieją, że wpadniesz i przeczytasz czy wysłałaś już do mnie pozostałe rzeczy, bo do dzisiaj nic nie doszło
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:42   #47
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ej no... trzecia część już?? No to się przywitać chciałam
Ale galopujecie.... Ale to moze i dobrze, bo coś niesympatycznie się tam zrobiło

Spot - stalowo- błękitno-szare?? Matko, nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, jak na różnych monitorach widzimy różne kolory Makijaż był w odcieniach zieleni i jasnego różu (krecha) i na moim monitorze takie właśnie kolory widać Zieleń to bodajże Joppa Forrest oraz EDM Mistletoe (zieleń z różowym blaskiem)
to chyba muszę wyregulować monitor
ale makijaż i tak jest piękny
a ja wcale nie jestem daltonistką
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:02   #48
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Rozi jak to dobrze, że jesteś i czuwasz.

Co to ja miałam... aha, czy jest tu jakaś osoba, która dostała od JMW jej słynny primer i może jej ten primer nie podpasował? Moja próbka już mi się kończy, JMW gdzieś daleko na wakacjach a polubiłam tą mieszankę tak bardzo, że nie wyobrażam sobie nic innego pod podkład nałożyć. Więc jestem że tak powiem w kropce.

Może u kogoś leży ten primer niepotrzebny? Będę szukać czegoś w zamian i mam nadzieję że jakąś wymiankę udało by nam się skołować. Czekam z nadzieją na odzew...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:23   #49
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

agusia, Twoja bizuteria rownie piekna jak wypieki
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 18:26   #50
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
.
A co do złego samopoczucia na diecie Dukana chyba niepotrzebnie narobiłam alarmu, zmierzyłam ciśnieni i miałam 80/45 nic dziwnego, że się źle czułam...[/QUOTE]


Dieta Dukan jest rzeczywiscie jedną z lepszych diet w sumie nikt nic mądrego nie wymyślił.
Dziewczyny , jest to dieta wg mnie przeznaczona dla osób naprawde majacych problemy z nadwagą, wiecznie głodnymi , nie potrafiacych sie kontrolować. Bialko jest jednym z najbardziej sycacych skladnikow.

Dla dziewczyn z lekką nadwaga polecam jedynie zwiekszenie ilości bialka.Dzienne zapotrzebowanie na bialko doroslego czlowieka to od 60 do 100g dziennie.Przy diecie redukcyjnej 2g na kg masy ciala

Jezeli spozyjemy za duzo bialka moze nam zaskodzic .Zbyt duże spożycie białka prowadzi do niepełnego przyswajania i utleniania aminokwasów, co obciąża waszą wątrobę i nerki. Wątroba jest narządem, gdzie odbywa się zasadniczy proces rozkładu białek pokarmowych, a nerki usuwają powstałe produkty metabolizmu.

Przy wysokim spożyciu białka zwiększa się proces filtracji w kanalikach nerkowych, czyli tracimy wode i wapn....
Brak witamin i tluszczy sprawi ze skora , wlosy paznokcie moga duzo stracic .. a tego chyba nie chcecie[/QUOTE]


selene211 nie strasz... ja mam nadzieję, że stosowane z umiarem da dobry efekt... mam do stracenia dosłowanie pare kilo,przez hormowny przytyłam i strasznie ciężko jest to zrzucić
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:32   #51
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Frantic, u mnie lezy nieuzywana, bo jakos napalilam sie na Lightly Tinted. Moge Ci przeslac, a pozniej sobie wydebie od jmw, jak wroci
Zrobilam muffinki z nutella, wyobrazcie sobie co za idiotyzm, nie moge ich sprobowac, bo jestem na diecie Akurat sie okazalo ze tesciowa dzis przyjezdza, co za zbieg okolicznosci
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:41   #52
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, u mnie lezy nieuzywana, bo jakos napalilam sie na Lightly Tinted. Moge Ci przeslac, a pozniej sobie wydebie od jmw, jak wroci
Zrobilam muffinki z nutella, wyobrazcie sobie co za idiotyzm, nie moge ich sprobowac, bo jestem na diecie Akurat sie okazalo ze tesciowa dzis przyjezdza, co za zbieg okolicznosci
Pranie W takim razie piszę pw.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:01   #53
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
a ja się zabieram za drożdżówki z twarogiem

Pastereczko masz zapchaną skrzynkę, to tu pytam, z nadzieją, że wpadniesz i przeczytasz czy wysłałaś już do mnie pozostałe rzeczy, bo do dzisiaj nic nie doszło
Też się podłączę do pytania, bo Pastereczka miała mi coś wysłać (wielka niespodziewajka) no i czekam i nei wiem czy pocztę winić czy nie wysłane jeszcze...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:08   #54
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
agusia, Twoja bizuteria rownie piekna jak wypieki
Dziękuję
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:16   #55
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

selene211 nie strasz... ja mam nadzieję, że stosowane z umiarem da dobry efekt... mam do stracenia dosłowanie pare kilo,przez hormowny przytyłam i strasznie ciężko jest to zrzucić [/QUOTE]

Skoro tylko kilka kilo to dla Ciebie lepiej. Daj sobie spokoj z Dunkanem i zacznij sie po prostu zdrowo odzywiac, a obiecuje ze kilogramki nie wrocą


Zdrowa i w pelni przyswajalna ilosc bialek to od 1,5 do 2,2 gram bialka na kilogram twojej masy ciala DZIENNIE. Czyli np , gdybys wazyla 80 kilo , to mnozysz 80 kg razy 2 Otrzymujesz ilosc bialka ktora powinnas spozyc dziennie. Jezeli rozlozysz to na 5 posilkow to beda one syte, wiec nie bedziesz glodna . Jest to rowniez dieta wysokobialkowa , tylko w porownaniu z Dunkanem laćzysz to z innymi skladnikami, ktorych nie mozesz ominąc.

Po drugie TRENING. Bez niego zrzucisz kilka kilo i staniesz w miejscu. Nawet jak zrzucisz wiecej zauwazysz minusy..brzydkie wiszące ramiona i falującą skore.Dlatego kup karnet na silownie, minimum 3 razy w tyg
Bedziesz zadowolona



A odradzam Dunkana z doswiadczenia...widzialam kobiete ktorej przestala dzialac wątroba po tej diecie.
Dlatego podoba mi sie Wizaż bo jest tu wszystko..podaje ci linka z fajnymi przykladowymi dietami bogatymi w bialko i inne wazne skladniki... W razie pytan, pomoge na pewno
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309561
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-05 o 19:19
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:34   #56
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

no no, produkcja masowa
witam w czesci 3! nastapila w bardzo odpowiednim momencie

bylam w odwiedzinach w szpitalu u przyjaciolki. maluszek taki slodki az sie zachcialo mi troche znowu malenstwa... ale szybko otrzezwialam. nie dla mnie to narazie.

kusicie strasznie tymi muffinkami. a nie mam ani blachy ani papierkow ani nawet przepisu nie przestudiowalam i nie wiem czy latwe sa w wykonaniu czy nie.

ja dostalam dzis komplement ze schudlam- wlasnie od swiezo upieczonej mamusi. i ciesze sie ze ktos to zauwazyl, tym bardziej ze to nie tak duzo. jutro rano wskakuje na wage bo strasznie jestem ciekawa.
a o tym bialku w roznych dietach to poczytam. jakos nie bardzo mam ochote calkowicie odstawiac roznych rzeczy. lubie warzywka, owoce nie tak czesto teraz. ale warzywka musza byc!
no i gdyby tak ktos dal mi kopa w zeby chcialo mi sie porobic brzuszki i steperr...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:52   #57
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rozi jak to dobrze, że jesteś i czuwasz.

Co to ja miałam... aha, czy jest tu jakaś osoba, która dostała od JMW jej słynny primer i może jej ten primer nie podpasował? Moja próbka już mi się kończy, JMW gdzieś daleko na wakacjach a polubiłam tą mieszankę tak bardzo, że nie wyobrażam sobie nic innego pod podkład nałożyć. Więc jestem że tak powiem w kropce.

Może u kogoś leży ten primer niepotrzebny? Będę szukać czegoś w zamian i mam nadzieję że jakąś wymiankę udało by nam się skołować. Czekam z nadzieją na odzew...
w końcu udało mi się zamknąć wątek
ja primer jmw domieszałam do mojego mixu primerowego, takie podrasowanie bambusa, jedwabiu i pereł jest super
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:04   #58
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

miałam już wcześniej zapytać
ostatnio przechodząc koło półki w rossmanie, tak mi jakoś filtr babydream 50 (chyba w promocji był) żal nie wziąć a o lirence ostatnio nienajlepsze opinie ...
i teraz się zastanawiam czy on w ogóle jest sensowny?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:16   #59
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
miałam już wcześniej zapytać
ostatnio przechodząc koło półki w rossmanie, tak mi jakoś filtr babydream 50 (chyba w promocji był) żal nie wziąć a o lirence ostatnio nienajlepsze opinie ...
i teraz się zastanawiam czy on w ogóle jest sensowny?
Czytalam na Wizażu pochlebne opinie na temat tego BabyDream (w bazowym wątku bodajże), ale sama nie używałam, składu nie przeanalizuję, bo aż tak się nie znam, uciekam od wszystkiego co ma na początku w składzie glicerynę, jeśli chodzi o twarz.
A jak to właśnie z filtrami - jednemu pasuje, drugiemu nie, więc najlepiej będzie za pewne jak sama przetestujesz.
Ja Lirenę w innym wątku zganiłam, ale mnie często lubi coś zapchać, są osoby które ją chwalą i inne - którym nie podeszła. Seria BabyDream niedroga, więc może warto spróbować.

Ja póki co pożegnałam się z filtrami, zacznę na nowo używać jak wrócę do kwasów, bo wyraźnie mi nie służy nakładanie dodatkowych tego typu specyfików.

Jutro robię te popękane czekoladowe ciasteczka z przepisu który podsunęła Agusia_1, mam nadzieję, że wyjdą chociaż jako takie.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-08-05 o 20:20
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:27   #60
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

mnie raczej nic nie zapycha, najwyżej podrażnia
ale chodziło mi o stabilność filtrów i wiarygodność, skoro o lirence piszą, że jednak mało skuteczna
tym bardziej, że urlop się zbliża, bo całe lato spędziłam w murach, więc mnie słońce nie widziało
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.